Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#878166 - 19/01/2007 22:25 Re: A-League Australia [Re: maleo]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
To może ja wtrącę swoje trzy grosze ;\) Tabela na stronce A-League jest jak najbardziej poprawna. Sydney FC wygrało 8 meczy a i owszem , ale ze względu na jakieś nieprawidłowości ma odjęte 3 punkty i dlatego ma ich tylko 28. Szczegóły: Tabela
i wyjaśnienie na dole: * Sydney FC deducted three (3) competition points for breaches of player contracting regulations.
Pozdrawiam!

Do góry
Bonus: Unibet
#878972 - 20/01/2007 08:12 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Queensland FC v Sydney FC 20 sty 07 10:00 CET

Spotkanie o wszystko dla obydwu drużyn. W trudniejszej sytuacji zdecydowanie Queensland. Aby awansować musi odnieść zwycięstwo. W przypadku remisu awansuje Sydney FC dzięki lepszemu bilansowi bramek. Nie wyobrażam sobie aby poprzedni mistrz nie zagrał w play-offach. Ale jak już pisałem wcześniej jest to młoda liga i wszystko jest możliwe. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie, a oba spotkania rozgrywane były na terenie Sydney. W obu przypadkach przewagę miało Sydney, co skończyło się zwycięstwem 3:0 i zaskakującym remisem 1:1. Bilans wszystkich pojedynków w A-League też na korzyść Sydney: 3 win, 1 draw i 1 los. Oba zespoły osłabione. W Sydney zabraknie podstawowych obrońców Marka Milligana i Alvina Ceccoli, a także pomocnika Terryego McFlynna. W Queensland z różnych powodów nie zagrają także obrońca Josh McCloughan i pomocnik Matt McKay. Podsumowując absencje w składzie na remis. I ku takiemu wynikowi bym się skłaniał, z lekką przewagą jednak dla Sydney FC.

Mój typ:no bet
Ostroznie: X2 Kurs: 1.49 GB
Pozdrawiam!

Do góry
#880180 - 20/01/2007 15:20 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Brawo Sydney
Zdecydowanie poprawili mi humor, ciężki mecz ale najważniejsze że udało się \:\)

Mariners FC v Adelaide21 sty 07 09:00 CE

Ciężki mecz do wytypowani. CCM już bez szans na finałową czwórkę. Natomiast dla Adelaide to spotkanie jest bardzo ważne ze względu na układ tabeli przed play-offami i finałowe pary (mniej ważne ale jednak są także rozstawienia). Patrząc na tabelę można dojść do wniosku, że Adelaide odpuści ten mecz by nie grać z Melbourne w pierwszej rundzie. Tylko czy oby napewno jest to korzystne dla Adelaide??? Na co napewno można i powinno się zwrócić uwagę. Z pary 3z4 przegrywająca drużyna odpada definitywnie z play-ofów, natomiast przegrany z pary 1z2 dostaje dodatkową szansę i gra mecz (juz tylko jeden!!!) z wygranym pary 3z4. Kilku podstawowych zawodników Adelaide grozi kara za 4 żółtą kartkę. Tak więc myślę, że Adelaide będzie dążyć do zajęcia 2 miejsca. W dwumeczu z Melbourne wyczyści skład (może coś ugra w dwumeczu) i dopiero na drugą runde play-off maksymalnie się zmobilizuje. A patrząc na tabelę to drugie miejsce może stracić tylko w przypadku porażki większej niż 1 bramką (w przypadku równej liczby punktów decyduje bilans bramek - teraz +3 do +2 Queensland, a mecze bezpośrednie na korzyść Adelaide). Podsumowując Adelaide moim zdaniem będzie dążyć do remisu lub pokusi się o zwycięstwo (może też przegrać 1 bramką). Co o tym sądzicie?

Mój typ: no bet
Ostrożnie: X2 Kurs: 1.39

Pozdrawiam!

Do góry
#892226 - 24/01/2007 16:50 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
A-League wkracza w decydującą fazę. Pierwsze mecze już w najbliższy weekend. Kursy na spotkania są następujące:


Sydney FC - Newcastle Jets 26 stycznia 2007 10:00 2.00 3.25 3.40
Adelaide United - Melbourne Victory 28 stycznia 2007 8:00 2.55 3.20 2.55

Zapraszam do dyskusji \:\)
Pozdrawiam!

Do góry
#896095 - 25/01/2007 21:01 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Z uporem maniaka dalej brnę w A-League

Sydney FC v Newcastle U 26 sty 07 10:00 CET

Pierwszy mecz rundy finałowej. Spotkanie ubiegłorocznego zwycięzcy A-League (Sydney FC) z zespołem, który sezon wcześniej nie przebrnął nawet pierwszej rundy (porażka z CCM). Teraz sytuacja jest troszkę inna. Sydney FC zapewniło sobie awans dopiero w ostatnim meczu dzięki wymęczonemu remisowi z Queensland. Natomiast Newcastle znalazło się w play-ofach po przekonującym zwycięstwie 4:0 nad liderem z Melbourne. Na siedem ostatnich bezpośrednich spotkań Sydney zwycięzyło 2 razy, 4 remisy i 1 porażka. Jeżeli chodzi o składy to obie drużyny w optymalnych zestawieniach. Do Newcastle powracają: Adam D’Apuzzo, Labinot Haliti i Steven Old. Drobne problemy ze zdrowiem ma Stuart Musialik. Natomiast w Sydney FC nie zagra jednak bardzo oczekiwny Alvin Ceccoli (obrońca, 19 meczy w podstawowym, nie grał już z Queensland). Tak więc składy praktycznie bez zmian. W tym sezonie zespoły spotykały się już trzykrotnie (2 remisy i win Sydney na wyjeździe). Jeżeli Sydney poważnie myśli o finale to bez wątpienia musi w najbliższy piątek zdecydowanie u siebie pokonać Newcastle. Myślę, że są w stanie tego dokonać. A zaczną już w pierwszej połowie. Nie będzie łatwo

Mój typ: 1 po pierwszej połowie Kurs: 2.50 GB
Kurs warty ryzyka...
Pozdrawiam!

Do góry
#897321 - 26/01/2007 14:58 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Czuję się jakbym w PP temat założył \:D

No nic...dzisiejszy ranek bardzo udany, pierwsza połowa w wykonaniu Sydney FC koncertowa. Staty to nie wszystko, ale w tym przypadku mogą wiele powiedzieć o możliwościach ubiegłorocznego mistrza. Pierwsza połowa 2:0, posiadanie piłki 58% do 42%, strzały 7-1 (w tym celne 4-1). Druga połowa juz wyrównana z lekką przewagą Newcastle, wynik końcowy 2:1 co zapowiada bardzo zacięty i ciekawy rewanż. To kilka słów o kolejnym meczu pierwszej rundy play-off.

Adelaide v Melbourne FC 28 sty 07 08:00 CET

Skład Melbourne: 1. Michael THEOKLITOS (gk), 2. Kevin MUSCAT (capt), 4. Mark BYRNES, 6. Steve PANTELIDIS, 8. FRED, 9. Danny ALLSOPP, 10. Archie THOMPSON, 11. Vince LIA, 12. Rodrigo VARGAS, 13. Kristian SARKIES, 14. Adrian CACERES, 15. Adrian LEIJER, 16. Simon STOREY, 17. Grant BREBNER, 20. Eugene GALEKOVIC (gk), 22. Leigh BROXHAM. Zabraknie tylko brazylijczyka Alessandro (obrońca, dobry w ofensywie). Jak widać skład zupełnie identyczny jak w przegranym ostatnim meczu z Newcastle (4:0!!!).

Skład Adelaide: 1.Daniel BELTRAME (gk), 2.Richie ALAGICH, 3. KRISTIAN REES 4.Angelo COSTANZO, 5.Michael VALKANIS, 6.Ross ALOISI (Captain), 8.Carl VEART, 9.Matthew KEMP, 10.FERNANDO, 13 Travis DODD, 15.Nathan BURNS, 16.Bobby PETTA, 20.Robert BAJIC (gk), 21.Jason SPAGNUOLO, 25.Bruce DJITE, 26.DIEGO. Zabraknie pomocnika Grega Owensa (4 gole i 11 meczy w podstawowym składzie, ostatnio wchodził z ławki). Podobnie jak u Melbourne bez poważniejszych zmian w składzie.

Play-offy rządzą się swoimi prawami. Melbourne już na poważnie podejdzie do tego meczu. Siła ofensywna jest ogromna (Danny Allsopp-11 i Archie Thompson-10 to lider i wicelider w klasyfikacji strzelców). Nie można zapominać o świetnym w ostatnich meczach Kristianie SARKIESie i zawsze nie schodzącym poniżej dobrego poziomu pomocniku i kapitanie Kevinie MUSCACIE. Tylko czy ostatnie mecze nie przyzwyczaiły zawodników Melbourne do tracenia wielu goli (4 z Newcastle, 2 z Perth i Queensland)?
I tutaj właśnie upatrywałbym szansę Adelaide. Przede wszystkim jest to zespół zdecydowanie bardziej doświadczony w grze w play-ofach. Jak już wcześniej pisałem ten dwumecz może posłużyć za wyczyszczenie kartkowych zaległości (m.in. kapitana Rossa ALOISI). Tylko czy nie można spróbować ugrać coś w pierwszym meczu? A potem bronić wyniku na wyjeździe niekoniecznie w pełnym składzie...a może się uda? Na taki stan rzeczy może wskazywać nawet wypowiedź trenera Melbourne, że dla nich wynik nawet 3:3 byłby świetną pozycją wyjściową przed rewanżem. Podsumowując Melbourne przygotowane na straty bramkowe \:\) Adelaide za wszelką cenę będzie chciało coś strzelić. Tak więc zapowiada się otwarty i ciekawy mecz. Przegrany dwumeczu i tak przecież dostanie jeszcze jedną szansę...

Mój typ: powyżej 2.5 gola Kurs: 1.90 GB
Pozdrawiam!

Do góry
#898026 - 26/01/2007 19:30 Re: A-League Australia [Re: (J)]
GSE Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 2890
Skąd: Chciałbyś wiedzieć...
Dzięki za dobry typ, też go zagrałem... faktycznie mniej nerwów do przerwy niż czekać na koniec! Oby tak dalej! Kawał pięknej roboty tutaj robisz, moje gratulacje!

Nie zakładaj tematu w PP \:\)

Do góry
#898542 - 26/01/2007 21:37 Re: A-League Australia [Re: GSE]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
GSEtemat w PP już założyłem ale tylko na spróbowanie \:D a A-League to narazie tylko rozkmijam (już drugi sezon), ale może w końcu już wystarczy...męczarni ;\)
Pozdrawiam!

Do góry
#899567 - 27/01/2007 11:55 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Mała ciekawostka \:\)
Na stronach A-League można głosować na to kto wygra w wielkim finale. I tu małe zaskoczenie...37% Melbourne, ale już 27% na Newcastle jak dla mnie przesadzone, 19% Adelaide i dopiero 17% Sydney (w tym mój głos ;))
Jak pokazują poprzednie głosowania kibice w Australii do wielkich znawców nie należą \:D ...oby i tym razem się pomylili ;\)
Pozdrawiam!

Do góry
#899864 - 27/01/2007 13:47 Re: A-League Australia [Re: (J)]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
Tak ten Sydney to byo to niestety siedzialem na lve uczyłem sie do egzaminu już mialem brac po 2,50 iiiiii ... gol i kupa po wszystkim ktos mnie zniechecil bo dawal under bankowo na ht pozdro czekamy dalej na analizy..

Do góry
#925367 - 03/02/2007 14:31 Re: A-League Australia [Re: TCJ23]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Z braku czasu troszkę zaniedbałem temat. Wracam a tu już moje ulubione Sydney FC poza finałami
No nic pozostał mecz drużyny, której nie mogę jak do tej pory rozgryźć \:\(

Melbourne FC v Adelaide 04 lut 07 08:00 CET

Czas na rewanż. W pierwszym spotkaniu zaskakujący jak dla mnie rezultat 0:0. Melbourne nastawiło się jednak na obronę i zachowanie czystego konta bramkowego. Nie wiem jak operując taką ofensywą oddali w meczu tylko 5 strzałów!!! na bramkę. Jeżeli chodzi o najbliższe spotkanie to składy niezmienione od ostatniej potyczki. Kontuzji i wykluczeń brak. Wracają Owens (pomocnik, 4 gole) w Adelaide i Alessandro (obrońca, 2 asysty) w Melbourne. O składach nie bedę pisał więcej (kilka postów wyżej przy okazji 1 spotkania wszystko opisane). Myśle, że w tym spotkaniu należy zwrócić uwagę na ilość goli. Nie wiem jak taka drużyna jak Melbourne, o takim ofensywnym potencjale może nie strzelić gola na włąsnym stadionie. A

Do góry
#925384 - 03/02/2007 14:35 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Wysłało się przypadkiem \:D
To już podsumowanie. Jak napisałem nie wierzę, że drużyna o takim potencjale w ofensywie nie strzeli u siebie bramki. Chcąc uniknąć nerwówki i przypadkowaści muszą to poprostu zrobić. Z drugiej strony bramki na wyjeździe liczą się podwójnie więc doświadczone Adelaide nie sprzeda łatwo skóry.

Mój typ: powyżej 2.5 gola Kurs: 1.95 GB \:\)
Moim zdaniem warty ryzyka.
Pozdrawiam

Do góry
#945809 - 09/02/2007 19:32 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Adelaide v Newcastle U 11 lut 07 08:00 CET

Spotkanie o bezpośrednie wejście do finału gdzie czeka już ekipa Melbourne. Tym razem rozgrywany jest tylko jeden mecz. Dzięki zajęciu przez Adelaide 2 miejsca po rundzie zasadniczej, w tzw. preliminary finals jest gospodarzem \:\)

Składy na to spotkanie:
Adelaide: 1.Daniel BELTRAME (gk), 2.Richie ALAGICH, 3.Kristian REES, 4.Angelo COSTANZO, 5.Michael VALKANIS, 6.Ross ALOISI (Captain), 8.Carl VEART, 9.Matthew KEMP, 10.FERNANDO, 12.Greg OWENS, 13 Travis DODD, 14.Aaron GOULDING, 15.Nathan BURNS, 20.Robert BAJIC (gk), 25.Bruce DJITE, 26.DIEGO.

Ze składu wypadł pomocnik Bobby Petta (kontuzja w 20 minucie pierwszego spotkania z Melbourne, 1 gol i 6 asyst). 50/50 szans, że zagra wkońcu pomocnik Jason Spagnuolo (15 w podstawowej jedenastce, 7 asyst).

Newcastle: 40.Ante COVIC (GK), 2.Steve EAGLETON, 5.Milton RODRIGUEZ, 6.Andrew DURANTE, 8.Matt THOMPSON, 9.Vaughan COVENY, 10.Nick CARLE 12.Paul OKON (Captain) 13.Adam D’APUZZO, 14.Stuart MUSIALIK, 18.Joel GRIFFITHS, 19.Mark BRIDGE, 20.Ben KENNEDY (GK )21.Troy HEARFIELD, 22.Steven OLD, 24.Paul KOHLER, 25.Tim BROWN.

Ze składu wypadł podstawowy obrońca Jade North (18 meczy, 1 gol, 1 asysta). Powracają rezerwowi: środkowy obrońca Steven Old i pomocnik Adam D'Apuzzo.

Adelaide przegrało walkę o bezpośrednie wejście do finału z Melbourne po bardzo wyrównanych meczach (0:0 u siebie, 1:2 na wyjeździe). Jeszcze w 90' wyjazdowego meczu było w finale. Jednak bramka stracona w 92' przekreśliła szanse definitywnie. Natomiast Newcastle w dwumeczu okazało się lepsze od Sydney FC. W bezpośrednich spotkaniach w historii A-League 4 razy win Adelaide-2 win Newcastle. Na uwagę zasługuje fakt, że w tych sześciu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padło aż 24 goli co daje najwyższą średnią w lidze 4.0 gola na mecz. Wcześniej wspominałem o większym doświadczeniu graczy Adelaide jeżeli chodzi o grę w play-ofach. w ubiegłym roku Newcastle odpadło w minor semifinals z CCM, natomiast Adelaide dopiero w preliminary finals z tym samym CCM. Podsumowując oba zespoły zmotywowane maksymalnie. Dodatkowo uczestnik finału (a więc win tego spotkania) zagra w rozgrywkach 2008 Asian Champions League. To dodatkowy bonus. Zmierzając powoli ku końcowi uważam, że doświadczenie i umiejętności piłkarskie przemawiąja delikatnie za Adelaide. Dużym plusem jest własny stadion i pełne trybuny. W Newcastle nie zagra podstawowy obrońca co dla nich może okazać się dużym problemem. Zasadniczo wynik spotkania będzie zależał od gry pomocnika/rozgrywającego Newcastle Nicka Carle (4 gole, 7 asyst, 22 mecze w podstawowej jedenastce). A jak pamiętają niektórzy pierwszą połowę pierwszego spotkania z Sydney FC zatrzymanie tego pomocnika wcale nie jest niemożliwe - znakomity Terry McFlynn w Sydney i Newcastle w pierwszej połowie nieistniało, potem kontuzja i dopiero Nick mógł pograć. Swoją drogą uważam, że kontuzja właśnie Terryego McFlynna była kluczem do porażki Sydney \:\( Tak więc nie jest dobrze gdy tak wiele zależy tylko od jednego zawodnika. A Adelaide posiada w składzie zawodników, którzy swoim doświadczeniem i zadziorniością mogą go skutecznie zniechęcić do gry (np. Ross Aloisi).

Mój typ: 1 Kurs: 2.35 bwin
Ewentualnie powyżej 2,5 gola Kurs: 2.05 Expekt
Lub gospodarze strzelą bramkę Tak Kurs: 1.23 Expekt
Pozdrawiam! \:\)

Do góry
#968189 - 17/02/2007 11:50 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Grand Final


Melbourne Victory - Adelaide United


Stadian: Telstra Done Melbourne
Rekord publiczności: 50,333
Data rozpoczęcia: 18.02.2007 8:00 CET




Długo oczekiwany finał, gdzie spotkają się dwie najlepsze drużyny po rundzie zasadniczej. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Melbourne. Podobnie myślą australijscy kibice - 72% głosów za Melbourne Victory, 28% za Adelaide United. Na początek troszkę statystyk:
H2H
Dotychczasowe mecze 8 w tym zwycięstw Melbourne-3 Adelaide-4 Remisy-1
Bramki Melbourne 7 - Adelaide 6
2006-07 Mecze: 5 Melbourne-3 Adelaide-1 Remisy-1
2006-07 Bramki: Melbourne 7 - Adelaide 3
Wszystkie cztery zwycięstwa Adelaide to wyniki 1:0, drużyny grają ze sobą bardzo ostro - w pięciu spotkaniach w tym sezonie 26 żółtych kartek a czerwieni brak.

Statystyki zespołów: (za http://www.a-league.com.au)
Goals Scored: Melbourne (43); Adelaide (34)
Goals Conceded: Melbourne (21); Adelaide (30)
Total Shots: Melbourne (268); Adelaide (342)
Shots on Target: Melbourne (144) @ 53.7%; Adelaide (179) @ 52.3%
Penalties won: Melbourne 6 (all converted); Adelaide 3 (2 converted)
Penalties conceded: Melbourne 1 (converted); Adelaide 5 (4 converted)
Shots Conceded: Melbourne (297); Adelaide (345)
Completed Passes: Melbourne (5194); Adelaide (6271)
Effective Tackles: Melbourne (433); Adelaide (429)
Fouls won: Melbourne (360); Adelaide (305)
Fouls conceded: Melbourne (331); Adelaide (374)
Offsides won: Melbourne (42); Adelaide (106)
Offsides conceded: Melbourne (61); Adelaide (47)
Discipline (Y-R): Melbourne (41-4); Adelaide (46-2)

Przypuszczalne składy:

Melbourne Victory: 1.Michael THEOKLITOS (gk), 2.Kevin MUSCAT (Captain), 4.Mark BYRNES/14.Adrian CACERES, 6.Steve PANTELIDIS, 8.FRED, 9.Danny ALLSOPP, 10.Archie THOMPSON, 12.Rodrigo VARGAS, 15.Adrian LEIJER, 16.Simon STOREY, 17.Grant BREBNER, Rezerwa: 11. Vince LIA, 7. Michael FERRANTE, 13.Kristian SARKIES, 18.ALESSANDRO, 20.Eugene GALEKOVIC (gk), 21.James ROBINSON, 22.Leigh BROXHAM, 23.Antun KOVACIC

Adelaide United: 1.Daniel BELTRAME (gk), 2.Richie ALAGICH, 3.Kristian REES, 4.Angelo COSTANZO, 5.Michael VALKANIS, 6.Ross ALOISI (Capt..), 8.Carl VEART, 10.FERNANDO, 12.Greg OWENS, 13 Travis DODD, 14.Aaron GOULDING, 15.Nathan BURNS, 17.Adam VAN DOMMELE, 20.Robert BAJIC (gk), 21.Jason SPAGNUOLO, 25.Bruce DJITE, 26.DIEGO

Wraca ofensywny pomocnik Jason Spagnuolo (7 asyst), zabraknie natomiast pomocnika Matthew Kempa (1 gol i 1 asysta)

Ciekawa analiza Andy Harpera (jeden z najbardziej poważanych komentatorów piłki nożnej w Australii, znawca A-League, znakomity gracz w historii National League - 321 meczy i 101 goli, dwukrotnie w finale, raz zdobywca mistrzowstwa w sezonie 92/93 z Marconi): uważa jak większość komentatorów, że Melbourne to zdecydowanie najlepszy zespół A-League w tym sezonie, który jest o krok od postawienia kropki nad "i" i zdobycia mistrzostwa. Szanse Adelaide upatruje przede wszystkim w większym doświadczeniu trenera i zawodników, no i Adelaide wie już jak zwycięża się Melbourne na ich stadionie. Z zawodników, którzy mogą mieć wpływ na wynik wymienia przede wszystkim bramkarzy. Od siebie mogę dodać, że w lepszej formie moim zdaniem jest golkiper Adelaide Daniel BELTRAME. Dużo obronionych strzałów w meczu z Newcastle i zwycięska seria rzutów karnych, która napewno pozytywnie wpłynęła na psychikę. Z innych zawodników zwraca uwagę na szybkiego i zwinnego Freda z Melbourne, a z Adelaide na Grega Owensa i Diego (może razem im coś wyjdzie?). Warty uwagi jest fakt, że Andy przewiduje rozstrzygnięcie już w regulaminowym czasie.

Podsumowanie:
Obie drużyny zasłużyły na grę w finale. To teraz zdecydowanie najlepsze zespoły w A-League. Więcej meczy w drodze do finału musiało zagrać Adelaide, Melbourne w tym czasie odpoczywało. Niektórzy dopatrują się w tym możliwego zmęczenia Adelaide. Haha ja uważam, że 7 dni w zupełności wystarczy na regenerację i odzyskanie świeżości przed finałem. Martwiłbym się o graczy Melbourne. Te rozluźnienie może im zaszkodzić (ostatni mecz 4 lutego). Konferencje prasowe, sesje zdjęciowe...ech. Jeżeli chodzi o składy to zdecydowanie lepiej prezentuje się Melbourne. Ale o tym już nie raz pisałem. Cieszy napewno przełamanie Dannego Allsoppa (bramka z Adelaide). W zespole Adelaide dużo zależeć będzie od obrony i formy Angelo Costanzo. Może pomoże coś powrót pomocnika Jasona Spagnuolo (tylko nie wiadomo czy zagra od początku). Niechce dziś typować zwycięscy. Nie lubie psuć sobie widowiska (może będę oglądać na FOX SPORTS). Ach i zapomniałem o ważnej rzeczy \:\) Zawieszony został trener Adelaide JOHN KOSMINA (5 meczy od najbliższego), a więc mecz finałowy obejrzy z trybun a zespół poprowadzi asystent Aurelio Vidmar. Jak to wpłynie na zawodników...nie mam pojęcia. To finał i nikt nóg nie będzie oszczędzał. Z sympatii skłaniałbym się do zagrania na Adelaide, ale tym razem niechce nic sugerować \:\)

Mój typ: no bet
Licząc na niespodziankę zagram Adelaide Kurs: 4.00 GB

Pozdrawiam!
Adrian - Fan A-League

Do góry
#970735 - 18/02/2007 12:31 Re: A-League Australia [Re: (J)]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871


Melbourne Victory 6 - 0 Adelaide United

Bramki:
'21 A. Thompson
'29 A. Thompson
'40 A. Thompson
'56 A. Thompson
'73 A. Thompson
'90+3 K. Sarkies

Kartki:
'64 Fred - '22 R. Aloisi, '34 R. Aloisi, '57 A. Costanzo, '57 M. Valkanis, '68 C. Veart

Co tu dużo pisać. Po pięknym meczu wygrał faworyt \:\( Pięć bramek Archie Thompsona robi wrażenie.




Nawet oprawa niczego sobie.



Tak więc sezon zakończony. Podawane typy niestety nie zawsze były trafne. Następny sezon powinien być już lepszy \:\) Pozostało obserwować poczynania drużyn australijskich w rozgrywkach Azjatyckiej Ligi Mistrzów i czekać na przedsezonowe rozgrywki...Szkoda tylko, że temat nie ruszył...ciekawe kursy, fajne zespoły, nawet dobre składy...ale mamy jeszcze czas ;\)

Pozdrawiam!
Adrian - Fan A-League

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49