Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#663806 - 14/09/2006 08:25 Re: Puchar UEFA - 14.09
Boczek1986 Offline
member

Meldunek: 09/08/2006
Postów: 153
Dużo jest komentarzy na temat meczu Atromitos-Sevilla i ja też pragnę się do tych komentarzy dołączyć. Piszecie za i przeciw stawiania na hiszpańską drużynę. Tylko weźcie pod uwagę zamiar z jakim pojedzie tam Sevilla. Moim zdaniem upokorzyć rywala nie jest w stylu Sevilli. Oni tam pojadą przedewszystkim nie stracić bramki a przy okazji coś ustrzelić. Dlatego najrozsądniejszym typem jest under w tym meczu. Kurs jest zachęcający bo 1.80 u buków naziemnych.
Pozdro4all:)

Do góry
Bonus: Unibet
#663807 - 14/09/2006 08:43 Re: Puchar UEFA - 14.09
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Wisła Kraków
VS
Iraklis Saloniki
Typ: 1
Typ na awans: Wisła Kraków

Wisła Kraków przed spotkaniem z Iraklisem jest uznawana za faworyta tej konfrontacji. Wszystko przez naprawdę dobrą formę "Białej Gwiazdy" na starcie sezonu. Zespół aktualnie jest na drugim miejscu w tabeli Orange Ekstraklasy ze stratą trzech punktów do lidera z Bełchatowa. Trzeba przyznać, że podopieczni Dana Petrescu bardzo dobrze w tym sezonie radzą sobie na własnym boisku. Przy Reymonta byli wstanie pokonać Górnika Zabrze (1:0), Wisłę Płock (2:0), Koronę Kielce (2:0) i austriacki Mattersburg (1:0). Dopiero w ostatniej kolejce Wisła zawiodła i tylko bezbramkowo zremisowała z Pogonią Szczecin. Pomimo tego zespół naprawdę gra bardzo dobrze i nie został jeszcze pokonana w tym sezonie. Jednak drużyna musi mieć w pamięci, że przez ostatnie trzy lata bardzo rozczarował swoją postawą w europejskich pucharach. Przeciętne średniaki jak Valerenga Oslo, Dynamo Tbilisi i Vitoria Guimaraes eliminowały Wisłę Kraków z dalszego udziały w Pucharze UEFA. Po ostatnim meczu Wisły z Pogonią Szczecin widać, że na zespół źle wpłynęła przerwa reprezentacyjna. Część zawodników była na kadrze i brała udział w meczach eliminacji mistrzostw Europy. Druga część trenowała w klubie. Oczywiście Dan Petrescu nie był zadowolony, że nie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, ale już jego poprzednicy mówili o tym problemie. W nadchodzących tygodniach Wisłę czeka trudne wyzwanie. "Biała Gwiazda" będzie grała systemem środa-sobota. Jednak, jeśli chce się być czołowym klubem Polski z aspiracjami europejskimi to trzeba wytrzymać ten morderczy kalendarz. Przed meczem z Iraklisem Wisła nadal boryka się z kontuzjami w zespole. Trener nie może skorzystać z usług Branko Radovanovicia, Pawła Kryszałowicza, Dariusza Dudki czy Radosława Sobolewskiego. To oczywiście nie jedyny problem szkoleniowca. Nie, którzy gracze jak Marcin Baszczyński wracają dopiero po kontuzji i ciężko, aby od razu wskoczyli do jedenastki meczowej. Pamiętamy jak wyglądał powrót Arkadiusza Głowackiego w Wiśle zagrał dobre spotkania po kontuzji a na kadrze sprezentował bramkę Finlandii. Zwłaszcza w meczu reprezentacyjnym było widać, że jeszcze nie jest w pełni dyspozycji. Trener Petrescu musi się uporać z tymi problemami, bo jeśli nie awansuje do fazy grupowej Pucharu UEFA to zostanie zwolniony przez Bogusława Cupiała. Do Krakowa przyjeżdża grecki Iraklis Saloniki. Zespół na starcie nowego sezonu Alpha Ethniki zajmuje dopiero czternaste miejsce z jednym oczkiem na koncie. Początek rozgrywek dla fanów tego klubu był bardzo zły. Mało, że zespół ma tylko jeden punkt na koncie to jeszcze przegrał w derbach Salonik z rywalem za miedzy - PAOK Saloniki. W ostatniej kolejce greckiej ligi Iraklis przegrał (2:3) na własnym boisku z OFI Crete. Greccy mają spore obawy przed przyjazdem do Polski. Według dziennikarzy greckich Iraklis ma największe problemy w grze obronnej. Już w pierwszej połowie z OFI Crete przegrywali (0:3). Dopiero po przerwie zespół zagrał zdecydowanie lepiej, ale nie zdołał doprowadzić do wyrównania. Mecz z Wisłą będzie szczególny dla Mirosława Sznaucnera, który jest podstawowym obrońcą greckiej drużyny. Wisła Kraków jest faworytem tego meczu to Greccy boją się polskiej drużyny. Zawodnicy i sztab szkoleniowy zadają sobie sprawę jak ważny jest to mecz dla Wisły Kraków. Dlatego myślę, że zrobią wszystko, aby te mecz zakończył się korzystnym rezultatem, czyli wygraną "Białej Gwiazdy".

Pozdrawiam

Do góry
#663808 - 14/09/2006 08:51 Re: Puchar UEFA - 14.09
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Zgadzam się z Ignoratorem, Wisła u siebie zawsze prezentuje się solidnie i nie powinna miec problemów z przeciętną ekipą ligi greckiej.

Mecze p.UEFA na stadionach neutralnych:
Ethnikos Achnas - Lens (Nicosia, Cyprus)
Start - Ajax Amsterdam (Lillestr&oslash;m, Norway)
Atvidaberg - Grasshopper Zurich (Norrköping, Sweden)
Maccabi Haifa - Litex Lovech (Nijmegen, Netherlands)
Sion - Bayer Leverkusen (Geneva, Switzerland)
Panathinaikos - Metalurg Z (Patras, Greece)
Vitoria Setubal - SC Heerenveen (Lisboa, Portugal)
Trabzonspor - Osasuna (mecz bez udziału publiczności))

Do góry
#663809 - 14/09/2006 08:58 Re: Puchar UEFA - 14.09
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
Radovanovic, Sobolewski sa w 18 meczowej jak podaje oficjalna strona Wisły a wiec grać beda...

Do góry
#663810 - 14/09/2006 09:10 Re: Puchar UEFA - 14.09
Łobuziak Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 1661
Skąd: Warszawa-Pyry / Saska Kępa
Gdy Vitoria Guimaraes przyjeżdżała do Krakowa była na ostatnim miejscu w lidze portugalskiej... boję się o oba polskie kluby, moim zdaniem nie będzie łatwo. Wisła i Legia będą miały ciężką przeprawę i może się zdarzyć, że nie awansują ale trzeba im kibicować!

Do góry
#663811 - 14/09/2006 09:23 Re: Puchar UEFA - 14.09
Am@res Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 348
Skąd: Częstochowa
Witam dla mnie szczególnie atrakcyjny wydaje sie kurs 1.75 na under 2.5 w meczu Wisła - Iraklis po pierwsze w meczu wisły w tym sezonie w Krakowie nie padły jeszcze 3 bramki

Wisla Krakow - Pogon Szczecin 0:0
Wisla Krakow - Korona Kielce 2:0
Wisla Krakow Mattersburg SV 1:0
Wisla Krakow - Plock 2:0
Wisla Krakow - Górnik Zabrze 1:0

po drugie trener Dan Petrescu zapowiada że Wisła u siebie nie może stracić gola a ostatnie mecze Wisły pokazują że zaraz po strzeleniu bramki Wisła cofa sie i głównie broni wyniku ponadto grecy na pewno zagrają defensywnie aby jak najmniej stracić i u siebie spróbować rozstrzygnąć sprawe awansu

Kurs : 1.75 under 2.5

pozdrawiam

Do góry
#663812 - 14/09/2006 10:27 Re: Puchar UEFA - 14.09
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Ja podejdę do dzisiejszych spotkań troszkę inaczej. Otóż na tapetę pójdą trzy mecze, w których grają zespoły o dużej różnicy klas, do tego dwie z nich grają na wyjeździe i będą martwić się przede wszystkim o niestracenie bramki.
Mowa o meczach:
Levadia - Newcastle, Olympique - Mlada, Atromitos - Sevilla
Jednakże granie na wygraną tych drużyn jest o tyle ryzykowne (szczególnie tych na wyjeździe), że one wcale nie muszą wygrywać. 0-0 też będzie ok (dla Marsyli oczywiście zwycięstwo, ale najlepiej do zera). I dlatego zdecydowałem się na zagranie zdarzenia z Bwin na te mecze:
"Uda się obydwu drużynom strzelić gola?"
i postawienia na NIE licząc na solidne defensywy i nie lekceważenie rywala przez lepsze zespoły. Kursy to odpowiednio: 1.65, 1.65, 1.60 a więc sporo wyższe niż zwykłe zwycięstwa.
Oczywiście tego typu typy obarczone są wyższym ryzykiem typu "strzał życia", jakaś ręka w polu karnym i rzut karny... niemniej jednak wydaje mi się, że warto zagrać te zdarzenia po tych kursach. Dla zminimalizowania ryzyka można pomyśleć o systemie 2/3 lub trixie. Stawka po 6/10 na zdarzenie.

Do góry
#663813 - 14/09/2006 10:29 Re: Puchar UEFA - 14.09
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:

Ja podejdę do dzisiejszych spotkań troszkę inaczej. [...]




Dodam, że po głowie chodzą mi jeszcze podobne gatunkowo mecze, a mianowicie Hertha i Lens - tu kursy są już wyższe 1.75 i 1.8. Ale i przeciwnicy 'nieco' lepsi... Chociaż znając dobrą defensywę Lens to kurs 1.8 jest niczego sobie...

Do góry
#663814 - 14/09/2006 10:38 Re: Puchar UEFA - 14.09
madej0 Offline
stranger

Meldunek: 01/09/2006
Postów: 11
Witam!Czytam wasze typy ale niestety nie znalazłem nic na temat Bragi i Dinama Bukareszt. Kursy na zwycięstwo obydwu ekip są naprawde warte bliższego zastanowienia sie na granie własnie na te ekipy.
Braga podejmuje u siebie zespół Chievo,jesli sie nie mylę to zespoł z Verony sotała odprawiony z el.LM. przez Levskiego a i start na otwarcie sesonu mial kiepski. Natomiast Braga według mnie prezentuje się dużo lepiej w swojej lidze nie zaznała jeszcze smaku porażki i myśle że dzisiejszy 2.30 na Bragę wart jest zagrania.
Jesli chodzi o Dinamo to ten zspoł w ojczystej lidze gra wybornie 6 zwycięstw w 6 meczach bramki 13-2 !!! Po wczorajszej wygranej Steaua B. uważam ze stac Dynamo na zwycięstwo ze średniakiem greckiej ligi Skodą Xamthi.kurs 2.9 na wygraną gosci jest naprawdę kusząc. POZDRO

Do góry
#663815 - 14/09/2006 10:41 Re: Puchar UEFA - 14.09
tomasi Offline
journeyman

Meldunek: 29/08/2006
Postów: 69
Z tego co widze na dzis to mozna zagrac na osasune spokojnie 2x poniewaz Trabzon nic w tym roku nie prezentuje ,
Eintracht - brondby 2x problemy ze strrzeleniem gola ma jak zwykle eintracht
Legia typ 1 spokojnie ograja Austrie ci w tym sezonie nic nie graja
zkusilbym sie na Lokomotiw z tego zwgledu ze Rosjanie nie zwykli przegrywac u siebie na boisku

Do góry
#663816 - 14/09/2006 10:53 Re: Puchar UEFA - 14.09
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
Quote:

Ja podejdę do dzisiejszych spotkań troszkę inaczej. Otóż na tapetę pójdą trzy mecze, w których grają zespoły o dużej różnicy klas, do tego dwie z nich grają na wyjeździe i będą martwić się przede wszystkim o niestracenie bramki.





Nie rozumiem tej logiki. IMHO celem faworyta grającego na wyjeździe jest zdobycie bramki, a nie jej niestracenie. 0-0 to w perspektywnie rewanżu u siebie naprawdę średni wynik.

Do góry
#663817 - 14/09/2006 11:06 Re: Puchar UEFA - 14.09
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Rubin Kazan - Parma

Możliwe iż spotkanie to będzie moim czwartkowym typem dnia. Rosjanie są typową drużyną własnego boiska. Ich domowy bilans w lidze wynosi 7-2-1 przy 13 strzelonych i 6 straconych bramkach. Nie wiem na ile są to sprawdzone wiadomości, ale ponoć w drużynie Parmy nie wystąpi kilku podstawowych zawodników. Do tego długa podróż napewno sprawi swoje, a wydaje mi się że Parmie która pewnie będzie miała problemy z utrzymaniem w lidze, nie będzie zbyt zależało na pucharach. Choć w licznych serwisach to włosi są faworytem dwumeczu, a nawet dzisiejszego spotkania, ja mam odmienne zdanie. Kursy ostro lecą już w dół, polecam.

Typ: 1
Kurs: 2.30
Buk: Betandwin

Do góry
#663818 - 14/09/2006 11:19 Re: Puchar UEFA - 14.09
pelle pelle Offline
newbie

Meldunek: 09/03/2006
Postów: 33
Trabzon- Osasuna

Jesli chodzi o Osasune klub ma trzeci czy tam czwarty od końca budżet w lidze a zajął czwartemiejsce i potrafił wygrać nawet z Barceloną! Nie ma wielkich nazwisk w skladzie ale piłkarze doskonale się rozumieją i potrafią tak ciężko pracowaćna treningach że gdyby zobacyli to gwiazdy z Realu to z płaczem pouciekaliby do szatni. Teraz zespoł objął Jose Ziganda który gral tu przez wiele lat.

Kluczowi gracze
Savo Milosevic- przez ostatnie 13 lat strzelił aż 188 goli w ligach: serbskiej(Partizan Belgrad), angielksiej(Aston Villa), włoskiej(Parma) i hiszpańskiej (Saragossa, Espanyol, Osasuna). Jego bramka w ostatnim meczu poprzedniego sezonu dała szanse gry klubowi w eliminiacjach do LM. Po niemieckim mundialu zrezygnował z gry w reprezentacji(100 wystepów).

Raul Garcia
pół roku temu Real dawał za 19- latka 15 milionów euro ale w Osasunie uważa się że to o wiele za mało za taki talent. Przez pół roku Raul jeszcze bardziej sie rozwinął i rzeczywiście klub z pampeluny moze zrobić na nim niezly interes.

Ludovic Delporte
francuski pomocnik od 4 lat gra w hiszpani ale dopiero w poprzednim sezonie zwrócil na siebie uwagę. Głownie ze wzgledu na 9 asyst przy bramkach kolegów. Dośrodkowuje z prawie wszystkich rzutów wolnych i róznych i zawodnicy osasuny nie mogą sie nachwalić precyzji jego podań.

www.osasuna.es

Do góry
#663819 - 14/09/2006 11:48 Re: Puchar UEFA - 14.09
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

HEARTS-SPARTA w tym meczu w opini bukmacherow faborytem tego spotkania jest zespol gospodarzy .ja uwazam ze czesi tego nieprzegraja ze wzgledu na wzmocnienia ktore poczynili przed sezonem.Na poczatku prazanom nieszlo ale teraz widac ze gra zaczyna sie zazebiac...




Z trudem sie powstrzymuje ,zeby nie napisać czegoś mocniejszego.

Człoweku ,widziałeś chociaz jeden mecz Sparty w tym sezonie ?

Co sie zaczęło zazebiać ???

Wygrana 2:0 z beznadziejnym Zlinem nie czyni ze Sparty zespołu.
Bardziej o ich "klasie" swiadczy 0:3 w Mladej Boleslav.
Ogladam "Gambrinus" i na obecna chwilęMlada wymiata,Liberec całkiem,całkiem ,a potem długo nici.....może wyłoni sie Sparta ,ale jeszcze nie teraz.
Niepoukładany jest ten zespół ,do tej Sparty ,która gywała regularnie w LM duzo brakuje.

Owszem,to jest piłka i Czesi mogą wygrać w Szkocji nawet 5:0 ,ale póki co na dzis nie ma argumentów ,które by pozwoliły zachwalać taki typ.

Ja nie gram tego meczu ,moge nawet trzymac kciuki za prazan ,ale jak nie przegraja to sie zdziwie

Do góry
#663820 - 14/09/2006 11:57 Re: Puchar UEFA - 14.09
madej0 Offline
stranger

Meldunek: 01/09/2006
Postów: 11
AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!

Do góry
#663821 - 14/09/2006 12:13 Re: Puchar UEFA - 14.09
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!




Mam zagrane ,ze...rozjadą ,ale na innym kuponie dałem X2.

Widzisz,Slavia cieńsza os Sparty i ma trudniejszego rywala ,bo chyba zgodzimy sie ,że Tottenhamjest półke wyzej od HoM.

Moim skromnym zdaniem w dalszych rozgrywkach nie zobaczymy druzyn z Pragi,a Slavia miejsce za burtą pucharu UEFA winna "zapewnic" sobie juz dziś

Jezeli chodzi o czeskie ekipy to mam dziwne przeczucie ,że miła niespodzianke sprawi Mlada,chociaż już LM pokazała jaka jest różnica pomiędzy druzynami ze wschodniej i centralnej Europy a prawdziwymi profami z najlepszych lig kontynentu.

Grupa "VW" sporo zainwestowała w druzynę z MB ,ale Marsylia jest w ogromnym gazie i ma niesamowity potencjał na już poczatku sezonu.

Takze o remis bedziwicemistrzowi Czech cieżko ,ale overek wydaje mi sie typem realnym,tyle ,ze kurs 1,75 to antypromocja

Do góry
#663822 - 14/09/2006 12:15 Re: Puchar UEFA - 14.09
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Quote:

AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!




Quote:

Na koniec Tottenham,który jest juz w Pradze i zagra ze Slavią.
To nie hokej ,piłkarsko Slavia jest ,moim zdaniem,słaba.
Widuje ich mecze w "Gambrinus" i wydaje mi sie ,że nawet w naszej lidze mieliby kłopoty ze zdobywaniem punktów.
Jak dla mnie róznica w potencjale i klasie na korzyść przyjezdnych wystarczajaca ,by na nich stawiać.




Lol,nawet się nie chce wątku już przejrzeć niektórym widze...

Do góry
#663823 - 14/09/2006 12:32 Re: Puchar UEFA - 14.09
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:

AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!




Quote:

Na koniec Tottenham,który jest juz w Pradze i zagra ze Slavią.
To nie hokej ,piłkarsko Slavia jest ,moim zdaniem,słaba.
Widuje ich mecze w "Gambrinus" i wydaje mi sie ,że nawet w naszej lidze mieliby kłopoty ze zdobywaniem punktów.
Jak dla mnie róznica w potencjale i klasie na korzyść przyjezdnych wystarczajaca ,by na nich stawiać.




Lol,nawet się nie chce wątku już przejrzeć niektórym widze...




Kolega jest 1 dzień na forum ,nie robiłbym problemu.

Dostałem pare maili na PW w sprawie Liberca i pozwalam sobie napisać w otwartym temacie.

Przykro mi ,ze nie podam typu na 1X2,ponieważ.....jestem ciemna masa ,jeżeli chodzi o ten mecz

Cel Slovana - "Nie stracic bramki u siebie"

Serbowie doskonale potrafia zamurować bramke ,udowodnili to samemu Milanowi (co prawda ACMdopiero zaczynał sezon ,ale ...).
Crvena jak sie otworzy to u siebie i Slovan liczy na bramke wyjazdową.

Tak wiec wszystko wskazuje na 0:0 ,ale to byłoby za piekne,zeby sie spraqdziło ,hehe.

Mnie natomiast chodzi po głowie głupawka i dotyczy ona dwóch ,ważnych z punktu widzenia mnie-kibica ,meczów.

Postawie za drobne takie oto zdarzenia na HT/FT

Legia - Austria 2/1

Liberec - Crvena 2/1

Pomiedzy ekipami gospodarzy jest wiele podobienstw na dziś.

Obie duzyny zawiedzione nieosiagnieciem celu ,jakim był udział w LM.
Obie z zakreslonym grubym pisakiem celem - nie stracic bramki.
Obie zdolne ,w razie wpadki,odwrócić losy meczu po przerwie,przy czym Liberec ma potencjał ,Legia nóż na gardle i superkibiców.
Oba kursy na 2/1 po 26,00
Obu ekipom kibicuję i zycze awansu

Do góry
#663824 - 14/09/2006 12:46 Re: Puchar UEFA - 14.09
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Quote:



Kolega jest 1 dzień na forum ,nie robiłbym problemu.






No w sumie tak ale jak jest zainteresowany tym spotkanie wypadałoby zerknać na temacik -to tylko 3 stronki

Co do meczyków to z Twoich wypowiedzi wnioskuje że obie czeskie ekipy z Pragi nie są w najlepszej dyspozycji i mają spore szanse stracić jednak bramki tak? (Slavia nawet kilka ) - a jak z ofensywa? - są w stanie coś dziabnąć jednak - czy tylko przypadkiem może im się ta sztuka udać ?

Do góry
#663825 - 14/09/2006 12:52 Re: Puchar UEFA - 14.09
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
wg mnie celnosc Slavii dzisiaj to MAX ale to naciagniety MAX 1 gol , ale mimo wszystko tez przystawalbym na druzyne Tottenhamu ktora badz co badz w tym roku prezentuje sie baaardzo przyzwoicie co o druzynie z Pragi nie mozna powiedziec , Sparta jak i Slavia sa cieniami druzyn sprzed kilku sezonow ,gram dzis przeciwko obu tym zespolom ale w obu przypadkach podepre sie remisem noi mysle ze Rangers ktore jest lepszym o klase zespolem tez nie powinno miec problemow ze sredniakiem , ten mecz przypomina mi troche mecz Slavia-Tottenham

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08), 3485 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49