Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 ... 19 20 >
Opcje tematu
#789152 - 16/12/2006 12:06 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Radek_89]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Dokładnie Maverick, to wydaje sie dzis pick dnia

Mostostal w przebudowie, do tego bez dwoch srodkowych. Jesli ugraja 1 set to bedzie dobrze.. Linia u/o aż o 23 punkty wyższa niż w unibecie. Polecam ten typ, wydaje sie być dobra inwestycja

Do góry
Bonus: Unibet
#791441 - 16/12/2006 18:58 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Rivaldinho]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No i... mamy I kolejką za nami...

Zapewne nie była ona aż tak różowa... kto grał '-1.5' ale kto grał tylko ML, liczy kasę... \:\)

Bez niespodzianek, chociaż było bardzo nerwowo w Częstochowie oraz w Warszawie, ale na szczęście dla nas wszystko dobrze się skończyło ... \:\)

II kolejka (piątek 22 oraz 23 sobota)

Jadar Sport SA Radom v KS Gwardia Wrocław
Resovia SSA Rzeszów v ZS Politechnika Warszawska
Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn -Koźle v AZS Częstochowa
Delecta Bydgoszcz v PZU AZS Olsztyn
Bot Skra Bełchatów v Jastrzębie Węgiel (sobota)

no i ten underek 182.5 jak w masło \:\)



Edited by Giertyszek (16/12/2006 19:07)

Do góry
#799228 - 20/12/2006 15:56 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Misiek]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Uważam, że z II kolejki najlepiej zagrać:

S13 Mostostal-Częstochowa 2 1.5

Goście zagrają bez Gacka na libero. Mimo to w ich składzie
są tacy zawodnicy jak Stelmach na rozegraniu, Szczerbaniuk,
Billings, Eatherton, Gierczyński. Jeżeli przyjęcie nie będzie
tragiczne, to o zdobywanie punktów można być spokojnym.
Mostostal stać w tym roku na walkę, ale ze środkiem tabeli,
a nie z pierwszą czwórką. Częstochowa straciła już punkt z Resovią,
więc na pewno postara się o wygraną. Mam nadzieję, że holenderski trener zadba o odpowiednią motywację. No i w Kędzierzynie Stelmach będzie miał spokój \:D

S14 Delecta-PZU 2 1.13- typ nie wymaga komentarza. Olsztyn ma po prostu duuuużo lepszą ekipę i gra o inne cele.

S15 Skra-Jastrzębie 1 1.4- uważam, że bełchatowianie nie będą aż tak bardzo zmęczeni po środowym meczu w LM. Wiedeńczycy wymagającym rywalem raczej nie będą. Liczę że odprawią ich dość szybko. Będą mieli czwartek wolny, grają u siebie, przed własną publiką i mecz na szczycie na pewno będą chcieli wygrać. A osobiście uważam, że Skra ma lepszą ekipe od Jastrzębia, wbrew opiniom siatkarskich ekspertów i komentatorów. W bloku Heitinen i Iwanow wcale nie są gorsi od Kadziewicza/Plinskiego. Skra ma lepsze przyjęcie no i najlepszego atakującego- Wlazłego. Gruszka też zaczyna coś grać, Stelmach choć coraz starszy zdobywa punkty. W Jastrzębiu obawiam się Szymańskiego no i blokujących. Murka nie za bardzo- dopiero co wchodzi w grę po kontuzji i nie jest jeszcze w najwyższej formie.

Co do Resovia-Warszawa i Radom-Wrocław nie mam zdania.
Nie wiem za wiele o Resovii i Polibudzie. Warszawa niby się wzmocniła, ale w pierwszej kolejce grali fatalnie. Resovia- zgrany zespół, skład praktycznie niezmieniony, jeżeli już miałbym typować to na Rzeszów.
A co do Gwardii- skłaniałbym się ku gospodarzom ale odpuszczam, wrocławianie są nieobliczalni. Gdyby grali we Wrocławiu, pewnie typowałbym Radom bez namysłu, bo u siebie Gwardia przegrywa wszystko:D

Do góry
#799230 - 20/12/2006 15:57 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: assasin]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
ale bardzo proszę o opinie na temat meczu Resovia-Warszawa, bo mecz zapowiada się interesująco, może bardziej warty zagrania niż Mostostal-Częstochowa (?)

Do góry
#800925 - 20/12/2006 21:32 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: assasin]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Witam.

Prof wystawił kursy, więc dla tych, którzy 'walczą' w naziemnych...

Jak główne danie na tą kolejkę, myślę że jest spotkanie:

Mostostal v AZS Częstochowa 2 @ 1.5

Tylko żeby sobie ktoś nie pomyślał... polecam bo im kibicuję... Nic z tych rzeczy... Przejdźmy do konkretów... ;-)

Gospodarze... Mostostal? - zaczęli sezon, od przewidywanej porażki w Olsztynie, była to jednak dość bolesna lekcja dla graczy z Kędzierzyna... (18,21,18) - znowu to żadna niespodzianka, ale osobiście spodziewałem sie troszkę więcej od gości w tym spotkaniu...

AZS? W pierwszym spotkaniu tego sezonu, baaaaaardzo się męczył z niewygodnym zespołem Rzeszowa, ale osobiście liczyłem i chyba większość.. na komplet pkt... Częstochowianie mieli bardzo dobre momenty gry, ale były również i gorsze... Ale jak to mawiają.. pierwsze koty za płoty \:p

Mostostal - kiedyś na samą nazwę, wszyscy się bali.. teraz? No właśnie teraz... jest to zespół powiedzmy... przeciętny, dużo piłek leci do gwiazdy tego zespołu, a zarazem najlepszego gracza - Marcela Gromadowskiego wspierać go powinnien jak na moje 'oko' - Eugen Bakumowski + Mykola Karzow - którzy już ostatnio dostali wysokie noty za spotkanie w Olsztynie.. ale to i tak było za mało...

Częstochowa - Bardzo ciekawa drużyna, nam się 'skleiła' troszkę zmian mamy i myślę że na dobre... Na rozegraniu mamy Stelmacha, który jak na razie gra w I, ale rywalizacja na pewno jest bardzo 'zacięta' z Woickim... \:\) Na środku, rywalizacja Polska v Usa, chodzi oczywiście o Szczerbaniuka oraz Billingsa ... Nie będę opisywał całego składu, bo nie oto chodzi...

Bardzo ciekawa mieszanka i myślę że ta z kim jak z kim, ale w Kędzierzynie, to poradzą sobie... Częstochowa ma o wiele lepszych graczy, Gierczyński - ponoć z tego co czytałem w bardzo wysokiej formie, więc powinno być spoko.

Tyle jak na razie, czekamy co zrobi m.in expekt... \:\) Jestem bardzo ciekawy co oni tym razem wymyślą \:p

Do góry
#801008 - 20/12/2006 21:58 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Misiek]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Osobiście również skłaniam się ku sukcesowi Częstochowy . Masz rację Misiek, kiedyś na samą myśl meczu: Mostostal - AZS Cz-wa robiło się gorąco... a kobietom pewnie i wilgotno ;\) . Ale to były inne czasy, teraz rządzi pieniądz.
Wydaje mi się, że Cz-wa dostała taki zimny prysznic i ten mecz z Resovią dobrze, że się tak zakończył IMO. Na przełomie sezonu doszło do sporych zmian, m.in. sztab szkoleniowy, gdzie zatrudniono nawet specjalistę z Holandii od przygotowania fizycznego \:\) . Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało na koniec sezonu. Podobno ów pan ma spore doświadczenie i jest cenionym specjalistą w Holandii \:\) .
Smaczku dodaje fakt, że Szczerbaniuk wraca na stare śmieci w dodatku grać będzie w zespole największego rywala Mosto \:\) . Co prawda to już nie czasy gdzie z Prusem tworzyli prawdziwą maszynę do wbijania gwoździ ale Robert na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony.
Misiek co do tego Gierczyńskiego to mi go trochę szkoda bo chłopak już ciągnie 3 sezon gre w Czewie a mimo to nie jest doceniany przez szkoleniowców reprezentacji. Rozumiem, że rywalizacja w repr. jest spora na tej pozycji, a Grzesiu ma też już swoje latka ale to naprawdę lider tego zespołu.

No nic ja typuję 3:1 dla Czewy

Do góry
#801606 - 21/12/2006 11:05 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: GaloGalo]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Nie rozumiem skąd taki hurra optymizm na granie AZS-u Częstochowa? Meczu Mostostalu nie oglądałem ale we wszystkich relacjach pojawiają się te same opinie - Kędzierzyn pokazał kawałek dobrej siatkówki w Olsztynie i tylko naprawdę klasa ich rywali nie pozwoliła na ugranie choćby seta. To prawda że Częstochowianie mają jednak przewagę jeśli chodzi o skład, natomiast co mnie martwi to lekkie męczarnie z Resovią na starcie. Gdyby nie błędy zespołu z Rzeszowa to kto wie jakby to się skończyło...

Z tego co się orientuję AZS nieźle radzi sobie w obronie i wydaje się że jeśli blokiem zagrają lepiej od Mostostalu to prawdopodobnie wygrają pojedynek. Moim zdaniem jednak chyba nie warto grać po kursie 1,50 typowego klasyka gdzie każdy da z siebie wszystko i te różnice w umiejętnościach są niwelowane przez zaangażowanie i wolę walki.

Pytanie do ekspertów: czy nie lepiej szukać handi na Mostostal albo nawet odpuścić to spotkanie?

Pozdrówka!

Do góry
#801656 - 21/12/2006 12:13 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: quincy]
OKSfan Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1102
Skąd: OLSZTYN
Czestochowa ma dwa powazne problemy. Jeden to rozgrywajacy: "gry" Stelmacha przez szacunek do starszych osob nie bede komentowal. Okreslenie Woickiego z poprzedniego sezonu "drugi Zagumny" okazalo sie bledne co pokazaly m.in. mecze o brazowy medal. Koles jest niski i zawsze te 2,3 punkty zespol traci na bloku przez niego. A przy wyrownanych zespolach wlasnie te 2,3 pkt decyduja o koncowym triumfie lub nie.
Zonglowanie rozgrywajacymi nie jest dobrym pomyslem. A szczegolnie gdy polowa zespolu jest nowa. Doszli bowiem Benek, Salmon i Wika.
Przyszedl tez nowy trener: z odmiennym doswiadczeniem i odmiennymi "wizjami" niz mial je Skorek.
Poukladanie tego wszystkiego do kupy zajmie troche czasu.
Natomiast najwiekszym problemem Czestochowy jest kontuzja Gacka. Libero zazwyczaj nie jest glowna postacia widowiska, zastapic go moze nawet srednio kumaty przyjmujacy z atakiem (np. Bakiewicz->Gacek na MS czy Kucinski->Ruciak w ubieglym sezonie). Problem w tym, ze Gacka obecnie zastepuje czlowiek, ktory w tym sezonie mial odciazyc w ataku Gierczynskiego. Amerykanski przyjmujacy Salmon mial byc uzupelnieniem skladu po odejsciu Winiara i McKieznziego. Nie nachapał punktow i m.in. dlatego zespol sie meczyl z Resovia.
Podstawowy atakujacy Billings jest baaardzo chimeryczny.
W meczu z Resovia Gierek zdobyl 26pkt, Billings 21, Wika 15, Eatherton 7!!!!!!!! Szczerbaniuk az 4!!!!!!!!!!! Srodkowi zagrali tragicznie.

Mostostal w Olsztynie nie pokazal nic ciekawego i nadzwyczajnego. Chwilami wydawalo sie, ze nawiazuje wyrownana walke z Olsztynem ale bylo to spowodowane raczej chaosem w druzynie gospodarzy, gdyz polowa ich skladu wogole nie trenowala z reszta druzyny. Trener Kubacki chociaz byl przez dlugi czas asystentem np. Drzyzgi musi sie jeszcze wieeele nauczyc o samodzielnym prowadzeniu druzyny.
Mostostal nadal (na 99%) bez srodkowych Domonika i Swietochowskiego.

Obie ekipy slabiutko rozpoczely sezon. Za nami dopiero jedna kolejka, na daleko idace wnioski jeszcze za wczesnie. Czestochowa moze grac znacznie lepiej, Mostostal pewnego poziomu juz nie przeskoczy.

Przedstawilem troche faktow, wnioski niech kazdy sobie wyciagnie sam :-)
Faworytem sa goscie ale zaden wynik nie bedzie w stanie mnie zaskoczyc.
Gdybym nie mial za co kupic swiatecznego karpia to jednak bym dziabnął Czestochowe w Expekcie, @1.5.

-----------------------------------
Olsztyn (-1.5) tzw. banker. Kurs pewnie bedzie 1.25 bo w tej chwili sts nie raczy uruchomic swojej stronki. Gospodarze bez libero Kwasowskiego, a to duuuze oslabienie tego zespolu. Delecta urwala tydzien temu set Jastrzebskiemu i to takze maksimum tego co moze odebrac zespolowi z Olsztyna.
-----------------------------------

Nad meczami Resovii z Politechnika i Jadaru z Gwardia moglbym myslec tydzien i nic bym nie wykombinowal. Niech kluby rozegraja ze 3,4 kolejki to bedziemy wiedzielu juz mniej wiecej co kto prezentuje. W tej chwili za malo materialu do analizy.
-----------------------------------

Skra - Jastrzebski

Gospodarze wrecz skonani po 5cio setowym maratonie z austriakami z Lidze Mistrzow. Kontuzjowanego Bulgara zastapi Wnuk, tu nie ma obaw o utrate jakosci na srodku siatki. W zespole gosci problemy na przyjeciu. Michalczyk nie gra, trener Bosek eksperymentuje z Siezieniewskim i Yudinem. Niby Jastrzebie ma silniejszy srodek ale jak mowi powiedzenie, "mecze wygrywa sie skrzydlowymi".
Rozgrywajacy Skry jest w slabej formie, po przeciwnej stronie Iwanov takze jeszcze do konca nie kuma sie z reszta chlopakow.
Poczekamy na opinie innych.

Zycze wszystkim Wesolych Swiat i ciezkich prezentow.

Do góry
#802274 - 21/12/2006 17:57 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: OKSfan]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
a wiec ja widze to tak:

Bydgoszcz - Olsztyn 2 @1.13 10/10 oraz 0-3 @1.6 7/10
Nie ma co duzo pisac...Udalo sie tydzien temu ugrac seta z Jastrzebiem ale teraz nie powtorza tego. Olsztyn wywarl lepsze wrazenie po 1 kolejce. Papke w formie i podobno Kwasowski nie bedzie gral to spokojnie wejdzie ;\)

Resovia - Warszawa 1 @1.5 10/10
Pewniak na ta kolejke, oczywiscie pomijajac Olsztyn. Resovia jest zgrana i gra kolejny sezon w tym samym skladzie. Najgrozniejsza jest na wlasnym boisku i nie zdziwie sie jak bedzie to 3 setowy pojedynek. Warszawa tydzien temu meczyla sie z najslabsza (moim zdaniem) druzyna w tej lidze (widzialem Gwardie na turnieju w Kedzierzynie). Warszawa wzmocniona ale cos jest nie tak, moze potrzebuje troche czasu zeby sie zgrali. Wiekszosc sparingow oraz spotkan w Pucharze Polski to przegrane wiec zdecydowanie Resovia.

Mostostal - Czestochowa no bet / 2 @1.5
Mam metlik w glowie, odnosnie tego meczu. Myslalem ze wystawia handi +2.5 to bym wzial w ciemno Mostostal. Zaskoczyli mnie troche tydzien temu w meczu z Olsztynem. Nie tak sie spodziewalem, myslalem ze nie beda mieli szans. Gdyby nie zagrywka Pawla Papke to Mostostal by zdobyl punkty, ale nie ma co gdybac. Niestety kolejny sezon Mostostal gra tylko do drugiej przerwy technicznej, a gra sie do 25. W drugim secie prowadzili juz 14-9, ale cos nie tak jest z przyjeciem. Bakumovski i Mierzejewski mieli wzmocnic przyjecie a nie dokladnie przyjmowali, nawet lzejsza zagrywke. Jutro ma byc komplet kibicow, zostaly ostatnie bilety wiec Mostostal bedzie gral w "8" \:p Musze sie przespac z tym i jutro zadecyduje jak zagram, ale chyba jednak Czestochowa @1.5. Nasi pewnie znowu sie spala, ale wierze ze moga powalczyc i zdobyc jakies punkty. Moze tez dlatego tak licze bo kibicuje Mostostalowi...

Jadar Radom - Gwardia Wroclaw 1 @1.7 5/10
Nie udalo sie tydzien temu seta ugrac Mistrzowi Polski, choc byli blisko w 3 secie to teraz wywalcza pierwsze punkty. Jak juz pisalem, dla mnie Gwardia to najslabsza druzyna w lidze. Nie wiem jak im sie udalo ugrac 2 sety w Warszawie...Oni nagle sie zrobili tacy dobrzy w tydzien czy Warszawa taka slaba ? Gra tam dwoch zawodnikow z Mostostalu (Januszkiewicz i Sopko) i nic poza tym, chociaz dla mnie to slabi zawodnicy \:\)

Do góry
#802468 - 21/12/2006 18:32 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Slawek_kk]
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Slawek_kk
a wiec ja widze to tak:

Resovia - Warszawa 1 @1.5 10/10
Pewniak na ta kolejke, oczywiscie pomijajac Olsztyn.


Odważne stwierdzenie Resovia 10/10, zgodze się z tym, że Resovia jest faworytem w tym meczu bo: gra u siebie i tydzień temu wywarli lepsze wrażenie niż Warszawa męcząca się u siebie.

Szkoda, że nigdzie nie ma Olsztynu -1.5 seta bo czekam i nigdzie nie ma. W STS-ie jest ale bez kursów i pewnie i tak nie dadzą a czy zagrać -2.5 to nie wiem bo zawsze tego 1 seta mogą stracić ale nie dwóch.

Ciekaw jestem Sławek co myślisz o meczu Skry z Jastrzębiem, szkoda że nie ma nigdzie +2.5 seta na Jastrzębie to brałbym w ciemno

Do góry
#802705 - 21/12/2006 19:11 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: A.S.Romek]
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Informacja co do meczu Resovia - Warszawa:

"Trener Felczak, zapytany o przyczyny absencji na ostatnich treningach Marka Siebecka i Damiana Wojtaszka, odpowiedział:

- Mark Siebeck jest chory, a Damian Wojtaszek ma zajęcia w szkole, ale on i tak z nami do Rzeszowa nie jedzie. Na pewno brak Siebecka w jakiś sposób utrudni nam zadanie, dlatego że mając czterech dobrej klasy przyjmujących zawsze łatwiej o wyłonienie tej pary, która danego dnia będzie miała najlepszą dyspozycję i będzie mogła skutecznie walczyć z przeciwnikiem. Na tej zasadzie – drogą eliminacji – postępowaliśmy w meczu z Gwardią. W pewnych okresach grała jedna para, potem inna, a tie-break’a kończyła zupełnie inna. "

Do góry
#802729 - 21/12/2006 19:17 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: A.S.Romek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
moze troche przesadzilem z tym 10/10 ale tak 9/10 ;\)

Skra - Jastrzebie(+1.5) 2 @1.86 6/10
Tydzien temu bylem pewny zagrac "1" ale wczoraj zmienilem zdanie. Meczyli sie ze slabym HotVolley i kontuzja Ivanowa. Moim zdaniem to duze oslabienie a Wnuk jest slaby wiec srodek zdecydowanie dla Jastrzebia. Wystarczy ze Mariusz Wlazly bedzie mial slabszy dzien i jest po Skrze. Slabe rozegranie po jednej i po drugiej stronie. Murek jeszcze nie w najlepszej dyspozycji ale lepszy niz Gruszka. Jedyny problem w Jastrzebiu to drugi przyjmujacy...bo Siezieniewski nie potrafil przyjac zagrywki a o Yudinie malo wiem. Mysle ze ugraja przynajmniej 2 sety a nawet powalcza o wygrana. Pozdrawiam

Do góry
#802866 - 21/12/2006 19:44 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Slawek_kk]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
W expekt resovia 1.75@ od poczatku taki kurs byl czy wzrosl, wie ktos ?

Do góry
#802888 - 21/12/2006 19:52 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: mamuska26]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Od początku...

___

Ja się jeszcze zastanawiam co do tej II kolejki, tak więc pewnie jutro coś skrobnę, albo dziś wieczorem, albo w ogóle \:p

\:\)

Do góry
#803036 - 21/12/2006 20:38 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Misiek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
"Nam zależy przede wszystkim, żeby jak najlepiej zagrać ten mecz" - mówi Ryszard Bosek. Z innychb spotkań na pewno ciekawie zapowiada się "szlagier sprzed lat" Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle - Wkręt Met Domex AZS Częstochowa. W Kędzierzynie są pewni zwycięstwa. W tym spotkaniu zobaczymy również uczesniktów mistrzostw świata (Petr Zapletal, Phill Eatherton, Riley Salmon) oraz byłych reprezentantów Polski m.in. Marcin Nowak i Robert Szczerbaniuk.

"Częstochowa może mieć kłopoty - mówi Ryszard Bosek. - Gospodarze mają niezły skład, zagrali całkiem dobrze w Olsztynie."

Zrodlo: http://www.pls.pl

Do góry
#803647 - 22/12/2006 09:40 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: Slawek_kk]
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
SKRA Bełchatów - Jastrzębie 2 2.53 (PROF) lub +1,5 (1,6 STS)dla mniej odważnych

Moim zdaniem Skrę czeka bardzo trudne spotkanie z Jatrzębskim, choć graja w domu moim zdaniem Jastrzębie nie stoi na straconej ppozycji, W Jastrzębiu grają bardzo dobszty zaodnicy, wicemistrzowie Swiata z Japoni: Szymański, Kadziewicz, Pliński a takeże inny bardzo dobrzy gracze choćby Murek czy Iwanov Nikolay, naprzeciw nim będą grać takze bardzo dobrzy gracze, Wlazły, Gruszka , Stelmach czy Heikkinen Janne, osłabieniem i to moim zdaniem sporym jest brak Ivanov'a Evgeni'a który doznał kontuzji w wygranych przez Skrę meczu LM, moim zdaniem to bedzie bardzo ciezki mecz ale bardzo duze szanse na zwycięstwo na Jastrzębiu i po łanym kursie gram na nich 7/10, w tym meczu o wygranej zdecyduje gra środkiem, a Jastrzębie ma większy potensjach w tym elemencie, jeszce "plusm" jest brak Ivanowa, świetni polscy środkowi Kadziewicz, pliński nie dość ze są bardzo skuteczni w ataku to jeszzce bardzo dobrzy w bloku, moim zdaniem lepsi niż gracze BOTu, 2 ważnym elemntem będzie zagrywka, postronie Skry wiadomo Mariusz i chyba nikt wiecej nie moze zrobić krzywdy zagrywką Jatrzębiu, w Węglu bardzo dobra zagrywką obdarzony jest Kadziewicz, Szymański , a także Pilński posiada trudną zagrywkę, Bosek poukłada ten zespół i moim zdaniem wywyiozą zwyciestwo z Bełchatowa.

Skra - Jastrzębie +1,5 9/101,60
Skra - Jastrzębie 2 2,53

Do góry
#803652 - 22/12/2006 09:52 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: ]
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Originally Posted By: wojbest
SKRA Bełchatów - Jastrzębie 2 2.53 (PROF) lub +1,5 (1,6 STS)dla mniej odważnych


w profie jest +1,5 na Jastrzebie 1.86

Juz od rana mysle nad tym spotkaniem i rowniez sklanialbym sie postawic na gosci. Handicap 1,5 dla gosci chyba jednak najlepszym rozwiazaniem na dzis.

Do góry
#803658 - 22/12/2006 10:07 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: mamuska26]
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Originally Posted By: mamuska26
W expekt resovia 1.75@ od poczatku taki kurs byl czy wzrosl, wie ktos ?


Taki kurs byl od poczatku , teraz spadl na 1,65

Do góry
#803678 - 22/12/2006 10:28 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] [Re: wasp]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
co do meczu Mostostalu z Akademikami to wtrace swoje 5 groszy.

mysle ze wynik AZS tj 3-2 z resovia w pelni odzwierciedla obecna forme chlopakow. bylem na treningu i szczegolnie co mi utkwilo w glowie to bardzo slaba zagrywka, albo balon albo auty takie ladowali ze tragedia,potwierdzil to II trener Radek Panas po meczu z Resovia , dodatkowo nieuklada sie gra na srodku. Nie sadze aby w przeciagu tygodnia mozna bylo diametralnie zmienic obraz gry, w dodatku gdy trenerem nie jest Leo Benhakker ;).

for me +1.5 i bedzie LUXXXXXXX \:D

http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35272,3800747.html

link do wywiadu z Radkiem Panasem

Do góry
#803729 - 22/12/2006 11:23 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [1] *DELETED* [Re: kardynal20]
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Post deleted by OKSfan

Do góry
Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1641 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49