Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#709886 - 06/11/2006 13:05 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
karolbialy1 Offline
stranger

Meldunek: 27/04/2006
Postów: 2
7 listopada 2006


BUNDESLIGA

1.FC Norymberga vs Werder Brema

2.Borussia Dortmund vs Alemannia Aachen

3.FSV Mainz 05 vs VfL Wolfsburg

4. VfB Stuttgart vs Hamburger SV


8 listopada 2006


1.Arminia Bielefeld vs Hertha BSC

2.Borussia M'Gladbach vs FC Schalke 04

3.Energie Cottbus vs Eintracht Frankfurt

4.FC Bayern Monachium vs Hannover 96

5.VfL Bochum vs Bayer Leverkusen

Do góry
Bonus: Unibet
#709887 - 06/11/2006 18:31 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
witam,w wtorek oczekuje wygranej werder i stutgartu ...Jesli ktoś ma inne zdanie oczekuje dyskusjii na ten temat pozdrawiam

Do góry
#709888 - 06/11/2006 18:46 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
Hasiak Offline
addict

Meldunek: 28/09/2006
Postów: 477
Skąd: Dębica
ja mysalem nad wygrana Borussia Dortmund u mysle ze powinni wygrac w koncu jakis mecz:) a u siebie z słabą Alemannia mysle ze powinni sobie poradzic , kurs w sts. 1.6

Do góry
#709889 - 06/11/2006 23:44 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
sinama Offline
stranger

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 7
Skąd: BAŁUTY
Borussia Dortmund-Alemannia Aachen godz. 20:00
Moim zdaniem drużyna z Dortmundu powinna poradzić sobie ze słabym beniaminkiem z Akwizgranu. Wydaje mi się, że w tym meczu będzie czysta 1. Ekipa BVB przed nastepna kolejką plasuje się na 8 pozycji (jak na możliwości tej drużyny to stanowczo zbyt nisko) jest to tak naprawde 11 kolejka ale pamiętajmy o tym, że sezon jeszcze długi więc cała sytuacja może ulec diametralnej zmianie. Szczerze mówiąc Borussia odniosła tylko jedno zwycięsto przed własną publicznością na 5 rozegranych spotkań dlatego wkońcu wypadało by przełamać tą niemoc i postarać sie o 3 pkt. Rywal nie jest zbytnio wymagający 13 pozycja w tabeli bardzo dużo straconych bramek-21(najwięcej w całej Bundeslidze). Jak nie teraz to kiedy? Publiczność powinna być dodatkowym atutem drużyny gospodarzy i ich fanatyczny doping doda skrzydeł ekipie Berta van Marwijka(trener Borussi ma już nóż na gardle brak oczekiwanych wyników, każdy następny mecz może być meczem ostatniej szansy). Reasumując drużyna z Aachen mimo ambicji i woli walki nie bedzie w stanie sprostać jutro żółto-czarnym. Każdy inny wynik oprócz zwycięstwa w obozie gospodarzy zostanie przyjęty jako porażka!!! My jako polscy kibice liczymy na doskonała gre Ebiego Smolarka, który mam nadzieję bardzo przyczyni sie do sukcesu w jutrzejszym spotkaniu
BORUSSIA DORTMUND-ALEMANNIA AACHEN TYP-1 kurs 1,6
Wydaje mi się, że jest to najpewniejszy wtorkowy mecz. Tylko kurs troche zniechęcający:(

Do góry
#709890 - 07/11/2006 00:05 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Sinama ładnie, coś się zaczyna dziać w topicku, panowie zapraszam do piasania własnych przemysleń

Do góry
#709891 - 07/11/2006 05:58 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Quote:

Publiczność powinna być dodatkowym atutem drużyny gospodarzy i ich fanatyczny doping doda skrzydeł ekipie Berta van Marwijka




Jaki doping ? Słyszałeś kiedykolwiek na meczu Borussi dobry doping, jak na 75 tys. gardeł? Ja nigdy ...

Tak czy inaczej Dortmund formą nie błyszczy, ale trzeba w końcu przełamać złą passę. Smolarek może w końcu coś ustrzeli... Alemania jest w kiepskiej sytuacji, grają kompletną padakę i sądzę, że nie jest to chwilowy przestój, ale trochę pkt. teraz będą tracić. Dortmun powinien, ale wcale nie musi.

Ja natomiast widzę Stuttgart za 1,80 w toto-mix'ie i tego się będę trzymał wobec tej padaki, jaką gra Hamburg oraz osłabień w tym meczu, jakimi będą dysponować goście.

Do góry
#709892 - 07/11/2006 08:48 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
maval Offline
stranger

Meldunek: 30/10/2006
Postów: 16
Muszę przyznać, że ta, rozgrywana w bardzo niedogodnym terminie (dla Werderu, Bayernu, HSV, Eintrachtu to trzeci mecz na przestrzeni tygodnia), zapowiada się dość ciekawie.

Zacznę może od meczy wtorkowych:

VfB Stuttgarts - Hamburger SV

I to jest moim zdaniem kursowy hit tej kolejki. Stuttgart wyraźnie na fali dzisiaj ma szanse na fotel lidera (wobec przegranej Werderu) lub przynajmniej na umocnienie się na pozycji wicelidera. Dla HSV to trzeci mecz w przeciągu 6 dni, przegrana 3-1 na własnym stadionie z Porto, w sobotę przegrana w Wolfsburgu 0-1 nie wróżą dziś sukcesu. 1,85 to bardzo dobry kurs i napewno ten typ znajdzie się u mnie w jakimś dublu.


Dortmund - Alamannia Aachen

Odpuszczam za to Dortund, który na takiej zasadzie, że musi w końcu wygrać wtapiał już nie raz jak chociażby remis u siebi z Bochum - drużyną o potecjale zbliżonym do Alamanii.
Za 2,00 może bym zagrał ;-)


Nunberg - Weder

Wydawałoby się, że Werder gromiący dotychczas wszystkich w lidze i przyjemnie zaskakujący w LM bez problemu poradzi sobie ze sredniaczkiem z Norymbergi tymbardziej, że gospodarze wygrali u siebie tylko jeden mecz, a cztery pozostałe remisując ze średnimi drużynami (Bochum, Dortmundem, padaką Mainz i słabą na wyjazdach Arminią).

Niepokój budzi u mnie jedynie remis Werderu w sobotnim meczu z Energie Cottbus. Obawiam się o zmęczenie drużyny, która od początku sezonu gra na 100%. Nie mam żadnego info o kontuzjach kluczowych graczy Bremy, jeżeli jednak Werder zagra w optymalnym składzie wierzę, że mecz po ładnym kursie 2,00 wygrają. Sam osobiście zagram chyba X2 co do mi ładnego dubla po kursie +2,00



TYP:

XWerder 1,20
VfB Stuttgart 1,85

AKO 2,22

Stawka 6/10

Pozdrawiam

Do góry
#709893 - 07/11/2006 10:13 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Quote:

Nie mam żadnego info o kontuzjach kluczowych graczy Bremy, jeżeli jednak Werder zagra w optymalnym składzie wierzę, że mecz po ładnym kursie 2,00 wygrają.




no wlasnie tu jest problem
"Thomas Schaaf nie będzie mógł skorzystać z usług 4 zawodników a są nimi: Tim Borowski, Patrick Owomoyela, Mohamed Zidan i Daniel Jensen"
ale
"Trener Meyer również nie będzie mógł skorzystać z 4 zawodników a są to: Sibon, Kennedy, Engelhardt i Gresko."

no i wlasnie tu jest problem. robi sie on jeszcze wiekszy jak podam ostatnie mecze miedzy tymi druzynami:
Mar 18, 2006 1. Bundesliga Nurnberg Werder Bremen 3 - 1
Oct 15, 2005 1. Bundesliga Werder Bremen Nurnberg 6 - 2
Mar 19, 2005 1. Bundesliga Nurnberg Werder Bremen 1 - 2
Oct 23, 2004 1. Bundesliga Werder Bremen Nurnberg 4 - 1
Feb 15, 2003 1. Bundesliga Nurnberg Werder Bremen 1 - 0

na zdrowy rozsadek to werder powinien to wygrac
dla mnie jednak pewniejszym typem jest Stuttgart. sa wysoko w tabeli a do tego osiagaja fajne rezlutaty u siebie na boisku: wygrnaa z Shalke i Leverkusen. nie wiem za bardzo z czego wynika taki wysoki kurs na nich. Hmaburger trapia kontuzje, graja slabo a tu az 1,80 na B&W. nie mam informacji o brakach w skladach tych zepolow. jak ktos moze podac to bede wdzieczny.

Do góry
#709894 - 07/11/2006 12:19 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
Rysio z klanu Offline
newbie

Meldunek: 15/10/2006
Postów: 33
Co uważacie o meczu schalke z Gladbach?
Teoretycznie Schalke powinno wygrać a jak praktycznie...?
Ma ktoś info o składach w jakich wybiegną jedenastki?

Do góry
#709895 - 07/11/2006 12:41 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
Luber0 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/07/2005
Postów: 5186
Skąd: Gorzow
Najbardziej z dzisiejszych meczy zainteresowała mnie BVB. Borussia musi wkońcu wygrać, sądzę że to się stanie nawet róźnicą kilku bramek, tego oczekuje zarząd, kibice i sami piłkarze. Tacy piłkarze jak Tinga czy Frei powinni się wreszcie otrząsnąć i zacząć grać swoje. Zresztą jeśli Smolarek zacznie mecz od 1 minuty a prawdopodobnie tak będzie to myśle że coś strzeli. Aachen bez najlepszego strzelca i w kiepskiej formie w pojedynku z tak słabo grającą Borussie powinno przegrać. Przekonamy się o 20.00

BVB GO GO !!!

Do góry
#709896 - 07/11/2006 13:22 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
artu Offline
stranger

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 14
Dziendoberek.
Dzisiaj jak klegow powyzej tez najbardziej zainteresował mnie kurs na VFB - powiem szczerze od jakiegos czasu obserwuje ten klub i pilkarzy i są naprawde rewelacyjni coprawda z ostatnich meczy zich udziałem widzialem tylko ten z Alemanią i niestety ztak słabą druzyną cięzko wywnioskowac czy chłopaki sa naprawde aż tak "extra"
Ale kurs zaskoczyl mnie strasznie (spodziewałem sie 1,5 lub 1,6 ) ALe kurs 1,8 niech was nie zmyli, buki ogladaly ostatni mecz HSV przeciw Wolfsburgowi i stad taki kurs -po naprawde pechowej porażce HSV nalezał sie przynajmniej remis..
OCZYWIŚCIE BIORE KURS 1,8 i postawie troszke kasy
ale tak sie obawiam czy chłopaki z HSV wlasnie wtym meczu niepokażą wkońcu zębów i nie wygrają ?!? lub zremisują (co dlanas będzie startą postawioinych talarów) ile mozna dostawac w d... ? i jeszcze jedno ,zdziwiony jestem ze caly czas posade utrzymuje trener Hamburgerów niejaki pan DOLL (jakby prowadzil polska druzyne juz dawno by polecial )
czy aby czasem piłkarze tez niehccą sie go pozbyć i grają przeciw niemu?-no ale to juz taki moj "polski" domysł..

VfB Stuttgart - Hamburger SV 1

ps. Borussie odpuszczam i dlugo niebede gral gdyz mam przed oczami caly czas mecz przeciw BOCHUM i TRAGICZNĄ postawe pilkarzy a FUKSIARSKO zremisowany mecz z ARMINIA sklania mnie bardziej na X2 - wystarczy jakas kontra ZDESPEROWANEJ Alemani i posprzątane...

Do góry
#709897 - 07/11/2006 13:46 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
Rysio z klanu Offline
newbie

Meldunek: 15/10/2006
Postów: 33
Za wygrana Bremy z Nürnbergia dwoma bramkami można złapać kurs w granicach 3,2. Co uważacie o takim roztrzygnięciu?

Do góry
#709898 - 07/11/2006 13:51 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
KajserSose Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/09/2006
Postów: 1826
ja sądzę, że Werder dziś wygra - napewno remis z Energie podziała mobilizująca na piłkarzy w dzisiejszym meczu. co do Stuttgartu niby 2 drużyna ale HSV to też nie byle jaki zespół lecz całkowicie bez formy. Ja stawiam na Werder oraz Stuttgart i Dortmund strzelą

Do góry
#709899 - 07/11/2006 14:12 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Wszystkie argumenty są raczej przeciwko Hsv, nawet po kursie 1.8 warto grać na dzisiejszych gospodarzy. Jest na pewno dużo takich, którzy uważają że hsv się w końcu przełamie... to jest moim zdaniem zgubne myślenie, bo Stuttgart nie przegrał 7 kolejnych meczów ligowych, co jest przecież wielkim wyczynem. Wydaje mi się, że dziś na własnym boisku, po mimo tak wielu osłabień w drużynie gości i słabego morale, są w stanie wygrać, a Thomas Doll niedługo straci pracę.(u gospodarzy nie zagra jeden z ważniejszych graczy - Cacau, ale i tak osłabienia gości są znacznie większe ) Chociaż kursy na świecie lecą ostro w dół i widać że dużo osób liczy na domowe zwycięstwo, warto stawiać na gospodarzy, podobnie jak na zespół Ebiego Smolarka, który musi, powinien wygrać, gra na własnym stadionie bla bla bla, ale jak będzie zobaczymy... Wydaje mi się że należy uważać na Werder, bo terminarz jest wyjątkowo napięty, a nie dawno grali jeszcze w LM. W ostatnim miesiącu grali bardzo wiele spotkań, do tego trener Schaaf nie stosuje zbyt wielkiej rotacji składu. Kurs 1.8 wydaje się wystarczający, ale czy warty grania? Każdy musi odopowiedzieć sobie sam na to pytanie. Ja zasatanawiam się czy grać to spotkanie, bo moim zdaniem czas Werderu może się powoli kończyć, ludzie to nie maszyny i trudno grać na odpowiednio równie wysokim poziomie w tak dużej ilości spotkań. Moim zdaniem najlepszym typem dzisiejszeej Bundesligi jest typ na domowe zwycięstwo Maizn z Wolfsburgiem. Teoretycznie w lepszej formie patrząc na odnoszone skromne wyniki są Wilki, a Mike Hanke jest w świetnej formie. Kontuzjowani są w dalszym ciągu Van der Heyden, Madlung, Hristov, Klimowicz, Boakye, Santana. Nie wystąpi jeden z ważniejszych obrońcó Madlung 10/10 jednak zastapić go powinien wracający do składu kapitan Wilków Kevin Hofland. Do drużyny gospodarzy po kontuzji wracają bodajże najważniejsi pomocnicy Azaouagh i Gerber. Wydaje mi się że gospodarze mają dziś wielką szansę na odniesienie drugiego ligowego zwycięstwa ! Kurs 2.20, zachęcam i polecam

Do góry
#709900 - 07/11/2006 14:54 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
BUNDESLIGA II start 17:30

Rot-Weiss Essen - TuS Koblenz @ 2,2 Interwetten 3/10
Po blizszym przegladnieciu i analizie typ ten nie jest do zagrania na gospodarzy. Ostatnie 5 meczów Essen to 4 porażki i 1 remis. A w ostatnich 10 tylko 2 zwycięstwa - obydwa u siebie.Obydwa kluby to beniaminki i na chwilę obecna to goscie sa ekipa ktora moze czuc sie bezpiecznie. Ja jednak faworyzuje Rot-Weiss [czerono-bialych], ale nie dlatego ze maja te same barwy co Polska wydaje mi sie ze maja silniejszy sklad a poza tym graja u siebie. Z autopsji wiem ze maja fanatycznych kibicow. Moglbym przy okazji wymienic kilka nazwisk i sklady, ale wiem ze malo kogo to interesuje, poniewaz nazwiska sa maloznaczace, a klubami tymi malo kto sie intersuje. Na chile obecna [wraz z kontujzjami i urazami] silniejszym skladem i dluzsza lawka rezerwowych dysponuja wlasnie gospodarze.


Braunschweig - Unterhaching under 2,5 @ 1,7 Interwetten 6/10
Z tego co czytalem to obydwoje trenerzy nie beda chcieli ryzykowac utraty gola, wiec beda grac ultradefensywnie. Wyglada to mi na brzydkie i nudne widowisko. Sklady czy nazwiska raczej malo komu potrzebne, wazne ustawienie, a te jak juz pisalem defensywne w obu ekipach.


Jesli ktos bedzie chcial zagrac te typy to mam nadzieje nie dlatego,ze ktos ladnie je odznaczyl, zrobil jako tako analize itp. Wazne jest glebsze zastanowienie - odnosi sie to do nowych uzytkownikow tego forum

źródła: Kicker i Sportal

Do góry
#709901 - 07/11/2006 16:04 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
sinama Offline
stranger

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 7
Skąd: BAŁUTY
Co do tego fanatycznego dopinu to może w tym sezonie nie jest ona aż taki rewelacyjny napisałem to bo jeszcze w tym sezonie miałem przyjemność być na meczu BVB i "Źółta ściana" wywarła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Ale jak wiadomo każdy kibic powoli degustuje się jak nie ma wyników tym bardziej Niemcy.


Dosyć mało zostało powiedziane na temat meczu Mainz-Vfl Wolfsburg. Kursy na obie ekipy dosyć wyrównane.
Składy obu ekip:

1. FSV Mainz 05
Wache - Gunesch, M. Friedrich, Noveski, Weigelt - Pekovic - Babatz, Feulner - Amri - Szabics, Edu

Azaouagh i Gerber-prawdopodobnie mecz rozpoczną z ławki rezerwowych.

VfL Wolfsburg
Jentzsch - Alex, Quiroga, Hofland, Möhrle - Menseguez, Sarpei, van der Leegte, Krzynowek - Makiadi, Hanke


"Wilki" powoli zaczynają ciułać punkty i ostatnio idzie im to nawet nieźle(3ostatnie mecze 7pkt wtym 3pkt z HSV i Bochum i 1pkt z VFB Styttgart) . Mainz na komplet punktów czeka od momentu inauguracji(zwyciestwo u siebie z VFL BOCHUM). Moim zdaniem w tym meczy również nie uda im sie osiągnac celu czyli ugranie 3 pkt pomimo osłabień drużyny z Wolfsburga(brak kontuzjowanego Madlunga) i najbardziej prawdopodobny dla mnie w tym meczu wydaje sie być remis. Nie jestem przekonany aby dziś drużyna Mainz sprostała w pełni ekipie VFL.
MAINZ-WOLFSBURG TYP X Kurs 2,84

Do góry
#709902 - 07/11/2006 21:28 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
sinama Offline
stranger

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 7
Skąd: BAŁUTY
Powiem tak: po dzisiejszym meczu drużyny Borussi Dortmund jestem strasznie zniesmaczony:/ meczu nie oglądałem(może to i lepiej, sądząc po wyniku nie był pewnie zbyt atrakcyjny). Jak już ktoś zaznaczył w tym temacie POWINNI NIE ZNACZY MUSZA!!! Myślę, że typowanie na tę drużynę powinniśmy sobie odpuśćić chwilowo. Nie są godni zaufania. Co do drugiego meczu Mainz-Vfł Wolfsburg powiem szczerze jestem mile zaskoczony wynikiem i postawa Wilków. Co prawda nie trafiłem tego spotkania bo typowałem X. Trudno tak to już bywa. Dwa ostatnie mecze bez niespodzianek.

Jutrzejsze mecze 2Ligi niemieckiej:
1.FC Koln-Aue

Augsburg-Freiburg

Jena-Furth

K'laut.-Burghausen

Offenbach-Duisburg

Spis jutrzejszych meczów mamy w pierwszym poście więc bez sensu sie powtarzać. Czekam na ewentualne sugestie i wasze przemyślenia. Mam nadzieje, że uda nam sie trafnie wytypować. A nasze analizy pomoga nam.

Do góry
#709903 - 07/11/2006 22:02 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
sinama Offline
stranger

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 7
Skąd: BAŁUTY
Ciekawie zapowiada sie mecz 2ligi niemieckiej beniaminek z Jeny podejmuje drużynę z Furth.
Greuther Fürth spisuje się ostatnio bardzo dobrze w 3 ostatnich meczech 3 zwycięstwa(w tym 2 na wyjezdzie w pucharze Niemiec z 1. FC Saarbrücken i w lidze z Eintr. Braunschweig i 1 przed własna publicznościa w ostatniej kolejce z Kickers Offenbach). Jest to mecz typowych średniaków ligowych ze wskazaniem na ekipę gości.
W tym meczu pokuszę się na postawienie X.
Dla mniej odważnych polecam opcję X2 po kursie w granicach 1,5.Drużyne z Jeny w tym sezonie, aż 5 razy dzieliła się punktami. Ja liczę na wyrównany mecz zakończony remisem z nieduża ilościa bramek. Czekam na wasze sugestie.

Do góry
#709904 - 08/11/2006 01:33 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
domciusz Offline
stranger

Meldunek: 08/10/2006
Postów: 14
co sadzicie o meczyku Bayern M - Hanover kurs 1,25 ale za duza stawke mozna troche zgarnac. Sadze ze powinni dac rade ostatnie dwa mecze zremisowane wiec powinni tym razem zgarnac 3 punkciki Pozdro

Do góry
#709905 - 08/11/2006 11:18 Re: 11 kolejka BUNDESLIGI ( 7-8 listopada )
maval Offline
stranger

Meldunek: 30/10/2006
Postów: 16
Niby Bayern nie powinien dziś nie wygrać, tymbardziej, że musi odrabiać punkty do Bremy, a że grać potrafi udowadnia w LM (czyżby to była kwestia motywacji?).

Sam zastanawiam się nad zagraniem Bayernu w dublu z czymś, ale staje mi przed oczami mecz z zeszłego sezonu z Koln 2:2 u siebie. Kolonia tez wtedy była ostatnia w tabeli. W tym meczu boję się właśnie bramkowego remisu, bo wierzę, że Bayern bramkę strzeli (wszystkie statystyki wskazują na to, że dokładnie 2;))

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, igea23, akagi, Lukasz111, alfa, wHiTe_StAr, rafal08, Sensei), 2371 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581096 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49