Opcje tematu
#773259 - 07/12/2006 11:36 Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII)
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Zestaw par oraz aktualna tabela :




Do góry
Bonus: Unibet
#773260 - 07/12/2006 23:23 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII)
rafael86 Offline
El Siete

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2219
Skąd: Warszawa
Bilbao - Huelva
Athletic wciąż bez zwycięstwa na własnym boisku ( w poprzednich latach ich duży atut)
Zmiana trenera w Bilbao powinna wpłynąć korzystnie na grę tej ekipy. Mane - bo o nim mowa, Bask z pochodzenia (!!) to trener który awansował z Levante do 1 ligi w tamtym sezonie oraz doprowadził Alaves do finału PU w 2001 roku. Pierwszy mecz pod wodzą nowego coacha wypadł obiecująco, pomimo porażki (1-2 w Madrycie z Realem). Recreativo- beniaminek, trochę niedoceniany i lekceważony uzbierał już całkiem sporą liczbę oczek ( co będzie miało znaczenie w walce o utrzymanie w lidze). Z pewnością piłkarze Huelvy pojadą do Bilbao nie przegrać, jednak uważam, że z tego trudnego terenu ciężko im będzie przywieść choć 1 ptk.

Typ 1


Sevilla - Real
Obydwa zespoły cechuje to że tracą mało goli. Szczególnie Real w meczach z rywalami z górnej półki (barca, valencja) pokazał dobrą organizacje w obronie i konsekwentną grę przez całe spotkania (widać tu rękę Capello). Sevilla u siebie z kapitalnym bilansem 6-0-0 i tylko 3 bramkami straconymi. Myślę, że jeśli w tym spotkaniu nie padnie szybka bramka, to under 2,5 goli będzie bardzo realny. Gdyby stało się jednak nie po mojej myśli, spotkanie będzie miało podobny przebieg jak dwa pojedynki tych ekip w zeszłym sezonie (4-3 dla Sevilli i 4-2 dla Realu)

Typ: under 2,5


Valencia FC - La Coruna
Valencia bez formy ostatnio, co wynika z bardzo dużej ilości kontuzji w zespole.(głownie w przednich formacjach) La Coruna to zespół underowy w tym sezonie (11-13 w bramkach w 13 meczach).

Typ under 2,5

Osasuna- Mallorca
Rewelacja z poprzednich rozgrywek, zespół z Pampeluny bardzo słabo rozpoczął sezon. Jednak ostatnie 3 zwycięstwa ( 4-1 z Deportivo, 2-1 w Saragossie + wygrana z Odense w PU) podniosły morale w drużynie i pozwalają sądzić że Osasuna wraca w swój właściwy rytm.
Mallorca to niewygodny rywal ( tylko z Barcelona dość znacząco przegrali 4-1), dlatego uważam ze będzie to dość wyrównany mecz, w którym Osasuna wygra różnicą jednej bramki

Typ 1

pozdrawiam

Do góry
#773261 - 08/12/2006 18:32 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII)
Zabinho77 Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2006
Postów: 28
Skąd: Bydgoszcz
FC BARCELONA vs REAL SOCIEDAD


Ja w tym tygodniu zagrałem Barcelonke z Handim (HC 0:1) po kursie 1.52 Bwin

---- w Realu Sociedad nienajlepsza atmosfera , nic dziwnego skoro po 13 kolejkach lokują się na 19 miejscu.

---- Na treningu pobili się dwaj obrońcy Rossato oraz Juanito . Ten pierwszy nie zagra przez cztery tygodnie ponieważ drugi wymieniony zadbał o to . Dość wyjątkowy sposób na pozbycie się konkurenta ...Pożądnie uszkodzona kość policzkowa , sprawa na tyle poważna że potrzabna była operacja. Juanito prawdopodobnie zostanie zawieszony jak to się zwykle robi w takich wypadkach ...


---- Jakby tego było mało w Realu zabraknie również "Najlepszego" snajpera D. de Cerio który ma uraz kolana i nie wystąpi w meczu z Barceloną .


Mam nadzieje że każdy widział Barce w Lidze Mistrzów. Znowu zaczyna pływać po boiskach swym Geniuszem Ronaldinho.
Gudjohnsen również w dobrej formie Razem z Ronaldinho strzelili dwa razy więcej bramek niż cały Sociedad

RONALDINHO 10
GUDJONSEN 5 Vs REAL SOCIEDAD 7


W meczu z Sociedad napewno nie wystąpią : Lionel Messi , Javier Saviola ,Samuel Eto'o oraz Rafael Márquez, który narzekał na ból kostki po meczu z Werderem.W kadrze natomiast znalazł się Iniesta

KADRA

Valdés, Jorquera, Belletti, Zambrotta, Thuram, Puyol, Gio, Sylvinho, Oleguer, Edmílson, Motta, Xavi, Deco, Ronaldinho, Iniesta, Ezquerro, Giuly i Gudjohnsen.

POZDR

Do góry
#773262 - 09/12/2006 12:22 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) *DELETED*
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Post deleted by bcn1899

Do góry
#773264 - 09/12/2006 14:34 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII)
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Witam co myślicie o meczu Osasuny z Malorcą?Myślę aby postawić 1,,,czy ktoś ma coś do powiedzenia na temat tego meczu pozdro

Do góry
#773265 - 09/12/2006 14:44 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Sevilla - Real Madryt

A Cannavaro czasem nie jest kontuzjowany?? bo czytalem gdzies ze tak, ucierpial przy ostrym ataku Ruuda na treningu po czym Ruud nie podal mu reki na zgode, to dosc znacznie oslabi obrone Realu, a takze moze zaognic konflikty w klubie... mysle ze Sevilla strzeli bramke, a Real nie bedzie im dluzny i dolozy tez swoja, mysle ze over bardziej prawdopodobny niz under!! w h2h takze widac ze dosc czesto padal over w meczach tych druzyn, jak wiadomo w meczu LM glowny trzona Realu odpoczywal przed tym meczem, wiec mysle ze Capello choc jest wlochiem nie przyjedzie do Sevilli bronic remisu lecz zaatakuje i powalczy o 3 punkty, z takimi gwiazdami w ataku jak Ruud, Robinho, Raul i Ronaldo ktory ostatni xaczyna strzelac( mecz w LM i z Athletico), oraz po stronie Sevilli - Kanouté i Luis Fabiano nie beda sie oszczedzac i zadowola zgromadzonych na trybunach kibicow kilkoma bramkami


Sevilla - Real Madryt
Typ: over 2.5
7/10

Do góry
#776422 - 10/12/2006 14:43 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: jappa]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: jappa
Witam co myślicie o meczu Osasuny z Malorcą?Myślę aby postawić 1,,,czy ktoś ma coś do powiedzenia na temat tego meczu pozdro


Osasuna - Mallorka
Pampeluńczycy w końcu odzyskali właściwy rytm. Po dobrych występach na arenie międzynarodowej również na krajowych boiskach przyszły tak długo oczekiwane wygrane. Specjalnie więc dziwić nie może, że nastroje przed dzisiejsza potyczką z Mallorką są niezwykle bojowe, gdyż kolejna wygrana pozwoli wspiąć się o kolejne kilka oczek w ligowej tabeli. Optymizm gospodarzy tonuje nieco fakt, że podopieczni Gregorio Manzano, to niezwykle solidna drużyna, w której na szczególne wyróżnienie zasługuje gra obronna. Za to nieco gorzej wygląda już sytuacja w ofensywie gości, dlatego też tym większe znaczenie mają kontuzje Ariela Ibagazy i Jonasa Gutierreza, których na El Sadar na pewno nie ujrzymy. Niestety również w zespole gospodarzy nie obędzie się bez absencji, gdyż w szeregach miejscowych zabraknie bohatera poprzedniego meczu z Realem Saragossa Raula Garcii, Romero Josetxo oraz Pierra Webo. Z drugiej strony do składu Osasuny powracają Carlos Cullear oraz Roberto Soldado, co chociaż po części pomoże zapełnić powstałe luki. Pomimo tego w stolicy Navarry święcie wierzą w zwycięstwo swoich pupili, a to choćby dlatego, że w historii wzajemnych konfrontacji Mallorce jeszcze nigdy nie udało się wygrać na El Sadar (bilans: 10-4-0; bramki: 24-4). Co więcej wydaje się, że niewielki kryzys przeżywa osławiona i przytaczana przeze mnie formacja defensywna ekipy z Balearów, która w ostatnich trzech meczach dopuściła do straty aż ośmiu bramek. Dlatego też, być może nie do końca przekonany, stawiam na gospodarzy, którzy powinni kontynuować marsz w górne rejony ligowej tabeli.
Mój typ: 1

Do góry
#776443 - 10/12/2006 14:49 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: Valverde]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
futbol

Valencia - Deportivo La Coruna
Tak słabych wyników Valencia nie miała już dawno. Zaledwie dwa punkty w sześciu ostatnich meczach sprawiły, że podopieczni Quique Floresa zamiast walczyć o mistrzostwo będą musieli zdrowo się napocić, żeby jeszcze przed Bożym Narodzeniem nie spisać sezonu na straty. "Los Ches" broni jedynie fakt, że od początku rozgrywek zespół trapi plaga kontuzji, przez co tak na dobrą sprawę szkoleniowiec gospodarzy jeszcze ani razu nie miał do dyspozycji swoich wszystkich najlepszych zawodników. Z tym większa radością przyjęto w klubie, że w dzisiejszym spotkaniu do kadry wracają Dawidowie Villa oraz Albelda, kluczowi piłkarze zespołu z Mestalla. Szczególnie na trafienia tego pierwszego czekają z upragnieniem kibice Valencii, gdyż ich pupile w trzech poprzednich potyczkach ani razu nie potrafili znaleźć drogi do bramki przeciwników. Również najbliższy rywal gospodarzy ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych. Zaledwie trzy punkty w sześciu meczach i niemalże podobny impas strzelecki zdają się jasno wskazywać na kryzys w drużynie Deportivo. Co więcej zespół z Galicji słabo spisuje się na wyjazdach (bilans: 0-3-3; bramki: 2-9), co zdobycie jakiegokolwiek punktu, przy solidnej na własnym boisku i podwójnie zmotywowanej Valencii, sprowadza do "Mission Impossible". Jedyna nadzieja w tym, że gospodarze już od trzech lat nie potrafią pokonać na Mestalla Deportivo. Jednak jak dla mnie podobne porównania nie mają sensu choćby dlatego, że "Depor" sprzed roku, czy dwóch to zupełnie inna drużyna od tej obecnej dowodzonej przez Joaquina Caparrosa.
Mój typ: 1

boks

Pozdrawiam

Do góry
#777434 - 10/12/2006 19:39 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: Valverde]
lookazh Offline
member

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 116
Skąd: Warszawa
Valencia i Deportivo mają przeciwne bilansy bramkowe w dzisiejszym meczu. Valencia straciła jedynie 3 bramki w 6 meczach u siebie i ma trochę ponad 1,5 bramki strzelonej. Natomiast Deportivo strzeliło na wyjazdach ich raptem 2. Dlatego też spodziewam się, że goście bramki nie zdobędą, natomiast Valencia od siebie jest w stanie dołożyć jedną, góra dwie.

under 2.5

Do góry
#779591 - 11/12/2006 21:09 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: lookazh]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Mam pytanie do kibiców Barcelony - do kiedy Barca będzie na MŚ w Japonii? Chodzi mi konkretnie o to czy odbędzie się środowy (20.XII) mecz FC Barcelona - Atletico Madryt.

Do góry
#779831 - 11/12/2006 23:00 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: DJ SOSNA]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Originally Posted By: DJ SOSNA
Mam pytanie do kibiców Barcelony - do kiedy Barca będzie na MŚ w Japonii? Chodzi mi konkretnie o to czy odbędzie się środowy (20.XII) mecz FC Barcelona - Atletico Madryt.


z tego co wiem to przelozony jest tylko mecz z Betisem. mecz z Atletico zostanie rozegrany w terminie jaki podales.

Do góry
#779918 - 11/12/2006 23:57 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: DJ SOSNA]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: DJ SOSNA
Mam pytanie do kibiców Barcelony - do kiedy Barca będzie na MŚ w Japonii? Chodzi mi konkretnie o to czy odbędzie się środowy (20.XII) mecz FC Barcelona - Atletico Madryt.


Trochę nie na temat ale:

"Zawodnik Dumy Katalonii, Ronaldinho Gaúcho, przebywający obecnie w Japonii wraz z innymi piłkarzami nie wróci z resztą drużyny do Barcelony po zakończeniu Klubowych Mistrzostw Świata.

Reprezentant Brazylii, Joan Laporta oraz dyrektor sportowy Txiki Beguiristain i jeszcze jeden urzędnik z Barcelony udadzą się z Tokio wprost do Zurychu. Jak wiadomo w Szwajcarii odbędzie się gala FIFA World Player. Nasza gwiazda jest ponownie nominowana do tej bardzo prestiżowej nagrody i jak na razie to właśnie popularny "Dinho" ma największe szanse na jej zdobycie"

Kiedy jest ta gala ?
Może chłopina nie zdąży na mecz z Atletico ?

Do góry
#779935 - 12/12/2006 00:13 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: Stoin]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Zdąży czy nie zdąży na pewno będzie b.zmęczony intensywnością meczów, zmianą stref czasowych,podróżami itd.

Celem Barcelony jest na pewno gra w finale klubowych MŚ który odbędzie się w niedzielę 17 grudnia na Nissan Stadium. Jeśli uda się hiszpanom dotrzeć do finału to mają...przechlapane bo naprawdę nie sądzę aby w jeden dzień (wtorek) zdążyli wypocząć przed środowym meczem z Atletico Madryt. Osobiście już teraz mogę wygłosić oświadczenie (teraz to modne jest,hehe) że będą szukał dobrych kursów i handi na gości którzy w tej sytuacji mają ogromną szansę wykorzystać zamieszanie w Barcelonie.

Do góry
#780864 - 12/12/2006 16:58 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: DJ SOSNA]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
szans gosci w tym mecz nalezy tez upatrywac w tym ze zarowno Atletico jak i Torresowi Barza "lezy" tzn Atletico zawsze wyjatkowo dobrze gra przeciwko Barcelonie i osiaga dobre rezultaty a Torres strzela zawsze duzo bramek. jeszcze zobacze bo zapewne ten mecz wykresle ze swojej rozpisko bo rownie dobrze Barcelona moze z nimi wygrac na luzie. wazne jest tez to jak bedzie wygladala tabela ligi hiszpanskiej po powrocie Barcy z Japonii. przypomne ze ucieknie im jeden mecz. a Capello obiecal ze do swiat to Real bedzie liderem ... buehehe ciekawe do ktorych swiat?

Do góry
#782676 - 13/12/2006 14:28 Re: Primera Division - 14 kolejka (9-10.XII) [Re: mumin]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
na dzisiaj znalazlem bardzo ciekawy mecz. levante-atletico. grali ze soba nie tak dawno w pucharze krola. levante wygralo w madrycie 1:0 ale w rewnazu atletico rozwalilo levante 3:0. i teraz ponownie graja na tym terenie. atletico juz wie ze z levante nie ma zartow i na pewno ich nie zlekcewazy. w tablei dzieli te druzyny przepasc. jednak na betfair.com znalazlem ciekawa propozycje atletico -0 po kursie 1.65. i skusze sie na to. martwi mnie tylko fakt ze ostatnio to barcelona tam zremisowala (no ale grala bez ronaldinho, eto i messiego).

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Irek, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], burbon), 3880 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25