Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#649082 - 07/09/2006 17:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
ha a moje wpadło patrz strona nr 2

Do góry
Bonus: Unibet
#649083 - 07/09/2006 18:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Przecież zdarzało sie, zdarza i bedzie zdarzac ze wiekszosc meczykow wchodzila i ostatnie "pewne" takze wiec mysle ze wczorajsza wtopa na koniec gdy kazdy podliczał juz wygrane sianko (ja równiez) jest moim zdaniem zbiegiem okolicznosci.
Nie wyobrazam sobie ze niby co buki dzwonia do Raula i reszty zeby nie wygrali a najlepiej przegrali????
No i co???
Zawodnicy co maja kasy jak siana maja nagle gdzies swój kraj i kibiców i walke o Euro i przegrywaja???
Nie no ludziska jak wiem ze korupcja jest na kazdym kroku i w kazdej dziedzinie ale bez przesadyzmu.
Hiszpania poprostu przechodzi kryzys a taka porazka jak wczoraj to wypadek przy pracy.
Pozdr

Do góry
#649084 - 07/09/2006 18:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Quote:

Chyba jestem za slaby zeby grac,obawialem sie wczoraj czy Rumunia da rade i dala o Hiszpanow bylem spokojny,konczyli mi kupon...i zakonczyli.Irlandia Pln-Islandia 0-3,to ja juz nic nie wiem jak moze klasowy zespol dac sobie strzelic 3 gole frajerom z jakis "5" lig angielskich,Hiszpania to byl wczoraj moj najpewniejszy typ i chyba powinienem skonczyc z graniem.....Szkoda tylu ludzi co na nich stawiali po raz pierwszy na tym forum sobie Spain




W zeszłym roku tez się przejechałem na Irlandii PŁ ..... jak wygrali 1:0 z Anglią !!!!!! w eliminacjach MŚ .

Z czasem musisz nabrać troche respektu do takich słabszych drużyn, co jakiś czas mają przebłyski formy i potrafią się zmobilizować.

Radzę troche przeanalizować wyniki meczów z poprzednich lat np Hiszpanii http://www.soccerway.com/teams/spain/spain/results/

Do góry
#649085 - 07/09/2006 18:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
kaka85 Offline
Kania gostyń

Meldunek: 27/08/2005
Postów: 1841
Skąd: Gostyń
Nie uwazam a nawet jestem pewny ze mecz Hiszpanow nie byl ustawiony to nie te progi eliminace ME grupa dosyc ciezka Dania Szwecja kazdy punkt sie liczy ale nie rozumiem jak obrona Hiszpanska daje sobie strzelic 3 bramki i to jednemu zawodnikowi,nie moge sobie tego racjonalnie wytlumaczyc czyzby Irlandczycy z polnocy po porazce z Islandia az tak sie zmobilizowali widocznie tak....

Do góry
#649086 - 07/09/2006 18:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

Czołem !!
Wiecie coś musi być nie tak ...
Rozum jak i czysta kalkulacja podpowiadały , że Hiszpania musi wygrać z Irlandią Północną ... fakty okazały się odmienne ..
Nie chcę siac paniki , ale moim zdaniem to wszystko jest ukartowane ....
Zauważcie , wszystkie mecze wchodziły jak należy ..
Hiszpania grała ostatnia i ...zmuszona była uratowac tyłek wszystkim , dosłownie wszystkim firmom bukmacherskim ..
Gdyby nie Irlandia Płn sts-y , profy , gb-winy mogłyby pakowac walizki z racji bankructwa a w najlepszym razie zdecydowanego uszczuplenia swoich dochodów ...
Przemyślcie ... ile razy zdarzało się , że ostatni mecz , (pewny zaznaczam) , nie wchodzi w przypadku , kiedy inne lecą po kursach ...
Pozostawiam do do własnej interpretacji każdego z was ..
P{ozdrawiam



to moze juz lepiej nie siej paniki...

Naprawde co czytam "wytlumaczenia " tej porazki to glupsze... ale zawsze tak jest :|
Tak sobie teraz mysle ze chyba ci co najbardziej bluzgaja na sprzedane mecze itp to dopiero zaczeli gre i po prostu nie sa przyzwyczajeni do takiego obrotu sprawy a to przeciez normalka...

Kolege wyzej pozdrawiam bo wyrazil swoja opinie bez bluzgow i wyzwisk a to rzadkosc na tym 4um choc opinia ta wydaje mi sie calkiem absurdalna i pozdrowiona sensu... na koniec zycze wszystkim jak najmniej takich "wpadek" na przyszlosc pozdro

Do góry
#649087 - 07/09/2006 20:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Prezekrętu nie było z pewnością na tym etapie rozgrywek nie sądzę by piłkarze próbowali działać na korzyść jakiejkolwiek firmy bukmacherskiej.
Już predzej podejrzewałbym, iż piłkarze sami próbowali coś skręcić dla siebie.
Jak grałaby w tym meczu reprezentacja Szwecji lub Polski wówczas przekręt mogłby wchodzić w grę, nasi czasem mogliby sobie dorobić do honorarium i zagrać padakę dla kaski.
Hiszpanie to po prostu niefortunna wpadka.
W eliminacjach do Euro 2004 Hiszpanie też rywalizowali z Irlandią Płn i padł remis 0:0
Irlandia Płn to nieobliczalna drużyna potrafi sprawić niespodziankę z renomowanym przeciwnikiem, podobnie było z Anglią 1:0 może faworyci miel słabszy dzień.
W przekret to można się raczej bawić w piłce klubowej podczas rozgrywek ligowych bo isnieją róznorakie interesy, jedni rozdaja punkty mając bezpieczną pozycje w tabeli by dorobić do klubowego budzetu, każdy chce grać w pucharach i nikt nie chce z niej spasć.
Tutaj każdy gra dla siebie o awans do turnieju, prestiż i punkty do klasyfikacji więc, dopatrywanie się przekrętów pod katem współpracy z firmami bukmacherskimi uważam za niedorzeczne

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Irek, Lukasz111, VVega), 3099 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581502 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49