Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#727979 - 20/11/2006 10:03 Re: Serie A - 12 kolejka (18-19 listopad)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Ja to rozumiem tak, że Milan ma kilka słabszych spotkań i do tego czasami brakuje im szczęścia... oczywiście są też trochę słabsi niż sezon temu.

Jestem jednak pewny, że przyjdzie seria zwycięstw.

A co do Twoich domysłów:
1) zwalniać trenera poprzez słabe wyniki w takim klubie... trochę dziwne, dla mnie nie realne lol
2) kolejny absurd, wszyscy sędziowie tak sędziują, żeby Mialn nie wygrywał, a nawet przegrywał... lol
3) bogacze, mają tyle siana... wszyscy piłkarze wiedzą, że nie mają strzelać bramek bo jest ustawka z bukmacherami... lol
4) nie ma takiego czegoś, że coś jest priorytetem, bo co przed ligą sobie mówią... tu nie strzelamy bramek, a przed CL strzelamy bramki! lol

Nie miałem na celu skrytykować Twojego posta, napisałem co o tym myślę, podałeś abstrakcyjne powody, które mogą mieć miejsce w 3 lidze, a nie w Serie A czy CL.

Milan wkońcu zacznie grać i wygrywać.

Do góry
Bonus: Unibet
#727980 - 20/11/2006 10:32 Re: Serie A - 12 kolejka (18-19 listopad)
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Dzięki za odpowiedź

Ok, trochę mnie uspokoiłeś, ale tylko trochę.

Na 12 kolejek Milan wygrał tylko 4 razy, w ostatnich 10 tylko dwa razy. Bez wygranej jest o 4 spotkań.

Milan jest wielkim klubem, a te raczej nie mają długich przestojów.
Jeśli jest dołek, to jeden góra dwa mecze, ale nie strefa spadkowa.

Co do sędziów, to skąd pewność, że "posprzątano gruntownie". Nie ma chyba drugiego kraju w Europie, w którym piłka byłaby tak blisko związana z polityką i "innymi aspektami życia publicznego" jak w Italii.

Co do ustawiania buków, miałem na myśli coś innego. Chodziło mi o serię słabszych spotkań, żeby doprowadzić do wzrostu kursów na win Milanu.

Quote:


nie ma takiego czegoś, że coś jest priorytetem, bo co przed ligą sobie mówią... tu nie strzelamy bramek, a przed CL strzelamy bramki! lol




Może i sobie zawsze mówią, że strzelamy i wygrywamy wszystko co się da, ale zwyczajnie w to nie wierzą, że mogą zawalczyć Scudetto w tym roku. A gdy nie masz wiary, słowa są tylko słowami.

Piszę to wszystko, bo trochę grubiej wszedłem w progresję na win Milanu różnicą jedej bramki i wobec obecnej sytuacji zaczynam się zastanawiać: brnąć w to dalej czy zaczekać, aż zaczną w końcu wygrywać. Bo w to, że kiedyś zaczną wygrywać nie wątpię.

Pozdro.

Do góry
#727981 - 20/11/2006 10:53 Re: Serie A - 12 kolejka (18-19 listopad)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Chłopie Milan ma po prostu mały przestój i tyle, kazdy zespół na swiecie przechodzi taki okres w swojej grze.

Popatrz na przykład Real od ilu już sezonów czegos brakuje i tyle!

Tym bardziej gra w dużej mierze w poprzednim sezonie był oparta na Shevczenko teraz go nie ma i troche minie za nim wszystko wróci do normy

Jesli jestes fanem Milanu to nie denerwuj sie poczekaj jeszcze kilka kolejek i zapewne wszystko wróci do normy

Pozdrawiam

Do góry
#727982 - 20/11/2006 15:43 Re: Serie A - 12 kolejka (18-19 listopad)
_nowy_ Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 366
Quote:

...
Jesli jestes fanem Milanu to nie denerwuj sie poczekaj jeszcze kilka kolejek i zapewne wszystko wróci do normy
...




Mam kilkach ciekawych cytatów odnośnie postawy Milanu w tym sezonie :

"Trener, który uważa, iż ktoś ( lub coś określane jako system ) działa na niekorzyść jego drużyny. Napastnik, który cierpi na bezsenność i piłkarz, który nawet w trakcie meczu myśli o porwanej siostrze. Do tego kilku kontuzjowanych obrońców i gwiazdor kuszony przez Real. Milan w tym sezonie prezentuje sie zdecydowanie nienajlepiej..."

"Spośród czterech podstawowych obrońców Milanu ( którzy razem mają ponad 120 lat ) kontuzjowanych jest dwóch. Mistrz świata Gennaro Gattuso, który problemy ze zdrowiem miał tylko wtedy gdy zjadł coś ciężkostrawnego, nie zagra już w tym roku, bo ma kontuzje kolana. Kaka, o którym Ancelotti mówi, że to 'piłkarz lepszy od Ronaldinho', gdy sie rozejrzy, to dojdzie do wniosku, że nie ma z kim grać.

Przed sobą ma Ricardo Oliveirę ( ciągnie go do Sao Paulo, gdzie porwano jego siostrę ) i Alberto Gilardino, który kosztował 24 mln euro i strzelał 24 gole w sezonie ( ale dawno temu ). 24-letni napastnik przyznaje się do kłopotów ze snem, bo przytrafiają mu się serie kilkunastu meczów bez gola. Twierdzi że nie wisi nad nim cień Andrija Szewczenki i codziennie stara się, aby zastąpić Ukraińca. Jakoś kiepsko. W meczu z Romą gdy wychodził na pozycję to za późno, a gdy strzelał, to za lekko. Po godzinie gry zastąpił go Filippo Inzaghi, który ma to do siebie, że gdy strzeli gola to prawdopodobnie ze spalonego ( pod koniec spotkania sędzia nie uznał jego bramki zdobytej strzałem głową ).

Po lewej stronie Kaka ma Clarence'a Seedorfa, który lubi mieć własne zdanie, więc niesłucha dobrych rad trenera ( czasem 'nieopatrznie' rzuci w niego bidonem ). Robi swoje, co przeważnie kończy się stratą piłki.

Po prawej stronie Christian Brocchi. 30-letni pomocnik, wypożyczany przez Milan do innych drużyn średnio co rok, czasem nie mieści się nawet do protokołu meczowego ( z Romą wyszedł mu strzał życia, bo celny i do tego z ponad 20 metrów ).

A za plecami Kaki są obrońcy, którzy co chwilę stwarzają zagrożenie pod własną bramką. Francesco Totti ich ośmieszał. I bezlitośnie karał."


Ostatni mecz z Empoli tylko to potwierdził ( 0-0 ). Jeśli Milan w zimowym okienku transferowym niedokona jakiś wzmocnień i to na kilku pozycjach to zamiast o scudetto lub europejskie puchary, będą walczyć aby niespaść do Serie B.

PS 1
Cytaty pochodzą z dodatku Sport zamieszczonego w Dzienniku PEŚ ( poniedziałek 13.11.2006 )

Do góry
#727983 - 20/11/2006 16:00 Re: Serie A - 12 kolejka (18-19 listopad)
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Dzięki _nowy_ za interesujące info nt. Milanu

Gdy tak wszystko poskładam "cuzamen do kupy", to wychodzi na to, że kryzys Milanu może być głębszy niż się z pozoru wydaje.
W każdym razie z dalszym "inwestowaniem" w ten zespół zaczekam, aż zaczną wygrywać.

A tak na marginesie, nie jestem fanem AC Milan, ani też innej włoskiej drużyny, nic też do nich nie mam (poza tym, że są mi winni trochę kaski.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Do góry
#727984 - 20/11/2006 17:04 Re: Serie A - 12 kolejka (18-19 listopad)
_nowy_ Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 366
Nie ma za co, wkońcu od tego jest to forum by sobie pomagać

Jeszcze odnośnie Milanu to ich problem leży zapewne w kwestii przygotowania do sezonu, a raczej jego braku. Sam Ancelotti to przyznał :

"... kilku moich piłkarzy po mundialu, zamiast na Malediwach spędzać trzy tygodnie, wypoczywali przez tydzień."
( Milan musiał grać w eliminacjach do Ligi Mistrzów )

Także jeden z obrońców, bodajże Nesta ale głowy za to niedam powiedział mniejwięcej : mamy problemy w przygotowaniu kondycyjnym i potrzeba nam jeszcze pare tygodni by to nadrobić.

A kursy na zwycięstwo Milanu w następnej kolejce piorunujące - 1.25

Do góry
#727985 - 23/11/2006 19:22 Re: Serie A - 12 kolejka (18-19 listopad)
_nowy_ Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 366
Sorki że tak nabijam posty ale kolejne osłabienia w Milanie :

"Bramkarz Milanu, Dida będzie musiał odpocząć od zawodowego futbolu przez co najmniej dwa miesiące. Podczas ostatniego spotkania w ramach Ligi Mistrzów z AEK Ateny (0-1), golkiper włoskiego zespołu doznał kontuzji lewego kolana.

Brazylijczyk zostanie poddany kolejnym badaniom, które mają dać ostateczną odpowiedź, jak długo nie zobaczymy go między słupkami Rossoneri. Według zapowiedzi sztabu medycznego, jeżeli nie pojawią się jakiekolwiek komplikacje, Dida wróci do gry za dwa, trzy miesiące. Przez ten czas, w bramce klubu z San Siro zastępować go będzie Australijczyk Zeljko Kalac."

źródło: seriea.pl

Przy takich osłabieniach Rossonerich i ich ostatnich wynikach granie na nich w najbliższej kolejce po kursach 1.20 nie jest najlepszym rozwiązaniem

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, ElNinho[mmdea], Sensei, igea23, latajaca_holenderka, Lukasz111), 3540 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581826 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49