Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >
Opcje tematu
#738974 - 23/11/2006 11:10 Re: PP - wymogi.
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Mam pytanie, chcialem reaktywowac swoj temat Maraton, ktory prowadzilem jakos w lipcu i sierpniu, ale najstarsze tematy sa z 1.09.2006. Rozumiem ze wczesniejsze zniknely bezpowrotnie?

Do góry
Bonus: Unibet
#738975 - 23/11/2006 15:05 Re: PP - wymogi.
peyton Offline
member

Meldunek: 25/09/2006
Postów: 150
Skąd: Halas Hall
Quote:

Kupon 56

Spartak - Bayern
kupiłem over 2,5 na live

kurs: 1,31
zobowiązania łącznie: 33,10
wygrana łączna: 9,75

+9,75$$


Ledwo dałem za sekunde strzelili





Moja propozycja do regulaminu PP. Takich wygranych nie powinno sie doliczac do bilansu ,yieldu.
Dla nikogo to niema znaczenia ze ktos w meczu A-B , przy wyniku 2-0 dla A postawi na B w 89 minucie i wygra 1000000
Do statystyk powinny byc brane tylko typy podane przed rozpoczeciem meczu.Ale jak komus takie wygrane poprawiaja samoocene .. to ok

Do góry
#738976 - 23/11/2006 15:51 Re: PP - wymogi.
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Quote:

Mam pytanie, chcialem reaktywowac swoj temat Maraton, ktory prowadzilem jakos w lipcu i sierpniu, ale najstarsze tematy sa z 1.09.2006. Rozumiem ze wczesniejsze zniknely bezpowrotnie?





Tak


peyton - także zrobimy jakiś zapis dotyczący zakładów live.

Ostatecznie całkowity zapis wszystkich zmian dotyczących PP pojawi się w następnym tygodniu.

Jak narazie wszelkie wasze opinie i propozycje są mile widziane w tym topicku...


Pozdrawiam

Do góry
#738977 - 23/11/2006 16:32 Re: PP - wymogi.
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

Kupon 56

Spartak - Bayern
kupiłem over 2,5 na live

kurs: 1,31
zobowiązania łącznie: 33,10
wygrana łączna: 9,75

+9,75$$


Ledwo dałem za sekunde strzelili





Moja propozycja do regulaminu PP. Takich wygranych nie powinno sie doliczac do bilansu ,yieldu.
Dla nikogo to niema znaczenia ze ktos w meczu A-B , przy wyniku 2-0 dla A postawi na B w 89 minucie i wygra 1000000
Do statystyk powinny byc brane tylko typy podane przed rozpoczeciem meczu.Ale jak komus takie wygrane poprawiaja samoocene .. to ok





//Ja powiem Ci szczerze, że po pierwsze nie musisz wcale do mnie zaglądać po drugie ja nie mam zamiaru obliczać żadnych yeldów, sreldów i ch*** wie czego jeszcze. Lubisz rachować możesz sobie na swoich kuponach nawet całki, macierze i co Ci jeszcze się podoba liczyć. Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu. A następnym razem nie cytuj mnie ponieważ nie uważam aby moje typy były były skierowane dla Ciebie. Ja nie wiem kim jesteś, skąd jesteś, czy masz temat czy nie i czy kiedykolwiek go założysz nie interesuje mnie to zupełnie a więc zajmij się sobą bo u mnie żadnego Yelda się nie doszukasz a więc nie wiem co wyskakujesz jak Filip z konpi chyba że jesteś po konpoii ale jak tak to pisz jak już Ci odejdzie

Do góry
#738978 - 23/11/2006 18:38 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Propopnuję przmyśleć sprawę jeszcze jednego działu do typowania. Byłoby to miejsce, gdzie podawaliby swoje kupony wszyscy, którym nie pasują nowe zasady PP i którym nie zależy na jakości, opinii innych itp.
Jak czytam hasła, że
Quote:


Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu.



to mi się słabo robi. Forum jest po to, żeby pomagać. Podając typki metodą "mam takie widzimisie a wy sobie liczcie czy jestem na plusie", zakładając nowe tematy (bo stary nie wypalił) nie pomaga się w żaden sposób, a wręcz przeciwnie, powoduje chaos. Wg mnie takie osoby powinny zakładać sobie blogi (czy coś podobnego) poza forum i tam pisać co im się podoba.
Wiem, że nie wszyscy się z tym zgodzą i dlatego właśnie propozycja nowego działu (np. "FreeStyle" albo "Bieda" albo inna nazwa do przemyślenia).


Do góry
#738979 - 23/11/2006 18:56 Re: PP - wymogi.
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Propopnuję przmyśleć sprawę jeszcze jednego działu do typowania. Byłoby to miejsce, gdzie podawaliby swoje kupony wszyscy, którym nie pasują nowe zasady PP i którym nie zależy na jakości, opinii innych itp.
Jak czytam hasła, że
Quote:


Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu.



to mi się słabo robi. Forum jest po to, żeby pomagać. Podając typki metodą "mam takie widzimisie a wy sobie liczcie czy jestem na plusie", zakładając nowe tematy (bo stary nie wypalił) nie pomaga się w żaden sposób, a wręcz przeciwnie, powoduje chaos. Wg mnie takie osoby powinny zakładać sobie blogi (czy coś podobnego) poza forum i tam pisać co im się podoba.
Wiem, że nie wszyscy się z tym zgodzą i dlatego właśnie propozycja nowego działu (np. "FreeStyle" albo "Bieda" albo inna nazwa do przemyślenia).






Hahaha dobre robawił mnie kolega do łez. Myślę, że możesz być Adminem Forum kolegi ŁUKASZENKI ze wschodu - tam Twoje poglądy, że ktoś coś musi zrobiłby furore. To jest wolny kraj, jak ktoś chce niech sobie liczy co mu się podoba ja nie będę nic liczył. Nie jest mi to do niczego potrzebne a jak komuś się nie podoba nie powinien do mojego tematu zaglądać. Mi na gwiazdkach i wyświetleniach zupełnie nie zależy.

Do góry
#738980 - 23/11/2006 19:00 Re: PP - wymogi.
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Sprawę jeszcze jednego tematu z typami mozna przemysleć. Przeciwnko niemu przemawia to, że 3 tematy z typami to już naprawde duzo i robi się niezły burdel, natomiast za tym tematem przemawia fakt, że jest na forum dużo osób, które prowadzą tematy tylko po to aby wpisywać tam swoje typy, które grają i żeby mieli je zebrane w jednym miejscu i mieli możliwość prześledzenia swojej historii gry.



Co do osób, które nagminnie zakładają tematy i gdy im nie pójdzie szybko zamykają tudzież przestają pisać w nim i czekają aż temat przejdzie w zapomnienie i w tym momencie otwierają nowy temat to można wyznaczyć okres karencji, np pół roku od ostatniego wpisu w starym temacie, gdy dany user będzie mógł załozyć nowy temat, bez uwzględniania statystyk ze starego tematu.

Do góry
#738981 - 23/11/2006 22:13 Re: PP - wymogi.
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Widze że moderatorzy robią wszystko by utrudnic userą życie... i to nie tylko mi .
Skoro za mój wspólny temat z Geronimo dostajemy dobre noty czesto temat jest odwiedzany , starannie prowadzony , i co najważniejsze osiągamy zyski pozatym idziemy na jakość nie na ilosć , a nowy moderator mówi że aut z tematem to troszeczke coś jest nie tak .

Do góry
#738982 - 23/11/2006 23:55 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
[OT]
Quote:

Hahaha dobre robawił mnie kolega do łez. Myślę, że możesz być Adminem Forum kolegi ŁUKASZENKI ze wschodu - tam Twoje poglądy, że ktoś coś musi zrobiłby furore. To jest wolny kraj, jak ktoś chce niech sobie liczy co mu się podoba ja nie będę nic liczył. Nie jest mi to do niczego potrzebne a jak komuś się nie podoba nie powinien do mojego tematu zaglądać. Mi na gwiazdkach i wyświetleniach zupełnie nie zależy.




1. Nie jestem Twoim kolegą i raczej nie będę
2. Rejestrując się na forum zgodziłeś się na przestrzeganie pewnych zasad więc jeżeli będzie zapis o konieczności podsumowań, to będziesz musiał się dostosować. Naprawdę jest wiele blogów bukmacherskich (tak podejrzewam) gdzie możesz sobie pisać co chcesz. Na razie robisz szopkę (czyt. prowadzisz temat) i widzę, że za bardzo sobie z nią nie radzisz.[/OT]

Myślę, że trzeba rozdzielić sprawy związane z wieloma użytkownikami prowadzącymi jeden temat. Proponuję:
1. Dwie (lub więcej) osoby mogą prowadzić temat w PP jeżeli robią jedno wspólne podsumowanie np. temat " $ co dwie głowy to nie jedna $"
2. Jeżeli osoby w temacie podają oddzielne podsumowania, możnaby traktować je jako zawody i umieścić w odpowiednim dzial, tak jak to było zapowiadane wyżej, np. temat "Loża szyderców"

I jeszcze jedna sprawa. Jeżeli ktoś by nie chciał dostać siędo EPP to niech to wyraźnie zaznaczy w temacie.

Do góry
#738983 - 24/11/2006 01:54 Re: PP - wymogi.
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
LART: czytam Twoje posty i nie moge zrozumiec o co Tobie chodzi?Przeciez to normalne ze kazdy powazny gracz liczy swoje zyski i straty i kazda osoba ktora prowadzi temat w dziale pp powinna prowadzic jakies statystyki , nie mowie zeby to robic co tydzien ale raz na miesiac mozna...Wtedy wszyscy przegladajacy temat bede mieli czytelny obraz Twojej gry i sam pewnie tez chcialbys wiedziec jak wychodzisz na graniu ... bo przeciez wiekszosc z nas zamieszcza tu swoje typy aby pokazac innym jak gra i zeby troche pomóc. Jesli Ciebie nic nie obchodzi to po co tu podajesz kupony? Nie rozumiem.Jesli nie chce Ci sie liczyc polecam program Bookmacher - w necie jest wiele jego wersji i tam tez mozna wpisywac kupony a yield sam sie liczy nawet ako sie samo liczy.... i nic juz nie bdziesz musial robic (tylko pisac bedziesz musial )
Pozdrawiam

ps.Wszedzie obowiazuja jakies zasady i tu tez muszą jakies byc...proste

Do góry
#738984 - 24/11/2006 07:12 Re: PP - wymogi.
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Posłuchajcie:

1. gram dla zabawy nie z miłości do tego g....
2. nie lubię stat
3. nie robiłem, nie robię i nie będę robił stat
4. jak na razie nie są (i nie powinny być) w PP obowiązkowe stsy
5. Na 100% nie chcę awansować do elity to nie zawracajcie mi głowy o %


Do góry
#738985 - 24/11/2006 07:49 Re: PP - wymogi.
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
A co powiecie na propozycje, zeby kazdemu prowadzacemu temat w Private Picks 'dac' wirtualne 10000 zl czy jednostek - bardzo ulatwiloby to obiektywne porownywanie wynikow poszczegolnych typerow - pisaloby sie np stan kapitalu na poczatek miesiaca, wynik miesiaca, daldo koncowe - co myslicie o tym pomysle - tym co przechodziliby do elity 'dawaloby' sie 100 000 zl i mieliby jescze wiaksza swobode - co o tym myslicie

Do góry
#738986 - 24/11/2006 08:13 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
1. 14honor88 - przestań beczeć jak małe dziecko i czytaj to co pisze. Cofnij się na pierwszą stronę i przeczytaj moje ostatnie posty.

2. Lart - dajcie już temu spokój, określił się że nie będzie prowadzić bilansów itp. i jego sprawa.

3. Lord D - niewykonalne technicznie.

Do góry
#738987 - 24/11/2006 08:17 Re: PP - wymogi.
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Quote:

A co powiecie na propozycje, zeby kazdemu prowadzacemu temat w Private Picks 'dac' wirtualne 10000 zl czy jednostek - bardzo ulatwiloby to obiektywne porownywanie wynikow poszczegolnych typerow - pisaloby sie np stan kapitalu na poczatek miesiaca, wynik miesiaca, daldo koncowe - co myslicie o tym pomysle - tym co przechodziliby do elity 'dawaloby' sie 100 000 zl i mieliby jescze wiaksza swobode - co o tym myslicie




Moim zdanie to bardzo zły pomysł. Ta wirtualna kasa spowodowałaby, że user nie grałby tego co gra w rzeczywistości . Można powiedzieć że bawiłby się tą kwotą. Każdy dostosowuje swoją grę pod własny budżet. Jeden ma na grę 50 PLN a inny 500 PLN i każdy z nich na pewno inaczej do tego podchodzi. Z tego co pamiętam jakiś czas temu był w PP temat " gdybym miał tyle to bym tak grał" czy coś w tym stylu. Gość założył sobie że ma kikla tysięcy i grał va bank - dla zabawy. Ten temat nic nie wniósł i nawet nie pamiętam jak się ta zabawa skończyła (szkoda mi było czasu żeby czytać takie głupoty )
Jeżeli chodzi o zmiany - jestem na tak !!! Ktoś tutaj w końcu musiał zrobić porządek Większość zmian mi się podoba. Czytelne staty, jeden user = jeden temat - jestem na TAK. Jeżeli chodzi o tematy w których typuje więcej niż jeden user - to jeżeli będą prowadzone tak jak temat 14honor88 - to uważam że powinny być w PP.

Do góry
#738988 - 24/11/2006 09:29 Re: PP - wymogi.
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Pro_Lech wszyscy poza Tobą popieraja mój temat przynajmniej Ci co się tu wpisywali więc nie rozumiem czemu się tak uparłeś.

Było by wszytsko ok gdybyś tylko zrobił by każdy przestrzegał stary regulamin a Ty musiałeś załozyć nowy , który się chyba tylko Tobie podoba.

Do góry
#738989 - 24/11/2006 09:42 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Quote:

Pomyślimy jeszcze. Może niektóre 'podwójne' tematy zostaną w PP, ale będą musiały być starannie prowadzone etc.

I na przyszłość mniej histerycznych reakcji .




Umiesz czytać ? To przeczytaj, gdzie tu i ogólnie widzisz wyrazy jakiejś krytyki co do Waszego tematu ? Zacytuj mnie gdzie nie podoba mi się akurat Twój temat. Podpowiem nie znajdziesz tego, więc nie kłam.

Aha, zmiany nie są moim widzimisię tylko dyskusją pomiędzy wszystkimi modami bekso.

Jak widać po tym chociażby temacie zmiany są potrzebne i kilka osób już te zmiany popiera .

Do góry
#738990 - 24/11/2006 11:52 Re: PP - wymogi.
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Dużo się mówi o zmianach,a mało robi.Czy,naprawdę potrzeba tak dużo czasu,by wdrożyć zmiany?Musi upłynąć kilka miesięcy,by cokolwiek zmienić?

Myślę ,że dobrym posunieciem było podzielenie PP,ale zabrakło miejsca(działu)dla nowych userów,lub tych,co co chwilę zakładają nowy temat,lub nie chcą z różnych względów,prowadzić statystyk.

Moja propozycja:

1. EPP-równe stawki w zakresie 1-10 jednostek.Bilans tygodniowy(sprawa umowna).Dopiero wtedy można by było porównać tych ,którzy zasługują, by tu się znajdować.
2. PP-Osoby wykazujące się ciągłością tematów + j.w.
3. Nowy dział(nazwa do uzgodnienia)-wolnoamerykanka,czyli ,co kto lubi, lub chce.
I tu mam uwagę.Osoba, która chciała by awansować ,to od samego początku będzie prowadziła swój temat,zgodnie z PP i EPP.(proste i mobilizujace,tak myślę)
4. Grupowa współpraca ,pozostawić tak jak jest.

Oczywiscie zmiany od początku roku z kontem zerowym.Chyba wszyscy wiedzą ,gdzie kogo umieścić.


ps.dopuścił bym ,zespoły dwu osobowe,by znajdowały się w dziale PP,skoro chcą tam być.

Do góry
#738991 - 24/11/2006 12:49 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Z jednym się nie zgodzę:
Quote:


Moja propozycja:
1. EPP-równe stawki w zakresie 1-10 jednostek.Bilans tygodniowy(sprawa umowna).Dopiero wtedy można by było porównać tych ,którzy zasługują, by tu się znajdować.




Nie wszyscy lubią pisać stawki w jednostkach. To może być uciążliwe. A o tym czy ktoś zasługuje na EPP zadecyduje jego bilans.

Do góry
#738992 - 24/11/2006 12:51 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Quote:

[Big]
Dużo się mówi o zmianach,a mało robi.Czy,naprawdę potrzeba tak dużo czasu,by wdrożyć zmiany?Musi upłynąć kilka miesięcy,by cokolwiek zmienić?





Quote:

[Big]
Oczywiscie zmiany od początku roku z kontem zerowym.Chyba wszyscy wiedzą ,gdzie kogo umieścić.





Właśnie tak Big .

Obecnie pracujemy jak to ma wyglądać od nowego roku. Teraz żadnych zmian nie ma, a większość już płacze jak im źle - dlaczego Wam źle ? Coś Wam zrobiliśmy ?
Teraz macie czas na oswojenie się ze zbliżającymi się zmianami(niewiele ponad miesiąc).

PS. Literka F zamiast P.

Do góry
#738993 - 24/11/2006 13:08 Re: PP - wymogi.
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Quote:

Z jednym się nie zgodzę:
Quote:


Moja propozycja:
1. EPP-równe stawki w zakresie 1-10 jednostek.Bilans tygodniowy(sprawa umowna).Dopiero wtedy można by było porównać tych ,którzy zasługują, by tu się znajdować.




Nie wszyscy lubią pisać stawki w jednostkach. To może być uciążliwe. A o tym czy ktoś zasługuje na EPP zadecyduje jego bilans.




Elita ,ma być elitą.Jakieś zasady powinny obowiazywać.Sam kiedyś podawałem w złotówkach.Nawet teraz źle robię podając typy w równych jednostach ,co nie odzwierciedla tego, co faktycznie gram.Dlatego od nowego roku planuję stawkowanie w zakresie 1-10j.Przecierz pod każdą jednostkę każdy może sobie podstawić odpowiednią ilość zer

Do góry
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 2183 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581195 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49