Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >
Opcje tematu
#662741 - 11/09/2006 19:34 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
a wymieniać lata posuchy?;)

pzdr

Do góry
Bonus: Unibet
#662742 - 11/09/2006 19:45 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
Barcelona moim skromnym zdaniem nie straci bramki i wprost przeciwnie do wszystkich was ja typuje że może tu być trudny mecz dla katalończyków. Na pograniczu 2 lub 3 bramek - ale napewno nic pewnego. Ja dałem że Lewski nic nie strzeli. U siebie Barca nie zwykła tracićwiele bramek - dla przykładu ostatni mecz z zawsze groźną Osasuną.

Co do Chelsea to osłabienia Werderu i fakt że nie są to chłopcy do bicia napewno nie uśpi londyńczyków. Przewiduje zwycięstwo Chelsea.

Do góry
#662743 - 11/09/2006 20:14 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Nie wyobrażam sobie, żeby Barcelona mogła stracić punkty z drużyną z Sofii. Z bardzo prostego powodu: jest to najłatwiejszy mecz do skompletowania punktów. Mecze z Werderem i Chelsea nie będą proste (chociaż patrząc na poczynania Werderu to może różnie być).
Z drugiej strony zastanawiam się, czy Barcelona odpowiednio przyłoży się do tego meczu....
Myślę, że Over jak najbardziej 1,5 8/10 (Bwin).

Do góry
#662744 - 11/09/2006 22:10 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Quote:

Nie wyobrażam sobie, żeby Barcelona mogła stracić punkty z drużyną z Sofii. Z bardzo prostego powodu: jest to najłatwiejszy mecz do skompletowania punktów. Mecze z Werderem i Chelsea nie będą proste (chociaż patrząc na poczynania Werderu to może różnie być).
Z drugiej strony zastanawiam się, czy Barcelona odpowiednio przyłoży się do tego meczu....
Myślę, że Over jak najbardziej 1,5 8/10 (Bwin).



To jak over to chyba Levski stsrzeli. kurs ok. 2,00

Do góry
#662745 - 12/09/2006 05:30 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
jaracie się tą ligą mistrzów jak świnia w agreście a to największa loteria i krociowe zyski bukmacherów...dlaczego nikt np. nie założy wątu o najbliższych mneczach PU ???

tylko LM...jakiś owczy pęd...;)


AVE

Do góry
#662746 - 12/09/2006 07:06 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

jaracie się tą ligą mistrzów jak świnia w agreście a to największa loteria i krociowe zyski bukmacherów...dlaczego nikt np. nie założy wątu o najbliższych mneczach PU ???

tylko LM...jakiś owczy pęd...;)


AVE




Radze wyluzowac i zacząć od przeczytania regulaminu forum.
Od komentarzy na razie sie powstrzymam ,zostawiajac go moderatorowi tego działu

Do góry
#662747 - 12/09/2006 07:44 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Adammm10 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 242
Skąd: Toruń
Moim zdaniem chelsea nie rzuci sie do ataku, tak samo werder. beda grali raczej spokojnie i cos czuje ze nie bedzie 3 bramek w tym meczu... nie wydaje mi sie zeby Werder cos strzelil. mecze w lidze to nie mecze w lidze mistrzow - wyniki overowe w lidze nie oznaczaja overow w lm. tam gra sie uwazniej w defensywie. Wydaje mi sie, ze werder dzisiaj nie strzeli bramki. mam przynajmniej takie przeczucie (niekoniecznie sluszne) a mecz skonczy sie wynikiem underowym. 1 - 0, 2 - 0 chelsea. pozdrawiam

Do góry
#662748 - 12/09/2006 08:18 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Jak myslicie,wytrzymaja Bułgarzy ciśnienie na Camp Nou ?

Debiut i od razu na stadionie aktualnego mistrza ,goraca atmosfera (choc pewnie kompletu nie bedzie),chęć pokazania się.
Nie zagotuja sie zawodnicy Lewskiego ?

Tak mi karny i/lub czerwona kartka chodza po głowie

Do góry
#662749 - 12/09/2006 10:49 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Ogólnie pierwszych kolejek najlepiej nie grać. Tym którzy doszukują się jakiejś niespodzianki w dzisiejszych spotkaniach doradzę, że najlepiej szukać niespodzianki w meczu Barcelony. Z moich statystyk wychodzi mi, że w przypadku dwóch pewniaków jeśli ma się pojawić jakaś niespodzianka to pojawia się w meczu z faworytem na którego jest niższy kurs. A więc jeśli ma być dzisiaj jakaś niespodzianka w grupie A to najbardziej prawdopodobne jest że będzie w meczu Barcelony.
To tyle moich rad. Ja niespodzianek się tu nie doszukuje, kursy na faworytów nie są dla mnie korzystne, p*k na faworytów w obu meczach jest dużo mniejsze od 1, a więc odpuszczam oba spotkania.

Do góry
#662750 - 12/09/2006 11:36 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
12-09 13:33
W dzisiejszym meczu Chelsea Londyn - Werder Brema trener gości ma poważne problemy z kontuzjami w swoim zespole. Na pewno nie zagra podstawowy bramkarz gości Wiese którego ma zastąpic trzeci golkiper zespołu Reinke. Wczoraj na treningu mięsien naderwał Klose i on także może nie zagrac przeciwko Chelsea. Jakby tego było mało na urazy narzekają też podstawowi pomocnicy Borowski i Frings. Gospodarze zagrają w najsilniejszym składzie.

Do góry
#662751 - 12/09/2006 11:44 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


PS: Transmisja na TVN Turbo



Wielkie dzięki za to info
Chociaż jedna osoba podała na którym kanale można obejrzeć jakiś meczyk z LM.
Korzeniowski out

Czyli Twój post potwierdza moje słowa, że jeśli gdzieś będzie niespodzianka to będzie ona w Barcelonie

Do góry
#662752 - 12/09/2006 11:52 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:


PS: Transmisja na TVN Turbo



Wielkie dzięki za to info
Chociaż jedna osoba podała na którym kanale można obejrzeć jakiś meczyk z LM.







To ja ci powiem ,że jeszcze czeska "2" transmituje dziś jakis mecz LM ,ale na te chwile nie jest wiadomo jaki.
Kolega twierdzi ,ze bedzie Barca ,oby.

Do góry
#662753 - 12/09/2006 11:59 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Marcios Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2005
Postów: 1083
Czeska 2 puszcza dzis Chelsea - Werder a jutro HSV - Arsenal Pozdrawiam

Do góry
#662754 - 12/09/2006 12:03 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Kolega twierdzi ,ze bedzie Barca ,oby.



Moment, moment. Małe sprostowanie. Ja nie twierdzę, że będzie jakaś niespodzianka. Ja jedynie twierdzę, że jeśli będzie jakaś niespodzianka do będzie ona na Camp Nou
Ale dzisiaj wieczorem wszystko będzie jasne.

Do góry
#662755 - 12/09/2006 12:43 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
czajos Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 59
Skąd: Wrocław
i tak wszystko sie popieprzy fachowcy pisza swoje analizy padaja ostre slowa kazdy wierzy ze jego typ jast najlepszy a i tak bedzie pelno niespodzianek bezsensownych remisow i wygranych za AKO 6,50 to jest tylko pilka niektorzy maja farta i wala bramki jedna za druga a faworyci maja slabe dni trzymacie przed oczami gazetke z profesjonala czy STS i myslicie ze macie kompedndium wiedzy przed oczami a prawda jest taka ze nie mozna grac z kims w brydza znajac jego karty a naszymi kartami sa te wlasnie wiadomosci ktore oni nam podaja pisza co chca i mieszaja w glowach nie bede podawal moich typow na dzisiajszy wieczor mimo iz uwazam ze wygram dzisiaj sporo sałaty bo i tak tzw. niespodzianki pogrążą moje kupony...:) tym miłym akcentem pozdrawiam wszystkich

Do góry
#662756 - 12/09/2006 13:09 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
wow! podobne posty pisałem kiedyś po ostrym paleniu

Co do dzisiejszych spotkań to zgadzam się z typem sosny podanym na stronie - barca z asianem 0:2 za 1.81. Wielki zespół z najlepszym ofensywnym trio świata, jeszcze większe oczekiwania stutysięcznej publiczności i forma pokazana w ostatniej kolejce ligowej przemawiają za wysokim zwycięstwem gospodarzy. Levski jest w tej grupie chłopcem do bicia i może mieć problemy ze zdobyciem jakiejkolwiek bramki w rozgrywkach.

Do góry
#662757 - 12/09/2006 13:51 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
Drugi mój typ to wesołe romki z asianem 1 1/4. Nie przyjmuję uwag o ryzyku związanym z pierwszą kolejką - niespodzianki mogą wydarzyć się w rzymie, mogą w atenach lub monachium, ale dziś w grupie A w roli gospodarzy wystąpią dwa najsilniejsze zespoły świata i jestem przekonany, że będą prześcigać się w odniesieniu efektowniejszego zwycięstwa. Dodatkowo możliwy brak Klose oraz problemy z obsadą bramkarza u gości utwierdzają mnie w przekonaniu, że zwycięstwo Chelsea będzie wyższe niż jednobramkowe. 2.02 i zwrot połowy stawki w przypadku zwycięstwa jedną bramką.

Do góry
#662758 - 12/09/2006 14:08 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nadal podtrzymuje swoja opcje grania overow w Londynie i w Barcelonie.
Dubel juz zagrany i czekam spokojnie na mecze, ewentualne kontry na live ale to juz piesn przyszlosci.
Mam podobne zdanie ze dzis odbedzie sie korespondencyjny pojedynek pomiedzy Chelsea, a Barcelona.
Takie straszenie przeciwnika na odleglosc, kazdy bedzie chcial wypasc jak najefektowniej.
Oczywiscie zarowno i Werder jak i Lewski moga stanac na swojej polowie i murowac bramke ale nie sadze aby mieli ku temu powody.
U takiego przeciwnika grac to juz prestiz sam w sobie, strzelenie bramki to kolejne zaszczyty nawet jesli sie przegra, badzmy realistami Lewski jesli w tej grupie ma zdobyc punkty to raczej nie na stadionie w Barceolonie, Werder tez ma marne szanse na jakakolwiek zdobycz w dzisiejszym meczu.
Co maja do stracenia?
Nic, zupelnie nic, zagraja najlepiej jak umieja, a obie te druzyny slyna z gry ofensywnej, a nie z bronienia wlasnej bramki, po coz mieliby zmieniac swoj styl, lepiej przegrac i sie pokazac niz przegrac tylko 1-0 ale w kiepskim stylu.
Tak to widze i nijak inaczej, owszem moge sie mylic, wynik moze byc ponizej 2,5 bramki ale i tak nie zmienie zdania o tych dwoch meczach, jesli los splata figla to trudno, nie potne sie z tego powodu;-)
Jeszcze kwestia kursow, wczoraj zagrany dubelek prezentuje sie ciut lepiej niz zlozony z dzisiejszych kursow, niby roznice nie powalaja ale jednak sa, tak czy siak powodzenia:)

Do góry
#662759 - 12/09/2006 15:50 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Dla mnie też optymalnym rozwiązaniem jest Chelsea 1 i Barca Over.

Nie widze zadnych przeslanek, ktore mialyby mnie naprowadzić na overowe spotkanie na Stamford Bridge. Do bramki niebieskich wraca Cech...obrona w pelnym skladzie, juz z A. Coleam na lewej stronie. Na defensywnego pomocnika wraca takze Makelele. Wystep Klosego pod znakiem zapytania, podobnie jak Fringsa i Borowskiego, z pewnoscia wszyscy zagraja, ale nie w pelni zdrowi. Moim zdaniem wiekszosc grających ulega stereotypowi, ze Brema to ofensywny zespol... i jest w błędzie. To, że strzelaja srednio w bundeslidze dwie bramki na mecz, w skali europy dla mnie jest marnym odzwierciedleniem. Diego za Micoud, to zmiana praktycznie niezauważalna, gdyz obydwaj o podobnej charakterystyce pilkarskiej i potencjale. Argument o pojedynku korespondencyjnym dla mnie jest śmieszny. Werder przeciez to juz w miare ograna firma w europie...na skale niemiecka to "klasa", a na Camp Nou przyjeżdżają ogóry do golenia. Czy Mourinho zależalo kiedys na 1 miejscu w grupie... ? Nie przypominam sobie. Przewaga psychologiczna w tym wypadku moze byc zgubna, gdyz przy ewentualnym trafieniu na Barce w polfinale...to faworyt jest w gorszej sytuacji, przynajmniej tak mi sie wydaje. Jezeli The Blues celują w tym sezonie w lige mistrzów to powinni zaczac bardzo skromnie...wrecz przeczolgac sie przez grupę... aby w kolejnych fazach podrecac tempo. Chelsea może i stracila troche stylu, w porownaniu do poprzedniego sezonu...ale wraz z powrotem do skladu Colea i Robbena, ów styl i charakter powinien wracac. Chelsea dzisiaj wymęczy i wygra 1-0...no może 2-0.

Jesli chodzi o drugi mecz, to cudu tam nie bedzie. Sami Etoo jest w takim gazie, ze pozostala 10 graczy jest calokowicie zbyteczna. Mecz bedzie emocjonujacy, do momentu kiedy Barca strzeli pierwszą bramke. Puyol, ktory przesiedzial cale ostatnie spotkanie na lawce, z pewnoscia bedzie chcial dzisiaj udowodnic, kto "rządzi". Do tego Thuram, Zambrotta i Gio. Moim zdaniem Levski dzisiaj bramki nie strzeli...czy zatem Barca strzeli 3 i pokryje overa ? Jezeli przynajmniej 1 bramka wpadnie w 1 polowie, to specjalnych problemów być nie powinno. Pomimo tego, że nie jestem jakoś specjalnie przekonany do tego overa to zagralem po slabym kursie...jakoś tak. Miejmy nadzieje, że sie skonczy sie skromnym 2-0.

Do góry
#662760 - 12/09/2006 18:09 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

12-09 13:33
W dzisiejszym meczu Chelsea Londyn - Werder Brema Na pewno nie zagra podstawowy bramkarz gości Wiese którego ma zastąpic trzeci golkiper zespołu Reinke. Wczoraj na treningu mięsien naderwał Klose i on także może nie zagrac przeciwko Chelsea. Jakby tego było mało na urazy narzekają też podstawowi pomocnicy Borowski i Frings.





-Ciekawe kto jest 2 bramkarzem Werderu?
-Klose meczy sie juz od soboty z kontuzja
-Borowski i Frings narzekaja?jest mi to nowe

Obojetnie czy zagra Werder z bramkarzem Wiese i zdrowym Klose,w tym meczu Werder wyglada jak ich sobotni przeciwnik z 3 ligi w pucharze DFB.

Pytajac dzis wielu wiernych kibicow Werderu jak mysla o meczu,odpowiedz byla w 100% taka:

Oby Chelsea nie wygralo za wysoko,a Werder sprzedala sie z jak najlepszej strony.

Moj typ:

Chelsea - Werder 1 @ 1.45 Betfair 10/10

-Klose zagra,to jednak nie zmienia sytuacji-

Do góry
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Józef Małolepszy, VVega, igea23), 3252 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580269 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49