Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#648982 - 29/08/2006 17:27 EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Bwin.com


Do góry
Bonus: Unibet
#648983 - 02/09/2006 20:27 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Micz Offline
addict

Meldunek: 23/02/2006
Postów: 691
Skąd: Kluczbork
Wg. mnie warto zagrać Anglie w meczuz Macedonia bedzie z jakies 3:0, kolejnym typem moze byc Hiszpania, jestemtakże skłonny dać 1x w meczu Francji jeśli kurs bedzie w granicach 1,3

Do góry
#648984 - 03/09/2006 12:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
romeo23 Offline
stranger

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 14
Skąd: opole
Po tym co pkazali MISTRZOWIE SWIATA w meczu z przecitniakami z litwy to ja bym bez namyslu postawil na Francje,ktora udowodnila ze jest zespolem klasowym i rozbila gruzinow wysoko bo az 3-0.

Uwazam ze Francuzi beda chcieli w pewien sposob odgryzc sie na wlochach za ten pamietny final i K.O ala Zizu

za francuzami przemawiaja:

-atut wlasnego boiska
-wysoka forma napastnika Malouda
-lepsza atmosfera w zespole

wlosi absolutnie nic nie pokazali w meczu z Litwa nie mieli pomyslu na gre...slabiutki Cassano nie bedzie w stanie w pojedynke zagrozic bramce Coupeta

moj typ Francja!!!

alle le blue's!!!

czy jakos tak

Do góry
#648985 - 03/09/2006 13:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
A wogóle Cassano będzie grał? Bo podobno bo wejściu Zambrotty wrócił do Madrytu.

Do góry
#648986 - 03/09/2006 13:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Piłkarz Barcelony zaatakował Cassano

Antonio Cassano został zmuszony do opuszczenia zgrupowania reprezentacji Italii po starciu z Gianluką Zambrottą. Wychowanek Bari przeprowadzał atak wraz z Gilardino i Marchionim, a chwilę potem został brutalnie sfaulowany. Poszkodowana została prawa noga.

Możliwe, że Cassano doznał tego samego urazu, który wykluczył go z gry na parę dni podczas sezonu przygotowawczego. Uraz ten ciągle mu o sobie przypomina, bowiem Antonio miał problemy już podczas pierwszego dnia treningów pod okiem Roberto Donadoniego. Dzisiejszy kopniak spowodował natychmiastowy upadek i grymas bólu na twarzy Fantantonio i, chociaż od razu zajęli się nim lekarze i masażyści, piłkarz Realu zmuszony był do opuszczenia treningu.

realmadryt.pl

Do góry
#648987 - 03/09/2006 13:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
W grupie D Czesi nie bez kłopotów pokonali Walijczyków 2:1, zdobywając decydującego gola w końcówce spotkania. Bohaterem w zespole gospodarzy był debiutujący w reprezentacji David Lafata, który strzelił obie bramki. Słowacy łatwo wygrali z Cyprem 6:1, a Niemcy wymęczyli zwycięstwo z Irlandią 1:0.(wp.pl)

Dlatego mozna postawic na słowaków w meczu z czechami 1 (2,4)lub 1x.(1,3)
Rumuni po stracie punktów z silna bułgaria nie powinni miec wiekszych problemów z albanczykami.
Albania-Rumunia(2) 1,8

Zgadzam sie tez co do francuzów,ze nie powinni miec problemu ze słabymi mistrzami swiata.

Do góry
#648988 - 04/09/2006 08:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
michcio16 Offline
stranger

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 6
Nie wiem czy powinno się mówić "słabymi mistrzami swiata". Mistrz to mistrz, nie jedokrotnie pokazywały to mecze na szczycie. Nie sądzę żeby mobilizacja i chęć udowodnienia swojej wyższości była mniejsze w ekpie Włoch, oni też będą chcieli pokazać że nikt im tego Mistrzostwa nie dał tylko go sobie wygrali - pokonując słabszą od siebie drużynę a teraz będą chcieli to potwierdzić.
Jak dla mnie absolutny NO BET. Wyniki 3-0, 0-0 albo 0-1 są dla mnie tak samo prawdopodobne.

Co do naszych Leorzełków to myślę że warto postawić na remis do przerwy, Nasi będą robić wszystko by zagrać na zero z tyłu - przynajmniej w pierwszej połowie, a Serbia na pewbno nie ruszy od pierwszego gwizdka do przodu (bo wiadomo że błędy w naszej obronie się zdarzają nierzadko więc po co się od razu odkrywać).

Do góry
#648989 - 04/09/2006 08:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Ogladalem mecz Włochów i jak czytam wypociny co poniektorych to mnie glowa boli. Ktos napisal ze nie mieli zadnego pomyslu na gre. O zgrozo! Gdybym byl Wlochem moglbym byc niezadowolony jedynie z wyniku, bo gra byla dobra.

Nie mowie ze Francja nie wygra, ale szanse sa 50/50.

Poza tym skoro ktos uwaza ze Malouda to napastnik to lepiej niech da sobie spokoj z pilka nozna, a z bettingiem szczegolnie.

Do góry
#648990 - 04/09/2006 09:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
holly_7 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 271
tez ogladalem mecz wlochow i szczegolnie w koncowce mialem wrazenie jakby pirlo gral z litwinami. nie strzelil do pustej bramki z 2 metrow a kazde jego przyjecie pilki w polu karnym konczylo sie strata i to w sytuacjach bardzo prostych pilka mu odskakiwala i wychodzila poza pole gry. zaskoczyla mnie natomiast dobra gra litwinow. czasami groznie atakowali. oczywiscie umiejetnosci wlochow sa duzo wyzsze dlatego sobie nie mogli tak smialo poczynac ale mysle ze litwini u siebie ze szkocja tez moga przynajmniej zremisowac.

Do góry
#648991 - 04/09/2006 11:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.

Polska
VS
Serbia

Typ: x2, 2

W środę na Łazienkowskiej reprezentacja Polski zagraj już drugi mecz eliminacjach do mistrzostw Europy. Po pierwszym spotkaniu możemy być pełni obaw przed spotkaniem z zawsze silną Serbią. W pierwszych meczach grupowych planowo tylko wygrała Serbia, która pokonała na własnym terenie (1:0) Azerbejdżan. Wynik spotkania jak i sam mecz był słaby. Jednak nasi rywale potrafili udokumentować swoją przewagę nad słabym Azerbejdżanem. Polska grała w Bydgoszczy z Finlandią. Mecz w wykonaniu naszej reprezentacji był bardzo słabym. Tym samym Polska przegrała z niżej notowanym rywalem (1:3). Martwi przede wszystkim druga przegrana za nowego selekcjonera Leo Beenhakkera drużyna miała mieć nowy styl i grać zupełnie inaczej. Trudno tutaj się nie zgodzić, bo gra zupełnie inaczej. Brak stylu, bronienie się ósemką zawodników, nie stwarzanie podbramkowych sytuacji, głupie i proste błędy w obronie itd. Błędów można mnożyć i mnożyć. Najgorsze jest to, że w grze Polaków nie było widać żadnych elementów, które można by pochwalić. Takie były przez 20 minut w spotkaniu towarzyskim z Danią, ale to jest zdecydowanie za mało. Wiem, że nowy trener musi poznać zawodników postawić na swoich tylko Polska nie ma czasu na takie zmiany. Chyba, że z góry założymy, że budujemy kadrę na eliminacje mistrzostw Świata 2010 w Republice Południowej Afryki. Wtedy mamy dwa lata na przebudowe kadry i na poprawę naszej gry, ale założenia są, aby awansować do Mistrzostw Europy. Po spotkaniu w Bydgoszczy Jacek Krzynówek apelował do kibiców nie skreślajcie nas mamy jeszcze 13 meczów do rozegrania. Oczywiście szanse zawsze są, ale trzeba zdać sobie sprawę, że porażka na własnym terenie ze średniakiem europejskim, jakim jest Finlandia nie wróży niczego dobrego. Zwłaszcza, że w środę gramy z Serbią a jeszcze w tym roku z Portugalią i Belgią. We wszystkich tych spotkaniach o punkty będzie bardzo ciężko. Zwłaszcza, że porażka z Finlandią przypomniała mi przegraną Zbigniewa Bońka z Łotwą w Warszawie. Wtedy to na Euro 2004 w Portugalii zagrała słabsza od nas reprezentacja Łotwy. Nie widze żadnych pozytywów przed tym spotkaniem, dlatego stawiam na to, że Serbia tego meczu nie przegra. Trzeba pamiętać, że ta reprezentacja grała podobnie jak my w mistrzostwach Świata w Niemczech. Choć nasi grupowi rywale jeszcze wtedy występowali pod nazwą Serbia i Czarnogóra to jednak trzon tej kadry stanowili Serbowie. Serbą na mundialu poszło bardzo źle. Dlatego po mistrzostwach Świata z funkcji szkoleniowca został zwolniony Ilija Petković a jego miejsce zajął Javier Clemente. Pierwszy mecz nowego selekcjonera był bardzo udany jego zawodnicy pokonali (1:0) Azerbejdżan. Bohaterem spotkania został napastnik Nikola Zigić, który strzelił jedyną bramkę w 72 minucie spotkania. Wygrana z Azerbejdżanem na pewno nas Polaków nie powinno rzucać na kolana. Zwłaszcza, że w eliminacjach mistrzostw Świata wygraliśmy z Azerami (8:0). Jednak Serbowie przed tym spotkaniem rozegrali towarzyski mecz z reprezentacją Czech. Byli wstanie pokonać naszych południowych sąsiadów (3:1). Ten mecz pokazuje, że Serbów nie można lekceważyć. Pokonanie 10 w rankingów Czechów świadczy o sile tej reprezentacji.

Faworytem tego spotkania jest Serbia, która rozpoczęła nowe eliminacje od cennego zwycięstwa z Azerbejdżanem. Choć w rankingu FIFA Serbowie są niżej o 3 pozycji od Polski. Aktualnie zajmują 33 miejsce a Polska 30 to mają silniejszy zespół kadrowo. Już przed eliminacjami wielu ekspertów wskazywało Polskę i Serbie jako drużyny, które podejmą walkę o drugie miejsce w grupie. Jednak nie zbyt dobry start Polski oraz styl gry pokazuje, że naszym "Orłą" będzie bardzo ciężko zająć to eksponowane miejsce. Dlatego warto postawić w tym meczu na Serbię. Dla mnie odważnych x2 dla bardziej zdecydowanych czysta 2 po dobrym kursie.

Pozdrawiam

Do góry
#648992 - 04/09/2006 12:00 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Azerbejdżan - Kazachstan - under 2,5 gola - kurs 1,75

Wydaje mnie się że po takim kursie można śmiało to brać. Azerowie w eliminacjach do MŚ tracili mało bramek (wyjątkiem były mecze z zawsze dobrą ekipą z Polski )
Anglia, Austria, Walia mieli duże problemy aby cos strzelić to tym bardziej kłopoty będą mieli Kazachowie. Już pierwsze mecze obu drużyn pokazały jaki jest cel tych reprezentacji. w eliminacjach do MŚ zarówno Azerbejdżan jak i Kazachstan nie strzelili więcej niż 1 bramkę w meczu a co więcej Azerowie w całych eliminacjach strzelili 1 bramkę, Kazachowie troszkę więcej bo aż 6.

Ciekawi mnie też, że wzrasta kurs na Azerów (aktualnie 1,65) ??

Poza underem za skromną stawkę polecałbym też dokładny wynik 0-0 a i chyba x2 dość pewne!
Pozdrawiam

Do góry
#648993 - 04/09/2006 12:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006] *DELETED*
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Post deleted by bcn1899

Do góry
#648994 - 04/09/2006 12:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Quote:

grajcie na Ukraine i Anglie ! Warto




Już lecę pędzę!. Twoja obszerna analiza zwaliła mnie z nóg.
Zanim coś napiszesz to się zastanów. Przydałaby się jakaś analiza, chociaż 2 zdania.
Pozdrawiam

Do góry
#648995 - 04/09/2006 12:53 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Romeo23, niezly z Ciebie gosc, taki troche romantyczny;-)
Wlosi owszem zremisowali z Litwa ale zrzucalbym to na karb niezzgrania skladu z sobotniego meczu.
Sklad byl nie tyle ze slaby tyle co malo wloski i nadal wynik jest swojego rodzaju sensacja ale Wlosi myslami od poczatku zgrupowania sa juz przy meczu z Francja.
Tu wynik ciezko bedzie wytypowac bo zmierza sie dwie naprawde mocne ekipy, do tego Francuzi beda zmotywowani checia odegrania sie za porazke w finale i Wlosi doskonale wiedza ze srodowy mecz bedzie naprawde ciezkim sprawdzianem.
Francuzi beda szalec aby uzyskac dobry wynik, a za taki uwazaja wygrana, remis tez nie bedzie zly ale ani Wlochom nie w smak remis ani Francuzom nie bedzie usmiechalo takie "polubowne" rozwiazanie na swoim terenie.
Ktos napisal ze szanse sa 50/50, badzmy powazni, procentowo Francuzi maja wieksze szanse, nieduzo ale wieksze.
Z Francuzow nalezy chyba tez zedrzec etykietke zespolu underowo/remisowego, o ile remis mnie nie zdziwi o tyle nie spodziewam sie undera,
bukmacherzy twierdza ze rozstrzygniecie bedzie underowe, a ja uwazam dokladnie odwrotnie.

France - Italy over 2,5 kurs 2,60 /betway/
stawka 5/10
Dosc mocno ale ten mecz za nic w swiecie nie wyglada mi underowo pomimo tego ze Wlosi po swojemu zagraja jednym napastnikiem, ale to bardziej sciema niz prawdziwye ustawienie druzyny.
Francuzi zaczeli grac duzo lepiej niz w eliminacjach do MS w Niemczech, nikt nie spodziewal sie ze dojda az do finalu, a okazalo sie ze jeden Ribery potrafi pociagnac tak druzyne ze obudzila sie reszta:)
Trudny mecz dla obu ekip, duzo fauli w srodku pola, duzo szarpania ale tez sporo kontratakow z jednej jak i z drugiej strony.
Duzo tez zalezy od sedziego, jesli nie pozwoli od poczatku na jakies fanaberie zawodnikow to bramek nie zabraknie:)
over

Do góry
#648996 - 04/09/2006 15:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
mig Offline
member

Meldunek: 29/10/2005
Postów: 169
Skąd: 52° 24'24'' N , 16° 54'34'' E
Islandia - Dania 2 1,81 (Prof)
Moim zdaniem warto postawic na Duńczyków , którzy cały czas grają dobrą piłkę reprezentacyjną (ostatnie mecze z Polską i Portugalią) tylko to potwierdzają a to na Islandię , która pewnie bedzie stawiała duży opór powinno jednak wystarczyć. Tak więc 3 pkt pojadą do krainy Lego

Do góry
#648997 - 04/09/2006 16:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Miałem skrobnąć parę słów nt. meczu Francja-Włochy,ale ubiegł mnie Biszop,z którym całkowicie się zgadzam.No może tylko dałbym nieco mniejszą stawkę.Co do typowania 1X2 to jeden wielki no bet,ale over jak najbardziej.Dodatkowo w tym przeczuciu utwiedziła mnie opinia Biszopa,który ostatnio ładnie typuje overki w lidze francuskiej (i to o jakich wysokich kursach!).

Do góry
#648998 - 04/09/2006 16:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
romeo23 Offline
stranger

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 14
Skąd: opole
Hi hi hi...


Faktycznie wlosi nie sa w trakcie budowy zespolu,Donadoni ma jakas koncepcje tworzenia team'u(jakies przymiarki zawodnikow z serie,,c"???) ale jak na razie efektow nie ma...to jest najlepszy czas aby ograc mistrzow swiata,ktorzy gdzies stracili to czym imponowali na Mś w niemczech.

Zgadzam sie w zupelnosci ze to spotkanie z grona tych over 'owych...powiem wiecej jestem swiecie przekonany,ze wiekszosc z tych bramek strzela francuzi,argumenty:

1.Atak francozow jest w wysokiej formie...

Saha jest w bardzo dobrej dyspozycji od czasu gdy po odejsciu Rudda,Fergusson stawia na niego w Mu,a dodac do tego Henry'ego i przede wszystkim Ribery'ego i mamy wynik spotkania

alle le blue's !!!

Francja-Wlochy 3-0

2.wlosi wystapia z jednym napastnikiem zapewne bedzie to Pepe Inzaghi,bo Cassano wiadomo kontuzja.

3.Obrona wloska to ser,,wloski" i tu upartuje szans na gole no sory,ale jak litwini szarogesza sie pod polem karnym wlochow to czego mozna sie spodziewac,gdy naprzeciwko staja zawodnicy o kilka klas lepsi atakimi dysponuja francuzi.

4.francuzi zmienili mentalnosc,pamietam ze w el. badz to mś badz europy zawsze przytrafialy im sie gafy pokroju dziwnych remisow...kuriozalnych wrecz z zespolami z nizszej polki...obawialem sie meczu z gruzja a tu prosze sliczne 3-0 to dobry prognostyk.

Kazdy wie ze to mecz,ktory jest okrzykniety mianem rewanzu za final mś.jestem pewny ze to bedzie glowny czynnik,ktory zmotywuje tych niespelnionych pilkarzy.oni maja cos do udowodnienia sobie i swiatu...

..udowodnia,ze to Francja byla i jest lepsza...

P.S...to bedzie zemsta za moj kupon...choinka przez makaronow nie wszedl

Do góry
#648999 - 04/09/2006 17:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Wedlug mnie to mecz Francja - Wlochy raczej z cyklu no bet, a jak juz to raczej asekuracyjnie 1x

Ja zamierzam troszke sianka polozyc na srodowe mecze i pierwszym,ktory rzuca mi sie w oczy to czysta dwojeczka na Hiszpanie w Belfascie!!!

W zeszla sobote Irlandia Pln. ulegla 0-3 Islandii, takze to powinno pokryc wszelkie inne wyjasnienia dlaczego Hiszpania powinna ten mecz gladko wygrac!

Drugim spotkaniem dosc pewnym wydaje mi sie Norwegia!

Mecz z Wegrami mialem okazje ogladac i nie widze szans dla Moldawii w tym spotkaniu!

Solskjaer w dobrej formie,poza tym nie wolno sobie pozwolic na strate chociazby punktu na wlasnym terenie z takim rywalem


Ja raczej ogranicze sie do w/w spotkan za troszke wieksza kase,ale z pewnoscia przemysle jeszcze dolozenie HC1 na Turcje z Malta, gdyz przy mojej stawce powinno to juz nieco podniesc ewentualna wygrana!


Pozdrawiam

Do góry
#649000 - 04/09/2006 17:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Pragne jeszcze dodac,ze pierwsza bramka strzelona przez Hiszpanie w tym meczu bedzie ich tysieczna,a cos mi sie zdaje,ze po tym meczu Hiszpania bedzie miala z dwie, trzy ponad tysiac

Do góry
#649001 - 04/09/2006 17:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Quote:

Quote:

grajcie na Ukraine i Anglie ! Warto




Już lecę pędzę!. Twoja obszerna analiza zwaliła mnie z nóg.
Zanim coś napiszesz to się zastanów. Przydałaby się jakaś analiza, chociaż 2 zdania.
Pozdrawiam




Macedonia - Anglia - Anglicy pod wodzą nowego trenera strzelili 9 goli nie tracąc żadnego. Może 5-0 z Andorrą nie przekonuje lecz wygrana 4-0 z Mistrzami Europy Grekami to już coś. Macedonia jest napewno słabsza niż Grecy a atut własnego boiska pomoże im przed pogromem ze strony Anglików. Pewna 2, można też pokusić się o Macedonia strzeli/nie strzeli 2

Ukraina - Gruzja - Ukraińcy to ćwierćfinaliści Mistrzost Świata, mają w składzie kilku bardzo dobrych zawodników(Rebrov, Szewa, Tymoszczuk...)a Gruzja ? Gruzja poległa z Francja u siebie 0-3(piękną bramkę strzelił sobie obrońca Gruzji )więc sądzę, że Ukraińcy wygrają to bezproblemowo ! Warto zagrać handicap 0-1,5 a nawet 0-2,5

Czy teraz Ci pasuje ?

Do góry
#649002 - 04/09/2006 18:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
starosta Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 307
Skąd: Biłgoraj, Warszawa
Nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie zwrócił uwagę na mecz Finów z Portugalczykami. Wśród buków jest duża różnica od 1.4 do 1.65 na Portugalię. Uważam, że 2 w tym meczu jest jak najbardziej prawdopodobną. Finowie nie grali jakiejś super piłki tylko my tak zagraliśmy żałośnie(czasami się zastanawiam po co niektórzy piłkarze przyjeżdżają na zgrupowanie i biorą nie małe pieniądze za grę z orzełkiem na piersi). Powyższa wypowiedź odnosi się do potyczki Polski z Serbami. Nie wieże, że da się odbudować morale zespołu w ciągu 4 dni, a kurs na przeciwników jest naprawdę zachęcający. Może i nasz zespół będzie grał z zaangażowaniem tak jak to było w meczu z Niemcami, ale też tak samo się skończy(czyli porażką).Zwróciłbym uwagę jeszcze na mecz Islandczyków z Duńczykami. w tym meczu też powinna być 2 mimo zwycięstwa gospodarzy w sobotę nad Irlandią Płn. Goście w sparingach prezentują się bardzo dobrze i passa zwycięstw powinna trwać dalej.

Podsumowując moje typy:
Finlandia – Portugalia 2
Polska – Serbia 2
Islandia – Dania 2

Do góry
#649003 - 04/09/2006 18:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Mrinek Offline
stranger

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 2
Witojcie

Jestem tu pierwszy raz ... ale mam nadzieję , że w późny środowy wieczór będziecie chcieli żebym pojawiał się częściej..

Chcę zaproponować kilka pozycji , które sam uznałem za sensowne i mające przynieść potencjalne korzyści ..

Myślę , że SBORNA pod wodzą genialnego Hiddinka odniesie zwycięstwo nad Chorwacją a kurs w granicach 2,2 jest zachęcający do obstawiania .
Wyzwaniu sprosta też rozpędzona reprezetacja Norwegii dysponująca zbilansowanym i walecznym teamem . Kurs około 1.3 stosuję dla wywindowania całkowitej wygranej ...:)
Nie skazywałbym też na pożarcie naszych sobotnich pogromców z Finlandii , uważam wręcz , że nie przegrają środowego spotkania z Portugalią . Świadczyć o tym może fakt zwiększonej wiary we własne umiejętności a pozatym wszyscy widzieliśmy obcą naszym zawodnikom waleczności i zadziorność .
W przypadku Hiszpanii i w mniejszym stopniu Anglii nie będę oryginalny i zakreślę 2 ..
Żayczę wszystkim nam , w szczególności sobie wysokich wygranych
Pozdrawiam
Mrinek

Do góry
#649004 - 04/09/2006 18:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ignorator zrobił analizę meczu Polska - Serbia

Absolutnie nie zgadzam się, ze faworytem jest Serbia. No ale Polacy potrafią popadać ze skrajności w skrajność.
Ja akurat nie grałem na Polskę w meczu z Finami, więc ten wynik aż tak wielkim zaskoczeniem dla mnie nie był, zważywszy iż był to mecz el. ME nie MŚ, a w tych nasze orły zbierają manto od wielu. Nie uległem też wypowiedziom zawodników, jak to teraz jest cacy za Leona i ile to oni tym Finom nastrzelają.
Serbia jest silniejsza od Finów, przynajmniej na papierze, ale to nie znaczy, że jest faworytem.

Nasi na razie za Leona nic nie zagrali, a widać ktoś im wmówił, że będą utrzymywac sie przy piłce niczym Barca lub Hiszpania, będą stwarzać okazje za okazją i na pewno coś wpadnie i to z kilka razy.
Nie ten kraj i nie ci wykonawcy.

Polakom ten mecz nie wyszedł i dostali baty. Nie sądzę by miało sie to powtórzyć. Polacy zagraja teraz zupelnie inny mecz i raczej go nie przegrają
Poza tym będą grać na stadionie, a nie na lotnisku. Nie wiem co za idiota wymyślił Bydgoszcz?

Patrząc po kursach lekkim faworytem są Polacy i to jest właściwa ocena. Serbowie też niczego nie zagrali, wiec stawianie na nich to moim zdaniem strata kasy.
Tym bardziej, że grać będą na wyjeździe

Polacy wybiegną zapewne w trochę innym ustawieniu.
Będzie im sie grało ciężko, gdyż będą chcieli się zrehabilitować. Dla niektórych moze to być ostatni mecz w kadrze.
Sądzę, że na zwycięstwo atutów nie ma. Ten mecz - moim zdaniem - to typowy remis i under
Remis jest najlepiej płatny i warto to zagrać
Ja w każdym razie zagram tylko x

Do góry
#649005 - 04/09/2006 19:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Kadra Portugalii:
bramkarze - Quim (Benfica Lizbona), Ricardo (Sporting Lizbona);

obrońcy - Marco Caneira (Sporting Lizbona), Nuno Valente (Everton), Paulo Ferreira (Chelsea Londyn), Ricardo Carvalho (Chelsea), Ricardo Costa (FC Porto), Ricardo Rocha (Benfica Lizbona);

pomocnicy - Deco (FC Barcelona), Petit (Benfica Lizbona), Joao Moutinho (Sporting Lizbona), Costinha (Atletico Madryt), Tiago (Olympique Lyon);

napastnicy - Cristiano Ronaldo (Manchester United), Nani (Sporting Lizbona), Helder Postiga (FC Porto), Hugo Almeida (Werder Brema), Luis Boa Morte (Fulham), Nuno Gomes (Benfica Lizbona).
--------------------------------------------------------
FIFA: Portugalia 10 dni od zawieszenia
PAP /16:27
Władze Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) dały Portugalii 10 dni na rozwiązanie sporu prawnego z klubem Gil Vicente, który spowodował opóźnienie rozpoczęcia rozgrywek ligowych.
Na 14 września zwołano komitet FIFA, który może zadecydować o ewentualnym zawieszeniu Portugalii w prawach członka FIFA. Oznaczałoby to wycofanie portugalskich drużyn klubowych i międzynarodowych. Portugalia jest rywalem Polski w eliminacjach młodzieżowych i seniorskich mistrzostw Europy.

Klub Gil Vicente Barcelos został zdegradowany po tym, jak w poprzednim sezonie grał w nim nieuprawniony zawodnik z Angoli - Mateus. Sprawę zauważyli przedstawiciele Belenenses - drużyny, która przegrała z Vicente walkę o utrzymanie.
Czytaj dalej REKLAMA
W wyniku śledztwa władze krajowej federacji zdecydowały się zdegradować Gil Vicente. W pierwszej lidze grać ma właśnie Belenenses. Ich spotkanie w pierwszej kolejce (przeciwko Benfice Lizbona) zostało przełożone na inny termin.

Władze zespołu Gil Vicente złożyły wniosek do sądu cywilnego. Domagały się wstrzymania w tym sezonie rozgrywania spotkań drużyny Belenenses do czasu definitywnego wyjaśnienia sprawy. Sąd wydał decyzję zgodną z oczekiwaniami zespołu - uznano bowiem, że o uprawnieniu piłkarza do gry powinno decydować prawo pracy, a nie przepisy sportowe.

Do czasu zakończenia postępowania portugalska federacja zawiesiła wszystkie mecze z udziałem obu zespołów.

FIFA reprezentuje stanowisko, że składanie pozwów do sądu cywilnego przeciwko decyzjom sądów sportowych jest sprzeczne z regulaminem federacji i grozi dyskwalifikacją drużyn klubowych oraz narodowych.
--------------------------------------------------------

Nie wydaje mi sie zeby finowie napsuli krwi portugalczyką,co prawda ograli polske 3-1 ale prawda jest taka ze to polacy ten mecz podarowali finom(brak zgrania ,bojaźn, zmeczenie sezonem,wypalenie sie materiału)to wszystko spowodowało ze finowie mają3 pkt.Teraz przystepują do mecu z portugalią która grał towarzysko z dunczykami i przegrała 4-2 co nie jest niespodzianka gdyz kto przed waznymi meczami porywał by sie na jakieś kontuzje(wiec tego meczu nie nalezy traktowac powanie),Reasumując portugali powinna uciułac wygraną i pokazac finom gdzie ich miejsce.
A czy tak bedzie to sie zobaczy.

Do góry
#649006 - 04/09/2006 19:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Quote:

Kadra Portugalii: [...] która grał towarzysko z dunczykami i przegrała 4-2 [...]




Tylko, że Portugalia karnego nie wykorzystała i ten gol z 90minuty to tzw. "głupi" gol. Jutro wygrają 2-0 albo i 3-0


Edited by bcn1899 (04/09/2006 20:07)

Do góry
#649007 - 04/09/2006 19:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
No to ja tez cos skrobne...
Francja-Wlochy
Na poczatek wlacze sie do dyskusji na temat meczu Francja-Wlochy... Zgdzam sie ze ten mecz to no bet... Niktorzy strasznie splycaja to spotkanie patrza- aa... Wlosi zremisowali u siebie z Litwa, Francja pokonala pewnie Gruzje wiec pewna 1...
Moim zdaniem jednak jeden remis nie uczynil jeszcze Wlochow tak slaba druzyna jak niektorym sie wydaje a wysokie zwyciestwo Francji na Gruzja to nie tyle switena gra gosci co beznadziejna gra pressingiem gospodarzy... Oczywiscie to moglo sie podobac Francja grala swietna pilke na jeden kontakt bylo duzo ruchu, gry kombinacyjnej ale miala rowniez tyle swobody ze glowa boli. Pressing Gruzji wygladal w style "chcem ale nie mogem" Zgadzam sie rowniez z Biszopem over po takim kursie napewno wart gry.

Finlandia-Portugalia
Wg mnie Finlandia dalej jest slaba choc calkiem dobrze zorganizowana druzyna... Wygrali w Bydgoszczy w duzej mierze dzieki szczesciu... (wszytskie bramki jakies takie dziwne a to spalony a to zle wybicie a to karny...) Po prostu polacy nie potrafia grac z druzynami ktore caly mecz sie bronia a gdy do tego dochodzi jeszcze agresywny pressing juz na naszej polowie to konczy sie to jak w sobote... Spokojnie bysmy ich pokonali gdyby zagoscila u nas choc po czesci taka pilka jak w reprezentacji Francji... Podczas ostatniego meczu zauwazylem iz gdy szybciej sie rozegra sie pilke, kombinacyjnie obrona ze skandynawi zaczyna sie gubic szczegolne trodnosci sprawiaja im prostopadle pilki a akurat w tym elemencie naprawde dobrzy sa Portugalczycy... Wicemistrzowie Europy staja sie naprawde solidna druzyna graja fajna mila dla oka pilke i wydaje mi sie iz sa w stanie pokonac Finlandie na ich terenie a kursy w granicach 1,70 wg mnie sa zawyzone w duzej mierze przez ostatni wyczyn polakow...

Z pozostalych spotkan jeszcze rozmyslam nad:
Azerbejdzan-Kazachstan 1
Nie wiem czemu kolega wyzej typuje na gosci? Ja uwazam Azerow za druzyne potrafiaca powalczyc i zostawiajaca duzo zdrowia na boisku. Mysle ze wlasnie ta walecznosc moze dac im tym razem 3 pkty z jedna z najslabszych druzyn w Europie.
Macedonia - Anglia hc +1,5 1
Zastanawiam sie nad taki pickiem Macedonia mimo ostatniej wpadki potraafi niezle zagrac z utytuowanym rywalem Anglia moze i wygra ale czy 2 bramkami? Prawde mowiac ten typ dopiero wpadl mi do glowy i jestem w fazie zbierania informacji na temat Moldabi nie jest z tym zbyt latwo wiec jesli ktos moze pomoc to bede wdzieczny...
Islandia - Dania 2

I na koniec wypowiem sie na temat meczu Polska-Serbia:
Zapewne teraz pol polskich graczy rzuci sie na 2... Ale wg mnie te rozwiazanie wcale nie jest takie oczywiste. Polacy napewno sie teraz bardzo zmobilizuja i wszyscy wiedza jak jest z ich forma jesli ktos ma slaba pamiec to przypomne:
Polska- Kolumbia 1-2 kilka dni pozniej
Polska-Chorwacja 1-0 (a tak nas miala wg niektorych pocisnac Chorwacja)

za jakis czas
Polska-Ekwador0-2 po beznadziejnej grze i kilka dni pozniej
Niemcy-Polska 1-0 wymeczone zwyciestwo w 93min a tak nas mial gospodarz -do tego jedna z najlepszcyh druzyn mistrzostw- rozjechac... pozdro i jesli ktos ma jakies info na temat 4 wyzej wymienionych meczy to ja bym prosil

Do góry
#649008 - 04/09/2006 20:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Air7 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 2103
ISLANDIA - DANIA 2 1.81

Dania :

Goalkeepers: Jesper Christiansen (FC Kobenhavn), Thomas Sorensen (Aston Villa FC).

Defenders: Brian Priske (Club Brugge KV), Daniel Agger (Liverpool FC), Jan Kristiansen (1. FC Nurnberg), Lars Jacobsen (FC Kobenhavn), Michael Gravgaard (FC Kobenhavn), Niclas Jensen (Fulham FC), Per Kroldrup (ACF Fiorentina), Per Nielsen (Brondby IF), Thomas Helveg (VfL Borussia Mönchengladbach).

Midfielders: Christian Poulsen (Sevilla FC), Claus Jensen (Fulham FC), Daniel Jensen (Werder Bremen), Rasmus Wurtz (Aalborg BK), Thomas Gravesen (Real Madrid CF), Thomas Kahlenberg (AJ Auxerre).

Forwards: Dennis Rommedahl (Charlton Athletic FC), Jesper Gronkjear (FC Kobenhavn), Jon Dahl Tomasson (VfB Stuttgart), Martin Jorgensen (ACF Fiorentina), Nicklas Bendtner (Birmingham City FC), Peter Lovenkrands (FC Schalke 04), Soren Larsen (FC Schalke 04).

Islandia :

Goalkeepers: Arni Arason (Valerenga IF), Dadi Larusson (FH Hafnarfjordur).

Defenders: Hermann Hreidarsson (Charlton Athletic FC), Indridi Sigurdsson (FC Lyn Oslo), Olafur Bjarnason (SK Brann), Ivar Ingimarsson (Reading FC), Kristjan Sigurdsson (SK Brann), Gretar Steinsson (AZ Alkmaar), Hjalmar Jonsson (IFK Goteborg).

Midfielders: Brynjar Gunnarsson (Reading FC), Arnar Vidarsson (FC Twente), Johannes Gudjónsson (AZ Alkmaar), Kari Arnason (Djurgardens IF FF), Helgi Daníelsson (Osters IF), StefAn Gíslason (FC Lyn Oslo).

Forwards: Eidur Gudjohnsen (FC Barcelona), Heidar Helguson (Fulham FC), Veigar Gunnarsson (Stabaek IF), Gunnar Thorvaldsson (Hannover 96), Hannes Sigurdsson (Stoke City FC).

Jak dla mnie najpewniejszy mecz z środowych eliminacyjnych spotkań. Duńczycy mają świetną drużyne - połączenie młodości z doświadczeniem, wielu przyszłościowych, młodych zdolnych zawodników juz dzisiaj dostaje szanse - jak pokazal mecz z Polską, młodzi zmiennicy znakomicie zastępują zawodników z pierwzego składu. Dania jest na fali wznoszącej - miałem przyjemnośc oglądac mecz z Polską i skróty z Portugalią, oba mecze rzecz jasna wygrane. Islandia jest raczej dostarczycielem punktów dla silniejszych reprezentacji. Ostatni mecz z Irlandia Płn. wygrany 3:0 -co pokazuje, że islandczycy potrafia strzelac i wygrywac.. tylko, że na Danie to z pewnością będzie za mało.

Do tego meczu proponuje dorzucic Hiszpanie 1.36 w profku. Wyjazd z ekipą Irlandi Płn. Skoro Islandia potrafiła 3:0 wygrac, Hiszpanie nie powinni miec większych problemów z tym rywalem.

Taki dubelek: Dania + Hiszpania AKO: 2.46 9/10

Do góry
#649009 - 04/09/2006 20:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
I na koniec wypowiem sie na temat meczu Polska-Serbia:
Zapewne teraz pol polskich graczy rzuci sie na 2... Ale wg mnie te rozwiazanie wcale nie jest takie oczywiste. Polacy napewno sie teraz bardzo zmobilizuja i wszyscy wiedza jak jest z ich forma jesli ktos ma slaba pamiec to przypomne:
Polska- Kolumbia 1-2 kilka dni pozniej
Polska-Chorwacja 1-0 (a tak nas miala wg niektorych pocisnac Chorwacja)


No nie zapominaj ze to było przed samym mundialem(a własciwie juz na mś sparing i to nie chorwata zalezało na wygranej tylko Polakom).Tez trzeba sobie przeypomniec ze to był dziwny mecz bo polacy nie przeprowadzali churaganowych ataków a serbowie nie atakowali za ciekle(uwazając zeby nie zdobyc jakiejsc kontuzji).A to ze polacy sie zmobilizują to na pewno ,ale czy wystarczy?? za pewne nie bo nasi się mobilizują jak juz jest po za wodach(patrz mecz z Kostaryką o pietruszke 2-1)

Do góry
#649010 - 04/09/2006 21:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Chcialbym jeszcze wrzucic jedno przemyslenie na temat meczu Francja - Wlochy


Wedlug mnie to Wlochy jak zawsze zagraja gleboka defensywe, glownie nastawiajac sie na to by pilnowac swojej bramki!

Francja z pewnoscia bedzie chciala sie odgryzc za final MS,ale wiadomo jak to jest gdy sie za bardzo chce...

W dodoatku Trezeg opuscil kadre-kontuzja

Jak dla mnie under 2,5 gola

Pozdrowionka

Do góry
#649011 - 05/09/2006 01:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Jak dla mnie mecz Włochy-Francja to mimo wszystko under 2,5. Francja u siebie prawie zawsze będzie faworytem, a Francja u siebie w roli faworyta to w praktyce under 2,5 ostatnimi czasy. Nie widzę, co mogłoby się zmienić w tym przypadku. Włosi przyjadą z zamiarem wywiezienia 1 punktu, a to, że potrafią bronić, jest powszechie wiadomym. Włosi zdają sobie również sprawę z siły rażenia Francji szczególnie w szybkim ataku. Jak Francja musi rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym traci badzo wiele na swojej wartości. Myślę, że w związku z tym Włosi nie będą grać otwartego meczu (nie mogą sobie tutaj pozwolić na porażkę po remisie z Litwą) i gra będzie sie toczyła przede wszystkim w środku pola z nielicznymi sytuacjami bramkowymi. Natomiast zupełnie nie brałbym pod uwagę wyników dotychczasowych spotkań rozegranych przez Francję i Włochy. Francuzi zagrali mecz z rywalem, który zamiast na głęboką defensywę zdecydował się na otwarty mecz z wicemistrzami świata - nie mogło być innego rezultatu w tym spotkaniu. Dla mnie no bet i unnder 2,5. Tak przy okazji jeżeli już to Allez les Bleus! .

Odnośnie Serbia-Polska następny no bet, chyba że kurs na Polskę jeszze wzrośnie przed meczem to zdecyduję się może na 1X. Znowu to samo, Polska nie potrafi grać z rywalami nastawionymi na obronę dostępu do własnej bramki, w roli faworyta na własnym boisku nie sprawdza się z regularnością bliską 100%. A to, że Finowie potrafią bronić to wystarczy spojrzeć tylko na zawodników jacy tam grają w formacjach defensywnych i pomocy. Szczerze mówiąc, gdyby nie indywidualne błędy poszczegółnych piłkarzy skończyłoby się najprawdopodobniej remisem. Myślę, że Leo wyborem odpowidnich piłkarzy te błędy skoryguje i będziemy mieli kolejny otwarty mecz z gatunku 1X2 do pierwszej straconej bramki. Polska nie jest tutaj stawiana w roli zdecydowanego faworyta, w związku z tym nie będzie wymagane od piłkarzy ciągłe prowadzenie gry i nadarzą się możliwości kontrataku. Wszystko możliwe jednym zdaniem.

Z innych spotkań jak dla mnie przede wszystkim Duńczycy , bardzo solidna ekipa, dobrze zorganizowana i świetnie rozumiejąca się. Znakomicie wyprowadzają szybki atak (znakomite 2 bramki w meczu z Portugalią), co niewątpliwie na Islandii może mieć swoje znaczenie. Mam nadzieję, że Islandcycy po zwycięstwie 3:0 z Irlandią Północną nie będą u siebie przed własną publicznością grać na maksa zachowawczo i też będą dążyć do strzelenia bramki/bramek. 3:0 z Irlandią Pn to efekt w dużym stopniu błędów obrony Irlndczyków jak podkreśla się na Wyspach, a nie jakieś tam miażdżącej przewagi Islandii. Tak więc goła 2 za solidny moim zdaniem kurs.

Co do tego?

Hiszpanie pamiętam nie tak jeszcze w sumie dawno zremisowali z Irlandią Północną w eliminacjach. Czy powtórzą tamten wyczyn? Na pewno będą bardziej skoncentrowani mając tamto spotkanie w pamięci (parę piłkarzy chyba jeszcze je ma), ale Irlandia Północna zamurowana może być groźna. Dwójka powinna wejść mimo wszystko.

Dla mnie chyba jednak przede wszystkim Ukraina z Gruzją. Widziałem mecz Gruzji z Francją. Bardzo słaby bramkarz i przeciętna popełniająca dużó błędów linia defensywy. Wysokie zwycięstwo Gruzji w meczu z Wyspami Owczymi nic nie znaczy, jak pokazal kolejny mecz w wykonaniu Wyspiarzy tym razem ze Szkocją. Zapowiadają się na chłopców do bicia w tych eliminacjach (a potafili kiedyś zagrać nie powiem). Ukraina przed własną publicznością powinna wykorzystać słabości Gruzinów bez większych problemów.

Holendrzy po wysłaniu reprezentacji B na Luksemburg i skromnym 1:0 teraz zapewne zagrają full składem i wygrają, ale Białoruś na wyjeździe to bardzo niewygodny rywal więc za 1,20 nie biorę.

Norwegia z Mołdawią - kolejny no bet. Mołdawianie robią postępy z eliminacji na eliminacje. Norwedzy bądź co bądź solidni, ale nie pamiętam by byli specami od łamania zmasowanej obrony przeciwnika jak graja u siebie z potencjalnym słabeuszem. Rok temu ten sam mecz i 1:0 dla Norwegii. Być moż skuszę się na jakiś handi na Mołdawię.

U naziemnych polecam w związku z tym trio Dania, Ukraina, Izrael .


Edited by bcn1899 (05/09/2006 07:21)

Do góry
#649012 - 05/09/2006 01:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006] *DELETED*
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Post deleted by bcn1899

Do góry
#649013 - 05/09/2006 05:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Trener Szwecji wpadł w szał i wyrzucił trzech najlepszych piłkarzy!
szczegóły na http://sport.onet.pl/0,1248713,1383661,wiadomosc.html

Dobra opcja w Betfair: LAY Szwecja @ 1.05

Do góry
#649014 - 05/09/2006 10:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Oj już się boję co się stanie ze Szwedami w meczu z Lichensteinem bez tych zawodników. Daj spokój, czy ktos to gra, no chyba że mu brakuje do kombinacji ...

Do góry
#649015 - 05/09/2006 10:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Wie ktoś może w jakim składzie wybierają się Niemcy do San Marino?Bo handicap -3 jak najbardziej do wzięcia.Mógł by ktos wkleić skład lub podac link?

Do góry
#649016 - 05/09/2006 10:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
LeW Offline
stranger

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 4
Iceland - Denmark 2


Dania spotkaniem z Islandią zainauguruje eliminacje do EURO 2008. Już od dłuższego czasu obserwuję grę reprezentacji Dani i powiem szczerze że prezentują się bardzo dobrze. Każda formacja spisuje się świetnie do tego dardo dobre przygotowanie taktyczne. Dania gra szybką i bardzo widowiskową piłkę o czym można było się przekonać w meczu z Polską.A ich ostatni sparing z Portugalia wygrany przez Danie 4-2 potwierdził że są w wysokiej formie. Skład reprezentacji Dani to mieszanka młodości z doświadczeniem każdy zawodnik wykonuje to czego oczekuje od niego trener a szeroka i wyrównana kadra sprawia że nie ma zasadniczej różnicy w grze zespołu gdy na boisko wchodzą „zmiennicy”. Ten mecz wydaje mi się najpewniejszy ze wszystkich eliminacyjnych spotkań co sprawia że po dobrym kursie 1.81 z pewnością go zagram.



Inne ciekawe spotkania

Finland - Portugal 2
Armenia - Belgium 2
Albania - Romania 2

Do góry
#649017 - 05/09/2006 11:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10148
a ja sobie zagrałem cos takiego w profie:
stawka 200 zł do wygrania 417,60 zł czyli 210 na czysto.
1. bulgaria-słowenia 1X 1,16
oglądałem ich ostatni mecz z rumunami i nie sadze ze osiagneli tam swietny wynik zeby petrovy, berbatov i reszta przegrali u siebie z ekipa słoweni, która u siebie mogła by ich pyknac, ale na wyjezdzie raczej nie.
2. finlandia-portugalia 2X 1,15
trener finow mowil przed 1 meczem ze chce miec minimum 2 pkt po 2 pierwszych meczach, ma ich 3 ale raczej nie po super grze tylko słabosci rywala ,niestety, jak dla mnie portugalia to inna półka, remis moze wpaść ale win finów raczej nie...
3. szwecja-lichtensztain 1 1,05
4. turcja-malta 1 1,07
co tu analizowac, te 2 ekipy po prostu wygraja i tyle, inna klasa, potencjały i cele w tych eliminacjach...
5. albania-rumunia 2X 1,16
albania u siebie niebezpieczna, ale rywal chyba zbyt silny i zbyt zmobilizowany po dosyc pechowym remisie z bułgarią, rywale moga im urwac punkt ale to wszystko...
6. islandia-dania 2X 1,18
ostatnie mecze z polska i portugalia pokazały ze dania to ciagle silny team z troche innej półki niz islandia, ostatni ich mecz analogiczny do finow z polska, bardziej irlandia p. słaba niz oni mocni...
7. macedonia-anglia 2X 1,06
8. irlandia pn-hiszpania 2X 1,07
nie bede filozofował, jakby komus przyplatal sie remis to bedzie sensacja, porazka raczej w swerze teorii...

Do góry
#649018 - 05/09/2006 12:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24746
Skąd: Kraków
po przejrzeniu oferty w Pinnacle,rzucają mi sie w oczy takie mecze:

Belgia(-1) po 1.87,tylko ze względu na wynik 1-wszego meczu Belgów,na kolejną strate pkt w meczu z drużyną z dolnej pólki grupy A absolutnie nie mogą sobie pozwolić.Armenia nie jest łatwym terenem bez wątpienia,ale jednak klasa rywali i napewno wielka motywacja powinnny zrobić swoje.

Polska(0) po 2.03,ktoś powie że albo nie oglądałem ostatnich meczy naszej kadry albo postradałem zmysły.Ale znowu wielką role odgrywa motywacja,rywal silniejszy(ale absolutnie w naszym zasięgu) o lekceważeniu mowy być nie może.Na naszych zawodników spadła wielka fala krytyki,oczywiście zasłużona i jestem pewien że absolutnie każdy będzie w środe gryzł trawe.Paru zawodników zdaje sobie sprawe że to ich "być albo nie być" w kadrze,mam tylko nadzieje że nie będzie zbytniej rewolucji w "11" bo mimo wszystko nie jest to chyba najlepsze wyjście.A kolejny argument to taki że dzisiaj mnóstwo forumowiczów gra w druga strone,a wielu z nich powtarza że jakolwiek by nie grali w meczu naszej kadry to i tak typ nie wchodzi

A wychodząc poza naszą grupe to under 3 po 1.86 w meczu Ukraińców.Gruzini aż takimi kelnerami nie są,i nie powinni stracić gradu bramek,a z drugiej strony otwrtej gry zapewne prowadzić nie będą.Aczkolwiek nie będzie to łątwy mecz dla naszyh sąsiadów.
Szkocja(0) też nie wygląda najgorzej ale póki co nie mam żadnych informacji nt tego meczu.

Do góry
#649019 - 05/09/2006 12:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

[...] i nie sadze ze osiagneli tam swietny wynik zeby petrovy, berbatov [...]




typu nie podważam, ale akurat z tego co czytam to Berbatov w tym meczu nie zagra z powodu kontuzji, w jego miejsce powołany został Hristo Yovov z Lewskiego Sofia...

źródło

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#649020 - 05/09/2006 13:13 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10148
Quote:

Berbatov w tym meczu nie zagra z powodu kontuzji, w jego miejsce powołany został Hristo Yovov z Lewskiego Sofia...





dzieki za info ale skoro gosc jest napadziorem solidnego levskiego to poziomu nie obnizy...


Edited by bcn1899 (05/09/2006 15:20)

Do góry
#649021 - 05/09/2006 17:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
marcys22 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 3096
Quote:

a ja sobie zagrałem cos takiego w profie:
1. bulgaria-słowenia 1X 1,16
2. finlandia-portugalia 2X 1,15
3. szwecja-lichtensztain 1 1,05
4. turcja-malta 1 1,07
5. albania-rumunia 2X 1,16
6. islandia-dania 2X 1,18
7. macedonia-anglia 2X 1,06
8. irlandia pn-hiszpania 2X 1,07





hmm niby wszystko pieknie ladnie wyglada,ale ja mam jedna uwage co do Twoich typow otoz masz ich za duzo, takie "pociagi" czesto lubia nie wchodzic.na tyle meczy zawsze istnieje mozliwosc ze jakiejs druzynie uda sie mecz i faworyt jest w opalach. ja osobiscie zagram tylko dwa mecze typ: dania , portugalia i mysle ze jest to najlepsze rozwiazanie i kursy calkiem przyzwoite ok 1,5 - 1,7.
oczywiscie wybor nalezy do ciebie co bedziesz gral.
powodzenia


Edited by bcn1899 (05/09/2006 20:50)

Do góry
#649022 - 05/09/2006 18:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
Ja nie dostrzeglem abyscie na jutro nie typowali jednego meczu :

Litwa - Szkocja x2 1.40

Szkocja wysmienicie spisywala sie w 2 czesci El.MŚ 2006 , oraz El.Me rozpoczela z wysokiego pulapu gromiac reprezentacje Andory(prowadzili w 20 min 4-0).Sa w niezwyklym gazie.Klasowi pilkarze typu Kenny Miller , Darren Fletcher czy Kris Boyd na pewno Litwinow nie przestrasza sie.Dodatkowo Szkocja jest bardzo zgrana - reprezentacja w duzej mierze opiera sie na klubach : Hearts , Rangers czy Celtic , sa swietnie poukladani i dobrze rozumieja sie na boisku.

Pdnosnie Litwy w sumie szczesliwy remis z Wlochami, nie jest dla mnie wyznacznikiem ich formy a raczej niezgraniu Wlochow w eksperymentalnym skladzie jaki zaproponowal Donadoni i to Wlosi na wlasne zyczenie w Geniu pogubili 2 pkt.Litwini nie naleza do jakis poteg pilkarskich a najbardziej znanym pilkarzem jest zawodnik Edgaras Jankauskas...ktory znakomicie zna zespol Hearts , gdyz wlascicielem jego jest Litwinski milioner i tam grywal ostatnio:).Litwa nie ma az tak mocnego teamu dlatego uwazam ze typ x2 w granicach 1.40 jest lakomym kaskiem.A dla bardziej odwaznych polecalbym nawet 2 i zwyciestwo Szkotów.

Litwa - Szkocja x2 8/10
Litwa-Szkocja 2 3/10

Do góry
#649023 - 05/09/2006 19:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Armenia v Belgia
6.09.2006 r., godz. 18.00, el.ME

Kilku podstawowych zawodników Armeni nie zagra. Zła atmosfera jest w zespole armeńskim. Berezowski zrezygnował nawet z gry w kadrze z powodów 'osobistych'. Belgia po remisie z Kazachstanem u siebie musi wygrać to spotkanie, aby za szybko nie wypaść z gry o przepustki do ME.

Typ 2 @1,40 3/10

-------

Albania v Rumunia
6.09.2006 r., godz. 20.00, el.ME

Rumunia prowadziła grę z Bułgarią, wydawało się wszystko pod kontrolą, a tu dwie szybko bramki wpadły i zrobił sie remis. Pomni doświadczeń z zeszłych eliminacji będą chcieli wygrać spotkanie z Albanią, którą o kilka klas wyprzedzają jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie.

Typ 2 @1,60 3/10

Do góry
#649024 - 05/09/2006 19:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Gawlin Offline
member

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 174
Quote:

a ja sobie zagrałem cos takiego w profie:
1. bulgaria-słowenia 1X 1,16
2. finlandia-portugalia 2X 1,15
3. szwecja-lichtensztain 1 1,05
4. turcja-malta 1 1,07
5. albania-rumunia 2X 1,16
6. islandia-dania 2X 1,18
7. macedonia-anglia 2X 1,06
8. irlandia pn-hiszpania 2X 1,07





Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
Portugalia X2 + Belgia za 200 zł

tnijcie cytowane wypowiedzi, wsciec sie mozna kiedy cala strone zajmuje cytaty cytatow

--
pzdr.bcn1899 *NO al racismo!*


Edited by bcn1899 (05/09/2006 20:53)

Do góry
#649025 - 05/09/2006 20:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10148
Quote:

Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
Portugalia X2 + Belgia za 200 zł




za nic bym nie dał belgii gołej 2 (niedawno porazka roselare na cyprze ukazało siłe tamtejszej ligi, od tego sie nie ucieknie, jaka liga taka kadra, w tym przypadku jedno słowo - przeciętność !!!, a bosnia to tez nie jakies tuzy swiatowego futbolu, pozostane przy swoich typach, tym bardziej ze juz to poszło...


Edited by bcn1899 (05/09/2006 20:54)

Do góry
#649026 - 05/09/2006 21:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
parker23 Offline
member

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 178
Skąd: Białystok
islandia-dania 2 1.65
wg mnie dunczycy odniosa pewne zwyciesto w 2000 roku oba zespoly graly ze soba wtedy dunczycy wygrali 2-1 ostatnie zwyciestwa danii nad portugalia i polska podniosly niewatpliwie morale druzyny ktora wie czego chce dunczycy to bardzo dobra druzyna graja zespolowo i maja take gwiazd np.tomasson gronkjear czy avgaard jak dla mnie pewne zwyciesto druzyny Dunskiej
ukraina-gruzja 1 1.22
ukraina dotychczas z gruzja 2-krotnie oba mecze na swoja korzysc rostrzygneli gospodarze raz 2-0 drugi raz 2-1 ukraina w kazdej formacji ma lepszych zawodnikow niz gruzja i mysle ze te 6-0 z wyspami bylo tylko spowodowane slaba ga graczy z wysp a nie umiejetnosciami gruzinskich zawodnikow
ako:2.01
buk: GB
4/10

Do góry
#649027 - 06/09/2006 05:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Prawdopodobny skład Polski na mecz z Serbią:

Kowalewski - Golański, Bąk, Jop, Żewłakow - Jeleń, Radomski, Lewandowski, Krzynówek - Matusiak, Żurawski.

"Przegląd Sportowy"



  • Edit: Poprawiłem kzaczki (–)


  • Edited by Rivaldinho (06/09/2006 07:06)

    Do góry
    #649028 - 06/09/2006 06:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    _Mike_ Offline
    old hand

    Meldunek: 25/02/2003
    Postów: 807
    Skąd: Biala Podlaska
    Quote:

    islandia-dania 2 1.65
    wg mnie dunczycy odniosa pewne zwyciesto w 2000 roku oba zespoly graly ze soba wtedy dunczycy wygrali 2-1 ostatnie zwyciestwa danii nad portugalia i polska podniosly niewatpliwie morale druzyny ktora wie czego chce dunczycy to bardzo dobra druzyna graja zespolowo i maja take gwiazd np.tomasson gronkjear czy avgaard jak dla mnie pewne zwyciesto druzyny Dunskiej
    ukraina-gruzja 1 1.22
    ukraina dotychczas z gruzja 2-krotnie oba mecze na swoja korzysc rostrzygneli gospodarze raz 2-0 drugi raz 2-1 ukraina w kazdej formacji ma lepszych zawodnikow niz gruzja i mysle ze te 6-0 z wyspami bylo tylko spowodowane slaba ga graczy z wysp a nie umiejetnosciami gruzinskich zawodnikow
    ako:2.01
    buk: GB
    4/10



    Takie male sprostowanie odnosnie Guzji, otoz Gruzja ostatnio grala z Francja a nie z Owieczkami, no chyba ze chodzilo Ci o jakis wczesniejszy meczyk o ktorym nie wiem Pozdrawiam!

    Do góry
    #649029 - 06/09/2006 07:28 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    mtudor Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 03/02/2004
    Postów: 7011
    Skąd: Lublin
    Na to wygląda Mike że dużo nie wiesz zanim Gruzja przegrała u siebie z Żabami wczesniej 16 sierpnia rozniosła Owieczki na ich terenie 6-0.Oj dali wtedy Gruzini zarobić.

    Do góry
    #649030 - 06/09/2006 07:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Rivaldinho Offline
    +

    Meldunek: 29/04/2004
    Postów: 19495
    Skąd: 比得哥ߠ...
    Taka mała ciekawostka:

    Najbliższa bramka strzelona przez Hiszpanow będzie miała magiczny numerek 1.000 - kto będzie pazera i nie poda koledze ?

    moze warto pomyśleć nad postawieniem kilku ojro np. na Raula


    zaraz będę rozkminiał ten temat chyba

    Do góry
    #649031 - 06/09/2006 08:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    _Mike_ Offline
    old hand

    Meldunek: 25/02/2003
    Postów: 807
    Skąd: Biala Podlaska
    Quote:

    Na to wygląda Mike że dużo nie wiesz zanim Gruzja przegrała u siebie z Żabami wczesniej 16 sierpnia rozniosła Owieczki na ich terenie 6-0.Oj dali wtedy Gruzini zarobić.



    fakt, ostatnio jestem troszke niezbyt z wynikami, a to przez poszukiwanie roboty, sorki za zamieszanie

    Do góry
    #649032 - 06/09/2006 09:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    ketjow Offline
    veteran

    Meldunek: 10/02/2004
    Postów: 1319
    Skąd: Toruń
    Wszyscy dzisiaj grają na Portugalię a wtedy wiadomo co się zdażyć
    Nie mam całkowitej pewności co do meczu Finlandia - Portugalia ale...
    Finowie to nie tacy kelnerzy. Mają niezłego trenera, który świetnie ustaswił zespół w meczu z Polakami. Myślę że ma równeż opracowaną strategie na Portugalię.
    Za Finami przemawie także własne boisko jak i również dobre morale po meczu z Polską.
    Portugalia ostatnio przegrała z Duńczykami co wprowadza trochę zamieszania i niepewności.
    Kurs na 1X całkiem spory i sądzę, że realny.

    Do góry
    #649033 - 06/09/2006 09:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    dAnTeCh Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 08/08/2005
    Postów: 3499
    Skąd: Stalowa Wola
    Polska-Serbia X2-1,42(STS) 7/10

    Serbia w ostatnim czasie przegrała z nami dwukrotnie 2:3 3:4, ale wtedy byliśmy w "gazie"(jeżeli można tak określić gre w tamtym czasie "Orłów" strzelaliśmy prawie zawsze w meczu 2 lub więcej bramek). To co się dzieje w ostatnim czasie to duuuuży kryzys, kadra nie ma ustabilizowanego składu(co mecz inni zawodnicy), powoływani są rezerwowi gracze w swoich klubach(o ile kiedyś tacy gracze spełniali swoje zadania w reprezentacji np.Kosowski, to dziś nie można już tego powiedzieć np.Mila, Dudek,Szymkowiak), a starsi gracze(wiekowo) wyglądają na "wypalonych". Zazwyczaj bywa tak że jak przychodzi nowy trener, to wprowadza nową jakość, morale idzie do góry, zawodnicy chcą się pokazać z jak najlepszej strony(tak właśnie dzieje się w Serbii, gdy przyszedł J.Clemente wygrana z Czechami 3:1 i Azerami 1:0), w Polsce jednak to nie wyszło.

    Co do powołań naszego nowego selekcjonera podobał mi się komentarz jednego gościa z jakiegoś forum:
    "Rezerwowy bramkarz Liverpoolu, pierwszym bramkarzem w reprezentacji Polski
    Podstawowy bramkarz Liverpoolu, czwartym bramkarzem w reprezentacji Hiszpanii"
    NO COMMENT

    Dziś czytam że "Leo" chce postawić w bramce Kowalewskiego(który mimo że jest kapitanem Spartaka Moskwa i zbiera dobre recenzje, to i tak wpuszcza znaczną ilość goli w lidze rosyjskiej), czyżby chciał oszczędzić swojemu koledze "Jurkowi" kolejnego gradu wpuszczonych bramek.

    Do góry
    #649034 - 06/09/2006 10:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    danifilth Offline
    veteran

    Meldunek: 29/04/2004
    Postów: 1278
    Skąd: Legnica
    Quote:

    Quote:

    Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
    Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
    Portugalia X2 + Belgia za 200 zł




    za nic bym nie dał belgii gołej 2 (niedawno porazka roselare na cyprze ukazało siłe tamtejszej ligi, od tego sie nie ucieknie, jaka liga taka kadra, w tym przypadku jedno słowo - przeciętność !!!, a bosnia to tez nie jakies tuzy swiatowego futbolu, pozostane przy swoich typach, tym bardziej ze juz to poszło...




    Zwłaszcza nie zapominajmy o wpadce Belgów z Kazachami ... więc ta Belgia może wejść ale nie musi ...

    Do góry
    #649035 - 06/09/2006 10:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Logan Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/12/2003
    Postów: 14507
    Skąd: Lublin
    Na dzisiejsze mecze wyszedl mi w GB kurs 6.66 wiec kupon chyba powinien wejsc

    - San Marino v Germany over 4,5 1.77

    Jak Klose i Podolski dobrze rozpoczna strzelanie w pierwszej polowie to moze skonczyc sie dwucyfrowka

    - Finland v Portugal 2 1.65

    Chyba wszystko zostalo powiedzane na temat tego meczu. Troche sie boje bo to dzisiejsza masowka, ale tak naprawde Finowie oprocz skutecznej obrony i gry na remis nic wielkiego nie pokazali w meczu z Polska. Dostali tylko kilka prezentow od nas

    - Israel v Andorra 1 1.05

    Żydzi powinni spokojnie wygrac z amatorami. Choc pogromu nie przewiduje, jakies 2,3:0

    - Macedonia v England 2 1.25

    To moze niebyc tak latwy mecz jak pokazuja kursy. Macedonczycy do waleczny narod i w pilke grac umieja, ale Angole powini sobie poradzic. Ciesze sie bardzo ze trener wywalil z kadry pedalka Becksa, dobrze to zrobilo druzynie

    - Lithuania v Scotland x2 1.39

    Tutaj na singlu mozna zagrac czysta dwojke @2.5. Widac ze szkocka reprezentacja wychodzi z kryzysu. Zostali wprowadzenie do skaldu nowi zawodnicy jak krol strzelsow z ubieglego sezonu Boyd czy Miller. Buki chyba sugeruja sie remisem Litwy z Wlochami dajac tak wysoki kurs na Szkocje.

    - Yemen v Japan 2 1.25

    Na dobitke jeden mecz z Azji. Japonczycy co prawda w skladzie tylko z zawodnikami z J-League, ale i to powinno wystarczyc. Troche obawiam sie tego meczu bo nie wiem nic o Jemenie. Jesli nie bedzie jakiejs niespodzianki, to spokojne 2:0 Japonczycy powinni wywiesc

    Do góry
    #649036 - 06/09/2006 10:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Biszop Offline
    Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

    Meldunek: 24/11/2003
    Postów: 28405
    Skąd: Pod barem w Zurichu
    Dzis nasze pisklaki przyjma druzyne Serbii i Czarnogory.
    O blamazu z Finami nawet nie ma co pisac;]
    Serbowie tez nie zachwycili, wymeczone zwyciestwo z Azerami nie jest powodem do dumy ale 3 punkty maja na swoim koncie, te 3 punkty brakuja nam

    1x2 nie rusze w tym meczu za nic w swiecie, granie naszej repry przyprawia mnie o zawal serca, nijak nie potrafie wyczuc jak moga zagraqc, do tego nowy treneiro Leo kombinuje jak moze i w akcie desperacji wystawia sklad ktory ma byc ratunkiem dla druzyny, nie oceniam, ocenimy po meczu.
    Skupilbym sie na ilosci bramek w meczu, Serbowie sprawiaja wrazenie jakby sie nas bali, a przynajmniej nie lubili z nami grac, wyniki 2-3 i 3-4 dla naszych w ostatnich meczach wskazuja nas jako faworyta ale to oni moga zgarnac dzis pule i miec 6 punktow, my zagramy na musiku i jak to sie czesto konczy nie trzeba pisac.
    Serbowie bankowo nam strzela bramke, mysle ze nawet nie jedna, ten ich wysoki napadzior (202 cm) bedzie rozjezdzal nasza obrone i obysmy nie stracili kolejnego obroncy.
    W tem meczu albo polegniemy albo zaczniemy strzelac i wykrecimy jakis wysoki wynik, Leo doskonale wie ze ten mecz to mecz o wszystko, jesli na starcie bedziemy mieli 0 lub 1 punkt to on moze pakowac walizki bo sukcesu w postaci awansu juz bym sie nie spodziewal.
    Mysle ze odpusci filozofie gry jak najdluzej przy pilce, bo nasi tego zbytnio nie rozumieja chyba ze przetrzymywanie pilki przez nascie minut na swojej polowie ma byc "utrzymywaniem sie przy pilce" i to ma dac sukces, Leo chyba sie zorientowal ze pisklaki tego zupelnie nie umieja zrealizowac i pozwoli zagrac bardziej w stylu z poprzednich eliminacji, jesli tak bedzie to znow zobaczymy kilka bramek.

    Polska - Serbia over 2,5 kurs 2,30 /betway/

    stwaka powiedzmy 3/10, jeszcze sie zastanawiam bo chcialbym to z czyms polaczyc.
    Tak czy siek ja widze dzis over.
    Ogolnie nie powinienem grac naszych bo zawsze graja odwrotnie niz sobie zycze ale mam nadzieje ze to tyczy sie rozstrzygniec 1x2, a nie u/o.

    Do góry
    #649037 - 06/09/2006 11:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    mmaaiikk_ Offline
    stranger

    Meldunek: 18/08/2006
    Postów: 13
    ...a mi sie wydaje ze pomyliles dzialy:]


    Edited by Biszop (06/09/2006 11:04)

    Do góry
    #649038 - 06/09/2006 11:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    14honor88 Offline
    veteran

    Meldunek: 30/03/2006
    Postów: 1234
    Skąd: ....::::ACAB::::....
    Bułgaria - Słowenia

    Nie wiem dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na ten mecz, albo przeoczyłem. Kurs na gospodarzy 1,71 ( prof ) Na poczatku w Bwin tak jak wkleił ktos na początku spadł z 1,85 na 1,65.

    Bezpośredniego spotkania jeszcze nie było . Porównac ich wystepy można na przykładzie Rumuni z którą oba zespoły nie tak dawno rozegrały mecze. Słowacja u siebie poległa Rumuni (0:2) , zaś Byłgaria na terenie Rumunów zremisowała chyba jednak szczesliwie (2:2) przegrywając 2:0.

    Słowenia w ustatnim towarzyskim meczu zremisowała (1:1) z Izraelem wcześniej przegrała z Irlandia (0:3).

    Bułgaria zaś gra w kratke przegrywa ze Szkocją (1:5) remisuje z Walia (0:0) innym razem wygrywa z Japonia (2:1) Meksykiem (3:0) Gruzją (6:2).

    Pozatym Bułgarskie zespoły w pucharach radzą sobie bardzo dobrze i do kolejnej fazy UEFA awansowały aż 3 zaś Słoweńskiego zespołu już nie ma żadnego w UEFA.

    Co sądzicie o tym meczu bo kurs ładny.

    Do góry
    #649039 - 06/09/2006 11:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    kaka85 Offline
    Kania gostyń

    Meldunek: 27/08/2005
    Postów: 1841
    Skąd: Gostyń
    Jak to zwykle w eliminacjach jest duzo pewniakow oczywiscie tylko umownie bo zawsze ktorys z nich zawala; ostatnio Wlosi i nasze orly.Dzisiaj zaciekawily mnie 3 spotkania.Pierwsze z nich to Irlandia Pln-Hiszpania nie wyobrazam sobie by Hiszpanie mogli dzis stracic punkty z "cieniasami" z Polnocnej Irlandii."Cieniasy" przegraly u siebie z Islandia i to az 0-3.Hiszpanie nie moga sobie pozwolic na strate punktow mojac w kontekscie mecze ze Szwecja Dania i nawet ta Islandia ktora pozytywnie zaskoczyla w pierwszym spotkaniu.W niedawnych eliminacjach juz nie pamietach czy tych do MŚ czy ME Hiszpanie zremisowali jeden z meczy z dzisiejszymi rywalami ale nie przywiazuje do tego meczu zadnej wagi.Dzisiaj Hiszpania spokojnie poradzi sobie z Irlandczykami z polnocy a Raul strzeli bramke.Zwyciestwo Hiszpanii dla mnie 10/10 jak nie wygraja koncze swoja przygode z zakladami...
    Drugie spotkanie to mecz Albania-Rumunia.Na ciezkim terenie przyjdzie dzis walczyc o punkty reprezentacji Rumunii.Albanczycy zaczeli eliminacje od wyjazdowego remisu z Bialorusia 2-2.Pierwszy mecz Rumunow przeciwko Bulgarii zakonczyl sie takim samym rezultatem.Rumuni prowadzac 2-0 chyba byli juz za pewni zwyciestwa i w koncowce Martin Petrow strzelajac 2 bramki doprowadzil do remisu.Mysle ze dzis Rumuni odniosa skromne zwyciestwo mimo ze jak wczesniej wspomnialem teren nie nalezy do latwych.Rumunski futbol w przeciwienstwie do naszego jest na dobrej drodze rozwoju o czym swiadcza sukcesy Steauy ktora byla bardzo bliska awansu do fianlu Pucharu UEFA a w tym sezonie wywalczyla awans do Ligi Mistrzow.Rumuni maja lepszych zawodnikow i lepsza druzyne co udowodnia dzisiejszym zwycisetwem kurs w oklicach 1.7 jest zachecajacy.
    O trzecim meczu krotko.Bulgaria-Slowenia.Slowency rozegraja dzis swe pierwsze spotkanie w eliminacjach i mysle ze ulegna reprezentacji Stoitchkova.Tacy zawodnicy jak Berbatov Stilian Petrow czy Martin Petrow postaraja sie by (po pierwszym zadawalajacym remisie w ostatnich minutach z Rumunia dzis) dzis Slowency wyjechali do domu z zerowym dorobkiem .

    Do góry
    #649040 - 06/09/2006 11:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    andreosw Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 20/04/2005
    Postów: 3353
    Skąd: RP
    Witam.
    Ja akurat nie "czuję" u/o na dzisiejszy mecz z Serbią.
    Nie chcę wychodzić na jakiegoś zażartego krytyka reprezentacji, ale jak dla mnie wszystkie dobrze znane nam przesłanki wskazują niestety na kolejną porażkę.
    Uważam, że seria wygranych z Serbią, przytoczona przez Biszopa, dzisiaj się skończy. I nie chodzi mi tu nawet o umiejętności naszych grajków, ale o stan ich psychiki. Moim zdaniem - ruina.
    Po prostu nie dadzą rady, nie uniosą tego ciężaru i presji.
    Smutne to niestety, ale czasami trzeba kompletnej klapy, żeby wreszcie otrzeźwiło wszystkich, w którym miejscu znajduje się nasza piłka nożna.
    To oczywiście będzie bardzo bolesne, ale nikt już nie będzie zasłaniał się przypadkowymi sukcesami i wreszcie będzie trzeba zacząć SKUTECZNIE uzdrawiać polski futbol.

    Dzisiaj Polska - Serbia 2 (Bwin po kursie 2,55, stawka 7/10).

    Mimo wszystko chciałbym bardzo się mylić. I nie żaden tam remis.
    Kibicuję Polsce i bardzo chciałbym, żeby wygrała.
    Jeżeli tak się stanie to od razu po meczu będę tu posypywał głowę popiołem.

    Pozdrawiam.

    Do góry
    #649041 - 06/09/2006 11:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Łobuziak Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 04/01/2005
    Postów: 1661
    Skąd: Warszawa-Pyry / Saska Kępa
    # Moim zdaniem Finlandia solidną grą i walką może spokojnie zremisować z Portugalią. Portugalia wcale tak łatwo nie wygrywała na wyjeździe w ostatnich latach, gdy ktoś stawił jej opór, np mecz ze Słowacją. Wszyscy stawiają na Portugalę, by dopiec naszej reprezentacji po przegranej z Finami / to taki efekt psychologiczny, z którego trudno zdać sobie sprawę ; ) /
    Typ : 1:1

    # Polacy cały czas wygrywali w ostatnim czasie z tymi Serbami, zachodzę w głowę, czemu... ?? i dlatego ja bym tego meczu w ogóle nie stawiał.
    Typ : 2:1

    # W meczu Litwa - Szkocja delikatnym faworytem dla mnie jest Litwa, ale postawię na remis, bo te drużyny najczęściej remisują - taki mają styl gry, nie będzie łatwo o bramki, jak to mówi Darek Szpakowski ' mecz walki ' tak to widzę, choć nie wiem, nie miałem ostatnio czasu na mecze i teraz w sumie też nie mam : P
    Typ : 0:0

    # Dania mogłaby wygrać ale jest jeden kontrargument: wszyscy na mecz.pl na nią stawiają : D

    Do góry
    #649042 - 06/09/2006 11:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Luc Nilis Offline
    too much love will kill you


    Meldunek: 21/10/2005
    Postów: 10148
    Bulgaria-Slowenia.Slowency rozegraja dzis swe pierwsze spotkanie w eliminacjach i mysle ze ulegna reprezentacji Stoitchkova.Tacy zawodnicy jak Berbatov Stilian Petrow czy Martin Petrow postaraja sie by (po pierwszym zadawalajacym remisie w ostatnich minutach z Rumunia dzis) dzis Slowency wyjechali do domu z zerowym dorobkiem .





    berbatov nie gra, typ podparłbym remisem...

    Do góry
    #649043 - 06/09/2006 11:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TTomi Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 03/09/2005
    Postów: 1748
    Co sądzicie o zakładzie, że Klose strzeli przynajmniej Hattrick'a w unibecie kurs był 15.0 teraz 12.5. Wg mnie spory value... Pytanie, czy mają na myśli Hattricka klasycznego, czy tylko strzelenie 3 bramek...

    Do góry
    #649044 - 06/09/2006 12:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Amkwish Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 13/01/2004
    Postów: 29182
    Słowacja - Czechy over 2,5
    /2,20 - Betandwin/
    7/10

    Znakomity kurs na bardzo ,moim zdaniem prawdopodobne zdarzenie.
    Słowacy bardzo licza dzis na zwyciestwo ,mają znakomita ofensywę,a czeska obrona ostatnio przestała byc monolitem ,co mieliśmy okazje zaobserwowac chocby w ostatnim meczu z Walią.

    Sądzę ,że Słowacy zagraja bardzo ofensywnie ,Czesi odpowiedza z kontry i minimum 3 bramki zobaczymy w tym paraderbowym pojedynku

    Do góry
    #649045 - 06/09/2006 12:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    moor6 Offline
    5 minut po czasie

    Meldunek: 13/05/2005
    Postów: 19746
    Skąd: katowice tychy
    niemcy równiedobrze moga sobie wygrac 1-0 i tez bedzie dobrze w tych grach liczą sie 3 pkt,oczywyscie bramki tez ale to 2-rzedna sprawa

    Do góry
    #649046 - 06/09/2006 12:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    g00niek Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/10/2002
    Postów: 5431
    Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
    Kilka propozycji za www.pewniak.pl

    Izrael przelamie 3-bramkowy handicap azjatycki w spotkaniu z Andora. Naturalizowany Izraelczyk Colautti juz zaczal splacac obywatelstwo strzelajac zwycieska bramke w ostatnim spotkaniu, Dzisiaj bedzie mogl sie popisac ponownie.
    Izrael -3 AH @2,15 Pinnacle

    Perelka wydaja sie byc dzisiaj Szkoci, Kursy wysokie z powodu remisu naszych wschodnich sasiadow na goracym terenie mistrzow swiata, ale nie oszukujmy sie Litwini to zadna potega, Szkoci nie popelnili juz podobnego bledu jak w jednych z ostatnich eliminacji kiedy to zlekcewazyli pilkarzy z Wysp Owczych, W sobote wszystko bylo juz jasne po 25 minutach.. Dzisiaj kurs na zwyciestwo gosci uwazam za bardzo wartosciowy.. Unibet oferuje 2,6 i biore to za dosc wysoka stawke. Dla mniej odwaznych handicap 0:0 czyli w razie remisu zwrot kasy.. Jak dla mnie powinien byc tu ustawiony minimum +0,25 na korzysc Litwinow.
    Szkocja @2,6 Unibet

    Zagralem sobie takze podwojny zaklad na mecz naszych Orlow.. Serbia z asianem 0:0 po kursie 1,87 w Pinnacle i remis @3,25 w Bwin. Stawki odpowiednio 4 i 3 jednostki, watpie w moja strate ktora nastapi tylko w przypadku zwyciestwa naszych..

    Do tego jeszcze Francuzi @2,15.. Moze byc piekny mecz, na pewno bede ogladal i kibicowal Francuzom, ale wiele osob mowi ze to klasyczny no bet, ja sie nie zgadzam, ale stawka niewysoka.

    Pozdrawiam
    Dominik

    Do góry
    #649047 - 06/09/2006 12:31 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Dziabor Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 11/08/2005
    Postów: 14266
    Skąd: Civitas Kielcensis
    Polska - Serbia
    dzis jak wiadomo mecz Polakow, i jak takze wiadomo z Polska bywa tak ze jak sa pewniakami do wygrania to przegrywaja, natomiast gdy wszyscy graja przeciw nim to sprawiaja nie lada niespodzianke do tego jeszcze Leon wystawia dosc "debiutancki" sklad a co za tym idzie mysle ze mlodzi beda sie napewno chcieli pokazac aby wygrysc starych wyjadaczy ze skladu dla mnie mecz Polski NO BET kazdy wynik mozliwy

    Do góry
    #649048 - 06/09/2006 12:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    raiders_ Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 18/03/2004
    Postów: 16479
    Skąd: z samego dna
    ja osobiscie dalem X Francuzow ,nasze orelki takze X,No i Szkocja razej tego nie wygra ,zgadzam sie ze Litwa to nie potega ,ale szkocja nie wiele mocniejsza od nich i na wyjazdach graja slabo zeby nie powiedziec ze fatalnie.

    Do góry
    #649049 - 06/09/2006 12:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TTomi Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 03/09/2005
    Postów: 1748
    Quote:

    niemcy równiedobrze moga sobie wygrac 1-0 i tez bedzie dobrze w tych grach liczą sie 3 pkt,oczywyscie bramki tez ale to 2-rzedna sprawa




    Wydaje mi się jednak, że Niemcy ze słabeuszami lubią postrzelać. Mecz będzie w telewizji, więc pewnie kilka bramek będą chcieli strzelić. Mają zagrać pełnym składem (za forum BA):
    lehmann-
    lahm,a.friedrich,m.friedrich,jansen-
    schneider,ballack,borowski,schweinsteiger-
    klose,podolski

    Jeśli tylko worek z bramkami rozwiąże się w miarę szybko, to 4-6 bramek powinni ustrzelić. Liczę na to, że przynajmniej 3 strzli Klose, gdyż właśnie zagrałem tego Hattricka w unibecie @ 12.5

    Do góry
    #649050 - 06/09/2006 12:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    g00niek Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/10/2002
    Postów: 5431
    Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
    Quote:

    ja osobiscie dalem X Francuzow ,nasze orelki takze X,No i Szkocja razej tego nie wygra ,zgadzam sie ze Litwa to nie potega ,ale szkocja nie wiele mocniejsza od nich i na wyjazdach graja slabo zeby nie powiedziec ze fatalnie.




    W szkockiej pilce wiele drgnelo w momencie kiedy do wielkiej dwojki z Glasgow dolaczyly inne kluby, przede wszystkim edynburski Hearts i Hibernian.. Nie ma juz dominacji 2 klubow w ktorych z reguly roilo sie od "stranieri". Dzieki temu szkocka pilka nabiera zycia. Ogladalem mecz z Wyspami Owczymi i Szkoci mi sie podobali.. Mimo wszystko uwazam ten kurs za bardzo wartosciowy. 5/10

    Pozdrawiam
    Dominik

    Do góry
    #649051 - 06/09/2006 12:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Happy Birthday zaper Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 21/04/2005
    Postów: 1869
    Skąd: Okszów
    Ma ktoś może prawdopodobne składy na dzisiejszy mecz Rosjan z z Chorwatami ?

    Do góry
    #649052 - 06/09/2006 13:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Piotruś Pan Offline
    addict

    Meldunek: 15/07/2002
    Postów: 654
    Skąd: Ostrzeszów
    Moim zdaniem w dzisiejszych meczach eliminacyjnych mogą paść niespodzianki więc może czasem lepiej wybrać 3 zdarzenia po wyższym kursie niż grać spotkania, które wszyscy obstawiają
    1 Słowacja - Czechy mój typ X
    Słowacja w ostatnich eliminacjach zagrała bardzo dobrze, zajeła 2 miejsce premiowane awansem do baraży gdzie uległa Hiszpanii.
    W pojedynkach grupowych Słowacy na własnym terenie byli bardzo grożni wygrywali bądż remisowali 0:0 z Portugalią i chyba 1:1 z Rosją dokladnie nie pamiętam.
    Zwyciężyli w pierwszej kolejce zdecydowanie Cypr i mają szanse na kolejne punkty tym razem z reprezentacją Czech.
    Słowacja może to spotkanie nawet wygrać chociaż bardziej prawdopodobne jest to iż w tym meczu padnie sąsiedzki remis.
    Czechy ostatnio co prawda rozczarowują bardziej swą grą niż zachwycają, grają nierówno od porażki z Ghaną na MŚ i zostali ograni przez reprezentację Serbii na własnym stadionie.
    Drużyna Czech straciła też po MŚ swojego najlepszego zawodnika Nedveda, o ile mi wiadomo chyba zakończył swa reprezentacyjną karierę.
    Nie wiem czy też nie ubył Poborski zresztą Czesi podobnie jak my starają się pewnie odmładzać swoja drużynę.
    Obiektywnie patrząc obie drużyny zainkasowały 3 pkt i żadna nie bedzie chciała przegrać spotkania tym bardziej zdeterminowanym zespołem powinni być Słowacy.
    Czechów też wiele sił kosztował mecz z Walią, która gra twardo czasami wręcz brutalnie i trudno odnieść z tym zespołem zwycięstwo.
    Wczoraj Brazylia też strzeliła Walijczykom 2 bramki do 60 min był remis.
    Właściwie zdecydowanego faworyta w tym meczu nie widać a nawet jeśli któraś drużyna nim jest to trudno ją zdecydowanie wskazaać.
    2 Rosja - Chorwacja mój typ 1 ewentualnie X
    Rosja pod wodzą nowego trenera Hidinka powinna ten mecz wygrać pomimo, że Chorwacja to bardzo solidna ekipa, sprawiająca niespodzianki w meczach wyjazdowych 0:1 ze Szwecja w Sztokholmie.
    3 Litwa - Szkocja typ 2
    Ten mecz z wszystkich dziś oferowanych po piękny wysokim kursie ma jednak faworyta.
    Faworytem w tym przypadku dla mnie jest Szkocja i zastanawiam się czy wysoki kurs na Litwę nie jest podyktowany przeszacowaniem możliwości naszych sąsiadów, szczęśliwym remisem z Włochami i tym, że Litwa jest gospodarzem spotkania.
    Szkocja zagra napewno o 3 pkt nic innego im nie pozostaje tym bardziej iz Litwini włożyli mnóstwo sił w obronę korzystnego rezultatu z mistrzami świata, a Szkocja na spokojnie pykneła do połowy Wyspy Owcze i się oszczędzała.
    W eliminacjach do Euro 2004 obie reprezentacje spotkały się ze sobą i wtedy kurs na Litwę był 3,50, gdyż to zagrałem. Szkocja była wówczas bardzo słaba mieli jakis kryzys zremisowali nawet szczęśliwie 2:2 z Wyspami Owczymi zdobywajac bramke na 3 min przed końcem spotkania.
    W tamtym meczu wygrała Litwa 1:0 po kontrowersyjnym karnym co prawda była ręka w polu karnym, ale strasznie naciągana. Sędziował chyba ten fajny gość co na MŚ pokazał te trzy zółte kartki Chorwatowi zreszta nie ważne.
    W ostatnich eliminacjach Szkocja grała lepiej nawet na wyjazdach niż u siebie 2:0 ze Słowenią na zakończenie eliminacji i chyba z Norwegią.
    Z pewnościa przegrali u siebie z Norwegami 0:1.
    Szkocja tym razem powinna rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść mają więcej indywidualności w zespole i są to zawodnicy bardziej ograni piłkarsko od Litwinów
    4 Szwajcaria - Anglia ( 21) typ 2
    Anglia z nożem na gardle bedzie musiala się nieźle wysilić by awansować tylko 3 pkt dają im awans a Szwajcarów bedzie trudno ograć, lecz nie jest to niemożliwe.
    Wczoraj Szwecja rzutem na taśmę pokonala Danię w ostatnich 10 min meczu, dlaczego nie mialo się to udać Anglii która dysponuje też potencjałem graczy może nawet większym niż Helweci
    Polska - Serbia typ 2 bez podpórki
    Niestety dziś przewiduję poraźkę naszej kadry,zespół w rozsypce, słaby psychicznie, bez wielkich możliwości manewru co zawodnik to slabszy, trener nie ma pomysłu na grę, bo nie widać tego w drużynie, brak realizacji założeń taktycznych, slaba organizacja gry lub nie ma jej wcale, co gorsze niska frekwencja na trybunach to są już jaja na calego, nie pamietam kiedy na mecz eliminacyjny do imprezy mistrzowskiej sprzedano 1200 biletów.
    Po kolejnej porażce Latajacy Holender będzie mógł juz bez nerwów dokończyć tak źle rozpoczete eliminacje, lub pakować się do domu. Należało by rozwiązać kontrakt wypłacić zalegle pobory i odszkodowanie za zerwanie kontraktu ok 4 mln zł i zaczać przebudowę reprezentacji pod okiem polskiego szkoleniowca przez dłuższy czas niż 15 miesięcy a przede wszystkim wywalić Listkiewicza .
    Może zdarzy się kolejny cud dziś w Wawie tylko po co.
    Czekam na opinie do 16:00 co do typów

    Do góry
    #649053 - 06/09/2006 13:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TTomi Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 03/09/2005
    Postów: 1748
    Widzę, że przewija się w analizach niemało typów na X. Otóż zagrałem za symboliczną stawkę taki systemik remisowy (4/6):
    Azerbejdżan - Kazachtan X
    Słowacja - Czechy X
    Litwa - Szkocja X
    Rosja - Chorwacja X
    Polska - Serbia X
    Francja - Włochy X

    Te mecze najbardziej pachną mi remisami. Może przesadziłem z tym 4/6 - pewnie wejdą 3 , ale tak jak już wcześniej wspomniałem - zabawowo za małe pieniądze...

    Do góry
    #649054 - 06/09/2006 13:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Łobuziak Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 04/01/2005
    Postów: 1661
    Skąd: Warszawa-Pyry / Saska Kępa
    Uważajcie na tę Danię, dla mnie to jest niewiadoma ... to, że regularnie leją Polaków trochę zniekształca nam obraz tego teamu : D pozdrawiam , udanych typów

    Do góry
    #649055 - 06/09/2006 14:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    boca juniors Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/05/2003
    Postów: 10031
    Skąd: Frei Stadt Danzig
    Quote:

    Quote:

    ja osobiscie dalem X Francuzow ,nasze orelki takze X,No i Szkocja razej tego nie wygra ,zgadzam sie ze Litwa to nie potega ,ale szkocja nie wiele mocniejsza od nich i na wyjazdach graja slabo zeby nie powiedziec ze fatalnie.




    W szkockiej pilce wiele drgnelo w momencie kiedy do wielkiej dwojki z Glasgow dolaczyly inne kluby, przede wszystkim edynburski Hearts i Hibernian.. Nie ma juz dominacji 2 klubow w ktorych z reguly roilo sie od "stranieri". Dzieki temu szkocka pilka nabiera zycia. Ogladalem mecz z Wyspami Owczymi i Szkoci mi sie podobali.. Mimo wszystko uwazam ten kurs za bardzo wartosciowy. 5/10

    Pozdrawiam
    Dominik




    Szkoci to drewniaki,co z tego ,że ograli 5-0 amatorów Owczarzy gooniek?To żaden rywal,do tego mecz im się ułożył,dostali dwa karne,ponadto chyba nie sądzisz,że bramkarz Litwy bedzie wpuszczał takie ścierki jak ta firanka w bramce Owiec?
    Litwa to bardzo solidna ekipa,może nie błyszczą,ale to solidni rzemieślnicy,dobrze ustawieni taktycznie i z tego co pamiętam,to osiągali całkiem dobre wyniki w meczach eliminacyjnych i towarzyskich(min. ogolili naszych ogórków).
    Dlatego kursy sa adekwatne i moim zdaniem Szkocja tego nie wygra, będzie remis i niech się Szkoci wtedy ciesza,pozdrawiam

    Do góry
    #649056 - 06/09/2006 14:28 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    g00niek Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/10/2002
    Postów: 5431
    Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
    Quote:



    Szkoci to drewniaki,co z tego ,że ograli 5-0 amatorów Owczarzy gooniek?To żaden rywal,do tego mecz im się ułożył,dostali dwa karne,ponadto chyba nie sądzisz,że bramkarz Litwy bedzie wpuszczał takie ścierki jak ta firanka w bramce Owiec?
    Litwa to bardzo solidna ekipa,może nie błyszczą,ale to solidni rzemieślnicy,dobrze ustawieni taktycznie i z tego co pamiętam,to osiągali całkiem dobre wyniki w meczach eliminacyjnych i towarzyskich(min. ogolili naszych ogórków).
    Dlatego kursy sa adekwatne i moim zdaniem Szkocja tego nie wygra, będzie remis i niech się Szkoci wtedy ciesza,pozdrawiam




    Boca nigdzie nie napisalem ze Szkoci to wirtuozi futbolu, nie jest tak, ale w napadzie Miller z McFaddenem, ponadto Fletcher, Boyd i troche walczakow. Kurs 2.6 gdzie Litwa jest minimalnym faworytem biore w ciemno. Remis Lity z Wlochami sprawil ze kurs na Szkotow jest zdecydowanie lepszy niz ktokolwiek moglby przypuszczac. Paradoksalnie jeszcze rok dwa temu nie moglibysmy marzyc o takim kursie przy duzo slabszej ekipie szkockiej i podobnej sile Litwy.. Dla mnie value w tym meczu i to spore.

    Troszke smuca mnie tylko doniesienia ze boisko jest w fatalnym stanie, ale z drugiej strony co to dla walecznych szkockich serc Nie wiem dlaczego ale jestem spokojny o to spotkanie Tak jak pisalem opcja DNB po niezlym kursie dla mniej odwaznych

    Pozdrawiam
    Dominik

    Do góry
    #649057 - 06/09/2006 14:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Randall Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 04/02/2004
    Postów: 12017
    Skąd: nIcEzCzS
    Mi też od razu rzuciło się w oczy to spotkanie.Litwa u siebie na pewno nie da łatwo wydrzeć zwycięstwa, ale o walkę można być spokojnym W końcu to Szkoci Ale ja jestem ten mniej odważny i dam dnb Szkocja

    Do góry
    #649058 - 06/09/2006 14:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    andreosw Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 20/04/2005
    Postów: 3353
    Skąd: RP
    Quote:

    Uważajcie na tę Danię, dla mnie to jest niewiadoma ... to, że regularnie leją Polaków trochę zniekształca nam obraz tego teamu



    No, bez przesady. Leją nie tylko Polaków.
    Ostatnio wlali nieźle też Portugalczykom, a to już zespół z najwyższej półki.
    Mam Danię w "kombiaku".
    Myślę, że ograją Islandię.

    Do góry
    #649059 - 06/09/2006 14:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    boca juniors Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/05/2003
    Postów: 10031
    Skąd: Frei Stadt Danzig
    Polska-Serbia under 2,5

    Tak sobie patrze na ten mecz i tam mi ten under wpadł w oko.
    Jakoś mi się nie chce wierzyć,ze przegramy drugi mecz u siebie,ponadto jest jeszcze kilka opcji.Ale under to całkiem ciekawe rozwiazanie.Wszyscy wiemy jak wygląda nasz napad,Franek bez gola od roku i snujący się Żuraw,zero drugiej lini,co przy beznadziejnej pomocy nie daje szans na wiele goli,szczególnie,ze Serbia ma dobrą obrone.W ostatnich eliminacjach stracili jednego gola,jest to dosć defensywna ekipa,dlatego moim zdaniem padnie tu mało goli.
    O/U to loteria,ale jakoś tak czuje,ze dziś zobaczymu mało goli.

    Do góry
    #649060 - 06/09/2006 14:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    heineken Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 23/01/2005
    Postów: 1732
    krotki newsik dla tych co zamierzaja grac szwecje :P

    "...Reprezentacja "Trzech Koron" zmierzy się dziś w Goeteborgu z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie F, ekipą Liechtensteinu. Nie oznacza to jednak, że Szwedzi wyjdą na murawę stadionu Ullevi spokojni o wynik. A wszystko przez trzech spóźnialskich gwiazdorów kadry Larsa Lagerbacka, którzy w poniedziałek zostali odesłani do domu(Melberg,Ibrahimovic,Wilhelmsson)...",-3 pilkarze to 3 pilkarze,ale chyba nie sadze zeby przeszkodzilo im to w wygranej z Liechtensteinem

    sam nie jestem pewien wygranej danii,islandia nie jest bardzo mocną druzyną,ale ostatnio dobry mecz z irlandia polnocna,no i jest tam paru niezlych zawodnikow(np.Gudjohnsen),mysle ze sproboje za małą stawkę ich zagrac,moze to bedzie czarny kon tych eliminacji

    co do francji-wlochy , to mam mieszane uczucia, przeczucie mowi mi ze raczej wygra to francja,ale z kolei wlochy to aktualni mistrzowie swiata i latwo nie odpuszcza,atut wlasnego boiska i publicznosc to + dla francji ,przydaloby sie zeby francja wziela dzis rewanzyk za lipcowy finał :P

    polske dzis tylko oglądam nie mam zamiaru po raz kolejny sie denerwowac przed telewizorem,to chyba najlepsze rozwiązanie,ale zycze im zeby wkoncu zagrali mecz w miare swoich mozliwosci,co bedzie trudne w ich przypadku ;/ ;P

    a sam zagram dzis rosje,szkocje x2, i bułgarie , no i islandie 1x + czechy ;p

    Do góry
    #649061 - 06/09/2006 17:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    roman Offline
    stranger

    Meldunek: 05/09/2006
    Postów: 1
    czy ktoś wie gdzie można obejżeć mecze kw.ME (mam na myśli
    stacje telewizyjne

    Do góry
    #649062 - 06/09/2006 18:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Mark242 Offline
    old hand

    Meldunek: 21/03/2005
    Postów: 863
    Skąd: Pomorze
    Quote:

    czy ktoś wie gdzie można obejżeć mecze kw.ME (mam na myśli
    stacje telewizyjne




    tu jest info

    http://liveonsat.com

    Do góry
    #649063 - 06/09/2006 19:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Luc Nilis Offline
    too much love will kill you


    Meldunek: 21/10/2005
    Postów: 10148
    Quote:

    Quote:

    Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
    Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
    Portugalia X2 + Belgia za 200 zł




    za nic bym nie dał belgii gołej 2 (niedawno porazka roselare na cyprze ukazało siłe tamtejszej ligi, od tego sie nie ucieknie, jaka liga taka kadra, w tym przypadku jedno słowo - przeciętność !!!, a bosnia to tez nie jakies tuzy swiatowego futbolu, pozostane przy swoich typach, tym bardziej ze juz to poszło...




    tak ku przestrodze dla grajacych na takie potegi jak bosnia, mecz trwa i maja 0-3, kolega wpuscil by mnie w bagno... a muj kuponik wchodzi jak wazelinka...

    Do góry
    #649064 - 06/09/2006 19:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Amkwish Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 13/01/2004
    Postów: 29182
    Quote:

    Słowacja - Czechy over 2,5
    /2,20 - Betandwin/
    7/10

    Znakomity kurs na bardzo ,moim zdaniem prawdopodobne zdarzenie.
    Słowacy bardzo licza dzis na zwyciestwo ,mają znakomita ofensywę,a czeska obrona ostatnio przestała byc monolitem ,co mieliśmy okazje zaobserwowac chocby w ostatnim meczu z Walią.

    Sądzę ,że Słowacy zagraja bardzo ofensywnie ,Czesi odpowiedza z kontry i minimum 3 bramki zobaczymy w tym paraderbowym pojedynku




    Juz w 57 minucie padł over ,ale przyznam szczerze ,że nie przypuszczałem ,ze bramki będą tylko udziałem Czechów

    Do góry
    #649065 - 06/09/2006 20:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TEO Offline
    Eliminator

    Meldunek: 02/12/2003
    Postów: 35252
    Skąd: Kg(L)
    Co zyskała nasza kadra po remisie z Serbią.
    Moim zdaniem to że nie wszystko w tych eliminacjach stracone
    i to że mamy bramkarza nr 1 Wojtka Kowlewskiego.
    Cały czas był w cieniu Dudka Boruca Kuszczaka tylko dlatego że gra na wschodzie europy a nie w dobrym zachodnim klubie
    a dzisiaj chyba pokazał że bluza z numerem 1 mu się należy.
    Pozdrawiam Teo

    Do góry
    #649066 - 06/09/2006 21:16 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    andreosw Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 20/04/2005
    Postów: 3353
    Skąd: RP
    Ale Hiszpanie dali dziś pokaz, oj dali

    Do góry
    #649067 - 06/09/2006 21:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    live99 Offline
    addict

    Meldunek: 07/06/2005
    Postów: 526
    Skąd: Płock
    Quote:

    Quote:

    Quote:

    Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
    Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
    Portugalia X2 + Belgia za 200 zł




    tak ku przestrodze dla grajacych na takie potegi jak bosnia, mecz trwa i maja 0-3, kolega wpuscil by mnie w bagno... a muj kuponik wchodzi jak wazelinka...



    I po co takie glupie gadki? Po spotkaniu kazdy jest madry... Kolega dobrze ci radzil i niech raczej twoj kupon bedzie przestroga dla innych pozdro

    Do góry
    #649068 - 06/09/2006 21:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Piotruś Pan Offline
    addict

    Meldunek: 15/07/2002
    Postów: 654
    Skąd: Ostrzeszów
    Dziś niestety nie udało mi się wytypować wszystkich spotkań
    Zagrałem zwycięstwo Danii, Bułgarii i niestety remisy Francji i Czech ze Słowacją.
    Niestety nie udało mi się trafić tych dwóch spotkań, szkoda gdyż wykreśliłem 2 na Szkocję i Anglię.
    W sumie eliminacje dla mnie nie były zbyt udane w sobotę zaliczyłem porażkę i dziś.
    Niedziela była dla mnie najlepsza trafiłem 4 spotkania bez większych klopotów sądziłem że teraz też tak będzie a tu masz podałem niewłaściwe typy.
    Dziś sporo niespodzianek Finlandia - Portugalia 1:1
    Bośnia - Węgry 1:3 Litwa - Szkocja 1:2 Turcja -Izrael u 21 0:0 mnóstwo kuponów zostało przegranych przez te spotkania przynajmniej u mnie w mieście. Przeważnie typowano jako pewniaki zwycięstwo Bośni nad Węgrami, Portugalii czy Turcji remisy Szkocji i Słowacji.
    Nasz remis niewiele nam daje, nadal nie mamy drużyny chociaż poprawiliśmy trochę grę pewnie na 1 lub 2 mecze, ale jeszcze nie na tyle by nie robić tych dziwacznych błędów w formacji obronnej i środku pola.
    Podtrzymuje swoją opinię, że nie wywalczymy awansu do Euro 2008r pomimo wyrównanej grupy, bo mamy problemy ze zdobywaniem punktów na własnym terenie, a we wszystkich wygrywanych eliminacjach to była podstawa do tego by poważnie mysleć o jakiejś wielkiej imprezie.
    Stracilismy w dwóch meczach 5 pkt i to u siebie to mniej więcej tyle, ile w całych eliminacjach do MŚ w Niemczech, a przed nami mecze jeszcze z Portugalią, Belgią , Serbią i Finlandią na wyjeździe. O Kazachstanie, Azerbejdzanie, czy Armenii już nie wspominam.
    Po eliminacjch Benhaker spakuje walizki może nawet wcześniej, bo co to za selekcjoner któremu pozostaje jeszcze jedna zmiana jej nie wykorzystuje, no chyba nie zrobił tego, abyśmy czasem nie stracili tego ciężko wywalczonego remisu w końcówce meczu. jak tak ma to wyglądać to żenada

    Do góry
    #649069 - 06/09/2006 23:13 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    rene Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 25/01/2006
    Postów: 1711
    Skąd: Gdansk
    Ja uważam, że jak się gra jednego dnia zbyt dużo, to zawsze jest kicha. Sam skupiłem się na no-betowym dla wielu spotkaniu naszych orłów i trafiłem oba podane wyżej typki, czyli 1x oraz under. Underka zagrałem na kuponie z Bułgarią

    Pozdrawiam pesymistów, którzy wyciagają wnioski po jednym meczu

    Polska mogła wygrać, to prawda, ale też gdyby bronił Dudek, to byłoby 1:4. Bo ten mecz też można było przegrać

    Do góry
    #649070 - 07/09/2006 05:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TEO Offline
    Eliminator

    Meldunek: 02/12/2003
    Postów: 35252
    Skąd: Kg(L)
    Quote:

    Quote:

    Quote:

    Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
    Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
    Portugalia X2 + Belgia za 200 zł




    za nic bym nie dał belgii gołej 2 (niedawno porazka roselare na cyprze ukazało siłe tamtejszej ligi, od tego sie nie ucieknie, jaka liga taka kadra, w tym przypadku jedno słowo - przeciętność !!!, a bosnia to tez nie jakies tuzy swiatowego futbolu, pozostane przy swoich typach, tym bardziej ze juz to poszło...




    tak ku przestrodze dla grajacych na takie potegi jak bosnia, mecz trwa i maja 0-3, kolega wpuscil by mnie w bagno... a muj kuponik wchodzi jak wazelinka...



    No i masz wazelinkę z Hiszpanią za 1,07

    Do góry
    #649071 - 07/09/2006 05:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Luc Nilis Offline
    too much love will kill you


    Meldunek: 21/10/2005
    Postów: 10148
    No i masz wazelinkę z Hiszpanią za 1,07




    no i co mam napisac dno, oni ich moga pokonac raz na 10-15 meczy i wczoraj moje zezowate szczescie sprawiło ze ja ten raz trafiłem. jak było 1-2 to poszedłem sie wykompac, wychodze i szooook, no ale tak bywa

    Do góry
    #649072 - 07/09/2006 05:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TEO Offline
    Eliminator

    Meldunek: 02/12/2003
    Postów: 35252
    Skąd: Kg(L)
    Właśnie czytam poranny Przegląd Sportowy.
    Pan Eugeniusz Kolator wiceprezes pzpn twierdzi że była niewielka różnic w cenie biletów na kadrę i Legię.
    Pomimo że jestem z nad morza to byłem na Szachtarze i Górniku ostatnio i płaciłem odpowiednio 60 i 35zł.
    Podczas gdy na kadrę 90zł na Żyletę.
    Może pzpn zafundował by temu panu jakąś szkołę jeżeli on uważa że to są zbliżone ceny.
    Pozdrawiam Teo

    Do góry
    #649073 - 07/09/2006 05:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TEO Offline
    Eliminator

    Meldunek: 02/12/2003
    Postów: 35252
    Skąd: Kg(L)
    Quote:

    No i masz wazelinkę z Hiszpanią za 1,07




    no i co mam napisac dno, oni ich moga pokonac raz na 10-15 meczy i wczoraj moje zezowate szczescie sprawiło ze ja ten raz trafiłem. jak było 1-2 to poszedłem sie wykompac, wychodze i szooook, no ale tak bywa



    To nie jest zezowate szczęście tylko zbyt duża ilość zdarzeń na kuponie.
    Pozdrawiam Teo

    Do góry
    #649074 - 07/09/2006 07:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    kaka85 Offline
    Kania gostyń

    Meldunek: 27/08/2005
    Postów: 1841
    Skąd: Gostyń
    Chyba jestem za slaby zeby grac,obawialem sie wczoraj czy Rumunia da rade i dala o Hiszpanow bylem spokojny,konczyli mi kupon...i zakonczyli.Irlandia Pln-Islandia 0-3,to ja juz nic nie wiem jak moze klasowy zespol dac sobie strzelic 3 gole frajerom z jakis "5" lig angielskich,Hiszpania to byl wczoraj moj najpewniejszy typ i chyba powinienem skonczyc z graniem.....Szkoda tylu ludzi co na nich stawiali po raz pierwszy na tym forum sobie Spain

    Do góry
    #649075 - 07/09/2006 07:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Luc Nilis Offline
    too much love will kill you


    Meldunek: 21/10/2005
    Postów: 10148
    Quote:

    Chyba jestem za slaby zeby grac,obawialem sie wczoraj czy Rumunia da rade i dala o Hiszpanow bylem spokojny,konczyli mi kupon...i zakonczyli.Irlandia Pln-Islandia 0-3,to ja juz nic nie wiem jak moze klasowy zespol dac sobie strzelic 3 gole frajerom z jakis "5" lig angielskich,Hiszpania to byl wczoraj moj najpewniejszy typ i chyba powinienem skonczyc z graniem.....Szkoda tylu ludzi co na nich stawiali po raz pierwszy na tym forum sobie Spain




    taka jest bukmacherka, raz wchodzi pewniak raz nie, jak dobrze obracasz kapitałem to i tak bedzie git, a porazki hiszpanow nikt przy zdrowych zmysłach nie bral pod uwage

    Do góry
    #649076 - 07/09/2006 08:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    GBocian Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 29/02/2004
    Postów: 2199
    Skąd: Wrocław
    Quote:

    Co zyskała nasza kadra po remisie z Serbią.
    Moim zdaniem to że nie wszystko w tych eliminacjach stracone
    i to że mamy bramkarza nr 1 Wojtka Kowlewskiego.
    Cały czas był w cieniu Dudka Boruca Kuszczaka tylko dlatego że gra na wschodzie europy a nie w dobrym zachodnim klubie
    a dzisiaj chyba pokazał że bluza z numerem 1 mu się należy.
    Pozdrawiam Teo




    Oczywiście zagrał niezły mecz, aczkolwiek nie ustrzegł się błędów (to co wypluł pod nogi Serba w drugiej połowie, a tamten nie potrafił skierować piłki w światło bramki) Narazie jest numerem 1, ale to był debiut, a w debiucie mimo wszystko gra się troszeczkę inaczej. Mnie Kowalewski w pełni nie przekonuje... jeszcze, ale życzę mu jak najlepiej.

    Do góry
    #649077 - 07/09/2006 08:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    andreosw Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 20/04/2005
    Postów: 3353
    Skąd: RP
    Quote:

    Spain



    Mi też te hiszpańskie cioty położyli jeden kupon.
    Ale cóż, trzeba patrzeć do przodu.
    Nie zmienia to faktu, że Hiszpanie dupy dali na całego.
    Takiego cyrku dawno nie było w Europie.

    Do góry
    #649078 - 07/09/2006 08:31 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    czubek Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 23/08/2005
    Postów: 2135
    Skąd: LZS Jarocin
    po meczu z niemcami wszyscy mowili ze namber łan jest Boruc. teraz bohaterem jest Kowalewski:) tak jak jedna porazka szans nie przekresla tak i jedna jaskolka wiosny nie czyni:)szybko bohaterow sobie znajdujemy...
    nerwy mnie trzesa po tym dwumeczu caly czas z jednego powodu - co za barany zarzadzaja nasza pilka. jak tu nie maja hu... na nich leciec z trybun jak:
    -co sezon eliminacyjny zaczynamy gre na h..owym stadionie. zawsze ale to zawsze wybieraja taki ktory 'kibicowsko' jest do dupy a i samym grajka zle sie na nim gra, co otwrcie mowia.
    -ceny biletow!! oni chyba ze kibice sa dla reprezentacji i dla ich portfeli. ale to przeciez reprezentacja jest dla Nas. trybuny swiecily wczoraj pustkami ale jak slysze ze bilet na otwarta kosztowal 90plnow...
    -i widadomosc z poczytnego dziennika (nie wiem jak ta gazeta nawet wyglada bo nie kupuje gowna w kiosku), a zaczytana z neta - oto Leo pracyje u nas na czarno!! pelen profesjonalizm!!
    i wy chcecie zorganizowac MS2012

    Do góry
    #649079 - 07/09/2006 12:16 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Piotruś Pan Offline
    addict

    Meldunek: 15/07/2002
    Postów: 654
    Skąd: Ostrzeszów
    Afera korupcyjna w polskiej piłce zartacza coraz szersze kręgi dociera za posrednictwem działań prokuratorów już prawie do bastionu władzy jakim jest PZPN, kibice olali słabo grającą reprezentację, zespół w przebudowie pozostawiony na łasce biednego Leona, który nie dość że mało zorientowany w sytuacji,to jeszcze pracuje bez zezwolenia, przecież może zostać deportowany za brak odpowiednich dokumentów.
    Listkiewicz znowu coś pokrętnie wyjasniał reporterowi w wywiadzie dla RMF że teraz sam się zastanawiam czy oni podpisali jakąkolwiek umowę z tym Holendrem, moze do czasu uzyskania zezwolenia robi za friko a później się zobaczy.
    Ceny biletów drogie jak na poziom naszej reprezentacji, bałagan organizacyjny, wiec i przygotowaniami do Euro 2012 mało kto się teraz zajmuje.
    Mimo wszystko teraz na pierwszy plan weszła reprezentacja kraju po słabym początku eliminacji i pozostało 30 dni aby coś w tej kwestii wymyślić jak z przeciętnych kopaczo -biegaczy zrobić przynajmniej solidnych rzemieślników.
    Sadzę, że nasza kandydatura nie ma większych szans na pomyślne rozwiazanie przy pierwszym podejściu tym bardziej my sami szkodzimy tej kandydaturze swoimi działaniami do tego nie pomagamy też Ukrainie chociażby ze sportowego punktu widzenia.
    Jeśli przez fart zostaniemy wytypowani to wraz z budową stadionów, na ktorych miałyby odbywać się mecze powinniśmy budować reprezentację na te finały, bo jak bedziemy tak grać jak teraz to nie ma po co organizować tej imprezy.
    Zeby mnie nikt źle nie zrozumiał sukces finansowy i organizacyjny musi iść w parze z sukcesem sportowym dobry przykład dali w tegorocznych MŚ Niemcy.
    Tak na marginesie dziękuje za wszystkie opinie i komentarze do moich typów, chociaż czasami wydaje mi się iż robię błąd korzystając z tego forum, lecz jakaś nieoparta siła powoduje że często tu zaglądam nawet jak zrobie sobie czasem przerwe może to już uzależnienie nie wiem .

    Do góry
    #649080 - 07/09/2006 17:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    TEO Offline
    Eliminator

    Meldunek: 02/12/2003
    Postów: 35252
    Skąd: Kg(L)
    Quote:

    Quote:

    Co zyskała nasza kadra po remisie z Serbią.
    Moim zdaniem to że nie wszystko w tych eliminacjach stracone
    i to że mamy bramkarza nr 1 Wojtka Kowlewskiego.
    Cały czas był w cieniu Dudka Boruca Kuszczaka tylko dlatego że gra na wschodzie europy a nie w dobrym zachodnim klubie
    a dzisiaj chyba pokazał że bluza z numerem 1 mu się należy.
    Pozdrawiam Teo




    Oczywiście zagrał niezły mecz, aczkolwiek nie ustrzegł się błędów (to co wypluł pod nogi Serba w drugiej połowie, a tamten nie potrafił skierować piłki w światło bramki) Narazie jest numerem 1, ale to był debiut, a w debiucie mimo wszystko gra się troszeczkę inaczej. Mnie Kowalewski w pełni nie przekonuje... jeszcze, ale życzę mu jak najlepiej.



    Każdy popełnia błędy ale jego mecz z Serbią był w moim odczuciu dobry

    Do góry
    #649081 - 07/09/2006 17:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Mrinek Offline
    stranger

    Meldunek: 04/09/2006
    Postów: 2
    Czołem !!
    Wiecie coś musi być nie tak ...
    Rozum jak i czysta kalkulacja podpowiadały , że Hiszpania musi wygrać z Irlandią Północną ... fakty okazały się odmienne ..
    Nie chcę siac paniki , ale moim zdaniem to wszystko jest ukartowane ....
    Zauważcie , wszystkie mecze wchodziły jak należy ..
    Hiszpania grała ostatnia i ...zmuszona była uratowac tyłek wszystkim , dosłownie wszystkim firmom bukmacherskim ..
    Gdyby nie Irlandia Płn sts-y , profy , gb-winy mogłyby pakowac walizki z racji bankructwa a w najlepszym razie zdecydowanego uszczuplenia swoich dochodów ...
    Przemyślcie ... ile razy zdarzało się , że ostatni mecz , (pewny zaznaczam) , nie wchodzi w przypadku , kiedy inne lecą po kursach ...
    Pozostawiam do do własnej interpretacji każdego z was ..
    P{ozdrawiam

    Do góry
    #649082 - 07/09/2006 17:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    cylu Offline
    old hand

    Meldunek: 04/09/2006
    Postów: 815
    ha a moje wpadło patrz strona nr 2

    Do góry
    #649083 - 07/09/2006 18:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    aker Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 10/12/2004
    Postów: 22186
    Skąd: Chorzów
    Przecież zdarzało sie, zdarza i bedzie zdarzac ze wiekszosc meczykow wchodzila i ostatnie "pewne" takze wiec mysle ze wczorajsza wtopa na koniec gdy kazdy podliczał juz wygrane sianko (ja równiez) jest moim zdaniem zbiegiem okolicznosci.
    Nie wyobrazam sobie ze niby co buki dzwonia do Raula i reszty zeby nie wygrali a najlepiej przegrali????
    No i co???
    Zawodnicy co maja kasy jak siana maja nagle gdzies swój kraj i kibiców i walke o Euro i przegrywaja???
    Nie no ludziska jak wiem ze korupcja jest na kazdym kroku i w kazdej dziedzinie ale bez przesadyzmu.
    Hiszpania poprostu przechodzi kryzys a taka porazka jak wczoraj to wypadek przy pracy.
    Pozdr

    Do góry
    #649084 - 07/09/2006 18:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Mark242 Offline
    old hand

    Meldunek: 21/03/2005
    Postów: 863
    Skąd: Pomorze
    Quote:

    Chyba jestem za slaby zeby grac,obawialem sie wczoraj czy Rumunia da rade i dala o Hiszpanow bylem spokojny,konczyli mi kupon...i zakonczyli.Irlandia Pln-Islandia 0-3,to ja juz nic nie wiem jak moze klasowy zespol dac sobie strzelic 3 gole frajerom z jakis "5" lig angielskich,Hiszpania to byl wczoraj moj najpewniejszy typ i chyba powinienem skonczyc z graniem.....Szkoda tylu ludzi co na nich stawiali po raz pierwszy na tym forum sobie Spain




    W zeszłym roku tez się przejechałem na Irlandii PŁ ..... jak wygrali 1:0 z Anglią !!!!!! w eliminacjach MŚ .

    Z czasem musisz nabrać troche respektu do takich słabszych drużyn, co jakiś czas mają przebłyski formy i potrafią się zmobilizować.

    Radzę troche przeanalizować wyniki meczów z poprzednich lat np Hiszpanii http://www.soccerway.com/teams/spain/spain/results/

    Do góry
    #649085 - 07/09/2006 18:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    kaka85 Offline
    Kania gostyń

    Meldunek: 27/08/2005
    Postów: 1841
    Skąd: Gostyń
    Nie uwazam a nawet jestem pewny ze mecz Hiszpanow nie byl ustawiony to nie te progi eliminace ME grupa dosyc ciezka Dania Szwecja kazdy punkt sie liczy ale nie rozumiem jak obrona Hiszpanska daje sobie strzelic 3 bramki i to jednemu zawodnikowi,nie moge sobie tego racjonalnie wytlumaczyc czyzby Irlandczycy z polnocy po porazce z Islandia az tak sie zmobilizowali widocznie tak....

    Do góry
    #649086 - 07/09/2006 18:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    live99 Offline
    addict

    Meldunek: 07/06/2005
    Postów: 526
    Skąd: Płock
    Quote:

    Czołem !!
    Wiecie coś musi być nie tak ...
    Rozum jak i czysta kalkulacja podpowiadały , że Hiszpania musi wygrać z Irlandią Północną ... fakty okazały się odmienne ..
    Nie chcę siac paniki , ale moim zdaniem to wszystko jest ukartowane ....
    Zauważcie , wszystkie mecze wchodziły jak należy ..
    Hiszpania grała ostatnia i ...zmuszona była uratowac tyłek wszystkim , dosłownie wszystkim firmom bukmacherskim ..
    Gdyby nie Irlandia Płn sts-y , profy , gb-winy mogłyby pakowac walizki z racji bankructwa a w najlepszym razie zdecydowanego uszczuplenia swoich dochodów ...
    Przemyślcie ... ile razy zdarzało się , że ostatni mecz , (pewny zaznaczam) , nie wchodzi w przypadku , kiedy inne lecą po kursach ...
    Pozostawiam do do własnej interpretacji każdego z was ..
    P{ozdrawiam



    to moze juz lepiej nie siej paniki...

    Naprawde co czytam "wytlumaczenia " tej porazki to glupsze... ale zawsze tak jest :|
    Tak sobie teraz mysle ze chyba ci co najbardziej bluzgaja na sprzedane mecze itp to dopiero zaczeli gre i po prostu nie sa przyzwyczajeni do takiego obrotu sprawy a to przeciez normalka...

    Kolege wyzej pozdrawiam bo wyrazil swoja opinie bez bluzgow i wyzwisk a to rzadkosc na tym 4um choc opinia ta wydaje mi sie calkiem absurdalna i pozdrowiona sensu... na koniec zycze wszystkim jak najmniej takich "wpadek" na przyszlosc pozdro

    Do góry
    #649087 - 07/09/2006 20:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Piotruś Pan Offline
    addict

    Meldunek: 15/07/2002
    Postów: 654
    Skąd: Ostrzeszów
    Prezekrętu nie było z pewnością na tym etapie rozgrywek nie sądzę by piłkarze próbowali działać na korzyść jakiejkolwiek firmy bukmacherskiej.
    Już predzej podejrzewałbym, iż piłkarze sami próbowali coś skręcić dla siebie.
    Jak grałaby w tym meczu reprezentacja Szwecji lub Polski wówczas przekręt mogłby wchodzić w grę, nasi czasem mogliby sobie dorobić do honorarium i zagrać padakę dla kaski.
    Hiszpanie to po prostu niefortunna wpadka.
    W eliminacjach do Euro 2004 Hiszpanie też rywalizowali z Irlandią Płn i padł remis 0:0
    Irlandia Płn to nieobliczalna drużyna potrafi sprawić niespodziankę z renomowanym przeciwnikiem, podobnie było z Anglią 1:0 może faworyci miel słabszy dzień.
    W przekret to można się raczej bawić w piłce klubowej podczas rozgrywek ligowych bo isnieją róznorakie interesy, jedni rozdaja punkty mając bezpieczną pozycje w tabeli by dorobić do klubowego budzetu, każdy chce grać w pucharach i nikt nie chce z niej spasć.
    Tutaj każdy gra dla siebie o awans do turnieju, prestiż i punkty do klasyfikacji więc, dopatrywanie się przekrętów pod katem współpracy z firmami bukmacherskimi uważam za niedorzeczne

    Do góry
    Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Józef Małolepszy, alfa, igea23, Sony, rafal08), 3553 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45044 Tematów
    5580261 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49