Opcje tematu
#745850 - 24/11/2006 09:40 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403


Do góry
Bonus: Unibet
#745851 - 24/11/2006 10:07 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
necrolust Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2006
Postów: 5991
24.11.06

Schalke 04-Bochum

Lider Bundesligi podejmuje druzyne jednego z outsiderów- Bochum. Kurs na gospodarzy, zdecydowanych liderów moze nie zachęca, nieco lepszym kursem jest over 2.5 - 1.55.
Druzyna gosci ma najwięcej straconych bramek w lidze, co ciekawe na wyjazdach więcej strzela niż w domu. Schalke nie przywklło tracic bramek u siebie ale duzo strzela i jest w czołowce. Ostatnie mecze wyjazdowe obu druzyn (Cotbus Schalke 2-4 i Herta-Bochum 3-3) pokazaly ze druzyny strzelają sporo niezaleznie z kim grają. Na 5 ostatnich spotkan miedzy Schalke a Bochum rozgrywanych w Gelsenkirchen tylko 1 padł under.

Typ: over 2.5 - 1.55

Do góry
#745852 - 24/11/2006 10:17 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Motyla noga upisałem się tyle i lipa więc nie chce mnie się pisac jeszcze raz i do podparcia analizy odsyłam do betexplorer

Bayern wygra i zachowa czyste konto - kurs 2.89 kurs z GB

Patrząc na wyniki po między HSV a Bayernem widać, że gospodarze nie potrafią pokonac drużyny bawarczyków. Z ostatnich 8 spotkań pomiędzy tymi drużynami tylko w 2 spotkaniach Gospodarze zdołali strzelić bramke. Także u siebie Bayern wygrywał z HSV głównie do 0.

Ostatnie 5 meczy Hamburczyków wskazują, że ogarneła ich niemoc strzelecka, gdyż tylko w spotkaniu z ostatnią w tabeli Borussią MGB udało im się pokonac bramkarza.

Co do drużyny Bayerny to tu sprawa wygląda już troszkę gorzej, ponieważ bawarczycy w ostatnich 4 meczach zawsze tracili bramkę, ale teraz do zespołu powraca Lucio, w meczu ze Spartakiem odpoczywał także Lahm. Z wygraniem tego meczu Bayern nie powinien miec problemu. Wiem, zawsze można się spodziewac jakiegoś strału zycia, ale uważam, że taki strzal wykonał Van der Vart w meczu z Arsenalem a raczej dwa razy pod rząd się coś takiego nie zdarza

Pozdrawiam

Do góry
#745853 - 24/11/2006 12:59 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Schalke - Bochum

Dzisiejszego wieczoru lider niemieckiej Bundesligi, drużyna Schalke Gelsenkirchen zmierzy się w lokalnych derby z zespołem Vfl Bochum. Na Veltins Arena nietrudno wskazać faworyta meczu. Jest nim oczywiście zespół niebieskich, którzy w tym sezonie jeszcze na własnym stadionie nie przegrali. W ostatnim ligowym spotkaniu Schalke po bardzo wyrównanym meczu walki zwyciężyło Energie Cottbus 4:2. Bochum natomiast odniosło dopiero drugie zwycięstwo na własnym stadionie, wygrywając po równie zaciętym meczu z Eintrachtem Frankfurt 4:3. Trzy punkty pozwoliły im wskoczyć na 16 pozycję w lidze. Bilans bezpośrednich spotkań jest po stronie gospodarzy, którzy wygrywali w 15 z 25 ostatnich potyczek. W poprzednim sezonie wygrali z Bochum oba spotkania. ( 2:0 na wyjeździe i 3:2 u siebie ). Bochum nieźle radzą sobie na wyjazdach, nie przegrywając od trzech ligowych spotkań. Obrona gości prezentuje się jednak najgorzej w lidze, a drużyna w tym sezonie straciła już 26 bramek, z czego 17 przed własną publicznością, a tylko 9 w meczach wyjazdowych. W ostatnich trzech ligowych meczach stracili aż 9 bramek, ale aż 7 udało im się strzelić rywalom. Bardzo ważnym aspektem, który może wpłynąć na losy pojedynku, jest powrót rozgrywającego zespołu gospodarzy, Brazylijczyka Lincolna, który pauzował przez 2 tygodnie po kontuzji uda. Slomka ma nadzieje, że powrócił on do pełni sił i prawdopodobne jest, iż zobaczymy go dziś od pierwszych minut. W drużynie Schalke nie wystąpią jedynie Varela oraz Asamoah, natomiast trener gości nie będzie mógł skorzystać tylko z Bechmann, którego nieobecność nie będzie żadną stratą, ponieważ zawodnik ten nie zagrał w tym sezonie ani razu. Schalke usadowiło się na fotelu lidera pierwszy raz od 20 miesięcy. Mirko Słomka chce dziś zwyciężyć po raz trzeci z rzędu, a zespół jest jak twierdzi "odpowiednio do tego zmobilizowany". Trener nie ukrywa, że jego myśli są teraz bliżej mistrzostwa Niemiec jednak twierdzi, że to początek drogi, ponieważ w tym sezonie aż siedem różnych drużyn było na topie tabeli. Nie mam wątpliwości, kto zwycięży w dzisiejszym meczu ponieważ wszystkie argumenty wskazują na zespół gospodarzy, który na pewno będzie chciał podtrzymać dobrą passę i jeśli dziś odniesie kolejne zwycięstwo, przedłużyć swój pobyt na górze tabeli. Kursy na gospodarzy wszędzie spadają. Oprócz grania czystej jedynki warto rozważyć jednobramkowy handicap, lub to że drużyna Bochum, która w ostatnich meczach dużo strzelała, dziś nie zdobędzie bramki.

Do góry
#745854 - 24/11/2006 13:30 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Stuttgart - Monchengladbach

Mecz obu druzyn odbedzie sie w niedziele, lecz do tego spotkania kurs na zwyciestwo gospodarzy moze troche spasc.
Ekipa ze Stuttgardu powinna wygrac z ekipa Borussi.
3.dryzyna Bundesligi ma u siebie bilans 3-1-2, bramki 10-7. Bilans przeciwnika na wyjezdzie wynosi 0-1-5, bramki 4-12. W tym meczu mozna sprobowac takze over. To bedzie starcie druzyn o zupelnie innych celach. Goscie walcza o utrzymanie, gospodarze walczacy o mistrzostwo takie spotkanie powinni po prostu wygrac...

Ostatnie 5 meczy Stuttgartu u siebie:
Nov 07, 2006 1. Bundesliga Stuttgart Hamburger SV 2 - 0
Oct 29, 2006 1. Bundesliga Stuttgart Schalke 04 3 - 0
Oct 14, 2006 1. Bundesliga Stuttgart Leverkusen 3 - 0
Sep 23, 2006 1. Bundesliga Stuttgart Frankfurt 1 - 1
Aug 26, 2006 1. Bundesliga Stuttgart Dortmund 1 - 3
Ekipa Moenchengladbach na wyjazdach gra slabo. Ostatni mecz na obcym terenie wygrali 10 wrzesnia w Pucharze Niemiec 4-1 z Rossbachem...

Stuttgart - Monchengladbach 1 kurs 1.47
Stuttgart - Monchengladbach over

Mysle jeszcze nad ewentualnym remisem w meczu Hannover 96 z
Mainz. Hannover bilans u siebie 0-2-4, Mainz na wyjazdach 0-3-3. Ponadto 2 ostatnie spotaknia pomiedzy tymi zespolami konczyly sie remisem. Coz,warto moze sprobowac gre na remis...

Hannover 96 - Mainz X kurs 3.2

Powodzenia...

Do góry
#745855 - 24/11/2006 13:58 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Wedlug HP Schalke 04 jeszcze dzis nie zagra Bordon,a Lincoln zacznie spotkanie na lawce rezerwowych.

Na stadionie Veltins-Arena,Bochum zagralo 3 spotkania wygrywajac 2 razy (0-2 i 1-2),ostatnie spotkanie wygralo Schalke 3-2.

Typ na Bochum to score 1.66 w Sportingbet wydaje mi sie ciekawszy od zagrania czystej 1 na Schalke.

Do góry
#745856 - 24/11/2006 14:45 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Schalke - Bochum to taki trochę niebezpieczny mecz. Niby Schalke powinno to wygrać bez problemów, ale Schalke to Schalke. Ja nie lubię na nich grać, bo ciężko ich wyczuć.
Bochum to score faktycznie lepszy, a może lepiej Gekas to score. Chłopak ostatnio w formie.

Do góry
#745857 - 24/11/2006 14:50 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Shalke jest od dawna na mojej czarnej liscie, nawet jesli dzis wygraja to radze omijac mecze z ich udzialem szerokim lukiem.

Do góry
#745858 - 24/11/2006 15:22 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
1 Bundesliga jest caraz bardziej nieprzewidywalna. Nie tylko Schalke, ale i Dortmund, i Hertha. Najpewniejsze w niej są jedynie overy i .... niespodzianki.

Do góry
#745859 - 24/11/2006 22:55 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Hamburg - Bayern
Niby Hamburg słaby, ale Bayern nie lepszy. Obie drużyny mają po 4 porażki! Hamburg wygrał tylko raz i to na wyjeździe, stąd taka różnica w tabeli.
Trudno sobie wyobrazić 5 porażek w jednej rundzie Bawarczyków. W ubiegłym sezonie Hamburg dwa razy ograł Bayern. Dziś to już nie ta sama drużyna.
Pomimo wszystko odpuszczę sobie ten mecz, bo czysta 2 malo mnie przekonuje, a X2 nie warty grzechu.

Frankfurt - Dortmund
Dla mnie no bet, choć Dortmund raczej tego nie przegra

Hannover - Mainz i Hertha - Aachen też trudne do wytypowania

Werder - Bielefeld to czysta 1
Niespodzianki się nie spodziewam. Werder sobie na to nie pozwoli. Kurs nie za bardzo mnie rajcuje, wiec spróbuję over
W meczach tych zespołów H2H pada sporo bramek

Wolfsburg - Nurnberg
Wolfsburg niepokonany od 6 kolejek, ale strzelać bramek to oni za dużo nie strzelają i to jest mankament
Norymberdze idzie to o wiele łatwiej. Jest tam kilku graczy, którzy mogą trochę postrzelać, zresztą Norymberga jest nieobliczalną drużyną.
Wilki za bardzo grać z nia nie potrafią
Czysta 2

Do góry
#745860 - 24/11/2006 23:07 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Schalke - Bochum 2:1

Do góry
#745861 - 24/11/2006 23:15 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Hamburg - Bayern

Dla mnie jest to najciekawsze spotkanie tej kolejki. Mecz stawia przed nami kilka ważnych i istotnych pytań. Głównym z nich jest to, czy gospodarze są w końcu w stanie zagrać na tyle dobrze by zdobyć 3 punkty i odnieść pierwsze domowe zwycięstwo, oraz czy Bayern Monachium przełamie wreszcie fatum Ligi Mistrzów, po meczach której w kolejnym spotkaniu ligowym zawsze tracił punkty. Spotkanie to może nam również delikatnie obalić pewne mity. Hsv na własnym boisku zremisowało aż sześc razy, tylko raz przegrywając, natomiast Bayern Monachiun bardzo słabo grają w wyjazdowych spotkaniach. Suma sumarum, gospodarze ogólnie grają fatalnie, w tym również na własnym boisku, a goście jakby nie weszli jeszcze w rytm ligowy, grają w kratke, a mecze w Lidze Mistrzów mają swoje przełożenie na spotkania ligowe. Trener gospodarzy Thomas Doll dostał wotum poparcia od zarządu, jednak nic to nie zmieniło, a klub w dalszym ciągu gra po prostu słabo. Zremisował w dwóch kolejnych ligowych spotkaniach, na domiar złego, wciąż nie zdobył punktów w rozgrywkach Ligi Mistrzów, w ostatniej kolejce przegrywając 3:1 z Arsenalem. Zespół Bayernu Monachium moim zdaniem powoli odnajduje właściwy rytm gry. W ostatnim spotkaniu na szczycie, pokonali ówczesnego lidera, Vfb Stuttgart 2:1, aby w środowym meczu ze Spartakiem Moskwa, zremisować w wyjazdowym spotkaniu 2:2. Hsv wg Dolla zacznie odnosić zwycięstwa i gromadzić kolejne punkty, jego zdaniem dzisiejsze spotkanie jest najlepszym do tego momentem."To właściwy czas, abyśmy w końcu wygrali, musimy zagrać podobnie jak w pierwszej połowie z Arsenalem". Słysząc takie wypowiedzi wcale się nie dziwie. Cóż ma mówić trener, który praktycznie trzyma już stryczek, czekając, aby założyć go sobie na szyje. Po mimo tylu osłabień drużyna z Hamburga, nie będzie w stanie przeciwstawić się graczom Felixa Magatha, którzy zapewne skrupulatnie wykorzystają problemy wewnątrz klubu i odniosą kolejne, trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo.

Mój typ: 2


Werder - Arminia

Mecz ten zapowiada się równie ciekawie co spotkanie w Hamburgu. Werder Brema na Weserstadion zmierzy się dziś z zespołem Artura Wichniarka, czyli drużyną Arminii Bielefeld. Gospodarze w poprzednim spotkaniu tylko zremisowali z beniaminkiem Aachen. Przez cały mecz gonili wynik, a jeden punkt, zapewnił im gol niezawodnego Miroslawa Klose, który strzelił swoją 6 bramkę w lidze. Goście natomiast na własnym stadionie bezbramkowo zremisowali z Wolfsburgiem. Werder ostatnio spuścił nieco z tonu w Bundeslidze, ale za to dzięki bardzo dobrej grze udało im się ograć Chelsea Londyn. Wydaje mi się, że spotkanie w Lidze Mistrzów musiało wywrzeć jakieś piętno na kondycji Bremeńczyków. Faktem jest, że dzięki temu nie zaprzeczalnie wzrośnie ich morale, ale psychika bardzo rzadko potrafi zakryć niedociągłości fizyczne. Moim zdaniem po bardzo ważnym spotkaniu w LM, w którym gospodarze musieli zwyciężyć, dziś gdy przeciwnik prezentuje inną klasę może nastąpić rozluźnienie. Jednak zespół gości w tym sezonie prezentuje się bardzo efektownie, a przede wszystkim efektywnie. Spisują się niesamowicie w lidze, nie przegrali w ostatnich 8 ligowych spotkaniach. Bardzo dobrze współpracuje linia obrony, a Arminia w tym sezonie straciła zaledwie 14 bramek. Swoją wysoką, 6 pozycję w lidze zawdzięczają domowym spotkaniom, w którym zdobyli 14 z 20 zdobytych punktów. Papierowym faworytem buków są gospodarze, na których mnożnik wywołuje uśmiech politowania. Kurs 1.4 polecam, ale dla graczy kamikadze którzy w swoich drewnianych Mitsubishi "Zero" z Polską flagą zamiast Japońskiej chcą zwojować świat...A na poważnie to oddsmakerzy celowo zaniżają kurs na gospodarzy, ponieważ liczą na to iż ludzi "przyciągnie nazwa". Jedynymi argumentami, którymi się zapewne można kierować to atut własnego boiska i ostatnie zwycięstwo z Chelsea, które zamiast pozytywnie wpłynąć na zawodników, może mieć moim zdaniem bardzo negatywne skutki. W nogach piłkarzy Werderu widać już trudy, serii ligowych meczów, oraz rozgrywek w Lidze Mistrzów. Wielkim osłabieniem w dzisiejszym spotkaniu będzie brak jednego z kluczowych zawodników Bremeńczyków - Brazylijczyka Diego, który musi pauzować za kartki. Nie zagrają również Owomoyela i Zidan, ale są to przewlekłe kontuzje, dlatego też gracze ci nie mieli żadnego wpływu na ostatnie wyniki swojego zespołu. W zespole gości w dalszym ciągu nie zagra Vata oraz Masmanidis. Na drobny uraz narzeka Zuma, ale prawdopodobnie dziś wystąpi. Thomas von Heesen twierdzi iż wystawi taki sam skład jak w ostatnim meczu. Moim zdaniem Arminia nie przegra, a nawet może pokusić się o niespodziankę i po raz drugi zwyciężyć na wyjeździe.

Mój typ: x2

Do góry
#745862 - 25/11/2006 10:01 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Werder - Arminia

Dla Werderu najważniejszy jest z pewnścią zbliżający się wielkimi krokami mecz z Barceloną. Ewentualne zwycięstwo na Blaugraną dałoby bremeńczykom znaczący sukces w historii klubu.
A że wierzą głęboko w możliwość osiągnięcia tego, co mogło wydawać się niemożliwe pokazał mecz z Chelseą.
W obecnej sytuacji, każdy uraz kluczowego zawodnika może być brzemienny w skutkach i nie sądzę, żeby trener Schaaf wymagał od swoich graczy pełnego poświęcenia w najbliższych spotkaniach Bundesligi. Aż do meczu na Camp Nou. Nie twierdzę, że będą odpuszczać, ale z pewnością nie zaryzykują powaznej kontuzji.
Wynik meczu z Arminią uważam za całkowicie otwarty. Jeżeli gra się ułoży po mysli Werderu, to zapewne wygrają, ale jeżeli Bielefeld podyktuje zbyt cięzkie warunki zadowolą się remisem. W tej sytuacji także z porażki nikt (na razie) nie będzie robił w Bremie wielkiego nieszczęścia.

Uważam, nie warto ryzykować typu na win Werderu.

Pozdrawiam.

Do góry
#745863 - 25/11/2006 10:19 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Quote:

Shalke jest od dawna na mojej czarnej liscie, nawet jesli dzis wygraja to radze omijac mecze z ich udzialem szerokim lukiem.






Dla mnie mecz Werdru to pewna 1 za grosze patrząc na ich ostatnie wyniki Arminia nie grałą ostatnio nic konkretnego (z Wolfsburgiem) Schalke ucieka 3ba gonic to wygrają :
typ1 za grubbo - No bet

Do góry
#745864 - 25/11/2006 10:22 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Quote:

Quote:

Shalke jest od dawna na mojej czarnej liscie, nawet jesli dzis wygraja to radze omijac mecze z ich udzialem szerokim lukiem.






Dla mnie mecz Werdru to pewna 1 za grosze patrząc na ich ostatnie wyniki, Arminia nie grałą ostatnio nic konkretnego (z Wolfsburgiem) Schalke ucieka 3ba gonic to wygrają
typ1 (za drobne)
za grubbo - No bet




male poprawki ...

Do góry
#745865 - 25/11/2006 10:53 Re: 14 kolejka Bundesligi (24-26.11.2006)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Hertha Berlin - Alemannia Aachen

Faktem jest że Hertha jest drużyną własnego boiska, ale przecież tak jak Monchengladbach muszą w końcu stracić punkty na swoim podwórku. Teoretycznie to właśnie oni są dziś faworytami, jednak uważał bym bardzo na typowanie takiego właśnie rezultatu. Dlaczego ? Wystarczy spojrzeć na absencje gospodarzy i wszystko wydaje się jasne. W składnie Berlińczyków zabraknie aż 6 piłkarzy. Są to Bastürk, Dardai, Samba, Ede, Gimenez, Boateng, a w zespole gości nie zagrają jedynie Krontiris, Nemeth. W obliczu tak wielu absencji w zespole Herthy odradzam grać dziś na ich zwycięstwo. Kurs jest niewspółmierny do ryzyka.

Mój typ: x2


Hannover - Mainz

W poprzednim sezonie między obiema drużynami dwukrotnie padł remis. Trener gospodarzy bardzo optymistycznie podchodzi do tego spotkania, twierdzi że zwycięstwo z Monchengladbach było tylko swoistym preludium do dzisiejszego spotkania, w którym również chcą odnieść zwycięstwo, ale muszą znaleźć sposób na Mainz. Natomiast Jurgen Klopp chce podobnie jak w ostatnim bezbramkowym spotkaniu z Hsv, zagrać twardą, ostrą i zdecydowaną piłkę.

Mój typ: 1


Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

Gospodarze, po bardzo dobrym początku sezonu i serii bez porażek w końcu przegrali z zeszłorocznym mistrzem. W kolejnych dwóch spotkaniach odnieśli dwa, jednobramkowe zwycięstwa, a następnie w overowych spotkaniach dwukrotnie przegrali. Podopieczni Berta van Marwijka, a raczej sam trener ma nóż na gardle. Po dobrych, zwycięskich spotkaniach, jak choćby przedostatni mecz z Werderem, potrafią przegrać na własnym stadionie, z typowo domową drużyną Herthy Berlin. Dzisiejsze spotkanie może mieć bardzo wyrównany przebieg, jednak w razie porażki gości, van Marijik może pożegnać się ze swoją pracą.

Mój typ: 1x


Wolfsburg - Nurnberg

W zespole Wilków do drużyny wróciło po kontuzjach kilku ważnych graczy, natomiast goście w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach z Wolfsburgiem przegrali tylko raz. Dziś moim zdaniem w końcu możemy spodziewać się overowego spotkania.

Mój typ: Over 2,5

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49