Opcje tematu
#699458 - 27/10/2006 11:59 Primera Division - 8 kolejka - (28/29.X)
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Pary i kursy 8.kolejki w Hiszpanii.



--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
Bonus: Unibet
#699459 - 27/10/2006 22:27 Re: Primera Division - 8 kolejka - (28/29.X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
FC Barcelona
VS
Recreativo Huelva
Typ: Tylko jedna drużyna strzeli gola,1

W sobotni wieczór na Camp Nou miejscowa Barcelona podejmie beniaminka Recreativo. Odrazu kiedy patrzymy na tą parę to w oczy rzuca nam się różnica klas jaka dzieli obydwie jedenastki. Barcelona to aktualny mistrz Hiszpani a Recreativo to beniaminek, który dość dobrze sobie radzi w tym sezonie. FC Barcelona w tym sezonie zawodzi swoich fanów. W lidze Mistrzów dość niespodziewanie podopieczni Franka Rijkaarda zremisowali z Werderem Brema i przegrali z Chelsea Londyn. Do tego w Prmiera Division przegrali najważniejszy mecz rundy z Realem Madryt (0:2) będąc stroną zdecydowanie słabszą. Kibicom z Katalonii zostaje tylko powspominać ostatni sezon i wspaniałą wygraną (3:0) popularnej "Barcy". Tegoroczne rozgrywki są słabsze a jednak Barcelona przewodzi La Liga utrzymując nadal przewagę dwóch puntków nad największym konkurentem do mistrzowskiej korony - Realem Madryt. Warto zauważyć, że w zeszłym sezonie podopieczni Franka Rijkaarda również nie mieli najlepszego startu a później ich grą zachwycał się cały świat. Najlepszy moment na przebudzenie może nastąpić już w meczu z Recreativo Huelva. Beniaminek dość nie spodziewanie zajmuje dziewiąte wysokie miejsce w tabeli. Wszystko przez dobry start w tegorocznych rozgrywkach. Jednak w ostatnich kolejkach dało się zauważyć, że z podopiecznych Marcelino Garci Toral zeszło powietrze. W ostatniej kolejce porażka (1:2) z Getafe. Jest to już druga porażka z rzędu w przedostatniej kolejce na wyjeździe Recreativo nie sprostało Atletico Madryt. Trudno oczekiwać, aby cudowna odmina nastąpiła już w tej kolejce. Moim zdaniem każde inne rostrzygnięcie niż wygrana Barcelony będzie dużą niespodzianką.

Pozdrawiam

Do góry
#699460 - 28/10/2006 08:29 Re: Primera Division - 8 kolejka - (28/29.X)
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
FC Barcelona - Huelva
Mój typ: no bet

Racing Santander - Valencia
Mój typ: no bet

Nastic Tarragona - Real Madryt
Mój typ: 2

Do góry
#699461 - 28/10/2006 11:09 Re: Primera Division - 8 kolejka - (28/29.X)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja bym nie porównywał dzisiejszej Barcelony do tej sprzed roku. Analogi do poprzedniego startu też mnie nie przekonują. Po dwóch świetnych sezonach, przyszło załamanie formy i to widać. Nie można wszystkiego zganić na brak Eto'o. Poza Messim reszta gra słabiej. Mnie dziwią transfery. Moim zdaniem chybione wszystkie! A wróbelki ćwierkają o Lampardzie i Adriano. Jeśli Barca pójdzie w tę stronę, to stoczy się jak kiedyś Real...
Wracajac do meczu. Barcelonie brakuje świeżości, radosci z gry. Z Recreativo będą się męczyć, ale wygrają ( w LM mogą być problemy )
Kurs jest tak nędzny, że go nie biorę.
Dziś najlepiej zagrać na królewskich, bo Valencji źle się gra z Santanderem
Można zagrać Santander - Valencja obie strzelą

Do góry
#699462 - 29/10/2006 08:48 Re: Primera Division - 8 kolejka - (28/29.X)
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Betis - Mallorca
Mój typ: 1

Celta Vigo - FC Sevilla
Mój typ: 2(0)

Getafe - Deportivo
Mój typ: 1x

Real Sociedad - Villarreal
Mój typ: x 2

Osasuna - Athletic
Mój typ: under 2.5

Atletico - Real Saragossa
Mój typ: 2 (+0.5)

Pozdrawiam

Valverde

Do góry
#699463 - 29/10/2006 12:32 Re: Primera Division - 8 kolejka - (28/29.X)
pziemiec Offline
member

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 185
Osasuna - Athletic Bilbao 1 @1.363
(Remis nie ma zakładu)
Hiszpania - Primera Division



Osasuna zawiodła swoich kibiców w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych (przegrywając z Valencią i Racingiem Santander po 1:0). Dziś będą mieli szanse na rehabilitację. Na własnym stadionie podejmować będą Athletic Bilbao, który spisuje się jeszcze gorzej. Osasuna jest aktualnie na 15 miejscu, ale trzeba dodać, że za sobą ma już mecze z Valencią i Barceloną, więc stratę punktów z tymi rywalami, można im wybaczyć. Do składu Osasuny wracają tacy piłkarze jak: Savo Milosevic (kluczowy napastnik), Miguel Flano czy Enrique Corrales, a to znaczy, że na pewno siła Osasuny w porównaniu z poprzednimi kolejkami wzrośnie. Nie można tego powiedzieć o składzie Athletic Bilbao, w którym zabraknie takich graczy jak: Luis Prieto (kluczowy obrońca), Carlos Gurpegi (również bardzo ważny defensywny pomocnik), Daniel Aranzubia (pierwszy bramkarz), Pablo Orbaiz, Aldekoaotalora Ustaritz, Roberto Martínez Tiko i Joseba Garmendia. Dlatego m.in. uważam że Osasuna wykorzysta atut własnego boiska oraz osłabienie rywala i zacznie odrabiać straty do czołówki tabeli.

źródło: pziemiec.com

kurs słaby, ale do zakładu kombinacyjnego w sam raz..

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, ANZELMO, Akhu, akagi, VVega, igea23, 11kera11), 1244 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581251 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49