Strona 2 z 22 < 1 2 3 4 ... 21 22 >
Opcje tematu
#722795 - 17/11/2006 08:39 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
kleks Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1699
Skąd: Warszawa

Do góry
Bonus: Unibet
#722796 - 17/11/2006 11:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
maverick Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2002
Postów: 2835
Skąd: Wawa
Ktory buk oprocz BAW ma mozliwosc obstawiania meczy live?

Do góry
#722797 - 17/11/2006 13:06 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
Pierwsza kolejka przyniosla pare niepodzianek . Mysle ze druga juz bedzie bardziej pewna i faworyci wygraja swoje mecze mysle ze Polska po gładkim zwyciestwie bez poroblemow wygra z nieco podłamana psychicznei Argentyna ktora przegrala swoj pierwszy mecz z niezamoncym Portoryko. Do tego mozna grac z powodzneiem Bułgarie ktora zagrala dobry mecz z Włochami , Wenezuele ktora sprawila niepsodzianke pokonujac USA. Kuba i Portoryko tez powinny wygrac swoje spotkania bez wiekszych problemow reszta meczy Rosja , Serbia, Francja, Brazylia i Włochy bez namysłow mozna grac

Mogłby ktos cos napisac co sadzi o meczach 2 kolejki, bo narazie strasznie tu cicho.

Do góry
#722798 - 17/11/2006 13:15 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Podsumowanie dnia: TYPY 5/8 trafione , sredni trafiony kurs 1,75

krotko o obejrzanych meczach:

Polska - Chiny
Nasi wygrali, ale w obronie na razie nie zaprezentowali NIC, na palcach jednej reki mozna policzyc podbite ataki, a moze i to byloby przesada.Jutro poprzeczka troche wyzej mimo iz Argentyna przegrala. Polska -1,5 raczej do gry.

Brazylia - Kuba
Brazylijczycy jeszcze nie w optymalnej dyspozycji, chociaz momentami prezentuja sie mistrzowsko. Pewnie maja tak wszystko poustawiane, ze z meczu na mecz bedzie co raz lepiej, az do ostatniego seta 11 meczu na tych mistrzostwach, czyli fianlu.

Rosja - Serbia
Male zaskoczenie, ale Serbowie zagrali perfekcyjnie. Rosjanie to jeszcze nie jest to co prawdobodobnie ma byc. Co by w tym meczu nie zrobili, to Serbowie podbijali w gore i do Milijkovica, ktory raz fartem, raz z glowa, ale konczyl. Serbowie w wiekszosci powyzej 30 lat, mozna liczyc na ich kryzys w jakims meczu.

Wlochy - Bulgaria
Zagrywka Bulgarow jest przeatomowa ! W 3 secie i tiebreaku rozbili wlochow sama zagrywka. Moze byc u nich roznie z utrzymaniem wysokiego poziomu i pewnie zdarzy sie jakas wpadka, tym bardziej, ze maja sklonnosci do klocenia sie miedzy soba. Wlosi grali zrywami, zero plynnosci, zdobywali przypadkowe punkty.

Typy na jutro wieczorem.

Do góry
#722799 - 17/11/2006 13:36 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
zgadzam sie z Hubciakiem, za nami pierwsza seria spotkan i licze na to, ze druga przyniesie profity.z drugiej kolejki mam w glowie 6 meczykow i taki wlasnie powstal kuponik toto-mixowy:

Argentyna - Polska 2 @1.30 - no cóż Lozano juz bedzie wiedzial jak ograc swoich rodakow, zreszta co im bedzie gadał, niech zagraja tak jak Portoryko i tez maja zwyciestwo. zmeczeni Argentynczycy doznaja drugiej porazki na Mundialu i beda musieli ogrywac sobie Azjatow i Afryke.

Portoryko - Egipt 1 @1.45 - nie po to Rivery i Soto ogrywali Argentyne aby dac sie zaskoczyc mistrzom Afryki, oba zespoly w nogach po 5 setow, ale zdecydowanie bardziej skoczni sa reprezentanci Concacaf ktorzy stana sie w ten sposob kolejnym zespolem obok Polski ktorzy beda mieli na koncie 2 zwyciestwa.

Kuba - Niemcy 1 @1.30 - Kubanczycy postraszyli dzis Brazylie, nie udalo sie wygrac, tak wiec pozostaje teraz skarcic Niemców, ktorzy mysleli o dosyc latwym zwyciestwie nad reprezentantem Antypodów.

Bułgaria - USA 1 @1.50 - jak dla mnie Bułgarzy to faworyci numer jeden do wygrania tej grupy i bede kontynuowal gre na ten zespol. a to, ze Jankesi wymyslili siatkowke nie znaczy ze sa najlepsi w tym.

Wenezuela - Iran 1 @1.3 - nie po to ogrywali USA zeby dac sobie dokopac Iranczykom. zwyciestwo nad Azjatami moze dac juz awans do drugiej rundy mistrzostw, choc nie musi bo namieszac moga jeszcze Czesi. tak wiec jednym slowem z Iranem kto chce awansowac musi wygrac.

Korea - Kanada 2 @1.80 - od zakonczenie pojedynku Kanada - Kazachstan bylem bardzo ciekawy kursow jakie zaproponuja nam buki. toto-mix wystawil po 1.8 - tak wiec biore. nie wiem czy nie wystawil ich przypadkiem jeszcze przed zakonczeniem spotkania Korea - Tunezja 2-3. o Kanadyjczykach na memoriale Wagnera juz slyszelismy i potwierdzili to w starciu z Kazachstanem. zwyciestwo 3-0 nad zespolem , ktory notabene w eliminacjach do mistrzostw ogral wlasnie Koreę Poludniowa 3-1 w Ałmatach. tak wiec zwyciestwo nad Azjatami (bardzo prawdopodobnie bedzie to nawet bez straty seta) da im awans do drugiej rundy nawet z 3 miejsca w grupie. a moze i wyzej....

kurs ogolny z tego --- @8.60 --------jak dla mnie wybornie---bedzie dobrze???

pozdrawiam

Do góry
#722800 - 17/11/2006 13:39 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
holek1142 Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2006
Postów: 5
No to jeden mecz już mamy za sobą a dziś gramy z Argentyną i powinniśmy ten mecz wygrać. Porażka Argebtyny to wielka niespodzianka, chociaż praktycznie Portoryko to mało znan drużyna. Moje typy na dziś są następujące:
Argentyna - Polska 2
Portoryko - Egipt 1
Brazylia - Grecja 1
Francja - Australia 1
Kuba - Niemcy 1
Bułgaria - USA 1
Wenezuela - Iran 1
Włochy - Czechy 1


Edited by OKSfan (17/11/2006 15:33)

Do góry
#722801 - 17/11/2006 13:41 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED* *DELETED*
holek1142 Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2006
Postów: 5
Post deleted by OKSfan

Do góry
#722802 - 17/11/2006 14:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Ty sam jesteś pomyłka



osobiscie odradzam grać za dużą stawkę Portoryko-Egipt - dwa platfusy, z tym, ze jeden ograł Argentynę na farcie (w decydujacych momentach ciągle mieli szczęście). A Egipt, który miał dostać 3-0 prowadził równą walkę z gospodarzami.
Podobnie jak Bułgaria-USA - niby USA słabe, ale za kurs 1,5 to ja dziękuję.

milenium
Polska-Argentyna 1 1,4 Argentyna przegrała z egzotyczną drużyną.:D to mi wystarczy. Kursy szybko pospadały.

Kuba-Niemcy 1 1,35 spodziewałem sie o wiele mniejszego kursu. Kubańczycy wysoka forma, a nasi sąsiedzi to typowy średniak.

Wenezuela - Iran 1 1,35 Wenezuelę już przed meczem z USA miałem za dobrą drużynę. Dzisiejsze zwycięstwo tylko potwierdza, że wiedzą o co chodzi w siatkówce. Iran egzotyka pełną gębą.
3-0 za 2,4 też dziabnę ale letko

Do góry
#722803 - 17/11/2006 15:43 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
PrzemczaN Offline
newbie

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 36
Skąd: Tarnów
Mam prośbę do tych którzy oglądali (jeśli jest ktoś taki) mecz Argentyny z Portoryko. Czy to była słaba gra Argentyny czy to Portoryko to jakiś czarny koń? Pytam dlatego że zamierzam za większą kasę zagrać Argentyna - Polska :Polska -1,5 Wydaje się dość dobrą propozycją, bo Polska bez większych problemów wygrała z Chinami, widać że nasi zawodnicy mają jeszcze duży zapas, a porażka Argentyny jest dla mnie mega sensacją.

Kolejnym meczem nad którym poważnie się zastanawiam to: Kazachstan - Serbia :0-3. Nie mam najmiejszych wątpliwości kto ten mecz wygra. Serbia po pokonaniu Rosji jest na fali, a Kazachstan przegrał z Kanadą i to w słabym stylu. Wynik 3-0 rówinież wydaje się być pewny, ale... no właśnie czy Serbia wyjdzie podstawowym składem, i czy będzie na tyle zmotywowana żeby wygrać gładko 3-0?

Ostatnim meczem nad którym się zastanawiam to: Iran - Wenezuela: Wenezuela -1,5. Wenezuela, po dość niespodziewanej, ale wyraźnej wygranej z USA, wydaje się być na fali i chętna awansu. Iran to na prawdę słaby zespół, świadczy o tym porażka 3-0 z Czechami. Tu również uważam że powinno być gładkie 3-0, chociaż daję ten jeden set zapasu.

Bardzo was proszę o odpowiedzi, bo chcę zagrać z tego za dużą kasę. Może jakiś dubelek? Jak myślicie?

Do góry
#722804 - 17/11/2006 16:01 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Dla mnie jutro najlepszymi meczami do zagrania są : Polska 2 , Bulgaria 1 , Wenezuela 1 ,Kuba 1 -1,5 seta !! Polska iBulgaria pokazaly sie dzisiaj ze swietnej strony , w Bulgarach szwankowalo na poczatkuy przyjecie ale są to mistrzostwa wiec stres z poczatku robi swoje , ale nie mam watpliwosci ze ich sila ataku i POTEZNY blok zniszcza jutro amerykanow i praktycznie wysla ich do domu , jestem przekonany do tego typu ! Polacy juz nie raz , nie dwa pokonali Argentyne a wydaje sie ze obecnie sa w dyspozycji znakomitej , zwyciestwo z Chinami ze sporym zapasem sil , najmniejszym ich nakladem raczej spokojne granie naszej kadry ! Kubanczycy sa o klase lepszym zespolem od Niemcow , nie ma tu co porownywac , dzisiaj nawiazywali walke z BRAZYLIA, wiec o czyms to swiadczy , pomimo wyrzuconego zawodnika z kadry Kubanczycy nie stracili na wartosci i nie maja wyjscia innego jak wygrac spotkanie z Niemcami i stawiam na 3-0 i to dosc zdecydowane , ostatni mecz do ktorego najmniej przekonany jestem ,ale dzisiejszy mecz Venezueli jednak utwierdzil mnie w tym przekonaniu ze ograja oni slabutki Iran ,byloby tragedia dla nich po zwyciestwie z USA aby przegrac z Iranem , i po takim meczu dostana na pewno kopniaka i rozniosa z partkietu Iran , nabrali pewnosci co do swoich umiejetnosci , wyjda pewni na parkiet to nie dadza pograc przeciwnikom , podsumowaujac Wenezuela , Kuba -1,5 seta , Polska , Bulgaria kurs 4.2 !!

Do góry
#722805 - 17/11/2006 16:07 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
nie przesadzałbym z tymi kubanczykami jutro, zaskoczyli brazylie w 1 secie a pozniej juz nie pograli. niejaki sanczez ma 206 i jest niezlym idiota, atakuje 5cm nad tasma i dostaje bloczki co chwile. Pozatym u jednego wykryli doping, ciekawe jak to na nich wplynie, moze reszta tez ma cos do ukrycia, nie zagralo dzis dwoch podstawowych zawodnikow. Mimo wszystko na pewno sa w stanie pokonac niemcow, ale nie za duza stawke przy takim marnym 1,3.

Do góry
#722806 - 17/11/2006 16:23 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Trochę mnie dziwi ta ogólnonarodowa podnieta przed meczem z Argentyną. Ok Polacy wygrali, ale sami stwierdzili w późniejszych wywiadach, że grali na pół gwizdka bo turniej jest długi i trudny. Oczywiście mecz z Albicelestes będzie najprawdopodobniej decydował o pierwszym miejscu w grupie, dlatego też nasi z pewnością nie będą się oszczędzać jednak przeciwnik z pewnością się nie położy, a że grać w siatkówkę potrafią, możemy być pewni. Reasumując kursy na Polaków troszkę za niskie, dlatego też pozostaje mi im kibicować i życzyć wygranej, w którą gorąco wierzę.

Zdecydowanie bardziej podobają mi się:
Korea Płd - Kanada Typ: 2
Portoryko - Egipt Typ: 1
Wenezuela - Iran Typ: 1

O wszystkich tych meczach pięknie napisał już Feel-Tsu i do lektury jego postu (z którym w pełni się zgadzam) gorąco Was odsyłam.

Pozdrawiam

Do góry
#722807 - 17/11/2006 16:31 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Valverade kazdy gra jak chce ,dla mnie np mecze takch ogorkow jak korea , kanada , portoryko , egipy TO DUZE DZIALO przypadku a o jakiek podniecie mowisz ? jezeli ogladales dzisiejszy mecz to widziales ze Polacy grali spokojnie , oszczedzali sie , Lozano o Argentynie wie duuuzo , i jutrzejszy mecz jest na papierze najtrudniejszy wiec nasi zagraja na calego i wygraja z Argentyna 3-1

Do góry
#722808 - 17/11/2006 16:59 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Dalrid Offline
addict

Meldunek: 06/12/2002
Postów: 476
Skąd: Rzeszów
Panowie...


Proszę sobie teraz nie dworować ale z tego wszystkie to ja juz nie wiem.


Argentyna - Polska

Polska pewnie wygra , ale mnie interesuje inny zakład, a mianowicie : +1.5 do argentyny. Tzn. że Agentyna musi ugrać przynajmniej 1 seta ???

Do góry
#722809 - 17/11/2006 17:09 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Quote:

Panowie...


Proszę sobie teraz nie dworować ale z tego wszystkie to ja juz nie wiem.


Argentyna - Polska

Polska pewnie wygra , ale mnie interesuje inny zakład, a mianowicie : +1.5 do argentyny. Tzn. że Agentyna musi ugrać przynajmniej 1 seta ???




Chodzi o to ze Argentyna wygrywając 2 sety przy typie na nich +1,5 kupon jest wygrany a przy ugraniu przez Argentyne 0 lub 1 seta zaklad jest przegrany

Do góry
#722810 - 17/11/2006 17:41 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
Jak poinformował Paul O'Neil, rzecznik prasowy Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw świata siatkarzy w Japonii z ekipy kubańskiej został wykluczony Portundo Juantorena.
U 21-letniego zawodnika, uchodzącego za jednego z najlepiej blokujących na świecie, wykryto podczas lipcowych Igrzysk Ameryki Środkowej i Karaibów, obecność w organizmie środków dopingujących. Zawodnikowi grozi dwuletnia dyskwalifikacja.


za www.onet.pl

Do góry
#722811 - 17/11/2006 17:49 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
No to jazda

Polska-Argentyna 1 1.35
-Argentyńczycy mogą sprawić trudności, spodziewam się wyniku 3-1/3-2

Kuba-Niemcy 1 1.33
-Niemcy, to jednak przeciętniak, dzisiaj oddali seta Australijczykom, to co z Kuba maja wygrać

Japonia-Chiny 1.52
-bardzo ciekawy kurs, IMO 3-0/3-1

Bułgaria-Usa 1 1.35
-po dzisiejszej walce z makaronami, czas na wygrana z usa i wyjście z pierwszego miejsca ;]

Włochy-Czechy 1 1.15
-jednak Włosi to Włosi , niespodzianki nie będzie

Serbia-Kazachstan 1 1.02
-bez komentarza

Francja-Australia 1 1.07
tez

AKO 4.62

-hmmmmmm, co tu dużo pisać, macie jakieś zastrzeżenia ?

zastanawiam się czy za jaką stawkę dać 100? 200? 300?
z reguły przed meczami grubo nie gram, więc doradźcie trochę

Do góry
#722812 - 17/11/2006 18:17 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Witam

Czytam sobie wypowiedzi na temat jutrzejszego meczu Polska -Argentyna i widze ze tu wszyscy hura optymisci ze jutro pewna wygrana naszych. Ja z tym bym sie nie zgodzil i kurs oferowany na naszych rzedu 1.3 to jest smieszny. Kto ogladal dzisjeszy mecz to widzial ze chinczycy (niby slabsi od Argentyny) grali z nami jak rowny z rownym i gdyby nie glupie ich bledy w koncowkach setow to moglo byc roznie. Zaraz pewnie pojawai sie opinie ze nasi grali dzis dobrze, jak dla mnie to grali przecietnie i gdyby nie dobra gra Świderskiego lub dzis bylby jakis mocnieszy przeciwnik to bysmy mieli w meczu problemy. Ja jutro Polski za 1.3 na pewno nie rusze bo nie przekonuja mnie wypowiedzi typu ze Argentyna jest slaba skoro dzis przegrala z Portoryko to jutro wlasnie tym bardziej beda chceili osiagnac dobry wynik z naszymi zeby liczyc sie w dalszej walce o miejsca. Jak dla mnie Polska po takim kursie jest nie do grania, wole pogrzebac i poszukac jakichs fajny HC na ten meczyk. To tyle ode mnie pozdrawiam

Pozdrawiam - Kiwi

Do góry
#722813 - 17/11/2006 18:28 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Witam,

Dzisiaj znalazlem kilka ciekawych rzeczy do zagrania:
Bulgaria 1,5 w Paddypower (nie wiem skad wzieli taki kurs ale wydaje sie OK po tym jaka plame dali Amerykanie i patrzac, ze sa tacy ktorzy chca to grac po 1,35), W Betfair 1,44 widzialem i w Interwetten 1,45.
Polska 1,41 w Betfair, 1,4 w Paddy. Po 1,3 chyba nie warto bo roznie moze byc. 1,41 to wg mnie uczciwy kurs.
Brazylia po 1,1 w Paddy, Bet-at-home, BET365 - co prawda kurs ktorego sie nie powinno grac ale czy jest mozliwy inny wynik niz wygrana Brazylii? Pewnie jest ale malo prawdopodobny.
No i moze jeszcze Japonia po 1,61 w Pinnacle.

Wojtek

Do góry
#722814 - 17/11/2006 19:25 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Jak czytam takie wypowiedzi jak Kiwiego to po prostu nie moge sie nadziwic,no ale coz takie jest prawo forum kazdy moze miec wlasne zdanie.Gadki bo jakby byl inny przeciwnik albo ze gdyby Chinczycy bledw nie popelniali to mozna do kosza wrzucic,gdybac to sobie mozna przed meczem a nie po.Twoim zdaniem nasi wygrali szczesliwie ,a moim po prostu sie nie wysilali i odjezdzali wtedy kiedy potrzeba czyli pod koniec seta.Turniej jest dlugi wiec nie ma sensu grac meczu na maksa jesli nie ma takiej potrzeby,na to przyjdzie jeszcze czas.Najzabawniejsze jest to ze kazdy set byl wygrany pewnie ,mecz wygrany do 0 a niektorym i tak zle.I odnosnie gadki ze Argentyna bedzie bardziej chciala ,a z Portoryko to pewnie nie chcieli ,po wtopie z naszymi pewnie beda jeszcze bardziej chcieli .Jedno pytanie jaki sportowiec jak wychodzi na parkiet/kort/boisko nie chce wygrac ?Chyba tylko ten ktory ustawil mecz.I zeby niebylo tak calkiem nie na temat to nikt nie wspomnial o zabkach z Australia.-2.5 za 1.70 to chyba jednak za duzo po tym jak trojkolorowi dosyc latwo ograli solidna druzyne grecka.

Do góry
Strona 2 z 22 < 1 2 3 4 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, rafal08), 3373 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49