Opcje tematu
#652406 - 01/09/2006 08:58 Kwalifikacje ME U21
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...

Do góry
Bonus: Unibet
#652407 - 01/09/2006 09:10 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
adi1910 Offline
addict

Meldunek: 15/08/2006
Postów: 562
Skąd: sercem z Radomia
Może ktoś podać kadre Hiszpanni na mecz z Albanią ???

Do góry
#652408 - 01/09/2006 09:44 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Armenia - Norwegia 2 @ 1,71 (Prof) 6/10

Gdyby formuła eliminacji pozostała taka sama jak w zeszłych latach to może bym sie zastanawiał nad niespodzianką. Jednak teraz każdy punkt i każda bramka się liczy. Ogólnie norwegowie prezentują dojrzalsze podejście do piłki. Zawodnicy z Armeni natomiast posiadają wielki entuzjazm i czasami gorące głowy. Napewno zaatakują, a doswiadczona jak na swój wiek oczywiście ekipa Norwegi bedzie czekać na kontry. Po za tym w zeszłych eliminacjach Armenia miała bardzo zły dorobek bramkowy 2-25. to w zasadzie mi wystarcza do postawienia na gości.


Łotwa - Portugalia 2 @ 1,60 (Prof) 8/10

Troche nie rozumie tutaj ustawionego kursu, no ale jeżeli to działa na moją korzyść to sie nie martwię. Przypomnę fakty z zeszłych eliminacji. Na 10 meczy grupowych Portugalia zdobyła 30pt. Czy trzeba jeszcze dodatkowo przypominać, że w tym kraju praca z młodzieżą to właściwie wzór dla wszystkich. Co do Łotyszy to są coraz bliżej czołówki europejskiej. Zresztą widzieliśmy co potrafią w meczu z Polską Świetna baza szkoleniowa i praca od podstaw z młodzierzą w niedalekiej przyszłości napewno zaowocuje, jednak na chwilę obecną trochę jeszcze brakuje. Zdecydowanie Portugalia

Do góry
#652409 - 01/09/2006 10:36 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Albania - Hiszpania (kiedy padnie ostatni gol) - 76-90 minuta. Kurs 1.90 Bwin

Jak kolega napisał powyżej w takiej formule ważna jest każda bramka. Jeśli chodzi o drużyną Hiszpańską to jest to jedna z najlepszych na świecie. Drużyny młodzieżowe już od lat zdobywają różne trofea. Także i w tym meczu 2 jest dośc pewna ale kursy są marne. Ja skusiłem się zagrać że ostatnia bramka padnie w 76-90 minucie. Jak juz pisałem drużyna Hiszpańska będzie grała do końca aby zaaplikować Albańczykom jak najwięcej bramek. I im bliżej będzie końca meczu tym gospodarze będą bardziej zmeczeni bieganiem za Hiszpanami, którzy będą przez większą część meczu w posiadaniu piłki. I wcale się nie zdziwe jak w ostatnich minutach padnie więcej niż jedna bramka!!

Do góry
#652410 - 01/09/2006 13:07 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
-


Mołdawia U21 - Szwajcaria U21
Typ: Szwajcaria
Kurs: 1.78



Stake: 7/10







Szwajcarzy od lat znani są ze swietnej pracy z młodzieżą.. czego napewno nie można powiedzieć o gospodarzach dzisiejszego meczu.
Najwieszą gwiazda szwajcarów niewątpliwie jest Tranquillo Barnetta piłkarz niemieckiego Leverkusen. 5 piłkarzy kadry do 21 lat ma już za sobą występy w drużynie seniorów: Johan Djourou, Blerim Dzemaili, Xavier Margairaz, Johan Vonlanthen oraz wspomniany już Tranquillo Barnetta.
Blerim Dzemaili i Xavier Margairaz to dobrze zapowiadające sie młode gwiazdy, reprezentujący barwy FC Zurich.
Wspomniana wyżej piątka piłkarzy zanotowalą także występy we wszystkich 4 meczach jakie Szwajcarzy rozegrali podczas niemieckiego mundialu.
Ci piłkarze stanowią o sile swojej drużyny.. mimo młodego wieku zdobyli już spore doswiadczenie i mysle ze spokojnie są w stanie poprowadzić "zegarmistrzów" do zwyciestwa w tym meczu.. szczególnie że ich głowny rywal w grupie do bezposredniego awansu: Anglicy, niedawno zaliczyli wpadkę remisując u siebie 2-2 właśnie z Mołdawią.
Mam nadzieję, że moi faworyci dziś mnie nie zawiodą, wykorzystają szansę i zwycieżą na boisku rywala.
Doświadczenie, potencjał i umiejętności z dużym wskawaniem po stronie gości, więc do boju Szwajcario !!








Początek meczu : 18:00
______________________________

www.pajacyk.pl <-- KLIK

Do góry
#652411 - 01/09/2006 15:56 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
Witam jak myślicie czy islandczycy mają dziś szanse na wygraną z Włochami??

Do góry
#652412 - 03/09/2006 12:58 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś kolejne mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy i Igrzysk Olimpijskich.
Postanowiłem podać swoje typy na następujące spotkania
1 Finlandia - Rosja typ 2
Sytuacja w grupie jest następująca prowadza Węgry które rozgromiły Finów 5:0.
Rosja ostatni mecz gra u siebie z liderem grupy i aby mieć duże szanse na awans powinna ugrać przynajmniej punkt.
Sądzę jednak iż Rosjanie zdają sobie sprawę iż w przypadku remisu z Węgrami u siebie odpadną z dalszej rywalizacji z powodu 5 bramkowej przewagi Węgrów. Dlatego Rosjanie będą walczyć o zwycięstwo z Finlandią i strzelą dziś przynajmniej jedną bramkę Finom.
2 Gruzja - Serbia typ 2
Serbia ostatni mecz też gra u siebie z Litwą która wcześniej pokonała Gruzję 1:0
Serbowie by mieć dobrą sytuację wyjściową przed meczem na własnych śmieciach nie mogą dziś przegrać. Jeżeli Serbia nie zlekceważy rywala i zagra poprawny mecz to powinna odnieść zwycięstwo nad Gruzją moze nie być to łatwe ale z pewnością wykonalne zadanie dla dryżyny z Bałkanów
3 Bulgaria - Chorwacja 2 (niespodzianka) lub 1
Bułgaria jest liderem grupy po zwycięstwie nad Ukrainą ma 3 pkt i 3 bramki zdobyte 0 straconych na wyjeździe.
Chorwacja zagra 1 mecz w tych eliminacjach na bardzo trudnym terenie i nie może go przegrać by mieć szansę jeszcze o coś powalczyć w tej grupie.
Jeżeli Bułgaria wygra to wszystko będzie pozamiatane w tej grupie przed ostatnią kolejką.
Wydaje się iż więcej atutów posiada Bulgaria i ona powinna wygrać, lecz jeśli Chorwacja wygra tego też wykluczyć nie można.

Do góry
#652413 - 05/09/2006 08:22 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Aby nie robic niepotrzebnego zamieszania kolejnym tematem o kwalach U21 przenosze dwa posty i tu ciegniemy watek zmagan mlodych piłkarzy:

kubas1:




PrzemczaN:

Ja wybrałbym 3 mecze:

Francja-Slowenia 1
Wlochy-Austria 1
Hiszpania-Slowacja 1

Myślę że są to trzy mecze (o ile tak można powiedzieć) pewne. Wszystkie trzy drużyny to liderzy swoich grup. Ich dorosłe reprezentacje to największe siły w Europie, a młodsi koledzy równierz potrafią kopać w piłkę. Rywale raczej nizebyt mocni. Bradzo ważne jest to że są to eliminacje, tak więc nie można sobie bagatelizować meczów. Na pewno sprzymierzeńcem będzie własne boisko, kibice. Myślę że nie będzie rozczarowania i te 3 drużyny pewnie pokonają swoich rywali.

Do góry
#652414 - 05/09/2006 09:29 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
kaka85 Offline
Kania gostyń

Meldunek: 27/08/2005
Postów: 1841
Skąd: Gostyń
Zastanwia mnie czym sugeruja sie buki w meczu Szwajcaria-Anglia wystawiajac praktycznie rowne kursy na obie druzyny a nawet uwazaja za faworyta Angolow.Chyba tylko nazwa bo inaczej tego sobie nie moge wytlumaczyc.Anglicy zremisowali u siebie z Moldawia 2-2 ktora to Szwajcarzy pokonali 3-1 i to na wyjezdzie strzelajac 3 bramki w pierwszej polowie i kontrolujac mecz w 2.Szwajcarska pilka czyni coraz wieksze postepy.Moim zdaniem ten mecz zakonczy sie zwyciestwem Szwajcorow a typ 1x dla mnie 9/10.Mecz rozegrany zostanie w srode.

Do góry
#652415 - 05/09/2006 12:38 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
vs.


Portugalia U21 vs. Polska U21
Typ: Portugalia U21
Kurs: 1.45

8/10



Reprezentacja U-21: Decydujące starcie


We wtorek reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się w Porto z rówieśnikami z Portugalii w meczu decydującym o awansie od fazy play-off eliminacji MME. Nasi rywale pokonali w piątek 1 września Łotwę 2:0. Podopieczni Andrzeja Zamilskiego wygrali wcześniej z Łotyszami 3:1.

Wynik ten stawia w uprzywilejowanej pozycji nasz zespół, gdyż nawet w przypadku remisu we wtorkowej konfrontacji do dalszych gier awansują Polacy (przy takiej samej ilości punktów i jednakowym bilansie bramek decyduje większa liczba zdobytych goli). Eliminacje MME są również kwalifikacjami do turnieju olimpijskiego w Pekinie w 2008 roku.
UEFA podzieliła 42 zespoły na 14 grup po 3 drużyny. Każda zagra z każdą tylko po jednym meczu. Do fazy play-off awansują triumfatorzy grupowych zmagań. Zwycięzcy dwumeczów oraz gospodarz imprezy zagrają w czerwcu przyszłego roku w finałach ME do lat 21. Awans do Igrzysk w Pekinie (8-24 sierpnia 2008 roku) uzyskają tylko cztery najlepsze zespoły turnieju finałowego.

Sporym osłabieniem przed meczem z Portugalią jest z pewnością brak w składzie Jakuba Błaszczykowskiego, który został powołany do pierwszej reprezentacji Polski i w sobotę wystąpił przeciwko Finlandii. Piłkarz Wisły był jednym z najlepszych zawodników rozegranego 16 sierpnia w Warszawie meczu z Łotwą. Zdobył bramkę i zanotował asystę. Tym razem koledzy będą musieli radzić sobie bez niego.

Portugalia to według rankingu UEFA najsilniejszy zespół w tej kategorii wiekowej. Miejmy jednak nadzieję, że nasi zawodnicy nie będą oglądać się na zestawienia statystyczne i uzyskają rezultat, który pozwoli im awansować do dalszych gier. Jeżeli marzymy o występie na Igrzyskach Olimpijskich to musimy poradzić sobie z tą szalenie trudną przeszkodą.



Kadra reprezentacji U-21 na mecz z Portugalią

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Legia Warszawa), Paweł Linka (Lech Poznań).
Obrońcy: Piotr Celeban (Pogoń Szczecin), Mariusz Pawelec (Górnik Łęczna), Jakub Rzeźniczak (Widzew Łódź), Marcin Kowalczyk (GKS Bełchatów), Dawid Kucharski (Lech Poznań), Błażej Telichowski (Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Adam Kokoszka (Wisła Kraków)
Pomocnicy: Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Mariusz Zganiacz (Korona Kielce), Tomasz Bandrowski (Energie Cottbus), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Łukasz Żyrkowski (Piast Gliwice), Marcin Smoliński (Odra Wodzisław).
Napastnicy: Łukasz Piszczek (Zagłębie Lubin), Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa)


  • Eliminacje MME

    Polska - Łotwa 3:1
    Łotwa - Portugalia 0:2
    Portugalia - Polska 5 września, g. 21:00 - Porto


  • Mecz reprezentacji U-21 w 2006 roku

    28 luty Hiszpania - Polska 0:1
    29 marca Polska - Węgry 0:2
    2 maja Litwa - Polska 1:1
    17 maja Szwajcaria - Polska 1:1
    24 maja Szwecja - Polska 3:1

    16 sierpnia, el. MME Polska - Łotwa 3:1




    za @ pzpn.pl

    więcej: KLIK






    Początek meczu : 22:00
    ______________________________

    www.pajacyk.pl <-- KLIK

  • Do góry
    #652416 - 05/09/2006 12:39 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
    kost0 Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 11/03/2005
    Postów: 1963
    Skąd: wawa
    Moim zdaniem szanse 50/50 upatruje się, biorąc pod uwagę potencjał drużyny Taylora, który jest o wiele większy niż pokazują to wyniki. Jutrzejszy mecz będzie na pewno ciekawy, ale Anglicy wcale nie stoją na straconej pozycji.

    Do góry
    #652417 - 05/09/2006 13:08 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
    Piotruś Pan Offline
    addict

    Meldunek: 15/07/2002
    Postów: 654
    Skąd: Ostrzeszów
    Dziś w ofercie na eliminacje MME i Igrzysk Olimpijskich na miejscu gospodarze sami faworyci, kursy słabe, nie sądze że bedą niespodzianki poza tym kto odpuści w meczu, który jest eliminacją do dalszych rozgrywek tym bardziej do Igrzysk Olimpijskich.
    Francja, Włochy, Hiszpania oraz Portugalia powinny wygrać swoje spotkania nie dając swoim przeciwnikom szans. Potknięcie Portugalii z Polską się nie spodziewam to byłby kolejny cud dla naszej piłki.
    Niespodziankę conajwyżej mogą sprawić Rumunii jeśli beda mieli szczęście i nie dają się ograć Niemcom.
    Remis możliwy w tym spotkaniu przy sprzyjającym przebiegu gry lecz osobiście nie ryzykowałbym.
    Najciekawszy mecz z tych dzisiejszych to derby Skandynawii Dania - Szwecja
    Kazdy wynik możliwy ale prawdopodobnie awansuje Dania po nieznacznym zwycięstwie lub remisie
    Dziś raczej nie zagram na faworytów kurs z 4 meczy nie daje nawet 5 zł za każdą postawioną jeśli padną 1, a i niespodzianki trudno wskazać.
    Na marginesie nie podoba mi się taki sposób przeprowadzania eliminacji, jest nieuczciwy dla wszystkich zespołów i zbytnio faworyzuje potęgi piłkarskie takie jak Francja, Hiszpania czy Włochy krzywdzacy dla tych średniaków ktorzy decydujacy mecz o awans muszą rozegrać na boisku najsilniejszego rywala.
    Jeśli już mają być przeprowadzane eliminacje to w grupach 5 zespołowych systemem mecz i rewanż na punkty
    8 spotkań dla każdej młodzieżówki to nie byłby znów taki problem a i ze wzgledów szkoleniowych lepiej by było jakby ci młodzi ze soba trochę dużej pograli niz 2 mecze i koniec. Takie eliminacje to po prostu smiech na sali ciekawe kto wpadł na tak gupi pomysł ich rozgrywania.
    Temu kto to wymyślił gratuluje pomysłu nie ma co.

    Do góry
    #652418 - 05/09/2006 13:14 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
    Rivaldinho Offline
    +

    Meldunek: 29/04/2004
    Postów: 19495
    Skąd: 比得哥ߠ...
    Rowniez mi sie nie podoba taka forma kwalifikacji, jednak z bukmacherskiego punktu widzenia, wydaje sie to całkiem sympatyczne


    Napewno nie postawię dzis na takie druzyny jak: Hiszpania, Francja - im wystarczy remis i chociazby dlatego totalnie mnie te mecze nie interesuja (chyba ze gra na niespodzianke w postaci remisu)
    Niemcy muszą wygrać.. jednak Rumuni do skłabych ekip nie należą.. po takim kursie to ja dziękuje
    Dania - Szwecja dla mnie remis


    Pozdrawiam

    Do góry
    #652419 - 05/09/2006 13:15 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
    szymonez Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/07/2003
    Postów: 2764
    Skąd: wroclaw
    Quote:


    Ja wybrałbym 3 mecze:

    Francja-Slowenia 1
    Wlochy-Austria 1
    Hiszpania-Slowacja 1

    Myślę że są to trzy mecze (o ile tak można powiedzieć) pewne. Wszystkie trzy drużyny to liderzy swoich grup. Ich dorosłe reprezentacje to największe siły w Europie, a młodsi koledzy równierz potrafią kopać w piłkę. Rywale raczej nizebyt mocni. Bradzo ważne jest to że są to eliminacje, tak więc nie można sobie bagatelizować meczów. Na pewno sprzymierzeńcem będzie własne boisko, kibice. Myślę że nie będzie rozczarowania i te 3 drużyny pewnie pokonają swoich rywali.




    Tylko, ze kazdemu z tych zespolów do awansu wystarcza remis w dzisiejszym meczu. Mimo wszystko powinni te mecze wygrac, ale nie mozna oczekiwac 100% determinacji i parcia na bramke.

    Do góry
    #652420 - 05/09/2006 13:36 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
    M4CI3K Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 11/08/2005
    Postów: 1889
    Skąd: EOP
    Mi w ofercie Sts od razu wpadł w oko kurs na Rumunię +1,5 który wynosi 1,8. Niemcy w ostatnim spotkaniu z Irlandią Płn. prowadzili już 3-0 żeby ostatecznie wygrać tylko 3-2. Rumunii wygrali pewnie 3-0, choć w przeciwieństwie do Niemców mecz z Irlandią rozegrali u siebie.
    Niemcy od pierwszych minut będą musieli ruszyć do ataku ponieważ remis daje awans Rumunom. Myslę że jeżeli nasi zachodni sąsiedzi stracili dwie bramki z naprawdę bardzo słabą Irlandią Płn., to tym bardziej zaspół złożony z zawodników coraz silniejszej ligi rumuńskiej jest w stanie ukłuć cos z kontry.
    X2 - 4/10 2,26
    X - 2/10 3,50
    Rumunia +1,5 - 6/10 1,80

    20:20 DSF

    Do góry
    #652421 - 05/09/2006 13:47 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
    kost0 Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 11/03/2005
    Postów: 1963
    Skąd: wawa
    Tylko, ze kazdemu z tych zespolów do awansu wystarcza remis w dzisiejszym meczu. Mimo wszystko powinni te mecze wygrac, ale nie mozna oczekiwac 100% determinacji i parcia na bramke.




    Niby tak, ale przeciwnicy też mają teoretyczne szanse więc walczyć będą i aby być pewnym, że niespodzianki nie będzie jest po prostu zwycięstwo faworytów na "swoich śmieciach".

    Do góry
    #652422 - 05/09/2006 14:10 Re: Kwalifikacje ME U21 - (01-03.09.2006)
    orpgad Offline
    veteran

    Meldunek: 23/12/2005
    Postów: 1295
    Prawdopodobne składy:FRANCE : Lloris - Ebondo, G. Bourillon, Zubar, Berthod (cap.) - L. Diarra, Clément - Gouffran (ou Benzema), Y. Gourcuff, Sinama Pongolle - Briand.
    SLOVENIE : Handanovic - Brecko, R. Bozic, Kehlar, Travner - Kirm, Korun, Stevanovic, Vrsic - Jelic, Zajc.

    Do góry

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, burbon, wHiTe_StAr), 3542 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45044 Tematów
    5581246 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49