Opcje tematu
#7463668 - 26/05/2020 14:43 1bet/18bet/Babibet/Premium Tradings to Scam . Ostrzeżenie!
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Miałem konto w 1bet od blisko 10 lat. Mnostwo wpłat/wypłat, weryfikacji itp. W połowie marca w zwiazku z zawieszeniem lig zdecydowałem sie wypłacić stamtąd fundusze. Kilka dni później zamiast wypłaty otrzymałem maila z informacją o zamknięciu konta i konfiskacie całości funduszy w wysokości 6200 euro. Powodem miało być złamanie regulaminu poprzez multiple accounts w celu obejścia limitów. Support mnie poinformował że z mojego IP rzekomo logowano sie jednoczesnie na dwa konta 1bet i jako cały materiał dowodowy przedstawiono jakiegoś śmiesznego screenshota z ich systemu, z moim Ip oraz jakimiś ich wewnętrznymi id kont. Nawet nie raczyli podac loginu czy emaila tegoż drugiego konta , zasłaniając sie ochroną danych osobowych. Co ciekawe regulamin 1bet mawet nie zabrania korzystania kilko kont z jednego IP. jest to o tyle logiczne że jak to "azjaci" buk ten nie ma jakiś atrakcyjnych bonusów, a drugie konto nic nie daje bo każde zagranie automatycznie powoduje zmiane kursu.
Kontakt z supportem nic nie dał, więc poszukałem informacji na SBR. Okazało się iż 1bet oraz 18bet i Babibet oszukali w ten sposób kilkadziesiąt osób. Wszyscy ci bukmacherzy należą do spółki Bellona N.V , sa zarejestrowani pod tym samym adresem , i działają na tej samej licencji NO.8048/JAZ wydanej przez komisje na Curacao. Mają tez tych samych pracowników (chociaż niechetnie sie do tego przyznają - operator 1bet-u na livechacie na pytanie o powiązania z 18bet stwierdził że nie zna takiej firmy; kilka godzin później ten sam facet był moim operatorem na livechacie wspomnienego 18bet, którego rzekomo nie znał).
Włascicielem całej Bellona N.V zaś jest jakiś szemrany bułgarski biznesmen o nieciekawej opinii.
Bellona N.V swoich klientów okrada na kilka sposobów. Najpopularniejszymi są oskarżenia o multiple accounts tak jak w moim przypadku, oraz hackowanie konta na którym ktoś zlecił zlecenie wypłaty. W tym drugim przypadku, zlecenie wypłaty było anulowane, i następnie cała suma z konta przegrywana w kilku wysokich zakładach. Klient sie rano budził, zastawał wyczyszczone do zera konto, a od obsługi otrzymywał informacje o tym że oni nie odpowiadają za bezpieczeństwo konta, i powinien bardziej uważać na bezpieczeństwo hasła. Najprawdopodobniej historia była fałszowana z poziomu samego bukmachera - nie było żadnych wygranych zakładów, raz sie przy tych fałszerstwach popisali strasznym niedbalstwem i wpisali datę obstawienia zakładu z roku 2016 ..). Jakiemuś Holendrowi zamkneli konto i skonfiskowali 6000 euro , zarzucając ze złamał regulamin poprzez nielogowanie sie na konto przez 6 miesiacy. Facet sie zarzekał ze owszem nie obstawiał żadnych zakładów z powodu zablokowania dostępu dla użytkowników z Holandii, ale przynajmniej raz sie logował w międzyczasie. 1bet nie przedstawił żadnych dowodów, i przestał po jakimś czasie odpowiadac na korespondencję.
Na wspomnianej licencji należacej Bellona N.V działa jeszcze popularny broker Premium Tradings. W zaistniałej sytuacji też bym na nich uważał i nie korzystał z ich usług. Ta cała Bellona N.V to mafia.Póki co w Premium Tradings dbaja o reputację , ale jeśli przyjdzie zalecenie z Bellona N.V , to i Premium Tradings zacznie okradać klientów, albo zwinie się z kasą klientów. Zresztą gdy rozpoczeła sie pandemia Covid19 to Premium Tradings zamroziło wypłaty. Ludzie czekali po 2 miesiace na kasę, i wypłaty ruszyły praktycznie dopiero gdy w maju ruszyły ponownie pierwsze ligi...
Ja w każdym razie całą kase z Premium Tradings wypłaciłem , i radze skorzystać z usług jakiegokolwiek innej agencji brokerskiej, bo Premium Tradings to cykająca bomba zegarowa.

Do góry
Bonus: Unibet
#7463670 - 26/05/2020 15:02 Re: 1bet/18bet/Babibet/Premium Tradings to Scam . Ostrzeżenie! [Re: gryzonko]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110676
Skąd: Las Vegas
Dziękujemy za ostrzezenie dobrze

Praktycznie żadnej z tych firm nie ma na forum od dawna. Chociaz jakies pewnie archiwalne tematy sie zachowały.Broker Premium był po wprowadzeniu ustawy,ale szybko został usuniety

Do góry
#7544872 - 29/12/2020 10:03 Re: 1bet/18bet/Babibet/Premium Tradings to Scam . Ostrzeżenie! [Re: rafal08]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110676
Skąd: Las Vegas
Podbijam

Kolejna firma z tej grupy to Zodiacbet wiec uważajcie na nich

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Szuman, latajaca_holenderka, igea23, wHiTe_StAr, Zaixi), 3755 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49