Opcje tematu
#6515587 - 28/08/2015 23:47 I liga 2015/2016
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Dolcan Ząbki - Rozwój Katowice
Typ: Dolcan Ząbki
Kurs: 1.65
Buk: Betsson

Rozwój Katowice to w mojej ocenie najsłabsza drużyna zaplecza ekstraklasy. Cztery zdobyte punkty to na pierwszy rzut oka niezły dorobek, jak na beniaminka, jednakże szczęśliwe zwycięstwo nad będącą w kryzysie Olimpią Grudziądz oraz domowy remis z Bytovią Bytów, to jedynie wierzchołek problemów śląskiej drużyny. Rozwojowi bowiem daleko kadrowo, jak i organizacyjnie do choćby takich drużyn, jak Dolcan. Ząbczanie grają naprawdę ładny dla oka, ofensywny futbol. Wyniki co prawda nie zawsze idą w parze ze stylem tym niemniej spodziewam się w dzisiejszym starcia przełamania gospodarzy i nawiązania do inauguracyjnej wygranej z Pogonią Siedlce. W poprzednich starciach z Olimpią Grudziądz, czy Sandecją Nowy Sącz Dolcan stwarzał wiele bardzo dobrych sytuacji i gdyby nie świetna postawa golkipera Olimpii, jak również doskonała dyspozycja ofensywy Sączersów gospodarze dzisiejszego spotkania przystępowaliby ze znacznie większym dorobkiem punktowym. Podsumowując różnica klasy dzieli oba zespoły i dlatego spodziewam się pewnej wygranej Dolcanu 2-0.

Do góry
Bonus: Unibet
#6544207 - 10/10/2015 08:25 Re: I liga 2015/2016 [Re: Valverde]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna 1 liga polska
Spotkanie Zawisza-Dolcan
Typ: BTS
Kurs 1.75
buk betsson
Godz: 15:00/ 11/10/2015
Analiza: Na Jutro wybrałem najciekawsze spotkanie z zaplecza polskiej ekstraklasy w którym Bydgoska Zawisza przed własną publicznością podejmowała będzie drużynę Dolcana Ząbki. Po 11 rozegranych kolejkach gospodarze są liderem z dorobkiem 21 punktów na swoim koncie, goście natomiast są na pozycji 3 i mają tylko 1 punkt mniej w ligowej klasyfikacji, moim zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce będzie drużyna gospodarzy, która wygrywając może odskoczyć na kilka oczek od reszty stawki jeżeli naturalnie rezultaty w innych spotkaniach będą korzystne. Zawisza na swoim stadionie rzadko gubi punkty, miało to miejsce tylko w spotkaniu z Kluczborkiem,ale można to uznać za wypadek przy pracy, goście natomiast na wyjazdach punkty zdobywają,ale ich gra zdecydowanie mnie nie przekonuję. Te dwie ekipy spotykały się na stadionie Zawiszy do tej pory trzykrotnie 2 razy padł remis i raz zespołem lepszym była tutaj ekipa z Bydgoszczy, myślę że tak też będzie w tej kolejce i to gospodarze będą zespołem, który w tej 12 serii gier dopisze do swojego dorobku komplet punktów. Liczę też tutaj na sporo bramek z obu stron, gospodarze są bowiem jedną z najbardziej overowych drużyn w tej lidze , stawiałbym na wynik 3:2 dla gospodarzy.

Do góry
#6683769 - 02/06/2016 22:19 Re: I liga 2015/2016 [Re: Valverde]
bookmacherska bydzia Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/04/2008
Postów: 2233
Skąd: Warszawa
Zaglebie vs zawisza

Dla odwaznych zaglebie -2.5 gola.
Kurs 5 w toto mix.

Zawisza nie ma kim grac. Ma w kadrze zdolnych do gry 11 pilkarzy i dzis awizowali 5 juniorow zeby moc pojechac do sosnowca i uniknac kar finansowych za danie walkowera.

Sytuacja w klubie fatalna.... kazdy chce juz tylko zakonczyc ten sezon....

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, alfa), 3386 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49