Opcje tematu
#4970176 - 12/10/2011 04:42 Eliminacje MŚ 2014 (Ameryka Południowa)
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Chile-Peru
Typ: Peru over 1,5 goli 5,00 Redbet

Bardzo mnie dziwi aż takie faworyzowanie Chile, bo przecież Peru ostatnimi czasy zrobiło spore postępy, co pokazuje chociażby ich wynik w Copa America, gdzie odpadli dopiero w półfinale z późniejszym zwyciężcą Urugwajem(a w grupie z nimi zremisowali), a następnie rozgromili 4:1 Wenezuelę w meczu o trzecie miejsce. Chile natomiast się zbłaźniło odpadając w meczu z Wenezuelą. Gra Peru w Copa America była naprawdę bardzo dobra, bo:
- zremisowali z Urugwajem w grupie;
- wygrali z Meksykiem;
- wyeliminowali Kolumbię;
- rozgromili Wenezuelę w meczu o trzecie miejsce.

W tych eliminacjach rozegrali jeden mecz i już ograli 2:0 silny Paragwaj, natomiast Chile zebrało aż 1:4 z Argentyną. Peru poczyniło spore postępy i uważam, że jak najbardziej mają szanse z Chile.
Dlaczego over 1,5 Peru? Bo uważam, że to będzie mecz overowy podobny do tego Argentyna-Chile, gdzie tempo było bardzo szybkie i bramek mogło paść nawet więcej niż te 5 które padły.

Do góry
Bonus: Unibet
#5894495 - 06/06/2013 23:27 Re: Eliminacje MŚ 2014 (Ameryka Południowa) [Re: saturas25]
ZSrobert Offline
stranger

Meldunek: 19/01/2013
Postów: 6
Paragwaj - Chile 2

Kurs: 2.90

Bukmacher: BETCLIC.COM

Bardzo słabo rozpoczęli Paragwajczycy elminiacje i wciąż nie widać w ich grze poprawy. Kuleje zwałszcza postawa na wyjazdach, jednak przed własną publicznością Paragwaj także nie spisuje się najlepiej. Jego przeciwnik, Chile to ścisła czołówka strefy południowoamerykańskiej z takimi zawodnkami w składzie jak Alexis Sanchez, Isla czy Arturo Vidal. Ponadto, Chilijczycy wygrali 4 z ostatnich sześciu meczów, natomiast Paragwaj odniósł trzy porażki z rzędu.

Do góry
#6563292 - 11/11/2015 09:28 Re: Eliminacje MŚ 2014 (Ameryka Południowa) [Re: saturas25]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Spotkanie Ekwador-Urugwaj
Typ: x
Kurs 3.30
Buk betsson
Godz: 12.11.2015 / 22:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji strefy amryki południowej do piłkarskich mistrzostw swiata w którym to Ekwador podejmował będzie na swoim stadionie reprezentację Urugwaju. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie ekipa gospodarzy , która na chwilę obecną jest wiceliderem rozgrywek , w tym meczu jednak moim zdaniem drużyna przyjezdnych prezentuje lepszy poziom piłkarski, oba zespoły wygrały po dwa spotkania bez straty chociażby jednego gola, na pewno widać że defensywy w tym spotkaniu odgrywały będą sporą rolę,ale goście są zespołem , który ma według mnie lepszy skład i to właśnie w ich strone słaniałbym się jeżeli miałbym typować zwyciezce tego spotkania, za ekipą Urugwaju przemawia tak że najśiweższa Historia meczy pomiędzy obiema ekipami 2 podziały punktów jedna wygrana ekwadoru oraz dwie wygrane zespołu z Urugwaju, tutaj stawiałbym na wygraną gości dokładnie 1 golem lub remis oraz podział punktów, myślę że w tym meczu wielu bramek nie obejrzymy.

Do góry
#6563300 - 11/11/2015 10:11 Re: Eliminacje MŚ 2014 (Ameryka Południowa) [Re: saturas25]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Spotkanie Argentyna-Brazylia
Typ: x
Kurs 3.20
Buk betsson
Godz: 13.11.2015 / 01:00
Analiza: Spotkanie na pewno zapowiada nam się niezwykle ciekawie, faworytem delikatnym dla mnie jest Brazylia , która obecnie spisuję się znacznie lepiej, Argentyna nie może za bardzo złapać swojej formy co widać również po kilka spotkaniach w ramach eliminacji jak i tych towarzyskich, Argentyna ma swoim swoim koncie tylko 1 zdobyty punkt, Brazylia ma ich 3 po falstarcie z chile przyszła wygrana na swoich stadionach z zespołem z Wenezueli, Argentyna bez Messiego natomiast gra bardzo słabo , została nawet ograna u siebie w kraju przez średniaka z Ekwadoru, myślę że w tym spotkaniu szybo obejrzymy bramki, z takimi ofensywami jakie posiadaja obie ekipy nie powinno być żadnych kalkulacji i oba zespoły powinny skoncentrować się raczej na zdobywaniu bramek nie bronieniu dostępu do swojej, dlatego mama na ten mecz kilka ciekawych do zagrania typów, pierwszy to over 1.5 gola już do połowy spotkania, następnie wygraną gosci dokładnie 1 golem lub podział punktów,ale celowałbym ogólnie w sporą ilość bramek i jeśli ma to być remis to taki wynik 2:2 , myślę ze będzie mozliwy.

Do góry
#6565916 - 16/11/2015 18:09 Re: Eliminacje MŚ 2014 (Ameryka Południowa) [Re: saturas25]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje MŚ
Spotkanie: Wenezuela-Ekwador
Typ: x
Kurs: 3.10
Buk: betsson
Godz. 22:00 / 17/11/2015
Analiza: Jutro spotkanie w którym Wenezuela podejmowała będzie na swoim stadionie reprezentację Ekwadoru, gospodarze na chwilę obecną zajmują ostatnią pozycję w klasyfikacji do tej pory w 3 spotkaniach zdobyli 3 bramki ,ale wszystkie spotkania przegrali i nie zdobyli ani jednego punkty, goście natomiast mają na swoim koncie komplet zwycięstw ,ale moim zdaniem w końcu zaczną tracić punkty, mieli już w tych eliminacjach bardzo dużo szcześcia, natomiast jutrzejsi gospodarze mieli bardzo dużo pechowych spotkań w których potrafili zdobywac bramki,ale ich gra w obronie wyglądała bardzo słabiutko, gospodarze moim zdaniem w tym meczu nie przegrają, historia spotkań pomiędzy obiema ekipa staje po stronie Wenezueli, która przed swoją publicznością w poprzednich latach aż 10-krotnie stawała na przeciwko ekipy z Ekwadoru z których 7 meczy wygrała 2 zremisowała i poniosła tylko 1 porażkę tu, stawiam na wygraną zespołu gospodarzy lub podział punktów w każdym razie myślę że bramki jakieś wpadną w tym meczu.

Do góry
#6566578 - 17/11/2015 20:07 Re: Eliminacje MŚ 2014 (Ameryka Południowa) [Re: saturas25]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje MŚ
Spotkanie: Urugwaj-Chile
Typ: x
Kurs: 3.20
Buk: betsson
Godz. 00:00 / 18/11/2015
Analiza: Jutro wybrałem spotkanie z Kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata w którym to Urugwaj przed swoją publicznością podejmował ekipę Chile. Gospodarze sa moim faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, ponieważ u siebie nie grają źle , właśnie tutaj punktują najczęsciej na wyjazdach natomiast ich gra wygląda niezwykle słabo, goscie natomiast w ostatnich 5 meczach zanotowali 4 porażki oraz jedną wygraną w ostatnim meczu na stadionie Peru,ale gospodarze grali od 23 minuty w osłabieniu jednego piłkarza goście i tak bardzo się męczyli stracili tam aż 3 bramki, zajmują drugą pozycję w tabeli, Urugwaj natomiast jest na miejscu 3 , ma jeden punkt mniej niż Chile, gospodarzom zawsze leżała ta drużyna na swoim stadionie często ich ogrywali w poprzednich latach , zagrali przeciwko sobie 28 razy na stadionach w Urugwaju , goście zanotowali w tym czasie tylko 1 zwycięstwo, padło 4 podziału punktów i aż 23 krotnie wygrywali gospodarze , myślę że dziś może gospodarze nie są w najwyższej formie,ale tego spotkania nie przegrają.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, VVega), 3250 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49