Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >
Opcje tematu
#668859 - 10/10/2006 07:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Ktos powiedzial ze Solariego zadowala 4 pkt z Azerami i Polska ,tak zadowola go a uszczesliwi go pewnie komplet ,wiec o czym my mowimy Portugalia napewno jedzie z mysla wygrania bo grupa nie jest zbyt latwa ,Serbia ,Belgia ,Finalandia ,Polska kazdy ma szanse i takie mecze jak srodowy trzeba grac o wygrana.Wystarczy przeblysk geniuszu Ronaldo czy Deco i morze byc pozamiatane ,wielu z was widzi jak Ronaldo sobie pyka w Anglii i to przeciwko jakim nazwiskom to co bedzie przeciwko nie nanym mu ludziom ? posmiewisko jak bedzie mial dzien.

W naszej druzynie na przeblsyk morzemy liczyc tylko Grzesia jak pilka mu sie dobije od seka i wpadnie fartownie do bramki ,chodz ten ma niegrac skoleji niby to juz porazaka na calej linni.

Nie ma co gdybac murawa to wszystko rozliczy i umiejetnosci pilkarskie i szczescie w danym dniu ,z tego wynika ze wszystko jest na korzysc Portugalii.

Zobaczymy w srode ,ja wiem ze gram Portugalie bo sa od nas duzo duzo lepsi

Do góry
Bonus: Unibet
#668860 - 10/10/2006 08:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Stanowimy poważną partię graczy dla buków i zaproponowali nam bardzo atrakcyjne kursy na mecz Polska-Portugalia, zarówno ci co żyją sentymentami, jak i ci, co stracili nadzieję, mogą ładny pieniądz postawić, bo aż się prosi, ja naturalnie chciałbym zobaczyć ładny fudbol ze strony Portugalii i zakasować szmal, czego lubiącym ładną dla oko piłkę z całego serca życzę.

Do góry
#668861 - 10/10/2006 08:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Dzięki konstruktor1 za info z wysp.
Wrócę jeszcze do naszych, bo tu się z Tobą nie zgadzam
W sobotę Nasze orzełki zagrały beznadziejnie i co do tego ja nie mam najmniejszych wątpliwości
Mecz oglądałem i pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy, jest to, iż ja w ogóle nie zauważyłem, że grali Żurawski i Sobolewski. To można było zobaczyć dopiero, jak czytało się składy drużyn.
Ponadto zauważyłem zagubionego Bąka, który tak naprawdę dużo roboty w tym meczu nie miał, równie zagubionego Bronowickiego, beznadziejnego Błaszczykowskiego i Rasiaka, który nie potrafił celnie uderzyć na bramkę. Widziałem ponadto wkurzonego Lewandowskiego, opuszczającego boisko z wiązką pod nosem, i bezradnego Kaźmierczaka, który wszedł w jego miejsce.
Wydawało mi się, że jedziemy tam po 3 punkty ( i tak się stało ), wiec zdziwiło mnie jeszcze to, że Leon wypuścił przeciwko zupełnie miernym Kazachom dwóch defensywnych pomocników, a na ławce zostawił Gargułę na ten przykład. Widziałem ponadto nowego stopera w naszej reprezentacji Arka Radomskiego i nowego lewego obrońcę &#8211; Bronowickiego. To zaiste bardzo ciekawe, że na lewą obronę nasz sztab fachowców nie powołał nikogo, kto występuje bądź występowal na tego pozycji, a kandydatów nie brakuje. Za granicą gra przynajmniej 3 takich, a i w naszej lidze znaleźliby się również. Widziałem tez karnego dla Kazachów w ostatnich minutach. Całe szczęście, że nie zobaczył tego sędzia. Karny to jeszcze nie bramka, ale wykluczyć się tego nie da.
Widziałem też Kazachów, którzy prezentują poziom naszych zespołów drugoligowych najwyżej, a ich remis z Belgią to dla mnie zagadka, ale też i problem Belgów, nie nasz.
Czy to wymęczone zwycięstwo coś zmieni, czy tknie ducha walki w nasze orły. Śmiem wątpić, bo Leon wyboru nie ma i przeciwko Portugalii wystawi podobną jedenastkę. Chyba z pięciu defensywnych pomocników, skoro przeciwko Kazachom wystawił aż dwóch.
Zgodzę się z Tobą konstruktor1 co do Rasiaka. Rasiak strzela bramki w lidze i jego gra ma jeszcze sens. Bo jakby nie patrzeć w maczu z Kazachami Rasiak i Smolarek stwarzali jakieś zagrożenie. Smolarek trafił, Rasiak &#8211; nie. Z Żurawiem jest już inaczej, bo Żuraw daje ciała od MŚ w Korei aż po dziś dzień, a wyjątkiem są tu tylko niektóre mecze ostatnich eliminacji MŚ. To co gra ostatnio Żuraw, to kompromitacja. Właściwie to on nie gra absolutnie nic. Jak dostaje piłkę, to najczęściej oddaje ja do kogoś z tyłu, pod warunkiem, że mu jej nie zabiorą wcześniej. Śmieszy mnie to, że ktoś mówi, że on gra teraz bardziej z tyłu i wykonuje czarną robotę. Krecia chyba prędzej. On w Celticu niby gra, ale to tylko dlatego, że inni są kontuzjowani. Za chwilę jednak Żuraw zostanie odstawiony nie na ławę, ale po prostu na trybuny i wtedy Gordon S. będzie bebe! Skąd my to znamy?
konstruktor1 &#8211; ja nie widzę u Żurawia żadnej formy
Podobnie nie widzę jakichkolwiek przesłanek, by stawiać na naszych w meczu z Portugalią
Niektórzy co prawda piszą, że trzeba wierzyć w naszych, ale co innego wiara ( ja też bym chciał, by wygrali ) a co innego bukmacherka. Tu na wiarę nie ma miejsca!
Choć Portugalczycy swoje slabe punkty też mają, a i wpadki im się przydarzają, to ja nie sądzę, by przyjechali do Chorzowa po remis. Będą walczyć o pełna pulę, bo grupa trudna, a rozgrywki długie.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nasze basiory raptem dostaną skrzydeł, że Żuraw zacznie strzelać, a inni grać jak z nut, bo niby czemu mam w to wierzyć.
Myśle, że Portugalczycy przyjadą, zagrają rozważnie, wkręcą paru naszych nie gorzej niż robi to Szymon Majewski i ze dwie brameczki strzelą, choć pewnie nasz bramkarz i tak będzie najlepszym w naszej ekipie obok Smolarka.
Argumentów przemawiających za naszymi nie znalazłem, ani osobiście, ani w postach tych, którzy myślą inaczej i wierzą w Polaków

Co do meczy Czechów, to rozważam też 2
Co by nie mówić, Czechy to solidna firma. No i mają wybitnego trenera. W ME nie zawodzą i zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. Irlandczycy są słabi, a świadczy o tym nie tylko porażka z Cyprem, ale ilość straconych bramek w tym meczu. Wyspiarze są groźni u siebie i pewnie będą chcieli się zrehabilitować. Łatwo Czechom nie będzie, ale to doświadczony zespół, bardzo inteligentny i cwany i to powinno zadecydować. Mają też sporo gwiazd.
Równie interesująco zapowiada się mecz Walijczyków. Niespodzianki wykluczyć nie można, ale ja sobie ten mecz odpuszczę. Cypr to dziś nie kelnerzy, ale na wyspach będzie im niezwykle trudno.
Na Walię też nie postawię, bo Słowacy zrobili z nich miazgę.

Do góry
#668862 - 10/10/2006 09:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Widziałem w kilku poprzednich postach, że dużo ludzi gra POLSKA - nie strzeli i naprawdę tego nie rozumiem!!
Po pierwsze, moze się stać taki przypadek, że Portugalia strzela nam szybko 2-3 bramki i się rozluźnia, Leo wpuszcza Matusiaka zamiast Żurawskiego, piłkarze grają już na luzie i o bramkę bardzo łatwo!!
Co więcej wszyscy piszą że nie umiemy strzelac bramek, ale jakoś w we wszystkich 3 meczach eliminacji udało nam sie strzelić. Wiem Serbia, Finlandia i Kazachstan to nie Portugalia, ale z drugiej strony portugalczycy nawet z Liechtenstajnem potrafią bramki stracić. Także ja osobiście odradzam obstawianie Polska - nie strzeli.
Osobiście nie obstawiam na 1x2 w tym meczu choć wszystko przemawia za Portugalią - poprostu nie lubię oglądac meczu i kibicowac przeciw naszej reprezentacji.
Pozdrawiam

Do góry
#668863 - 10/10/2006 09:55 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Polska - Portugalia ... kurs ...
Polska (...) - Portugalia ...

za marnowanie czasu userow sugeruje wstac od kompa i przejsc sie po pokoju....

--
pzdr.boro *dale albo*


Edited by bcn1899 (10/10/2006 10:10)

Do góry
#668864 - 10/10/2006 10:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Polska - Portugalia 2 kurs 2,15
Polska (+1,5) - Portugalia 2 kurs 4 !!!

Trzeba sobie niestety powiedzieć szczerze,że z taką grą jaką obecnie prezentuje nasza reprezentacja nie mamy praktycznie żadnych szans osiągnąć dobrego wyniku z tak utytułowaną drużyną jak Portugalia.Przecież z tak przeciętną drużyną jak Kazachstan powinniśmy zagrać lepiej,najbardziej niepokoił fakt,że gdy wygrywaliśmy już 1:0 i mecz zbliżał się do końca to jako bardziej doświadczona drużyna powinniśmy utrzymywać się przy piłce,a nie biegać za Kazachami.Przecież ostatnie 10 minut to my się broniliśmy co jest naprawdę niepokojące.W meczu z Kazachstanem 2 linia praktycznie nie istniała,a bez tego w meczu z Portugalczykami będziemy mogli tylko liczyć gole dla Portugalii.Wiadomo mecz meczowi nierówny o czym przekonaliśmy się po zupełnie innych meczach z Finlandią i Serbią ale pamiętajmy,że ta wielka Serbia wygrała tylko 1:0 ze słabym Azerbejdżanem i także w tamtym meczu nie zachwyciła,a Portugalia to już zupełnie inna półka.Popatrzmy na drugą linię tego zespołu Ronaldo,Deco,Costinha,Simao czy widzicie na dzień dzisiejszy polskich piłkarzy,którzy są w stanie powstrzymać tych zawodników ?? Ja,nie.Nasza obrona także pozostawia wiele do życzenia i znakomici Portugalscy piłkarze co rusz będą obnażać nasze mankamenty.Jeżeli tylko bramkarz będzie miał swój dzień mamy szansę przegrać różnicą tylko 1 bramki ale ja jednak myślę,że przegramy wyżej.

Powiem szczerze,że jak zobaczyłem kurs w stsie 4 zł. na handicap przeciwko Polsce to oczy mi wyszły na wierzch.Przecież jak już Portugalia wygra to raczej wyżej niż różnicą 1 bramki.Nic tylko brać.Miałem zagrać na portugalię za większą kwotę ale przy kursie wyższym o prawie 2 razy raczej zagram ten handicap.Jedynym przeciwskazaniem do grania tego typu jest fakt,że Scolari mówi,że jedzie do Polski po 1 punkt.Myślę jednak,że jest to tylko zasłona dymna przed meczem bo Scolari zapewne zdaje sobie sprawę,że ma lepszą drużynę i jego drużyna powinna ten mecz wygrać.

Rosja-Estonia 1
Rosjanie po 2 meczach mają tylko 2 punkty po 2 zremisowanych meczach.Guus Hiddink jest tak znakomitym trenerem,że już raczej nie da swojej drużynie zremisować bo przegranie z Estonią nie wchodzi w grę.Rosja musi ten mecz wygrać i co najważniejsze ma dużo lepszą ekipę od drużyny estońskiej.Trzeba jednak powiedzieć,że powoli poziom piłkarski się wyrównuje i nie ma już słabych drużyn ale Estończycy nie mają jednak za dużych argumentów na powalczenie w tym meczu.2 mecze przegrane u siebie po 0:1 i to nie z jakimiś klasowymi zespołami bo z Izraelem i Macedonią no może Izrael to już wyższa półka.Teraz Estończyków czeka bardzo trudny sprawdzian,któy moim zdaniem wysoko przegrają 3:0.

Do góry
#668865 - 10/10/2006 10:30 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
kimdzongil Offline
stranger

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 6
Widze ,większośc komentarzy dotyczy mniej więcej tych samych meczy,tak więc przedstawie wam mój oto typ na spotkanie Chorwacja-Anglia.Mecz 2 faworytów grupy,obydwa zespoły dysponuja swietnym formacjami obronnymi,traca bardzo mało goli.Anglicy po głupiej stracie punktów z Macedonia nie moga sobie pozwolić na porażke w Zagrzebiu,ale zapewne już 1 punkt by ich zadowolił.St ąd prosty wniosek,że zapewne padnie w tym psotkanie mało bramek,wiec underek pasuje tu jak znalazł.Ja osobiście zagram w tym meczu goły remis.Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazuja(min. moja intuicja mi tak podpowiada)Dla mnie ryzykownych polecam granie undera -2,5

Do góry
#668866 - 10/10/2006 11:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
spokojest Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 80
Po wielu rozkminkach wybralem te mecze i puszczam kupon...

naprawde myslisz, ze (w tej formie wypowiedzi) kogos to obchodzi?

--
pzdr.bcn1899 *dale albo*


Edited by bcn1899 (10/10/2006 11:59)

Do góry
#668867 - 10/10/2006 12:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:


Powiem szczerze,że jak zobaczyłem kurs w stsie 4 zł. na handicap przeciwko Polsce to oczy mi wyszły na wierzch.




Ja, jak zobaczyłem w unibecie 4.8 to niedość, że wcisnąłem F5, to za chwilę zagrałem to, bo wg mnie to niezłe value jest. W Bwin np kurs na hc -1.0 na Portugalię jest teraz 3.75...

Do góry
#668868 - 10/10/2006 13:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Quote:


Powiem szczerze,że jak zobaczyłem kurs w stsie 4 zł. na handicap przeciwko Polsce to oczy mi wyszły na wierzch.



W poniedziałek ten kurs wynosił 5
Od kiedy kursy są w zł?

Do góry
#668869 - 10/10/2006 13:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Chorwacja - Anglia
Ukraina - Szkocja
Irlandia - Czechy
Irlandia Płn - Łotwa
Walia - Cypr
Interesuje mnie czy któraś drużyna Zjednoczonego Królestwa wygra?
Jakie jest wasze zdanie
Moim zdaniem Anglicy nie wygrają z Chorwacją
Tu typuję 1x
Szkoci, którzy idą jak burza, też nie wywiozą kompletu punktów z Ukrainy
Tu takze 1x
Irlandia z Czechami - raczej 2
Północna powinna sobie poradzić z Łotyszami, podobnie jak Walia z Cyprem
Ja założyłem się o sześciopaka, że co najwyżej jedna drużyna wygra i mam nadzieję rozsmakować się browarem

Do góry
#668870 - 10/10/2006 15:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Co do Twojego wczesniejszego postu Rene to moglibysmy polemizowac do konca eliminacji na tematy,ktore poruszyles.Ja nie twierdze,ze Polska na bank nie przegra.Portugalia jest najmocniejsza druzyna w naszej grupie.nie zgodze sie jednak ,ze ich wygrana jest tak pewna ze jedynym problemem pozostaje iloma bramkami wygraja. Mimo calej krytyki uwazam ze Polska ma swoje atuty i jezeli jutro beda mieli dobry dzien moga sprawic Portugalczykom sporo klopotow.Tylko jeszcze jedna uwaga.Jezeli nie zauwazyles, ze Sobolewski gra to znaczy,ze gral dobrze bo taka jest rola defensywnego pomocnika.Ja kiedys ogladajac mecz Chelsea zauwazylem,ze Makelele gra dopiero w 60 minucie,gdy dostal zolta kartke .
Co do jutrzejszych meczow to sam nie wiem co myslec o druzynie Ulsteru.Widzialem ich mecz z Islandia i Hiszpania, widzialem tez urywki meczu z towarzyskiego z Finlandia kiedy wygrali w Helsinkach 2:1.Z Islandia grali dobrze,ale dali sobie strzelic 3 frajerskie bramki. Z Hiszpania grali srednio,bedac caly czas pod presja ale David Healy mial dzien konia,strzelil hat trick i wygrali.Z relacji z meczu w Danii wynika,ze to byl podobny mecz do tego jaki my z nimi gralismy w Warszawie w zeszlym roku.Dunczycy cisneli caly mecz ale swietnie gral Maik Taylor,kilkakrotnie mieli niesamowitego fuksa. Nas wtedy uratowal Zurawski,Dunczykom sie to nie udalo.Zatem nie wiem jak to bedzie z Lotyszami,ktorzy pewnie zagraja defensywnie czekajac na okazje do kontry.Maik Taylor jest bardzo nierownym bramkarzem.Potrafi zagrac niesamowicie by w nastepnym meczu przepuscic pilke z rogu (ech znow ten Zurawski )lub jakas tego typu szmate. Generalnie Irlandczykom z polnocy latwiej gra sie przeciw wielkim firmom niz sredniakom i cizko ich wyczuc.W ostatnim roku wygrali z Hiszpania i Anglia a przegrali z Islandia.Nie lubia grac ataku pozycyjnego to pewne.

Do góry
#668871 - 10/10/2006 16:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Panowie! Ja wczoraj dostałem trochę po du... na jednym z popularniejszych forów, nazwy nie wymienię, bo troszeczkę "pojechałem".
Wypowiedź moja była osobista i płynąca z głębi serca, ale nie mająca wiele wspólnego z bukamcherką.
Gdybym miał obstawiać, to na Polskę, ale że jest jak jest, czekam na jutrzejszy mecz i po jego obejrzeniu będę wiedział, czy słusznie postapiłem nie grając na Portugalię.

Tak jak napisałem na tamtym forum:
Bukamcherka to jest biznes a w biznesie nie ma sentymentów...

Jest we mnie jednak coś, co mówi mi "nie graj przeciw Swoim"...

Do góry
#668872 - 10/10/2006 17:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Quote:

Panowie! Ja wczoraj dostałem trochę po du... na jednym z popularniejszych forów, nazwy nie wymienię, bo troszeczkę "pojechałem".
Wypowiedź moja była osobista i płynąca z głębi serca, ale nie mająca wiele wspólnego z bukamcherką.
Gdybym miał obstawiać, to na Polskę, ale że jest jak jest, czekam na jutrzejszy mecz i po jego obejrzeniu będę wiedział, czy słusznie postapiłem nie grając na Portugalię.

Tak jak napisałem na tamtym forum:
Bukamcherka to jest biznes a w biznesie nie ma sentymentów...

Jest we mnie jednak coś, co mówi mi "nie graj przeciw Swoim"...




Ja od wielu lat gram najczesciej przeciwko "naszym" i w 90% na tym dobrze wychodze
Niestety poziom naszego sportu zawodowego jest taki jaki jest i bycie w bukmacherce patriotą równa sie z wielkimi stratami oraz pustkami w portfelu.
Jedynym sportem w którym czasami gram "naszych" to siatkówka.
Pozdr

Do góry
#668873 - 10/10/2006 18:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Zgadzam się z Tobą Aker. Patriotyzm czasami przeszkadza w osiągnięciu zysku na bukach... Wiem to z własnego doświadczenia.

Ale człowiek uczy się na błędach a najlepiej na swoich.

Pozdrowionka

Do góry
#668874 - 10/10/2006 18:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Jakby problemow bylo malo to z wycieczki z Cypru reprezentacja Irlandii wrocila z kolejnymi kontuzjami.Na przeswietlenie z podejrzeniem naciagniecia miesni udali sie bramkarz Paddy Kenny i strzelec pierwszej bramki w sobotnim meczu Stephen Ireland.Jezeli informacje o kontuzji Kenny`ego zostana potwierdzone w bramce przeciwko Czechom wystapi Wayne Henderson, rezerwowy bramkarz 3-ligowego Brighton.W miejsce Irelanda do skladu wskoczy prawdopodobnie gracz Charlton Andy Reid.Wykluczenie Richarda Dunne spowoduje,ze na srodek obrony przesunie sie John O`Shea.Jego miejsce na lewej stronie zajmie Steven Finnan natomiast po prawej stronie zagra Stephen St. Legder (Preston)lub Paul Mc Shane(WBA).Obaj to gracze bardzo mlodzi bez doswiadczenia na szczeblu miedzynarodowym.Zaczal trenowac ponownie Kevin Doyle, lecz jego wystep wciaz stoi pod duzym znakiem zapytania. Zatem jesli Staunton zdecyduje sie zagrac para napastnikow beda to Robbie Keane i Clinton Morrison ( Crystal Palace).Na skrzydlach miejsca utrzymaja Duff i McGeady.W srodku pomocy kontyunowac bedzie Kevin Kilbane(normalnie gra na lewej strony pomocy).

Do góry
#668875 - 10/10/2006 18:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
adso Offline
stranger

Meldunek: 10/10/2006
Postów: 3
rzeczywiscie, z Polska ta sama historia byla, miły kuponik mi to dało:), jak dla mnie watrosciowy typ...
pozdrawiam

Do góry
#668876 - 10/10/2006 19:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Masoh Offline
stranger

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1
Panowie Wiecie coś moze na temat czy jutro w meczu Ukraina-Szkocja zagra Szewczenko Rebrov z góry dziękuje za odpowiedz !!

Do góry
#668877 - 10/10/2006 20:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Kanguros Offline
stranger

Meldunek: 10/10/2006
Postów: 1
Witam jestem tu nowy,

to ja Cie serdecznie witam na forum i niesmialo upraszam bys nastepnym razem swoje typy jakos argumentowal...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*


Edited by bcn1899 (10/10/2006 20:44)

Do góry
#668878 - 10/10/2006 21:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Miłoszq Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 1358
Skąd: dawna stolica Polaków
a moze poszukamy overów?dla mnie jeden bardzo, bardzo prawdopodobny:Walia-Cypr!!!dotychczasowe wyniki w el.ME Czechy-Walia 2-1,Walia-Słowacja 1-5(a wiec 2 overy)
Słowacja-Cypr 6-1,Cypr-Irlandia 5-2(a wiec 2 overy,nawet 2 razy over 6,5gola)

Do góry
Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, akagi, forty, alfa, igea23, rafal08, pacyfista, wHiTe_StAr, Zaixi, ANZELMO), 3068 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583100 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07