Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >
Opcje tematu
#664239 - 12/09/2006 15:06 Bwin (dawniej betandwin) [41]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Kontynuacja poprzedniego tematu.

Przypominam o ciągle aktualnej promocji (50% ekstra: do 100zł gratis) w Betandwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom oraz w nowym dziale forum: Promocje u bukmacherów (LINK)

PROMOCJA!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#664240 - 13/09/2006 09:52 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Conrad.
Orientujesz się może czy ich polski support jeszcze istnieje czy już zwinął żagle??Czekam już troche na zlecenie wypłaty,upominałem się ale zero odzewu...kiedyś reagowali.

Do góry
#664241 - 13/09/2006 09:54 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jak długo to już trwa?

Do góry
#664242 - 13/09/2006 10:01 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Jezeli pytasz o drogę mailową to nie odpowiadają drugi dzień...Jezeli pytasz o wypłatę to zleciłem ją w niedziele.Z tego co pamietam ,a z reguły swoje wypłaty zlecam w niedziele wpływała na konto po 2 dniach wczesniej wysyłając maila z potwierdzeniem realizacji ale takowego nie dostałem.

Do góry
#664243 - 13/09/2006 16:13 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Nic nie piszesz czyli to normalne,ze nie odpowiadają na maile a także to ,że na wypłate potrzeba im wiecej niż 3 dni robocze.

Do góry
#664244 - 13/09/2006 18:22 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Ja zlecilem w poniedzialek rano kolo 7, wyplate i kase mialem po 11 we wtorek wiec jest ok

Do góry
#664245 - 13/09/2006 18:33 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
inwestor Offline
stranger

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 17
conrad, jako "przedstawiciela" Bwin na tym forum, chcialbym cie zapytac o zle opinie na temat tego buka na roznych forach, rowniez na mecz.pl np.: blokady kont kiedy komus sie poszczesci w obstawianiu, badz tez wyplaty trwajace po 2, 3 tygodnie. mam nadzieje otrzymac rzeczowa i powazna odpowiedz.
dzieki.

Do góry
#664246 - 13/09/2006 18:45 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
inwestor, Conrad tylko przyjąc reklamę Bwin na forum - przeciez on dla nich nie pracuje wiec pytanie raczej żle skierowane

Jesli chodzi o sam Bwin to sam wybierasz czy tam grac czy nie. Ja na przyklad u nich konto mam juz 5 lat bodajże ale 2 lata temu kiedy dostalem sygnały o postępowaniu o którym wspomniałeś wypłaciłem pieniążki i po prostu zamieniłem tego buka na innego - nie widze problemu żebyś ty tez tak zrobił jesli ci Bwin nie odpowiada. Pozdrawiam.

Do góry
#664247 - 14/09/2006 15:20 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
storhamar Offline
journeyman

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 71
Quote:

i po prostu zamieniłem tego buka na innego - nie widze problemu żebyś ty tez tak zrobił jesli ci Bwin nie odpowiada. Pozdrawiam.




ale oni maja taką fajna ofertę eurpejskiego hockey-a ze normalnie żal ....mi sie z nimi rozstawac

Do góry
#664248 - 14/09/2006 15:55 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
hallmark Offline
stranger

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4
Witam, czy BW wyleczył sie już ze śmiesznych limitów, czy nadal jest to praktykwoane?

Do góry
#664249 - 14/09/2006 21:53 Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
Marinko Offline
enthusiast

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 290
Skąd: Sabres for Stanley!
Jakis czas temu chcac ostrzec graczy przed zlodziejami napisalem ponizszy post. Niestety zalozylem temat w zlym miejscu i zostal on zamkniety.

Chcialbym tym tematem ostrzec wszystkich graczy przed zlodziejskimi praktykami tego buka. A oto i moja historia:
Najpierw kilka emaili do dzialu support, w koncu telefon i ponizszy email do kierownictwa Bwin:

w dniu 09.08.2006 zlecilem droga internetowa wyplate kwoty 4040 PLN. Niestety kwota, ktora wplynela na moje osobiste konto bankowe zostala - wg pani Oli z polskiego odzialu support - pomniejszona o koszty przewalutowania. Tym sposobem otrzymalem jedynie 3916.12 PLN. Po kilku wymianach wiadomosci droga elektroniczna z dzialem obslugi klienta oraz kontakcie telefonicznym moje pytanie o podstawe stosowanie tego typu technik wyludzania pieniedzy przez panska firme pozostaje bez odpowiedzi. Ponawiam wiec moje pytanie i spiesze poruszyc przy tej okazji kilka innych kwestii:
W ktorym punkcie regulaminu (ogolnych warunkow handlowych)jest mowa o dodatkowych ukrytych kosztach zwiazanych z wyplata srodkow droga przelewu bankowego? Chce zaznaczyc, ze dokonywalem wplaty tychze srodkow w walucie PLN, posiadam tylko i wylacznie konto zlotowkowe w Bwin.com, wszystkie moje zaklady w zwiazku z tym byly wnoszone i rozliczane w walucie PLN i zadne kwestie kosztow przewalutowania - zgodnie z regulaminem - nie lezaly i nie leza w moim obowiazku. Spiesze ponadto doniesc, iz nikt nie raczyl powiadomic mnie o jakichkolwiek rozbieznosciach pomiedza kwota zlecona do wyplaty a wyplacona, ani przed dokonaniem tej operacji ani tez po jej wykonaniu. Malo tego, moja zapytanie o to kiedy moge sie spodziewac wyplaty pozostalej kwoty bylo przez Panski "support" ignorowanie przez 5 dni.
Na dzien dzisiejszy stan mojej wiedzy, zgromadzona dokumentacja poczynan Bwin.com w omawianej kwestii oraz brak jakichkolwiek przeslanek w ogolnych warunkach handlowych zamieszczonych na stronie www.bwin.com o tymze problemie wskazuje jednoznacznie na defraudacje moich srodkow pienieznych przez Bwin International Ltd. lub - w najlepszym wypadku - sprzeniewierzenie powierzonych przeze mnie Panskiej firmie kwoty 123.88 PLN. Srodki te zostaly bowiem uplynnione bez moje wiedzy i zgody. Uprzejmie prosze przy tym o nie zaslanianie sie wzmianka z tejze podstrony https://www.bwin.com/account.aspx?view=PayOut o brzmieniu: "* Wez pod uwage, iz Twój posrednik finansowy moze pobierac oplate za powyzsza tranakcje." gdyz to nie moj posrednik finansowy pobral oplate transakcyjna, ale Panski, a regulowanie Panskich naleznosci wzgledem jakichkolwiek posrednikow nie lezy w moje gestii!
W zwiazku z powyzszym kategorycznie domagam sie niezwlocznej wyplaty zaleglej kwoty 123.88 PLN przez przelanie jej na moje konto osobiste. W razie kolejnej odpowiedzi odmownej bede zmuszony ostrzec innych graczy przed oszukanczymi technikami stosowanymi przez Panski serwis internetowy. Sprawa ta zostanie naglosniona na wszystkich forach bukmacherskich w internecie i skierowana na droge sadowa.

A to ich odpowiedz:
Dziękujemy za Pański e-mail.

Niestety po ponownej konsultacji z Działem Finansowym Bwin nie możemy uznać Pana reklamacji.

Informujemy, że kwota 123.88 PLN, którą Pan reklamuje, nie została pobrana przez Bwin, nie jest to opłata manipulacyjna. Różnica pomiędzy kwotą wypłacaną przez Pana z konta zakładów i kwota, która wpłynęła na Pana konto bankowe jest wynikiem przeliczenia waluty z EURO na PLN według kursu walut banku, w którym znajduje się Pana konto.

Jak już Pana informowaliśmy, niestety wypłaty przeprowadzane są w EURO z konta Bet and Win w Austrii oraz że wkrótce przeprowadzane będą w złotówkach z konta Bet and Win w Polsce.

W naszym regulaminie nie widnieje informacja na temat przeprowadzania wypłat z konta w Euro, jednakże nie jest również powiedziane, że wypłaty są przeprowadzane w innej walucie np PLN.

Firma Bwin jest firmą autryjacką, stąd wszelkie transakcje, również wypłaty, przeprowadzane są z konta w Austri.

Przykro nam z powodu niedogodności, ale możemy zwrócić potrąconej w ramach przewalutowania różnicy.


Z poważaniem,
Management Bwin.

I moj dzisiejszy email pozostajacy na razie bez odpowiedzi:

Support Polish napisał(a):

Informujemy, że kwota 123.88 PLN, którą Pan reklamuje, nie została
pobrana przez Bwin, nie jest to opłata manipulacyjna. Różnica pomiędzy
kwotą wypłacaną przez Pana z konta zakładów i kwota, która wpłynęła na
Pana konto bankowe jest wynikiem przeliczenia waluty z EURO na PLN
według kursu walut banku, w którym znajduje się Pana konto.

JEZELI NIE JEST TO OPLATA MANIPULACYJNA, TRANSAKCYJNA CZY JAKAKOLWIEK INNA, TZN. ZE PRZELALISCIE MNIEJ NIZ 4040 PLN!!!!!!

> Jak już Pana informowaliśmy, niestety wypłaty przeprowadzane są w EURO
> z konta Bet and Win w Austrii oraz że wkrótce przeprowadzane będą w
> złotówkach z konta Bet and Win w Polsce.
RAZ JESZCZE PYTAM W ZWIAZKU Z POWYZSZYM DLACZEGO NIE POWIADOMIONO MNIE O TYM PO MOIM ZLECENIU WYPLATY? CZY FAKT, IZ WKROTCE WYPLATY BEDA PRZEPROWADZANE W ZLOTOWKACH Z WASZEGO KONTA W POLSCE POWINIEN MIEC DLA MNIE JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE?
>
> W naszym regulaminie nie widnieje informacja na temat przeprowadzania
> wypłat z konta w Euro, jednakże nie jest również powiedziane, że
> wypłaty są przeprowadzane w innej walucie np PLN.
OSZUKUJECIE WIEC PODWOJNIE. INKASUJECIE ZLOTOWKI A WYPLACACIE W EURO. JAKIM PRAWEM!? WSZYSCY WIEDZA BOWIEM O ISTNIENIU WASZEGO KONTA ZLOTOWKOWEGO SLUZACEGO DO PRZYJMOWANIA WPLAT!
>
> Firma Bwin jest firmą autryjacką, stąd wszelkie transakcje, również
> wypłaty, przeprowadzane są z konta w Austri.

A TO CZY WY JESTESCIE FIRMA AUSTRYJACKA CZY MOZE AUSTRIACKA LUB JESZCZE
INNA NIE POWINNO MNIE W OGOLE OBCHODZIC GDYZ PROWADZICIE DZIALALNOSC NA TERENIE RP, POBIERACIE WPLATY W PLN, UDOSTEPNIACIE SUPPORT W JEZ. POLSKIM A TRAKTUJECIE GRACZY ZLOTOWKOWYCH JAKO TYCH DRUGIEJ KATEGORII, KTORZY BEZ SWOJEJ WIEDZY PLACA ZA WASZE ZOBOWIAZANIA!

ODDAJCIE MOJE PIENIADZE!!!


P.S. JA PONIOSLEM KOSZTY PRZELEWU PIENIEDZY NA WASZE KONTO. ANALOGICZNIE - WINNISCIE PONIESC KOSZTY TEJZE OPERACJI W DRUGA STRONE!!!!!!!!!!!!

Jak sadzicie robia mi problemy bo ich ogralem na 1000 PLN czy stosuja takie zlodziejskie techniki na codzien? Przed zalozeniem konta przeczytalem wnikliwie regulamin, z ktorego jasno wynika, ze prowizja przy wyplacie droga bankowa to 0%!

Do góry
#664250 - 14/09/2006 21:59 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
Marinko Offline
enthusiast

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 290
Skąd: Sabres for Stanley!
1. wrzesnia odpisali w ten sposob:

Szanowny Graczu.

Jak już został Pan poinformowany, w chwili obecnej wypłaty przeprowadzane są EURO z konta Bwin w Austrii. Następnie przeliczane są na złotówki według kursu walut banku, w którym znajduje się konto klienta. Prosimy zatem skontaktować w tej sprawnie swój bank.

W związku z tym powstaje różnica pomiędzy kwota wypłacaną z konta zakładów i kwota, która wpłynęła na konto bankowe. Przykro nam z powodu zaistaniałej sytuacji.

Chcielibyśmy poinformować, że wkrótce wszelkie przelewy przeprowadzane będą w złotówkach z konta Bet and Win w Polsce.

Niestety w chwili obecnej nie możemy nic w tej kwestii uczynić.
Z poważaniem,

Support Team z Bwin

Moja odpowiedz wygladalo nastepujaco:

Skonczcie sie powtarzac i przedstawcie dowod przelewu, o ktory prosilem w poprzednim emailu. Czekam na jego kopie elektroniczna lub tradycyjny dokument droga pocztowa.
Wg mojego banku przelaliscie 3916.12 PLN!!!!!

I odpowiadajcie na moje pytania do cholery!
Co mnie obchodzi wasze austriackie gadanie (patrz slownik jezyka polskiego) , ze "wkrótce wszelkie przelewy przeprowadzane będą w złotówkach z konta Bet and Win w Polsce"?
Teraz o tym wspominacie??????
Dlaczego nikt nie poinformowal mnie o tym wczesniej - przed dokonaniem przelewu????????

Tu moje imie i nazwisko

p.s. Nie chcecie oddac pieniedzy to przynajmniej udowodnijcie, ze ich nie zawlaszczyliscie! Zadam kopii przelewu z rachunku waszego na moj!!!

Do góry
#664251 - 14/09/2006 22:03 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Jezeli przelewm zostal wyslany z banku austriackiego to nie wiem czemu sie tak napinasz, bo dobrze pisza..

Trzeba byla wyplacac na Moneybookers, a nie pierdolic teraz od rzeczy..

Do góry
#664252 - 14/09/2006 22:05 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
Marinko Offline
enthusiast

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 290
Skąd: Sabres for Stanley!
Minelo prawie 2 tygodnie i nie raczyli nawet odpisac! Chodzi mi jeszcze po glowie skarga do rzecznika praw konsumenta, ale nie wiem czy zakres ich dzialania obejmuje "bukmacherke". Musze to sprawdzic. Bardziej prawdopodobne jest jednak oddanie sprawy do sadu. Byc moze bedzie mnie to kosztowac cala kwote, ktora na zakladach wygralem, ale NIE DARUJE ZLODZIEJOM!!!

Do góry
#664253 - 14/09/2006 22:12 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
Marinko Offline
enthusiast

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 290
Skąd: Sabres for Stanley!
Gumol,
a co mnie obchodzi skad przyszedl przelew? Ja ponioslem koszty przelewu na ich rachunek przy zakladaniu konta. Poza tym wg ich strony www koszty wyplaty przez przelew na rachunek bankowy to 0%! Zanim kogos posadzisz o "pierdolenie" przeczytaj przynajmniej jego post. Uwaznie.

Do góry
#664254 - 14/09/2006 22:24 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
Krupier Offline
veteran

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 1215
Skąd: Krakow
Marinko,
W tym czasie o którym piszesz, że zlecałes wypłate na konto bankowe, złoty z kazdym dniem tracił na wartosci, więc teoretycznie powinienes nawet dostać wiecej.
Reklamacja jest według mnie jak najbardziej słuszna.

Do góry
#664255 - 14/09/2006 22:36 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
dj_hudi Offline
stranger

Meldunek: 14/09/2006
Postów: 19
Quote:

Marinko,
W tym czasie o którym piszesz, że zlecałes wypłate na konto bankowe, złoty z kazdym dniem tracił na wartosci, więc teoretycznie powinienes nawet dostać wiecej.
Reklamacja jest według mnie jak najbardziej słuszna.




Oczywiście ze masz racje, masz pełne prawo do reklamacji!!!

Do góry
#664256 - 14/09/2006 22:38 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy *DELETED*
dj_hudi Offline
stranger

Meldunek: 14/09/2006
Postów: 19
Post deleted by Experto

Do góry
#664257 - 14/09/2006 22:50 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
hiszpan7 Offline
journeyman

Meldunek: 23/09/2003
Postów: 83
Skąd: mazowsze
Mamy pytanie niby proste ale sam nie potrafie znalesc na nie odpowiedzi, wiec prosze was o pomoc. Czy przy bonusie przyjazni werbujac nowego przyjaciela, zebysmy dostali po 40 zl ( ja i moj przyjaciel ) to musi on wplacic 120 zl, czy wystarczy mniej a musi tylko zagrac zaklady za 120 zl.

Z gory dzieki

Do góry
#664258 - 14/09/2006 22:52 Re: Zlodziejstwo i bezczelnosc BWIN - ciag dalszy
dj_hudi Offline
stranger

Meldunek: 14/09/2006
Postów: 19
Quote:

Mamy pytanie niby proste ale sam nie potrafie znalesc na nie odpowiedzi, wiec prosze was o pomoc. Czy przy bonusie przyjazni werbujac nowego przyjaciela, zebysmy dostali po 40 zl ( ja i moj przyjaciel ) to musi on wplacic 120 zl, czy wystarczy mniej a musi tylko zagrac zaklady za 120 zl.

Z gory dzieki




musi wpłacić 120zł

Do góry
Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3216 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49