Opcje tematu
#6725605 - 27/07/2016 20:18 Błąd Bukmachera - brak zwrotu kasy
fen Offline
stranger

Meldunek: 27/07/2016
Postów: 1
Witam jestem nowym graczem (fishem) na giełdzie,ale w "hazardzie" już siedzę kilka lat (utrzymuję się z pokera).
A więc wpłaciłem na betfaira jakieś 1000/2000 zł aby zobaczyć jak to wygląda .... no i tak pograłem jakieś 100 zdarzeń aż wkońcu postawiłem dzisiaj zdarzenie :
Gresik 0 - 0 Mitra Kukar: najpierw utworzyłem surebeta na 2% zostało 50 min do startu zdarzenia z myślą postawić na 1 i 2 i w momencie gola zrobić greenboka ...a więc sprzedałem 1 a 2 leżała na layu jako pierwsza w kolejce do sprzedania 3 minuty przed rozpoczęciem spotkania widzę napis suspended...myślę ok może wcześniej zaczęli ...ale po 15 minutach cały czas giełda jest zablokowania (i widnieje napis suspended) pewnie osoba co to wystawiła zapomniała odwiesić giełdę po rozpoczęciu spotkania, więc piszę do suportu że jest awaria/błąd i kiedy zrefundują kasę wsadzoną w to wydarzenie (co wydawało mi się normalne) zaś pani w suporcie odpisała że zdarzają się błędy i oni nie zwracają kasy ale w ramach przeprosin może mi dać 2 tickety po 5$ na sportbooka (niepamietam dokładnie, ta ich alternatywa do giełdy u nich)ogólnie mecz był suspended całą pierwszą połowę...i o ile akurat wpłaciłem tam jakieś groszaki 100-150 miałem przeznaczone na to wydarzenie to dało mi do zastanowienia a co by jak tam było parę k (zazwyczaj gram cały rollem na zasadzie jak nie wejdzie to zmniejsza się roll o te parenaście % jak zazwyczaj gram). Też będe musiał zapłacić za ich błąd i nieuwagę ?? ps akurat w 2 połowie już wszystko wróciło do normy i szybko sprzedałem z małą stratą.. ale nie taki był plan i zostały przemyślenia a co jakby potoczyło się inaczej ...udupił bym całego rolla a w zamian dostał bym 2 tickety po 5$.

Do góry
#6916436 - 11/04/2017 10:06 Re: Błąd Bukmachera - brak zwrotu kasy [Re: fen]
dave84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2010
Postów: 8088
Skąd: Rzeszów
Często tak bywa, że np .zawieszają i dopiero od połowy działa...czasem w ogóle...
Taki już urok Betfair niestety.

Do góry




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Józef Małolepszy, Lukasz111), 1241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581162 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49