Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#693447 - 21/10/2006 13:52 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
artu Offline
stranger

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 14
Ja pokusze się o 2 "zamachy na wielkich" i oile mój jutrzejszy typ będzie wmiare normalny to dzisiejszy wręcz szokujący.

DZISIAJ :
Legia Warszawa - Górnik Łeczna TYP 2 (kurs jak się poszuka nawet 20 )
Czemu tak? no więc krótko ,legia jeszcze nigdy nie wygrała z łeczną u siebie, legia ma cały czas nóż na gardle i presje wygrywania, co wobecnej sytuacji jednak nie mobilizuje a Łeczna- cóż ci"biedni" górnicy maja począć jak nie zaatakować i czekać na "cód" ? przecież sie nie położą i nie będą się modlić aby nie było 2cyfrówki
Wiem ze to ZADNE argumenty ale czasmi szukam sobie niespodzianki i taką dziś widze na łazienkowskiej

JUTRO:
Zagłebie-Wisła TYP 1x , 1
Przedewszystkim dlatego ze widzialem mecz z blackburn i wczesniejsze mecze które wcale mi sie nie podobały w wykonaniu wisełki- jedynym walczącym jest cantoro i czasami błaszczykowski reszta tak jakby niezbyt zmotywowana do walki (tragiczny Radowanovic, Sobolewski,Zieńczuk itd.)!a jutro na zagłebie nie wystarczy 2 wiślaków chętnych do gry-dochodzi do tego jeszcze jednak zmęczenie i niskie morale po "frajerskiej" porażce, reasumując jeszcze jedno - zagłebie ostatnimi czasy ma "patent" na wisłe.

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#693448 - 21/10/2006 14:16 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:


Wiem ze to ZADNE argumenty ale czasmi szukam sobie niespodzianki i taką dziś widze na łazienkowskiej




Zwłaszcza, że z Pogonią grali bardzo słabo i pomimo zwycięstwa końca kryzysu za bardzo nie widać. Mieli też wtedy dużo szczęścia, że Pogoń również była dysponowana bardzo słabo, ale to już inna historia.

Ja nie wiem jaki będzie wynik, ale skłaniał bym się ku temu by zagrać jakiegoś handicapa na 2. Albo nawet X2.

Choć z drugiej strony Łęczna jest taka słaba, że może oddać zupełnie pole gry, a ze 100 wrzutek, które wtedy Legia wykona - raz piłka odbije się od obrońcy i Legia fartem w końcu wepchnie piłkę do bramki.

Do góry
#693449 - 21/10/2006 14:26 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
artu Offline
stranger

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 14
Quote:

Quote:


Wiem ze to ZADNE argumenty ale czasmi szukam sobie niespodzianki i taką dziś widze na łazienkowskiej




Zwłaszcza, że z Pogonią grali bardzo słabo i pomimo zwycięstwa końca kryzysu za bardzo nie widać. Mieli też wtedy dużo szczęścia, że Pogoń również była dysponowana bardzo słabo, ale to już inna historia.

Ja nie wiem jaki będzie wynik, ale skłaniał bym się ku temu by zagrać jakiegoś handicapa na 2. Albo nawet X2.

Choć z drugiej strony Łęczna jest taka słaba, że może oddać zupełnie pole gry, a ze 100 wrzutek, które wtedy Legia wykona - raz piłka odbije się od obrońcy i Legia fartem w końcu wepchnie piłkę do bramki.





Aż taka słaba ta Łęczna myślisz? czemu juz walkowerami wszystkich meczu nie oddają ?? niewiem to jest wogule takie moje gdybanie ita DWÓJKA, ale rok temu Legia była silniejsza a górnik też "dołował" i wygrali 2:0 zaliczając mecz sezonu
A zdrugiej strony Legia zagra N swym starym poziomie i skończy się jak z wisłą płock lub lepiej 5:0 6:0 7:0 ...
Tak sie juz zaczne usprawiedliwiac ale naprawde wole grać i szukać NIESPODZIANEK

Do góry
#693450 - 21/10/2006 15:41 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
W przekroju całego dotychczasowego sezonu to Górnik Łęczna jest niestety słabą drużyną. Inaczej tego określić nie można.
Ostatnie wyniki ( 0-3, 0-3 i 1-5) mówią same za siebie.

Z kolei w przekroju całego dotychczasowego sezonu to Legia Warszawa jest średnio-słabą drużyną.

Oba zespoły nie mają formy - to widać.

Personalnie oczywiście jest przepaść. Ale same nazwiska nie grają, to wiadomo.

Grają zespoły - w świetle ostatnich meczów takowego w Legii za bardzo nie widać. W Łęcznej sądząc po wynikach raczej też.

Jednak słabe drużyny (myślę o Łęcznej) mają to do siebie, że lepsze dla nich są mecze w których mają się bronić. Niż takie grane np. u siebie, w których powinny prowadzić grę i szukać zwycięstw.

I sądzę, że dziś może być ten mecz, w którym Górnicy skonsolidowani w obronie jednak pokażą, że są drużyną. Okazje ze 2 może 3 w meczu pewnie będą mieć - jeśli szczęście dopisze mogą pokusić się o bramkę.

Jednak czystą dwójkę ciężko mi tu sobie wyobrazić - aż takim hazardzistą nie jestem. Ale remis? Czemu nie?
Górnik powinien zrobić wszystko, by ten mecz zamienił się w bezładną kopaninę. Czyli ostro, walka, walka i jeszcze raz walka.

A z piłkarzami tak to bywa (zwłaszcza polskimi), że najlepiej im sie gra, kiedy nikt na nich nie stawia. Górnik Łęczna udowodnił to już remisując z krakowską Wisłą.
A Legia? Ja już w nich nie wierzę...

I niespodzianki również nie wykluczam.

Do góry
#693451 - 21/10/2006 19:58 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
witryniarz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 255
Skąd: WARSZAWA
I co powiecie teraz, gdy skończyło się 5:0 dla Legii...? Pytanie retoryczne...ale nie do tego zmierzam.
Dziś mój nos mnie nie zwiódł, wynik trafiłem i przeczuwam, że jutro podobnie nie będzie niespodzianki w postaci 5 remisu na wyjeździe Wisły (IMHO-wygraną Zagłębia wykluczam zupełnie) i że lider wygra skromnie, ale wygra, ponieważ w mojej ocenie są podrażnieni fatalną przegraną z Blackburn...

Do góry
#693452 - 21/10/2006 20:56 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
dziś jednak niespodzianki nie było, ale w dalszym ciągu uważam, że granie tego rodzaju meczy po 1.10 czy równie dziadowskim kursie nie jest na dłuższą metę dobrym wyjściem.

Już lepiej moim zdaniem szukać niespodzianek

Do góry
#693453 - 22/10/2006 07:48 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
witryniarz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 255
Skąd: WARSZAWA
Z powyższym w zupełności się zgadzam, ale nic na siłe...

Do góry
#693454 - 22/10/2006 08:40 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
artu Offline
stranger

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 14
Quote:

Ja pokusze się o 2 "zamachy na wielkich" i oile mój jutrzejszy typ będzie wmiare normalny to dzisiejszy wręcz szokujący.

DZISIAJ :
Legia Warszawa - Górnik Łeczna TYP 2 (kurs jak się poszuka nawet 20 )
Czemu tak? no więc krótko ,legia jeszcze nigdy nie wygrała z łeczną u siebie, legia ma cały czas nóż na gardle i presje wygrywania, co wobecnej sytuacji jednak nie mobilizuje a Łeczna- cóż ci"biedni" górnicy maja począć jak nie zaatakować i czekać na "cód" ? przecież sie nie położą i nie będą się modlić aby nie było 2cyfrówki
Wiem ze to ZADNE argumenty ale czasmi szukam sobie niespodzianki i taką dziś widze na łazienkowskiej

JUTRO:
Zagłebie-Wisła TYP 1x , 1
Przedewszystkim dlatego ze widzialem mecz z blackburn i wczesniejsze mecze które wcale mi sie nie podobały w wykonaniu wisełki- jedynym walczącym jest cantoro i czasami błaszczykowski reszta tak jakby niezbyt zmotywowana do walki (tragiczny Radowanovic, Sobolewski,Zieńczuk itd.)!a jutro na zagłebie nie wystarczy 2 wiślaków chętnych do gry-dochodzi do tego jeszcze jednak zmęczenie i niskie morale po "frajerskiej" porażce, reasumując jeszcze jedno - zagłebie ostatnimi czasy ma "patent" na wisłe.

Pozdrawiam




mam tylko nadzieje ze drugi moj typ tez nie wejdzie i wygra JEDNAK wisła TYPÓW sie nie zmienia ale jak sie tak przespałem to myśle że jednak wisła wycisnie "maksa " ijuz będzie walczyc tylko o mistrza..uefa mozna powoli odpuszczac - w dodatku jeszcze mnie skusił ten kurs w toto 2.20 a nie pamiętam (oprócz legi) kiedy na wisłe był tak duzy kurs.. wrzuce to sobie z realem czy alkmarem

Do góry
#693455 - 22/10/2006 08:52 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
no cóż... został ostatni mecz tej kolejki...

i wynik może być tylko jeden... kurs również zachęca mnie do gry na Krakowian...

nie lubię gadania, że Zagłębie ma patent na Wisłę...bo ja mogę powiedzieć, że ten patent miało jak trenerem był Smuda, albo, że każdy mecz jest inny i układa się inaczej... dzieją się różne rzeczy w meczu i one mają wpływ na wynik... takie gadanie nie ma sensu... liczy się wynik FT

ale przejdźmy do samego meczu... typowy mecz na przełamania... Wisła na cztery mecze na wyjeździe ma cztery remisy... trochę to nie podobne do takiego zespołu... conajmiej dwa te remisy mogły się zakończyć zwycięstwem (np. z Górnikiem Łęczna) i byłaby trochę inna tabela...
- co do drugiego przełamania, czas na porażkę u siebie Zagłębia... zwłaszcza, że nie grają najlepiej...

- kolejnym takim aspektem, ale to już ciekawostka... stosunkowo rzadko zdarza się kolejka, że spośród wszystkich meczy nie ma zwycięstwa gości... o ile dobrze pamiętam jeszcze w tej kolejce goście nie byli górą...

Wisła jest w rytmie, ma szeroką kadrę... gra mecze bardzo często, Zagłębie mam nadzieję trochę będzie uśpione wygraną w Kielcach, chociaż to już trochę jest naciąganie...

miałem nie grać tego meczu, ale moja natura gry na przełamania jest silniejsza... dodatkowym plusem jest mecz w TV i z chęcią będę zaglądał co tam się dzieje na boisku...
wydaje mi się, że po kursie 2,1-2,2 warto to zagrać... niż zbierać na kupon kursy po 1,3-1,4

pozdrawiam
kamasss

Do góry
#693456 - 22/10/2006 13:04 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

dziś jednak niespodzianki nie było, ale w dalszym ciągu uważam, że granie tego rodzaju meczy po 1.10 czy równie dziadowskim kursie nie jest na dłuższą metę dobrym wyjściem.

Już lepiej moim zdaniem szukać niespodzianek


kurs był 1.3 i grzechem było nie grać

Do góry
#693457 - 22/10/2006 15:09 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
wisła,wisła wszystko wskazuje na to że oni będą dzisiaj lepsi kurs b.dobry. Postawiłem ją za większą kase myślę ze się zwróci. typ 2

Do góry
#693458 - 22/10/2006 16:35 Re: Orange Ekstraklasa - 11 kolejka (20-22.X)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
ahhh.... właśnie się skończył mecz Wisły...

i do początku nie tak miał on wyglądać...
piłkarze Wisły zamiast coś tworzyć i się starać ograniczali się do wybijania piłki na aut i krzyczenia na sędziego za złe decyzje... trochę jak gwiazdeczki, którym nic nie wychodzi (niestety przodował kapitan Baszczyński, piszę niestety, bo go bardzo lubię jako piłkarza)

Zagłębie mogło i nawet powinno wygrać...
fakt przy 0-0 Wisła w końcówce miała parę akcji, (boczny się nie nadje na pierwszą ligę, pokazał dwa spalone, których nie było, a mogły stworzyć coś ciekawego) jeden z nich w 93 minucie... ostatnia akcja meczu... półtora metra ostatni obrońca bliżej bramki, a ten pokazuje spalonego... normalnie żal było patrzeć...


ale nie ma co usprawidliwiać... piłkarzy Wisły zadowalał remis, tak to wyglądało, cieszyli się z niego... więc tylko dzięki ich braku chęci zwycięstwa, pewnie nie tylko ja straciłem trochę siana...
nie lubię takich teorii, że nie chcieli wygrać, napewno woleliby wygrać, ale naprawdę ten mecz wyglądał tragicznie, nie wiem czym komentatorzy się tak zachwycali...

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Józef Małolepszy, alfa), 4149 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582677 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27