Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#666507 - 17/09/2006 06:26 Re: historia kursów
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
To coś czego szukasz:
http://www.wolmed.pl

A pozatym jakim cudem Ty chcesz kursy sprzed 16 lat bukmacherów internetowych jak wtedy Internet raczkował

Do góry
Bonus: Unibet
#666508 - 17/09/2006 08:08 Re: historia kursów
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
Quote:

Quote:

Jak to ,to może zaczynać się od małej czy nie ?


Nie.




zdanie - nie moze, wtracenie - moze

PS
A tak ogolnie to...wisimito , bo wiem, ze kazdy i tak bedzie bronil zaciekle zasad swojej pisowni - "Bezapelacyjnie, do samego konca..., mojego lub Jej"

PSPS
Konkurs: z jakiego filmu pochodzi powyzszy cytat (dotyczacy oczywiscie Polski)?
Dla tych co sobie przypomna jest przewidziana nagroda: "Kotlet z psa...trzeciej kategorii, zmielony razem z buda" i do popicia

Do góry
#666509 - 17/09/2006 09:26 Re: historia kursów
baksiu.jhs Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2005
Postów: 914
Skąd: Biało - Niebieski Tarnów
Quote:

PS
A tak ogolnie to...wisimito , bo wiem, ze kazdy i tak bedzie bronil zaciekle zasad swojej pisowni - "Bezapelacyjnie, do samego konca..., mojego lub Jej"

PSPS
Konkurs: z jakiego filmu pochodzi powyzszy cytat (dotyczacy oczywiscie Polski)?
Dla tych co sobie przypomna jest przewidziana nagroda: "Kotlet z psa...trzeciej kategorii, zmielony razem z buda" i do popicia



PSY
Nagrode wyślij na baksiu.jhs@poczta.fm

Do góry
#666510 - 17/09/2006 09:34 Re: historia kursów
KMaciek78 Offline
member

Meldunek: 03/09/2006
Postów: 125
Skąd: Szczecin - Rzeszów
Ostatnio bardzo modnym jest tłumaczenie swojej głupoty i braku wykształcenia i lenistwa dyslekcją. Chłopaczek najpierw w temacie potrafi napisać poprawnie, gdy już 20 sekund później nie. I jeszcze ten szczekliwy ton, który zapewne dowodzi wewnętrznej złości spowodowanej dniem 1 września, co dla każdego szkolnego tumana niezbyt dobrze się kojarzy.
A skoro dostał już dwie odpowiedzi to temat chyba do zamknięcia

Do góry
#666511 - 17/09/2006 10:40 Re: historia kursów
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Do gościa z dysleksją (nie pamiętam nicka, a nie chce mi sie włączać 1 strony): dysleksja to nie dysortografia, o której mówisz.
Jeżeli masz dysortografię, to zainstaluj sobie w przeglądarce wtyczkę sprawdzającą pisownię i będziesz miał problem z głowy.

Do góry
#666512 - 17/09/2006 15:15 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
Na początku 1.lipiniorz: PS kórsów ===> kUrsów
2.lupus:bez cymbała, kulturalniej ( kultura, to nie poprawianie czyjś niezamierzonych błędów, bo w tysiącach postów lipiniorza można znaleść bilion byków)
3.buster:nie wiedziałem, że byk ortograficzny to się nazywa dziś literówka (whatever)
4.KIDD:Ktoś próbuje pomóc a ten od razu z mordą wyskakuje. I to w dodatku do moderatora. Nie wróżę długiego pobytu na forum (jako wróżka byś się nie sprawdził)
5.Lord Devastator:A czy jest taka strona, ktora pokazuje historie kursu na dany mecz? Czyli kurs poczatkowy i wszelkie zmiany - moznaby zaobserwowac ciekawe rzeczy pewnie....czy tylko ja mam wrazenie ze jesli wszyscy sie na cos rzucaja i zaniza kurs warto zagrac w druga strone??
Odp. Właśnie między innymi to sprawdzam za pomocą historii kursów, z tego co pokazały liczby do tej pory to nie opłaca się grać spotkań z zaniżonymi kursami.
6.Experto:nic nowego, to jest polska, tutaj nawet szczyl wie wszystko najlepiej, przynajmniej tak im sie wydaje (złudzenie)
7.Mr_Andrew: wydaje mi sie, ze "Polska" pisze sie z duzej litery...(no comment)
8.Zbyszek Kiliszek:Mi się wydaje, że "Polska" pisze się z wielkiej litery. Zdanie przeważnie też się zaczyna z wielkiej litery (godne pożałowania)
9.Maciek:Jak to ,to może zaczynać się od małej czy nie ?(żal dupe ściska)
10.Amelie Mauresmo: temat zajebisty nie ma jak sie posmiac przed snem (Zgadzam się z tobą, niestety nikt nie jest w stanie podać linka z historią kursów)
11.Kylo_Masters, Micha$, i Zbyszek Kiliszek (możecie się zrealizować na formum polonistycznym)
12.Experto:w rozmowach internetowych nie jest konieczne pisanie z wielkiej litery, tak samo rozpoczynanie zdania itp.a wymiana pogladow w danym temacie- czyli pisanie postow do takich zaliczam (Dzięki, że nas oświeciłeś)
13.A pozatym jakim cudem Ty chcesz kursy sprzed 16 lat bukmacherów internetowych jak wtedy Internet raczkował
Odp. Wejdź sobie chociażby na FootballDerbies.com strona ta odnosi się do całej historii derbów od początku ich powstania, czyli czasów kiedy kino raczkowało, a internet? Jest mnóstwo stron odnoszących się do tego co było przed powstaniem internetu.Dotarło?
Na koniec:14.KMaciek78: Ostatnio bardzo modnym jest tłumaczenie swojej głupoty i braku wykształcenia i lenistwa dyslekcją. Chłopaczek najpierw w temacie potrafi napisać poprawnie, gdy już 20 sekund później nie. I jeszcze ten szczekliwy ton, który zapewne dowodzi wewnętrznej złości spowodowanej dniem 1 września, co dla każdego szkolnego tumana niezbyt dobrze się kojarzy. A skoro dostał już dwie odpowiedzi to temat chyba do zamknięcia
Odp: Nie będe zniżał się do twojego poziomu i wdawał się z tobą w polemikę, bo to do niczego nie prowadzi.Radziłbym wyjść z zamknięcia bo atmosfera odosobnienia najwyraźniej ci nie służy.

Jeszcze ktoś coś?

Do góry
#666513 - 17/09/2006 15:38 Re: historia kursów
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
a ja? a ja ? o mnie nic nie napisałeś beeeeeeeee

Do góry
#666514 - 17/09/2006 15:58 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
Parszywa 13 to cytat z ciebie supergesie, zapomniało mi się umieścić twojej super ksywki.

Do góry
#666515 - 17/09/2006 16:01 Re: historia kursów
KMaciek78 Offline
member

Meldunek: 03/09/2006
Postów: 125
Skąd: Szczecin - Rzeszów
No i popatrzcie - chłopina jednak potrafił się nauczyć ortografii :D Może nie w 100%, ale poziom już prezentujesz zadowalający.
I co to oznacza "wyjść z zamknięcia"? Moim zdaniem to temat jest do zamknięcia.
Bez pozdrowień

Do góry
#666516 - 17/09/2006 16:07 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
KMaciek78 użyj swojej nadludzkiej inteligencji,a może odgadniesz że "wyjść z zamknięcia jest" jest parafrazą twoich słów: "temat chyba do zamknięcia" .Używaj mózgu do pisania postów, nie tylko paluszków.

Do góry
#666517 - 17/09/2006 16:11 Re: historia kursów
KMaciek78 Offline
member

Meldunek: 03/09/2006
Postów: 125
Skąd: Szczecin - Rzeszów
Wybacz, ale do parafrazy to się tak ma jak Ty do mojego znajomego. Skoro nie potrafisz swoicj myśli ubrać w pardziej wyszukane zwroty to pisz prost - nikt się nie będzie wyśmiewał a na pewno bedziesz bardziej zrozumiały. Na razie to jestes tylko zarozumiały gówniarz, który nawet nie wie, że skoro prosi o przysługę to powinien chociaż być grzeczny dla innych.
I prosze, nie odpowiadaj, bo mnie głupotą łatwo sprowokować. Chociaż z drugiej strony...
Generalnie - papa

Do góry
#666518 - 17/09/2006 16:26 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
Quote:

Wybacz, ale do parafrazy to się tak ma jak Ty do mojego znajomego. Skoro nie potrafisz swoicj myśli ubrać w pardziej wyszukane zwroty to pisz prost - nikt się nie będzie wyśmiewał a na pewno bedziesz bardziej zrozumiały. Na razie to jestes tylko zarozumiały gówniarz, który nawet nie wie, że skoro prosi o przysługę to powinien chociaż być grzeczny dla innych.
I prosze, nie odpowiadaj, bo mnie głupotą łatwo sprowokować. Chociaż z drugiej strony...
Generalnie - papa




Proszę, nie opowiadaj bo żyłka złości zagości na mym czole.
P.S Gdybyś chociaż przejżał pobieżnie cały ten zasyfiony post, to odkryłbyś że oprócz niepotrzebnego epitetu:"cymbał" skierowanego pod adresem administratora
nie byłem dla nikogo nie grzeczny. Wszystkie moje posty to wyraz frustracji gdyż, jak dotąd nikt nie podesłał choćby jednego link z prawdziwym sensem oraz treścią ( historią kursów)

Do góry
#666519 - 17/09/2006 16:30 Re: historia kursów
KMaciek78 Offline
member

Meldunek: 03/09/2006
Postów: 125
Skąd: Szczecin - Rzeszów
Bo w takim razie może nikt nie dysponuje satysfakcjonującymi Cię linkami? Ciężko wpaść na taki tok rozumowania? Czy jednak dalej wolisz podpowiadać mi pewne bzdurne rozwiązania?
I wytłumacz Panie dyslektyku, gdzie się podziały Twoje byki?

Do góry
#666520 - 17/09/2006 16:36 Re: historia kursów
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Quote:

Parszywa 13 to cytat z ciebie supergesie, zapomniało mi się umieścić twojej super ksywki.




bo nie życzę sobie żeby takie cuś pisało do mnie dotarło!.

Na pierwszej stronie pisałeś że chodzi Ci o kursy sprzed 16 lat jakie wystawiali bukmacherzy a jak k... taki bwn wystawić Ci mógł wtedy kurs jak nie było neta?
Ale ty człowieku rozumujesz


A odwiedziłeś już tą stronę którą Ci podałem?
Idealna dla Ciebie

Do góry
#666521 - 17/09/2006 16:39 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
Quote:

Bo w takim razie może nikt nie dysponuje satysfakcjonującymi Cię linkami? Ciężko wpaść na taki tok rozumowania? Czy jednak dalej wolisz podpowiadać mi pewne bzdurne rozwiązania?
I wytłumacz Panie dyslektyku, gdzie się podziały Twoje byki?




To żebyś używał zarówno mózgu jak i paluszków do pisania nie jest takie bzdurne. Pan dyslektyk śpieszy poinformować że moje byki przebywają obecnie na arenie Korridy w Maladze

Do góry
#666522 - 17/09/2006 16:41 Re: historia kursów
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Quote:

Quote:

Pan dyslektyk śpieszy poinformować że moje byki przebywają obecnie na arenie Korridy w Maladze




A mózg wyparował

Do góry
#666523 - 17/09/2006 16:46 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
Quote:

Quote:

Parszywa 13 to cytat z ciebie supergesie, zapomniało mi się umieścić twojej super ksywki.




bo nie życzę sobie żeby takie cuś pisało do mnie dotarło!.

Na pierwszej stronie pisałeś że chodzi Ci o kursy sprzed 16 lat jakie wystawiali bukmacherzy a jak k... taki bwn wystawić Ci mógł wtedy kurs jak nie było neta?
Ale ty człowieku rozumujesz


A odwiedziłeś już tą stronę którą Ci podałem?
Idealna dla Ciebie




No tak supergesie, przed Bwin nie bylo żadnych firm bukmacherskich. A 16 lat temu nie istniały systemy bukmacherskie. Ludzie ręce opadają i wszystko inne. Niestety potrafisz podawać tylko linki związane z własną przeszłością.

Do góry
#666524 - 17/09/2006 16:49 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
Quote:

Quote:

Quote:

Pan dyslektyk śpieszy poinformować że moje byki przebywają obecnie na arenie Korridy w Maladze




A mózg wyparował




Współczuje ci tej niepowetowanej straty

Do góry
#666525 - 17/09/2006 17:03 Re: historia kursów
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Co oznacza że istniały systemy bukmacherskie?
bo pomiędzy bukmacherem a system bukmacherskim jest różnica a Ty nie potrafisz "przelać swoich myśli na klawiature" nie wiesz co piszesz, piepszysz 3 po 3 i jeszcze liczysz że ktoś łaskawie Ci pomoże.
a spier... Ty stąd

Do góry
#666526 - 17/09/2006 17:14 Re: historia kursów
bukichektor Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2006
Postów: 41
Quote:

Co oznacza że istniały systemy bukmacherskie?
bo pomiędzy bukmacherem a system bukmacherskim jest różnica a Ty nie potrafisz "przelać swoich myśli na klawiature" nie wiesz co piszesz, piepszysz 3 po 3 i jeszcze liczysz że ktoś łaskawie Ci pomoże.
a spier... Ty stąd




Coś ci się synku pomyliło. Jeżeli istniały systemy bukamcherskie to i na pewno bukmacherzy, przyjmijmy że internetowi zaczeli działać ok 1999r. A przed tą data byli tylko naziemni. Nie widzę więc powodu dlaczego ktoś nie miałby umieścić historii kursów oferowanych przez bukmacherów naziemnych od 1990r do 1999r. Rozumiesz już misiu pysiu? I nie denerwuj się tak bo do nie służy

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, Sensei, 11kera11, alfa, Ojro, akagi, rafal08, Sony, igea23, latajaca_holenderka), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49