Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#768895 - 04/12/2006 20:13 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin




Do góry
Bonus: Unibet
#768896 - 07/12/2006 09:11 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Hamburg-Nurnberg

Ostatni ligowy mecz przed własną publicznością piłkarzy z Hamburga i ... moim zdaniem pierwsze zwycięstwo na własnych śmieciach.
Pradwę powiedziawszy losy trenera Dolla są już chyba przesądzone jako że "władze klubu są coraz bliższe zwolnienia trenera Thomasa Dolla. Jego następcą według niemieckich mediów ma być Co Adriaanse, który ostatnio pracował w FC Porto" (onet). Myślę że iskierkę nadzieji w sercu szkoleniowca zapaliło wczorajsze zwycięstwo w LM z CSKA Moskwa a i piłkarze może w końcu uwierzą że mogą wygrywać . Naturalnie problemy kadrowe nadal są a do tego dochodzi zawieszenie na 4 mecze kapitana Rafaela Van der Vaarta.
Ja jednak wierzę że nic nie trwa wiecznie i wreszcie niemoc ligowa zostanie pokonana a gospodarze zainkasują 3 pkt.
Podobny kurs na gospodarzy (powyzej 2.0) zobaczymy pewnie dopiero 10 lutego kiedy podejmować będą oni ekipę z Dortmundu , więc ja spróbuję
Hamburg-Nurnberg typ 1 ( 2:1 )

Do góry
#768897 - 08/12/2006 08:56 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
rafael86 Offline
El Siete

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2219
Skąd: Warszawa
Leverkusen - Hertha Berlin
Typuje zwycięstwo gospodarzy. Bayer to zespół posiadający w swoim składzie kilku naprawdę wysokiej klasy graczy. Wyniki w tym sezonie, podobnie jak w poprzednim, nie są zadowalające. Kibice mają jeszcze w pamięci wspaniałe mecze w LM, dlatego obecne 10 miejsce w tabeli nie może cieszyć. Szanse na wygraną w tym meczu są spore, bo zespół z Berlina gra słabo na wyjazdach (1-4-3) , a gospodarze z Leverkusen powinni wykorzystując atut własnego boiska powalczyć o 3 ptk, które pozwolą złapać im kontakt punktowy z czołówka.

Typ 1 / 1X

analiza reszty meczy wieczorem, pozdrawiam

Do góry
#768898 - 08/12/2006 09:18 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

Leverkusen - Hertha Berlin
Typuje zwycięstwo gospodarzy. Bayer to zespół posiadający w swoim składzie kilku naprawdę wysokiej klasy graczy. Wyniki w tym sezonie, podobnie jak w poprzednim, nie są zadowalające. Kibice mają jeszcze w pamięci wspaniałe mecze w LM, dlatego obecne 10 miejsce w tabeli nie może cieszyć. Szanse na wygraną w tym meczu są spore, bo zespół z Berlina gra słabo na wyjazdach (1-4-3) , a gospodarze z Leverkusen powinni wykorzystując atut własnego boiska powalczyć o 3 ptk, które pozwolą złapać im kontakt punktowy z czołówka.

Typ 1 / 1X

analiza reszty meczy wieczorem, pozdrawiam




a moze lepiej zagrac w tym meczu over?? patrzac na wyniki ostatnich 16 meczy, tylko w 4 padl under, wiec jak widac te druzyny lubia sobie postrzelac nawzajem nie wiem dlaczego rzucil mi sie w oczy wynik 4:1 dla Leverkusen ... widzialem na tym forum graja niektorzy ze obie druzyny strzela gola, co tez jest bardzo prawdopodobne patrzac na h2h, tylko ciekawi mnie kurs na takie zdarzenie ale jednak ja wybieram w tym meczu over 2.5

Leverkusen - Hertha Berlin
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65

mozna by tez sprobowac over 3.5 po kursie 2.85... zobaczymy na wieczor co z tego wyjdzie

Do góry
#768899 - 08/12/2006 09:23 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
sorki ze post pod postem ale znalazlem w Sportinbecie kurs na to ze obie strzela bramki 1.60, w Bwin 1.55

Do góry
#768900 - 08/12/2006 13:58 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Bayer - Hertha

Zgodzę się z typem scyzoryka Dziabora, że w tym meczu najlepszym typem jest powyżej 2,5 gola . Natomiast z typowaniem na gospodarzy już bym uważał.

Ekipa z Lewerkusen dośc duże problemy z obroną. Rehabilitacje przechodzi Roque Junior, teraz ze składy wypadł Haggui, którego zapewne zastapi Madouni (choć ten też narzeka na drobny uraz) oraz nie wystapi (arsten Ramelow. Także widac, że ubytki w defensywie są dośc duże.

Jeśli chodzi o drużyne gości to nie zagra w tym spotkaniu jedynie Dick van Burik, a do składu powracają Basturk, który na pewno będzie się chciał pokazać w Leverkusen gdyż troszką tam pokopał piłke. Wracają także Gimenez i Pantelic.

Berlinczycy w ostatnich dwóch meczach nie przegrali na BayArena:
04.12.2005 Bayer - Hertha 1-2
12.03.2005 Bayer - Hertha 3-0
We wcześniejszych meczach przeważnie wygrywali piłkarze z Bayernu. Ciekawszym jest faktem, że ostatnie 8 meczy rozegranych o ligowe punkty na BayArena pomiędzy tymi druzynami kończyło się minimum 3 bramkami. Także patrząc na wyniki tych druzyn mozna wywnioskowac, że powinien być over 2,5 gola

Do góry
#768901 - 08/12/2006 14:04 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

Bayer - Hertha



Berlinczycy w ostatnich dwóch meczach nie przegrali na BayArena:
04.12.2005 Bayer - Hertha 1-2
12.03.2005 Bayer - Hertha 3-0






chyba powinno byc

12.03.2005 Bayer - Hertha 3-3
pzdr
czyzvy typ dnia na forum

Do góry
#768902 - 08/12/2006 15:23 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Tak właśnie Dziabor, pomyliłem się
12.03.2005 Bayer - Hertha 3-3
pzdr

Do góry
#768903 - 08/12/2006 16:11 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:


Jeśli chodzi o drużyne gości to nie zagra w tym spotkaniu jedynie Dick van Burik, a do składu powracają Basturk, który na pewno będzie się chciał pokazać w Leverkusen gdyż troszką tam pokopał piłke.




Niestety Bastürka w Leverkusen nie zobaczymy,w ostatnim treningu przed meczem z Bayerem doznal kontuzji uda i zostal w Berlinie.

Do góry
#768904 - 08/12/2006 17:23 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin

Dzisiejszego wieczoru meczem Bayeru Leverkusen z Herthą Berlin rozpocznie się kolejna kolejna kolejka niemieckiej Bundesligi. Gospodarze plasują się w środkowej części tabeli ze stratą 7 punktów do przyjezdnych, którzy po porażce z zeszłej kolejki z Werderem Brema spadli na 6 miejsce w tabeli. Obia zespoły strzelają i tracą wiele bramek. W statystykach h2h równie często pada wynik powyżej 2,5 bramek. Ważną informacją dziś jest nie obecność w zespole z Berlina Basturka, który wczoraj znów doznał kontuzji. Jest on kluczowym zawodnikiem gości i najważniejszym pomocnikiem. Jednak Falko Gotz będzie mógł skorzystać z dwójki napastników - superstrzelca Pantelica, który na swym koncie ma już 9 bramek i jest na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców, oraz Gimeneza, który grał w większości spotkań w tym sezonie. W ich szeregach zabraknie również Dicka Van Burika (14/15). Michael Skibe, trener drużyny Bayeru Leverkusen, oświadcza iż będzą dziś walczyć o 3 punkty, ponieważ chce zredukować stratę punktów do czołówki, przed przerwą zimową. Szykuje nam się spotkanie obfitujące w dużą ilość bramek.

Typ: Over 2.5

Do góry
#768905 - 08/12/2006 18:34 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
Zgadzam się, over wydaje się najlepszym typem na dzisiejszy mecz. Wszystko zostało tu napisane. Oby tylko DJ nie podał takiego typu, bo wtedy jak nic mamy underka

Do góry
#768906 - 08/12/2006 23:07 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Hamburger SV - Nurnberg

Myślę, że Doll postarał się, aby atmosfera woli walki w zespole i chęci wygrywania nie była jednorazowym przypadkiem, ale powtórzyła się w kolejnych meczach o stawkę, czyli spotkaniach w Bundeslidze. Patrząc jednak z drugiej strony, chęć zwycięstwa, może stać się czynnikiem zaporowym, przez który gospodarze nie wygrają. Mam na myśli to, że mecz w Lidze Mistrzów, poza właśnie sprawą honorową nie miał, żadnego znaczenia, oprócz tego, że Hsv zainkasowało pieniądze za wygraną, ale nie wpłynęło przecież w żadnym stopniu na ich pozycję w tabeli, ponieważ wiadome było którą, pozycję zajmą ostatecznie w grupie i że nie mają i tak szans na udział w Pucharze Uefa. Dzisiejszy mecz będzie jednak meczem o ligowe punkty, pozycję w lidze oraz może w późniejszym kontekście zadecydować o losach trenera. Zespół nie tylko nie może przegrać, ale musi wygrać i zdobyć trzy punkty. Wiadomo, że taki fakt czasami zamiast mobilizować, działa zupełnie odwrotnie i zamyka drogę do upragnionego zwycięstwa, bo nie zawsze chcieć znaczy móc. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę trener gości " Hans Meyer, który twierdzi, że zespół gospodarzy będzie pod ogromną presją, a jego zespół postara się zrobić z tego użytek. Mówi też "Hsv musi wygrać i potrzebuje punktów, ale przecież my potrzebujemy ich też". Na pewno goście nie stoją na straconej pozycji, ale wszystko rozstrzygnie się od tego, czy faktycznie piłkarze Dolla podtrzymają mobilizację obecną niewątpliwie podczas meczu z Rosjanami i właśnie ten fakt moim zdaniem zaważy na losach tego pojedynku. Myślę że jeśli Hamburger pokaże wreszcie pazury i dziś wygra, będziemy mogli spodziewać się kolejnych zwycięstw przed przerwą zimową, jeśli nie, to w następnym roku nie zobaczymy już na płycie stadionu AOL Arena osoby Thomasa Dolla. Analizując wszystkie argumenty i po mimo przeciwieństw losu moim zdaniem, Hsv może dziś odnieść zwycięstwo. Na takie rozstrzygnięcie możemy znaleźć kurs w granicach od 2.05, po kurs 2.35, który jest jak najbardziej warty grania.

Typ:1
Kurs: 2.30
Stawka:3/10

Do góry
#768907 - 08/12/2006 23:24 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Hamburger SV - FC Nürnberg

HSV w tym tygodniu pożegnało się z występami w LM. Choć wygrali 3-2 z CSKA nie zmieniło to ich położenia i w przyszłym roku nie zobaczymy ich nawet w ropzgrywkach Pucharu UEFA.
W obecnym sezonie załozeniem działaczy i piłkarzy HSV z pewnością była walka o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.
Niestety boiskowa rzeczywistość i tabela nie przekonują nas do tego ze zobaczymy w następnej edycji graczy z Hamburga w LM.
Ostatnio widać poprawę w ich grze, choć przegrali 2-1 z Bayernem nie zagrali złego meczu, ostatnio przegrali w Bochum również 2-1.
Aby wydostać się ze strefy spadkowej potrzebne są oczywiscie zwycięstwa. I takowego spodziewam się dziś.
Spotkają się dwie drużyny, których specjalnością w obecnym sezonie są remisy. Jednak gracze Hamburga nie odnieśli w domu jeszcze ani jednego zwycięstwa ! CZas więc najwyższy aby wygrać przed własną publicznością
Ostatnio w kapitalnej formie jest Van der Vaart jednak z tego co wyczytałem nie zagra dziś za kartki.
Oprócz niego pauzować mają : de Jong, Kompany, Sorin, Wicky oraz zawieszony przez klub Atouba
Spore osłabienia ale w ekipie Norymbergi nie zagrają m.in Polak i Mintal, któremu zdobywanie bramek w Bundeslidze nie jest obce.
Wobec absencji Van der Vaarta nie będe grał za kto wie jak duża sumę ale myśle ze można pokusić sie o zagranie
na gospodarzy po dobrym kursie jaki oferują nam bukmacherzy (2,10 -2,35)

--------
Miałem juz nie wysyłać swoich wypocin to tym jak zobaczyłem Szczypiora ale ostatecznie mnie przekonał do wysłania

Do góry
#768908 - 09/12/2006 08:53 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Hamburger SV - FC Nürnberg
Jeśli chodzi o ten mecz to typ na zwycięstwo gospodarzy zupełnie mnie nie przekonuje. Jedyny racjonalnym argumentem - moim zdaniem - jest tu to, że Norymberga z Hamburgu zazwyczaj dostaje baty.
Hamburg w tym sezonie to jest po prostu dramat i nawet jeśli uda im się dziś wygrać ( w co wątpię ) nie oznacza to początku zwycięstkiej serii.
Norymberga to zespół grający bardzo równo, może najrówniej w Bundeslidze. Nie schodzą poniżej określonego poziomu, a przegrali tylko dwa razy po 1:2 z Bremą i Herthą.
Większość to remisy. Norymberga poprawiła grę w obronie, gorzej ze strzelaniem bramek, ale bilans jest dodatni 18-15
Hamburg nie wygrał jeszcze u siebie.
Mało tego, w ostatnich 6 meczach 4 razy przegrał, a dwa razy zremisował. W ostatnich 6 meczach strzelił zaledwie 3 bramki.
To za mało, by stawiać na gospodarzy, bo pewności, że drużyna się przebudzi nie ma. Zwłaszcza, że gra osłabiona, nie ma tam kreatywnych zawodników. Bramkarz i obrona w ogóle mnie nie przekonują, a do 3:2 w LM odnoszę sie z dystansem.
W szeregach Norymbergi jest więcej graczy, którzy mogą przechylić szalę ( pomimo absencji )
Kurs jest wysoki, ale moim zdaniem oddaje on aktualną dyspozycję drużyn.
Moim zdaniem w tym meczu padnie remis

Do góry
#768909 - 09/12/2006 11:14 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Bayern - Cottbus

Do składu miejscowych po kontuzji wraca Łukasz Podolski, a nie zobaczymy van Bommela zawieszonego za kartki. Myślę, że nieudany pick z zeszłego tygodnia, czyli zwycięstwo przynajmniej dwubramkowe dziś będzie faktem.

Typ: 1(-1.5)


Stuttgart - Bochum

Faworytem dzisiejszego meczu są niewątpliwie gospodarze, jednak kurs 1.45, który jest nam oferowany jest naprawdę śmieszny. Na korzyść Bochum przemawia lepsza sytuacja kadrowa, oraz ostatnie zwycięstwo ligowe, w którym pokazali konsekwentną i dobrą grą. Typowanie na HW radzę odpuścić. Zakład na to, że goście nie przegrają, albo jakiś azjan wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

Typ:x2


Frankfurt - Werder

Buki sugerują się przede wszystkim tym, że sytuacja mentalna w drużynie może być nieco gorsza i spowodować to może dziś słabszą grę i stratę punktów we Frankfurcie, jak również ostatnim ligowym zwycięstwem z Aachen i to w wyjazdowym spotkaniu, w stosunku 3:2. Myślę jednak, że Werder skupi się teraz przed przerwą zimową na głównie na lidze, a trener chce, aby zespół zgarnął jak najwięcej punktów i ugruntował swoją pozycję w lidze. Po tak wysokim kursie warto postawić dziś na gości.

Typ:2


Mgladbach - Mainz

Gospodarza mają dość długą listę nieobecnych, natomiast trener gości może skorzystać z wszystkich zawodników. Kibice gospodarzy liczą na powrót po kontuzji Neuville, którego występ w dzisiejszym meczu jest dosyć prawdopodobny, a ostatnie spotkanie z Bayernem, z którego udało się wywieźć punkty wpłynie dobrze na piłkarzy. Liczę na przełamanie niechlubnej passy gospodarzy i zwycięstwo w bardzo ważnym meczu na dole tabeli.

Typ:1


Hannover - Arminia

W lepszej sytuacji kadrowej, przed dzisiejszym meczem są niewątpliwie gospodarze, którzy wystąpią bez dwóch zawodników, ale obaj nie grali jeszcze w tym sezonie, wiec ich nie obecność nie będzie w żadnym wypadku osłabieniem drużyny. W drużynie Arminii nie zobaczymy naszego reprezentanta, czyli Artura Wichniarka, który jest kontuzjowany. Nie zagra też Vata, i Kauf, który w tym sezonie nie wystapił w zaledwie jednym ligowym spotkaniu. Sądzę, że dzisiejszego popołudnia nie uda się po raz kolejny 4 z rzędu wygrać zepsołowi z Hannoveru, a w meczu padnie remis.

Typ:x

Do góry
#768910 - 09/12/2006 13:12 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
HSV-Nürnberg

Wierzyc statystyka,to dzisiejsze spotkanie moze wygrac tylko HSV,powodem tego sa ostatnie 6 spotkan Nürnberga w Hamburgu,w ktorym gospodarze wygrali wszystkie 6 mecze.

Jednak porownywac statystyki z poprzednich sezonow,nie sa dzis istotne,HSV w tym sezonie gra niespodziewanie bardzo slabo,a druzyna Nürnberga gra zaskakujaco dobrze,away w 7 spotkaniach tylko 1 porazka.

Podobnie jak i -rene- typ na zwyciestwo gospodarzy mnie nie przekonuje,tym bardziej,ze dzis nie zagra v.d.Vaart i Atouba.Gdybym mial zagrac to spotkanie zagralbym small x2 @1.70 w betfair.

Jeszcze slowo o Atoubie.
Atouba,to w/mnie na kare oczywiscie zasluzyl,ale czy nie zasluzyli tez kibice siedzacy na glownej trybunie stadionu,ktorzy rasistowskimi okrzykami w kierunku Atouby pogorszyli tylko sytuacje w klubie? Zastanawiam sie,czy tacy pilkarze jak Benjamin,Sanogo czy Demel,ktorzy maja inna farbe skory nie beda grac z "zaciagnietym hamulcem" i starac sie nie popelnic tylko jakiegos glupiego bledu,bo wtedy moga oni byc nastepnymi!

...i slowo o HSV.
Zarzad klubu zaczyna w/mnie nie panowac nad sytuacja i dziwi mnie bardzo,ze Doll nadal jest trenerem.Co tydzien te same hasla pana Dolla nie przynosza skutku,jeszcze jest czas by wyjsc z dolku,ale niestety nie z trenerem Dollem!

Do góry
#768911 - 09/12/2006 13:34 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
HSV nie wiem co myslec o nich wygraja z Nurnberg hmm??? gram za moje ostatnie 10 zł nie wiem czy mozna zaryzykowac ich bo po pucharach są a 2 mecze dobre ciezko im bedzie zagrac ma ktos przekonujący ostatecznie argument?

Do góry
#768912 - 09/12/2006 13:38 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

HSV nie wiem co myslec o nich wygraja z Nurnberg hmm??? gram za moje ostatnie 10 zł nie wiem czy mozna zaryzykowac ich bo po pucharach są a 2 mecze dobre ciezko im bedzie zagrac ma ktos przekonujący ostatecznie argument?




W/g mnie nie wygrają...jeśli nie jesteś pewny to nie graj na HSV jest wiele innych "pewniejszych" meczy nie tylko z Bundesligi...

Jednym z nich jest M'Gladbach i w pełni zgadzam się ze Szczypciem co do tego typu

Do góry
#768913 - 09/12/2006 13:41 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Quote:

Quote:

HSV nie wiem co myslec o nich wygraja z Nurnberg hmm??? gram za moje ostatnie 10 zł nie wiem czy mozna zaryzykowac ich bo po pucharach są a 2 mecze dobre ciezko im bedzie zagrac ma ktos przekonujący ostatecznie argument?




W/g mnie nie wygrają...jeśli nie jesteś pewny to nie graj na HSV jest wiele innych "pewniejszych" meczy nie tylko z Bundesligi...

Jednym z nich jest M'Gladbach i w pełni zgadzam się ze Szczypciem co do tego typu


mowisz ze wygra M'Gladbach pewne dal Ciebie?

Do góry
#768914 - 09/12/2006 13:46 Re: 16 Kolejka Bundesligi (8-10.XII)
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Quote:

Quote:

HSV nie wiem co myslec o nich wygraja z Nurnberg hmm??? gram za moje ostatnie 10 zł nie wiem czy mozna zaryzykowac ich bo po pucharach są a 2 mecze dobre ciezko im bedzie zagrac ma ktos przekonujący ostatecznie argument?




W/g mnie nie wygrają...jeśli nie jesteś pewny to nie graj na HSV jest wiele innych "pewniejszych" meczy nie tylko z Bundesligi...

Jednym z nich jest M'Gladbach i w pełni zgadzam się ze Szczypciem co do tego typu


mowisz ze wygra M'Gladbach pewne dal Ciebie?



Opórcz tego że wszyscy umrzemy to nic nie jest pewne ale w.g mnie HSV zupełnie nie do grania...mnóstwo nieobecnych w składzie + przeciwnik który na wyjazdach głównie remisuje.
Nie chce Ci "psuć" głowy ale naprawde jest kilka innych meczy z których sklecisz ako 2

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, igea23), 3341 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49