Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >
Opcje tematu
#803731 - 22/12/2006 11:25 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] *DELETED* [Re: larsson]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Post deleted by OKSfan

Do góry
Bonus: Unibet
#803739 - 22/12/2006 11:27 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] *DELETED* [Re: larsson]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Post deleted by OKSfan

Do góry
#803799 - 22/12/2006 12:23 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: larsson]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
panowie znowu zdecydowana wiekszosc forum rzuca sie na cos co potem okazuje sie niewypalem (przyklad wczorajszego handi u maccabi)

Skra - Jastrzębie - ja sobie poczekam, poczekam, widze ze lud gra jastrzebie to dobrze kurs na belchatow rosnie... nie rozumiem tego optymizmu, jezeli kierujecie sie wypowiedziami Panasa to czemu nie sluchacie tego co Bosek mowi - ze zespol nie jest przygotowany jeszcze na 100 procent, ze chlopaki sa zmeczeni po mundialu itd... Skra - aktualny mistrz Polski, po mistrzostwach rozegral 3 mecze - bardzo fajna i cenna wygrana na wyjezdzie z macerata ktora wczoraj udowodnila ze nie jest taka slaba... wyjazd i pewne zwyciestwo w Radomiu, gdzie w dwoch setach gospodarze doslownie nie istnieli a gdy pod koniec trzeciego zaczeli gonic wystarczyl jeden czas dla belchatowa, jedno ustawienie bloku po odrzucajacym serwisie i ... koniec ... no i mecz z wiedniem moze i troche przespany ale moim zdaniem wynikalo to bardziej z rozprezenia niz z czegokolwiek innego... z kolei jastrzebie nie zachwycilo w swoim pierwszym spotkaniu, szczegolnie zawiedziony bylem gra "najlepszego klubowego bloku swiata" jak to juz ktos okreslil pare Plinski-Kadziewicz... chwala chlopakom za to co zrobili w japonii, jednak pierwszy mecz im nie wyszedl... wierze ze skra bez problemu znajdzie sposob na zatrzymanie Grzegorza Szymanskiego i to bedzie klucz do zwyciestwa ... moj osobisty typ 3-0 lub 3-1 handicap w toto-mixie juz za 1.95 \:\)

Radom - Wrocław - zastanawia mnie czemu mowicie ze Jadar? zespol ktory zaczal z Belchatowem od 0-8 i praktycznie ani przez chwile nie gral nic co sklanialoby mnie by na nich zagrac... z kolei Gwardia przyjechala do Warszawy i walczyla jak rowny z rownym z zespolem ktory jest typowany tuz za wielka czworka... ba jak rownmy z rownym to malo powiedziane 2 i 3 set wygrane odpowiednio do 12 i do 15 mowia same za siebie... kurs na gosci powyzej 2, Janeczek poprowadzi gosci do zwyciestwa...

z innych meczow popieram wiekszosc czyli Resovia plus Czestochowa

Do góry
#803894 - 22/12/2006 13:56 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Boubson]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Witam ponownie...

Głównym daniem, jak dla mnie w tej kolejce jest AZS Częstochowa - cieszę się, że chłopaki serwują balony, same auty itp. \:\) ... Tak jak pisałem na poprzedniej stronie dziś to potwierdzam... @1.5 trzeba wziąść \:\) . Spróbować również można -1.5 @2

Olsztyn w sportingbecie jest -1.5 za @1.2 skromne, ale nie wierzę żeby zespół najlepszego rozgrywającgo na Świecie, miał jakiekolwiek problemy w Bydgoszczy... W poprzednim tygodniu, udało im się urwać bardzo przypadkowo seta... teraz może i też? Choć wątpię w to... Under 160.5 też do spróbowania...

Resovia - Warszawa over 186.5 @ 1.85

Jedynie coś sensownego na to spotkanie... to przychodzi mi na myśl, spróbowanie overka. Myślę że mecz może mieć nawet 5-setowy bój... Wyrównane dość drużyny... Nie grałbym tego, Sławku 9/10 \:p , ale w sumie gospodarze powinni.... ;\)

Jadar - Wrocław

Tutaj to już w ogóle nie wiem... Jak dla mnie mecz 12 ... ;\) Po prostu nie ma sensu tego ruszać w tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia i szczęście jak dla mnie... Może być tutaj po prostu każdy wynik

To tylko moje zdanie...

Dziś krótko, bo jakoś nie mam...

AZS CZĘSTOCHOWA!


Jeszcze pewnie jutro albo dziś wieczorem, na temat spotkania na 'czele' trza będzie coś ruszyć... ;\)


Do góry
#803998 - 22/12/2006 15:30 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Misiek]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Nie wiem trzemu ;\) Misiek ale wyczuwam w twoim poscie regionalny szowinizm co do meczu Twojej druzyny.
Obawiam sie ze mozesz byc troszke zaslepiony i nieobiektywnie oceniac stan faktyczny powyzszego meczu.
Ja osobiscie mysle ze Czestochowa napewno nie bedzie tam miała łatwej przeprawy i wynik moze tam byc w jedna jak i w druga strone.
Pozdr

Do góry
#804043 - 22/12/2006 15:59 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: aker]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Poczytałem troszkę wasze wypowiedzi - w 1 kolejce były bardzo trafne - mam nadzieję że w 2-giej będzie podobnie - z mojej strony nie wiele moge powiedzieć - ale warto przyjrzeć się przez kilka następnych kolejek - jak to wygląda - że nie lubię (z reguły nie gram) - kursów poniżej 1.7 - na dziś wybrałem 2-rozpisy - handicap pkt i setowy - oba 2z3 i za tą samą stawkę 2/10 - oprócz tego zagrałem singla na Cżestochowę -1,5 /2.00/ 3/10 - o tak na rozruch (pierwszą kolejkę przegapiłem)

Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn – Koźle - AZS Częstochowa Wkręt-Met Domex Punkty - Handicap AZS Częstochowa Wkręt-Met Domex -5.5 1.85
Jadar Sport SA Radom - Gwardia Wrocław KS Punkty - Handicap JADAR SPORT SA RADOM -5.5 1.90
Resovia SSA Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska Punkty - Handicap RESOVIA SSA RZESZÓW -5.5 2.00
Unibet

Pt 22/12/06 17:00 Mostostal Kedzierzyn Kozle - AZS Czestochowa 2 (-1.5) 1.95
Pt 22/12/06 17:00 Jadar Radom - Gwardia Wroclaw 1 (-1.5) 2.45
Pt 22/12/06 18:00 Resovia Rzeszow - AZS Politechnika 1 (-1.5) 2.25
expekt

Ciekawe jak to wyjdzie - pierwszy raz gram polską siatkówkę na necie - i conajmniej po raz pierwszy od 5-lat

Do góry
#804214 - 22/12/2006 17:12 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] *DELETED* *DELETED* [Re: Slawek_kk]
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Post deleted by OKSfan

Do góry
#804620 - 22/12/2006 18:36 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Slawek_kk]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Originally Posted By: Slawek_kk
a wiec ja widze to tak:

Bydgoszcz - Olsztyn 2 @1.13 10/10 oraz 0-3 @1.6 7/10 0-3
Nie ma co duzo pisac...Udalo sie tydzien temu ugrac seta z Jastrzebiem ale teraz nie powtorza tego. Olsztyn wywarl lepsze wrazenie po 1 kolejce. Papke w formie i podobno Kwasowski nie bedzie gral to spokojnie wejdzie ;\)

Resovia - Warszawa 1 @1.5 10/10 3-0
Pewniak na ta kolejke, oczywiscie pomijajac Olsztyn. Resovia jest zgrana i gra kolejny sezon w tym samym skladzie. Najgrozniejsza jest na wlasnym boisku i nie zdziwie sie jak bedzie to 3 setowy pojedynek. Warszawa tydzien temu meczyla sie z najslabsza (moim zdaniem) druzyna w tej lidze (widzialem Gwardie na turnieju w Kedzierzynie). Warszawa wzmocniona ale cos jest nie tak, moze potrzebuje troche czasu zeby sie zgrali. Wiekszosc sparingow oraz spotkan w Pucharze Polski to przegrane wiec zdecydowanie Resovia.

Mostostal - Czestochowa no bet / 2 @1.5 1-3
Mam metlik w glowie, odnosnie tego meczu. Myslalem ze wystawia handi +2.5 to bym wzial w ciemno Mostostal. Zaskoczyli mnie troche tydzien temu w meczu z Olsztynem. Nie tak sie spodziewalem, myslalem ze nie beda mieli szans. Gdyby nie zagrywka Pawla Papke to Mostostal by zdobyl punkty, ale nie ma co gdybac. Niestety kolejny sezon Mostostal gra tylko do drugiej przerwy technicznej, a gra sie do 25. W drugim secie prowadzili juz 14-9, ale cos nie tak jest z przyjeciem. Bakumovski i Mierzejewski mieli wzmocnic przyjecie a nie dokladnie przyjmowali, nawet lzejsza zagrywke. Jutro ma byc komplet kibicow, zostaly ostatnie bilety wiec Mostostal bedzie gral w "8" \:p Musze sie przespac z tym i jutro zadecyduje jak zagram, ale chyba jednak Czestochowa @1.5. Nasi pewnie znowu sie spala, ale wierze ze moga powalczyc i zdobyc jakies punkty. Moze tez dlatego tak licze bo kibicuje Mostostalowi...

Jadar Radom - Gwardia Wroclaw 1 @1.7 5/10 3-1
Nie udalo sie tydzien temu seta ugrac Mistrzowi Polski, choc byli blisko w 3 secie to teraz wywalcza pierwsze punkty. Jak juz pisalem, dla mnie Gwardia to najslabsza druzyna w lidze. Nie wiem jak im sie udalo ugrac 2 sety w Warszawie...Oni nagle sie zrobili tacy dobrzy w tydzien czy Warszawa taka slaba ? Gra tam dwoch zawodnikow z Mostostalu (Januszkiewicz i Sopko) i nic poza tym, chociaz dla mnie to slabi zawodnicy \:\)


hmm...niezle to wyglada. Szkoda tylko ze w ostatniej chwili zmienilem zdanie na temat Mostostalu, za bardzo uwierzylem w ten zespol \:\( Bakumovski to jest jedno wielkie nie porozumienie, nie wiem skad prezes go wzial. Szkoda szczegolnie drugiego seta kiedy mieli pilke w gorze na 16-12 to moze udalo by sie ugrac 2 sety.

P.S. Misiek mowilem ze Resovia to bankier ;\)

Do góry
#805014 - 22/12/2006 20:12 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Slawek_kk]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
AZS, AZS! ;\)

Nie będę wnikał, że niektórzy widzieli coś innego w tym spotkaniu... Mostostal - po tym co dziś widziałem, niestety... ale słaby... trzeba to przyznać...

aker:

Quote:
Nie wiem trzemu




Nie mam więcej pytań... ;]


AZS @1.5 i -1.5 @2 - jał...


Skra v Jastrzębie 1 @ 1.7

Czułem w tym tygodniu Jastrzębie cały czas... Szymański+Kadziewicz+Piliński+Murek vs troszkę już chyba zmęczony tym wszystkim Wlazły i Gruszka , Igła... , kontuzja Ivanova, jest Wnuk - ale na pewno słabszy... jest Lewis jest Stelmach... ale...

Ale mimo wszystko myślę że jest to taki mecz w którym moblizacja i po prostu 'siła_emocje' (niektórzy chyba będą wiedzieć o czym piszę) da moc niektórym zawodnikom Skry... ;\)

@1.7 na Mistrzów, trzeba wziąść jednak i liczyć że jeszcze nie są zmęczeni... Oczywiście zagrali słabo w tą środę, ale kurde nie przesadzajmy przecież chłopaki mogli czuć jakieś już tam zmęcznie... mogli mieć ten słabszy dzień, ale mimo wszystko wyciągneli! I to się liczy! To też jest sztuką...

Jestem pewien że mecz będzie na super poziomie i każdy z nas obejrzy super zawody!

Do góry
#805053 - 22/12/2006 20:32 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] *DELETED* [Re: Patricu$]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Post deleted by OKSfan

Do góry
#805450 - 22/12/2006 23:57 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] *DELETED* [Re: Misiek]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Post deleted by OKSfan

Do góry
#805637 - 23/12/2006 06:57 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: aker]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Skra-Jastrzębie 1
O wyniku zadecyduje atut wlasnej hali.A ponadto patrząc na wyniki Skry w Lidze Mistrzów można powiedzieć,że są w formie i pokaża,że to oni będą dominować w Polskiej Lidze.

Do góry
#811676 - 26/12/2006 16:04 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Bezdomny]
OKSfan Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1102
Skąd: OLSZTYN
Profek raczył wystawic kursy.

Quote:
Jastrz.-Radom 1.1 - 4.95
Olsztyn-Belchatow 1.8 - 1.8
Czestoch.-Bydgosz. 1.07 - 5.7
Warszawa-Kedzierz. 1.7 - 1.92
Wroclaw-Rzeszow 2.04 - 1.56


Jastrzebski (-2.5), u siebie w kurniku ostro pojada zagrywka. Ogromna zlosc sportowa po przegranej w Belku po stronie gospodarzy.

Ciekawy mecz w Warszawie. Jak na razie gospodarze strasznie zawodza, Mostostal tez jakby jeszcze nie zaczal ligi. Na dzis warszawioki 51% tylko z racji wlasnej hali. Trzeba poczekac na wiesci z klubow.

W Rzeszowie mrowcza praca trenera Sucha przynosi pomalu skutek. Seta Wroclaw chyba jednak urwie.

Czestochowa ok.

W Olsztynie faworytem jest Skra, nawet jesli nie zagra Ivanov ale z tego co sam mowil w wywiadzie to wyjdzie w pierwszej 6. Nowe olsztynskie nabytki dopiero co zgrywaja sie z reszta zespolu, w meczach z Mostostalem i Chemikiem bylo widac troche chaosu. Skra zaprawiona w bojach: ciezkie mecze w LM i z Weglem.
Ostatnie mecze w Olsztynie:
PZU AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 2:3
PZU AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 2:3
PZU AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 1:3
PZU AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 0:3

Do góry
#811895 - 26/12/2006 17:53 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: OKSfan]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Jastrzebie - Radom 1 @1.1
Czestochowa - Bydgoszcz 1 @1.07
Wroclaw - Rzeszow 2 @1.56
ako: 1.84 10/10


Wiadomo, ze Czestochowa i Jastrzebie to bankiery. Inne wyniki niz zwyciestwo za trzy punkty bedzie niespodzianka.
Resovia to bedzie chyba moja najlepsza druzyna do stawiania. Uwazam, ze jest w stanie nawet powalczyc o "czworke" bo piate miejsce raczej zajmie. Ma bardzo dobry i zgrany zespol, a najgrozniejsza bedzie na wlasnej hali. Teraz czeka ich wyjazd do Wroclawia. Gwardia zagra pierwszy mecz u siebie w tym sezonie, ale nie zdobedzie nawet punktu. Bedzie musiala ich szukac w innych meczach ze slabszymi druzynami. Gwardia robi sie powoli taki Mostostal "B". Niedawno podpisal kontrakt Karol Sramek, ktory siedzial na lawce rezerwowych jak gral w Mostostalu.



AZS Olsztyn - Skra Belchatow 1 @1.8 5/10

Pierwszy powazny sprawdzian druzyny Ireneusza Mazura. Narazie poradzili sobie bez problemu ze slabszymi druzynami. Zapowiada sie bardzo ciekawy pojedynek, Papke vs Wlazly. Pamietam jak Mostostal gral w Pucharze Polski z Zdunska Wola. To byly dwa wyrownane pojedynki, wygrane przez Mostostal dwa razy po 3-2. Wtedy Mariusz tyle punktow zdobywal, byl najlepszy na boisku i nie wiem czemu prezes Pietrzyk nie wzial go do Mostostalu, ale moze to dobrze bo pewnie nie rozwinalby sie tak jak w Belchatowie. Zagraniczny pojedynek Tanik vs Lewis...Mialem okazje zobaczyc Tanika w Lidze Europejskiej i wywarl na mnie niezle wrazenie. Wtedy jeszcze komentowal Pawel Papke i cieszyl sie, ze bedzie mial okazje zagrac z nim w jednym zespole. W piatek bede mogl zobaczyc go wkoncu jak sie prezentuje w lidze polskiej. Kolejny pojedynek to nasi reprezentanci: Bakiewicz vs Gruszka. Nigdy nie lubialem Piotra Gruszki. Dla mnie on nie jest dobrym siatkarzem. Serwowal niby z wyskoku, ale to byly zawsze slabe zagrywki. Teraz chyba zlapal forme i nie chcialo mi sie wierzyc jak dobrze gral w meczu z Jastrzebiem. Bakiewicz ma lepsza zagrywke i lepsze przyjecie, ale nie mialem okazji go zobaczyc w jakiej teraz jest formie wiec remis na tej pozycji. Zostal jeszcze srodek...Para Grzyb-Mozdzonek jest lepsza niz Heikkinen-Neroj. Jestem ciekawy czy wystapi Ivanov, jak tak to nie bedzie w pelni sil. Ireneusz Mazur zna bardzo dobrze ta druzyne, wkoncu zdobywal z nia dwa razy Mistrzostwo Polski. Jeszcze dodamy atut wlasnej hali...

Do góry
#812054 - 26/12/2006 18:59 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Slawek_kk]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Politechnika Warszawa - Mostostal Kedzierzyn-Kozle no bet/2

Mecz o 6 miejsce w lidze. Jestem ciekawy postawy Mostostalu, bo grali z teoretycznie silniejszymi druzynami. Niemiecki pojedynek Siebeck vs Bakumovski. Bakumovski to chyba najgorszy transfer w lidze. Mial byc najlepszy a narazie jest najgorszy. Kazdy jego atak w aut i zawsze kloci sie, ze bylo po palcach. Jego zagrywka to z wyskoku i bardzo czesto w polowe siatki \:\) Trener Kubacki powinien dac szanse mlodym zawodnikom: Kurek czy Jarosz, niech juz sie ucza. Politechnika to chyba narazie najwieksze rozczarowanie. Zrobili takie transfery: Siebeck (mial przyjsc do Mostostalu), Chudik, Jurkiewicz i mieli walczyc o "czworke". Moze potrzeba im czasu na zgranie zespolu, bo narazie to tragicznie wyglada. Najwiekszy klopot maja z przyjeciem zagrywki. Pokazala to slabiutka Gwardia Wroclaw rozbijajac Politechnike w drugim i trzecim secie. Niestety Mostostal nie ma najmocniejszej zagrywki. W tam tym roku Mostostal walczyl z Warszawa o miejsca 5-8. Wtedy gora byla Politechnika,a kto bedzie tym razem ? (mam nadzieje ze Mostostal, licze na Marcela Gromadowskiego) Mecz w sobote o godzinie 15 na TV4

Do góry
#813601 - 27/12/2006 18:11 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Slawek_kk]
ooiipp Offline
stranger

Meldunek: 21/10/2006
Postów: 8
PZU AZS Olsztyn- Skra Belchatow 1 1,90 B&W

na pewno po takim kursie warto zagrac na drużyne z Olsztyna, chociazby z tego powodu ze w druzynie z Warmii gra pawel zagumny. Moim zdaniem poprowadzi on akademikow do mistrzostwa Polski w tym sezonie, a mecz ze Skra bedzie pierwszym przystankiem na tej drodze.
Co do Skry to na pewno jest to wielka druzyna, ale w obecnej chwili, jak nigdy do pokonania... Stelmach, przemeczony Wlazly, Gruszka, ktory ma juz mecz sezonu za soba ;\) nie zagwarantuja, w obecnej swojej formie, zwycięstwa. Na dodatek ta kontuzja Ivanova...i pelna hala w Olsztynie.
Jak nie teraz to nigdy! warto grac bo kurs pewnie szybko spadnie...

Do góry
#815284 - 28/12/2006 12:20 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: ooiipp]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Originally Posted By: ooiipp
PZU AZS Olsztyn- Skra Belchatow 1 1,90 B&W
Jak nie teraz to nigdy! warto grac bo kurs pewnie szybko spadnie...


nie spada ;\) pnie się w górę i już osiągnął 2,05 \:\)

Do góry
#815328 - 28/12/2006 13:16 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Cholo]
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Sts wystawił kursy na handicapy na Jastrzębski -1.5 s. i Częstochowę -1.5 s. , kursy po 1.15 + trzeba do tego coś zagrać np.Resovie po 1.60 i wtedy warto grać, a Toto-Mix handi dał na oba mecze po -2.5 s. i kursy po 1.25 i 1.22 więc opłacałoby się zagrać gdzieś 2 bo ktoś chyba seta straci np. Częstochowa(3:1) a kurs wtedy 3.20 a u Jastrzębskiego na 2 w handi 3.00.

Ciekawie też wygląda handi na Skrę +1.5 seta po 1.37.


Sławek a co Ty na to co dał STS i Toto ? Można pokombinować nieźle ;\)

Do góry
#815346 - 28/12/2006 13:41 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: A.S.Romek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
AZS PZU Olsztyn - BOT Skra Bełchatów



Jak dla mnie będzie bardzo ładny meczyk, warty oglądania, najchętniej nie grałbym go wcale i usiadł tylko przed telewizorem z piwem i cieszył się z gry obu druzyn. Jednak zagram ten mecz i moj typ będzie na Olsztyn. Olsztyn rozpoczał sezon bardzo mocno, coraz lepiej się zgrywają, Papke łapie formę, Tanik i srodkowi rowniez - rozgrywający wszyscy wiedzą- najlepszy na świecie ;p Skra według mnie przemęczona tymi wszystkimi meczami, Mariusz coraz nizej skacze, coraz wiecej krzyczy na Dobrowolskiego - widać mały konflikt - tylko na boisku. Kontuzja Ivanova, Neroj na środku - Zagumny to wszystko wykorzysta - zobaczycie- Paweł jest bardzo sprytny ;p Papke powalczy z Wlazłym, przyjmujący na remis, srodek na remis, rozegranie dla Olsztyna, libero chyba lekko dla Bełchatowa ale Lambourne jest tez śwoetnym libero - radziłsobie w miarę na MŚ a grali z nie byle kim - Bułgarai Włochy Francja, Brazylia.

JAk nie jutro to kiedy, chyba juz nie w tym sezonie, Skra ejst jak najbardziej do ogrania, Olsztyn na fali małej wznoszącej, Bełchatów na zmęczeniu, widać to było w ostanim meczu z Węglem - ktory po ciezkim boju wygrany, Olsztyn szybkie 2 x 3-0 (tylko jeden set długi) więc nie ma mowy o zmęczeniu. No i Ireneusz Mazyr w Olsztynie - kto obecnie zna lepiej Skrę od niego, myślę że wykorzysta swoją wiedzę aby wygrać i pokazać Bełchatowianom ze lepiej by było jakby nie odchodził i ze to on jest autorem sukcesu z tamtego roku.





Olsztyn @ od 1,80 ~ 2,05 [/b]

Do góry
#815387 - 28/12/2006 14:20 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Wojtas_]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Olsztyn - Bełchatów


jak dla mnie to trzeba chwytać najwyższe kursy na gospodarzy. mimo iż kibicuję Skrze to jutro inwestuję w Olsztynian. wiadomo iż pojedynki na tej linii zawsze były gorące i nie inaczej będzie jutro, wszakże za ostatnie upokorzenia większą żądzą rewanżu pałają gospodarze. wiadomo iż bardziej liczy się sukces długoterminowy - mistrzostwo, aczkolwiek podpopieczni Mazura (to będzie także spory atut) już teraz będą chcieli dołożyć małą cegiełkę do sukcesu i zdobyć psychologiczną przewagę przed najważniejszymi meczami. pełna hala powinna dodatkowo zmoblizować ekipę z ''zielonych płuc Polski'':> kadrowicze jeszcze nie są w pełni sił, co bylo widać w ostatnim klasyku w Bełchatowie, gdzie Skra wprawdzie zwyciężyła ale w moim mniemaniu wynika to jeszcze z neipełnej dyspozycji Jastrzębian, których w tym sezonie wyżej cenie niż mistrzów Polski (mało wykorzystywani byli Kadziewicz i Pliński). kolejna sprawa: Skra musi godzić ligę i syndrom zmęczenia z Japonii z pucharami a już za kilka dni wyjazd do Wiednia (gdzie sam się wybieram). nie napiszę nic odkrywczego, jeśli zaznaczę że w dużym stopniu o wyniku gry decyduje forma Wlazłego. coniketórzy nieco odstają poziomem, a sytuację dodatkowo komplikuje nieobecność Ivanonva; z całym szacunkiem ale taki Wnuk to nie jest zawodnik ani na Ligę Mistrzów ani na walkę o najwyższe laury w tym sezonie. myślę że gospodarze (którzy są w formie) zagrają z większą werwą i wygrają.

Do góry
Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, akagi, wHiTe_StAr, igea23, VVega, alfa, 11kera11, rafal08, burbon), 4128 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582841 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07