Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#668696 - 04/10/2006 20:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

Zgodnie z zapowiedziami, selekcjoner Luis Aragones nie powołał napastnika Realu Madryt Raula na najbliższy mecz eliminacji Euro 2008.
Tym samym 29-letni zawodnik po raz pierwszy od 10 lat opuści zgrupowanie kadry nie będąc kontuzjowanym.

Aragones powołał na wyjazdowe spotkanie ze Szwecją (7 października) tylko 18 zawodników, w tym jedynie dwóch napastników.

Miejsca zabrakło także dla skrzydłowego Valencii Joaquina, a możliwe, że zarówno, jak i Raul wystąpią 11 października w towarzyskim meczu z Argentyną.

Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), Jose Reina (Liverpool)

Obrońcy: Antonio Lopez, Pablo Ibanez (obaj Atletico Madryt), Carles Puyol (Barcelona), Juanito (Real Betis Sewilla), Joan Capdevilla (Deportivo La Coruna), Sergio Ramos (Real Madryt)

Pomocnicy: Francesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta, Xavi (obaj Barcelona), Luis Garcia, Xabi Alonso (obaj Liverpool), David Albelda, Miguel Angel Angulo (obaj Valencia), Jose Antonio Reyes (Real Madryt)

Napastnicy: Fernando Torres (Atletico Madryt), David Villa (Valencia)



a gdzie Morientes???ten siwy dziadek nie oglada meczy???




"el moro" już dawno wyleciał z kadry,Aragones chyba go nie lubi.Ale najlepsze jest z Raulem,trenerio Aragones powiedział,że Raul wypada tylko z kadry na mecz ze Szwedami,bo nie pasuje mu do koncepcji na ten mecz ,nie ma to jak kłopoty bogactwa,w tyłkach im sie wywraca a potetem amatorzy z Ulsteru ich leją

Do góry
Bonus: Unibet
#668697 - 04/10/2006 21:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Quote:

Bułgarie po TAKIM kursie trzeba próbować.




Popieram w 100% a napewno już zagram 1x

Do góry
#668698 - 05/10/2006 07:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
a moze jakąs krótką analizke? do tego meczu dlaczego to iby tak bułgaria ma powalczyc z holendrami??

Czy są jakies osłabienia istotne u Holendrów?

Do góry
#668699 - 05/10/2006 08:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Quote:






Bardzo fajnie że poparłes to analiza
Czemu moderatorzy nie kasuja takich postów!!!

Ruszcie dupy i zacznijcie chociaż przegladać te działy!
Bo naprawde robi sie tu taka kaszana że głowa boli

Chyba jestescie za cos odpowiedzialni...
I tak już w zasadzie nic nie robicie dla dobra forum to chociaż kasujcie tego typu posty z tym chyba za dużo roboty nie ma!?


Edited by Bzyku (05/10/2006 17:23)

Do góry
#668700 - 05/10/2006 09:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Wszyscy przekreslacie Polske, ze niby nie wygra, beda miec problemy ze strzeleniem gola itd. Zawsze tak jest, ze jak na Polske kazdy stawia to oni akurat nie wygrywaja. Ale tez zauwazylem ze jak duzo osob przekresla ich i ze niby nie wygraja to oni wrecz przeciwnie wygrawaja i po meczu kazdy ich wyslawia ponad niebiosa.

Dla mnie Polska (-1) 7/10

Do góry
#668701 - 05/10/2006 09:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

POLSKA-PORTUGALIA 2 2.30




Pomyliłeś tematy.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale Polska gra z Kazachstanem, a Portugalia z Azerbejdżanem.

Do góry
#668702 - 05/10/2006 11:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
w profku jest ciekawy zakład na mecz czechów under over (7,5) gola.

Wydaje mi sie ze czesi nie władują tyle bramek San marino.

Moze wygrają ale wynik powinien oscylowac wokół
4-0, 5-0, nie przewiduje kanonady gdyz w srode czeka ich wazne spotkanie z irlandią na wyjezdzie a trzeba oszczedzac siły.

Wygrana 1 lub 2-0 tez daje 3 pkt a o to w tym wszystkim chodzi.

Do góry
#668703 - 05/10/2006 11:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
radoslaw24 Offline
stranger

Meldunek: 24/02/2006
Postów: 20
Witam

Sobotnie kursy na elminacje zapewne zbytnio nie zachecają do gry.Podzieliłem je na na trzy grupy.

1. Grupa tzw. minimalnego ryzyka czyli:

Anglia, Czesi, Portugalia, Słowenia, Dania (Komentarz tutaj jest tutaj nie na miejscu )

2. Grupa tzw. średniego ryzyka czyli:

Kazachstan - Polska

Pomimo fatalnej gry Polaków i braków co niektórych zawodników nie stawiam Polaków na straconej pozycji naszej narodowej reprezentacji ( jak to robią co niektórzy). Mecz ten jest meczem o to "być albo nie być", bo jak wiadomo kolejny mecz z Portugalią z penością nie przyniesię nam 3 punktów (no chyba ze ktoś wierzy w cuda).Dlatego słynne "teraz albo nigdy" nabiera w tym meczu znaczenia. Ten mecz musimy wygrać i to za wszelką cenę i ja to wiem i wy to wiecie i Leo to wie do którego chyba zaczyna docierać ze na boisku grać sie powinno piłką a nie nazwiskami.Tak więc niech reprezaentacja nie robi wiecej "obciachu" na arenie międzynarodowej i wygra coś wreszcie.
Mój typ 2

Rosja-Izrael

Bardzo ciekawy mecz. Czy podrażniona (uratowanym w doliczonym czasie gry) remisem Rosja jest w stanie przełać dobrą passe żydków? Moim zdaniem tak.
Sytłacja holenderskiego szkoleniowca jest w zasadzie bardzo podobna do naszego.Kibice rosyjscy wierzą w trzy punkty i przełamanie złej passy bo skoro drużyna potrafi urywać punty takim drużyną ja Portugalia (0:0 El.Mś),czy Hiszpania (0:0) to w takiej chwili zdobędzie sie na odrobinę koncentracji i minimalnie wygra z reprezentacją Izraela.
Mój typ 1

Włochy - Ukraina

Mistrzowie świata po ostatniej wpadce będą musieli sie szybko otrzeźwieć bo z tak nieskuteczną grą to oni nie mają czego szukać na Euro 2008. Jednak Ukraina to niewygodny przeciwnik. Wszyscy pamiętamy jej dobrą grę na MŚ.Gdyy był to mecz towarzyski to w ciemno bym postawił tutaj remis ale w obliczu presji kibiców na reprezentacje Włoch typuje tutaj skromne zwyciestwo gospodarzy.
Mój typ 1

Rumunia - Białoruś

To jest chyba najlepszy mecz do typowania tylko tyle ze kurs niski.Musze się przyznać ze od dłuższego czasu jestem sympatykiem piłki rumuńskiej która w przeciwieństwie do polskiej zaznacza swoje miejsce w eropejskim szyku.
Białoruś jest to zespół własnego boiska i groźny tylko na swoim ternie. Przewiduje dość łatwe zyciestwo Rumunów i pełną rehabilitacje za ostani "niefartowny" remis z Bułgarią.
Mój typ 1

3.Grupa tzw. dużego ryzyka czyli:

Szkocja - Francja

W drugiej grupie szykuje się mecz na szczycie.Szkoci są druzyną którzy potrafią rozegrać dobry mecz przed własną publicznością, ale czy to wystarczy na wicemistrzów świata?
Obawiam się że nie. Z sześciu rozegranych do tej pory spotkań z Francją tylko raz udało im się wygrać, a w ostatnich czterech przegranych spotkaniach starcili jak podają źródła 12 goli!!! Daltego jakoś nie chce sie wierzyć ze Francja przyjedzie ze Szkocji "pod tarczą". Jednego czego się obawiam w tym spotkaniu to remisu który byłby dla niebieskich wypadkiem przy pracy.
Mój typ 2

Szwecja - Hiszpania

Mecz bardzo trudny do wytypowania. Spotkanie tych zespołów będzie pradopodobnie najciekawszym z wszytkich sobotnich eleminacji. Bilans spotkań tych drużyn przedstawia się natsepująco. Dwa zyciestwa Szwedów i dwa Hiszpanów, a raz padł remis.
W roli faworyta stawiam jednak zespół Hiszpanski który podrażniony i skopromitowany porażką z Irlandią Płn. będzie chciał zrehabilitować się sobotnim zwyciestwem.Ponadto zespół trzech koron przechodził trudny okres który nie jestem pewnien czy tak do końca minął. Czas pokaże.

Mój typ 2

To by było tyle.Czekam na wasze typy.

Do góry
#668704 - 05/10/2006 11:48 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24761
Skąd: Kraków
Quote:

w profku jest ciekawy zakład na mecz czechów under over (7,5) gola.

Wydaje mi sie ze czesi nie władują tyle bramek San marino.

Moze wygrają ale wynik powinien oscylowac wokół
4-0, 5-0, nie przewiduje kanonady gdyz w srode czeka ich wazne spotkanie z irlandią na wyjezdzie a trzeba oszczedzac siły.

Wygrana 1 lub 2-0 tez daje 3 pkt a o to w tym wszystkim chodzi.



dzięki za cynk,jak dla mnie zakład bardzo opłacalny.
Całkowicie sie z tobą zgadzam,to są eliminacje do wielkiej imprezy a nie zawody kto strzeli więcej bramek amatorom.Wynik Niemców raczej nie do powtórzenia
ruszam do profka

do Jose:
kolega wniósł swoim postem więcej do temaru niż ty

Do góry
#668705 - 05/10/2006 11:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Jeśli chodzi o ten zaklad na under Czechów to miejmy tylko nadzieję że nasi południowi sąsiedzi nie będą grali z San Marino 'do końca' tak jak to zrobili Niemcy (13-0) ebo kipa gości wydaje się dzis teoretycznie jeszcze słabsze niz w tamtym meczu ->

05/10 10:15:22 Poważne zmiany w kadrze San Marino.
Po blamażu jakiego doznała reprezentacji San Marino w ostatnim meczu z Niemcami (0-13) trener tej drużyny Giampaopo Mazza postanowił wymienić az 8 zawodników w porównaniu do kadry zespoł z tamtego feralnego spotkania. Większość nowopowołanych graczy to zawodnicy z lokalnej amatorskiej ligi San Marino. Absolutnymi debiutantami są bramkarz Valentini i pomocnik Bugli. San Marino zagra w sobotę na wyjeżdzie z Czechami.

Do góry
#668706 - 05/10/2006 12:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24761
Skąd: Kraków
Dj osłabienia San Marino jakoś mnie nie ruszają,wejście zakładu to tak jak mówisz kwestia tego jak podejdą do meczu Czesi,czy po szybkich 2,3 bramkach spasują? zazwyczaj tak sie dzieje dlatego tak rzadko spotykane są dwu-cyfrowe wyniki chociaż porównując potencjał niektórych par widać że powinny zdarzać sie częsciej.Ale przy takiej ilości meczów jakich rozgrywają zawodnicy,nic dziwnego że nie grają na 100% w takich pojedynkach jak ten.
Oczywiście kurs widoczny stronie profka to już przeszlość,ja złapałem 1.6

Do góry
#668707 - 05/10/2006 12:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Czyli kurs ostro spada, czy w takiej sytuacji nie warto zagrac na przekor? Ja wiem, ze to malo przekonujacy argument, ale czesto gesto wypada grac na przekor mecze, gdzie kurs leci na leb, na szyje.

Niemcy wygrali 13, oczywiscie potencjal ofensywny Czechow, a takze podejscie do meczu bedzie inne...o wiele mniej profesjonalne, ale mimo wszystko wydaje sie, ze te 8 bramek moga wcisnac, tym barzdiej, ze w San Marino zle sie dzieje, co prawda bardzo smiesznie to brzmi, ale tak wyraznie jeszcze w dupsko nie dostali, pamietamy chociazby mecze z naszymi Orlami, byli slabsi, ale az takiej roznicy nie bylo.

Powiem szczerze, ze dla mnie wynik 8:0 jest mozliwy i jesli tylko kurs bedzie w granicach 2.2 to to zaatakuje.

Do góry
#668708 - 05/10/2006 12:27 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
W GB jest ladne i jak dla mnie realne handi Czechy v San Marino 0:5 1/4 1 @1.90

Do góry
#668709 - 05/10/2006 12:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
A co by ograbic naziemnych to warto sprobowac w sts-ie takie cos:

Andora not to score 1.3
San Marino not to score 1.25
Azerbejdzan niet 1.3
Luksemburg niet 1.35
Irlandia Płn. niet 1.46

Ekipy 100 lat za reszta, Andora gra z niezla Chorwacja, bardzo rzadko strzelaja bramki to niby uczynia to z niezly Croatami? San Marino juz wczesniej opisalem, jakis kryzys, z reszta co to za roznica? Irlandia miala z Esp 3 sytuacje = 3 bramki, jada do mocnej ekipy Danii, dla mnie mecz do 1 bramki, a i Irlandczycy skutecznosci raczej nie powtorza , Azeerowie w Portugalii tez raczej do 0 no i Luksemburg chyba ma najluzniejszego rywala-Slowenie, ale sami sa bardzo slabi, zeby to byl Liechtenstein to moze bym sie zastanawial a tak? Zagram taki kuponik jeszcze dzis.

Ciekawa opcja moze byc, ze nie strzela Wyspiarze u siebie z Litwa, w profku kurs 1.82, dosyc sporawy, ale zdarzenie opatrzone wieksza doza ryzyka.

W zeszlych elim.

Andora 4 bramki/12 spotkan
San Marino 2/10
Irl. Płn. 10/10 a na wyjezdzie 2/5
Aze 1/10
Lux 5/12 w grupie Liechtenstein

teraz Azerowie ukasili z Kazachami, San Marino tylko 0:13, Andora ukasila na wyjezdzie z Zydkami, Lux 0:1, Irl. 2 mecze u siebie w jednym 0:3 z Isl, w 2. 3:2 fartowne z Hiszpanami.

Do góry
#668710 - 05/10/2006 13:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24761
Skąd: Kraków
Bardzo ciekawy zakład w Sportingbet
CZECH REP, ENGLAND + PORTUGAL To Score Over 10 Goals On Saturday
2.375

moim zdaniem warte zagrania,3 pogromów raczej nie będzie ale wystarczy że jedna z drużyn strzeli 6 ,pozostałe po 2,3 bramki.Najsłabszego przeciwnika mają Czesi,ale skoro my Azerom wbiliśmy 8 goli to czemu Portugalczycy nie mogą? Anglcy też mają swoje przebłyski snajperskie,ale akurat najmniej na nich licze,moim zdaniem ten zakłąd jest warty medium stake

Do góry
#668711 - 05/10/2006 14:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24761
Skąd: Kraków
Quote:

A co by ograbic naziemnych to warto sprobowac w sts-ie takie cos:

Andora not to score 1.3
San Marino not to score 1.25
Azerbejdzan niet 1.3
Luksemburg niet 1.35
Irlandia Płn. niet 1.46

Ekipy 100 lat za reszta, Andora gra z niezla Chorwacja, bardzo rzadko strzelaja bramki to niby uczynia to z niezly Croatami? San Marino juz wczesniej opisalem, jakis kryzys, z reszta co to za roznica? Irlandia miala z Esp 3 sytuacje = 3 bramki, jada do mocnej ekipy Danii, dla mnie mecz do 1 bramki, a i Irlandczycy skutecznosci raczej nie powtorza , Azeerowie w Portugalii tez raczej do 0 no i Luksemburg chyba ma najluzniejszego rywala-Slowenie, ale sami sa bardzo slabi, zeby to byl Liechtenstein to moze bym sie zastanawial a tak? Zagram taki kuponik jeszcze dzis.

Ciekawa opcja moze byc, ze nie strzela Wyspiarze u siebie z Litwa, w profku kurs 1.82, dosyc sporawy, ale zdarzenie opatrzone wieksza doza ryzyka.

W zeszlych elim.

Andora 4 bramki/12 spotkan
San Marino 2/10
Irl. Płn. 10/10 a na wyjezdzie 2/5
Aze 1/10
Lux 5/12 w grupie Liechtenstein

teraz Azerowie ukasili z Kazachami, San Marino tylko 0:13, Andora ukasila na wyjezdzie z Zydkami, Lux 0:1, Irl. 2 mecze u siebie w jednym 0:3 z Isl, w 2. 3:2 fartowne z Hiszpanami.




Ta Irlandia "100 lat za resztą" wbiła 3 bramki Hiszpanom...
Na papierze wszystko ładnie wygląda i myśle że ze dwa zespoły można dołożyć do kuponów,ale przy 5 meczach to ryzyko jakiegoś "farfocla" jest całkiem duże.Najpewniej to mi wyglądają SM i Andora

Do góry
#668712 - 05/10/2006 14:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
liman18 Offline
stranger

Meldunek: 05/10/2006
Postów: 15
Co myślicie o takich meczach prosze o odpowiedz!!!!!
Kazachstan - Polska 2 1,5
Grecja - Norwegia 2,5-na mało bramek 1,7
Szwecja - Hiszpania 2,5 na mało bramek 1,7
Walis - Słowacja 1 2,4
Ja zagralem na Polskę poniewaz polacy wtedy wygrywaja jak maja nóż na gardle a ze maja wrescie trenera ktory naprawde zna sie na piłce wiec powinni zjeść Kazachow na obiad. Stawiam na 0:2 dla Polaków.
Grecja - Norwegia - mysle ze grecy maja stabilna druzyne i doswiadczona to druzyna ktora opiera sie na dobrej obronie czyli zero w tyle a w przodzie moze cos wpadnie.Norwedzy w bardzo dobrej formie ostatnio mysle ze jak pojada do Grecji to jak cos to wbija im jedna MOZE 2 bramki napewno nie wiecej a grecy mysle ze nic nie ustrzela bo sa w slabej formie.Drugo sprawa to nie wiem czy Norwedzy poradza sobie w tym dusznymi goracym klimacie.
Szwecja - Hiszpania - Szwedzi i Hiszpanie zero formy.Szwerdzi maja dosc ostro grajaca obrone tego Hiszpanie nie nawidza.Klimatem bedzie nastepnym przeciwnikiem Hiszpanow.Wiec mysle ze padnie malo bramek badz wogole.
Walia - Słowacja - Walia w koncu musi sie pokazac ma druzyne ktora spokojnie moze powalczyc w euroie.Graja u siebie sa pod presja wiec wydaje mi sie ze mecz zakonczy sie ich zwyciestwem.Slowacja nie zadziwia graja prosta pilke.Gdy Walia narzuci im swoja agresywny styl to Slowacy powinni narobic w majtki.Mecz warty obstawienia kurs 2,4 w Toto - Mix.Prosze o analize i odpowiedz moich info.Dzieki

Do góry
#668713 - 05/10/2006 14:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Quote:

a moze jakąs krótką analizke? do tego meczu dlaczego to iby tak bułgaria ma powalczyc z holendrami??


Czy są jakies osłabienia istotne u Holendrów?






Bułgaria - Holandia 1x
Osobiście uważam że drużyna Bułgari jest zespołem który ostatnimi czasy zrobił największe postępy .
Ostatni mecz jaki grali to w el. ze Słovenia którą powieźli 3:0 wcześniej zremisowali 2:2 z Rumunami na wyjeździe.
Uważam że kursy z początka tygodnia były znacznie przesadzone bo na Bułgarów były około 6 . Teraz buki troche się opamiętały i zniżyli je do 3,5 w zależności od bukmachera.
Co do Holendrów to obiło mi się o uszy że sytuacja w obozie niejest najlepsza gry dla Narodu odmówiło kilka największych gwiazd tego zespołu.



Kazachstan - Polska 1x
Przydało by się napisać pare słów o naszym meczu .Co do niego to sobie go odpuszcze . Z uwagi na to że Kazachowie wywieźli cenny remis z belgi . Ponadto 12 piłkarzy w jej kadrze gra na codzien w najlepszej krajowej druzynie której trenerem jest selekcjoner kadry. Dlatego też piłkarze z kazachstanu w kadrze tworzą jeden zgrany kolektyw na codzien razem trenujący. Nie to co w kadrze polski w której gra co chwila kto inny . Do tego zabraknie Jelenia , którego ma zastapić Rasiak a jak wiadomo jemu różne mecze się przytrafiają.

Do góry
#668714 - 05/10/2006 14:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
A mnie zaciekawiło coś takiego wystawione w GB

"Czy Anglia jest w stanie zachować czyste konto bramkowe w meczach przeciwko Macedoni i Chorwacji??"

Anglia nie straci żadnego gola w obu meczach kwalifikacyjnych - 3.00
Anglia straci gola w tych meczach kwalifikacyjnych - 4.50

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem czy ten drugi kurs to musi strzelić Macedonia i Chorwacja czy wystarczy jedna z tych drużyn?? Mnie się wydaje, że wystarczy jak strzeli np. tylko Chorwacja, ale taki kurs 4.50 to wynikiało by że obie drużyny muszą strzlić, choć moim zdaniem wyraźnie jest napisane - Anglia straci gola w tych meczach kwalifikacyjnych

Do góry
#668715 - 05/10/2006 14:50 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [7 pazdziernika 2006]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
to na pewno chodzi o to, że Anglia straci gola w obu meczach

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (akagi, burbon, igea23, wHiTe_StAr), 2107 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581197 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49