Strona 19 z 21 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 >
Opcje tematu
#828550 - 03/01/2007 14:06 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Cholo]
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Kto wie dlaczego kursy na ulker topnieja warto zagrac po 1.9?

Do góry
Bonus: Unibet
#828664 - 03/01/2007 14:44 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: breugel]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: breugel
Kto wie dlaczego kursy na ulker topnieja warto zagrac po 1.9?

"Benetton will be without star power forward Goree (14.6 ppg., 7.3 rpg.), who is suffering from a calf injury and did not travel with the team to Turkey."

dlatego topnieją \:p

ale nie wiem czy warto grać(niech wypowie się spec od LegaBasket, a szczególnie od Benettonu...bursztyk)

Do góry
#828710 - 03/01/2007 15:00 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Big Ben]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Wróciłem przed chwilą z przedszkola ;\) i mogę dodać coś od siebie \:\)

Benetton to drużyna o klasę lepsza od Ulkera , bo w przeciwieństwie do Turków jest drużyną , a nie zlepkiem nie najgorszych graczy ;\) Ma kapitalnego trenera , którego zdecydowanie brakuje Ulkerowi.

Gdyby Włochom to zwycięstwo było niezbędne i grałby Goree , stawiałbym high stake na Treviso. Jednak Goree w tym sezonie to zawodnik który jest absolutnie kluczowy. Jeśli nie gra Benki mają naprawde mało argumentów pod koszem (w zasadzie jedynie Nelson może skutecznie walczyć o górne piłki) , a więc w starciu pod koszami z Turkcanem i Kambalą , nie ma większych szans.

Gospodarze będą na pewno maksymalnie zmotywowani , by wreszcie pokazać kawałek dobrej koszykówki i nieco więcej szans daje jednak im.

Ale jak już napisałem , Ulker to nie drużyna. To zawodnicy. I radziłbym : STAY AWAY from this game ;\)

Dzięki Ben

Do góry
#828751 - 03/01/2007 15:15 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Sorry że post pod postem , niechcący ;\) (a tak naprawdę ponabijać sobie chcę troszkę :p) ale zapomniałem napisać że dziś (jak ktoś już może zauważył w konkursie) polecam Joventut.

Grają naprawde fajny , zbilansowany basket , co więcej , nie muszą bać się głównej 'broni' Partyzantów , Drobnjaka i Perovicia , bo solidnie przeciwstawią im się Archibald i Betts. Po kontuzji wrócił do formy Barton. W pierwszym meczu 82-51 , deklasacja ;\) Ba , jestem dziwnie przekonany , że dziś górą będzie Joventut.

Jasne , ktoś powie : 'Joventut w hali Pionir się po prostu ob**a' ale to po prostu niemożliwe. Benett i Fernandez na to nie pozwolą ;\) Joventut jest w mocnym 'gazie' i nie jestem przekonany czy Partizan jest w stanie Hiszpanów zatrzymać.
Ba , jestem dziwnie przekonany , że to Joventut będzie dziś górą , czym praktycznie zapewni sobie 3. miejsce w grupie.

Go Go Go!

Do góry
#829269 - 03/01/2007 17:24 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
Konradoboss Offline
member

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 180
Skąd: komp
widze że małe zainteresowanie meczem Prokom-Olympiakos, jak myślicie warto zagrać na greków??

Do góry
#829293 - 03/01/2007 17:30 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Konradoboss]
hooltek Offline
veteran

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 1210
Skąd: Staszów
mysle ze ta,nie wiem tylko czemu kurs taki wysoki..jakies ino o składach by sie przydało

Do góry
#829458 - 03/01/2007 18:02 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: hooltek]
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
Wg. zapowiedzi na euroleague.net cala smietanka (Acker, Penn, Zizic, Domercant, Baby Shaq, Stack...) ma zagrac, wiec Oly -3.5 trzeba brac poki daja

Do góry
#829857 - 03/01/2007 19:32 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: kibuc]
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
Chodzi mi jeszcze po glowie under 161.5 w Barcelonie. Goście bez podstawowych graczy obwodowych beda chcieli za wszelka cene spowolnic gre i wykorzystywac Bearda i Mottole. Katalonczyce bez Basile rowniez traca sporo z sily ognia, a choc u siebie lubia strzelac, to linia 161.5 jest naprawde wysoka... Mozna zaryzykowac za srednia stawke

Do góry
#830260 - 03/01/2007 20:29 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: bursztyk
Sorry że post pod postem , niechcący ;\) (a tak naprawdę ponabijać sobie chcę troszkę :p) ale zapomniałem napisać że dziś (jak ktoś już może zauważył w konkursie) polecam Joventut.

Grają naprawde fajny , zbilansowany basket , co więcej , nie muszą bać się głównej 'broni' Partyzantów , Drobnjaka i Perovicia , bo solidnie przeciwstawią im się Archibald i Betts. Po kontuzji wrócił do formy Barton. W pierwszym meczu 82-51 , deklasacja ;\) Ba , jestem dziwnie przekonany , że dziś górą będzie Joventut.

Jasne , ktoś powie : 'Joventut w hali Pionir się po prostu ob**a' ale to po prostu niemożliwe. Benett i Fernandez na to nie pozwolą ;\) Joventut jest w mocnym 'gazie' i nie jestem przekonany czy Partizan jest w stanie Hiszpanów zatrzymać.
Ba , jestem dziwnie przekonany , że to Joventut będzie dziś górą , czym praktycznie zapewni sobie 3. miejsce w grupie.

Go Go Go!


wielkie dzięki i wielkie brawa dla Ciebie bursztyk , wyśmienity typ , cała kwintensencja typowania , bardzo rzadko gram czyjeś typy ,ale Twój zagrałem i wygrałem dużą kasę na singlu

POZDRO
ELDO

Do góry
#830329 - 03/01/2007 20:39 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: ELDORADO]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
I ja również dziękuje za tak wspaniałe podsumowanie typu \:\) Wspaniale usłyszeć coś takiego i ciesze się że wygrałeś troszke kasy \:\)

POZDRO
BURSZTYK

Do góry
#830334 - 03/01/2007 20:40 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: ELDORADO]
kajtek Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 265
Eldorado zapraszam tez domnie do tematu gdzie podaje typy. Bylem przed bursztykiem z Badaloną hehe \:p Jeszcze Arisek mialem \:p

Do góry
#830522 - 03/01/2007 21:10 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
no ja rowniez dzis tylko singiel badalony po 2.00, kusilo mnie jeszcze fener, ale nie zagralem:) ogolnie fernandez dzis szalał w badalonie:) pozdrawiam!

Do góry
#830797 - 03/01/2007 22:18 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: kibuc]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: kibuc
Dziwne rzeczy proponują buki...

Partizan - Juventud 2@2.1 to dla mnie typ dnia. Hiszpanie są jedną z nielicznych drużyn, które nie ustępują gospodarzom pod koszem, co więcej, przeciwko duetowi Drobnjak - Perovic mogą rzucić nie tylko Gainesa i Archibalda, lecz również wracającego po kontuzji Bettsa (o Duenasie nie wspominam, bo jego się nie rzuca ;\) ). Obwód ze zakomitym Fernandezem, solidnym Bartonem, Benettem i wschodzącą gwiazdą Rubio to miażdżąca przewaga Hiszpanów, którzy bez problemu powinni poradzić sobie z
Bogdanovicem, Tepicem, będącym bez formy Tripkovicem czy bardzo nierównym Cummingsem. W pierwszym meczu DKV zmiażdzył Partizan 82-51 i choć nie spodziewam się powtórki z tak mocnego walcowania, to kursy powyżej dwóch chwytam, zanim spadną.


Chodzi mi jeszcze po glowie under 161.5 w Barcelonie. Goście bez podstawowych graczy obwodowych beda chcieli za wszelka cene spowolnic gre i wykorzystywac Bearda i Mottole. Katalonczyce bez Basile rowniez traca sporo z sily ognia, a choc u siebie lubia strzelac, to linia 161.5 jest naprawde wysoka... Mozna zaryzykowac za srednia stawke

Bravo kibuc za dwa typy ktore podałes jako pierwszy!!!! typ na Juventud wysmienity i warty naprawde gry dzieki wielkie i za under Barcy oby tak dalej i obys dalej podawal tak dobre typy w tym temacie a wszyscy bedziemy zadowoloni jeszce raz wielkie thx

Do góry
#831406 - 04/01/2007 08:31 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: CANTORO]
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
A dziękuję \:\) Żeby jeszcze tak w tenisie szło... ech, Mathieu... ;\)

Dziś wpada w oko przede wszystkim over 148.5 w meczu Le Mans - Efes. Francuzi swoją grę opierają na szybkich hamerykańcach: Campbellu i Gregorym, których wspomaga Nicevic i trzeci już niski zawodnik - Bogavac. Ta czwórka serwuje kibicom sporo biegania i radosnego oddawania rzutów. Po drugiej stronie Efes z ubiegłorocznym królem strzelców Nicolasem, Jenkinsem i Akyolem, zawodnikami którzy również lubią nakręcać tempo. Z kolei wysocy Efesu to bynajmniej nie przyrośnięte do ziemi miśki, lecz superskoczny Haislip oraz bardzo sprawni Prkacin i Kuqo. Zapowiada się fajny, szybki mecz - i duża ilość punktów.

Niską linię może tłumaczyć statystyka, dająca meczom z udziałem Le Mans średnio 147 punktów, ale... ta sama statystyka pokazuje, jak różne mecze rozgrywają Francuzi u siebie i na wyjeździe: pada w nich odpowiednio 158.5 i 138 punktów. Wierzę, że zostanie to podtrzymane.

Do góry
#831446 - 04/01/2007 09:15 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: kibuc]
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
I może jeszcze drugi typ, czyli wspomniany już wczoraj Olimpiacos -3.5. Wahałem się troszkę, bo jako naczelny prokomożerca ;\) mogę nie być obiektywny, ale twarde fakty stoją mocno po stronie gości. Obwód to różnica kilku klas - z jednej strony najszybsza mysz w całym Meksyku vel Scoonie Penn, niesamowity Acker grający na trzech pozycjach jednocześnie oraz straszący z obwodu Domercant, naprzeciw nich Atkins, Dalmau i Slanina, być może z wracającyh po kontuzji Pacesasem. Ewentualnej szansy gospodarze mogliby szukać pod dziurą, licząc że Besok, Andersen i Wójcik do spółki poradzą sobie z Zizicem, tyle że do gry wrócił już Schortsanitis, a na niego żadna ekipa w EL nie ma odpowiedzi. Szykuje się niezłe lanie, podobne do tego z pierwszego meczu obu drużyn (97-74).

Do góry
#831604 - 04/01/2007 11:21 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: kibuc]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Nic dodac nic ująć kibuc, ale jednak dodam
W hali w Le Mans jest bardzo, bardzo ciepło, a to sprzyja szybkiej grze. Kto gral ten wie, jak wszystko ślicznie wpada kiedy w hali jest cieplo i jest duza wilgotnosc (moim zdaniem bez porownania z tym co jest np. w Olivii)

Do góry
#831721 - 04/01/2007 12:12 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: kibuc]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Originally Posted By: kibuc
I może jeszcze drugi typ, czyli wspomniany już wczoraj Olimpiacos -3.5. Wahałem się troszkę, bo jako naczelny prokomożerca ;\) mogę nie być obiektywny, ale twarde fakty stoją mocno po stronie gości. Obwód to różnica kilku klas - z jednej strony najszybsza mysz w całym Meksyku vel Scoonie Penn, niesamowity Acker grający na trzech pozycjach jednocześnie oraz straszący z obwodu Domercant, naprzeciw nich Atkins, Dalmau i Slanina, być może z wracającyh po kontuzji Pacesasem. Ewentualnej szansy gospodarze mogliby szukać pod dziurą, licząc że Besok, Andersen i Wójcik do spółki poradzą sobie z Zizicem, tyle że do gry wrócił już Schortsanitis, a na niego żadna ekipa w EL nie ma odpowiedzi. Szykuje się niezłe lanie, podobne do tego z pierwszego meczu obu drużyn (97-74).

Wątpię w tęgie lanie,szczególnie podobne do pierwszego spotkania.Olimpiakos nie gra jeszcze jak "zespół" aczkowiek inwidualnie prezentuję się klasę wyżej niż mistrz Polski.
Sofoklis nie za bardzo lubi się z Gershonem i wątpię by dostał dzisiaj wiele minut na parkiecie.
Odradzam granie na grecką drużynę...dzisiaj jest wiele innych ciekawych spotkań do gry.
Po typy zapraszam na stronę: http://www.basbetball.pl

Do góry
#831723 - 04/01/2007 12:12 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: muppet]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: muppet
Nic dodac nic ująć kibuc, ale jednak dodam
W hali w Le Mans jest bardzo, bardzo ciepło, a to sprzyja szybkiej grze. Kto gral ten wie, jak wszystko ślicznie wpada kiedy w hali jest cieplo i jest duza wilgotnosc (moim zdaniem bez porownania z tym co jest np. w Olivii)


Naprawdę ciekawa rzecz \:p
Przyznam,że nigdy nie patrzyłem w ten sposób

PS: No to chyba w hali w Maladze jest zawsze zimno

Do góry
#831794 - 04/01/2007 12:31 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: zw1]
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
Originally Posted By: zw1
Olimpiakos nie gra jeszcze jak "zespół" aczkowiek inwidualnie prezentuję się klasę wyżej niż mistrz Polski.
Sofoklis nie za bardzo lubi się z Gershonem i wątpię by dostał dzisiaj wiele minut na parkiecie.


Nie zgodzę się. Współpraca Penna z wysokimi graczami, zwłaszcza Zizicem, jak i gra między samymi wysokimi układa się bardzo dobrze, jest sporo wysokich zasłon i oddań po penetracji na 2-3ci metr (co nie jest trudne, gdy penetruje się tak znakomicie jak Penn). Acker i Domercant to zawodnicy owszem, grający indywidualnie, ale przy ich fenomenalnych umiejętnościach można sobie na to pozwolić bez szkody dla drużyny. Zresztą sam bilans Greków (7-2) wskazuje, że taka gra im nie szkodzi.
Baby Shaq dostaje mało minut przede wszystkim ze względu na braki kondycyjne (warto spojrzec, jak dyszy i ocieka potem już po 3-4 przebieżkach wzdłuż boiska - przy takiej masie to nie dziwi), ale jak on te minuty wykorzystuje! Jeśli pominiemy dwa mecze w których zgrał 2-3minutowe epizody, otrzymamy gracza, który w 12 minut daje 10 punktów, 4 zbiórki i wymusza 4 faule. Wielu zawodników na takie statystyki pracuje cały mecz.

Tymczasem obecny Prokom nie jest lepszą drużyną niż w listopadzie, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że gorzej niż wtedy wykorzystuje swoje mocne strony. Przeniesienie ciężaru gry na obwód przy takich wysokich to spory idiotyzm.

Do góry
#832243 - 04/01/2007 15:20 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: kibuc]
kajtek Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 265
Prokom Trefl - Olimpiakos Pireus typ 1 kurs. max 2.75

Dla mnie po walce bym moze i po dogrywce wygra Prokom. Olimp tak jak kibuc wspomnial nie gral meczu od 20 grudnia. To juz jaks czas a wiadomo ze same treningi czy gierki przedmeczowe to nie to samo co mecz. Ja wiem ze Olimp ma sklad ze normalnie gdyby gral o wejscie do finalu to by prokom pojechal z lizakiem w ustach :P. Licze na prokom i nie chce sie przeliczyc.

Licze na Wojcika ze zagra tak jak Besok w meczu Le Mans. Besok niech zagra tak jak w tamym meczu. Do tego Slanina poprosze o 30 pkt najlepiej same trojki, Atkins niech rozgrywa na czysty kosz moze z 10 pkt tez sam trafic, Norgard niech tez pokaze jak umie grac dolaczy sie Hukic a prokom wygra 105 do 90 hehe.

Do góry
Strona 19 z 21 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, igea23, Sony, 11kera11, kemp, Górnik_Wałbrzych), 3309 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581882 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49