Opcje tematu
#6680307 - 28/05/2016 19:25 EURO 2016 FRANCE Round of 16
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110676
Skąd: Las Vegas
Round of 16

Do góry
Bonus: Unibet
#6686927 - 08/06/2016 09:25 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Portugalia według mnie wygra grupę i wtedy wpada na drugi zespół z gr E. Jak dla mnie odpada. Kurs na to w fortunie 2,50

Do góry
#6702007 - 25/06/2016 11:18 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Wklejam jeszcze raz, bo pomyliłem tematy smile (post w grupie E do usinięcia)

W oczekiwaniu na najważniejszy mecz Euro 2016 postanowiłem napisać trochę słów. Od razu ostrzegam, że jeśli jesteś przekonany, że sport jest czysty, to nie czytaj dalej. Po co masz się irytować.
Można śmiało pisać w przeciwieństwie do tenisa, bo nawet gdyby inwestorzy z mecz.pl wszyscy razem postawili vabank, to i tak nie są w stanie wpłynąć na wyniki meczów. Kasa bowiem, jaka pójdzie na weekendowe mecze Euro 2016 jest nieporównywalnie większa od ich portfeli. Myślę, że całkowity obrót w ten weekend u buków na mecze Euro będzie spokojnie liczona w setkach milionów ojro. Tym bardziej, że nie ma w tym czasie żadnych innych poważnych meczów piłkarskich a i w tenisie przedwimbledońska posucha.

1) Szwajcaria - Polska

typ: awans Polska @1,76

Cieszy mnie, że większość ekspertów piłkarskich ocenia szanse drużyn w tym meczu na wyrównane. Także wyniki rozgrywek grupowych nie wskazują zdecydowanego faworyta. Sprawia to, że wg mnie buki nie będą tu ingerować w wynik meczu i będzie to piłkarski bój, a nie jak w przypadku większości meczów na Euro - teatr.
Co do obrony polskiej nie mam wątpliwości, że jest w wysokiej formie. Nie wyobrażam sobie, że Polska straci w tym meczu więcej niż jedną bramkę. Gra obronna jest dobrze ustawiona przez Nawałkę. Do tego myślę, że Polska zagra agresywnym presingiem, coś na wzór pierwszego meczu z Irlandią Pn. W następnych meczach taktyka była już zupełnie inna, gdyż w obu meczach nawet porażka nie przekreślała Euro. Teraz już przegrać nie można.
Jedynym problemem będzie strzelić bramkę (ew. 2, gdy 1 stracimy). Oglądając wielokrotne powtórki na Polszmacie, jak nasi wspaniali napastnicy marnowali okazje do zdobycia gola, coraz bardziej nabierałem przekonania, że ktoś im zapłacił za niestrzelanie goli. Lewy nie oddał chyba w 3 meczach celnego strzału na bramkę, co jest po prostu nienormalne. Próbuje to zatuszować dobrą grą w ataku, ale wg mnie to go nieusprawiedliwia. On jest curva od strzelania goli. Jak nie chce strzelać to niech się z Piszczkiem wymieni pozycjami, on czasami strzela. Milik to samo. Gol, który strzelił dość przypadkowy, bo piłka przeszła między nogami obrońcy i jeszcze lekko zmieniła kierunek. Natomiast okazje jakie marnował, to chyba ja bym strzelił. Żywię głęboką nadzieję i nie chce mi się wierzyć, że w tym meczu będzie podobnie. Zakładam, że deal na niestrzelanie goli obowiązywał tylko na rozgrywki grupowe albo, że po prostu skoncentrują się wreszcie, zaczną strzelać i nie będą musieli ich wyręczać pomocnicy. Szwajcaria nie ma jakieś super obrony, Albania z nimi miała conajmniej 2 setki, słabe Rumuny bez ambicji strzeliły im gola, a Francji nie liczę, bo starczał im remis (0:0).


2) Walia - Irlandia Pn.

typ: awans Irlandia Pn. @3,10

Po wyczynach Garetha, Walia urosła do roli faworyta i będzie "pewniakiem" dzisiejszego dnia. Myślę, że tu buki będą zbierać żniwa, bo na Walię zagra dzisiaj zdecydowana większość typerów. Dodatkowo jest to jedyny mecz z wyraźnym faworytem. Wg mnie główny kandydat do wałka. Uzasadnienia nie można napisać. Bo wałek, to wałek. Albo grasz na wałek, albo uzasadniasz i piszesz analizę sportową. Dlatego rzadko piszę analizy do meczów, bo głównie gram na wałki. Jeśli ktoś by uzasadnił wałek, to nie grałby na wałek smile


3) Chorwacja - Portugalia

typ: awans Portugalia @2,09

Żeluś Krystyn Penaldo to obecnie najlepszy i najbardziej popularny piłkarz na świecie. Buki zdają sobie doskonale z tego sprawę, dlatego ściśle z nim współpracują, co obu stronom się na pewno opłaca finansowo, a do tego Żeluś może też osiągać najwyższe cele. Cele te są możliwe do osiągnięcia tylko dzięki teatrowi, który często odstawia. Niecelne strzały, silne strzały prosto w bramkarza, czy nawet ostatnio majstersztyk czyli karny w słupek (jeśli ktoś nie wierzy, że może to zrobić na zawołanie, polecam filmiki na YT, jak zawodnicy jego pokroju, np Ronaldinho, strzelają 3 razy z rzędu w poprzeczkę i to z 16 metrów, a nie z 11). Wszystko to kontrastuje i przeplata się z bramkami z dużo trudniejszych pozycji w meczach, w których jest "zielone światło". Teatr ma na celu pogrążenie i zarazem odstraszenie inwestorów w zakłady sportowe, które mogłyby przynieść bukom i Żelusiowi straty. Prawdopodobnie inni kluczowi zawodnicy Portugalii też podejmują aktorskie role, ale jest to na pewno w mniejszym zakresie.
Tak, jak głównym celem Żelusia i Realu była Liga Mistrzów i w drodze do tego celu nie jedną szopkę musieli odstawić, tak i teraz Żeluś i Portugalia, by iść do Mistrzostwa, musieli odstawić w rozgrywkach grupowych 3 przedstawienia. Jednak teraz dzięki temu będzie można już bez ściemy podążać do celu.

Do góry
#6703045 - 25/06/2016 20:35 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Piłka nożna – EURO, 1/8 finału
Chorwacja - Portugalia
25/06/2016 - 21:00
Typ.1x
kurs.1,43
Bukmacher.Betsson

Analiza

Spotkanie pomiedzy ekipami Chorwacja - Portugalia zapowiada sie bardzo ciekawie z kilku wzgledow.Po pierwsze wedlug bukmacherow brak tutaj faworyta,a po drugie gra tutaj nasz przyszly rywal w kolejnej fazie pucharowej...Moim zdaniem awansuje tutaj ekipa Chorwacji ktora do tej pory pokazala sie z bardzo dobrej strony.Zespol wygral w grupie z Turcja i Hiszpania oraz zremisowal 2-2 z Czechami mimo prowadzenia 2-0.Natomiast Portugalia w grupie trzy remisy z takimi potegami jak Austria,Wegry i Islandia i dopiero 3 lokata w grupie.W ofensywie jeszcze cos graja,ale defensywa to katastrofa czego przyklad dali Wegrzy aplikujac im 3 gole.Natomiast Chorwacja to istna mieszanka wybuchowa z takimi graczami jak Modrić ,Rakitić i Perisić.Widac tutaj prawdziwy kolektyw i gre zespolowa,czego nie mozna powiedziec o ekipie Portugalii ktora skupiona jet glownie na osobie Ronaldo.Moim zdaniem to Chorwacja bedzie rywalem naszego zespolu a dla pewnosci stawiam tutaj 1x po i tak niezlym kursie...

Do góry
#6703303 - 26/06/2016 09:35 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Francja - Irlandia
Typ: x
Kurs: 4.00
Piłka nożna, Euro 2016

Pamiętacie Mistrzostwa Świata w 1998 r. we Francji. Ja zauważam wiele podobieństw w grze drużyny gospodarzy. Również wówczas balon był mocno nadmuchany. Francuzi mieli świetną drugą linię, ale najwięcej zastrzeżeń było do postawy, a w szczególności efektywności napastników. Na obecnym turnieju również gospodarze mają świetną drugą linię, w której prym wiedzie Payet. Jednak skuteczność napastników Giroud, Griezmana, czy Gignaca pozostawia wciąż wiele do życzenia. Dlatego też wcale sięnie zdziwię, jak ambitni Irlandczycy dowiozą bezbramkowy remis do 90 minuty. Poza porażką z Belgią Wyspiarze prezentowali się naprawdę solidnie. Remis ze Szwecją i wygrana z Włochami to co najmniej dobre rezultaty. Dzisiaj im dłużej w meczu będzie utrzymywać się wynik remisowy, tym bardziej będą się trzęsły nogi piłkarzom gospodarzy, a jak powszechnie wiadomo nerwowość w strzelaniu bramek nie pomaga. Widzę tu remis, a kursy są co najmniej dobre na takie rozstrzygnięcie.

Do góry
#6703418 - 26/06/2016 14:39 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Pilka nozna Euro 2016
Francja - Irlandia
Typ:1
Kurs:1,55
26.06.2016 g.15.00
buk..Betsson

Analiza

Gospodarz mistrzostw Europy czyli Francja kontra ekipa Irlandii.Stawiam tutaj na zespol Francji z kilku powodow.Bardzo mocna ofensywa w postaci Giroud,Gignaca czy Griezmana.Niezla druga linia Pogba,Kante i Matuidi.Zwyciestwo w swojej grupie,choc z duzym szczesciem trzeba powiedziec.Natomiast ekipa ONeila remis ze slaba Szwecja,porazka 0-3 z Belgia i dosc szczesliwa wygrana z ekipa Wloch ktora grala glebokimi rezerwami i jedyna jej motywacja bylo wywalic z turnieju zespol Szwecji-stare porachunki...I tak wlasnie sie stalo,Szwedzi odpadli nawet bez pomocy Wloch,tak wiec wygranej Irlandii nie przecenial bym zbytnio.Dzisiaj prawdziwy sprawdzian i sadze,ze gospodarze mimo ogromnej presji sprostaja dzisiaj zadaniu i wygraja w regulaminowym czasie gry bo po prostu sa zdecydowanie lepsi...

Do góry
#6703831 - 26/06/2016 19:05 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
Zumbach Offline
enthusiast

Meldunek: 18/03/2016
Postów: 250
Pilka nozna Euro 2016
Wegry - Belgia
Typ:2
Kurs:1,75
26.06.2016 g.21.00
buk.. Betsson

Analiza
W tym meczu niewatpliwie faworytem jest Belgia i mysle ze udowodni to na boisku odnosząc zwyciestwo w regulaminowych 90 minutach. Belgowie w grupie zagrali jedno dobre spotkanie z Irlandia wygrywajac 3-0, jedno przecietne ze Szwecją i jedno dość średnie z Wlochami którym ulegli 0-2. Mieli niewatpliwie trudniejszych rywali niz Wegrzy ktorzy zremisowali z Islandia i Portugalia oraz wygrali z Austria ktora nie mogla sie odnalezc na tym euro. Zwlaszcza w meczu z Portugalia nalezy pochwalic Wegrow w za gre ofensywna, natomiast w defensywie dopuszczali Portugalczyków do wielu sytuacji. Węgrzy na pewno zaskoczyli na tych mistrzostwach ale porownujac obydwa składy Wegier i Belgii trzeba zdac sobie sprawe ze wiekszy potencjał jest po stronie Belgów. W ataku Hazard, Lukaku, Mertens, Origi, Nainggolan, De Bruyne i Carrasco. Bardzo mocna linia ofensywna. Tak wiec mysle ze ten mecz wygraja Belgowie.

Do góry
#6704594 - 27/06/2016 14:34 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
Zumbach Offline
enthusiast

Meldunek: 18/03/2016
Postów: 250
#8
5W/2L +71
27/06/2016 - 21:00
Anglia - Islandia
typ 1
kurs.1,50
buk Betsson
Piłka nożna euro 2016
Anglicy są faworytem tego spotkania i wydaje mi sie ze do udowodnienia tego faktu nie beda potrzebowac dogrywki czy karnych. Islandia co prawda pokazała ze potrafi walczyć np: w meczu z Portugalia czy Austrią ale jednak chyba 1/8 to max co moze osiągnąc na tych mistrzostwach. Są to solidni gracze któtrzy nie odpuszczą ale brakuje im polotu. Anglia ma w swoich szeregach kilku zawodników ktorzy sa w stanie w pojedynke zmienic losy meczu. Do tej pory rzeczywiscie dosc słabo im to sżło ale kiedys karta musi sie odwrócic. Mozliwe ze wlasnie z takim przeciwnikiem jak Islandia. Jak dla mnie Anglia wygra ten mecz gładko.

Do góry
#6704691 - 27/06/2016 17:11 Re: EURO 2016 FRANCE Round of 16 [Re: rafal08]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
EURO 2016 Faza Pucharoiwa
Włochy - Hiszpania
27/06/2016 - 18:00
typ.under 2,5 gola
kurs.1,42
buk.Betsson

Analiza.

1/8 Finalu i chyba najbardziej zaciete i wyrownane spotkanie przed nami...Spotykaja sie tutaj dwie potegi europejskie i dzisiaj jedna z nich bedzie musiala jechac do domu...A wiec stawiam,ze krolowac bedzie tutaj defensywa,a co za tym idzie mala ilosc goli...No ale skoro graja Wlosi to mozemy sie spodziewac doskonalej obrony ktora w wiekszosci spotkan gra barzdzo dobrze i wtedy 3 bramki w meczu z ich udzialem to rzadkosc...Na tych mistrzostwach Wlosi wygrali z Belgia 2-0,Szwecja 1-0 i przegrali w meczu o pietruszke z Irlandia 1-0...a wiec same undery...Hiszpanie natomiast wygrane 1-0 z Czechami,3-0 z Turcja i porazka z Chorwacja 1-2.Wiekszosc underow,ale tak naprawde Turcy bardzo slabi i dlatego 3 gole,a mecz z Chorwatami toczyl sie tylko o miejsce w grupie...Dzisiaj stawka wieksza i zapewne obie ekipy wiekszosc sil skupia w defensywie...Zreszta ostatnie spotkania pomiedzy tymi ekipami tylko to potwierdzaja...
24.03.16 MEC Włochy Hiszpania 1 : 1
05.03.14 MEC Hiszpania Włochy 1 : 0
27.06.13 FIF Hiszpania Włochy 1 : 0 (0 : 0)

Ostatni over to final EURO 2012 i wygrana Hiszpanii 4-0 i zapewne Wlosi juz nie dopuszcza do takiego blamazu...Stawiam tutaj na mala ilosc goli i wynik kolo remisu...

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49