Opcje tematu
#668437 - 19/09/2006 16:04 Puchar Ligi Francuskiej (19-21.IX)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Zestaw par tej rundy Pucharu Ligi Francuskiej wraz z najwyższymi kursami w sieci znajdziecie TUTAJ. Ja wybrałem na dziś jedno spotkanie.

Stade de Reims - Clermont Foot Auvergne

Mecz II rundy Pucharu Ligi Francuskiej. Drugoligowe Reims podejmuje grający o klasę niżej zespół z Clermont. Reims traktuje krajowe puchary bardzo poważnie o czym pisałem już w poprzednim temacie o Pucharze Ligi Francuskiej (nota bene wtedy także upatrywałem wygranej Reims - jak się później okazało całkiem słusznie). Thierry Froger, szkoleniowiec gospodarzy, do kadry meczowej powołał wszystkich najlepszych zawodników jakich miał do dyspozycji. Jedynym nieobecnym jest kontuzjowany napastnik Julien Feret, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem Reims w rozgrywkach Ligue2 w tym sezonie (ex-aequo z Cedrikiem Fauré; obydwaj strzelili po 3 bramki). Rezerwowy napastnik Tagro Baleguhé aż pali się do tego by w dzisiejszym meczu udowodnić, że zasługuje na grę w pierwszym składzie a obiektywnie trzeba stwierdzić, ze to naprawdę dobry zawodnik.

Clermont, spadkowicz z Ligue2, przyjechał do Reims w składzie, który odbiega nieco od optymalnego zestawienia. Trener gości zapowiedział rotację w składzie, szanse na grę otrzyma paru zmienników. Clermont pokonał co prawda w pierwszych dwóch rundach pucharu Guingamp i Laval ale mecze to rozgrywał na własnym boisku podczas gdy rywale wykazywali marne zainteresowanie pucharem, Reims wyrzucił za to "za burtę" grające w rezerwowym zestawieniu Caen.

Gospodarze dysponują lepszym składem niż goście, są bardziej zdeterminowani, u siebie grają o wiele lepiej niż na wyjazdach (w Ligue2 w czterech meczach odnieśli komplet zwycięstw, bilans bramkowy 9:1!) a na dodatek Clermont (13 miejsce w National i ani jednego zwycięstwa w pięciu meczach wyjazdowych; 0-3-2) dwa ostatnie mecze na stadionie Reims przegrywał różnicą trzech bramek...

TYP: Reims

Do góry
Bonus: Unibet
#668438 - 20/09/2006 08:21 Re: Puchar Ligi Francuskiej (19-21.IX)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Reims - Clermont 3:1

Mam nadzieję, że ktoś skorzystał

Pozdrawiam!

Do góry
#668439 - 20/09/2006 09:22 Re: Puchar Ligi Francuskiej (19-21.IX)
dworak Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 748
Skąd: Białystok
Witam,
jakie macie zdanie na temat tego meczu SC Montpellier - Olympique Marseille ?

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei), 3568 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581747 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49