Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#696610 - 23/10/2006 14:26 Puchar Polski 1/8 finału
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
We wtorek zostanie rozegranych 7 meczów w ramach 1/8 finału pucharu Polski:
Stal Sanok – Arka Gdynia
Cracovia Kraków – Zagłębie Lubin
KKS Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – Korona Kielce
Łódzki KS – Radomiak Radom
Górnik Polkowice – Groclin Grodzisk
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok

Zacznę od meczu,któy zainteresował mnie najbardziej,a dokładnie Wisła Płock-Jagiellonia.Kurs na awans Jagielloni wynosi aż 2,7 !!! Nic tylko brać.Białostocczanie są w gazie grają naprawdę dobrą i skuteczną piłkę,a Wisła Płock przechodzi męczarnie w lidze nie potrafi wygrać.Trzeba jednak przyznać,że ostatni mecz Płocczanie zremisowali z faworyzowanym Groclinem.Dla Wisły Płock zapewne ważniejsza jest OE bo narazie są w dolnej strefie tabeli i zapewne będą chcieli się z niej wydostać.Csaplar da pewnie odpocząć niektóym podstawowym zawodnikom,a Jagiellonia zagra w najsilniejszym skłądzie,a to przy wysokich umiejętnościach graczy z Białegostoku nie zapowiada najlepiej dla Płocczan.

Górnik Polkowice-Groclin X
Najważniejszym faktem do zagrania tutaj remisu jest seria Górnika bez remisów, o dziwo zremisowali oni 3 pierwsze mecze w 2 lidze i później bez remisów,remis pojawił się właśnie w pucharze Polski z GKS-em Bełchatów.Czyżby tradycji miało stać się zadośc ? Groclin to drużyna wybitnie remisowa,dlatego bardzo prawdopodobna jest w tym meczu dogrywka.

Górnik Zabrze-Korona Kielce x2 (awans Korona)
Korona ostatnio spuściłą trochę z tonu,2 porażki z rzędu,coś niedobrego dzieje się w Kielcach ale myślę,że jest to tylko chwilowy zastój i w meczu z Górnikiem pokażą dobrą piłkę i wywalczą awans do następnej rundy,możliwe,że dopiero po dogrywce.Korona traktuje puchar Polski bardzo poważnie nie wątpię,że Górnik także lecz to Korona ma większy potencjał piłkarski.

ŁKS Łódź-Radomiak Radom 1
Tutaj zdecydowanie stawiam 1 dla mnie Radomianie są skazani w tym meczu na porażkę i jej dświadczą,umiejętności są zdecydowanie po stronie Łodzian,którzy zapewne nie zlekceważą rywala i sięgną po kolejną rundę.Radomiak to przecież drużyna 3 ligowa,wiem,że niespodzianki się zdarzają ale na pewno nie w tym meczu.Dla bardziej odważnych polecam zagranie,że ŁKS będzie wygrywał po 1 połowie,a dla mniej odważnych awans Łodzian po kursie 1,15 w stsie to będzie pewniak wtorku

TO by było na tyle rozważań na temat kolejnej rundy pucharu Polski.Zapraszam gorąco do komentowania zarówno moich wypocin jak i wpisywania własnych przemyśleń

Do góry
Bonus: Unibet
#696611 - 23/10/2006 14:47 Re: Puchar Polski 1/8 finału
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Cracovia - Zagłębie, mecz przełożony na 7 listopada na prośbę Lubinian o ile mi wiadomo.

Z jutrzejszych spotkań skłaniam się do zagrania Arki Gdynia w meczu z Stalą Sanok. Zacznę od gospodarzy. Sprawili oni ogromną niespodziankę w poprzedniej rundzie eliminując mistrza Polski - Legię Warszawę. Meczu nie widziałem, ale zapewne większy w tym udział nieudolności Warszawian, niż świetnej gry Stali. Stal obecnie z dorobkiem 7 punktów w 14 meczach zajmuje ostatnią pozycję w 3 lidze. Ostatnie spotkania nie napawają optymizmem, przegrana z Avią, a wcześniej porażka u siebie z równie słabym AKSem Busko Zdrój (1-3) chluby nie przynoszą. Co innego Arka. W ostatnim meczu z niedawnym jeszcze liderem potrafili zremisować mimo że do 74 minuty przegrywali 0-2, co niewątpliwie świadczy o waleczności tej drużyny. Należy również pamiętać, mimo że Arka również okupuje dolne rejony tabeli, to zawsze jest to 1 liga, a nie trzecia jak w przypadku Stali. W poprzedniej rundzie Żółto- Niebiescy rozbili w Gliwicach Piasta 5-2, dlatego też uważam że w tej rundzie powinni sobie poradzić ze słabszą Stalą Sanok. Kurs 1,5 czy to w Toto-mixie czy w STS jak dla mnie warty zagrania.

Do góry
#696612 - 23/10/2006 15:59 Re: Puchar Polski 1/8 finału
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja chciałbym zwrócić uwage na pojedynek Lech P.-Wisła P. w Profku. Uważam że po kursie 2 na Kolejorza, jak najbardziej można próbować. Lechici grają piłke przed wojenną, zmiana taktyki na 4-5-1 nie dała efektów. Wciąż padają hokejowe wyniki (szczególnie przy Bułgarskiej). Nie trzeba chyba dodawać że Lechici strzelają najwięcej w Naszej lidze.

Płock dużo raczej nigdy nie strzelał. Jaga zespół solidny. I tu mam małe pytanie do zorientowanych - jak Jaga potraktuje jutrzjejszy mecz, jakis skład.

Do góry
#696613 - 23/10/2006 17:46 Re: Puchar Polski 1/8 finału
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Zacznę od meczu,któy zainteresował mnie najbardziej,a dokładnie Wisła Płock-Jagiellonia.Kurs na awans Jagielloni wynosi aż 2,7 !!! Nic tylko brać.Białostocczanie są w gazie grają naprawdę dobrą i skuteczną piłkę,a Wisła Płock przechodzi męczarnie w lidze nie potrafi wygrać.Trzeba jednak przyznać,że ostatni mecz Płocczanie zremisowali z faworyzowanym Groclinem.Dla Wisły Płock zapewne ważniejsza jest OE bo narazie są w dolnej strefie tabeli i zapewne będą chcieli się z niej wydostać.Csaplar da pewnie odpocząć niektóym podstawowym zawodnikom,a Jagiellonia zagra w najsilniejszym skłądzie,a to przy wysokich umiejętnościach graczy z Białegostoku nie zapowiada najlepiej dla Płocczan.





Quote:

Płock dużo raczej nigdy nie strzelał. Jaga zespół solidny. I tu mam małe pytanie do zorientowanych - jak Jaga potraktuje jutrzjejszy mecz, jakis skład.




Zapowiada sie bardzo ciekawy mecz. Po ostatnich 2 wygranych ze stosunkowo silnymi rywalami (no moze ze Slaskiem za bardzo sie nie zmeczyli bo widac bylo ze odpoczywaja juz przez Plockiem) Jagiellonia przystapi do zmagan pucharowych z Wisla P. Powiem tak: Jutro wybiegnie najsilniejsza jedenastka jaka moze wystawic trener Tarasiewicz. Napewno nie ma mowy o zadnym odpuszczaniu. Pomocnicy i napastnicy sa w dobrej formie (szczegolnie Sobocinski i Sobolewski) a dodatkowa graja ze swiadomoscia ze maja za soba Jacka Banaszynskiego w bramce (dzieki niemu Ruch nie dal rady strzelic gola w meczu u siebie).
Moze to zjawisko juz poza sportowe ale w dniu dzisiejszym zostal przeglosowany projekt powstania Galerii "Jagiellonia" ktora ma w przyszlym sezonie utrzymywac klub juz w OE gdyby decyzja byla inna, bylby to prawdopodobnie koniec Jagi . Zalezalo na tym szczegolnie bardzo pilkarzom ktorzy wraz z Zarzadem i trenerami zorganizowali wczoraj konferencje prasowa aby wyrazic swoje poparcie. Mysle ze liczac sie z tym ze decyzja jest pozytywna zagraja jutro na MAXA.
Jaga umie w pucharach powalczyc (chociazby pamietny mecz z Gornikiem Leczna grany na wyjezdzie i wygrany w dogrywce) i jutro Plock powinien wlozyc ogrom sil bo chodzac po boisku z wybiegana Jagiellonia bedzie im ciezko.
Aha kwestia kibicowska.. Wisla Plock zwrocila sie do PZPN z prosba ,aby we wtorkowym meczu PP z Jaga nie uczestniczyli nasi kibice. PZPN prosbe zaopiniowal pozytywnie. Oficjalnym powodem jest modernizacja sieci monitoringu na sektorze gosci.
Kursy chociazby w STS to dla mnie ogromne zaskoczenie i widzac je pojawil sie usmiech na mojej twarzy tak wiec jutro:
Jagiellonia 2@4.40
Jagiellonia awans @2.70
zebym mogl probowalbym jeszcze ze Plock nie strzeli ale w STS nie widze takiego zakladu

Z pozostalych meczy:
LKS 1@1.25
Arka 2@1.50
Lech 1@1.65
Koledzy wyzej opisali dlaczego

Pozdrawiam

Do góry
#696614 - 23/10/2006 18:23 Re: Puchar Polski 1/8 finału
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Bez Henryego Quinterosa będą musieli sobie poradzić w jutrzejszym meczu z Pogonią Szczecin piłkarza Lecha Poznań. "Kwinto" ma lekki uraz stawu skokowego i sztab szkoleniowy Kolejorza podjął decyzję, że lechita jutro nie pojawi się na boisku.

Do góry
#696615 - 23/10/2006 18:49 Re: Puchar Polski 1/8 finału
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Nie wiem czemu jest taki hura optymizm, że Jaga jutro wygra w Płocku?? Kilka spraw dla, których nie warto grać tego meczu!!
Po pierwsze to przypomina mi się PP w zeszłym roku jak to Płoczczanie mieli kolejno odpadać najpierw z Lechem, a potem mieli być rozjechani we finale przez Zagłębie. Wisła P. rok temu też się pałętała w ogonie, a zdobyła puchar!!!

Po 2 to kolega Chaoz przypomniał mecz z Łęczną, to ja przypominam mecz Jagi z bodajże ostatnią w tabeli Polonią Warszawa, która też miała odpuścić puchar a już w Białymstoku wygrała 3-1. Lubie Jagiellonie za tradycje i kibiców, ale jak jeszcze patrze na wynik meczu barażowego z Arką to śmiem stwierdzić, że Jaga nie wygra tego meczu. Co gorzej niestety odpadnie.
Wisła P - Jaga typ 1

Do góry
#696616 - 23/10/2006 19:11 Re: Puchar Polski 1/8 finału
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Po 2 to kolega Chaoz przypomniał mecz z Łęczną, to ja przypominam mecz Jagi z bodajże ostatnią w tabeli Polonią Warszawa, która też miała odpuścić puchar a już w Białymstoku wygrała 3-1. Lubie Jagiellonie za tradycje i kibiców, ale jak jeszcze patrze na wynik meczu barażowego z Arką to śmiem stwierdzić, że Jaga nie wygra tego meczu. Co gorzej niestety odpadnie.
Wisła P - Jaga typ 1



Po 1 z Polonia odpadli na wlasne zyczenie, prowadzili na wyjezdzie 3-1 i w ostatnich minutach stracili gola na 3-2.
Po 2 jezeli nie wiesz jaka sytuacja panowala w klubie w trakcie barazy to skoncz temat i go w ogole nie ruszaj. Jaga miala je przegrac bo caly czas chodzilo o Galerie, na ktora w tamtej chwili nie bylo zgody. Co sie z tym wiaze nie mialby kto utrzymac klubu w OE wiec odpuscili. Nie majac kasy po co sie tam pchac? Przyklad grajacego w 2 lidze LKSu. Awansowac zeby spasc? Co do meczu z Arka.. chcialbym zauwazyc ze zmienila sie takze czesc graczy i trener wiec nie widze porownania. Wszyscy ktorzy zawalili gole w barazach juz nigdy nie zagraja w barwach klubu z Bialegostoku.
po 3 byla prosba o opinie to jako kibic Jagi przedstawilem co sie dzieje 'u nas'. Nie zmuszam nikogo do gry, poprostu kursy proponowane przez STS sa przesadzone i temu je gram.
Pozdrawiam

Do góry
#696617 - 23/10/2006 19:34 Re: Puchar Polski 1/8 finału
e$corpion Offline
Zysk Daje Ryzyko

Meldunek: 28/05/2006
Postów: 3798
ŁKS Łódź-Radomiak Radom

Szczeście dla Radomiaka w PP moim zdaniem już sie skończyło.Radomiak w poprzedniej rundzie wyeliminował Odre Wodzisław i oglądajac ten mecz miałem wrażenie że Odra poprostu zlekceważyła rywala chociaż już w 5 min powino być 2-0 dla Odry , pożniej strzelona bramka Radomiaka i masowa obrona, gra z kontry i troche szczescia i skończyło sie 1-0.Radomiak to już nie ta sam zespół który potrafił ograć w PP Górnik Zabrze.W lidze 3 Radomiak zajmuje obecnie 8 miejsce ale przynajmniej powinen być w 1-3 lecz gra napastników pozostawia wiele do życzenia i razi ich nie skuteczność.A w niedziele czeka Radomiaka ciężki mecz u siebie z Ruchem Wysokie Mazowieckie i myśle że na tym meczu kopacze z Radomia muszą sie skoncetrować.I nawet jeżeli ŁKS nie zagra na 100% to spokojnie wystarczy na Radomiaka.




Przypuszczalny skład Radomiaka:

Gałczyński - Nykiel, Skórnicki, Michalski, Wachowicz, Błażejewski, Terlecki, Lewandowski, Kacprzak, Barzyński, Kowalczyk.

Do góry
#696618 - 23/10/2006 19:53 Re: Puchar Polski 1/8 finału
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Bez Henryego Quinterosa będą musieli sobie poradzić w jutrzejszym meczu z Pogonią Szczecin piłkarza Lecha Poznań. "Kwinto" ma lekki uraz stawu skokowego i sztab szkoleniowy Kolejorza podjął decyzję, że lechita jutro nie pojawi się na boisku.


Bardzo duże osłabienie! Odradzałbym granie Lecha po tym kursie, tym bardziej że Pogoń chyba powoli "zaskakuje".

Do góry
#696619 - 23/10/2006 19:59 Re: Puchar Polski 1/8 finału
Roba[L] Offline
journeyman

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 66
Skąd: Gliwice
Stal Sanok - Arka Gdynia

III-ligowcy w poprzedniej rundzie sprawili największą sensację eliminując Legię Warszawa. Wydaje mi się, że Arka nie popełni błędu "Stołecznych" i przystąpi do tego spotkania z należytą koncentracją i nie zlekceważą przeciwnika. Stal w lidze gra fatalnie. We wtorek napewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Umiejętnościami napewno są dużo gorsi od piłkarzy Arki. Jedyne czym mogą im dorównać to ambicją i wolą walki. Wydaje mi się jednak, że to zbyt mało atutów, żeby osiągnąć dobry wynik z I-ligowcem.

Górnik Zabrze - Korona Kielce

Korona przegrała w lidze 2 ostatnie mecze. Zespół złapał małą zadyszkę i nie spisuje się tak, jakby sobie tego życzyli kibice. Celem Korony w tym sezonie napewno jest awans do europejskich pucharów. Najkrótsza droga wiedzie właśnie przez Puchar Polski. Górnik u siebie spisuje się dość poprawnie. Jednak priorytetem dla Zabrzan napewno jest liga. W sobotę czeka ich ciężki mecz w Poznaniu i zapewne to spotkanie dla trenera Motyki ma znaczenie pierwszorzędne. Jutro być może da szansę dublerą. Wydaje mi się, że Kielczanie przełamią jutro złą passę i zejdą z boiska jako zwyciężcy.

Do góry
#696620 - 23/10/2006 20:53 Re: Puchar Polski 1/8 finału
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Stal Sanok - Arka Gdynia

"Sensacja", "Kompromitacja stolicy", "Legia na kolanach" - to tylko niektóre z tytułów po pamiętnym dla sanoczan meczu z warszawską Legią, którą wyeliminowali w poprzedniej rundzie PP. W tym meczu piłkarze ze stolicy zlekceważyli rywala i myśleli, że wygrają "na stojąco". O tym, że sie przeliczyli doskonale wiemy.
Jutro do Sanoka przyjeżdża drużyna Arki. Zawodnicy Ekstraklasy rywala chyba nie zlekceważą i podejdą do tego meczu poważnie. W lidze wiedzie im się średnio, w PP trafili chyba na teoretycznie najsłabszą ekipę...
Tak więc jest szansa aby zagrać w kolejnej rundzie pucharu.
Sanok zajmuje ostatnie miejsce w czwartej grupie III ligi. Ostatnio grają fatalnie, przegrywają bardzo ważne pojedynki z rywalami do których tracili niewiele punktów.
W zespole brakuje prawdziwego lidera - Badowicz nie spełnia pokładanych nadziei. Jednak prawie do każdego gracza Stali można mieć mnóstwo pretensji ..
Jednym z nielicznych, ktory gra na przyzwoitym poziomie jest Dawid Pietrzkiewicz. Bramkarz sanoczan wiele razy uratował przed blamażem swoich kolegów. Udanie występuje między słupkami kardy narodowej U-19 a akcje z ostatnich sekund meczu z Legią z pewnością długo będzie pamietał gdy obronił strzał Łukasza Surmy w sytuacji sam na sam.
Ale trzeba sobie zadać pytanie - czy Dawid sam zatrzyma w pojedynkę zawodnikow Arki ??
Smiem twierdzić, że nie
Zawodnicy Arki w każdym elemencie gry przewyższaja kolegów z Sanoka. Legioniści posiadają jeszcze wiekszy potencjał i możliwości niż Arka ale wtedy zespół Stali był zespołem teoretycznie lepszym.
Dzis sytuacja w Sanoku jest bardzo trudna - z zespołem w bardzo niemiłych okolicznościach pożegnał sie trener Federkiewicz, nowy trener ( Pytlowany) chyba nie zmieni stylu gry w kilka dni i nie sprawi, że sanoczanie sprawią kolejna sensację.
Trener Federkiewicz wykonał wiele dobrego dla klubu z Sanoka, pracował w nim ponad 3 lata, mial własną wizję zespołu, wprowadził wiele młodych zawodników do drużyny, w poprzednim sezonie wszyscy byli zaskoczeni bardzo dobrą postawą graczy Stali. Kilka meczów temu dostał od zarządu kredyt zaufania, miał gwarancję, że będzie trenerem do konca rundy. Do tego trzeba dodać, że miał wielki szacunek i poważanie wśród swoich podopiecznych, którzy stanęli za nim "murem" i nie chcieli aby opuszczał trenerskie stanowisko.
Problemy ligowe, w zarządzie, byc może zmiana trenera wpłynie bardzo źle na piłkarzy z Sanoka i w jutrzejszym meczu będą oni tłem dla Arki, ktora w mojej opinii wygra ten mecz.
Kurs niezbyt wysoki ale niczego innego od bukmacherów wymagać nie mogliśmy.
Warto zagrać na Arkę np. w dublu
Innych zdarzen z PP chyba sie nie podejme obstawiania

Mój typ : Arka Gdynia @ 1,50
Stawka : 9/10

Do góry
#696621 - 23/10/2006 21:41 Re: Puchar Polski 1/8 finału
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Wisla P-Jaga
Ja tak szybciutko 2 zdanka...

Otoz jak juz kiedys pisalem problem Wilsy zwiazany jest nie z brakiem umiejetnosci czy czyms w tym rodzaju lecz z atmosfera w klubie. Kiedy ostatnio zaczynalem myslec ze rany zaczynaja sie goic a konflikty zanikaja wyskoczyla "nowa aferka" :| ziwazana z Belada ktory zostal posadzony o gre u bukmacherow i od srody nikt go nie widzial... Przed zniknieciem jeszcze zdazyl sie poklucic z Rachwalem... Inny rownie wazny problem to gracze z Balkanow (Pekovic,Belada, Zivkovic,Colakobvic i Grizonic) ktorzy podobno obrazja sie gdy trener wytyka im jakis mankament w grze nawzajem stajac we wlasnej obronie... Sam Csaplar przyznaje ze jeszcze nigdy w swojej karierze nie byl tak zmeczony prowadzeniem druzyny jak teraz... ja mu sie nie dziwie

Nie pamietam kiedy bylo rownie beznadziejnie bo ostatnio do slabej atmosfery doszla slaba gra i np w spotkaniu z Cracovia stworzenie praktycznie ze 2 sytuacji bramkowych przez Nafciarzy...
Troszke lepiej to wygldalo w Grodzisku zespol znowu zaczal grac pressingiem i stworzyl kilka dobrych sytuacji... Powracajaca forma czy przypadkowy zryw? trudno ocenic...

Teraz do Plocka przyjezdza Jagiellonia i nie ma co liczyc na to ze gospodarze oleja mecz bo bedzie wrecz odwrotnie... Wisla nie musi odpuszczac pucharu zeby walczyc w lidze bo bez problemu jest w stanie poradzic sobie tu i tu, Wisla potrzebuje zwyciestw i to jak najszybciej a gdzie wygrywac jak nie u siebie do tego z zespolem z nizszej klasy rozgrywek? Te spotkanie bedzie mialo olbrzymia wage dla dalszych losow pilkarzy ich psychiki. Napewno dadza z siebie wszystko. Czy to wystarczy do zwyciestwa? hm... wg mnie miedzy 2 a pierwsza liga jest obecnie spora roznca... Pamietam jak rok czy 2 lata wczesniej do plocka przyjezdzaly takie zespoly jak LKS czy Kujawiak W itp walczace o awans z czolowki 2 ligi spodziewalem sie ciezkich spotkan a tu Wisla wygrywala gladko praktycznie 2 skladem... Trezba pamietac ze druzyna z Plocka zdobyla w tym roku SP i PP wiec nie jest to jak niektorzy mysla zbieranina pilkarzy ktora stac tylko na dolna czesc tabeli. Wg mnie niedlugo moze nastapic gwaltowny zryw Wisly moze jutro moze za tydzien a 3tygdonie... Po prostu jak na razie Wisla to dla mnie jeden wielki no bet no moze poza wyjazdami... Bo jak wiadomo Wisla to przyklad druzyny wlasnego boiska i to naprawde dobry przyklad...

Granie na Jage ryzykowne... Wisla nie jest tak slaba ze bedzie przegrywac mecz za meczem w dodatku u siebie... a jesli teraz przegra to ja juz nie wiem... chyba klub jak i kibice rozgonia pilkarzy na 4 strony swiata... Tu trzeba pokonac Belchatow w sobote a co dopiero Jagiellonie... (z calym szacunkiem oczywscie). Pilkarze nie moga sobie pozwolic na kolejna wpadke.

Do skaldu wraca Rachwal niestety dalje nie moga grac Pekovic, Belada, i Colakovic. Czy to duze oslabienia? Sobczak napewno spore ale w ataku i tak jest duza konkurencja co do resszty to powiedzialbym srednie bo obroncy i tak spisywali sie jak na razie ponizej oczekiwan.

Wisła: Skrzypiec - Żivković, Romuzga, Magdoń, Kazimierczak - Geworgian, Gedeon, Rachwał, Sedlacek - Dosek, Gregorek


Wiec ciezko typowac to spotkanie i naprawde odradzam bo wszytsko zalezy od pilkarzy a w jakich nastrojach beda jutro o 18 to juz nie jestem w stanie powiedziec moze wygraja z Jaga 3-0 po meczu pelnym walki a moze znowu bedzie granych piach i skonczy sie 0-1... Troche ubolewam jeszcze ze zaden buk nie wuystawil underka na ten mecz czy moze cos przeoczylem?

Ps Kfjatek napisz cos wiecej o Lechu naprawde odradzasz gre na gospodarzy? O_o wg mnie to Pogon miala sporo szczescia remisujac z i tak slaba Odra we Wlodzislawiu a LEch troche pecha nie zdobywajac pktow w Lodzi...

No i moze panowie z Kielc cos o Koronie? bo kurs na awans w okolicach 1,65 wyglada calkiem calkiem...

pozdro

Do góry
#696622 - 23/10/2006 21:53 Re: Puchar Polski 1/8 finału
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
jednak przegapilem under jest w toto za 1,8 i wydaje sie byc godny rozwazenia Wisla ostatnio same undery i teraz mysle bedzie tak samo... Beda grac przede wszytskim aby nie stracic a z gra do przodu od jakiegosc czasu trche mizernie... co mysla o underze kibice gosci?

Ps Chaoz masz w toto i profie chyba tez ze Wisla nie strzeli w okoolicach 4..

Do góry
#696623 - 24/10/2006 04:05 Re: Puchar Polski 1/8 finału
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Stal Sanok-Arka Gdynia 2
Sanok to bardzosłaby zespół.Sprawił wprawdzie niespodziankę w meczu z Legią.Zawodnicy z Sanok są skoncentrowani na utrzymaniu bytu w 3lidze.Arka to jest zespół o większym potencjale.Będą chcieli udowodnić,że są zespołem pierwszoligowym.Dodatkowo gracze z Gdyni zaczynają dobrze grać.Kurs jest bardzo dobry i według mnie to jest promocja.

Płock-Jagiellonia 1
Płock to pierwszoligowiec.U siebie zawsze groźny.Zawodnicy z Płocka zawsze prezentowali się dobrze w Pucharze Polski.Jagiellonia to solidna firma.Ale na wyjazdach słabiej grają.
Ci co stawiają Wisłę Płock na straconej pozycji to po się przekonają,że jest różnica między tymi zespołami.

Pozostałe mecze:
Górnik Polkowice-Groclin awans 2
Górnik Zabrze-Korona Kielce X
ŁKS Łódź-Radomiak Radom 1
Cracovia Kraków-Zagłębie Lubin awans 2
KKS Lech Poznań-Pogoń Szczecin 1

Do góry
#696624 - 24/10/2006 08:28 Re: Puchar Polski 1/8 finału
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Witam wszystkich
Polkowice - Groclin 2
Nie zgadzam sie z moimi przedmowcami,ze Groclinzremisuje z Polkowicami.Oczywiscei Groclin remisuje ale u siebie w domu.Bo to jest druzyna,ktora nie potrafi grac w ataku pozycyjnym.Za to najlepiej w calej lidze gra z kontrataku.
Spojrzcie na ich wyniki.Zadnego meczu nie przegrali na wyjezdzie a grali min z LKS,Cracovia czyli druzynami,ktore na swoimi terenie raczej wygrywaja.Ostatnio wygrali z sama Arka i to 4:2 w Gdyni.Praktycznie kazda akcja konczyla sie wowczas golem.Groclin jest najbardziej niewygodnym przceiwnikiem w lidze.Podopieczni Liczki kontynuuja swoja serie nieprzegranych 9 spotkan.Dla mnie jest najlepszy typ na puchar polski.Stawiam smialo 2.Kurs w toto-mix waha sie w okolicy 1,85.Byc moze w ataku zagrja ze soba mlode wilki czyli Kazmierowski z Zahorskim.Polecam

Pozdrawiam

Do góry
#696625 - 24/10/2006 08:50 Re: Puchar Polski 1/8 finału
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Spoko Chaoz ja tylko odpisałem, że wygrana Jagi wcale nie jest taka pewna. Po prostu wydaje mnie się, że mimo wszystko priorytetem jest dla Jagielloni awans tym bardziej po tym co napisałeś. Po tym co napisał kolega z Płocka, ja jednak ten mecz całkiem odpuszczam, choć nadal przychylam, się, że Wisła P. to drużyna typowo pucharowa a w tym sezonie raczej nie będzie miała problemów z utrzymaniem!! Dobrze, że się wypowiedziały obie strony bo teraz widac, że to jest jednak no bet

Teraz kilka słów z obozu Korony
Jedynym pocieszającym faktem jest, że do kadry wraca Zganiacz, gdyż Hermi w meczu z Cracovią widać, że był osamotniony gdyż Djoko grał bardzo defensywnie. Niestety nie zagra nadal Sasin i Golanski z powodu kontuzji, ale i tak co mnie martwi najbardziej do Załuska na bramce, który za bezmyślny faul w rezerwach dostał czerwień i wiadomo, że w lidze nie zagra do wiosny . Co więcej martwi mnie lewa obrona Korony, gdzie ostatnio gra Brzyski i gra totalny piach, a jego zmiennikiem jest wcale nie lepszy Bednarek. Bez formy jest także Bonin, który zastępuje Sasina. Dużo, zależy od podejścia Zabrzan do tego meczu. Jeżeli zagrają w pełni swoich mozliwości to mogę ograć Korone . Choć wydaje mnie się, że Kielczanom "za bardzo" zależy na wygraniu PP i widać to co roku. 2 lata temu odpadli w 1/4 rok temu w 1/2 teraz czas na finał.
Warto jeszcze dodać, że rok temu Kielczanie 2 razy łatwo wygrali z Górnikiem 3-0 na wyjeździe i 4-1 u siebie, oraz że już niedługo zagrają między sobą mecz u siebie.
Puchar za jakieś punkty w lidze?? Raczej to mało relane, choć kto wie. Korona powinna ten mecz wygrać, ale tylko dlatego, że Górnik ten mecz odpuści w przeciwnym razie może byc wszystko!! Ja osobiście tego nie gram

Dla mnie typem dnia jest Stal S. - Arka kurs 1.50 jaki wystawiły buki biorę z pocałowaniem ręki, a koledzy wyżej już to ładnie opisali
Pozdrawiam

Do góry
#696626 - 24/10/2006 10:47 Re: Puchar Polski 1/8 finału
Montana Tony Offline
journeyman

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 55
Przychylam się do typów na Arkę, będzie gdzieś w TV PP?

Do góry
#696627 - 24/10/2006 11:07 Re: Puchar Polski 1/8 finału
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Quote:

Co więcej martwi mnie lewa obrona Korony, gdzie ostatnio gra Brzyski i gra totalny piach, a jego zmiennikiem jest wcale nie lepszy Bednarek.




Bardzo trafne spostreżenie!

Do góry
#696628 - 24/10/2006 11:10 Re: Puchar Polski 1/8 finału
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
*za wszybko mi się wysłałem w/w

Bardzo trafne spostrzeżenie!
Brzyski był w ost. domowym meczu meczu z Zagłębiem (1-2) zdecydowanie najsłabszym zawodnikiem. Ba! O ile się nie mylę to poza słabą grą w całym meczu to on zawinił przy drugiej bramce dla Zagłębie. Trener Wieczorem musi posadzic tego chłopaka na ławce bo w takiej formie osłabia on zespół Korony. Co do dzisiejszego meczu z Górnikiem to tak jak wspomniałeś- dużo zależy od podejścia Zabrzam. O Korone jestem spokojny, na pewno zagrają wyłącznie o zwycięstwo!

Do góry
#696629 - 24/10/2006 13:42 arka gdynie
pitus Offline
enthusiast

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 207
niestety puchary potwierdzaja ze nie ma co liczyc na faworytow niestety musze z przykroscia poinformowac wielkich znawcow pilki ze arka wygrala ze stala sanok ale niestety po dogrywce!!

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, alfa, VVega, wHiTe_StAr, Sensei, ElNinho[mmdea], pacyfista), 4142 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05