Opcje tematu
#665500 - 15/09/2006 13:38 Ligue 2 - 8 kolejka (15-18.IX)
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Plaga kontuzji w FC Gueugnon .
W dzisiejszym meczu (15.09) 2.ligi francuskiej Chateauroux - FC Gueugnon goście mogą miec problemy z grą w defensywie ponieważ większość podstawowych zawodników tej formacji jest kontuzjowanych. Trener Gueugnon nie będzie mógł w sumie skorzystać z aż 7 zawodników przy czym największymi osłabieniami będzie absencja duet obrońców Correia - Morsetin oraz kreatywnego pomocnik David Le Frapper. Goście w ostatnim wyjazdowym meczu, dwa tygodnie temu, przegrali przeciętnemu Avant Guingamp (1-6) i dzisiaj wobec wspomnianych osłabien będzie im bardzo trudno uniknąc porażki. Gospodarze to solidna ekipa i dziś zagrają w najsileniejszym składzie. Kurs na "jedynkę" w tej chwili wynosi około 1.90.

W temacie podajemy datę kolejki a w poście wymieniamy mecze podając kursy. Wykrzykniki nie są uzasadnione.

15.IX
Ajaccio - Reims
Amiens - Libourne
Chateauroux - Gueugnon
Creteil - Strasbourg
Dijon - Metz
Le Havre - Grenoble
Niort - Caen
Tours - Istres
Montpellier - Bastia

18.IX
Guingamp - Brest

Najwyższe kursy:
http://www.betbase.info/?leagueid=q52856


Edited by Prem (15/09/2006 14:59)

Do góry
Bonus: Unibet
#665501 - 15/09/2006 13:59 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252


po pierwsze to za takie bezczelne kopiowanie cudzego textu bez podania źródła od razu bym banował:>

ale lepszy będzie chyba po prostu brak szacunku dla takiego delikwenta:>


niemniej wiele meczy z cyklu ''przegrają bo nie ma kto grać'' kończy się zupełnie inaczej niż większość przewiduje, w bukmacherce czasem logika bywa zawodna.

kolejna rzecz: czytam informacje sosny, ale często jego dane o osłabieniach są wyolbrzymiane, bo wiele absencji dotyczy piłkarzy spoza trzonu albo nawet pierwszej jedenastki zespołu.

niemniej, składy już chyba zostały awizowane i z tego co widzę coach uzbierał ledwie 17graczy na wyjazd, w tym jacyś juniorzy. stąd pytanie do tych co żyją francuskim nie tylko winem, ale i sportem; czy owa ''siódemka'' to gracze podstawowi?

P.S. szykuje się masówka na gospodarzy, sam to gram po atrakcyjnym, w moich oczach, kursie. ale ze stawką nie szaleje

pozdrawiam

Do góry
#665502 - 15/09/2006 15:10 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Absencje w obozie "Les Forgerons":

Pablo Correia (O), 6 meczów w tym sezonie/6 razy w wyjściowej jedenastce/1 gol
David Le Frapper (P), 5/5/0
Laurent Morestin (O), 5/5/0
Alexandre Hauw (P), 3/3/0

Pozostałymi nieobecnymi nie ma co sobie zawracać głowy, gdyż są to gracze "mocno-drugoplanowi"

Z zastąpieniem Correi, Le Frappera i Morestina Gueugnon może mieć faktycznie kłopoty ale brak Hauwa nie stanowi wielkiego problemu. Plaga kontuzji to jak najbardziej prawda, z tymże zdecydowanie większa część owych kontuzji dotyczy zawodników, którzy i tak nie wyszliby na boisko w Chateauroux

Pozdrawiam!

Do góry
#665503 - 15/09/2006 15:49 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Prem a jak uważasz czy w tym meczu jest szansa na over bo kurs naprawdę jest zachęcający. Zwłaszcza, że Chateauroux trzy razy na własnym boisku miało overa a Gueugnon dwa overy. Do tego te absencje. Ja zagrałem w tym spotkaniu na gospodarzy i jeszcze na overa. Sorry za takiego posta, ale Ligue 2 to ja zwykle grałem na remisy.

Co do kopiowania ze strony to naprawdę ja tego nie rozumiem!. Ludzie widocznie myślą, że tą osobe znalezienie informacji i napisanie nic nie kosztuje a tak nie jest

Pozdrawiam

Do góry
#665504 - 15/09/2006 15:59 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

Prem a jak uważasz czy w tym meczu jest szansa na over bo kurs naprawdę jest zachęcający.
Pozdrawiam




Myśle, że kluczową sprawą będzie dzisiaj postawa środka obrony Gueugnon. Na pozycji stopera zagra najprawdopodobniej Frederic Adam, który lepiej czuje się raczej na pozycji defensywnego pomocnika, obok niego wystąpi pewnie rezerwowy na co dzień obrońca Vincent Bernardet. Jeśli ten przypadkowo zestawiony środek obrony będzie się spisywał przyzwoicie to remis jest jak najbardziej w zasięgu gości, z overem jest podobnie, Gueugnon zbyt wielu goli nigdy nie strzelało i od zawsze Les Forgerons utożsamiani są z grą defensywną, wszystko zależy od gry przednich formacji Berrichonne oraz od wspomnianej już pary jednorazowych stoperów

Pozdrawiam!

Życzę powodzenia.

Do góry
#665505 - 15/09/2006 16:35 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Tours - Istres


interesuje mnie ten mecz i chce grac tutaj 2 kurs ponad 3.
beniaminek zespolem ogranym w 2 lidze w tym rzecz ze goscie niewygrali wyjazdowego spotkania od ponad roku i mam pytanie do PREMA o kontuzjach i nieobecnych serdeczne dzieki .chce do wytypowac przed 19 bo pozniej znikam saerdeczne dzieki

Do góry
#665506 - 15/09/2006 16:53 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

Tours - Istres


interesuje mnie ten mecz i chce grac tutaj 2 kurs ponad 3.
beniaminek zespolem ogranym w 2 lidze w tym rzecz ze goscie niewygrali wyjazdowego spotkania od ponad roku i mam pytanie do PREMA o kontuzjach i nieobecnych serdeczne dzieki .chce do wytypowac przed 19 bo pozniej znikam saerdeczne dzieki




Niestety nie takiej odpowiedzi z pewnością oczekujesz...
Strony klubowe obu zespołów należą do najsłabszych w Ligue 2 (zwłaszcza ta Tours), dlatego ciężko się z nich czegoś dowiedzieć. Za to na francuskim forum poświęconym Ligue 2 jedyne ciekawostki o tym meczu tyczą się gospodarzy. W drużynie Tours zadebiutuje Papadoukli Diop, z którego występem kibice gospodarzy wiążą duże nadzieje. Inny nowy nabytek Tours, obieżyświat i bardzo znany we Francji gracz Tony Vairelles prawdopodobnie nie zagra. Kibice Istres są przekonani, że ich drużyna jedzie do Tours po przynajmniej punkt. Sam skłaniałbym się ku "2" ale Istres, które od 2 lat ma już mocny skład na papierze (Tours z kolei ma jeden z najsłabszych, jeśli nie najsłabszy w lidze) zawodziło mnie już tyle razy w podobnych meczach, że odpuszczam sobie typowanie tego meczu...

Pozdrawiam!

Do góry
#665507 - 15/09/2006 17:04 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Dzieki za info Twoje uwagi bardzo cenie co do tej ligi i te informacje co napisales mi wystarcza zagralem na 2 mimo tego,
Jak dla mnie jestes jednym z nielicznych modow ktory swa osoba prezentuje bardzo duzo natym forum(a o reszcie szkoda gadac szczegolnie ten nabuzowany przechodzi smego siebie)
Jeszcze raz dzieki

Do góry
#665508 - 15/09/2006 20:08 Re: Ligue 2 kolejka 8 Chateauroux Gueugnon!!!!!
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Chateauroux 2-1 Gueugnon dramturgia była....bramka w ostaniej minucie i to grając w oslabieniu...

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, VVega, DePito, ElNinho[mmdea]), 3438 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581750 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49