Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#1600763 - 18/09/2007 22:40 Re: Challengery [3] [Re: ice18]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Gdzie to grałeś?

Do góry
Bonus: Unibet
#1751534 - 06/11/2007 07:25 Re: Challengery [3] [Re: Kameleon]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Julio Silva (BRA) v. Diego Junqueira (ARG), 2/6 7/6(3) 6/3

VAMOS JULIO !

Do góry
#1755512 - 07/11/2007 19:00 Re: Challengery [3] [Re: Fro_Lech]
Black_Hunter Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2006
Postów: 2652
A tak dzisiaj zagram chalangery dla smiechu ze sie tak wyraze,bo czasami wyniki so rzeczywiscie do smiechu \:\)

Bratysława:Tutaj wielkiego wyboru nie ma.

Falla : Hernych(1) 1.44

Falla napewno nie spocznie na laurach po dobrym turnieju w Lyonie i z pewnoscia pojdzie za ciosem co juz zrobil pokonujac w 1 rumdzie nadzieje gospodarzy Lacko.Hernych jak to Hernych raz jest a raz go nie ma :)Ale jak sie pojawi zawsze napsuje sporo krwi,chociaz dzisiaj chyba tak nie bedzie i licze na przekonujace zwyciestwo Falli ktory przeciez nie tak dawno pokonal samgo Ljubicica po dobrym pojedynku a zwlaszcza swietnym serwisie oco nigdy nie podejrzewalem tego leworecznego kolumbijczyka.

Tak po cichu jeszcze mysle o Korolevie z Plessem i Berreru z Marachem ale kursy sa chyba jednak zbyt małe.

Ecental:Dzisiaj moze byc wiele niespodznaek po dorbych kursach

Gremlmayer : Bachinger(2) 1.85

Bachniger zagral bardzo bardzo dobrze w USA gdzie wygral w Chalangerze w Luisville a pokonal tam trzec fawrotywo gospodarzy kolejno Kendricka,Isnera oraz Younga w finale,na mnie zrobilo to spore wrazenie,mozna lekko brak pod uwage kolejna zmiane czasowa Niemca ale mysle ze nie wplynie to na jego gre,zwlaszca ze Gremlemayer rowniez zmienil strefe czasowo bo bardzo nie udanym pobycie w Korei gdzie zagral bardzo slabiutko,HTH 2:0 dka Gremlmayera i mysle ze to moze byc tez motorem napedowym Bachningera jako okazja do rewaznu.

Co do tych wiekszych kursow dzisiaj moga pasc dwie niespodzianki,jesli mozna to tak nazwac

Gojowczyk z Ledovskikhem ma baardzo duze szanse,oczywiscie Niemiec nie ma jakis wielkich sukcesow ale przygotowuje sie on chyba raczje pod katem tego turnieju,nie wiem na ile wygrana z Quarshim byla zdecydowana tzn czy Gojowczyk zagral tak dobrze czy Quareshi tak zle,ja wybieram ta 1 wersje,Ledovskisk meczyl sie z Kirilovem ktory gra bardzo ale to bardzo slabo i meki z takim zawodnikiem nie prognozuja dobrze przeciwko mlodemu Niemcowi ktory z pewnoscia chce sie pokazac.
A tak na marginesie mozna sporbowac Juske z Karanusicem,analiza jest podobna do meczu Gojowczyka.

Gayuaqyli: Tutaj widze tylko jeden ciekawy mecz:

Pujol : Cipolla(1) 1.58

Co tu duzo pisac ostatnie dwa turnieje to dwa finaly niestety przegrane przez Pujola,ale pokonal w nich takich zawodnikow jak Capdeville,Roitman,Puerta,czy Leonardo Mayera,mysle ze Pujol jest w swietnej formie w 1 rumdzie tego turnieju rozniosl Ribe i Cipolla ktory ostatnie 3 turnieje zakonczyl w 1 rumdach,a takze po meczarni w 1 rumdzie tego z Nicolasem Todero jest wedlug mnie bez szans i uwazam ten mecz za najlepszy dzisiaj do grania.

Nashville:rowniez tylko jeden mecz:

Wolmarans : Kim (1) 1.68

Niewiele wiemy o tym zawodniku z RPA natomiast wiemy dwie bardzo istotne rzeczy a mianowicie takie ze dysponuje bombowym wrecz serwisem o czym swiadczy rowniez niesamowita ilosc rozgrywancyh taibrekow w roku,zawodnik ten na razie bez wiekszych sukcesow glownie wchodzi do chalagerwo z kwali.Wiemy takze ze wczoraj pokonal Isnera co wydaje mi sie byc bardzo dobrym rezultatem i ten na tym opieram swoj typ.Co mozemy powiedziec o Kimie,a mozemy powiedziec tyle ze ostatnio gra wrecz tragicznie oraz WAZNA INFORMACJA W TULSA WOLMARANS POKONAL KIMA 6:1 6:4 a bylo to stosunkowo nie tak dawno.Takze jesli dodamy pokonanie ISNERA co swiadczy o dobrej formie,pokonanie juz KIMA= komfort psychiczny,plus slaba gra KIMA i meczarnie w 1 rumdzie z Bogomolovem i przecietny serwis wychdzi dzisiaj nam zwyciestwo Wolmarensa.

Do góry
#1758879 - 08/11/2007 20:45 Re: Challengery [3] [Re: Black_Hunter]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Challenger Eckental
Meffert Dominik - Moodie Wesley
Typ: Meffert
Kurs: 1,75
Meffert bardziej mnie do siebie przekonuje niż odgrzewany Moodie.
Wesley męczył się wczoraj w trzech setach z finem Paukku, który grywa głównie w Futuresach, a do turnieju dostał się z kwali pokonując w decydującym meczu po 3 setach Olejniczaka :).
Meffert odprawił szybko Schuttlera 6:2 6:4 ,który przed tygodniem w Aachen doszedł do półfinału, pokonując w I rundzie właśnie Moodiego.
Forma u Mefferta wystarczająca na nie będącego w niej Moodiego.Poza tym gra u siebie w domu.
Spotkali się raz, w tym roku w Cardiff. Górą był Moodie po 2 łatwych setach. Czas na rewanż.

Do góry
#1758902 - 08/11/2007 21:11 Re: Challengery [3] [Re: haku]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
J-P.Brzezicki vs. M.Daniel
Typ: M.Daniel @ 2 4/10 Fonbet
Zacznę od tego, że w H2H jest 2:0 dla Brzezy. Jednak oba mecze przypadały na okres w którym Argentyńczyk imponował niesamowitą formą, regularny był do bólu rywali i samego Daniela. Pod koniec sezonu już tak nie błyszczy, właściwie po RG "zgasł" nie pokonał nikogo z "nazwiskiem". Marcos Daniel bardzo solidny zawodnik, końcowa linia i gdy jest forma jest regularny, dokładny, ciężki do ogrania na poziomie Challengerowym. A, formę zdaje się, że odnalazł na samą końcówkę sezonu. Wygrał turniej, w kolejnym ćwierćfinał i krecz... Tydzień odpoczynku, znowu gra i już 1/4 finału - teraz Brzeza, po tym meczu wierzę, że będzie szykował się do kolejnego, półfinałowego.

R.Haase vs. K.Capkovic
Typ: R.Haase (-3,5) @ 1,75 4/10 Fonbet
Dla Capkovica największym sukcesem w karierze jak na razie było pokonanie Kubota w 1/4 turnieju na Kazachstanie. Do wczoraj. Wczoraj ograł Ivo Minara. Minara który przez ostatnie 2 tygodnie grał w Azji, półfinał i zwycięstwo, świetny wynik... ale zmiana strefy czasowej, klimatu i zmęczenie kolejnymi meczami moim zdaniem były głównym powodem zwycięstwa Capkovica. No i mecz to był pojedynek Słowacja vs. Czechy ;). Robin Haase najlepszy w tej chwili Holenderski zawodnik, pokazywał się w tym roku sporo w turach ATP. W Bratysławie są szybkie warunki na których Robin czuje się dobrze.

Do góry
#1759872 - 09/11/2007 03:39 Re: Challengery [3] [Re: Fro_Lech]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Petzschner P. vs Karanusic R.
Typ: Petzschner P. @ 1.75 (Bet-at-home)
Stawka: 5/10

Obaj zawodnicy o zbliżonych umiejętnościach, preferujący podobny styl gry. Co prawda w pojedynku zakończonym 9 tygodni temu górą był Chorwat (wyrównany pojedynek), jednak od tamtego czasu nic ciekawego na kortach nie pokazał. Co prawda Niemiec po swoim zwycięstwie w challu w Rennes ( w finale pokonał będącego ostatnio w niezłej formie Mullera), w dwóch następnych turniejach odpadł w pierwszej rundzie (porażki z Plessem i Zverevem), ale w moim odczucie obecnie znajduje się w lepszej formie.
Dodatkowego smaczku temu meczowi dodaje fakt, ze rok temu Petzchner przegrał tutaj dopiero w finale, pokonując po drodze właśnie Karanuscia, właśnie w ćwierćfinale \:\)

Vemic D. vs Levine J.
Typ: Vemic D. @ 1.60 (Bet-at-home)
Stawka: 5/10

Dość \:\) 6 spotkań w turnieju młodemu Amerykanowi wystarczy \:\) Nie liczę tutaj na jego zmęczenie, bo cóż to jest 6 meczów dla 20-sto latka, ale na zawyżony moim zdaniem kurs na Serba. Levine to młody chłopak, który dopiero staje na progu kariery, niedoświadczony. Vemic to stary, doświadczony challengerowiec, bez sukcesów, ale starający się nie schodzić poniżej pewnego poziomu. Ograł już w tym turnieju Spadee oraz nadzieję Anglików, będącego ostatnio w kiepskiej formie Jamiego Bakera i zanosi się na to, że ogra i młodego jankesa. Serb nie jest typowym specjalistą od gry na hardzie. Lubi pobiegać za piłką po końcowej linii i to też może być jego przewagą w tym meczu.
Kurs na Vemicia prawdopodobnie dlatego wyciągnięty na 1.60, gdyż Levine ograł w pierwszej rundzie Warburga oraz Wilsona, a w poprzednich turniejach szalejących ostatnio Wolmaransa i Bachingera. Są to jednak (poza Wilsonem) młodzi chłopcy, z dużymi wahaniami formy.

Do góry
#1760813 - 09/11/2007 06:22 Re: Challengery [3] [Re: majner]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Challenger Bratysława
Korolev - Berrer
Typ: Koro
Kurs: 1,70
Sts
stawka: 5/10

Berrer nie zrobił na mnie żadnego wrażenia w meczu z Marachem, głównie serwisem zdobywał punkty. Jakiś taki ospały był i bez szczególnej motywacji.
Gra Koroleva podoba mi się dużo bardziej. Ma chęć do gry, umieładnie prowadzić wymianę, by zakończyć ją mocnym uderzeniem w końcową linię. Kluczem do wygrania meczu będzie jego dyspozycja serwisowa, bo o wymiany jestem spokojny.
Lekko spróbuję Gienię.

Do góry
#1761801 - 09/11/2007 22:22 Re: Challengery [3] [Re: haku]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Ja dziś zagrałem dwa meczyki, które wydają mi się dość pewne:

Meffert-Meigel 1-1,35
Tu stawiam na bardziej doświadczonego Niemca, który z tego chalengera wykolegował w pierwszym meczu numer 1 turnieju Schuettlera 6-2 6-4, w następnej Moodiego 6-3 6-2(choć to nic dziwnego, bo na europejskich kortach przegrywa on prawie wszystko). Meigel jest dla mnie niewiadomą, na oczy nie widziałem tego grajka(rocznik 88 ). Meigel w pierwszej pyknął austryjaka Peye 6-3 2-6 7-6( którego nie cenie zbytnio), następnie niejakiego sowiete Matsukievitcha 7-6 6-1. Dla mnie sytuacja oczywista i duża szansa że w półfinale zagra Dominik MEFFERT.

Devilder-Ferreiro 1-1,40
Stary wyjadacz chalengerowy (do tego leworęczny-co niektórym tenisistą przeszkadza), według mnie dla brazylijczyka będzie nie do przejścia. Devilder w 1 meczu spacerek z niejakim argeńtyńczykiem Cristinem 6-2 6-1, a następna runda to wygrana z Silvą 6-3 6-4. Ferreiro pierwszy mecz to wygrana z Juanem Carlosem RAMIREZEM 6-3 6-2, a później dziwny mecz z Capdevillą 0-6 6-2 6-1(nie rozumiem takiego przebiegu meczu wygrać 6-0 i przewalić dwa następne gładko ??? - no chyba że mamy do czynienia z rogrywkami kobiecymi). Podsumowując Francuz z byle kim nie przegrywa(oczywiście w chalengerach), tak więc Franco powinien odpaść.

Do góry
#1772338 - 12/11/2007 21:42 Re: Challengery [3] [Re: dAnTeCh]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Challenger Champaign

Bozoljac – De Heart
Typ: Bozoljac [ games HC -3,5]
Kurs: 1,85
Fonbet
Stawka: 6/10

Bozoljac to utalentowany,wysoki(193cm) Serb, dobrze radzący sobie na szybkich nawierzchniach, ale wybijający się ze schematu „serwis plus forhend”, umie taktycznie rozegrać mecz. Gra siłowo, jego uderzenia są piekielnie mocne. Ostatnie wyniki bardzo dobre, przegrane z Youngiem czy Isnerem dopiero w po kilku tb wstydu mu nie przynoszą.
Rywali pokroju De Hearta, czyli kolejnego amerykańskiego średniaka połyka na kolację. Nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z pokryciem handi.

Do góry
#1774378 - 13/11/2007 19:14 Re: Challengery [3] [Re: haku]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań

Do góry
#1774400 - 13/11/2007 19:29 Re: Challengery [3] [Re: Fro_Lech]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Challenger Buenos Aires
Daniel- Brzezicki
typ: Daniel
kurs: 1,75 BAH
6/10

Właściwie wystarczy się cofnąć parę postów wyżej co do analizy ;\)
Kilka dni temu puknął Brzezickiego 6:4 6:4 właściwie na luzie. Dziś myślę ze powtórka z rozrywki, Brzezicki formą nie imponuje.

Do góry
#1783177 - 16/11/2007 17:06 Re: Challengery [3] [Re: haku]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
wie ktoś dlaczego w meczu Juska - Wessels przy stanie 6:7 5:6 Wessels zostal zdyskwalifikowany ? Ciekawi mnie to bo chyba dyskwalifikacje zdarzają się baaaardzo rzadko ...??

Do góry
#1783214 - 16/11/2007 18:05 Re: Challengery [3] [Re: Mitul]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
He wasted MP at 5-4 due to a "questionable call". Got pissed. Then at 6-5, while changing ends, the players touched each other and Wessels went off agaist umpire and Juska.

Wessels

...according to Dutch teletext.

Za MTF.

Do góry
#1783530 - 16/11/2007 19:24 Re: Challengery [3] [Re: Fro_Lech]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
wbrew pozorom, spory wybór meczy na dzisiaj \:\)

Tursunov D. vs Pavel A.
Typ: 1 @ 1.526 (5d)
Stawka: 6/10

Becker B. vs Zverev M.
Typ: 1 @ 1.55 (Bet-at-home)
Stawka: 5/10

przed rozpoczęciem tego challengera zastanawiałem się czy od początku nie grać przeciwko Rosjaninowi oraz Beckerowi. w końcu to dwaj zawodnicy grający głównie w ATP, sporadycznie występujący w challach. jednak po przeanalizowaniu ich cv, doszedłem do wniosku, że będę grał dokładnie odwrotnie niż to sobie planowałem na początku. why ? dlatego, że ci dwaj panowie jeśli już zdecydują się zagrać w challu to nie po to, żeby zagrać jeden mecz i jechać do domu, tylko po to, żeby ten challenger wygrac \:\)
dlatego od początku do samego końca będę grał na nich \:\)
Tursunov na razie w tym turnieju bez straty seta, łatwe zwycięstwo z Kunitsynem, bez większych problemów z Mertinakiem. Pavel co prawda ostatnio dzielnie walczył z Baghdatisem czy Simonem, ograł Vliegena, młodego Darcisa (czyli zawodników ze "swojej ligi") czy Rochusa, ale uważam, że Rumun to nie ta liga. strasznie nieregularny, wyjdzie mu mecz albo dwa, następnie wyjdzie na kort tylko po to, żeby przegrać. dobre zagrania potrafi przeplatać tragicznymi. dlatego przeciwko Rosjaninowi nie daje mu większych szans. poza tym Tursunov,żeby awansować do finału to musi ten mecz wygrać \:\)
to samo się tyczy Beckera \:\) skoro ma zagrać z finale z Tursem (tak jak rok temu w tych challu), to musi ograć swojego młodszego "rodaka" \:\) Becker co prawda nie błyszczy ostatnio formą, jednak jego umiejętności powinny mu dzisiaj wystarczyć na pokonanie Zvereva. Mihail (typowo niemieckie imię \:p ) to zawodnik, który nie potrafi grać z zawodnikami lepszymi od siebie, a za takiego uważam Beckera. co prawda Becker męczy się w tym turnieju w 3 setówce z Marchenką, jednak wydaje mi się, że wynikło to bardziej ze zlekceważenia przeciwnika, niż słabej gry Niemca.
dlatego Becker i Turs dzisiaj wygrywają, jutro również i w niedzielę powtórka finału sprzed roku \:p

Juska A. vs Elgin M.
Typ: 2 @ 2.150 (5d)
Stawka: 3/10

to jest typ bardziej przeciwko Łotyszowi niż na Rosjanina. Juska już w poprzedniej rundzie powinien odpaść, nie odpadł (co mnie zdenerwowało), więc odpadnie w tej \:\) obaj zawodnicy o podobnych umiejętnościach, więc spotkanie powinno być wyrównane i wszystko może się w nim wydarzyć. ja jednak lekko zagram na Elgina.

Haase R. vs Kamke T.
Typ: 2 @ 2.35
Stawka: 3/10

Kolejny typ "przeciwko" niż "na". Haase już wczoraj powinien polec z Reisterem, jednak jakimś cudem zmusił Autriaka do kreczu \:\) nie ma co ukrywać, że Holender nie prezentuje jakiejś dobrej gry ostatnimi czasy. bardziej męczy się na korcie niż gra. A Kamke ? młody Niemiec to zawodnik, który często potrafi zrobić psikusa i ograć nie tego zawodnika co trzeba \:\) w tym turnieju ograł np. gwiazdę polskiego tenisa Łukasz Kubota, a to już coś \:p
a tak na serio to nie wypada mi po prostu zagrać na Niemca po taki kursie, zwłaszcza, że Haase powinien przegrać już wczoraj z Reisterem, czyli zawodnikiem o mniejszych umiejętnościach niż Kamke (imo ofcourse)

Fognini F. vs Cuevas P.
Typ: 1 @ 1.60 (Bet-at-home)
Stawka: 4/10

włoch lepszy technicznie, sprawniejszy, lepsza forma prezentowana ostatnio. wg mnie kurs troszeczkę zawyżony, dlatego postanowiłem go wziąć.

Daniel M. vs Giraldo S.
Typ: 1 @ 1.65 (Bet-at-home)
Stawka: 5/10

młody Giraldo po dwóch wyskokach w Bogocie i Quito nie prezentuje się nam już tak dobrze. na dodatek męczył się wczoraj z niejakim Gonzalią. owszem, Kolumbijczyk jest dużym talentem, ale jego ostatnie wyniki nakazują grać Daniela, zwłaszcza, że doświadczony Brazylijczyk bije wszystkich po kolei. na dodatek ograł Giraldo w finale w Bogocie, gdzie Kolumbijczyk był w dobrej formie, zwłaszcza że Daniel prezentuje się na korcie od turnieju w Bogocie lepiej niż dobrze.

Bellucci T. vs Aranguren J.-M.
Typ: 1 @ 1.70 (Bet-at-home)
Stawka: 2/10

wielki talent z Brazylii (Bellucci) kontra (jak go określił Sir Fro) "ot kolejny pykacz" \:p

Do góry
#1783606 - 16/11/2007 19:51 Re: Challengery [3] [Re: majner]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
stawka na bellucciego 4/10 \:\)

Do góry
#1783685 - 16/11/2007 20:15 Re: Challengery [3] [Re: majner]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Również Mam Elgina i M.Daniela. Ale skoro już zagrałeś w 5Dimes Elgina to dlaczego nie M.Daniela ? Który jest po 1,833 :).

Elgin już był po 2,35. Natomiast Kurs na Dimę urósł i to sporo. Na Pavela było 2,7 teraz 2,3.

Tak, Bellucci niech zakończy karierę w BA Arangurena i pomści Silvę (:( ). Chociaż tutaj chyba też kurs spadł na Arangurena.. teraz aż 1,806 na Brazilianę.

Do góry
#1783773 - 16/11/2007 21:08 Re: Challengery [3] [Re: Fro_Lech]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Originally Posted By: Fro_Lech
He wasted MP at 5-4 due to a "questionable call". Got pissed. Then at 6-5, while changing ends, the players touched each other and Wessels went off agaist umpire and Juska.

Wessels

...according to Dutch teletext.

Za MTF.


ciekawe jak wygladalo ta jego "eksplozja" przeciwko sędziemu:) rzucił sie na niego, czy tylko mu nawrzucal \:p

Do góry
#1783951 - 16/11/2007 23:20 Re: Challengery [3] [Re: Fro_Lech]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: Fro_Lech
Również Mam Elgina i M.Daniela. Ale skoro już zagrałeś w 5Dimes Elgina to dlaczego nie M.Daniela ? Który jest po 1,833 \:\)

jak pisalem analizy, to jeszcze nie bylo kursow na Buenos Aires w 5Dimes. jak pisalem typy do private picks to juz byl i rosl z kazdym odswiezeniem strony \:\)

Do góry
#1785306 - 17/11/2007 06:00 Re: Challengery [3] [Re: majner]
antix_ Offline
member

Meldunek: 13/10/2007
Postów: 165
Szukam live'a do turnieju w Buenos Aires. Pomoże ktoś? Pozdrawiam.

Również na dziś polecam Bellucciego @1.78 (gamebookers.com).
Wielki talent z Brazylii, z turnieju odprawił już Guzmana i Devildera. Aranguren miał łatwiejszych przeciwników - Hipperdingera oraz Julio Silvę, z którym rozegrał wyczerpujący 3-setowy pojedynek.
Bellucci pomści dziś swojego rodaka \:\)

Aranguren J.M. v Bellucci T. 2 @ 1.78 (GB).

Do góry
#1785343 - 17/11/2007 06:15 Re: Challengery [3] [Re: antix_]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
http://www.copapetrobrasdetenis.com.br/ver_resultados.asp?id=84

Live, uaktualniony co kilka gemów. Marcos walcz w 3 walcz :).

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Skorpion BB, burbon, Sensei, ElNinho[mmdea], akagi, igea23, alfa, rymoholik, pacyfista, kemp, Lukasz111, latajaca_holenderka), 3590 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582229 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25