Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#6558073 - 31/10/2015 22:33 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Southampton-Bournemouth
Typ: over 2.5
Kurs 1.75
Buk Betsson
Godz: 17:00 01/11/2015
Analiza: Na jutro znów postanowiłem zagrać spotkanie z Premier League w meczu tym ekipa Southampton podejmowała będzie na swoim stadionie beniaminka z Bournemouth, według mnie gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej i to na pewno oni od poczatku do końca spotkania będą nękać defensywę beniaminka, goście w spotkaniach wyjazdowych grają bardzo słabo, przegrywają często mecze strzelją bramki praktycznie w każdym spotkaniu więc myślę że tutaj minimum o jednego gola będą w stanie się pokusić , na wiecej bramek jednak ze strony gości bym tutaj nie liczył, ponieważ święci na swoim boisku powinni zadbać o defensywę, dlatego też mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu świętych, myślę też że padnie tutaj dokładny wynik 2:1 i że obie ekipy zdołają zdobyć przynajmniej po golu, tak więc polecam zagrać na przedział bramek 2-3.

Do góry
Bonus: Unibet
#6558594 - 01/11/2015 19:02 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Tottenham-Aston Villa
Typ: BTS
Kurs 1.95
Buk Betsson
Godz: 21:00 /02/11/2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach Premier League w którym ekipa Tottenhamu podejmowala bedzie na własnym stadionie drużynę Aston Villi, która na chwilę obecną jest na ostatnim miejscu w ligowej klasyfikacji. Goście w tym meczu według mnie stoją na straconej pozycji, ponieważ w tym sezonie jak an chwilę obecną zdobyli tylko 4 punkty, ostatnio zanotowali pięć kolejnych spotkań pod rząd, w tym meczu na pewno tez ich szanse są bardzo niewielkie ponieważ gospodarze mają tych punktów znacznie wiecej zdobytych na swoim koncie poza tym przegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie, nie było to na tym stadionie, tutaj w 5 rozegranych meczach ugrali 9 punktów o bilansie 2-3-0 i stracili zaledwie 3 bramki, grali z takimi ekipami jak Everton, Crystal Palace, Stoke Oraz Man City, myślę że w tej kolejce spokojnie będą prowadzili grę od początku do końca tego spotkania, stawiałbym na przedział bramek 2-3 i na wygrana zespołu gospodarzy 2:1.

Do góry
#6562055 - 08/11/2015 00:27 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Aston Villa-Man City
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk betsson
Godz: 08.11.2015/14:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrac spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to Aston Villa będąca w chwili obecnej na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem tylko 4 punktów po aż po 11 rozegranych spotkaniach podejmowała będzie na swoim stadionie lidera rozgrywek czyli drużynę Manchesteru City , który zgromadził do tej pory aż 25 punktów, goście rownież w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 oczek pomimo iż nie będą grali na własnym stadionie gdzie czują się zdecydowane najlepiej, gospodarze natomiast przegrali już 6 kolejnych spotkań pod rząd, niezależnie czy spotkanie odbywało się na ich stadionie czy też na wyjeździe to Aston Villa przegrywała a do tego była zespołem znacznie gorszym od swojego przeciwnika. Goście z Manchesteru są obecnie w bardzo wysokiej formie co pokazały przede wszystkim ostatnie spotkania w lidze mistrzów gdzie mogli dużo wyżej rozbić na wyjeździe druzynę Hiszpańskiej Sevilli,ale spotkanie tamto zakończyło się wynikiem 1:3 dla zespołu gości, którzy mieli tych okazji znacznie więcej moim zdaniem tutaj goście spokojnie powinni dopisac do swojego dorobku 3 punkty, stawiałbym na wynik 1:2 dla zespołu The Citizens.

Do góry
#6567721 - 20/11/2015 20:42 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Napisano dziś, 20:36
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Norwich
typ: Chelsea wygra dokłądnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk betsson
Godz: 21.11.2015 / 16:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem wybrać spotkanie w Angielskiej Premier League, ekipa Londyńskiej Chelsey podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Norwich, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem popularnych kanarków , który w obecnym sezonie zapewnił sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, na chwilę obecną goście sa o jedną pozycję wyżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie jeden punkt ugrany więcej , może gospodarze nie są an chwilę obecną w najwyższej dyspozycji,ale zdecydowanie sa tutaj faworytem , gościom nie leży ten stadion, ponieważ teraz będą grać na nim po raz 7 , zdobyli tutaj tylko dwie bramki stracili natomiast aż 19 w dotychczasowych spotkaniach nie wygrali ani razu , raz zremisowali bezbramkowo i aż 5 razy schodzili z boiska jako pokonani , nie uważam żeby tutaj pokusili się o zdobycie jakichś punktów, stawiam na wynik 2:1 dla Chelsey.

Do góry
#6568060 - 21/11/2015 15:11 Re: Premier League 2015/16 [Re: CarolumRex]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110897
Skąd: Las Vegas





Manchester City – FC Liverpool

Sobota, 21 listopada, godz. 18:30, Etihad Stadium, Manchester (Wielka Brytania)

Kluczowe informacje przekazywane w angielskich mediach w przededniu hitowego starcia pomiędzy Manchester City a FC Liverpool dotyczą w zasadzie jednego tematu: prawdziwej plagi kontuzji, jaka nawiedziła szatnie obu zespołów. Na początku tygodnia z gry wyłączonych było siedmiu piłkarzy Citizens oraz aż 10 zawodników LFC. Co prawda kilku z nich jest już na końcowym etapie leczenia urazów i zapewne wróci w sobotę na boisko, ale znaczenia reszty kontuzji nie wolno lekceważyć.

Manchester City

Zespół Manuela Pellegriniego w obliczu licznych osłabień kadrowych radzi sobie zdecydowanie lepiej, niż ekipa z miasta Beatlesów. Po 12 kolejkach Citizens przewodzą tabeli Premiership. Grupa pościgowa znajduje się jednak zaraz za nimi. Tyle samo punktów co Manchester City ma Arsenal Londyn, jedno oczko mniej posiada Leicester City, a dwa punkty mniej - Manchester United. Teoretycznie więc każda z tych czterech drużyn ma szansę na bycie liderem Premiership po najbliższej kolejce spotkań.

Citizens od czasu wrześniowych porażek z West Ham United i Tottenhamem Hotspur nie przegrali ani jednego ligowego spotkania. Z rozegranych od tamtej pory meczów, również w innych rozgrywkach niż Premier League, wygrali siedem, a dwa zremisowali. Oba remisy miały jednak miejsce w ciągu ostatnich pięciu występów. City zremisowało bezbramkowo z Manchester United oraz z Aston Villą, a pojedynki te rozdzieliły wygrane nad Crystal Palace (5:1), Norwich City (2:1) i FC Sevillą (3:1).

FC Liverpool

Po fatalnym starcie sezonu wielu kibiców spisało FC Liverpool na straty, jednak okazało się to przedwczesne. Odkąd stery w szatni klubu przejął Jürgen Klopp, sytuacja na Anfield Road uległa poprawie. Do momentu porażki w ostatniej kolejce z Crystal Palace (1:2), Liverpool mógł się pochwalić passą trzech zwycięstw z rzędu - wygrał m.in. z Chelsea Londyn (3:1). Tak długiej passy wygranych The Reds nie mieli od lutego tego roku. Liczne remisy (aż pięć) z początku obecnego sezonu wpłynęły jednak bardzo niekorzystnie na pozycję zespołu w tabeli. Po 12 kolejkach Liverpool jest dopiero 10.

Strata LFC do City to aż dziewięć oczek, ale do miejsc gwarantujących udział w europejskich pucharach Liverpool traci tylko cztery punkty. Można spodziewać się, że gdy kluczowi kontuzjowani zawodnicy się wykurują, The Reds będą kontynuować wspinanie się w tabeli. Niewykluczone, że świadkami tego będziemy już szybko. Niektóre angielskie media donoszą, że już w sobotę na boisku pojawić mogą się James Milner i Jordon Ibe, a być może również Daniel Sturridge. Ich powrót zdecydowanie podwyższyłby szanse Liverpoolu na zwycięstwo w Manchesterze.

Podsumowanie

Ligowe pojedynki między Manchester City a FC Liverpool w ostatnich dwóch sezonach charakteryzowały się tym, że zawsze ich triumfatorem był gospodarz. Ostatnie dwa mecze to wygrana Citizens 3:1 na Etihad Stadium oraz triumf The Reds 2:1 na Anfield. Czy trend zwycięstw gospodarzy zostanie podtrzymany w tę sobotę?

Manchester City

D, W, W, W, D

bramki 10-3, +7

FC Liverpool

L, W, W, W, D

bramki 7-4, +3

za Oddsring

Do góry
#6568712 - 22/11/2015 13:05 Re: Premier League 2015/16 [Re: rafal08]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110897
Skąd: Las Vegas
Tottenham Hotspur – West Ham United

Niedziela, 22 listopada, godz. 17:00, White Hart Lane, Londyn (Wielka Brytania)

Przed niedzielnym meczem pomiędzy Tottenhamem Hotspur a West Ham United, sytuacja obu londyńskich klubów w tabeli Premier League jest niemalże identyczna. Tak Lilywhites, jak i The Irons mają w swoim dorobku po 21 punktów, co daje im miejsca - kolejno - piąte i szóste. O ile w przypadku tych pierwszych nie jest to niespodzianka, tak już w wypadku West Ham progres w porównaniu z ubiegłym sezonem jest naprawdę spory.

Tottenham Hotspur

Harry Kane, największy gwiazdor Tottenhamu w ofensywie, zawodził od początku tego sezonu, jednak poprawił formę w ostatnich tygodniach. Anglikowi udało się umieścić piłkę w siatce w każdym z ostatnich czterech meczów Spurs, a w jednym z tych spotkań dokonał tej sztuki trzykrotnie (razem sześć goli). Jeśli podtrzyma tę dyspozycję w niedzielę, to gościom trudno będzie o korzystny wynik. Wystarczy przypomnieć, że podczas ostatniego pojedynku obu drużyn Kane w doliczonym czasie gry doprowadził do remisu 2:2.

W trzech z minionych czterech meczów Tottenhamu bramki strzelił także Mousa Dembélé - to dokładnie tyle goli, ile zdobył ich w Premiership przez poprzednie trzy sezony łącznie. W niedzielę najprawdopodobniej nie zobaczymy jednak Belga na boisku. Powodem jest kontuzja, jakiej nabawił się podczas zgrupowania reprezentacji. W składzie Tottenhamu na pewno zabraknie też Erika Lameli, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek (podobnie zresztą jak James Collins z West Ham, który w poprzedniej kolejce ujrzał czerwony kartonik).

West Ham United

Młoty ubiegły sezon zakończyły na 12. miejscu w Premiership, ale w nowych rozgrywkach idzie im znacznie lepiej. Choć w ostatnich dwóch kolejkach wywalczyły tylko jedno oczko, to i tak ogólne wrażenie jakie sprawia ich gra jest co najmniej dobre. Strzałem w dziesiątkę okazało się sprowadzenie na Boleyn Ground Dimitriego Payeta - francuski pomocnik ma już w swoim dorobku pięć goli w lidze, czyli tylko o jednego mniej, niż wszyscy nominalni napastnicy zespołu. Sprawdzają się także inne letnie nabytki, takie jak m.in. młody Manuel Lanzini, który w ostatnich czterech kolejkach strzelił dwie bramki.

Ofensywa Młotów w tym sezonie sprawdza się jako kolektyw. West Ham po 12 kolejkach może pochwalić się 23 zdobytymi golami, co jest trzecim najlepszym wynikiem w Premiership, zaraz za Manchester City i Leicester City. To właśnie dzięki drużynowej grze zespołowi prowadzonemu przez Slavena Bilicia udało się w październiku pokonać Chelsea Londyn (2:1), a wcześniej Manchester City (2:1), FC Liverpool (3:0) i Arsenal Londyn (2:0). Widać jak na dłoni, że pracujący w klubie od czerwca chorwacki trener zna sposób na ogrywanie najlepszych w Premier League.

Podsumowanie

Ostatni pojedynek obu klubów na White Hart Lane, z lutego bieżącego roku, obfitował w dramaturgię. West Ham jeszcze na 10 minut przed końcem prowadził 2:0, jednak gospodarze zdołali urwać punkt dzięki golom w 81 i szóstej doliczonej minucie. Wcześniej, w rundzie jesiennej, Spurs wywieźli z Boleyn Ground wygraną 1:0. A który z tych londyńskich klubów zwycięży w najbliższym derbowym meczu?

Tottenham Hotspur

D, W, W, W, L

bramki 12-6, +6

West Ham United

D, L, W, W, D

bramki 8-7, +1

za Oddsring

Do góry
#6571191 - 28/11/2015 14:00 Re: Premier League 2015/16 [Re: rafal08]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110897
Skąd: Las Vegas
Leicester City FC – Manchester United

Sobota, 28 listopada, godz. 18:30, King Power Stadium, Leicester (Wielka Brytania)

W 14. kolejce angielskiej Premiership dojdzie do prawdziwego hitu - meczu pomiędzy pierwszym i drugim zespołem w tabeli. Olbrzymią niespodziankę stanowi jednak to, że liderem Premier League jest od minionego weekendu... Leicester City FC. Sensacyjnie spisujące się w tym sezonie Lisy zagrają w sobotę z Manchester United, który w tabeli znajduje się zaledwie o punkt za nimi. Nie trzeba więc chyba nikomu wyjaśniać tego, o jak wysoką stawkę toczyć będzie się pojedynek na King Power Stadium.

Leicester City FC

Ekipa prowadzona przez Claudio Ranieriego przewodzi tabeli Premiership od poprzedniego tygodnia. Wtedy to ówczesny lider, Manchester City, uległ wysoko FC Liverpool, co wykorzystały Lisy, które w ten sam weekend zwyciężyły 3:0 z Newcastle United po bramkach Jamiego Vardy'ego, Leonardo Ulloy i Shinjiego Okazakiego. Była to czwarta z rzędu wygrana Leicester City w lidze - wcześniej The Filberts skompletowali punkty w starciach z Crystal Palace (1:0), West Bromwich Albion (3:2) i Watford FC (2:1).

Co prawda Lisy w międzyczasie odpadły z Pucharu Ligi, ulegając po rzutach karnych Hull City, ale paradoksalnie może działać to na ich korzyść. Bądź co bądź nie muszą już się przejmować żadnymi pucharami, w tym europejskimi, co pozwala w całości skupić się na rywalizacji w Premiership i daje graczom sporo czasu na odpoczynek pomiędzy meczami. Ten komfort procentuje już od dawna - przełożył się na to, iż Leicester po 13 kolejkach ma na koncie tylko jedną przegraną (uległ Arsenalowi Londyn). Ogółem w ostatnich 25 pojedynkach Lisy przegrały tylko z Kanonierami oraz ze wspomnianym już Hull City.

Manchester United

W tabeli Premiership po piętach Lisów depczą Czerwone Diabły (jeden punkt straty). Red Devils w minionej kolejce przeskoczyły zarówno Manchester City, jak i Arsenal Londyn, które przegrały własne mecze. Obecnie wszystkie cztery najlepsze zespoły Premier League rozdzielają w tabeli zaledwie dwa punkty. Zespół Louisa van Gaala w bieżącym tygodniu nie miał powodów do zadowolenia - w środę udało mu się jedynie zremisować bezbramkowo na Old Trafford z PSV Eindhoven, co oznacza, że na kolejkę przed końcem rywalizacji w grupie Diabły wciąż nie mają awansu w kieszeni. Ich przewaga nad PSV to tylko jedno oczko, a w ostatniej turze spotkań zagrają z bodaj najtrudniejszym rywalem - pierwszym w tabeli VfL Wolfsburg.

Więcej szczęścia ekipa van Gaala miała w poprzedniej kolejce Premiership. W minioną sobotę Red Devils pokonali w dramatycznych okolicznościach 2:1 Watford FC. United prowadzili 1:0 do 87 minuty, kiedy to do remisu doprowadził z rzutu karnego Troy Deeney. Ten sam piłkarz trzy minuty później strzelił jednak bramkę samobójczą, pozbawiając swój zespół punktu. Dla Manchesteru zwycięstwo z Watford było trzecią z rzędu wygraną. Co ciekawe, we wcześniejszych pięciu pojedynkach (w tym m.in. z Manchester City), ani w kolejnym meczu (z PSV), Diabły nie straciły ani jednego gola. W Premier League przez 13 spotkań dały sobie wbić jedynie dziewięć bramek (najlepszy wynik w lidze).

Podsumowanie

Czerwone Diabły z pewnością mają chrapkę na wywiezienie kompletu punktów z Leicesteru, co wiązałoby się z zepchnięciem Lisów z pierwszego miejsca w tabeli. Swojej ostatniej wyprawy na King Power Stadium gracze Manchesteru nie wspominają jednak najlepiej. We wrześniu ubiegłego roku prowadzili z Lisami już 0:2 w 16 minucie, a potem 1:3 w 61 minucie, ale to gospodarze dzięki wyśmienitej końcówce zwyciężyli 5:3. W rewanżu na Old Trafford Manchester wygrał 3:1 - wówczas swojego jedynego gola w sezonie dla Leicesteru strzelił Marcin Wasilewski. A kto okaże się lepszy w kolejnym starciu tych czołowych angielskich klubów?

Leicester City FC

W, W, W, D*, W

* - przegrana po rzutach karnych

bramki 10-4, +6

Manchester United

D, W, W, W, D

bramki 5-1, +4

za Oddsring

Do góry
#6574006 - 04/12/2015 21:56 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Man Utd-West Ham
Typ: Man Utd wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.10
Buk
godz: 05.12.16:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchetseru United na swoim stadionie podejmowała będzie West Ham, gospodarze w tym momencie po rozegranych 14 kolejkach zajmują 3 pozycję w lidze Angielskiej , do tej pory zgromadzili 28 punktów we wszystkich spotkaniach i mają tylko 1 punkt straty do lidera, goście natomiast zajmują miejsce 8 , tych punktów mają 22, na swoim stadionie Manchester nie przegrał jeszcze ani jednego spotkania strzelił 9 bramek stracił tylko 1 i zanotował 4 wygrane oraz 2 podziały punktow, goscie z west hamu natomiast ostatnio radzą sobie słabo , dwa mecze i aż 6 straconych bramek oraz 0 zdobytych punktów, tu faworytem pozostają czerwone diabły , które według mnie powinny tutaj spokojnie wygrać, myślę ze mogą wygrać dokładnie 1 golem, a goście wcale nie musza zdobyć tutaj żadnej bramki, tak więc postawiłbym na to że obie ekipy nie zdobędą tutaj gola.

Do góry
#6574008 - 04/12/2015 21:57 Re: Premier League 2015/16 [Re: baku193]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Originally Posted By: baku193
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Man Utd-West Ham
Typ: Man Utd wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.10
Buk
godz: 05.12.16:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchetseru United na swoim stadionie podejmowała będzie West Ham, gospodarze w tym momencie po rozegranych 14 kolejkach zajmują 3 pozycję w lidze Angielskiej , do tej pory zgromadzili 28 punktów we wszystkich spotkaniach i mają tylko 1 punkt straty do lidera, goście natomiast zajmują miejsce 8 , tych punktów mają 22, na swoim stadionie Manchester nie przegrał jeszcze ani jednego spotkania strzelił 9 bramek stracił tylko 1 i zanotował 4 wygrane oraz 2 podziały punktow, goscie z west hamu natomiast ostatnio radzą sobie słabo , dwa mecze i aż 6 straconych bramek oraz 0 zdobytych punktów, tu faworytem pozostają czerwone diabły , które według mnie powinny tutaj spokojnie wygrać, myślę ze mogą wygrać dokładnie 1 golem, a goście wcale nie musza zdobyć tutaj żadnej bramki, tak więc postawiłbym na to że obie ekipy nie zdobędą tutaj gola.


oprawka chciałem zagrać na wygraną drużyny gospodarzy dokładnie 1 golem kurs 3.40 Betsson.

Do góry
#6576535 - 11/12/2015 09:10 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Norwich-Everton
Typ: x
kurs 3.40
Buk btsson
godz: 12/12/13;45
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie Premier league w którym ekipa beniaminka z Norwich na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Evertonu, gospodarze moim zdaniem nie mają większych szans z zespołem gości, którzy ostatnio znajdują się w dobrej formie , Everton nie przegrał 7 kolejnych spotkań ligowych jak i pucharowych zanotował w tym czasie 4 remisy oraz 3 wygrane , myślę że w dniu jutrzejszym też goscie którzy są wyżej w ligowej klasyfikacji powinni sobie poradzić, a na pewno tego spotkania nie przegrać , bowiem w tym sezonie na stadionach rywali zespół z Liverpoolu przegrał zaledwie jedno spotkanie ligowe, miało to miejsce w meczu z Arsenalem Londyn. Myślę żeby w ty meczu poszukać także over 2.5 w bramkach bowiem w poprzednich spotkaniach pomiedzy tymi dwiema drużynami zawsze wpadało dużo goli, myślę że taki remis po 2 jest w tym meczu jak najbardziej realny wynikiem.

Do góry
#6577780 - 13/12/2015 18:16 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Leicester-Chelsea
Typ: x
Kurs 3.40
Buk betsson
Godz: 21:00 / 14.12.2015
Analiza: W dniu jutrzejszym postanowiłem zagrac spotkanie w którym drużyna Leicesteru podejmowała będzie przed swoją publicznością drużynę Chelsey Londyn. Gospodarze na chwilę obecną są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie aż 32 zdobyte punkty, na pewno gospodarze w najbardziej śmiałych oczekiwaniach nie spodziewali się że tym momencie sezonu będą mieli dużo więcej punktów niż było zakładane, goscie natomiast radzą sobie na podziw źle, w lidze zajmują dopiero 15 pozycję w lidzę i zdobyli zaledwie 15 punktów, w tej chwili bliżej im jest do strefy spadkowej ( dzieli ich od niej tylko 2 punkty) aniżeli do europejskich pucharów, myślę że dla gosci jest to bardzo dobre spotkanie na przełamanie ponieważ gosćie po prostu tego spotkania przegrać nie mogą, goscie w historii występów na tym stadionie grali już kilka razy dokładnie 6 zanotowali tutaj 4 wygrane w tym 3 w ostatnich 3 latach oraz remis i porażkę. Myślę że zespołem piłkarsko lepszym są goście postawiłbym tutaj na remis albo podział punktów,ale liczę iż w tym meczu zobaczymy bramki i że gosćie z Londynu nie poniosą kolejnej porażki w Premier League.

Do góry
#6579407 - 18/12/2015 16:47 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Pilka nożna Anglia
Spotkanie Man Utd-Norwich
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk betsson
Godz: 19.12.2015 16:00
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie w którym ekipa Manchesteru united na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Norwich. Gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu pomimo iż ich poprzednie spotkania ligowe jak i te rozgrywane w Lidze Mistrzów nie wyglądały zbyt okazale. Norwich jednak na wyjazdach gra bardzo słabo , zdobyło na obcych stadionach do tej pory zaledwie 5 punktów, nie jest to zbyt dużo jak na ekipę , która w tym sezonie chciałaby się utrzymać w lidze na następny sezon, gospodarze natomiast w końcu muszą przełamać tą beznadziejną passę bowiem nie wygrali 5 kolejnych spotkań ligowych i pucharowych, jednak beniaminek jest zespołem, który zawsze na tym stadionie w ostatnich latach ogrywali od 2004 roku spotykali się ze sobą 5 razy na old Trafford i za każdym razem byli zespołem lepszym, bramki na ich korzyśc to 16 :1 , tak wiec kiedy jak nie teraz druzyna Van Gaala może się przełamać.

Do góry
#6580808 - 20/12/2015 19:22 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Arsenal-man City
Typ: x
Kurs 3.58
Buk Unibet
Godz: 21.12.2015/21:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , które zapowiadane jest jako zdecydowany hit tej kolejki Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, gospodarze ostatnio w 7 meczach rozegranych na własnym stadionie zanotowali 6 wygranych oraz jeden remis w kazdym z tych meczów Arsenal strzelał przynajmniej jednego gola, ekipa manchesteru City natomiast w poprzednich meczach grywała różnie , zanotowała dwie niespodziewanie porażki w Turynie oraz Stoke oraz jeden remis, natomiast juz od 3 kolejnych spotkań wyjazdowych nie potrafi strzelić gola co na taką drużynę na pewno jest zaskoczeniem , według mnie tutaj najpewniejszym typem będzie iż oba zespoły strzelą w tym spotkaniu co najmniej po jednym golu, myślę ze tak dobre formacje ofensywne muszą coś wykombinowac żebyśmy obejrzeli jakieś bramki, stawiam także na wynik remisowy,

Do góry
#6581637 - 25/12/2015 12:22 Re: Premier League 2015/16 [Re: rafal08]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110897
Skąd: Las Vegas
Premier League: Liverpool FC – Leicester City

The only European football league to run during Christmas, the Premier League continues with its complete 18th round on Saturday. Out of the ten games the round will offer, the one between Liverpool and Leicester is definitely one of the most interesting. Having failed to win any of their last three matches, the Reds are looking to claim a victory over the leaders but the Foxes have been in an excellent shape, which makes them very hard to beat. Starting at 4 PM (CET), the duel Liverpool FC vs. Leicester City will be played at the Anfield Road Stadium.

Liverpool FC

Liverpool have been playing under the new coach Klopp for more than two months but even with the new manager at the helm, the team have failed to significantly improve their performance. The Reds have managed to produce good results in the Europa League and the League Cup but their Premier League campaign remains quite disappointing. Since the departure of their previous manager Rodgers, Liverpool have played eight league games out of which they only managed to win three (against Chelsea, Manchester City and Swansea). In the remaining six matches, they claimed two draws (with Southampton and West Bromwich) and suffered three losses (against Crystal Palace, Newcastle and Watford). Therefore, after 17 rounds, the team have a score of six wins, six draws and five defeats, which currently places them in the ninth spot in the league table. To stay in contention for the Champions League spots, Liverpool need to start winning on regular basis but kicking off a new winning streak in the Saturday fixture against the Foxes will be a very difficult task.

Leicester City

Leicester have been enjoying what arguably is the most successful season in the history of this club. Out of the 17 games, the team have only lost one (to Arsenal) and with 38 points, they are currently leading the league table. At the beginning of the season, the team were heavily relying on Jamie Vardy who managed to score a goal in 11 consecutive games, creating a new league record. Vardy, who is still the top scorer of the league, has not been as efficient in the recent games but the team´s productivity has not declined as Vardy´s teammate Mahrez has got in a phenomenal form, having scored 13 goals already. Mahrez netted two goals in the last match against Everton too, helping his team to clinch an important 3:2 win. On Saturday, the Foxes will head out to Liverpool again but this time, they will pit their strength against the more renowned of the two local sides – Liverpool FC. While history is not on their side as they have lost most of their head-to-head games against the Reds, Leicester have been in a great shape lately and their chances of producing a good result at Anfield Road are unusually high.

Summary

On Saturday, the surprising Premier League leaders Leicester will be in for another tough away encounter. After beating Everton 3:2 in the last round, they will face Liverpool FC. Although the Foxes have been excellent so far, having suffered just one loss in this season, the head-to-head games statistics and the expected massive support of the home crowd suggest the home team is more likely to be the favourites of this prestigious duel. To find out if the Reds really meet this role, we will have to wait until Saturday night.

On behalf of the whole Oddsring team we would like to wish you a very merry Christmas and a lucky new year 2016.

za Oddsring

Do góry
#6581890 - 26/12/2015 10:49 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Liverpool - Leicester
Typ: Leicester
Kurs: 4.00
Buk: Betsson

Jeszcze niedawno mówiło się o Leicester jako o niespodziance, czy też rewelacji, która w późniejszej fazie sezonu złapie zadyszkę i zakończy sezon w okolicach miejsc 6-8. Jednak pozycja lidera na święta i naprawdę świetna gra skłania coraz więcej ekspertów do upatrywania Lisów nawet jako potencjalnych mistrzów Anglii. Fantastyczna gra ofensywnego duetu Mahrez - Vardy poparta solidnym defensywnym monolitem zbudowanym przez Claudio Ranierego pozwoliła pozostawić w pokonanym polu wiele ekip. Dzisiaj ciężki test dla Leicester, gdyż na Anfield nikomu nie gra się łatwo. Jednak z drugiej strony warto mieć na uwadze, iż pomimo zmiany szkoleniowca na Jurgerna Kloppa Liverpool gra dużo poniżej oczekiwań. Ewidentnie proces przebudowy pod batutą niemieckiego trenera dopiero się zaczął, zaś wielu zawodników ewidentnie jest zagubionych lub pod formą. Gospodarze zdobyli zaledwie jeden punkt w ostatnich trzech grach ulegając w kompromitującym stylu z Watford i Newcastle nie strzelając w nich bramki. Dlatego też stawiam na flying high Leicester, które nie dość że wygrało siedem z ostatnich dziewięciu spotkań, to w dodatku gra świeżo i ładnie dla oka.

Do góry
#6582515 - 28/12/2015 14:56 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Arsenal - Bournemouth [EH 0:1]
Typ: x
Kurs: 3.40
Buk: Betsson

Drużyna Artura Boruca ma swoje 5 minut w Premier League. Bournemouth jest niepokonane od sześciu spotkań, a w pokonanym polu ostatnio zostawiło takie firmy, jak Manchester United, czy Chelsea. Arsenal ostatnio miałświetny okres jednak kontuzje Alexisa Sancheza i Santi Cazorli skutkowały blamażem z inną drużyną z południa Southampton. Dzisiaj przed własną publicznością dowodzeni przez znajdującego się w bardzo dobrej formie Mesuta Ozila powinni pokusić się o wygraną, choć nie będzie o nią na pewno łatwo. Dlatego też w mojej ocenie ryzykowanie zwycięstwa gospodarzy po kursie @ 1.50 to jakieś nieporozumienie, choć fakt faktem na starcie rozgrywek pewnie otrzymalibyśmy z @ 1.20. Mądrzejszy jednak o aktualną formę obu ekip stawiam na minimalną wygraną Arsenalu, dla którego w okresie Boxing Day ważniejsze jest skrupulatne gromadzenie oczek niż lanie na wiwat groźnego beniaminka.

Do góry
#6582757 - 29/12/2015 14:08 Re: Premier League 2015/16 [Re: rafal08]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110897
Skąd: Las Vegas
Leicester City – Manchester City

Wtorek, 29 grudnia, godz. 20:45, King Power Stadium, Leicester (Wielka Brytania)

Wtorkowe starcie Leicester City z Manchester City to jeden z dwóch największych hitów 19. kolejki Premier League (drugim jest mecz Manchester United z Chelsea Londyn). Jeśli gościom uda się wywieźć zwycięstwo z King Power Stadium, przy sprzyjających okolicznościach mogą zmienić Lisy na pozycji lidera angielskiej ligi. Leicester City podejdzie jednak do meczu z Citizens wyjątkowo mocno zmotywowane po tym, jak przegrało w sobotę z Liverpoolem.

Leicester City

Piłkarze Claudio Ranieriego ulegli w miniony weekend Liverpoolowi na Anfield 0:1, ale udało im się obronić pierwsze miejsce w tabeli dzięki równoczesnej porażce Arsenalu Londyn z Southampton FC. Lisy przegrały dopiero trzeci mecz w sezonie (w tym drugi w lidze), ale ich przewaga w tabeli nad Kanonierami i tak nie jest wysoka - to tylko dwa punkty. Nad Manchesterem City Foxes posiadają natomiast trzy oczka przewagi. Warto podkreślić, że porażka z LFC nastąpiła po serii niezłych występów Leicester City z silnymi angielskimi zespołami. Jeszcze niedawno Lisy pokonały Everton (3:2) oraz szukającą formy Chelsea Londyn (2:1) i zremisowały z Manchester United (1:1).

Angielskie media podgrzewają atmosferę przed wtorkowym starciem Leicester City z Citizens, donosząc, że Manchester City jest zainteresowany sprowadzeniem na Etihad Stadium Jamiego Vardy'ego. Rewelacyjny napastnik w obecnym sezonie na listę strzelców wpisał się już 15 razy. Mimo to, w ostatnich czterech występach udało mu się umieścić piłkę w siatce zaledwie raz, a w dodatku w ubiegłym tygodniu zmagał się z lekkim urazem ścięgna udowego. W spotkaniu z Liverpoolem grał przez 69 minut i wszystko wskazuje na to, że we wtorek wybiegnie na murawę od pierwszej minuty.

Manchester City

Citizens w pierwszej kolejce rozegranej po świątecznej przerwie skorzystali na potknięciach czołowych zespołów i zbliżyli się do nich. Zespół Manuela Pellegriniego zwyciężył w sobotę 4:1 nad Sunderlandem (już po 22 minutach było 3:0). Obywatele być może mają już za sobą najtrudniejszy okres w sezonie. W pięciu ligowych starciach do ostatniej soboty, ponieśli aż trzy porażki (z Arsenalem, Liverpoolem i ze Stoke City), podczas gdy od początku rozgrywek doznali wcześniej tylko dwóch przegranych.

Pomimo zwycięstwa z Sunderlandem, w obozie City nie brakuje powodów do zmartwień. W sobotę, po sześciu tygodniach przerwy z powodu kontuzji, na murawie pojawił się w 61 minucie kapitan zespołu, Vincent Kompany, jednak już dziewięć minut później musiał opuścić boisko. Najprawdopodobniej odnowił mu się uraz łydki. Występ Kompany'ego przeciwko Leicester City stoi zatem pod znakiem zapytania, co może być powodem niepokoju dla zespołu, który w czterech z minionych pięciu spotkań dawał sobie wbić po dwa gole. Mniej bramek niż Obywatele dały sobie w bieżącym sezonie strzelić m.in. takie zespoły, jak Watford FC czy nawet 11. w tabeli Stoke City.

Podsumowanie

W ostatnim bezpośrednim starciu obu klubów, rozegranym w marcu tego roku, triumfował Manchester - udało mu się zwyciężyć na Etihad Stadium 2:0 po golach Davida Silvy i Jamesa Milnera. Trzeba jednak pamiętać, że siła ekipy Leicester City z ubiegłego sezonu nie może być porównywana z potencjałem Lisów w nowych rozgrywkach. Kto spisze się lepiej we wtorkowym pojedynku pierwszego i trzeciego zespołu w tabeli Premiership?

Leicester City

L, W, W, W, D

bramki 9-5, +4

Manchester City

W, L, W, W, L

bramki 11-8, +3

za Oddsring

Do góry
#6583403 - 01/01/2016 13:48 Re: Premier League 2015/16 [Re: rafal08]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110897
Skąd: Las Vegas
Premier League: Arsenal FC – Newcastle United

Just two days into the New Year, the Premier League will continue with its 20th round, offering a number of great matches to watch and bet on. Among them, the battle between Arsenal and Newcastle will be one of the most attractive games of the round as the Gunners will be defending the top spot they gained after they beat Southampton in their last match. Nevertheless, second-placed Leicester is only behind them on goals, which means Arsenal will probably have to win to keep their position. Starting at 4 PM (CET), the duel Arsenal FC – Newcastle United will be played at the Emirates Stadium in London.

Arsenal FC

Arsenal was already given a chance to move to the top of the Premier League on the Boxing Day but the Gunners failed to make use of that after they suffered a humiliating 0:4 defeat at Southampton. In the last game, the Londoners faced Bournemouth who came quite confident to the Emirates Stadium, unbeaten in six previous league matches. This time, however, Arsenal made sure to assert their dominancy for most of the game. With 27 minutes on the clock, the home side took the lead after Paulista headed Ozil´s 16th assist in this season home. In the second half, it was the German winger himself who scored the second goal, giving his team a comfortable lead. The final result 2:0 was especially appreciated by the Arsenal´s goalkeeper Cech who set a new record for clean sheets in the Premier League with his 170th shut-out. Arsenal managed to bounce back from the shameful loss they suffered at Southampton and as new league leaders, they will surely look to claim another victory in their Saturday game against Newcastle.

Newcastle United

Last year, Newcastle ended up as low as in the 15th spot, which was a disappointment for this club´s fans but unfortunately for them, this season has been even less successful for the Magpies so far. Led by coach McClaren, the team only accumulated 17 points in the 19 matches, currently occupying the 18th spot. Newcastle had an exceptionally miserable start to the new season as they only managed to win one out of the first 11 league games. At the beginning of December, the team´s form seemed to be on the rise after the Magpies beat Liverpool (2:0) and Tottenham (2:1) but in their next fixture, they only claimed a home draw against the very last team of the table Aston Villa and they lost to both Everton (0:1) and West Bromwich (0:1). Consequently, Newcastle still have not managed to escape from the relegation zone and, considering their current poor shape, it would be a big surprise if they claimed any points in the upcoming duel against Arsenal. The history is not on their side either – out of the last 20 head-to-head matches against the Gunners, Newcastle won just one.

Summary

Led by Mesut Ozil who has been in a phenomenal form lately, Arsenal will try to defend the very top spot they finally claimed in the last round. In their next match, the Gunners will face Newcastle who have been struggling to avoid the drop zone. Although the home side will not be in their full strength as they will be missing a few players, Arsenal are clear favourites of the duel. To know if they really meet this role, we will have to wait until Saturday night.

za Oddsring

Do góry
#6583652 - 02/01/2016 14:17 Re: Premier League 2015/16 [Re: Conrad]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Sunderland - Aston Villa
Typ: 2
Kurs: 3.20
Buk: Betsson

Bitwa pomiędzy murowanymi kandydatami do spadku. Aston Villa traci 11 punktów do siedemnastej Swansea, zaś Sunderland 7. Mimo, że gospodarzom bliżej do zachowania ligowego statusu, to jednak Aston Villa gra ostatnio lepiej. Ekipę z Birmingham ciągną za uszy bracia Ayew, zaś reszta kadry także jeszcze nie składa broni. Tylko dwie porażki w ostatnich pięciu starciach, przy komplecie takowych u gospodarzy pokazują dysproporcje. Nikt na pewno w tym starciu nie będzie kalkulował i gra będzie o komplet punktów. Kolejny remis Aston Villi nic nie da. U gospodarzy dodatkowo zabraknie ważnych zawodnikó: Rodwella, Fletchera i Kaboula, zaś występ O'Shea i Coatesa stoi pod znakiem zapytania. Niewykluczone, że Allardyce będzie musiał zestawić eksperymentalną defensywę.

Do góry
#6583655 - 02/01/2016 14:32 Re: Premier League 2015/16 [Re: Valverde]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110897
Skąd: Las Vegas
Premier League: Watford FC - Manchester City

Considering the current position of individual teams that will meet on Saturday, the clash between Watford and Manchester City promises to be a highly attractive spectacle. Despite being rookies in this Premier League season, the Hornets have been very successful in their domestic campaign so far. Their ambitious rivals from Manchester, however, cannot be that satisfied as they are currently occupying the third spot. Starting at 6:30 PM (CET), the battle Watford FC vs. Manchester City will be played at the Vicarage Road Stadium in Watford.

Watford FC

One of the newly-promoted sides, Watford spent a significant amount of money on their summer transfers but even despite the indisputable reinforcement, the Hornets were expected to rank among the sub-standard teams. Yet, after the somewhat unconvincing start, Watford has built momentum, giving surprisingly good performance in most of their recent games. Between the 14th and 17th round, for example, the team produced an impressive series of four consecutive wins claimed over Aston Villa, Norwich, Sunderland and Liverpool. In the 18th round, the winning streak came to an end as Watford only tied with Chelsea but even this result could hardly be considered disappointment. In their last match, Flores´ men lost to Tottenham but it was a fortunate victory for the Spurs as they only claimed the final 2:1 win thanks to a lucky Son´s shot from the very end of the game. After this defeat, Watford dropped to the 8th spot but they are still in touch with the very top sides and if they pull off a victory in the Saturday meeting with the Citizens, they can move up to the 5th place.

Manchester City

After an excellent start to the season when Manchester won a majority of their matches, the team´s form has been a way less stable lately. Out of the last eight league games, the Citizens actually won just three – over Norwich (2:1), Southampton (3:1) and Sunderland (4:1). In the remaining five fixtures, they claimed two goalless draws (with Aston Villa and Leicester) and suffered three losses (against Liverpool, Stoke and Arsenal). It was the points lost in games against Arsenal and Leicester that might be especially missed by the Citizens for these two teams are their biggest rivals in contention for the league title this year. Nevertheless, Manchester did give quite a good performance in both of these matches and they only paid for the ineffective finish. Consequently, after these recent slip-ups, the Citizens had to abandon the top spot, currently placing third. With the leading duo Arsenal – Leicester being three points ahead, Manchester have no option but to win as many upcoming games as possible. We will see if they can start the new winning series on Saturday when they will face Watford.

Summary

On Saturday, the Vicarage Road Stadium in Watford will be the venue of what is likely to be a great game as the home side will take on the Manchester City giants. So far, the Hornets have been surprisingly successful at their Premier League campaign, boasting a positive score of 8 wins, 5 draws and 6 losses. On the other hand, the Citizens are high-profile and very experienced side, which is why it is their team who will be the favourites of this prestigious clash. To find out who will eventually have the upper hand in the game, we will have to wait until Saturday night.

za Oddsring

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, wHiTe_StAr, Lukasz111, igea23, Sensei), 3229 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581585 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49