Opcje tematu
#745550 - 23/11/2006 22:50 Serie A - 13 kolejka ( 25/26.11.2006)
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Zestaw par oraz kursy na najbliższą kolejkę :



Tabela po 12 kolejkach :


Do góry
Bonus: Unibet
#745551 - 24/11/2006 05:06 Re: Serie A - 13 kolejka ( 25/26.11.2006)
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Z nadchodzącej kolejki warto poświęcić uwagę meczowi:
Lazio-Ascoli 1

Lazio mimo rozpoczęcia sezonu z minusowymi punktami potrafi nieźle się spisywać.U siebie nieźle grywa a najlepiej im się gra ze słabeuszami.Ostatnio spisują sią nieźle.W ostatnich dwóch meczach rozgromili rywali.Pokonali u siebie Udnie 5-0 i pojechali na wyjazd do Messiny i tam też wysoka wygrana 4-1.Ascoli to słabeusz.Nie potrafi odnieść zwycięstwa w lidze.Przecież remisując mecze nie utrzymają się w lidze.I patrząc na wyniki obydwóch zespołów stawiam na Lazio.Kurs również jest w miare możliwy.


Z pozostałych meczy można spróbować zagrać na Empoli.Historia spotkań z Cagliari stoi po ich stonie i Empoli zajmuje czołową lokatę w lidze.

Do góry
#745552 - 24/11/2006 17:16 Re: Serie A - 13 kolejka ( 25/26.11.2006)
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
witam ,dawno niegrałem w lidze włoskiej,moja taktyka jest prosta ,grać singlami za większą stawkę min 100zeta,szukać meczy minimu o kursie 1.8....Jak narazie udaje się mi utrzymać na plusie ,choć na poczatku napewno po niepowodzeniach mozna sie szybko zrazić..Ale napewno nie ma osob co non stop nie wchodzi jeden mecz,niespodzianki też się zdarzaja ,jak widzę osoby co obstawiaja mecze o kursie 1,10-1.30 i jeszcze wtopa to robi mi się żal..Na sobotę juz mecz sobie wybrałem z ligi francuskiej teraz szukam z ligi włoskiej...
Catania-Parma
Beniaminek jak narazie się sprawuje nieżle,bilans ma remisowy(4,4,4,)ostatnim meczu dostała niezłe baty od romy,u siebie ostatnie zwycięstwa z livorno,lazio,jak na beniaminka przyzwoity debiut w lidze....
Teraz parma,wyczerpujący ale wygrany mecz w pucharze uefa,na wyjazdach bez zwycięstwa,ostatni mecz też porażka z Livorno..Nieznam historii spotkan tych drużyn między sobą ale jestem skłonny zastanowić nad typem na gospodarzy(2,00)
Czekam na wasze opinie i uwagi do tego meczu..

Empoli-Cagliari

Tu też widzimy ciekawy kurs na gospodarzy,ale przyjrzyjmy się obydwu druzynom...Na poczatek gospodarze ,drużyna typowa na remis,ostatnie zwycięstwo u siebie 24 wrzesnia z palermo!!!!!Chyba czas na zwycięstwo domowe, ,empoli ma pozytywny bilans z Calgary (2 mecze i 2 zwycięstwa)..Ostatnio remis z milanem ,zwycięstwo z ascoli na wyjezdzie ,i remisy z laziolivorno,udinese,z mesiną..Jak widaćteż porazki dawno nie było:)..Teraz calgary,o dziwo też remisowa drużyna,ostatnio zwycięstwo z palermo a pozniej 8 remisow nielicząc zwycięstwaz samdorią w domu...Mecz typowy na remis ale jestem skłonny przychilic się delikatnie w stronę gospodarzy ..Czekam na wasze opinie pozdro

Do góry
#745553 - 24/11/2006 23:25 Re: Serie A - 13 kolejka ( 25/26.11.2006)
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Jesli chodzi o Catanie to mozna to zagrac. Parma jest bardzo zmeczona w dodatku nie jedzie w nasilniejszm skaldzie. Szczegolnie obrona wyglada kiepsko. Catanai zespol grajacy pilke na TAK. ja sie spodziewam duzej ilosci bramek w tymmeczu, ze wskazaniem na Catanie.

Empoli bym nie ruszal absolutnie. Strasznie oslabione, nie graja Almiron, Vanigli, Pratali. Pierwszy to kluczowa postac dla druzyny, rozgrywajacy, bardzo kreatywny pilkarz. Dwoch kolejnych to pilkarze pierwszej 11. Cagliari w niemal najsilnieszym skladzie z Suazo i Esposito.

Tak wiec jesli koniecznie chcesz cos wybrac z tej dwojki to Catania.

Dla mnie typem kolejki jest viola

Do góry
#745554 - 25/11/2006 22:32 Re: Serie A - 13 kolejka ( 25/26.11.2006)
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Siena - Fiorentina

Siena zajmuje w lidze niebywale wysokie miejsce(8m). Jednak nie warto tym się tak sugerować. Tak wysoką pozycję zawdzięczają dość dobremu kalendarzowi. Ostatnie mecze zaczynają to weryfikować. Słaby mecz z Parmą z przed 3 tygodni na własnym stadionie dał im tylko jeden punkt(było wtedy 2:2). Następne mecz to porażki, u siebie z Regginą(0:1), a w zeszłym tygodniu ze słabo spisującym sie w tym sezonie Udinese(3:0). Fiorentina nie zaczeła tego sezonu tak jakby sobie tego chciała. Na plus wyszła dopiero dwa tygodnie temu. Jednak ich gra nie wzbudza zachwytu. Tydzień temu mocno naciskali Ascoli, tak że dali się złapać na kontrę i stracili pewne trzy punkty(było 1:1). Fiorentina ze Sieną zagra w optymalnym składzie, braknie rezerwowego Santany. Po stronie gospodarzy braknie podstawowych piłkarzy: D'aversa i Rinaudo. W obozie Fiorentiny chcą jak najszybciej wydostać się ze strefy spadkowej, sądzę że w meczu przeciwko Sienie mają bardzo duże szanse na zwycięstwo. Siena to nie jest tak dobry zespół jakby się wydawało. Teraz będą systematycznie spadać z czołowych lokat. Do składu Fiorentiny powrócił Toni co z pewnością będzie dużym wzmocnieniem( z Ascoli zdobył gola).

Przypuszczlne składy:

Siena : Manninger; Molinaro, Portanova, Gastaldello, Bertotto; Candela, Vergassola, Codrea, Konko; Frick, Bogdani

Fiorentina : Frey; Pasqual, Gamberini, Dainelli, Ujfalusi; Donadel, Liverani, Blasi; Montolivo; Mutu, Toni


Typ: 2
stawka: 4/10
kurs: 2.35(expect)

Do góry
#745555 - 26/11/2006 09:48 Re: Serie A - 13 kolejka ( 25/26.11.2006)
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Catania po tym jak przerąbała w Rzymie 0-7 powinna być podrażniona i licze na wole walki gospodarzy grając ich zwycięstwo. Nie zagrają Mescara i Baiocco którzy pauzują za kartki. Nie będzie kontuzjowanych Falsiniego i Rossiniego oraz Bisco, który także jest kontuzjowany a jego gra się bardzo przydaje w akcjach ofensywnych. Ale parma też osłabiona. Nie zagra Budan któty jest najgroźniejszy z przodu w Parmie. Kontuzje wykluczają Morfeo, Pacciego i Cardone a także bramkarza Bucciego. Oglądałem dwa mecze Catanii w tym sezonie na własnym bosiku i jedno wyjazdowe i trzeba przyznać, że u siebie prezentują się znacznie lepiej. Jeśli obrona będzie zgrana to coś do bramki Parmy powinno wpaść i dać zwycięstwo Catanii.
Należy jednak pamiętać, że gospodarze to tylko beniaminek który prezentuyje się wprawdzie bardzo dobrze, ale często bywa tak że "nowi" w lidze tracą impet wraz z kolejnymi kolejkami.
Catania win 6/10

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, pacyfista, akagi, VVega, Zaixi, Lukasz111, kemp), 3436 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581817 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49