Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#738954 - 21/11/2006 12:45 PP - zasady i wymogi, dyskusja
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Na początek :

Wraz z końcem roku WSZYSTKIE tematy z PP zostaną przeniesione do Archuwim.

Oczywiście każdy typer będzie mógł założyć nowy temat który będzie kontynuacją poprzedniego - i będzie go MUSIAŁ prowadzić przez przynajmniej kilka miesięcy. Jeżeli będzie miał niewiadomo jaki minus, to będzie go miał przez te kilka miesięcy.

Jeden user = Jeden temat. Każdy kolejny będzie kasowany/blokowany.

Każdy user który chce awansować do EPP powinien przedstawić bilans całego aktualnie prowadzonego przez siebie tematu i wykazać się DODATNIM Yieldem (przynajmniej kilka procent). Weryfikację przeprowadzimy pod koniec roku.

Wszelkie tematy typu " x vs. y " będą przeniesione do działu "Inne Konkursy".
Wszelkie tematy typu " x and y - walka z bukami " będą przeniesione do działu "Grupowa Współpraca".

Private Picks nadal pozostaje działem ,w którym każdy z userów może prowadzić sobie w dowolny sposób temat. Nie narzucamy się z jakimkolwiek sposobem stawkowania ,typowania itp. Natomiast ,aby awansować do EPP należy prowadzić przejrzysty temat wraz z comiesięcznym bilansem (yield) !!

Wszystkie ,gdzie przez ponad miesiąc nie pojawi się żaden post właściciela , zostanie przeniesiony do archiwum. Ma to na celu wizualny porządek PP ,gdzie zamiast 40 "zakładek" będziemy ich mieli o wiele mniej.
JEDEN user = JEDEN temat przez minimum 5 miesiący. Jeżeli user będzie miał nie wiadomo jaki minus to będzie go miał przez minimum pół roku. Po tym czasie lub po przekroczeniu liczby 400 postów będzie mógł założyć nowy temat.

Dopuszcza się prowadzenie tematu we dwie osoby. Tematy prowadzone przez większą ilośc userów będą trafiały do "Grupowej współpracy",natomiast "pojedynki" userów będą trafiały do działu "Inne konkursy" !!


Zasady awansu do EPP:

-Co miesiąc podsumowanie tematu, Yield na poziomie min. +5%, starannie i schludnie prowadzony.
-Minimum 60 typów i jeden miesiąc prowadzenia tematu.
-Typer musi też chcieć takowej promocji. Tylko na ewentualną prośbę będziemy przenosić taki temat do EPP.


Edited by panKa$a (08/01/2009 03:25)

Do góry
Bonus: Unibet
#738955 - 21/11/2006 13:51 Re: PP - wymogi.
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
a jesli prowadze temat NHL a NHL sie skonczy to bede mogl zalozyc nowy temat w ktorym bede gral np.pilke nozna czy nie? czy musze podawac typy na pilke w temacie NHL ???esli tak to bezsensu wedlug mnie..

Do góry
#738956 - 21/11/2006 14:09 Re: PP - wymogi.
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
a zreszta zaloze nowy temat "ogolny" gdzie beda typy z roznych dyscyplin i "po ptokach"

Do góry
#738957 - 21/11/2006 14:14 Re: PP - wymogi.
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Logiczne, ze jak sie skonczy NHL to mozesz zamknac temat, zakladaasz nowy, ale nie mozna miec wiecej niz 1 jednoczesnie.

I nie mozna zamykac co 2 tyg tematu, i zakladac nowy, bo...w starym nie wyszlo.

Do góry
#738958 - 21/11/2006 16:00 Re: PP - wymogi.
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
oki juz wszystko wiem

Do góry
#738959 - 21/11/2006 17:29 Re: PP - wymogi.
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Bedziecie jeszcze przed koncem roku tematy spelniajace wymogi EPP przenosic do elity?

Do góry
#738960 - 22/11/2006 09:07 Re: PP - wymogi.
geronimo Offline
addict

Meldunek: 23/04/2005
Postów: 623
Troche nie rozumiem tego regulaminu. Prowadze temat z 14honor88: "$$Co dwie głowy to nie jedna$$" . Przez dwa miesiacę podaliśmy razem ponad 100 typów. Do typów pisaliśmy analizy. Staraliśmy się aby temat był przejrzysty. Statystyki tematu były robione co dwa tygodnie. W ciągu dwóch miesięcy liczba odwiedzin wyniosła 17800 . Nasz Yield to ponad 55% . Często dostawaliśmy pozytywne komentarze na priv. Jeden z moderatorów przenosi nasz temat do elity, po chwili orientuje się, że w regulaminie jest napisane że dwóch userów nie może prowadzić jednego tematu . Jebie mnie to czy będe w elicie czy nie. Poprostu gramy swoje i chcieliśmy pomóc niektórym w odniesieniu zysku. Przecież forum polega na tym abyśmy podawali swoje przemyślenia i pomagali sobie w ograniu buków. Tu jakiś głupi regulamin Jeden user = Jeden temat Skoro macie taką strategie na prowadzenie tego forum to życzę powodzenia. Od dłuższego czasu jestem na tym forum i zauważam, że poziom stale się obniża. Zamykanie takich tematów też ma na to wpływ. Doszliśmy do wniosku, że zamykamy nasz temat bo pisanie tutaj nie ma sensu.



Edited by panKa$a (22/11/2006 15:39)

Do góry
#738961 - 22/11/2006 09:13 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
LOL.
Gdzie masz napisane że masz temat zostanie zamknięty ? Po prostu zostanie przeniesiony do działu "Grupowa Współpraca". Ograniczenie do 1 tematu na 1 usera dotyczy tylko działu PP i EPP.
LOL.

Chłodna głowa by się przydała.

Do góry
#738962 - 22/11/2006 09:37 Re: PP - wymogi.
geronimo Offline
addict

Meldunek: 23/04/2005
Postów: 623
Tylko, że jak dotąd nikomu nie przeszkadzało, że temat znajduje się w PP. Przeniesinie tematu do Grupowej Współpracy znacznie zmniejszy wyświetlenia. Pozdrawiam

Do góry
#738963 - 22/11/2006 10:50 Re: PP - wymogi.
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Tylko, że jak dotąd nikomu nie przeszkadzało, że temat znajduje się w PP.




A skad o tym wiesz?
Taki pewny jestes?

Zmiany sa konieczne i beda wprowadozne, poprzedzila je dluga dyskusja, a nie dzialanie pod wplywem chwili.

Do góry
#738964 - 22/11/2006 11:18 Re: PP - wymogi.
baksiu.jhs Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2005
Postów: 914
Skąd: Biało - Niebieski Tarnów
Fro_Lech, piszesz, że jak już ktoś założy temat , to będzie musiał go prowadzić. A jak ktoś przestanie , to co wtedy ? ban ? Ten punkt wydaje mi się dziwny.

Do góry
#738965 - 22/11/2006 12:21 Re: PP - wymogi.
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Fro_Lech, piszesz, że jak już ktoś założy temat , to będzie musiał go prowadzić. A jak ktoś przestanie , to co wtedy ? ban ? Ten punkt wydaje mi się dziwny.




Jak przestanie np z powodu wyjazdu, trudno oczekiwac by regularnie sie udzielal.

Jesli natomiast przestanie prowadzic temat, bo mu nie szlo, tak jak chcial i zjechal na minus, i nie chce aby mi autorytet spadl na forum.

Wiec jak zalozy nowy musi, podac bilans z poprzedniego.

Trzeba eliminowac czeste przypadki, gdy osoba A ma minus w temacie, zaklada nowy i stan konta wynosi 0, wiec sobie leci w kulki.

Chodzi o to aby byl wreszcie tu porzadek, a ludzie nie zakladali tematow co chwile, bo raz nie wyszlo, ale teraz wyjdzie.
I zeby tematy istnialy dluszy okres czasu, bo narazie jest burdel

Do góry
#738966 - 22/11/2006 13:25 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Quote:

Przeniesinie tematu do Grupowej Współpracy znacznie zmniejszy wyświetlenia. Pozdrawiam



Jeśli temat jest dobry to broni się sam i ludzie będą go dalej odwiedzać. Nawet jeśli byłby w Promocjach Bukmacherów.

Do góry
#738967 - 22/11/2006 13:27 Re: PP - wymogi.
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Geronimo:jakby Cię "jebało", czy wasz temat będzie w EPP, czy nie, to byś się tak nie awanturował.A zamknięcie tematu, bo was nie wzięli do elity jest po prostu śmieszne. Jak dzieci.Zmiany w Elicie i w PP są konieczne, bo teraz wygląda to jak jeden wielki śmietnik.

Do góry
#738968 - 22/11/2006 14:02 Re: PP - wymogi.
geronimo Offline
addict

Meldunek: 23/04/2005
Postów: 623
Mi chodzi o to żeby temat znajdował się w private picks a nie w grupowej współpracy gdzie są tematy stare i mało odwiedzane i gdzie w temacie gra po kilkanaście osób. My gramy tylko w dwójke i czy to taki problem że temat nie może być w PP???

Do góry
#738969 - 22/11/2006 14:17 Re: PP - wymogi.
peyton Offline
member

Meldunek: 25/09/2006
Postów: 150
Skąd: Halas Hall
Popieram geronimo. Nie widze problemu w tym zeby temat prowadzony przez 2 userow byl w PP lub EPP , jezeli tylko zaden z nich nie zalozy dodatkowego tematu samodzielnie.

Do góry
#738970 - 22/11/2006 15:48 Re: PP - wymogi.
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
A dokładniej rozchodzi się o ten - temat

Widocznie Yield 55% po 100 typach był zamały by mieć miejsce w PP

Do góry
#738971 - 22/11/2006 16:35 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Pomyślimy jeszcze. Może niektóre 'podwójne' tematy zostaną w PP, ale będą musiały być starannie prowadzone etc.

I na przyszłość mniej histerycznych reakcji .

Do góry
#738972 - 22/11/2006 19:04 Re: PP - wymogi.
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Jestem przeciw:

Jest na forum funkcja ulubionych tematow, wystarczy tylko go dodac i w profilu masz go juz zawsze

To samo z powiadomieniem na mejl o odpowiedzi we wczesniej zaznaczonym temacie.

Jak widac sa dwie funkcje, wystarczy skorzystac.

Do góry
#738973 - 23/11/2006 06:50 Re: PP - wymogi.
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Quote:

Na początek :


Jeden user = Jeden temat. Każdy kolejny będzie kasowany/blokowany.







I to jest super pomysl - automatycznie wyeliminuje kozaczkow ktorzy chca zaszpanowac i choc moze na poczatku uda im sie trafic pare kuponow skonczy sie to tak, jak tylko moglo sie skonczyc czyli seryjna wtopa.
Niektorzy posuwaja sie do tego, ze milkna na jakis czas, aby 'zapomniano, o ich wyczynach badz uciekaja do mamusi i chowaja sie pod spodnice szlochajac 'Mamusiu ja nie wiedzialem ze grajac w zaklady mozna przegrac tyle pieniedzy' - prawdziwego typera cechuje dodatni, zwiekszajacy sie wynik dlugoterminowy a nie zakladanie nowego tematu po kilku nieudanych probach - niestety w tym zawodzie trzeba jakos sobie radzic umiec wyjsc z opresji - to nie gra komputerowa gdzie jest dziewiec zyc i mozna jeszcze wlaczyc niesmiertelnosc
Zapis 'Dwie osoby nie moga prowadzic tematu w Elite PP' jest rzeczywiście nieco dziwaczny i trudno mi zrozumieć przesłanki, jakimi kierowali się administratorzy dokonując takiego zapisu w regulaminie - przeciez podsumowanie mozna zrobic wspolne dla obu typerow - chyba nie bedzie historii typu - 'to on wymyslil typ, nie ja, ja typuje dobrze i chce byc dalej w elicie' - choc kto wie moze znajac zycie dochodziloby do takiej dziecinady

Do góry
#738974 - 23/11/2006 11:10 Re: PP - wymogi.
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Mam pytanie, chcialem reaktywowac swoj temat Maraton, ktory prowadzilem jakos w lipcu i sierpniu, ale najstarsze tematy sa z 1.09.2006. Rozumiem ze wczesniejsze zniknely bezpowrotnie?

Do góry
#738975 - 23/11/2006 15:05 Re: PP - wymogi.
peyton Offline
member

Meldunek: 25/09/2006
Postów: 150
Skąd: Halas Hall
Quote:

Kupon 56

Spartak - Bayern
kupiłem over 2,5 na live

kurs: 1,31
zobowiązania łącznie: 33,10
wygrana łączna: 9,75

+9,75$$


Ledwo dałem za sekunde strzelili





Moja propozycja do regulaminu PP. Takich wygranych nie powinno sie doliczac do bilansu ,yieldu.
Dla nikogo to niema znaczenia ze ktos w meczu A-B , przy wyniku 2-0 dla A postawi na B w 89 minucie i wygra 1000000
Do statystyk powinny byc brane tylko typy podane przed rozpoczeciem meczu.Ale jak komus takie wygrane poprawiaja samoocene .. to ok

Do góry
#738976 - 23/11/2006 15:51 Re: PP - wymogi.
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Quote:

Mam pytanie, chcialem reaktywowac swoj temat Maraton, ktory prowadzilem jakos w lipcu i sierpniu, ale najstarsze tematy sa z 1.09.2006. Rozumiem ze wczesniejsze zniknely bezpowrotnie?





Tak


peyton - także zrobimy jakiś zapis dotyczący zakładów live.

Ostatecznie całkowity zapis wszystkich zmian dotyczących PP pojawi się w następnym tygodniu.

Jak narazie wszelkie wasze opinie i propozycje są mile widziane w tym topicku...


Pozdrawiam

Do góry
#738977 - 23/11/2006 16:32 Re: PP - wymogi.
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

Kupon 56

Spartak - Bayern
kupiłem over 2,5 na live

kurs: 1,31
zobowiązania łącznie: 33,10
wygrana łączna: 9,75

+9,75$$


Ledwo dałem za sekunde strzelili





Moja propozycja do regulaminu PP. Takich wygranych nie powinno sie doliczac do bilansu ,yieldu.
Dla nikogo to niema znaczenia ze ktos w meczu A-B , przy wyniku 2-0 dla A postawi na B w 89 minucie i wygra 1000000
Do statystyk powinny byc brane tylko typy podane przed rozpoczeciem meczu.Ale jak komus takie wygrane poprawiaja samoocene .. to ok





//Ja powiem Ci szczerze, że po pierwsze nie musisz wcale do mnie zaglądać po drugie ja nie mam zamiaru obliczać żadnych yeldów, sreldów i ch*** wie czego jeszcze. Lubisz rachować możesz sobie na swoich kuponach nawet całki, macierze i co Ci jeszcze się podoba liczyć. Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu. A następnym razem nie cytuj mnie ponieważ nie uważam aby moje typy były były skierowane dla Ciebie. Ja nie wiem kim jesteś, skąd jesteś, czy masz temat czy nie i czy kiedykolwiek go założysz nie interesuje mnie to zupełnie a więc zajmij się sobą bo u mnie żadnego Yelda się nie doszukasz a więc nie wiem co wyskakujesz jak Filip z konpi chyba że jesteś po konpoii ale jak tak to pisz jak już Ci odejdzie

Do góry
#738978 - 23/11/2006 18:38 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Propopnuję przmyśleć sprawę jeszcze jednego działu do typowania. Byłoby to miejsce, gdzie podawaliby swoje kupony wszyscy, którym nie pasują nowe zasady PP i którym nie zależy na jakości, opinii innych itp.
Jak czytam hasła, że
Quote:


Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu.



to mi się słabo robi. Forum jest po to, żeby pomagać. Podając typki metodą "mam takie widzimisie a wy sobie liczcie czy jestem na plusie", zakładając nowe tematy (bo stary nie wypalił) nie pomaga się w żaden sposób, a wręcz przeciwnie, powoduje chaos. Wg mnie takie osoby powinny zakładać sobie blogi (czy coś podobnego) poza forum i tam pisać co im się podoba.
Wiem, że nie wszyscy się z tym zgodzą i dlatego właśnie propozycja nowego działu (np. "FreeStyle" albo "Bieda" albo inna nazwa do przemyślenia).


Do góry
#738979 - 23/11/2006 18:56 Re: PP - wymogi.
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Propopnuję przmyśleć sprawę jeszcze jednego działu do typowania. Byłoby to miejsce, gdzie podawaliby swoje kupony wszyscy, którym nie pasują nowe zasady PP i którym nie zależy na jakości, opinii innych itp.
Jak czytam hasła, że
Quote:


Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu.



to mi się słabo robi. Forum jest po to, żeby pomagać. Podając typki metodą "mam takie widzimisie a wy sobie liczcie czy jestem na plusie", zakładając nowe tematy (bo stary nie wypalił) nie pomaga się w żaden sposób, a wręcz przeciwnie, powoduje chaos. Wg mnie takie osoby powinny zakładać sobie blogi (czy coś podobnego) poza forum i tam pisać co im się podoba.
Wiem, że nie wszyscy się z tym zgodzą i dlatego właśnie propozycja nowego działu (np. "FreeStyle" albo "Bieda" albo inna nazwa do przemyślenia).






Hahaha dobre robawił mnie kolega do łez. Myślę, że możesz być Adminem Forum kolegi ŁUKASZENKI ze wschodu - tam Twoje poglądy, że ktoś coś musi zrobiłby furore. To jest wolny kraj, jak ktoś chce niech sobie liczy co mu się podoba ja nie będę nic liczył. Nie jest mi to do niczego potrzebne a jak komuś się nie podoba nie powinien do mojego tematu zaglądać. Mi na gwiazdkach i wyświetleniach zupełnie nie zależy.

Do góry
#738980 - 23/11/2006 19:00 Re: PP - wymogi.
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Sprawę jeszcze jednego tematu z typami mozna przemysleć. Przeciwnko niemu przemawia to, że 3 tematy z typami to już naprawde duzo i robi się niezły burdel, natomiast za tym tematem przemawia fakt, że jest na forum dużo osób, które prowadzą tematy tylko po to aby wpisywać tam swoje typy, które grają i żeby mieli je zebrane w jednym miejscu i mieli możliwość prześledzenia swojej historii gry.



Co do osób, które nagminnie zakładają tematy i gdy im nie pójdzie szybko zamykają tudzież przestają pisać w nim i czekają aż temat przejdzie w zapomnienie i w tym momencie otwierają nowy temat to można wyznaczyć okres karencji, np pół roku od ostatniego wpisu w starym temacie, gdy dany user będzie mógł załozyć nowy temat, bez uwzględniania statystyk ze starego tematu.

Do góry
#738981 - 23/11/2006 22:13 Re: PP - wymogi.
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Widze że moderatorzy robią wszystko by utrudnic userą życie... i to nie tylko mi .
Skoro za mój wspólny temat z Geronimo dostajemy dobre noty czesto temat jest odwiedzany , starannie prowadzony , i co najważniejsze osiągamy zyski pozatym idziemy na jakość nie na ilosć , a nowy moderator mówi że aut z tematem to troszeczke coś jest nie tak .

Do góry
#738982 - 23/11/2006 23:55 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
[OT]
Quote:

Hahaha dobre robawił mnie kolega do łez. Myślę, że możesz być Adminem Forum kolegi ŁUKASZENKI ze wschodu - tam Twoje poglądy, że ktoś coś musi zrobiłby furore. To jest wolny kraj, jak ktoś chce niech sobie liczy co mu się podoba ja nie będę nic liczył. Nie jest mi to do niczego potrzebne a jak komuś się nie podoba nie powinien do mojego tematu zaglądać. Mi na gwiazdkach i wyświetleniach zupełnie nie zależy.




1. Nie jestem Twoim kolegą i raczej nie będę
2. Rejestrując się na forum zgodziłeś się na przestrzeganie pewnych zasad więc jeżeli będzie zapis o konieczności podsumowań, to będziesz musiał się dostosować. Naprawdę jest wiele blogów bukmacherskich (tak podejrzewam) gdzie możesz sobie pisać co chcesz. Na razie robisz szopkę (czyt. prowadzisz temat) i widzę, że za bardzo sobie z nią nie radzisz.[/OT]

Myślę, że trzeba rozdzielić sprawy związane z wieloma użytkownikami prowadzącymi jeden temat. Proponuję:
1. Dwie (lub więcej) osoby mogą prowadzić temat w PP jeżeli robią jedno wspólne podsumowanie np. temat " $ co dwie głowy to nie jedna $"
2. Jeżeli osoby w temacie podają oddzielne podsumowania, możnaby traktować je jako zawody i umieścić w odpowiednim dzial, tak jak to było zapowiadane wyżej, np. temat "Loża szyderców"

I jeszcze jedna sprawa. Jeżeli ktoś by nie chciał dostać siędo EPP to niech to wyraźnie zaznaczy w temacie.

Do góry
#738983 - 24/11/2006 01:54 Re: PP - wymogi.
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
LART: czytam Twoje posty i nie moge zrozumiec o co Tobie chodzi?Przeciez to normalne ze kazdy powazny gracz liczy swoje zyski i straty i kazda osoba ktora prowadzi temat w dziale pp powinna prowadzic jakies statystyki , nie mowie zeby to robic co tydzien ale raz na miesiac mozna...Wtedy wszyscy przegladajacy temat bede mieli czytelny obraz Twojej gry i sam pewnie tez chcialbys wiedziec jak wychodzisz na graniu ... bo przeciez wiekszosc z nas zamieszcza tu swoje typy aby pokazac innym jak gra i zeby troche pomóc. Jesli Ciebie nic nie obchodzi to po co tu podajesz kupony? Nie rozumiem.Jesli nie chce Ci sie liczyc polecam program Bookmacher - w necie jest wiele jego wersji i tam tez mozna wpisywac kupony a yield sam sie liczy nawet ako sie samo liczy.... i nic juz nie bdziesz musial robic (tylko pisac bedziesz musial )
Pozdrawiam

ps.Wszedzie obowiazuja jakies zasady i tu tez muszą jakies byc...proste

Do góry
#738984 - 24/11/2006 07:12 Re: PP - wymogi.
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Posłuchajcie:

1. gram dla zabawy nie z miłości do tego g....
2. nie lubię stat
3. nie robiłem, nie robię i nie będę robił stat
4. jak na razie nie są (i nie powinny być) w PP obowiązkowe stsy
5. Na 100% nie chcę awansować do elity to nie zawracajcie mi głowy o %


Do góry
#738985 - 24/11/2006 07:49 Re: PP - wymogi.
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
A co powiecie na propozycje, zeby kazdemu prowadzacemu temat w Private Picks 'dac' wirtualne 10000 zl czy jednostek - bardzo ulatwiloby to obiektywne porownywanie wynikow poszczegolnych typerow - pisaloby sie np stan kapitalu na poczatek miesiaca, wynik miesiaca, daldo koncowe - co myslicie o tym pomysle - tym co przechodziliby do elity 'dawaloby' sie 100 000 zl i mieliby jescze wiaksza swobode - co o tym myslicie

Do góry
#738986 - 24/11/2006 08:13 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
1. 14honor88 - przestań beczeć jak małe dziecko i czytaj to co pisze. Cofnij się na pierwszą stronę i przeczytaj moje ostatnie posty.

2. Lart - dajcie już temu spokój, określił się że nie będzie prowadzić bilansów itp. i jego sprawa.

3. Lord D - niewykonalne technicznie.

Do góry
#738987 - 24/11/2006 08:17 Re: PP - wymogi.
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Quote:

A co powiecie na propozycje, zeby kazdemu prowadzacemu temat w Private Picks 'dac' wirtualne 10000 zl czy jednostek - bardzo ulatwiloby to obiektywne porownywanie wynikow poszczegolnych typerow - pisaloby sie np stan kapitalu na poczatek miesiaca, wynik miesiaca, daldo koncowe - co myslicie o tym pomysle - tym co przechodziliby do elity 'dawaloby' sie 100 000 zl i mieliby jescze wiaksza swobode - co o tym myslicie




Moim zdanie to bardzo zły pomysł. Ta wirtualna kasa spowodowałaby, że user nie grałby tego co gra w rzeczywistości . Można powiedzieć że bawiłby się tą kwotą. Każdy dostosowuje swoją grę pod własny budżet. Jeden ma na grę 50 PLN a inny 500 PLN i każdy z nich na pewno inaczej do tego podchodzi. Z tego co pamiętam jakiś czas temu był w PP temat " gdybym miał tyle to bym tak grał" czy coś w tym stylu. Gość założył sobie że ma kikla tysięcy i grał va bank - dla zabawy. Ten temat nic nie wniósł i nawet nie pamiętam jak się ta zabawa skończyła (szkoda mi było czasu żeby czytać takie głupoty )
Jeżeli chodzi o zmiany - jestem na tak !!! Ktoś tutaj w końcu musiał zrobić porządek Większość zmian mi się podoba. Czytelne staty, jeden user = jeden temat - jestem na TAK. Jeżeli chodzi o tematy w których typuje więcej niż jeden user - to jeżeli będą prowadzone tak jak temat 14honor88 - to uważam że powinny być w PP.

Do góry
#738988 - 24/11/2006 09:29 Re: PP - wymogi.
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Pro_Lech wszyscy poza Tobą popieraja mój temat przynajmniej Ci co się tu wpisywali więc nie rozumiem czemu się tak uparłeś.

Było by wszytsko ok gdybyś tylko zrobił by każdy przestrzegał stary regulamin a Ty musiałeś załozyć nowy , który się chyba tylko Tobie podoba.

Do góry
#738989 - 24/11/2006 09:42 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Quote:

Pomyślimy jeszcze. Może niektóre 'podwójne' tematy zostaną w PP, ale będą musiały być starannie prowadzone etc.

I na przyszłość mniej histerycznych reakcji .




Umiesz czytać ? To przeczytaj, gdzie tu i ogólnie widzisz wyrazy jakiejś krytyki co do Waszego tematu ? Zacytuj mnie gdzie nie podoba mi się akurat Twój temat. Podpowiem nie znajdziesz tego, więc nie kłam.

Aha, zmiany nie są moim widzimisię tylko dyskusją pomiędzy wszystkimi modami bekso.

Jak widać po tym chociażby temacie zmiany są potrzebne i kilka osób już te zmiany popiera .

Do góry
#738990 - 24/11/2006 11:52 Re: PP - wymogi.
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Dużo się mówi o zmianach,a mało robi.Czy,naprawdę potrzeba tak dużo czasu,by wdrożyć zmiany?Musi upłynąć kilka miesięcy,by cokolwiek zmienić?

Myślę ,że dobrym posunieciem było podzielenie PP,ale zabrakło miejsca(działu)dla nowych userów,lub tych,co co chwilę zakładają nowy temat,lub nie chcą z różnych względów,prowadzić statystyk.

Moja propozycja:

1. EPP-równe stawki w zakresie 1-10 jednostek.Bilans tygodniowy(sprawa umowna).Dopiero wtedy można by było porównać tych ,którzy zasługują, by tu się znajdować.
2. PP-Osoby wykazujące się ciągłością tematów + j.w.
3. Nowy dział(nazwa do uzgodnienia)-wolnoamerykanka,czyli ,co kto lubi, lub chce.
I tu mam uwagę.Osoba, która chciała by awansować ,to od samego początku będzie prowadziła swój temat,zgodnie z PP i EPP.(proste i mobilizujace,tak myślę)
4. Grupowa współpraca ,pozostawić tak jak jest.

Oczywiscie zmiany od początku roku z kontem zerowym.Chyba wszyscy wiedzą ,gdzie kogo umieścić.


ps.dopuścił bym ,zespoły dwu osobowe,by znajdowały się w dziale PP,skoro chcą tam być.

Do góry
#738991 - 24/11/2006 12:49 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Z jednym się nie zgodzę:
Quote:


Moja propozycja:
1. EPP-równe stawki w zakresie 1-10 jednostek.Bilans tygodniowy(sprawa umowna).Dopiero wtedy można by było porównać tych ,którzy zasługują, by tu się znajdować.




Nie wszyscy lubią pisać stawki w jednostkach. To może być uciążliwe. A o tym czy ktoś zasługuje na EPP zadecyduje jego bilans.

Do góry
#738992 - 24/11/2006 12:51 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Quote:

[Big]
Dużo się mówi o zmianach,a mało robi.Czy,naprawdę potrzeba tak dużo czasu,by wdrożyć zmiany?Musi upłynąć kilka miesięcy,by cokolwiek zmienić?





Quote:

[Big]
Oczywiscie zmiany od początku roku z kontem zerowym.Chyba wszyscy wiedzą ,gdzie kogo umieścić.





Właśnie tak Big .

Obecnie pracujemy jak to ma wyglądać od nowego roku. Teraz żadnych zmian nie ma, a większość już płacze jak im źle - dlaczego Wam źle ? Coś Wam zrobiliśmy ?
Teraz macie czas na oswojenie się ze zbliżającymi się zmianami(niewiele ponad miesiąc).

PS. Literka F zamiast P.

Do góry
#738993 - 24/11/2006 13:08 Re: PP - wymogi.
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Quote:

Z jednym się nie zgodzę:
Quote:


Moja propozycja:
1. EPP-równe stawki w zakresie 1-10 jednostek.Bilans tygodniowy(sprawa umowna).Dopiero wtedy można by było porównać tych ,którzy zasługują, by tu się znajdować.




Nie wszyscy lubią pisać stawki w jednostkach. To może być uciążliwe. A o tym czy ktoś zasługuje na EPP zadecyduje jego bilans.




Elita ,ma być elitą.Jakieś zasady powinny obowiazywać.Sam kiedyś podawałem w złotówkach.Nawet teraz źle robię podając typy w równych jednostach ,co nie odzwierciedla tego, co faktycznie gram.Dlatego od nowego roku planuję stawkowanie w zakresie 1-10j.Przecierz pod każdą jednostkę każdy może sobie podstawić odpowiednią ilość zer

Do góry
#738994 - 24/11/2006 14:12 Re: PP - wymogi.
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Quote:

1. 14honor88 - przestań beczeć jak małe dziecko i czytaj to co pisze. Cofnij się na pierwszą stronę i przeczytaj moje ostatnie posty.

2. Lart - dajcie już temu spokój, określił się że nie będzie prowadzić bilansów itp. i jego sprawa.

3. Lord D - niewykonalne technicznie.




Fro Lech - a czemu niewykonalne? Kazdy ma jakis kapital, zgadza sie - ale mozna powiedziec, ze wszyscy maja 100 % kapitalu - pomysl jak byloby superwygodnie dla przegladajacych, gdzyby zobaczyli: w tym i tym miesiacu powiekszylem kapital poczatkowy o X %, w porownaniu z poprzednim rokiem kapital poczatkowy urosl o ...% - wystarczylby jeden rzut oka by ocenic, czy ktos ma dobre czy zle wyniki - bylaby superporownywalnosc - kazdy, przynajmniej ci bardziej zaawansowani typerzy nie graja przeciez va banque tylko inwestuja jakis procent kapitalu czy nawet promil - jaki to problem dla typujacego podliczyc procenty i w nich wyrazic wynik? Kazdy moze na poczatku napisac jaki ma budzet na gre zeby wyeliminowac sytuacje ekstrawpłat i ,nowych żyć, nowych tematów' - przynajmniej dla osob dysponujacych wiekszym kapitalem na gre byloby to ekstra wskaznikiem skutecznosci danego gracza, co do segmentu ,dwuzlotowkowiczow, sytuacja jest rzeczywiscie nieco bardziej skomplikowana - ale oni moga przeciez podawac stawki w jednostkach (5 zl = 5 jednostek itp) - gdzie tu widzisz trudnosc?
PS Czy 14honor88 to 19marcin08? Uderzajaco podobna konstrukcja nickow
Moim zdaniem wyraznie trzeba zaznaczyc w temacie, kiedy przechodzi on do elity, gdyz zdarzalo sie w przeszlosci ze niektorzy po tym dostawali orgazmow, odbijalo im, grali byle co, pograzajac siebie a co gorsza wielu innych
Oczywiscie przed przeniesieniem do elity nalezaloby bezwzglednie pytac prowadzacego o zgode, zeby nie bylo potem sytuacji 'ja sie bardzo zdziwilem jak zobaczylem temat w elicie'

Do góry
#738995 - 24/11/2006 15:27 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Przede wszystkim nikogo nie zmusisz do podawania swoich stawek w ten sposób. Każdy ma swoje przyzwyczajenia czy sposoby przedstawiania ich.

Do góry
#738996 - 24/11/2006 18:19 Re: PP - wymogi.
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Quote:

Quote:

Z jednym się nie zgodzę:
Quote:


Moja propozycja:
1. EPP-równe stawki w zakresie 1-10 jednostek.Bilans tygodniowy(sprawa umowna).Dopiero wtedy można by było porównać tych ,którzy zasługują, by tu się znajdować.




Nie wszyscy lubią pisać stawki w jednostkach. To może być uciążliwe. A o tym czy ktoś zasługuje na EPP zadecyduje jego bilans.




Elita ,ma być elitą.Jakieś zasady powinny obowiazywać.Sam kiedyś podawałem w złotówkach.Nawet teraz źle robię podając typy w równych jednostach ,co nie odzwierciedla tego, co faktycznie gram.Dlatego od nowego roku planuję stawkowanie w zakresie 1-10j.Przecierz pod każdą jednostkę każdy może sobie podstawić odpowiednią ilość zer




Z tym to się zgodzić nie mogę. Całkowicie nie rozumiem grania jednostkami. Przecież wpłacam do danego buka złotówki (euro), gram za złotówki (euro). Po co mam dodaktowo tracić czas na przeliczanie na jednostki??? Gram już około 6 lat i nigdy tego nie robiłem - dla mnie to zwykła strata czasu.
Jeżeli chodzi o porównania - wystarczy spojrzeć w staty danego usera. Jeżeli ma dodatni bilans ( jaki procent - wszystko można ustalić ) i spełnia odpowiednie kryteria to czemu ma nie być EPP. Czy tylko daltego że nie gram jednostkami ... ???

Do góry
#738997 - 24/11/2006 18:50 Re: PP - wymogi.
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Może niech się wypowiedzą Ci ,którze w tej chwili podają stawki w dużych kwotach, ile razy ktoś wchodził z buciorami do tematu ,czy też na priv z zarzutem kłamstwa ,sam tego kiedyś doświadczyłem ,więc stwierdzam, że nie jest to przyjemne.

Do góry
#738998 - 24/11/2006 19:42 Re: PP - wymogi.
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Przede wszystkim z gówniarzami którzy z buciorami włażą do tematu nie ma sensu dyskutować! A jeżeli ktoś nie wierzy to raz czy dwa wkleić skan. Uwierzy czy nie – jego sprawa a nie danego usera.

Do góry
#738999 - 24/11/2006 19:42 Re: PP - wymogi.
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Jeśli wszyscy będą podawać zysk w jednostkach oraz yield , to łatwiej byłoby ocenić , kto ma jaką skuteczność - w końcu każdy z nas dysponuje innym kapitałem na grę - podając zysk w jednostkach i yield łatwiej jest porównać poszczególnych typerów , niż rzucając jakimiś kwotami np. 5 zł , 20 zł etc.

Co do zmian - uważam , że idą w dobrym kierunku - pozbędziemy się przypadkowych tematów w rodzaju "pewki suchym ryjem"...które wiadomo jak się kończą. Jeden user - jeden temat i w końcu będzie jakaś ciągłość - irytujące było zakładanie przez typerów po kilka tematów i porzucanie ich jak coś nie wyszło.Jedyne odstępstwo może być przy tematach prowadzonych przez dwóch lub więcej typerów wspólnie.

Do góry
#739000 - 24/11/2006 21:57 Re: PP - wymogi.
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Quote:

Może niech się wypowiedzą Ci ,którze w tej chwili podają stawki w dużych kwotach, ile razy ktoś wchodził z buciorami do tematu ,czy też na priv z zarzutem kłamstwa ,sam tego kiedyś doświadczyłem ,więc stwierdzam, że nie jest to przyjemne.




Kilka bierzacych skanow zalatwia sprawe i zamyka usta niedowiarkom.Ja osobiscie nie potrzebuje zadnych skanow , odrazu widze czy prowadzacy temat gra realnie czy wirtualnie i jestem za zachowaniem dowolnych stawek(jesli ktos chce niech je podaje w jednostkach jesli nie w pln'ach)

Do góry
#739001 - 24/11/2006 22:04 Re: PP - wymogi.
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Hmm....panowie ,na jaką sumę mam wystawić skan,na jaką?mogę na każdą ...jaką kto zechce

Do góry
#739002 - 24/11/2006 23:21 Re: PP - wymogi.
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Quote:

Hmm....panowie ,na jaką sumę mam wystawić skan,na jaką?mogę na każdą ...jaką kto zechce




za stary już jestem żeby wdawać się w kłótnie kończąc ten wątek powiem tylko tyle - jednostki czy plnny - to moim zdaniem nie powinno być zapisane w regulaminie PP czy EPP.
Jak napisał Vendetta - czasami od razu widać kto gra wirtualnie a kto nie

Do góry
#739003 - 25/11/2006 00:01 Re: PP - wymogi.
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Gdy powstawała idea epp, jakiś czas temu również dyskusja była bardzo podobna, jedni chcieli tego, inni tamtego, bla bla, wiadomo nikomu się nie dogodzi, byly dywagacje, byly sondy, miało być dobrze wyszło jak widać średnio, zmiany są potrzebne, to fakt, ale na pewno nie dojdziemy do konsensusu, bo ile ludzi tyle opini.

Moim zdaniem moderatorzy powinni w swoim gronie przedyskutować wszelkie pomysły, dojść do jakiegoś sensownego wniosku i wdrożyc to w życie.

moim zdaniem
- w Elicie powinny być tematy które podlegają pewnym restrykcjom, a posiadacze tych topików powinni ścićle przestrzegać tych reguł, jesli oczywiscie chcą być w epp, (przejrzyste prowadzenie tematu, tygodniowe bilanse i miesieczne gruntowne podsumowania, plusowe wyniki itd.)
- w PP należy zachować również jakiś porządek, mozna by przechrzcić go na Tematy ze statystykami, gracze prowadzili by w nich statystyki, z nadzieją awansowania do elity
- utworzyc trzeci dział "wolna amerykanka", pełnił by funkcje dzisiejszego private picks, w których były by tematy osób które nie chcą być w elicie, nie chca prowadzić statystyk, pokazywac stanu portfela itd itp, dział jest potrzebny ponieważ, każdy user jest niezależny, powinien mieć własną wole, a nie można mu niczego narzucać.

taki jakby drzewkowy schemat prawdopodobnie załatwił by sprawę, bo przecież jesli ktos chce podawac swoje typy, wylacznei dla swojej przyjemnosci, nie chce robic statystyk to nie mozna mu tego zabronić !

- zmiana trybu na jednostkowy jest jak tu pare osób wczesniej pisała nietrafna i totalnie bez sensu

- lord devastator pisał o tym żeby każdy user miał jakąś wirtualną kwotą i nię zarządzał, moim zdaniem jest to świetny pomysł, ale tylko wtedy gdy założy się inny temat, dla graczy którzy chcieli by się zmierzyć z własnym "ja" lub z przeciwnikami, przydał by się taki dział, ponieważ daje głowe że bardzo duży odsetek ludzi gra wirtualnie, tam mogli by sobie "potrenować"

meritum:
elite picks - twarde zasady
private picks - podsumowania i chęć "awansu"
wolna amerykanka - bez ograniczeń
wirtualny stan konta - proba zarządzania kontem

kazdy moglby wybrac co jest dla niego odpowiednie i nie rodziły by się nie potrzebne konflikty, proste !

Do góry
#739004 - 25/11/2006 07:35 Re: PP - wymogi.
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Napewno kolejny dział typu "wolna amerykanka" czy coś w tym stylu nie powstanie. Wtedy reforma PP nie miała by w ogóle sensu ,w której właśnie chodzi o wyeliminowanie tematów typu "za 2zł lece na hawaje" ,"gram za wszystko" itp. ,które mają to do siebie ,że szybko niestety się kończą ,a user zakłada kolejny ,i kolejny itd.

Nikt nie napisał ,że w PP będzie trzeba prowadzić dokładne statsy z yieldem itp. Bilans mile widziany oczywiście ,ale jak ktoś nie będzie chciał to trudno. Ktoś chce "awansować" szczebel wyżej ,takowe musi posiadać. Proste...

Do góry
#739005 - 25/11/2006 09:46 Re: PP - wymogi.
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Obserwuję to forum od 2002 r i widzę ,że od tamtej pory nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o zakładania nowego tematu po krótkich niepowodzeniach.Tak było i tak będzie.W tym bigosie PP naprawdę są wartościowi ludzie i trzeba im stworzyc odpowiednie warunki ,by sie dalej rozwijali.Jeżeli do tego bigosu wrzuci się kilka muchomorów i sromotników, jest to niestrawne.
Co jest w tym złego, by przesiać ziarno od plew?Nie będzie trzeciego działu,dalej będzie trwał ten cyrk.
Świat jest tak urządzony ,że muszą istnieć pewne prawa ,pewne porządki.
I faktycznie tak jest ,że jeszcze się taki nie narodził,co by wszystkim dogodził.

Do góry
#739006 - 25/11/2006 10:58 Re: PP - wymogi.
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Big ,dlatego powstał dział EPP ,aby wartościowi ludzie ,o ile chcą mogli tam sobie prowadzić temat ,a kolejnego działu nie ma sensu zakładać.


Co do dyskusji na temat stawkowania 1-10j. jestem jak najbardziej na tak. Przecież wtedy widzimy wyznacznik ,jak dany typer ocenia szanse powodzenia danego zdarzenia w skali. A jak ktoś poda suchą stawkę np. 100 zł ,nic nam to nie mówi. Jednak ,żadnych takich wymogów wprowadzać nie będziemy. Typerzy sami muszą nauczyć się takiego stawkowania...

Do góry
#739007 - 25/11/2006 12:48 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Zauważ, że niektórzy grają płaską stawką. To przy każdym kuponie będzie pisał 1/10?

Do góry
#739008 - 25/11/2006 12:53 Re: PP - wymogi.
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
W kazdym powaznym serwisie bukmacherskim typy podaje sie w jednostkach n/10. Wtedy jest wszystko jasne. Jesli chodzi o stawkowanie "pieniezne", to dla kogos 100pln to bedzie caly budzet a dla kogos innego 1%. W PP wg mnie powinna byc dowolnosc stawkowania, ale w EPP sztywne zasady: jednostki, podsumowania, statystyki, yield.

Do góry
#739009 - 25/11/2006 12:56 Re: PP - wymogi.
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Gram realnie i te wasze jednostki mam głęboko w ....
Mogę być w dziale archiwalnym ważne,że ja tam trafię hehe bo robię to dla siebie a te jednostki są śmieszne.

Do góry
#739010 - 25/11/2006 13:41 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
No proszę jaki ton wypowiedzi, a mi zarzucałeś, że jest niegodny studenta. Kolejny histeryk .

Do góry
#739011 - 25/11/2006 13:48 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Mały OT: czy nagle większości przestało zależeć na czymkolwiek?
Czy to forum ma służyć jako dziennik typerów?
Każdy ma wszystko w dupie, za przeproszeniem, buntują się przeciwko wszystkiemu (a nowym regulacjom to juz w szczególności)...
[/OT]
Fro - wprowadźcie te zmiany i ich przestrzegajcie to będzie połowa sukcesu. Reszta się przyzwyczai.
Pozdrawiam!

Do góry
#739012 - 25/11/2006 13:48 Re: PP - wymogi.
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Te jednostki sa smieszne ! ja wole podawac stawki w PLN i tego nie zmienie a pozatym szkoda czasu na przeliczanie na jednostki.Podsumowania owszem powinny byc ale z tego co widac nie wszyscy je lubia robic!ja wole gdyz wiem na czym stoje! a odnosnie jednostek to teoretycznie mozna by sie przyzwyczaic do nich ale wole PLN. a i tak w EPP pewnie "uchwalicie" jednostki wiec lipa :/

P.S. wkurzajace jest jak ktos podaje w jednostkach bo nie wiem za ile PLN realnie gra! jak sa PLN to przynajmniej widac kto gra jak czy konkretnie czy srednio czy za 2 zl

KAzdy ma swoje zdanie, ja mam takie i sie wypowiedzialem a jak ktos chce to niech komentuje

Do góry
#739013 - 25/11/2006 13:51 Re: PP - wymogi.
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
aha i taka prawda ze jak bedzie tam jakis regulamin nowy "uchwalony" a co najwazniejsze bedzie PRZESTRZEGANY to i tak wiekszosc sie przyzwyczaji bo wiekszosc to "nałogowcy bukmacherki" hehe,

Do góry
#739014 - 25/11/2006 14:24 Re: PP - wymogi.
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
kris_nh

Ja się nie przyzwyczaję do jednostek bo komu ma to służyć?
Gram podaje typy robie statystyki i tak będę robił nadal
Ale nikt mnie nie zmusi do podawania jednostek i nawet jeśli to wejdzie to proszę mnie przenieść gdzie będziecie chcieli.
Jest mi to obojętne gdzie będzie mój temat. Kto będzie chciał patrzeć na moje wypociny to mnie znajdzie.
Dla niektórych widzę obstawianie to zabawa dla mnie nie.
Dlatgeo gram rzeczywiście i podaję stawki za które obstawiłem. Histerykiem nie jestem.
Jestem za wprowadzeniem zmian,ale takich które nie będą utrudniać życia.

Do góry
#739015 - 25/11/2006 14:24 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Stawkowanie jednostkowe przede wszystkim pokazuje pewność granych zdarzeń.

I jest to forma np. 4/10, a nie np. 30j. jak niektórzy podają .

Do góry
#739016 - 25/11/2006 15:07 Re: PP - wymogi.
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 1220
Zawsze można zawrzeć kompromis

Przykład:

Polska - Portugalia 1
@3.15
stawka 100 zł
2/10


----
Statystyka tematu

Stan konta 3000zł / 118j
Zysk +1000zł / +18j


Do góry
#739017 - 25/11/2006 15:15 Re: PP - wymogi.
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 1220
Stawki w złotówkach/funtach etc - jeśli komuś to ułatwia, pomaga w prowadzeniu tematu

Stawki w jednostkach (1-10) dla przejrzystości, pokazania ile naprawdę warty jest typ. Nikomu chyba nie zaszkodzi dopisania do stawki w złotówkach stawki n-10.

Dzięki temu wszystkie tematy byłyby przejrzyste i wystarczy spojrzeć na zysk/stawkę w jednostkach i wszystko jasne a zarazem zwolennicy podawania w temacie złotówek nie ucierpią

Do góry
#739018 - 25/11/2006 15:21 Re: PP - wymogi.
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Rafik 25

Ale ja wiem ze zmuszanie na sile do czegos nie jest wskazane !!! ja tez robie statystyki i gram normalnie a nie wirtualnie i wole PLN co juz wczesniej zaznaczylem!

Fro-Lech

ja akurat nie lubie tych okreslen "pewnosci" danego zdarzenia np.4/10, bo po stawce widac jaka jest pewnosc meczu akurat dla mnie. Przyklad wczoraj Minesota za 200 PLN a nie za 50 PLN np.


P.S. Zreszta dyskutujcie sobie o "tym", a ja z niecierpliwoscia czekan na nowy regulamin , mam andzieje ze wiekszosc bedzie ZADOWOLONA.... oby ..... pozdro

Do góry
#739019 - 25/11/2006 15:58 Re: PP - wymogi.
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

Na początek :

Wraz z końcem roku WSZYSTKIE tematy z PP zostaną przeniesione do Archuwim.

Oczywiście każdy typer będzie mógł założyć nowy temat który będzie kontynuacją poprzedniego.




Mam propozycję, żeby po przeniesieniu wszystkich tematów do archiwum była możliwość powrotu niektórych tematów do zreformowanego PP. Przecież "młode", "rozwojowe" czy niedawno założone tematy warto kontunuować, a nie od razu zakładać nowy.

Reasumując na prośbę użytkownika moderator mógłby ten jego jedyny temat zawrócić do "nowego" PP. Co sądzicie?

Do góry
#739020 - 25/11/2006 16:42 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Zapewne tak będzie.

Do góry
#739021 - 25/11/2006 19:47 Re: PP - wymogi.
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Quote:

Rafik 25

Ale ja wiem ze zmuszanie na sile do czegos nie jest wskazane !!! ja tez robie statystyki i gram normalnie a nie wirtualnie i wole PLN co juz wczesniej zaznaczylem!

Fro-Lech

ja akurat nie lubie tych okreslen "pewnosci" danego zdarzenia np.4/10, bo po stawce widac jaka jest pewnosc meczu akurat dla mnie. Przyklad wczoraj Minesota za 200 PLN a nie za 50 PLN np.


P.S. Zreszta dyskutujcie sobie o "tym", a ja z niecierpliwoscia czekan na nowy regulamin , mam andzieje ze wiekszosc bedzie ZADOWOLONA.... oby ..... pozdro




Skąd mamy wiedzieć , czy 200 zł , to dla Ciebie dużo , czy mało?Gdybyś napisał 8/10 j , 10/10 j - to wtedy wiemy , że grasz ostro dany typ.

Do góry
#739022 - 25/11/2006 22:34 Re: PP - wymogi.
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Jak ktos sledzi dany temat np. moj to wie ze 200zl to jest duzo a ze 50 zl to mniej niz srednio ze tak powiem.


Edited by Fro_Lech (26/11/2006 09:53)

Do góry
#739023 - 26/11/2006 22:37 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Czy zmiana zasad łączy się ze zmianą softu?
I czy od stycznia nie będzie problemów z tematami przekraczającymi 200 postów?

Do góry
#739024 - 28/11/2006 15:01 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Nie, nie łączy się.

Do góry
#739025 - 30/11/2006 15:45 Re: PP - wymogi.
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Pytanie do Fro_Lech. Zastanawialiście się co zrobić z meczami granymi live? Coś już zostało ustalone ?

Do góry
#739026 - 03/12/2006 19:18 Re: PP - wymogi.
rafael86 Offline
El Siete

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2219
Skąd: Warszawa
ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:

- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) - dlatego mysle ze warto byłoby stworzyc oddzielny dział na tego właśnie typu tematy (chyba że Sport Insider ma temu służyć)

- obowiązkowe wprowadzenie jednostek (sugerowane przez niektórych) nie jest dobrym pomysłem - bo wielu graczy woli po prostu podawać w złotówkach i nie ma sensu ich zmuszać do zmiany przyzwyczajeń
- z drugiej strony każdy user z nowym tematem powinnien na początku mieć stan konta 0 - myśle że dało by to większą przejrzystość w tematach i pogląd na rzeczywisty stan konta bez konieczności przeglądania całej historii danego tematu

pozdrawiam

Do góry
#739027 - 03/12/2006 22:33 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Quote:


- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) - dlatego mysle ze warto byłoby stworzyc oddzielny dział na tego właśnie typu tematy (chyba że Sport Insider ma temu służyć)



Z tego co widziałem to tak kiedyś było. Myślę, że powinno tak pozostać. Nowe pomysły, strategie w dziale Sports Insider
Quote:


- obowiązkowe wprowadzenie jednostek (sugerowane przez niektórych) nie jest dobrym pomysłem - bo wielu graczy woli po prostu podawać w złotówkach i nie ma sensu ich zmuszać do zmiany przyzwyczajeń




Quote:


- z drugiej strony każdy user z nowym tematem powinnien na początku mieć stan konta 0 - myśle że dało by to większą przejrzystość w tematach i pogląd na rzeczywisty stan konta bez konieczności przeglądania całej historii danego tematu




Od tego właśnie są bilanse. Patrzysz w bilans i widzisz, że kolo ma +99% albo -13,780% yield.

Do góry
#739028 - 03/12/2006 23:24 Re: PP - wymogi.
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Quote:

//Ja powiem Ci szczerze, że po pierwsze nie musisz wcale do mnie zaglądać po drugie ja nie mam zamiaru obliczać żadnych yeldów, sreldów i ch*** wie czego jeszcze. Lubisz rachować możesz sobie na swoich kuponach nawet całki, macierze i co Ci jeszcze się podoba liczyć. Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu.



Oczywiscie ze musze. Musze bo go zalozyles. Musze przez sam fakt, że temat istnieje obok setek innych.Musze do niego zaglądnąc, bo zanim namierze jakis wartosciowy temat w PP musze odwiedzac setki prowadzonych nasermater, psu w dupe potrzebnych tematów. I Po co? Po jakiego grzyba prowadzisz temat w PP? Zaloz sobie bloga na onecie, najlepiej pod długim adresem www.nie.zagladaj.tu.pajacu.bo.i.tak.nie.zalezy.mi.na.twojej.obecnosci.blog.onet.pl Gwarantuje ze ogladalnosc bedziesz mial zerową. A o to ci chodzi? nie chcesz zebym czytal twoj bezwartosciowy temat? To najzwyczajniej w świecie kup sobie zeszyt i pisz swoj pamietnik czy blog, a jak ci sie skoncza kartki to go spal, kup nowy i rob tak az ci sie znudzi albo skoncza pieniadze.

Do góry
#739029 - 04/12/2006 06:49 Re: PP - wymogi.
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Quote:

ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:

- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę)




A jakiz to problem podzielic kapital poczatkowy na rozne strategie i dalej go pomnazac - mozna przesuwac srodki w miare powodzenia/niepowodzenia niektorych strategii - przeciez w zyciu sprawa wyglada tak ze majatek/kapital na gre mamy jeden i wedlug swojego uznania dzielimy go na rozne zachcianki - nie widze problemu zeby podzielic kapital i grac nawet 100 roznych strategii - liczy sie wynik koncowy ktory powinien byc JEDEN - to umozliwi przejrzyste i porownywalne wyniki - nie bede wymienial z imion i nazwisk osoby ktore zakladaly temat i gdy przychodzily wtopy uciekali cichnac na pare dni po czym zakladali kolejny temat - burdello totallo i nigdy wiecej

Do góry
#739030 - 04/12/2006 09:46 Re: PP - wymogi.
rafael86 Offline
El Siete

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2219
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:

- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę)




A jakiz to problem podzielic kapital poczatkowy na rozne strategie i dalej go pomnazac - mozna przesuwac srodki w miare powodzenia/niepowodzenia niektorych strategii - przeciez w zyciu sprawa wyglada tak ze majatek/kapital na gre mamy jeden i wedlug swojego uznania dzielimy go na rozne zachcianki - nie widze problemu zeby podzielic kapital i grac nawet 100 roznych strategii - liczy sie wynik koncowy ktory powinien byc JEDEN - to umozliwi przejrzyste i porownywalne wyniki - nie bede wymienial z imion i nazwisk osoby ktore zakladaly temat i gdy przychodzily wtopy uciekali cichnac na pare dni po czym zakladali kolejny temat - burdello totallo i nigdy wiecej




ok zgadzam sie, chodzilo mi jednak bardziej o tematy wirtualne, bo chyba lepiej sprobowac jakis nowy system najpierw (przez jakis czas) tylko na papierze, a dopiero potem jesli okarze sie skuteczny zastosowac go w rzeczywstosci

Do góry
#739031 - 04/12/2006 16:58 Re: PP - wymogi.
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Lord ,doskonale podsumował pytanie rafaela ,i tyle w tym temacie .

W tym tygodniu przedstawimy podsumowanie wszystkich zmian dotyczących PP.

Pozdrawiam

Do góry
#739032 - 07/12/2006 17:24 Re: PP - wymogi.
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Uh dawno nie odwiedzałem forum, ale skoro teraz jestem to krótko wypowiem się na temat PP. Osobiście zrobiłbym tak:

1. Każdy user może mieć po jednym temacie w EPP i PP
2. W Elicie będą użytkownicy którzy prowadzą bilans i są oczywiście na plusie.
3. W PP jedynym ograniczeniem jest jeden temat na jednego użytkownika a jeśli chce być w elicie to musi prowadzić dokładne statsy.
4. Stawkowanie, złótówki, ojro badź jednostki i co tam jeszcze sie chce.

Pzdr

Do góry
#739033 - 07/12/2006 20:28 Re: PP - wymogi.
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
darko ,ale wszystkie zmiany mają właśnie tak wyglądąć

Do góry
#739034 - 07/12/2006 20:34 Re: PP - wymogi.
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
W pierwszym wpisie w temacie tak ale potem co nieco o jednostkach i kolejnym dziale w PP więc trochę się zaniepokoiłem i postanowiłem napisać że początkowy pomysł najbardziej przypadł mi do gustu

Poza tym, ostrzeżenia dla userów, którzy mimo prośby autora o brak wpisów, wpiszą się w jego temat. Ostatnio z tego co przeglądam forum to to jakaś plaga...

Do góry
#739035 - 07/12/2006 21:07 Re: PP - wymogi.
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Korzystając z okazji chciałbym zapytać o zmiany w regulaminie forum. Czy też jakieś będą?
Przydałoby się np. żeby ostrzeżenia przedawniały się po np. pół roku.

Do góry
#739036 - 07/12/2006 22:30 Re: PP - wymogi.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Drobne zajdą. Nad amnestią dla niektórych osób pomyślimy.

Do góry
#775913 - 10/12/2006 12:17 Re: PP - wymogi. [Re: Fro_Lech]
tomikopi1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2002
Postów: 3742
Chciałem zapytać, czy teraz na forum można edytować swoje wpisy czy nie ??
Wolałbym, aby było jak dotychczas, że nie wolno \:\)
Ale nowe oprogramowanie, musimy się też przyzwyczaić do nowego wpisywania.
Wszystko po angielsku.
Jak edytuję to co napisałem, to nie pokazuje mi polskich zanków, jednak potem wyświetla je jak dam Submit.

Pozdrawiam
TomiKopi

Do góry
#776010 - 10/12/2006 12:48 Re: PP - wymogi. [Re: tomikopi1]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Będzie można pisać w html? A jeśli można to jak mam to ustawić?

Do góry
#801904 - 21/12/2006 16:20 Re: PP - wymogi. [Re: micha$]
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Moim zdaniem w większości to bardzo dobre zmiany. Wkońcu będzie porządek i jakiś user nie będzie po tygodniu likwidował jednego tematu i tworzył drugiego. Wszystko będzie bardziej przejrzyste,z czego się ciesze. Nie rozumiem jednak po co jest ten temat Elite Private Picks. Lepiej było jak wszystko było w jednym temacje jak wcześniej.Patrząc na ten temat Elite to tak naprawde jest on zbędny. Po co jakaś głupia rywalizacja kto ma lepsze typy. Walczmy niby razem z bukami a nie jeszcze pomiędzy sobą. Pozdrawiam

Do góry
#802938 - 21/12/2006 20:11 Re: PP - wymogi. [Re: Cezar]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Chociażby po to, żeby wiedzieć gdzie się znajdzie dobre typy. Żeby nie przeszukiwać paru stron PP.

Mam pytanie: czy coś będzie z tematami, które mają po 2-5 postów i ktoś o nich zapomina? Czy będą kasowane/przenoszone?

Do góry
#803375 - 21/12/2006 22:18 Re: PP - wymogi. [Re: micha$]
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Wiesz niby to racja. Ale powiem szczerze, że nie znalazłem super typów w Elite Private Picks. Moim zdaniem każdy ma równe szanse. Czy ten niby zasłużony czy ten co dopiero napisał 3-5 posty. Każdy może być dobrym typerem.Dlatego po co rozróżniać ludzi. Ten nowy typer może być jeszcze lepszy od tego co podaje już jakiś czas swoje typy. Po co taka rywalizacja.Dla mnie jest to bezsensu. Co to jacyś wielcy typerzy? Dla większości tu ludzi bukmacherka to wielka pasja,więc dlaczego mamy ich rozrózniać?
Każdy ma czas gdzie podaje lepsze typy i ma swoje doły(czytaj wtopy). Zastanówcie się wszyscy czy ma to sens rozdzielać ludzi na lepszych i gorszym.W każdym razie jest to bezsensu i apeluje aby powrócić do działu Private Picks i zlikwidować Elite. Pozdrawiam

Do góry
#805849 - 23/12/2006 11:41 Re: PP - wymogi. [Re: Cezar]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Podzelam zdanie mojego przed mówcy, o tym ze bezsensu jest podzial na lepszych i gorszych, wszyscy chca sie dostac do elity ale po co??? w tamtym dziale lepiej bedze im szlo, czy co ? szczerze mówiac mi idze calkiem niezle, ale nie oto chodzi, mi to bez różnicy gdze ja bede zapisany czy w elite czy nie kazdy ma lepsze dni i gorsze . Wszyscy (wiekszosc) sie pcha do ality ,po co?

Do góry
#806473 - 23/12/2006 15:11 Re: PP - wymogi. [Re: mopsiq]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Nie zgodzę się z wami. To tak jakby zlikwidować pierwszą ligę, bo po co ma być? Niech wszystkie drużyny grają w drugiej...

Do góry
#808908 - 24/12/2006 09:24 Re: PP - wymogi. [Re: micha$]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Tu nie chodzi o podział na lepszych czy gorszych ,tylko na podział tych ,co prowadzą przejrzyste tematy z częstymi statystykami ,i na tych co tego nie robią. Zobaczymy co przyniesie reforma PP...

Pozdrawiam


Edited by panKa$a (24/12/2006 09:24)

Do góry
#809967 - 25/12/2006 11:39 Re: PP - wymogi. [Re: panKa$a]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Przyglądam się waszej dyskusji od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że do bardzo dobrych i trafnych wniosków wszyscy dochodzicie. Zmiany są potrzebne i każdy to widzi. Bardzo się ciesze, że teraz każdy typer będzie mógł zakładać jeden temat w private picks. Sam słyszałem o krezusach co po kilku nie udanych typach zakładali nowe topicki. Tym sposobem nie pomogą innym, którzy chcą skorzystać z ich typów. Kolejny problem stawkowanie ja też jestem za tym, aby każdy w EPP czy PP podawał swoją stawkę zagraną na zakład poprzez (1-10J) jest to bardzo przejrzysta forma. A nie pisanie 30J czy , że zagrałem za 1000 złoty. Odkąd gram to zawsze wychodziłem z założenia, że moją prywatną sprawą jest za ile gram i jakim budżetem dysponuje do obstawiania. Z ciekawą incjatywą wyszedł Szczypior być może właśnie stworzenie jeszcze jednego działu "wolna amerykanka" zadowoli jeszcze większość naszych użytkowników. Tutaj obejmowałby ich tylko regulamin forum. A zamiany wprowadzić w private picks, które byłby drugą ligą dla Elite Private Picks. Mam nadzieję, że Fro Lech i panKa$a wprowadzą te zmiany o których tutaj mówili. Tym samym goście forum zyskają na tym.

Życze powodzenia z nowym projektem
Pozdrawiam Ignorator

Do góry
#810265 - 25/12/2006 18:37 Re: PP - wymogi. [Re: Ignorator]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: Ignorator
Z ciekawą incjatywą wyszedł Szczypior być może właśnie stworzenie jeszcze jednego działu "wolna amerykanka" zadowoli jeszcze większość naszych użytkowników. Tutaj obejmowałby ich tylko regulamin forum.

Nie nie nie!!!
To ja pierwszy zaproponowałem nowy dział!!! Stronę wczesniej od Szczypiora!!!

\:p ;\)


Do góry
#812189 - 26/12/2006 19:36 Re: PP - wymogi. [Re: micha$]
bizonik Offline
addict

Meldunek: 26/12/2006
Postów: 675
A ja nazwałbym ten nowy dział PP np. "Statystyczne PP", co sugerowałoby jedynie, że ten dział prowadzony jest w taki, a nie inny sposób i nie sugerowałoby, że tam są jacyś Megatyperzy, tylko Starannityperzy, którzy w przejrzysty sposób przedstawiają swoje przemyślenia w postaci typów.

Dodatkowo moderatorzy mogliby np. co tydzień edytować tematy dopisując osiągniety yield, np. "Masakryczne typy MegaCebuli - yield 12%"

Do góry
#812233 - 26/12/2006 20:41 Re: PP - wymogi. [Re: bizonik]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Chyba właśnie chodzi o to, żeby PP było od starannych tematów, a nowy dział dla tych, którym nie zależy.

Nie sądzę, żeby się modom chciało edytować każdy temat \:p
Od tego mają być statystyki w tematach, żeby nikt obcy nie musiał w nie ingerować.


Do góry
#823783 - 01/01/2007 09:40 Re: PP - wymogi. [Re: micha$]
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Panowie ,co w końcu z tą reformą - mamy zakładać nowe tematy , czy nie? \:\)

Do góry
#825840 - 02/01/2007 13:53 Re: PP - wymogi. [Re: nowik]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Niebawem masowo wszystkie tematy znikną z PP. Każdy będzie miał obowiązek założyć nowy temat i nie będzie od tego punktu wyjątków. Natomiast od samego typera będzie zależeć czy będzie typował z zerowym bilansem czy też kontynuował grę rozpoczętą w poprzednim temacie. Wtedy wystarczy w pierwszym poście umieścić linka do starego tematu.

Do góry
#825849 - 02/01/2007 13:57 Re: PP - wymogi. [Re: Goget]
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Dlaczego nie można by po usunięciu wszystkich przywrócić tylko tych tematów których autorzy o to poproszą.

Do góry
#825928 - 02/01/2007 14:28 Re: PP - wymogi. [Re: 14honor88]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Tak właśnie będzie. Część tematów wróci do PP.

Do góry
#826110 - 02/01/2007 15:42 Re: PP - wymogi. [Re: Fro_Lech]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
a kiedy te tematy maja byc przenoszone do archiwum? mozna prosic o konkretna date....?

Do góry
#826118 - 02/01/2007 15:43 Re: PP - wymogi. [Re: yaaho]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Jak tylko Conrad będzie on-line to przeniesie je wszystkie do Archiwum. Kiedy to dokładnie będzie to nie wiem.

Do góry
#826332 - 02/01/2007 16:45 Re: PP - wymogi. [Re: yaaho]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
jak Conrad przeniesie wszystkie tematy z PP do archiwum powstanie temat ,w którym osoby które chcą mieć z powrotem w PP będą się mogli wpisać z nazwą użytkownika i tematu \:\)

+

będzie można także zgłaszać swoje tematy do ewent. promocji do EPP.


Edited by Fro_Lech (02/01/2007 17:45)

Do góry
#826567 - 02/01/2007 18:06 Re: PP - wymogi. [Re: panKa$a]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Czyli rozumiem, że jak mój temat zostanie przeniesiony do archiwum. To jak mogę wpisać się i poprosić o powrót tematu do private picks aby dalej go prowadzić?? bo tak wynika z tego co napisaliście. Czy się myle.

Pozdrawiam

Do góry
#826574 - 02/01/2007 18:10 Re: PP - wymogi. [Re: Ignorator]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Dokładnie tak \:\) ,byle tylko jeden


Edited by panKa$a (02/01/2007 18:10)

Do góry
#826642 - 02/01/2007 18:34 Re: PP - wymogi. [Re: panKa$a]
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
No to wszystko jest narazie na + , zobaczymy jak wyjdzie w praktyce...

Do góry
#826680 - 02/01/2007 18:47 Re: PP - wymogi. [Re: 14honor88]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Jeżeli ktoś będzie miał po 60 typach yeld ponad 5% to zostaje przeniesiony na własną prośbę do Elity. Rozumiem, że te 60 typów można podać w jeden dzień i po osiągnięciu odpowiedniego yeldu przenosi się temat do EPP ? Czy może dopiero po jakimś okresie czasu ?

Do góry
#826787 - 02/01/2007 19:10 Re: PP - wymogi. [Re: Szewa]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Jeśli po miesiącu okaże się, że ma yield +5%, poda min.60 typów i będzie chciał to zostanie przeniesiony.

Tematy z PP do Archiwum PP zostaną przeniesione w nocy/rano jutro.

Do góry
#826910 - 02/01/2007 19:40 Re: PP - wymogi. [Re: Fro_Lech]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Fro_Lech pm sprawdz prosze...

Do góry
#828566 - 03/01/2007 14:14 Re: PP - wymogi. [Re: codi]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Ja proszę o pozostawienie mojego tematu i nie przenoszenie go do archiwum.

Pozdrawiam

Do góry
#833024 - 04/01/2007 18:05 Re: PP - wymogi. [Re: codi]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
mi sie podoba private picks ludzie zakladajacy tematy maja wyobraznie i mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy
np. ze w betfair ktos dal dubelka i oczywiscie mu przyjeli \:D i wygral i mu kase wyplacili \:D

Do góry
#833034 - 04/01/2007 18:07 Re: PP - wymogi. [Re: jarko 33]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: jarko 33
mi sie podoba private picks ludzie zakladajacy tematy maja wyobraznie i mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy
np. ze w betfair ktos dal dubelka i oczywiscie mu przyjeli \:D i wygral i mu kase wyplacili \:D


Dawaj link

Do góry
#833219 - 04/01/2007 19:35 Re: PP - wymogi. [Re: Szewa]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Jakbys gral w betfair, to bys wiedzial, ze czasami mozna grac duble. np nba

Do góry
#833607 - 04/01/2007 20:57 Re: PP - wymogi. [Re: Randall]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Randall
Jakbys gral w betfair, to bys wiedzial, ze czasami mozna grac duble. np nba


Oczywiście, że można ale może ten ktoś zagrał np skoki w połączeniu z tenisem \:\)

Do góry
#839448 - 06/01/2007 18:44 Re: PP - wymogi. [Re: Szewa]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Pytam tutaj, bo kolega Fro_Lech cos nie odpisuje na pm`a \:p Kiedy tematy z PP spelniajace kryteria beda przenoszone do EPP badz tez chociaz kiedy powstanie temat, w ktorym bedzie mozna zglaszac swoje aspiracje? ;\)

Do góry
#840089 - 06/01/2007 22:00 Re: PP - wymogi. [Re: codi]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Jeżeli ktoś tylko spełnia wymogi i chce zostać przeniesiony niech da znać :)...

Do góry
#840128 - 06/01/2007 22:11 Re: PP - wymogi. [Re: Szewa]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Szewczenko
Originally Posted By: Randall
Jakbys gral w betfair, to bys wiedzial, ze czasami mozna grac duble. np nba


Oczywiście, że można ale może ten ktoś zagrał np skoki w połączeniu z tenisem \:\)


\:D \:D \:D O raju


Można link do tego tematu bo jakoś nie moge znależć \:p

Do góry
#847964 - 09/01/2007 20:38 Re: PP - wymogi. [Re: rafal08]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Myślę, że mój temat spełnia aspirację wyżej niż private picks, ale wybór należy do was.

temat: "Zagraj na wygraną :]"

Pozdrawiam Ignorator

Do góry
#848211 - 09/01/2007 21:39 Re: PP - wymogi. [Re: Ignorator]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Ignorator
Myślę, że mój temat spełnia aspirację wyżej niż private picks, ale wybór należy do was.

temat: "Zagraj na wygraną :]"

Pozdrawiam Ignorator



Do góry
#849612 - 10/01/2007 14:21 Re: PP - wymogi. [Re: panKa$a]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
chyba nie wszyscy przeczytali nowe wymogi co do PP, patrzac na same nazwy mozna zobaczy "Australian Open" "typy od stycznia do wrzesnia 2007", mialo byc jeden user - jeden temat, a znowu sie robi smietnik....

Do góry
#850524 - 10/01/2007 19:44 Re: PP - wymogi. [Re: yaaho]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
To podawaj przyklady od razu, a sie zajmiemy ;\)

Do góry
#870313 - 17/01/2007 11:28 Re: PP - dyskusja. [Re: Fro_Lech]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Witam

Mam pewną propozycję.Chodzi o stworzenie nowego tematu,coś na zasadzie dyskusji na temat granych zdarzeń,wymiany uwag,by móc skonsultować z innymi userami PP. Co dwie głowy to nie jedna.Wiem,że są odpowiednie działy tematyczne,ale po co mam latać po całym forum,tu by było wszystko w jednym miejscu.Przecież gramy czasami na jednym kuponie różne dyscypliny.
W tej szufladzie ,mogły by się znaleźdź równierz pytania, czy też odpowiedzi kierowane bezpośrednio do danego usera.Tym bardziej, że pytanie w czyjmś temacie grozi banem,a informację która mnie interesuje,może posiadać osoba trzeca,czwarta i.t.d.To tyle w skrócie.
Oczywiście temat byłby przyklejony.
Proszę o wypowiedzi

Big

Do góry
#871162 - 17/01/2007 17:47 Re: PP - dyskusja. [Re: Big]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Big..."PP - dyskusja" \:\)

Do góry
#871292 - 17/01/2007 18:46 Re: PP - dyskusja. [Re: Fro_Lech]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
\:\) no cóż, poddaję się \:p .Sprawy nie było.

Do góry
#871354 - 17/01/2007 19:12 Re: PP - dyskusja. [Re: Big]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Big co do pierwszej części Twojej wypowiedzi ,to jest dział "grupowa współpraca" gdzie taki temat byłby najodpowiedniejszy ,a co do drugiej częście to przecież w tym topicku można kierowac pytania ,sygestie do innych userów...

Do góry
#920677 - 02/02/2007 08:34 Re: PP - dyskusja. [Re: panKa$a]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Witaj Fro!

Prowadzę już temat od miesiąca i wydaje mi się, że spełniłem wszystkie wymogi awansu do elity.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=826384&page=1&gonew=1#UNREAD

Jeśli wszystko się zgadza to przesuń "Pro Tour - Valverde" do EPP.

Pozdrawiam

Do góry
#920681 - 02/02/2007 08:39 Re: PP - dyskusja. [Re: Valverde]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: Valverde
Witam!

Prowadzę już temat od miesiąca i wydaje mi się, że spełniłem wszystkie wymogi awansu do elity.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=826384&page=1&gonew=1#UNREAD

Jeśli wszystko się zgadza to przesuń "Pro Tour - Valverde" do EPP.

Pozdrawiam


Sorki przekleiłem maila do Fro

Do góry
#931241 - 04/02/2007 23:38 Re: PP - dyskusja. [Re: Valverde]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Proponuję przenieść kilka tematów z końca PP zgodnie z regulaminem o "miesiącu od ostatniego postu".

Do góry
#942533 - 08/02/2007 18:23 Re: PP - dyskusja. [Re: micha$]
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....

Do góry
#946604 - 10/02/2007 00:52 Re: PP - dyskusja. [Re: 14honor88]
Godfather Offline
addict

Meldunek: 05/04/2004
Postów: 469

Do góry
#947488 - 10/02/2007 13:01 Re: PP - dyskusja. [Re: Godfather]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: Godfather
ooo ja tesh kcem do EeLiTy \:\)


Za to zdanie to ja bym go nie wpuszczał do EPP ;\) \:p


Do góry
#952689 - 11/02/2007 22:32 Re: PP - dyskusja. [Re: micha$]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Poproszę o przeniesienie tematy do Elity. Spełniłem chyba wszystkie wymogi ;\)

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=952687&page=0#Post952687

Do góry
#1164961 - 24/04/2007 22:08 Re: PP - dyskusja. [Re: Szewa]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Mam takie przemyslenia; w tematach PP jest jeden wielki minus. Niektorzy nie podaja jaki maja budzet, bez jaj, tak to ja sobie moge grac w nieskonczonosc, a jak ktos poda budzet to np. wiemy kiedy zaliczy BANKRUTA na progresji lub inna metoda.

Do góry
#1165051 - 24/04/2007 22:42 Re: PP - dyskusja. [Re: connor]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Minus mozna miec przez okres 6 miesiecy.

Przyklady konktretne daj \:\)

Do góry
#1179271 - 30/04/2007 05:31 Re: PP - dyskusja. [Re: lupus]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Nie wiem czy spełniłem wymogi EPP?
Jakby co to przenośta ;\) jak nie to nie...
Pozdrawiam
Adrian

Długi majowy weekend

Do góry
#1286877 - 09/06/2007 19:57 Re: PP - dyskusja. [Re: (J)]
Vamos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/02/2007
Postów: 4032
Witam...

Nie bylo mnie tu od dluzszego czasu a chcialbym wiedziec kto jest na tzw. "fali", kiedy wroci mozliwosc oceniania tematow ??

Do góry
#1286903 - 09/06/2007 20:10 Re: PP - dyskusja. [Re: Vamos]
Daramanian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 6991
Originally Posted By: Vamos
Witam...

Nie bylo mnie tu od dluzszego czasu a chcialbym wiedziec kto jest na tzw. "fali", kiedy wroci mozliwosc oceniania tematow ??

Ostatnio na fali napewno jest buldog, a z innych userów godnymi uwagi są: Pettersen,$t$,19marcin08 i wojbest to tylko moje zdanie

Do góry
#1287166 - 09/06/2007 22:08 Re: PP - dyskusja. [Re: Daramanian]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Suazo, ale już około tydzień nie podaje typów. Znajdź sobie jego temat \:\)

Do góry
#1311228 - 18/06/2007 21:40 Re: PP - dyskusja. [Re: Szewa]
gofermarcin Offline
journeyman

Meldunek: 09/06/2007
Postów: 51
zgadzam sie z Szewą, Suazo bardzo dobrze typuje rzadko ale za to z jaką skutecznością poprostu gra to co dla niego najpewniejsze jak wytrawny typer ;p cierpliwość popłaca. Po co grać codziennie i byc na malym + lub minusie jak można stawiać rzadziej, pewniej \:\)

Do góry
#1328229 - 24/06/2007 19:44 Re: PP - dyskusja. [Re: gofermarcin]
Vamos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/02/2007
Postów: 4032

Do góry
#1355382 - 01/07/2007 20:36 Re: PP - dyskusja. [Re: Vamos]
garate_cepa Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2007
Postów: 1922
Skąd: Wrocław

Do góry
#1355387 - 01/07/2007 20:39 Re: PP - dyskusja. [Re: garate_cepa]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Yyyy?

Do góry
#1366579 - 05/07/2007 16:35 Re: PP - dyskusja. [Re: lupus]
Policeman Offline
veteran

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 1441
mam pytanie o to mój temat
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=994880&page=8&fpart=1 tam pod koniec już trochę namotałem chciałbym zmienić sposób podawana typów graficznie i jeszcze inne sprawy. W związku z tym mam pytanie do administratorów:

czy mogę założyć nowy temat ?

wiem że nowy temat można złożyć po napisaniu 200 postów ale zrobię to na takiej samej zasadzie podam link do poprzedniego tematu i bilans też zrobię

Do góry
#1431056 - 27/07/2007 03:01 Re: PP - dyskusja. [Re: Policeman]
Sed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/07/2007
Postów: 14569
Moderator: Haz$, Feher, Rivaldinho, panKa$a / Czy jest ktos obecny ?? http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1429355&page=2#Post1429355 Prosze o wykasowanie przypadkowego wpisu uzytkownia Wojbest

Do góry
#1431092 - 27/07/2007 03:16 Re: PP - dyskusja. [Re: Sed]
Sed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/07/2007
Postów: 14569
Originally Posted By: Sed
Moderator: Haz$, Feher, Rivaldinho, panKa$a / Czy jest ktos obecny ?? http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1429355&page=2#Post1429355 Prosze o wykasowanie przypadkowego wpisu uzytkownia Wojbest
Dziekuje

Do góry
#1434155 - 28/07/2007 01:46 Re: PP - dyskusja. [Re: Sed]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Oj Vamos Vamos.

Do góry
#1468392 - 07/08/2007 15:36 Re: PP - dyskusja. [Re: lupus]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
No i znalazłą się zguba

Witamy Emrod i powodzenia

Do góry
#1474760 - 09/08/2007 19:03 Re: PP - dyskusja. [Re: Stoin]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Zreaktywowalem swoj temat z zeszlego sezonu ale chcialem zapytac czy moglbym zaczac nowy z zostawionym linkiem do tego starego? Byloby to bardziej czytelne.

Pozdrawiam

Do góry
#1479092 - 10/08/2007 20:59 Re: PP - dyskusja. [Re: konstruktor1]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1458103&page=2#Post1458103

Prosiłbym o wykasowanie przez któregoś z modów postu kolegi konradd z mojego tematu w PP.
Dziękuje za dobre słowo, jednak w pierwszym poście napisałem już, że ewentualne uwagi proszę na priv.

Do góry
#1802208 - 23/11/2007 23:15 Re: PP - dyskusja. [Re: Maxi]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1669294&page=1&fpart=3

Czy ktoś mógłby całkowicie usunąć ostatni post w temacie usera wer890? \:\)

Dzieki z góry \:\)

Do góry
#1802235 - 23/11/2007 23:38 Re: PP - dyskusja. [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Dzięki Riva

Do góry
#1806067 - 25/11/2007 04:18 Re: PP - dyskusja. [Re: shane]
ComeWithMe Offline
veteran

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 1531
Skąd: Boston
Prosze o kilka drobnych poprawek w moim temacie.
1. Drobna korekta tytulu z Wyrafinowana "Gra z pasja"
na Wyrafinowana "Gra z pasja"
2. W podliczeniu Kuponu nr 4 zamiast: Ten mecz juz nie ma znaczenia wstawienie wyniku 2-3
3. Poprawienie numeracji bo dwa razy dalem Kupon nr 5,
4.Wykasowanie tego przed Kuponem nr 10 :[quote=ComeWithMe]

Dziekuje i pozdrawiam.

zrobione ;\)


Edited by lupus (25/11/2007 06:03)

Do góry
#1821414 - 01/12/2007 01:53 Re: PP - dyskusja. [Re: ComeWithMe]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
witam!

Moge prosic ktoregos z moderatorow o skasowanie dwoch ostatnich postow w moim temacie?

z gory dzieki ;\)


Do góry
#1858142 - 15/12/2007 18:11 Re: PP - dyskusja. [Re: juancarlos]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
temat musi byc przez minimum 5 miesiecy. moj poprzedni ma juz ponad 5, dlaczego moj nowy temat zostal zamkniety?

Do góry
#2041686 - 09/02/2008 19:25 Re: PP - dyskusja. [Re: xqwzts]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
prosilbym jednego z moderatorow o zmiane w moim poscie (#Kupon 29), blednie wpisalem (HC 0:1), a powinno byc HC 1:0 (na korzysc Derby County). z gory dziekuje

Do góry
#2081577 - 20/02/2008 21:06 Re: PP - dyskusja. [Re: HenkSiracius]
Conti Offline
addict

Meldunek: 30/10/2006
Postów: 405
Skąd: Warszawa
Chciałbym prosić o przeniesienie do archiwum mojego tematu za 2007 rok ponieważ chciałem założyć nowy.
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=825981

Pozdrawiam
Conti



Riva: done


Edited by Rivaldinho (20/02/2008 21:09)

Do góry
#2128917 - 05/03/2008 00:41 Re: PP - dyskusja. [Re: Conti]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
chcialbym prosic ktoregokolwiek z moderatorow o zmiane przy kuponie #94, tam gdzie jest Manchester United- Lyon prosilbym o dodanie (HC 0:1) w nawiasie obok. bo z rozpedu zapomnialem, a taki zaklad zawarlem

z gory dziekuje
pozdrawiam

Do góry
#2293175 - 25/04/2008 19:23 Re: PP - dyskusja. [Re: HenkSiracius]
_Macieq_ Offline
enthusiast

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 230
Proszę któregoś moderatora o zamknięcie tematu:
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1170769

Stary i zapomniany a chciałem nowy założyć.


===

ok


Edited by lupus (26/04/2008 00:04)

Do góry
#2312962 - 04/05/2008 16:26 Re: PP - dyskusja. [Re: _Macieq_]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Witam. Chciałbym prosić o zamknięcie mojego starego tematu i przeniesienie go do archiwum. Ostatni post w nim jest z 06.11.2007, a chcę założyć nowy na ten rok. Oto link:
Visca el Barca!!!

Do góry
#2627998 - 01/10/2008 02:15 Re: PP - dyskusja. [Re: Dreju]
mercyfulek new Offline
veteran

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 1261
Skąd: Villa Park
http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2626087&page=1#Post2626087 prosiłbym o skasowanie tylko ostatniego postu z pełnymi systemami na LM.
Wielkie dzieki za szybką rekację

Do góry
#2663072 - 17/10/2008 17:27 Re: PP - dyskusja. [Re: mercyfulek new]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
małe pytanko

czy można mieć temat w PP i drugi jednocześnie w EPP?

Do góry
#2667949 - 19/10/2008 20:38 Re: PP - dyskusja. [Re: Piostar]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Tak, ale ten w PP nie ma mozliwosci awansu do EPP. \:\)

Do góry
#2761900 - 05/12/2008 04:03 Re: PP - dyskusja. [Re: lupus]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Widze , że można tutaj kierować takie prośby... przyznam szczerze , że nie potrafiłem wklejać zdjęć na forum... wkońcu jakoś zaczęło mi wychodzić ale wklejały sie w 'miniaturkach'. Tutaj moja prośba , jeśli kóryś z moderatorów mógłby poprawić mój temat : http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2753103&page=0#Post2753103
Chodzi mi o to aby każde zdjecie które wyszło własnie w 'miniaturce' poprawić tj. z adresu usunąć : '.th' i powinno być dobrze. Bardzo byłbym wdzieczny jakby mi ktoś to 'naprawił' \:\) Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Do góry
#2800212 - 29/12/2008 05:26 Re: PP - dyskusja. [Re: Misiaski]
mercyfulek new Offline
veteran

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 1261
Skąd: Villa Park
mam pytanie, czy muszę kontynuować temat typów z października, miałem tam niezły minus w yield, a teraz chciałbym dawać znów typy ale inaczej. Mam nowy pomysł, nowe dyscypliny itp. Zależało by mi na założeniu nowego tematu. Proszę o odpowiedź.

Do góry
#2800219 - 29/12/2008 05:33 Re: PP - dyskusja. [Re: mercyfulek new]
(a)domaitis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2008
Postów: 2832
Skąd: EOP
Originally Posted By: mercyfulek new
mam pytanie, czy muszę kontynuować temat typów z października, miałem tam niezły minus w yield, a teraz chciałbym dawać znów typy ale inaczej. Mam nowy pomysł, nowe dyscypliny itp. Zależało by mi na założeniu nowego tematu. Proszę o odpowiedź.


wprawdzie nie jestem modem, ale wiem ze tu niektore osoby co jakis czas otwieraja nowe tematy, a stare w ktorych im nie szlo, porzucaja. Takze raczej luz stary, mozesz zakladac smile

Do góry
#2970943 - 13/03/2009 03:52 Re: PP - dyskusja. [Re: (a)domaitis]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Proszę uprzejmie moderatorów o przeniesienie mojego założonego dzisiaj tematu do Private Picks bo przez nie uwagę umieściłem w złym miejscu i temat egzystuje sam a nie w Prive picks za pomyłke przepraszam wink

Do góry
#3004702 - 25/03/2009 03:45 Re: PP - dyskusja. [Re: hrabia]
tylko do przodu Offline
old hand

Meldunek: 12/01/2009
Postów: 930
Proszę o przeniesienie mojego tematu do archiwum i założenie następnego.


Da się zrobić.


Edited by Rivaldinho (25/03/2009 19:14)
Edit Reason: Done.

Do góry
#3059212 - 14/04/2009 00:27 Re: PP - dyskusja. [Re: tylko do przodu]
bulwers Offline
old hand

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 801
Skąd: ESADEIGREK
OK WIEC TAK Z GORY PISZE ZE NIE CHODZI MI O TO ZEBY SIE PRZYLANSOWAC NA TWOIM POSCIE TYLKO JEST JAKAS WOGOLE TRAGEDIA BO NIE MOZNA Z ZADNYM MODERATOREM POGADAC !!! PROSILEM JAK SAMI WIECIE O USUNIECIE DWOCH WATKOW A TY LUB TWOJ KOLEGA ZAMKNAL MI CALY TEMAT NAD KTORYM PRACOWALEM BARDZO DLUGO I CIEZKO !!! WIEC WYCHODZE DO WAS Z PROSBA O ODLOBOWANIE MOJEGO TEMATU !!!

Do góry
#3085373 - 23/04/2009 22:05 Re: PP - dyskusja. [Re: bulwers]
zenek_z_kulu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 1841
Skąd: Mielec/Lublin
Bardzo proszę któregoś z Szanownych Modów o skasowanie bądź przeniesienie do archiwum mojego tematu z października 2008, gdyż chciałbym otworzyć nowy temat na 2009 rok. Z góry wielkie dzięki smile

Do góry
#3086591 - 24/04/2009 05:06 Re: PP - dyskusja. [Re: zenek_z_kulu]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Zrobione.

Do góry
#3101612 - 01/05/2009 21:36 Re: PP - dyskusja. [Re: lupus]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Proszę o przeniesienie tego tematu do archiwum , bo jego czas w tym miejscu już dawno minął .

Do góry
#3129776 - 13/05/2009 03:30 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Fanatyk_1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2008
Postów: 7470
Skąd: Trogir
Prosze o przeniesienie mojego tematu w PP do archiwum...z gory dzieki smile

Do góry
#3167520 - 29/05/2009 06:39 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fanatyk_1984]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Proszę o przywrócenie mojego tematu do PP. smile

Link - http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3117946#Post3117946

Pozdrawiam piwo

Do góry
#3402509 - 15/09/2009 07:14 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Jose]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Może tu ktoś zajrzy laugh

Poproszę o przeniesienie mojego tematu do EPP:

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3401051#Post3401051

Dzięki z góry wink

Do góry
#4233518 - 14/11/2010 08:07 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Szewa]
VuLyNX Offline
old hand

Meldunek: 06/01/2009
Postów: 742
Moge prosic o zmiane nazwy tematu z "Single plaska stawka" na "Zabawa Pana V."?, wiaze sie ze zmiana sposobu gry. Z gory dziekuje smile


zrobione smile


Edited by rafal08 (14/11/2010 08:16)

Do góry
#4739610 - 20/06/2011 03:57 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
ComeWithMe Offline
veteran

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 1531
Skąd: Boston
Proszę o wykasowanie mojego 1 podsumowania w temacie PP Nowy temat na forum - gdyż zawiera ono błędy

Do góry
#4831319 - 05/08/2011 21:05 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Pizza-man Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 10831
Skąd: Rz

Do góry
#4879684 - 28/08/2011 19:22 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Powinien być obowiązek podawanie nazw bukmacherów przy podawaniu typów, bo tak to ktoś podaje a nie wiadomo skąd kurs!

Do góry
#4992677 - 25/10/2011 17:52 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Yuri Orlov Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2007
Postów: 1030
Skąd: Białystok
Proszę o zamknięcie mojego starego tematu i przeniesienie go do archiwum http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Main=41226&Number=4208247#Post4208247 ponieważ zaraz minie rok od ostatniego tam wpisu, a założyłem już nowy temat i nie chciał bym aby go usuwano bądź zamykano. Pozdrawiam

Do góry
#4992722 - 25/10/2011 18:31 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Ok.

Do góry
#5040392 - 20/11/2011 00:57 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Pizza-man Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 10831
Skąd: Rz

Do góry
#5040620 - 20/11/2011 02:15 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Pizza-man]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
usuniete

Do góry
#5068914 - 02/12/2011 20:53 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
ky-lo Offline
member

Meldunek: 22/11/2011
Postów: 199
Proszę moderatora w moim temacie (suchary) usunąć ten post:

#5068903

a w tym:

#5068898

kolor cytowanego tekstu zmienić na czerwony.

Dziękuję i przepraszam za kłopot.

Do góry
#5070523 - 03/12/2011 13:02 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
ky-lo Offline
member

Meldunek: 22/11/2011
Postów: 199

Do góry
#5076138 - 06/12/2011 00:12 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: ky-lo]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Zmienione.

Do góry
#5479342 - 30/07/2012 02:09 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Jeśli macie jakieś pytania, propozycję co do tego działu to zapraszam do dyskusji, ewentualnie proszę o wysyłanie wiadomości na priv.
To tak w ramach przypomnienia i informacji wink

Do góry
#5679479 - 23/12/2012 19:39 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
czy moglbym zalozyc drugi temat jednoczesnie drugi tymczasowo przenoszac do archiwum? aktywny bedzie tylko jeden

jesli mozna tak zrobic to prosze o zarchiwizowanie tego tematu

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5492046&page=7

Do góry
#5681329 - 25/12/2012 03:16 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
załóż nowy stary w archiwum

Do góry
#6296770 - 08/08/2014 16:54 Re: PP - zasady i wymogi, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Kukis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/06/2007
Postów: 3903
Skąd: The Beach
W temacie "Lista tematów" można przeczytać:
[qoute]Lista będzie regularnie aktualizowana.[/quote]

A ostatnia aktualizacja sprzed ponad roku.

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, burbon, VVega, Józef Małolepszy), 2247 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581197 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49