Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#715284 - 12/11/2006 10:15 Re: Budesliga - 12 kolejka ( 10 - 12 listopada )
Luber0 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/07/2005
Postów: 5186
Skąd: Gorzow
Quote:

VS.


Hannover - VfB Stuttgard 2 @ 2.20


W niedziele dojedzie do spotkania ostatniej druzynt Bundesligi - Hannoveru i niespodziewanie dobrze grajacej druzyny z Stuttgardu. Stuttgard jest jak narazie 3. w tabeli. Jednak maja mecz mniej od Schalke i Werderu. Traca do nich po 2 punkty, a wiec druzyna VfB dzisiaj moze objac prowadzenie w Bundeslidze !!! Stuttgard ma w tym sezonie serie 5 meczy bez porazki na wyjezdzie a druzyna gospodarzu ma tez serie 5 meczu u siebie, ale bez zwyciestwa. Jesli chodzi o kontuzje to w obydwu teamach trenerzy nie maja wiekszych problemow. Z wazniejszych zawodnikow w druzynie Hannoveru nie wystapi tylko T. Brdaric. Jednak patrzac na historie to zdecydowanym faworytem wydaje sie byc druzyna gosci. W ost. 2 latach druzyny rozegraly miedzy soba 8 meczy. W zadnym spotkaniu nie wygrala druzyna Hannoveru ! 4 z tych 8 meczy odbywaly sie na stadionie dzisiejszych gospodarzu i 2 spotkania wygrala druzyna VfB a 2 zremisowala. Tak wiec mysle ze druzyna gosci, zmotywowana tym ze bedzie liderem jesli to wygra, poradzi sobie z gospodarzami ...

Moj typ:

VFB Stuttgard @ 2.20







Stuttgart a nie Stuttgard

Do góry
Bonus: Unibet
#715285 - 12/11/2006 11:55 Re: Budesliga - 12 kolejka ( 10 - 12 listopada )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Hannover vs Stuttgart

Dzisiejszego popołudnia zespół Vfb Stuttgart staje przed wielką szansą, o którą walczył od początku sezonu. Tą szansą jest wygodne usadowienie się na fotelu lidera niemieckiej Bundesligi. Dzisiejsi przyjezdni walczyli o ten moment, przez 11 ligowych kolejek, grając bardzo dobrze, przede wszystkim w wyjazdowych spotkaniach, gdzie do tej pory jeszcze nie przegrali, uzyskując bilans 3-2-0. O zespole Hannoveru 96 możemy powiedzieć, że jest jedną z najsłabszych ekip w lidze. Grają tragicznie na własnym boisku, na którym nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Do tego strzelają małą liczbę bramek. W ostatnim spotkaniu wszystkich jednak zadziwili, odnosząc raczej bardzo przypadkowe, zwycięstwo nad zespołem Bayernu Monachium. W drużynie gospodarzy nie wystąpi najlepszy strzelec gospodarzy - Thomas Brdaric i o zdobywanie bramek przyjdzie jeszcze trudniej. Równie dużym osłabieniem będzie nieobecność kapitana Altina Lali, który również jest kontuzjowany. Najważniejszą informacją w zespole gości jest powrót wyśmienitego napastnika - Cacau, który powraca po kontuzji, ale zapewne zasiądzie na ławce rezerwowych. Z większych osłabień można wyliczyć jeszcze Meire, Osorio i Tomassona, pozostali, tak jak w przypadku gospodarzy, nie grali od początku sezonu więc ich brak w tym momencie, nie można traktować jako osłabienie. Myślę, że goście stojący przed ogromną szansą, wykorzystają ją i dziś zwyciężą ze słabym przeciwnikiem.


Alemannia vs Nürnberg

Rewelacyjny beniaminek z początkowego okresu rozgrywek, jak to zwykle bywa po euforii wywołanej awansowaniem do wyższej klasy piłkarskiej i niesamowitej grze, spuścił znacznie z tonu i poprzestał na wspomnieniach ostatnich, wygranych spotkań. Po 3 przegranych spotkaniach z Cottbus, Arminią i Stuttgartem, przyszedł wkońcu czas na jakieś punkty, a tym samym niespodziewany wyjazdowy remis z Borussią Dortmund. W zespole nie ma praktycznie żadnych osłabień. Nie zagra jedynie Krontiris, który nie grał w żadnym spotkaniu ligowym w tym sezonie. Myślę, że dziś gospodarze niesieni dopingiem własnej publiczności są w stanie powalczyć i zwyciężyć w spotkaniu z remisową drużyną gości. Kurs jest bardzo satysfakcjonujący i warto typować właśnie takie rozstrzygnięcie meczu.

Do góry
#715286 - 12/11/2006 14:54 Re: Budesliga - 12 kolejka ( 10 - 12 listopada )
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

Podopieczni Armina Veta to zespół, który gra chyba jeszcze efektowniej i efektywniej niż Werder





Dobrze ,ze napisales ;gra chyba;

W ostatnim spotkaniu VfB wygral z HSV,ale raczej tylko wynik sie zgadzal,mecz w wykonaniu VfB byl bardzo slaby i wynik naprawde byl bardzo szczesliwy.
Porownywac juz teraz zespol VfB do Werderu napewno jest jeszcze za wczas,choc trzeba przyznac,ze do tej pory zaskoczyli wynikami wszystkich ekspertow.

Hannover po ultra-defensywnej grze w Monachium,wygral zasluzenie z Bayernem,tym samym sposobem mozna pokonac tez Stuttgart,dlatego licze na podobny styl gry H96 w spotkaniu z VfB.
Zespol gosci napewno nie rzuci sie do atakow,wiedzac jak grozne moga byc kontrataki gospodarzy,liczyc beda podobnie jak z HSV,ze kiedys bardzo groznym napastnikom VfB uda sie strzelic gola.

H96 strzela naprawde malo bramek i od czasu nowego trenera Heckinga tez malo traci,w 8 spotkaniach tylko 9 straconych goli.
Stuttgart strzelilo juz 20 bramek,12 strzelili napastnicy. W ostatnich 5 spotkaniach tylko 3 stracone gole swiadcza o zdecydowanej poprawie defensywy do poczatku sezonu.

Skoro obrona H96 mogla powstrzymac wspanialych napastnikow Bayernu,jest napewno i dzis szansa na podobny wyczyn,dlatego tenduje dzis do zagrania underu

Do góry
#715287 - 12/11/2006 18:03 Re: Budesliga - 12 kolejka ( 10 - 12 listopada )
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Over 2.5 @ 1.87 1-1

Stuttgart @ 2.20 1-2

PS. Szkoda ze nie ma kompletu trafionych typow ( 4/4 ) bo bylo blisko.. W Aachen zabraklo tylko 1 gola. Ciesze ze udal sie typ ze Stuttgartem. Oby w kazdym weekendzie byla taka skutecznosc...

Pozdrawiam,

Kerogh


Do góry
#715288 - 12/11/2006 20:05 Re: Budesliga - 12 kolejka ( 10 - 12 listopada )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kerogh gratuluje skuteczności typów, ja wczorajszą strate na hamburgu musiałem dziś odrabiać i delikatnie betować, ale się opłacało, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, w końcu coś się dzieje w topiku !


Do góry
#715289 - 12/11/2006 20:20 Re: Budesliga - 12 kolejka ( 10 - 12 listopada )
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Noooo, dzieki ...

Tylko fajnie by bylo jeszcze jak by wiecej uzytkownikow sie udzielalo w dzialach Stadion Pilkarski itp. itd.

Pozdrawiam..


Do góry
#715290 - 12/11/2006 21:03 Re: Budesliga - 12 kolejka ( 10 - 12 listopada )
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
WERDER12, czepiasz się nie wiem czego. Widziałem sporo meczy z udziałem Stuttgartu i ten zespół jest znakomity i grają nowocześnie. Nie ma tam nazwisk (jeszcze) ale grają bardzo nowocześnie, są wybiegani, choć nie w każdym meczu. Tak zespół musi okrzepnąć. Dziś nie grali najlepiej, bo 1 połowę przespali, ale pierwsze 20 minut po przerwie to był koncert gry, i gdyby wykorzystali sytuacje, to byłoby pozamiatane.
Grają na ogromnej szybkości, dużo prostopadłych piłek, mnóstwo krzyżowych podań i są dobrze wyszkoleni technicznie. To w tej chwili 4 siła Bundesligi bez dwóch zdań, a moze i na pudle staną, bo ja jak patrzę na Schalkę to mi się robi słabo. Bayern cieniuje, a Werder jest dobry, choć dostał zadyszki. Ale moze zrobi psikusa Barcelonie i wyśle ją do UEFA
Typ był w każdym razie dobry i to się liczy

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Sensei, alfa), 3564 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581667 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49