Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#817038 - 29/12/2006 08:11 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
a w mojej glowie po przeanalizowaniu sobotnich spotkan narodzila sie nowa wena. probowalem i w te strone i w tamta i siamta i wychodza mi remisy:) cos na stronach ciezko jeszcze o jakies urazy i kontuzje i daltego moje przewidywania ograniczaja sie do przeczucia, ostatnich wynikow i "hausta szczęscia"

wciaz chodza mi po glowie wyjazdowe zwyciestwa QPR oraz Southendu, ale wczoraj doszly jeszcze dwa Awy Winy. jedno z nich to przelamanie serii Burnley i wreszcie zwyciestwo w Hullu na KC Stadium, a drugie to tez prawdziwy zonk dnia. chyba jestem chory na Leicester ale ja wciaz uwazam ze Lisy beda mialy w tym roku Playoffy. Podopieczni Kelly'ego chyba musza grac i wygrywac bo cos ucichlo o Milanie Mandariciu ktory ma przejmowac ich klub. Mandaric caly czas przeglada ksiegi wieczyste klubu i moze cos tam znalazl na nich i przejecie uzaleznia od dobrej gry zespolu. wczoraj trial w permanent zamienil narkoman Cadamarteri i juz jest zawodnikiem Leicester. ciekawe co zrobia w styczniu, na mercato ale na razie mamy grudzien a ja przeczucie ze Leicester ogra Rasiakow.

co do remisow to smierdzi takim brakiem rozstrzygniecia w meczach:
Barnsley - SWED
Colchester - Wilki
Derby - Plymouth
Stoke - Leeds
Sunderland - Preston

co do zwyciestw gospodarzy to na dobrej drodze do 3 punktow powinny byc zespoly Cardiff oraz WBA.
aha a dzisiejszy mecz Birmingham z Luton to moze byc różny. obawiam sie konstruktor ze bedziemy dzis swiadkiem przesuniecia o 3 dni naszego typu na Luton. to dopiero bylby......wynik:)

no to teraz czas na przystapienie do kolejnego etapu u mnie. Wybor spotkan.
Wybieranie to odrzucanie tak wiec trzeba pomyslec co odrzucic!!

Do góry
Bonus: Unibet
#817087 - 29/12/2006 09:56 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ja dzisiejszy mecz nieladnie mowiac zlewam...Kurs na Birmingham zbyt niski zeby sie nim babrac.Wciaz mysle,ze Birmingham to jednak wygra.To jest moment gdy reszta stawki sie kotluje i odbiera sobie nawzajem punkty,i jezeli podopieczni Steva Bruce`a zdobeda w 2 nastepnych meczach 6 punktow to odjada reszcie na ponad 10 i beda mogli spokojnie kontrolowac sytuacje.Wiadomo,ze od nowego sezonu w Premiership wchodzi nowa umowa ze Sky i Setanta,wiec awans jest warty jakies 30 milionow funtow lekko liczac.Poza tym sytuacja w Luton jest dziwna.Zanosi sie na duze przetasowania w skladzie w styczniu.Kilku zawodnikow niespecjalnie jest zainteresowanych losem klubu bo i tak wiedza ,ze w styczniu ich tam nie bedzie.Poza tym tacy zawodnicy jak Bendtner,Larsson ,Mc Sheffrey czy Upson(on najprawdopodobniej odejdzie w styczniu) sa zbyt dobrzy na ta lige.
Podobnie poki co nie gram Cardiff.Przed ich meczem z Hull przeczytalem na ktoryms forum dobra rade aby poczekac do polowy stycznia(po pucharze Anglii) gdy dojda jakies wzmocnienia,a zawodnicy,ktorzy obecnie sa w kadrze wyzdrowieja i pokasuja sie kartki.Wtedy mozna na nich bedzie grac smialo,tym bardziej,ze pewnie kursy beda dobre.Poki co Cardiff pas.
Jak dla mnie to jutro powinno jednak byc pare jedynek.Na pewno WBA jest dobrym kandydatem,obstaje tez przy Sunderland i Stoke.Southampton zazwyczaj jak im sie powinie noga wracaja mocniejsi,tym bardziej trudno sie spodziewac by Leicester zrobil na nich dubla.Watpie,zeby Hume znow mial dzien na strzaly z 30 metrow ;).
Southend tak jak mowilem musi sie przelamac zanim pomysle o graniu na nich,sparzylem sie juz na Macclesfield na poczatku sezonu.Grali dobrze a przegrywali albo remisowali w dziwnych okolicznosciach,wiec tu uzbrajam sie w cierpliwosc.
Ale jeszcze mnostwo czasu na analize wiec wiele moze sie zmienic,a teraz musze jechac na zakupy :(.
PS: Maly off topic.Widzialem pierwsze kursy na Puchar Anglii,dzis zaryzykuje,ze szanse ma Swansea na wyjezdzie w Sheffield.Kurs ok 8.To bedzie poezja \:\)

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#818107 - 29/12/2006 18:30 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
W swietle powyzszego podoba mi sie over w dzisiejszym meczu.
Kurs 1.89 to nie jest szczyt marzen ale jest to najwyzszy jaki dla siebie znalazlem i wydaje sie calkiem realny.

Liczby mowia wyraznie ze obrona Luton jest lekko dziurawa 43 stracone bramki to drugi wynik od konca w lidze.
Martwi mnie zbyt duzo ostatnich overow gospodarzy bo seria zaiste imponujaca biorac pod uwage ze sa to wyspy:]

No nic to, slowo sie rzeklo wiec gramy:

Birmingham City - Luton Town over 2,5 kurs 1,89
Stawka 3/10.

Powodzenia:)

Do góry
#818479 - 29/12/2006 20:27 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Biszop]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz

Cardiff - Crystal Palace
Do składu Cardiff powracają: Mcphail,Gilbert i Loovens.
W Crystal Palace podstawowy bramkarz nie może zagrać spowodu kontuzji, drugi bramkarz także jest kontuzjowany, czyli wystapi w jutrzejszym meczu bramkarz z drużyny modzieżowej. Licże że juto Crdiff przełamię swoją słabą passę i wygrają mecz.

Do góry
#819373 - 30/12/2006 08:16 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: maleo]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
co do Crystal Palace to dzis na bramce stanie Scott Flinders. moze i to jest mlodziezowiec, ale nie ma na swoim koncie braku doswiadczenia. Scott jest bramkarzem reprezentacji Anglii U-20. na swoim koncie ma 5 wystepow w zespole Orłów. Menago CP Taylor wpuscil Flindersa juz w ostatnim spotkaniu przeciwko Southampton po tym jak kontuzji nabawil sie Speroni.

"He came in at the last minute after Julian Speroni was injured and he had a great game."

tak wiec to nie jest jakis chlop do bicia, cos tam sie zna na swoim fachu i uwazam ze jak dla mnie to jest wzmocnienie zespolu CP ze wreszcie nie musza stawiac miedzy slupkami Gabora Kiralyego. ja tam wciaz Cardiff odpuszczam. czekam na to, co wydarzy sie w styczniu

Do góry
#819576 - 30/12/2006 11:35 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Stoke-Leeds 1 ok. 1.7

Juz wczesniej bazujac na wyniku pierwszego meczu tych druzyn i dotychczasowych dokonan w tym sezonie chcialem postawic na Stoke.Informacje o skladach tylko potwierdzily,ze to dobry wybor.W Stoke moze zagrac Lee Hendrie,do druzyny wraca takze Salif Diao.Natomiast w Leeds nie moga zagrac 2 czolowi obroncy Killgalon i Ehiogu.


Sunderland - Preston 1 ok.2.2

Tu takze nie potrafie znalezc powodow by zrezygnowac z tego typu.O przyczynach juz pisalem,kolejna by postawic na druzyne ze Stadionu Swiatla sa informacje o wypozyczeniu 2 mlodych,bardzo dobrych zawodnikow MU Evansa i Bardsleya.Przychodza w styczniu, co tylko wzmocni walke o miejsce w druzynie,a dla grajacych dzisiaj zawodnikow bedzie dodatkowa motywacja.Jedyny mecz jaki Sunderland przegral w ciagu ostatnich 2 miesiecy to wyjazd w Crystal P. gdzie w londynskiej mgle w piatkowy wieczor stracili swa droge,ale ja mysle,ze to byl jednorazowy wyskok a teraz sa na nalepszej by znalezc sie conajmniej w play- off.

Chociaz mecz,Barnsley z Sheff.W to derby,wiec wszystko zdarzyc sie moze,chyba jednak Sowy beda w stanie pokonac swych przeciwnikow,WBA wydaje mi sie zbyt oczywisty i jest jednym z masowych typow,wiec go sobie odpuszczam(zwlaszcza po wczorajszym meczu Birmingham).

A teraz nie pozostaje nic innego niz poslac kuponiki i czekac na 16.00.Powodzenia dla wszystkich z dzisiejszymi typami.

Do góry
#822288 - 31/12/2006 09:20 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
27 kolejka, 1 stycznia
(1:0)Burnley - Stoke 25-10-15 78:60
(1:0)Crystal Palace - Norwich 31-8-11 93:46
(2:2)Ipswich - Birmingham 21-1-9 62:34
(0:1)Leeds - Coventry 27-9-2 79:25
(1:1)Leicester - Sunderland 22-7-11 73:46
(1:4)Luton - Cardiff 15-9-3 72:29
(0:1)Plymouth - Southampton 15-7-6 52:25
(1:1)Preston - Derby 33-9-7 106:41
(1:2)QPR - Colchester 13-4-2 47:18
(1:2)Sheffield Wed - Hull 13-6-2 53:22
(1:1)Southend - West Brom 2-0-2 6:8
(0:1)Wolves - Barnsley 20-8-7 77:34

W nawiasie wynik pierwszego meczu rozegranego w ramach 8 kolejki 15-16 września

Do góry
#823064 - 31/12/2006 15:50 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: jinx]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witam ponownie,jak to mowia Nowy Rok nowe nadzieje :).

W jutrzejszej kolejce zastanawiam sie nad postawieniem na Luton oraz Birmingham.Powod jest proste,grali o jeden dzien wczesniej niz ich rywale i moze to miec kapitalne znaczenie przy tak napietym harmonogramie spotkan jak to ma miejsce w swiatecznym okresie.Luton napewno podbudowany rezultaem z wyjazdowego meczu z liderem u siebie radzi sobie nienajgorzej,Cardiff wciaz w powaznych tarapatach,wypadlo nawet z miejsc gwarantujacych miejsce w play-offach.Kurs ok.2.4 na gospodarzy kuszacy.Birmingham mialo slabszy dzien w piatek ale pewnie podopiecznie Bruce`a beda chcieli zatrzec niemile wrazenie jakie pozostawil po sobie szczesliwy remis,a jako,ze Ipswich do poteg nie nalezy szansa jest wysmienita.Kurs ok. 2.2.
Co do pozostalych meczow to ciekawy bedzie powrot menedzera Derby Daviesa do miejsca gdzie odnosil pierwsze sukcesy.Juz w pierwszym meczu kibice Preston nie szczedzili mu cierpkich komentarzy w zwiazku z jego decyzja o opuszczeniu North End,spodziewac sie zatem mozna,ze atmosfera na trybunach bedzie elektryzujaca.Jak dla mnie ten bezposredni pojedynek o miejsce premiowane awansem moze zakonczyc sie podobnie jak pierwsze starcie tych druzyn remisem.No i wreszcie bedace na bardzo wysokiej fali Sheff.W. zapewne dopisze nie grajacy zbyt dobrze na wyjazdach Hull do listy swoich ofiar.

Pozdrawiam i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU dla fanow angielskiej pilki.

Do góry
#823256 - 31/12/2006 18:00 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Przyznam szczerze, że jakoś nie mam pomysłu na tę kolejkę. Żadna z drużyn nie jest uwikłana w jakąś większą serię, a jako że będzie to czwarty mecz w ciągu 10 dni możemy się spodziewać niespodzianek, co pokazała nam już wczorajsza kolejka. Należy pamiętać też o tym, że zaczyna się okienko transferowe i dla wielu graczy będzie to "być albo nie być". W takiej sytuacji o dodatkowe pokłady ambicji i wzrostu umiejętności nie jest trudno.
Może jutro na delikatnym rauszu \:\) coś mi wpadnie do głowy.

Do góry
#824048 - 01/01/2007 13:39 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: jinx]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Czy ktos wie w jakich stosunkach sa kluby z Derby i Prestonu? Z tego co widze po wynikach bardzo polubownych, i czy naprawde Billy Davis sam odszedl z Prestonu czy go do tego skloniono - przegrane dwukrotnie playoffy wywolaly frustracje u niejednego sympatyka druzyny. Kusi zagrac czysty remis oczywiscie tez Sheffield Wednsday (ktore przed sezonem typowalem do awansu, potencjal, tradycje, liczbe fanow to oni napewno maja) z Hull ktore chyba za wysoko awansowalo dwa lata temu i nie ma potencjalu i srodkow z powodzeniem walczyc o awans a stagnacja przeradza sie w coraz wyrazniejsze staczanie w dol - zatem Preston-Derby X i Sheffield Wednsday 1?

Do góry
#843755 - 08/01/2007 00:39 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Lord Devastator]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Usunęło mi analizę, więc po krótce:
12.01.2007:

Birmingham v Leeds

Nie sądzę, żeby gospodarze mieli większe problemy z pokonaniem słabiutkiego Leeds. Birmingham, lider drugiej ligi, pewnie dąży do awansu do Premiership. U siebie bardzo skuteczni 8-4-1, do niedawna spokojnie wygrywali kolejne spotkania, ostatnie potknięcie z Ipswich (, którzy wymęczyli zwycięstwo w 90 minucie) i remis w pucharze z Newcastle.
Leeds na wyjazdach bardzo słabo sobie poczyna (2-1-10). Grają, bardzo różnie, ale nie sądzę, żeby mogli stanąć na przeszkodzie Birmingham.

Kontuzje:
Birmingham City:
D. Dunn M Hamstring day-to-day
M. Forssell S Knee Mid Feb
Leeds:
G. Stack G Ankle day-to-day
G. Kelly D Back Out indefinitely

Trochę historii:
Jan 08, 2005 FA Cup Birmingham Leeds 3 - 0
Mar 27, 2004 Premiership Birmingham Leeds 4 - 1
Aug 31, 2002 Premiership Birmingham Leeds 2 - 1

Ostatecznie: Birmingham @ 1,45 Bwin, Bet-at-home


Cardiff v Southend

Piłkarze Cardiff'u dokonali ciekawe wręcz sztuki. Na ostatnie 10 meczy aż 8 zremisowali, w tym wszystkie ostatnie 5. 12 stycznia podejmować będą u siebie ostatnią drużynę Championship - Southend. Drużyna ta jeszcze nie wygrała ani jednego meczu poza własnym boiskiem. Liczę, że nie pobiją rekordu 6 remisów pod rząd i wygrają ze słabym outsiderem.
Za gospodarzami przemawia również fakt braku kontuzji (info).
U gości:
E. Sodje D Suspension day-to-day
J. Smith M Ankle day-to-day
B. Paynter S Hamstring day-to-day
C. Wilson D Calf day-to-day
czyli do końca nie wiadomo czy zagrają. Mecz dopiero za 4 dni.

Ostatecznie: Cardiff @ 1,5 Bwin, Bet-at-home


Czekam na opinie znawców...

Do góry
#846269 - 09/01/2007 12:31 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: micha$]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Kilka slow o 2 meczach : Derby-Sheffield Wednesday, obydwa teamy naleza i nalezaly do teamow dobrze grajacych wyjazdy, a co za tym idzie slabiej prezentujacych sie na wlasnym boisku. Mozliwe ze tym razem ta zaleznosc sprawdzi sie na korzysc Sow. Bez 2 wyjatkow wszystkie ostatnie wygrane domowe mecze Derby to slabiutkie undery po 1-0. Zaznaczyc mozna ze nie byly to zespoly dobrze grajace wyjazdy w tej lidze, a kiedy juz sie pojawil zespol prezentujacy dobry poziom gry na wyjazdach, skonczylo sie to porazka Baranow. Ciekawe jest to ze bukmacherzy przy takim obrocie sprawy wystawili kursy jeszcze bardziej faworyzujace Derby niz w meczu z Wilkami, biorac pod uwage ostatnie 5 wyjazdow Sheffield gdzie 4 wygrali a jeden przegrali, jest to co najmniej dziwne, tym bardziej ze Sowy w tej lidze jak i nizszych byly znane z dobrze granych wyjazdow, choc nie zawsze. Jak dla mnie Sheffield jest Underdogiem ktorego warto zagrac. Sheffield Wednesday 2 DNB @ 3.0 SB. Nastepne spotkanie to Colchester-Leicester, jak wiadomo twierdza jeszcze nie padla i mam nadzieje ze jeszcze nie padnie, chociaz Leicester to dla mnie dziwny zespol ktory bardzo trudno rozgryzc, takie Chester Championship, nigdy nie wiadomo jak to sie skonczy kiedy graja. Jak widac po kursach rowniez bumacherzy maja obawy co do niekonczacej sie domowej serii Colchester, wystawiajac kurs 1.8 HW nie spodziewaja sie latwego zwyciestwa a raczej trudnej potyczki dla Colchester bardziej konczacej sie remisem niz domowa wygrana. Ja rowniez troche sie obawiam o Colchester (chodzi mi tu o moj wczesniejszy post dotyczacy tego zespolu, ktory w koncu wygra w Colchester, Leicester jako Underdog 2 DNB @ 3.0 SB ) , niemniej jednak sadze ze mecz skonczy sie wysokim overem na korzysc gospodarzy, poniewaz Leicester to zespol z nizzszej polki Chamionship, blado wypadajacy w konfrontacji z bardzo mocnymi u siebie gospodarzami. Colchester 1 @ 1.8 SB.

Do góry
#848435 - 09/01/2007 22:46 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: nerti]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
28 kolejka, 13 stycznia

(0:1) Barnsley vs Preston
(2:3) Birmingham vs Leeds
(3:0) Cardiff vs Southend
(0:0) Colchester vs Leicester
(0:1) Coventry vs C Palace
(2:1) Derby vs Sheff Wed
(0:2) Hull City vs QPR
(1:3) Norwich vs Plymouth
(3:2) Southampton vs Burnley
(0:2) Stoke vs Wolves
(1:3) Sunderland vs Ipswich
(2:2) WBA vs Luton (12.01)

W nawiasie wynik pierwszego meczu rozegranego w ramach 9 kolejki 22-24 września

Do góry
#848485 - 09/01/2007 23:04 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: micha$]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: micha$
Cardiff v Southend
U gości:
E. Sodje D Suspension day-to-day


Z tego co wiem to Sodje "wisiał" 3 mecze, a więc już powinien grać. Wzmocni więc defensywę gości, która pod jego nieobecność i tak spisywała się dobrze.

Co prawda Southend w meczu z WBA dał mi to czego od nich oczekiwałem (win), ale mnie jednak kusi ich away win. Póki co w drużynie Walijczyków wielkich zmian nie ma, z formą też ostatnio nie najlepiej, więc kto wie...

Do góry
#850307 - 10/01/2007 18:47 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: jinx]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Wba, Southampton, Derby i Sunderland wyglądaja solidnie na 1 rzut oka ponadto zauważyłem na Bet-at-home wysoki kursik na Stoke w meczu z Wilkami, 2.10. Wilki ostatnio zaskakują formą 3-1-1, a jak to bywa w tej lidze kto wejdzie na szczyt swych możliwości, po kilku meczach leci z hukiem w dół. nie znamy informacji o kontuzjach, ale mysle ze warto pomyslec o 1 na swietnie grajacych u siebie gospodarzy 832 21-7 bramki. Dopoki kurs wysoki

Do góry
#852726 - 11/01/2007 16:11 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Ryan20]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witam,

Latwiej w tej chwili znalezc newsy o zmianach w kadrach niz o kontuzjach czy skladach w jakich zagraja druzyny zatem pewnie przyjdzie poczekac do soboty zanim bedzie mozna cokolwiek powiedziec o szansach druzyn.Kolejna dziwna sobota sie zapowiada.Po napakowanym okresie noworoczno-swiatecznym przyszla chwila oddechu w postac Pucharu.A teraz tak naprawde sezon zaczyna sie od nowa i obecna sytuacji w tabeli moze nie miec zupelnie odzwierciedlenia w wynikach w zwiazku z wszystkimi zmianami jakie zaszly dotychczas w zespolach.Poza tym trzeba wziac pod uwage,ze juz we wtorek powtorki Pucharu i jako,ze praktycznie polowa druzyn z Premiership juz sie pozegnala z tymi rozgrywkami,byc moze ktorys z menedzerow druzyn srodka tabeli odpusci sobotni mecz,by przygotowac forme na rewanz wietrzac szanse na jakis wiekszy sukces w Pucharze Anglii.Jesli mialbym patrzec na druzyny pod tym katem to idealnie do tego schematu nadaje sie Ipswich.Graja rewanz u siebie z Chester,a zwyciezca tego pojedynku w 1/16 spotka sie ze Swansea.Zatem byc moze Magilton sprobuje przewietrzyc sklad,zwlaszcza,ze po nieudanym meczu z Chester kilku zawodnikow udalo sie na relaksacje do Amsterdamu bez pytania na zgode.Awans Ipswich nie grozi,z ligi spasc tez pewnie nie spadna,a zatem idealna sytuacja dla menedzera by pokazac kto tu rzadzi i dac wolne wycieczkowiczom.
Ich przeciwnikiem jest coraz mocniejszy Sunderland,z swietnym nabytkiem w postaci niezwykle skutecznego Stokesa.Zobaczymy jak bedzie sobie radzic w Anglii.Dodatkowo doszli jeszcze bardzo dobry obronca z ManU Evans i niebezpieczny skrzydlowy Edwardo z Luton.Poza Kavanaghem Roy Keane ma do dyspozycji praktycznie pelny sklad wiec tutaj wg mnie mozemy byc swiadkiem zwyciestwa gospodarzy.

Zgodze sie co do typu na WBA.U siebie graja swietnie, a poza tym Luton sprzedal swojego najlepszego napastnika Vine`a do Birmingham.

No ,a jesli bym wietrzyl sensacje z kolosalnym kursem to nie patrzyl bym dalej niz na St.Andrew`s.Birmingham podejmuje tam z maruderow z Leeds.Juz w meczu z Luton omal nie przegrali,a w meczu z Newcastle w Pucharze stracili Jaidiego(czerwona kartka), Kelly`ego oraz Bendtnera(kontuzje).To bardzo powazne oslabienia,a jesli dodac do tego fakt,ze swoja gra nie zachwycali w ostatnim czasie i ze wciaz kontuzjowany jest Cameron Jerome to kurs ponad 6 na Leeds warty zastanowienia.

Do góry
#852868 - 11/01/2007 16:59 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
budvar Offline
stranger

Meldunek: 18/09/2006
Postów: 18
Skąd: zachodniopomorskie
Kurs na Sheffield Wednesday rzeczywiście kusi, ale Derby
jest ostatnio jednym z najaktywniejszych uczestników
na rynku transferowym, zyskując 4 nowych graczy:
pomocnik Wigan Gary Teale, pomocnik Celticu Stephen Pearson,
napastnik Hull Craig Fagan i pomocnik Manchester Uniter
David Jones.
Jak widać manager Derby - Billy Davies bardzo poważnie myśli
o awansie do Premiership, który wcale nie jest odległą perspektywą,
bo jego drużyna zajmuje obecnie 2 miejsce w Championship.
Co prawda drużynie Derby sprzyjało szczęście i aktualną pozycję
zawdzięczają w dużej mierze kilku spotkaniom wygranym szczęśliwie
1-0, ale obecne wzmocnienia napawają optymizmem.
Pomimo niezbyt zachęcającego kursu (ok. 1.80) myślę, że to
jedna z ciekawszych propozycji w tej lidze.

Derby 4/10

Do góry
#854413 - 12/01/2007 00:25 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: konstruktor1
Zgodze sie co do typu na WBA.U siebie graja swietnie, a poza tym Luton sprzedal swojego najlepszego napastnika Vine`a do Birmingham.


W takim razie poważne osłabienie Lutonu, ale też zgoła odmiennie wygląda teraz sytuacja Birminghamu. Atak McSheffrey-Vine, do tego jeszcze Forsell i Jerome (na razie obaj kontuzjowani) - nie za ciasno z przodu ??? A może skoro przyszedł Vine, odejdzie ktoś z wymienionych (McSheffrey ???).
Birmingham mając sporą przewagę punktową nad rywalami potraciło kilka punktów, czuli się chyba zbyt pewnie, bądź też było to spowodowane obniżką formy. Chyba, że lubią grać pod presją.

Do góry
#854960 - 12/01/2007 11:04 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: jinx]
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
8. Rowan Vine Luton Town 12 - tyle goli strzelił w tym sezonie dla Luton
Co w sumie daje temu napastnikowi 38% wszytskich strzelonych goli przel Luton

Do góry
#854981 - 12/01/2007 11:22 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: 14honor88]
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
witam,korzystając z waszej dyskusji wybrałem sobie 2 mecze i puściłem za 100zeta mam nadzieję że zrobiłem dobrze:)
Derby1
wba1
pozdrawiam

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, rafal08, VVega), 3533 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581752 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49