Jako, że na forum od dawna trudno o jakiś przemyślany typ i panuje towarzystwo wzajemnej adoracji, postanowiłem dla odmiany coś z sensem napisać:

Biorę pod uwagę głównie czysto psychologiczne podejście.
Mecz Rosja-Brazylia 23 marca

Rosja: Brak konkretnych meczów sprawdzianowych, jest okazja spotkać się na własnym terenie z mocnym rywalem, wykazać się, pełna mobilizacja i jazda na dupach od 1 do 90+ minuty. Ponadto mają kim grać i choć nie są to zawodnicy z topowych klubów, trudno się z nimi nie liczyć. Ponadto w Moskwie ma być w piątek 0 stopni i ma padać śnieg. Duży plus dla Sbornej.

Brazylia:
Spokojny awans na mundial. Mają raczej wykrystalizowany skład z supergwiazdą Neymarem na czele. Nie mają nic do zyskania w tym meczu, a ich drużyny wciąż walczą o duże stawki w swoich ligach . Jedyne co chcą przetestować to grę w "Europie" na miejscu Mundialu, ale jest marzec, zupełnie inne warunki do gry niż podczas mistrzostw. Nie będą umierać za wynik przy rezultacie około remisu.

Werdykt: Rosję stać jest na niespodziankę, bo mają determinację, coś do udowodnienia i będzie to dla nich rzeczywisty sprawdzian. Brazylia turystycznie i ostatnie wyniki nie powalają na kolana.

Rosja win 5.0 @Unibet
Rosja DNB 3,65 @Unibet

Powodzenia!