Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#709532 - 05/11/2006 15:14 EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Bwin.com


Do góry
Bonus: Unibet
#709533 - 09/11/2006 22:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
nikt nic nie pisze więc może ja zaczne.
Belgia-Polska

Kadra reprezentacji Polski na mecz z Belgią:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United);

Obrońcy: Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Al-Ryyan), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Marcin Wasilewski (Lech Poznań), Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa), Krzysztof Łągiewka (Krylia Sowietow Samara);

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Przemysław Kaźmierczak (Boavista Porto), Rafał Murawski (Lech Poznań);

Napastnicy: Tomasz Frankowski (Tenerife), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Radosław Matusiak (GKS Bełchatów), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Paweł Brożek (Wisła Kraków).

Szkoda że kilku piłkarzy nie może zagrać w tym meczu no ale co zrobić. Ze skałdu nie za wiele mozna wyczytać zależy kto wyjdzie na boisko i jakie będzie ustawienie zawodników. Moim zdaniem w ataku powinien zagrać Paweł Brożek, jest to piłkarz tak wszechstronny i do tego gra jak rasowy snajper ale nie tylko przykłada noge ale umie coś zrobić sam np. wypracować akcje. Niestety Zuraw dla mnie nie jest kandydatem do gry bo poza doświadczeniem i rutyną piłkarską nic nie wnosi do reprezentacji. Nie czepiam sie go bo nie strzelił dawno bramki ale dla tego, że poprostu gra słabo i takie jest moje zdanie. Więc jako drugiego napastnika wybrałbym albo Rasiaka, bo jest nieobliczalny, albo Matusiaka który nieżle sobie poczyna w lidze, a z kolei Belgia nie jest rywalem z górnej półki. Belgowie są na naszym poziomie, raz wygrają potem jakaś wpadka itp. itp.
Recepta na wygranie jest taka, jedziemy tam po zwycięstwo i tak sie trzeba nastawić bo umiemy grac w piłke, jeżeli skład będzie defensywny to stawiam na Belgie, ewentualnie podepre remisem. Jeżeli natomiast skład będzie ofensywny to gram bez niczego Polske po niezłym kursie 3.00.

O obronie i pomocy to nie pisze bo tam raczej jest wszystko wiadomo, ofensywnie, ofensywnie i jeszcze raz ofensywnie


Tyle narazie pozdrawiam

Do góry
#709534 - 09/11/2006 22:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
wysek Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 35
Skąd: Lublin
To ja wtrące swoje 5 groszy wydaje mi sie , że Polska zagra conajmniej na remis a stać ich na to Belgia ostatnimi czasy nie jest , aż tak mocna jak to bywało przed laty .

Oto przypuszczalny skład Belgii

Belgium:

G: Geert Devlieger (SV Zulte-Waregem), Stijn Stijnen (FC Bruges), Brian Vandenbussche (SC Heerenveen)

D: Mark De Man (Anderlecht), Carl Hoefkens (Stoke City), Philippe Leonard (Feyenoord Rotterdam), Daniel Van Buyten (Bayern), Jelle Van Damme (Anderlecht), Anthony Vanden Borre (Anderlecht), Thomas Vermaelen (Ajax Amsterdam)

M: Koen Daerden (FC Bruges), Gaetan Englebert (FC Bruges), Karel Geraerts (Standard Liege), Bart Goor (Anderlecht), Gaby Mudingayi (Lazio), Timmy Simons (PSV Eindhoven)

A: Stein Huysegems (Feyenoord), Emile Mpenza (Al-Rayyan), Luigi Pieroni (AJ Auxerre), Kevin Vandenbergh (RC Genk)

mój typ to x2 85%

Do góry
#709535 - 12/11/2006 00:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Meczu Polski z Belgią bym nie ruszał. Polacy ostatnio zachwycili w meczu z Portugalią, ale polska reprezentacja jest nieobliczalna. Zawsze jakiegoś psikusa muszą zrobić dlatego lepiej ich odpuścić.
Izrael - Chorwacja to też dość niepewny mecz. Gdyby mecz był w Chorwacji to bez zastanowienia stawiałbym na Chorwatów. Ale nie grają w Chorwacji, a więc remis albo wygrana Izraela również może się przytrafić.
Macedonia - Rosja. Myślę że Macedonia tego nie przegra. Nie stawiałbym jednak na ich zwycięstwo. Jakoś bardzo prawdopodobny wydaje mi się remis. Mimo wszystko ten mecz odpuszczam.
Pozostałe mecze są dość ciekawe i rozważyłbym możliwość zagrania któregoś z nich. Ale kursy są niskie, więc nie opłaca się ryzykować.
Jak znajdę u któregoś buka kurs na Finlandie albo na Niemcy albo na Irlandie albo na Portugalie nie mniejszy niż 1,5 to wtedy to zagram

Do góry
#709536 - 12/11/2006 08:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Jakoże Polacy lubią grać na wyjazdach, preferując grę z kontry w mojej opinii spokojnie można postawić X2. W ostatnich eliminacjach pokonaliśmy na wyjeździe Austrię i Walię. Z Anglią przegraliśmy przez jednego zawodnika. Pewne wątpliwości nasuwa to, że Belgowie pewnie nie ruszą od początku do ataku. Czerwone diabły lubią grac na "stojąco", a to trochę ogranicza grę z kontry. Jednak nie po to pokonaliśmy Portugalię by teraz polec z Belgami. Jak mamy gdzieś zdobyć pkty na wyjeździe to właśnie w Brukseli, ponieważ z pewnością ciężej o nie będzie w Portugalii czy Serbii.
Do tego mozna dorzucić czystą "2" na Rosję.

Do góry
#709537 - 13/11/2006 10:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
W meczu z Armenią nie zagrają kontuzjowani Jari Litmanen i Aki Riihilahti.

Kadra reprezentacji Finlandii:

Bramkarze: Jussi Jaaskelainen (Bolton Wanderers), Mikko Kaven (Tampere United), Peter Enckelman (Blackburn Rovers);

Obrońcy: Petri Pasanen (Werder Brema), Sami Hyypia (Liverpool), Juha Pasoja (Ham-Kam), Hannu Tihinen (Zurich), Toni Kallio (Molde), Jari Ilola (Elfsborg), Toni Kuivasto (Djurgarden), Ari Nyman (Inter Turku);

Pomocnicy: Mika Vayrynen (PSV Eindhoven), Mika Nurmela (HJK Helsinki), Joonas Kolkka (Feyenoord Rotterdam), Alexei Eremenko (Saturn Moskowskaja Oblast), Markus Heikkinen (Luton Town), Pekka Lagerblom (1.FC Koeln), Peter Kopteff (Utrecht), Jarkko Wiss (Tampere United);

Napastnicy: Shefki Kuqi (Crystal Palace), Jonatan Johansson (Malmoe), Daniel Sjolund (Djurgarden).

Do góry
#709538 - 13/11/2006 10:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nasze nieloty jada do Belgii tak nabuzowani jakby ich szeregach nagle pojawilo sie 11 mistrzow swiata i kilku vice na lawce
Z takim nastawieniem daleko nie zajda.
Leo jako Holender zostanie "cieplo" przyjety w Belgii, wiadomo konflikt na tej linii jest powszechnie znany,
ze akurat teraz wystepuje pod Polska bandera nie ma wiekszego znaczenia.
Do tego ich sytuacja nie jest zbyt ciekawa, remis u siebie mocno pokrzyzowal im szyki,
nie graja az tak zle jak pisze tutaj wiele osob, poprostu graja malo atrakcyjnie ale twardo w obronie i maja Mpenze ktory najlepsze lata ma za soba ale mimo to takiej szybkosci i startu do pilki zyczylbym np Rasiakowi

Moim zdaniem decydujace bedzie to kto strzeli pierwsza bramke, jesli strzela ja gospodarze to bedzie ciezko o nawet remis bo wygranej nie wspomne.
Jesli my strzelimy pierwsi to widze duza szanse na wygranie meczu i to w overowych rozmiarach, nie mam na mysli 0-3 ale 1-2 bedzie idealne, Belgowie beda musieli sie otworzyc bo remis im nic nie bedzie dawal o przegranej nie wspominajac:)
Wiadomo nie od dzis ze z druzynami ktore graja twardo i ostro nie lubimy grac, wolimy zespoly ktore preferuja otwarta pilke i z ktorymi mozemy pograc pilka ew ich kontrowac.
Belgowie ze swoim ustawieniem do takich nie naleza.

Jesli Leo znajdzie sposob zeby stonowac naszych grajkow i przekonac ich ze to kolejny wazny i wbrew pozorm trudny mecz to jest szansa na sukces.

Do góry
#709539 - 13/11/2006 11:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Mnie zaciekawil mecz Portugalia - Kazachstan i typ na Portugalie z Handicapem -2 i nawet -3.

W pazdzierniku Portugalia wygrala bardzo latwo z Azerbejdzanem 3-0,musze dodac,ze przypadkowo widzialem ten mecz w tv i wynik powinnien byc przynajmniej o 2 bramki wyzszy,np.sedzia nie uznal prawidlowej bramki C.Ronaldo.
Azerbejdzan mozna porownac do zespolu Kazachstanu,we wrzesniu miedzy tymi druzynami padl remis 1-1.

Portugalia ma po 3 spotkaniach dopiero 4 punkty i tylko 5-3 bramek.Po porazce w Polsce napewno nie zlekcjewaza przeciwnika z Kazachstanu i wygraja pewnie i wysoko.

handicap 0-2 @ 1.5 4/10 Bwin
handicap 0-3 @ 2.30 2/10 Bwin

Do góry
#709540 - 13/11/2006 15:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Polacy to wielka niewiadoma. Nie sugerowałbym się ostatnimi el. do MŚ, bo to była inna drużyna. Chłopakom wtedy szło, bo zaczęli dobrze. A poza tym w el. MŚ Polsce często szlo dobrze, czego o el. ME powiedzieć już nie można.
Polacy mogą nawet wygrać, choć osobiście w to wątpię, ale równie dobrze mogą przegrać z raczej przecietną Belgią
Wróżenie z fusów, czyli no bet

Na Ruskich też bym uważał. Zagrałem na nich z żydkami i była wtopa. Powinni wygrać, ale pewnosci nie ma.

Portugala - Kazachstan handi to moze być niezly pomysł, choć Portugalczycy ze słabeuszami nie błyszczą

Lepszy jest chyba handi na Niemców

Do góry
#709541 - 13/11/2006 20:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
znacie moze linka do jakiejs strony w ktorej mozna znalezc statystyki pomeczowe? tzn rozne na kazda strone, posiadanie pilki, ilosc oddanych strzalow itp itd

Do góry
#709542 - 13/11/2006 22:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
a ja ten nasz mecz porownam do meczu jaki niedawno ogladalem:

Z-W waregem - Sparta Praha w ueffa....
wszyscy wiedzielismy jak to sie skonczylo...niedocenani ponoc slabi zawodnicy z Belgii grali jak prfesorowie ze sparta praga, obawiam sie ze moze byc z nami tak samo: za szybko za dokladnie za dobrze...i wyjdzie 3:1 dla Belgii

PS. Jak jescze raz sobie obejrzlem na spokojnie mecz z Portugalia to dochodze do wniosku ze byl on jednak k\jakis dziwny, Portrugalczycy grali "prawie na stojaco " z Nami a taki styl bardzo Polakom odpowiadal. Spojrczie np. na ta akcje gdzie pada drugi gol, przeciez dwoch obroncow portugali sobie spokon\jnie stoi i czeka na rozwoj wypadków, jak w podworkowej grze..

Do góry
#709543 - 13/11/2006 23:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Nie rozumiem dlaczego Polacy podchodza do tego meczu tacy pewni siebie jakby mieli grac z Kazachami z którymi meczyli sie niemiłosiernie.
Wydaje mi sie ze po udanym meczu naszych Orłow z Portugalia zaczyna im dawac sie we znaki sodóweczka.
Tylko ze Belgia nie bedzie przypominac w grze zmanierowaną Portugalie która myslała ze Polacy na sam widok Deco czy C.Ronaldo połozą sie na murawie i beda blagac o najmniejszy wymiar kary.
Belgia po pierwsze to juz nie ta sama mocna druzyna co cztery lata temu ale posiada w składzie kilku solidnych piłkarskich rzemieslników przewyzszających technika i wyszkoleniem naszych.
Po drugie Belgia ma nóz na gardle i musi praktycznie to spotkanie wygrac zeby jeszcze liczyc sie w grupie.
Po trzecie gramy na wyjezdzie co tez nie jest bez wpływu na naszych grajków.
Po czwarte moze to jest smieszne ale w 90% jak Polacy sa faworytami albo za takich sie czuja to wyniki sa odwrotne do oczekiwanych (patrz porażki).
Reasumując gram czysta 1 po moim zdaniem zawyzonym kursie 2,25
Pozdr

Do góry
#709544 - 14/11/2006 05:30 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Ticalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/09/2006
Postów: 5101
Skąd: Poznań
Ja tylko jedno zdanko o meczu naszych orłów ...
Większosc twierdzi ze Polacy po Portugali czuja sie strasznie mocni. A moze to dobrze ? hehe Powiedzialem sobie ze w najblizszym czasie nie zagram juz przeciwko naszym wiec gram Polske ale delikatnie. Chociaz przyznam ze bedzie to tak bardziej na fali entuzjazmu po ostatnim meczu z Portugalią. Mimo to uwazam ze sa spore szanse na 3 pkt ... Licze na Radka M. i mam nadzieje ze postawa zespołu w meczu z Portugalia to nie byl jednorazowy pokaz. Zobaczymy ! Pozdrawiam !

Do góry
#709545 - 14/11/2006 09:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Alucard Offline
stranger

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 14
Kurde jak przed jakimś meczem naszych czytamy, że Polacy jadą po remis itp to ludzie piszą, że zamiast narzekać i jechać po remis powinni wierzyć że wygrają i zgarną 3pkt a tutaj prosze jak są pełni optymizmu to zawsze znajdą się osoby którym to przeszkadza. Lepiej jak w takim meczu jadą z nastawieniem wygranej niż np na mecz z Kazachami a później będzie rozczarowanie. Stawiam na czystą 2 w końcu ta drużyna zaczyna przypominać monolit i miejmy nadzieję że zagrają z głową i wygrają 3:1 Ja stawiam taki wynik dla Polski

Do góry
#709546 - 14/11/2006 10:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Co do meczu Belgia - Polska to dla mnie najlepszym typem jest tu over 2,5 gola . Jak widzę obroną powołaną na ten mecz to się łape za głowe. Po pierwsze to zastanawiam się kto zagra na stoperze razem z Jackiem Bąkiem?? Miałem nadzieje, że to bedzie Lewandowski, ale już został odesłany do domu. Pewnie wystąpi lesy obrońca Żewłakow byle nie o zgrozo Dudka. Na lewej obronie pewnie znów zagra Bronowicki i raczej wątpliwe, że ponownie uda mu się taki mecz jak z Portugalią. Na prawej obronie bramkostrzelny Wasilewski, który juz z tyłu tak dobrze sobie nie radzi. No chyba, że Baszczyński który na dzień dzisiejszy też gra piach. Na Bramce Artur Boruc, który mimo że też nie jest w najlepszej formie to i tak wydaje się być najpewniejszym punktem, szkoda tylko że ostatnio zagrał w kadrze pół roku temu więc może troszę zapomnieć zgrania z piłkarzami . Z drugiej strony u gospodarzy też mogło być lepiej. M.in nie zagra doskonały obrońca Kompany oraz pod dużym znakiem zapytania stoi występ bramkarza Stijn Stijnen.

Co do potencjału ofensywnego to jest on moim zdaniem wyrównany. Mpenza bardzo dobrze się zna z Jackiem Bąkiem i dobrze wie, że jest od niego o niebo szybszy do tego dochodzi będacy strzelający ostatnio bramki w LM oraz Ajaxowi Simons. Jeśli chodzi o naszą ekipe to mam nadzieje, że zagra od pierwszej minuty ktoś z pary Matusiak - Brożek. Młodzi piłkarze grający w naszej rodzimej lidzę napewno bedą chcieli się bardzo pokazać. Na skrzydłach Ebi oraz Błaszczykowski do tego cofnięty Żuraw. Naprawdę mimo paru osłabień w ofensywie, powinien to byc plus dla nas. Dodam, że jak narazie w kazdym meczu strzelalismy bramke

Przeciw Polsce nie będe stawiał po ostatnim meczu (choć nie mówię nie ) Skuszę się na over bo i kursik dobry

Do góry
#709547 - 14/11/2006 10:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
ja stawiam ze i belgia i polska cos strzeli

a może tak coś więcej?


Edited by Bzyku (14/11/2006 14:47)

Do góry
#709548 - 14/11/2006 11:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
kolejni zawodnicy opuszczaja zgrupowanie, tym razem sa to Lewandowski i Krzynowek,ktorzy nie zagraja w meczu z Belgami, Szczegolnie brak lewego bedzie bardzo odczuwalny
w i ch miejsce powolona awaryjnie Szalachowskiego

Do góry
#709549 - 14/11/2006 13:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Dużo tych osłagiń w naszym zespole.
Według mnie wyjściowy skład powinien wyglądać tak:
Boruc. Od lewej Bronowicki, Bąk, Zewłakow, Baszczyński.
Pomoc Smolarek, Garguła, Sobolewski, Błaszczykowski.
Atak Matusiak, Żurawski.
Belgia dawno już nie miała tak słabej kadry.
Realnie patrząc spokojnie można zgarnąć trzy punkty.
Boję się tylko o początek żeby nie stracić szybko bramki.
Bo na ławce nie ma zbyt dużego pola manewru w ofensywie.
Uważam że dobrym posunięciem było dowołanie Szałachowskiego.
Gra bez kompleksów do przodu i w razie jakby nie szło może odwrócić losy meczu.
A teraz kończe bo o 18 mam busa do Brukseli wierzę że wróce w dobrym humorze.
Pozdrawiam Teo

Do góry
#709550 - 14/11/2006 16:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
alexdelpierro Offline
newbie

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 28
Ja napiszę krótko: po tym co zagrali nasi z Portugalią, to co pokazali, grzechem byłoby nie postawic na ich wygraną po kursie 3,00.

Leo doskonale zna Belgie i ustawi naszych chłopaków idealnie, osobiscie stawiam na wynik Belgia-Polska 0-4 i mysle że niewiele się pomyle, mecz oczywiscie juz zagrałem, aloha!

Do góry
#709551 - 14/11/2006 16:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Brakuje Kowalewskiego, Golańskiego, Radomskiego, Lewandowskiego, Jelenia, Krzynówka, Rasiaka, Łągiewki. Pierwsza piątka miałaby pewne miejsce w składzie.
Polska to nie Brazylia czy choćby Hiszpania. Wielkiego wyboru nie ma
To będzie mecz Belgia - Polska 2 albo 1 i 1/2
Dodatkowo na uraz narzeka Żurawski
Ja myślę, że polska zagra w składzie:
Kuszczak - Bronowicki, Bąk, Żewłakow, Baszczyński -
Smolarek, Morawski ( Kaźmierczak ), Sobolewski, Błaszczykowski, Żurawski - Matusiak
Belgia mocna nie jest, ale 4:0 dla naszych nie postawię
Over 2.5 bramki

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, pacyfista, alfa, igea23, Sensei, Akhu, burbon, Sony, VVega, wHiTe_StAr, Kretol), 3326 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581552 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49