Opcje tematu
#7069368 - 02/01/2018 10:14 Easysportbet
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005

www.easysportbet.co.uk/pl/

EasySportBet jest liderem w pośrednictwie zakładów sportowych. Jesteśmy idealnym partnerem w zarządzaniu Twoją działalnością bukmacherską bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym graczem, czy też graczem rekreacyjnym.

Za pośrednictwem EasySportBet, otrzymasz bezpieczny dostęp do różnych platform bukmacherskich z wszystkimi potrzebnymi opcjami.

Oferujmy najniższą prowizję na rynku: 1,5%, dzięki czemu nadal możesz być wygrywającym graczem.

Platforma Betkeen:

Betkeen to ekskluzywny i innowacyjny produkt EasySportBet z najlepszym wskaźnikiem wypłat na rynku: platforma wymiany zakładów udostępniana użytkownikom EasySportBet i zapewniająca taką samą płynność, co największe i najlepsze platformy wymiany zakładów. Otrzymuj olbrzymi bonus (każdego tygodnia@) podczas gorszego okresu.

Płatności:

Aby zapewnić szybką i sprawną obsługę, oferujemy różne bezpieczne i sprawdzone metody płatności, które możesz wykorzystać do wpłat oraz wypłat z konta EasySportBet. Twoje fundusze są w 100% bezpieczne i łatwo dostępne.

Neteller, Skrill, Visa/MasterCard, Przelew na konto, E-wallety i wiele więcej metod płatności jest dostępnych w sekcji wpłat i wypłat na koncie w EasySportBet. Po zasileniu konta, możesz łatwo przenosić swoje środki między różnymi dostępnymi usługami.

Rozpocznij na http://easysportbet.co.uk/pl/

Do góry
Bonus: Unibet
#7087286 - 31/01/2018 12:55 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
Easysportbet.co.uk Offline
stranger

Meldunek: 31/01/2018
Hello everyone,

We thank the admin to allow this space of discussion.

We can answer all your questions regarding our betting exchange service in English.

Możemy również użyć automatycznego tłumaczenia, aby odpowiedzieć na twoje pytania po polsku.
Dlatego nie wahaj się zadawać pytań, a my odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Dziękuję Ci.
Pozdrowienia.

Easysportbet team

Do góry
#7092675 - 10/02/2018 07:10 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
ermano Offline
member

Meldunek: 11/11/2003
Witam. Nie moge wejsc na rynki 'Top 3'. Komunikat 'Betting API unavailable'. Weryfikacja strony i 'All systems are operational'. Czy oferta 'Top 3' zostala wycofana?

Do góry
#7094075 - 11/02/2018 09:34 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
stranger

Cześć.
Wygląda na to, że Betfair nie oferuje możliwości obstawiania zakładów na TOP3MARKET.
Dlatego niestety nie możemy tu pomóc.
Mamy nadzieję, że Betfair doda ten market później.
Przepraszam, i dziękuję za zrozumienie.

(tłumaczenie z Google translate).

Do góry
#7121109 - 20/03/2018 08:55 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Wszystko jest ok. Wypłaty są szybkie, nawet brak mozliwosci wystawiania zakładów ze swoim kursem jest do zniesienia.
Ale blokowanie wypłat swojego zarobku na tydzień... To nie jest dobre.
Nie możecie tego resetować np. 3x w tygodniu??
Ile nerwów kosztuje czekanie do niedzieli, wiedzą Ci, którzy już nie raz nie doczekali... laugh

Do góry
#7121135 - 20/03/2018 12:08 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
stranger

Cześć,
Dziękuję za miłe słowa.
Bardzo przykro z powodu warunków, ale na razie nie zostaną zmienione. Są one wymogiem, aby nasza tygodniowa premia była przyznawana w każdy poniedziałek.

(przetłumaczone przez Google)

Do góry
#7128425 - 09/04/2018 08:54 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
dave84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2010
Hej, co się zmieniło w regulaminie dzisiaj może ktoś napisać? Bo rano mi mignęło na telefonie, a nie mogę sprawdzić teraz:P

Do góry
#7128791 - 10/04/2018 12:35 Re: Easysportbet [Re: dave84]
stranger

Originally Posted By: dave84
Hej, co się zmieniło w regulaminie dzisiaj może ktoś napisać? Bo rano mi mignęło na telefonie, a nie mogę sprawdzić teraz:P

Cześć,
Bez większych zmian. Aby poznać nowe zasady, napisz do support@easysportbet.co.uk
Agent odpowie ci tak szybko, jak to możliwe.
Dzięki.

(przetłumaczone z google).

Do góry
#7130243 - 13/04/2018 02:32 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Muszę przyznać, że miałem z nimi małą przepychankę na emailu, a poszło o wypłaty. Wynikało to z ich dziwnego systemu kalkulowania wypłat, z którym nie spotkałem się w żadnej z firm, z których korzystałem dotychczas. Warto o tym napisać, zanim ktoś powtórzy "zdobycie" tej wiedzy wink

Wpłacałem do nich 3 różnymi metodami: Skrill, Bitcoin i karta kredytowa. Gdy przyszło do wypłat, wyczyściłem Skrilla, wyczyściłem Bitcoin (nie polecam, mają złodziejski spread) i byłem w trakcie czyszczenia kwoty z karty kredytowej. Po wypłacie około 2/3 kwoty, którą pierwotnie wpłaciłem KK nie miałem żadnej innej opcji niż ... Hipay. Hipay to taki ich pośrednik, który obsługuje ich transakcje kartą kredytową. Miałem w tym Hipay konto bo było wymagane przy pierwszej wpłacie kartą kredtową, ale nie chciałem wypłacać niczego do serwisu, który nie jest popularny w sieci i na dodatek ma takie sobie opinie.

Nastąpiła wymiana kilkunastu emaili, najpierw nie wyjaśniali dlaczego tak się stało, później proponowali wypłatę na Bitcoina, później tłumaczyli mi jak założyć i obsługiwac konto Hipay i wypłatę na konto bankowe (LOL - przecież dobrze wiedzieli, że mam tam konto) i cały czas nie było klarownej odpowiedzi dlaczego nie mogę wyczyścić ostatniej metody wpłaty. Ale po zadaniu tego samego pytania po raz n-ty, w końcu uzyskałem, jak sądzę, klarowne wyjaśnienie.

Otóż jeżeli np. kartą wpłaciłem 5 razy po 1000 Euro, a później 5 razy wypłaciłem np. 600 Euro to występuje problem jak wyżej, czyli nie można kontynuowac wypłat pozostałych 2000 Euro tą metodą i pozostaje ten nieszczęsny Hipay. Po prostu nie można przekroczyć liczby wypłat pierwotnie wpłaconej kwoty, 5-ta wypłata powinna dopełnić pierwotnie wpłacone 5000 Euro.

Na szczęście po tym całym zamieszaniu zgodzili się udostępnić Skrill do wypłaty pozostałej kwoty, ale gdybym wiedział wcześniej, że liczba wypłat też ma znaczenie to po prostu kwota jednostkowych wypłat powinna być wyższa i w sumie piąta-ostatnia wypłata z tego przykładu powinna "wyczyścić" całkowicie pierwotną kwotę wpłaty.
Co ciekawe wypłatę na Skrill dostałem po ok. 2h.

Nie wiem czy ten system liczby i kwot wypłat dotyczy tylko karty kredytowej, ale wygląda, że jednostkowo lepiej wypłacać więcej niż sie wpłacało wink

Do góry
#7130251 - 13/04/2018 09:41 Re: Easysportbet [Re: laser]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
No ciekawe. Ja korzystam tylko ze Skrilla i nigdy nie miałem żadnego problemu. A wypłaty max 2-3 godziny.

Do góry
#7131633 - 15/04/2018 12:10 Re: Easysportbet [Re: rafal08]
stranger

Hi, (I will need to answer in English this time, easier for us).
We apologize and understand the confusion caused. We are happy that your issue of withdrawals was solved.
The restriction of number of transactions possible with Hipay is indeed dependent on Hipay itself, that's why we always give the choice to withdraw by Bank Transfer (you should see this option after clicking on Hipay), as we are aware not everyone is willing to transfer their money to Hipay wallet.

Anyway, we are happy the issue was solved, there should not be any issue regarding Skrill.
By the way I have to say about Bitcoin that the rate offered is from Bitstamp, which is a very fair rate, among the best on the market ( displayed here > https://www.bitstamp.net )
Feel free to contact our support again for more information if needed.

Thanks.
ESB

Do góry

Moderator:  rafal08