Strona 2 z 21 < 1 2 3 4 ... 20 21 >
Opcje tematu
#687362 - 13/10/2006 12:19 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Zgadzam się z tym co napisał Tomo. Kursy są troszkę nieadekwatne co do predyspozycji drużyn z Jarosławia i Włocławka ( tym lepiej dla mnie )

Pierwszy, historyczny mecz w najwyzszej klasie rozgrywkowej polskiego basketu jarosławskiej drużyny !
Wszyscy kibice czekali na ten moment aż przyjadą do nas najwieksze gwiazdy polskiej koszykówki.
W sobotę przyjeżdża do nas znakomity rywal ( były mistrz Polski) Anwil Włocławek. Drużyna ktorej osobiście nie darzę sentymentem ale sentymenty i uwielbienia zostawmy na boku Obecnie to nie jest aż tak mocna drużyna aby była nie do pokonania jak jeszcze kilka sezonów temu.
W naszym zespole atmosfera wspaniała, pełna hala, wspaniała publiczność - to z pewnością będą atuty Znicza. Ale nimi meczu nie można wygrać.
Grają zawodnicy a w Jarosławiu największym mankamentem jest brak centra z prawdziwego zdarzenia. W II lidze te braki obnażył raz całkowicie Piort Szybilski ...
Center Anwilu to nie jest jakaś wielka osobowość ale..
W meczu wystąpi Witek ! Nie ma innej opcji !!
Drużyna pozyskała Piotrka Szczotkę, ktory jest wychowankiem Znicza a jakiś czas temu wystepował w Anwilu. Jego wiedza z pewnością się przyda
W drużynie Znicza nie ma gwiazd ale zawodnicy stanowią kolektyw, większość graczy wystepuje ze sboą na parkietach po kilka lat.

Cele obydwu zespołów są odmienne - Anwil chce powalczyć o tytuł natomiast Znicz o pozostanie w Ekstralidze. Jednak mimo wszystko skłaniam się ku Zniczowi ( chyba lokalny partiotyzm )

Atutem Znicza ma być bardzo dobra gra w obronie i szybki atak. W II lidze zawodnicy realizowli 99% założeń taktycznych trenera Gierczaka. Wiadomo, II liga - inny poziom ale mam nadzieje, że wiedza jaką posiadają obecni zawodnicy Znicza zaprocentuje w meczu otwarcie sezonu 2006/2007 i zwycięstwo po wyrównanym pojedynku odniesie ekipa ZNICZA !!

Reasumując : Wygrana Znicza po kursie powyżej 3.00 jest brana przeze mnie w ciemno

Jedynie żałuję, że nie będe mógł zobaczyć tego meczu na żywo przez zajęcia na uczelni ..

Do góry
Bonus: Unibet
#687363 - 13/10/2006 13:06 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Blazer Offline
enthusiast

Meldunek: 11/05/2005
Postów: 224
Quote:

Drużyna pozyskała Piotrka Szczotkę, ktory jest wychowankiem Znicza a jakiś czas temu wystepował w Anwilu. Jego wiedza z pewnością się przyda




tak jego wiedza sie przyda tylko w taki sposob, ze powie reszcie jak to jest mniej wiecej w Ekstraklasie...

bo jesli miales na mysli pomoc w sensie rozpracowania "taktyki" Anwilu, to spiesze z informacja ze Szczotka kiedy gral w Anwilu, to we Wloclawku panowal Urlep z Griszczukiem, a dopiero za ich plecami gdzies niesmialo stal Dedek... wiec raczej to dla mnie zaden punkt za... tylko pobozne zyczenia, "a noz widelec..."
bo Dedek nie jest "istna" kopia Urlepa, a mozna to bylo zobaczyc chociaz po ubieglorocznym Pucharze Ligi, w ktorym prowadzony przez Dedka Anwil gral zupelnie inaczej niz Anwil Urlepa...


Quote:

(..) największym mankamentem jest brak centra z prawdziwego zdarzenia. W II lidze te braki obnażył raz całkowicie Piort Szybilski




jesli Szybilski ze swoim "bratem" brzuchem potrafil obnazyc te braki to nie ludzmy sie ze Witalij (nawet jesli wystapi) da sobie rade z podkoszowymi Anwilu...

Quote:

Center Anwilu to nie jest jakaś wielka osobowość ale..




o ktorym mowiles?

Quote:

Atutem Znicza ma być bardzo dobra gra w obronie i szybki atak




innych atutow Znicz nie ma!! bo miec nie moze, przy takim skladzie jedynym wyjsciem jest granie szybkiej koszykowki, bo gdzies brakuje centymetrow, a to trzeba nadrobic! tylko bieganiem...

pozdrawiam fana Znicza

Do góry
#687364 - 13/10/2006 13:12 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
No panowie a co myslicie o dzisiejszym meczu Prokomu? czy da rade polknac beniaminka roznica 14 punktow? Chyba sie skusze w toto handi na prokom - 14 za 1.9. jakies sugestie?

Do góry
#687365 - 13/10/2006 13:18 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Blazer Offline
enthusiast

Meldunek: 11/05/2005
Postów: 224
Quote:

No panowie a co myslicie o dzisiejszym meczu Prokomu? czy da rade polknac beniaminka roznica 14 punktow? Chyba sie skusze w toto handi na prokom - 14 za 1.9. jakies sugestie?




moze i nie musi, wszystko zalezy jak bardzo bedzie chcialo im sie grac jesli Gieniek nie zrobi nic, a nawet jak zrobi to nie wiadomo czy gracze go posluchaja watpie tez zeby grajac trener Pacesas podkrecal team do wysilku... to jest pierwszy mecz, Prokom bedzie gral w lidze raczej tak zeby wygrac, a nie zeby gromic za wszelka cene, majac w perspektywie Eurolige... chyba, ze na poczatek beda chcieli pokazac "kto tu rzadzi..."

jak dla mnie to bym tego nie ruszal, 14 pointow to taka sliska granica...

pozdrawiam.

Do góry
#687366 - 13/10/2006 13:48 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Pierwsza kolejka Prokom 14 handi chyba troche duzo, moga przekroczyc ale nikt tak naprawde nie wie jak ten mecz bedzie wygladal. Spokojnie moga byc 8-9 pkt. i nie musza szalec w koncowce. Co do meczu Anwilu to kurs 1.4 jest raczej adekwatny. Tutaj akurat nie licze na niespodzianke.

Do góry
#687367 - 13/10/2006 16:59 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Blazer - Znicz ma taki skład jak ma ... Ale ja ich nie przekreślam z gory jak to niektorzy robią przed meczem !!!

Jesli chodzi o Szczotke - taktyka przecież sie zmienia jesli przychodzi nowy trener alejego doświadczenie moze się przydac

Szybilski miał wtedy jeden z lepszych meczow w II lidze, natomiast Znicz jeden ze słabszych gdzie uległ jednym ptk (nie pamietam ile bylo )

Pozdrawiam

Do góry
#687368 - 13/10/2006 17:00 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Czym dłużej myślę o Prokomie tym bardziej wydaje się że ta drużyna musi pojechać Kager ostro ... nie ma słabych punków jak na polską ligę i każdy zmiennik wprowadza dużo do zespołu ... fajnie byłoby dobrze rozpocząć sezon dlatego lekko porkom z handi

Do góry
#687369 - 13/10/2006 17:21 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Polonia Warszawa(+1,5) - Stal Ostrów Wlkp.(-1,5) @1.85

Na temat tego spotkania zostało tutaj napisane już tak wiele, że jakiekolwiek wypociny z mojej strony niczego by nie zmieniły.
Więc nic nie piszę - popieram przedmówców.



Osobiście radziłbym odpuścić dzisiaj Prokom:
1 kolejka + mecz na hali beniaminka + derby = ???

Raczej Prokom wygra to bez wielkiego wysiłku ale handi 14,5 to zdecydowanie za wysoka linia aby w takim meczu ryzykowac jej złamanie przez MP.

Do góry
#687370 - 13/10/2006 17:45 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Blazer Offline
enthusiast

Meldunek: 11/05/2005
Postów: 224
Quote:

Blazer - Znicz ma taki skład jak ma ... Ale ja ich nie przekreślam z gory jak to niektorzy robią przed meczem !!!




nie przekreslasz, bo wierzyc trzeba we wlasna druzyne ja ich tez nie przekreslam jesli chodzi o lige i w perspektywie utrzymanie sie w niej czy walke o PO, ale trzeba mierzyc sily na zamiary i prawda jest taka ze jesli w takim skladzie Znicz wygralby z Anwilem, to zawodnicy z Wloclawka nie maja po co wracac na Kujawy... pretendent do finalu (bo MP wydaje sie na razie zbyt odlegly) z kim jak z kim, ale z beniaminkiem, ktory ma takie problemy kadrowe punktow gubic NIE MOZE! liga w tym roku jest tak wyrownana, ze takie potkniecie moze byc brzemienne w skutkach, tymbardziej dla Anwilu! bo Prokom jak sie sprezy, to zawsze gdzies te punkty sobie odrobi...

Pozdrawiam.

Do góry
#687371 - 13/10/2006 20:40 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Przesadzasz, Blazer

W tamtym roku Anwil zaczął ligę beznadziejnie i nie było tragedii, choć i później gubił po drodze punkty (np. ze Stalą Ostrów u siebie). Mocne drużyny mają play-off, gdzie wszystko się rozstrzygnie. Słabsi - tacy jak Znicz - już dziś muszą się zabijać o zwycięstwa, bo o miejsca 9-14 walczy się (każdy z każdym) z zachowaniem całosezonowego dorobku...

Żeby było jasne: za Jarosławiem nie przepadam (tam nazywają nas, przemyślan, siunkami ) Ale w tym roku widziałem Znicz kilkanaście razy i irytują mnie takie analizy jak na gazeta.pl:
Quote:

Sokołów Znicz Jarosław
Typ Gazety: 13. miejsce. Tylko dwaj Amerykanie i zawodnicy z pierwszej ligi - to pachnie spadkiem.



To pachnie ograniczeniem umysłowym

Przecież w minionym sezonie Znicz nie był jakimś przeciętnym, pierwszoligowym zespołem. To była ekipa, która wygrała w tej lidze chyba z 16 meczów z rzędu (z Kagerem Gdynia na wyjeździe chyba 30 punktami!), na kilka kolejek przed końcem zapewniła sobie 1. miejsce po rundzie zasadniczej, w play-off przegrała jeden mecz.
Znicz wyeliminował z Pucharu Polski Unię Tarnów (która wtedy wygrywała co drugi mecz w PLK). I wyeliminowałaby Polonię Warszawa, gdyby trener nie oszczędzał drużyny na ligę (w pierwszym meczu minimalna porażka w W-wie, w drugim Gierczak grał całą dziesiątką, wszyscy grali tyle samo - po 17-23 minuty, mimo to Polonia męczyła się okrutnie i gdyby nie 8 trójek (na 10 prób) Sulowskiego, nic by nie wskórała...

Nie grali tam zresztą sami pierwszoligowcy. Tomek Przewrocki grał kilka lat w PLK (w Polonii Przemyśl i w Legii Warszawa), Sulowski podobnie, i Piotr Szczotka, i Przemek Łuszczewski.

Nie twierdzę, że Znicz wygrałby z normalnie dysponowanym Anwilem. Ale ten Anwil z turnieju o Puchar Kasztelana jest jak najbardziej w zasięgu. Trzeba tylko grać odważnie i trafiać za trzy tak, jak w meczach pierwszej ligi Aaaa... I sędziowie muszą być tak samo dysponowani

pozdruffki!

Do góry
#687372 - 13/10/2006 20:48 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
A mi pachnie ze jutro wszyscy typujacy porazke mojej druzyny wtopia... widzialem anwil w 2 ostatnich sparingach zamknietych i moim zdaniem chlopaki coraz lepiej rozumieja sie na boisku i jutro wygraja ok 7-12 punktami. pozdrawiam

Do góry
#687373 - 14/10/2006 08:01 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Blazer Offline
enthusiast

Meldunek: 11/05/2005
Postów: 224
Quote:

Przesadzasz, Blazer

W tamtym roku Anwil zaczął ligę beznadziejnie i nie było tragedii




tylko miedzy tym a tamtym sezonem jest taka mala istotna roznica... trener wiadomo Urlep wyprowadzil Anwil z dolka, ale czy jest w stanie zrobic to mniej "szalony" Dedek, jesli Anwil na poczatku by wszystko przegrywal tak jak rok temu, to taki Kurtz ktory jest megachimerycznym zawodnikiem podejrzewam zawinalby sie razem z Dickelem do domu... a tu chodzi przedewszystkim o to ze start w tym roku dla Anwilu ma byc dobry, oczywiscie pewnie jest wliczona gdzies "w koszty" ewentualna porazka w Turowie... ale taki mecz z Jaroslawiem to musi byc zwyciestwo... Polatowski deklaruje z Dedkiem w tym roku wyjscie z grupy w Ulebie.. ale zeby to uczynic trzeba zaczac sezon z wysokiego "c" bo porazki w lidze na poczatku nie dadza druzynie wiary we wlasne mozliwosci, a jedynie spowoduja nerwowe ruchu trenera, zeby cos jeszcze poprawic, a tak "niezmontowana" druzyna grajaca w Ulebie i przegrywajaca na poczatku spotkania przekresla swoje marzenia o zaistnieniu na arenie europejskiej...

Quote:

Znicz wyeliminował z Pucharu Polski (...)




zgoda wyeliminowal, ale niewiadomo na ile taka Unia chciala grac w tym Pucharze, czy bardziej nie nastawiala sie na utrzymanie w lidze... pozatym Unia i Polonia nie nalezaly w tamtym sezonie do potentatow co nie zmienia faktu, ze Znicz juz tam kulnal ogony Ekstraklasy

biorac pod uwage jeszcze wczorajszy mecz Kageru z Prokomem, moznaby sie zapytac "ale przeciez Prokom - Eurloligowiec z aspiracjami - meczyl sie z beniaminkiem..." tak, to prawda meczyl sie z Kagerem, ale nikt z nas nie jest w stanie powiedziec co sie stalo z Prokomem z meczow sparingowych z Uniksem, jak bardzo zlekcewazyli beniaminka, jak bardzo byli pewni ze "oni" to Prokom i ten mecz z urzedu wygrac musza to jest sport... wszystko zdarzyc sie moze, ale w typowaniach jeszcze trzeba zachowac tzw. rozsadek i na zimno przekalkulowac szanse obu ekip...

pozdrawiam.

Do góry
#687374 - 14/10/2006 08:24 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
Panowie ktoś wie czy Dunn zagra z w Slupsku?

Do góry
#687375 - 14/10/2006 08:35 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Marcios Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2005
Postów: 1083
Quote:

Panowie ktoś wie czy Dunn zagra z w Slupsku?



cytat z forum Czarnych "Rozmawiałem dziś z Tomkiem Zabłockim, spytałem go o Alexa. Powiedział że miał krwiaka w kolanie, zostało to jakoś tam zaleczone (nie wchodziłem w szczegóły). Dunn trenuje już normalnie z zespołem i według Tomka zagra a Polpharmą"
A co do dzisiejszych meczy to ja biore dubelek Stal + Czarni 9/10 stawka wysoka chodz to I kolejka ale Stal wygląda kadrowo o wiele lepiej od Poloni, w Poloni pierwsza piątka jeszcze wyglada w miare solidnie ale ławka to bida z nędzą, a co do Czarnych to licze na zgranie zespołu praktycznie nie zmieniona pierwsza piątka + własny parkiet no i równiez lepszy skład to tak po krótce. Pozdrawiam

Do góry
#687376 - 15/10/2006 15:00 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 *DELETED*
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Post deleted by sebkos

Do góry
#687377 - 15/10/2006 15:05 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 *DELETED*
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Post deleted by sebkos

Do góry
#687378 - 15/10/2006 15:29 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Juz w srode(18.10.06) 2 koleka Dominet Basket Ekstraligi w ktorej mamy nastepujace pary:

Polpharma - Stal Ostrów
Kotwica Kołobrzeg - Polpak Świecie
Prokom Trefl Sopot - AZS Koszalin
Znicz Jarosław - Kager Gdynia
BOT Turów - Anwil Włocławek
Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław
Unia Tarnów - Polonia Warszawa

Do góry
#687379 - 16/10/2006 13:31 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
tak i expekt wystawił juz kursy na te zdarzenia::

18:00 Znicz Jaroslaw - Kager Gdynia 1.95 / 1.80
18:00 Unia Tarnów - Polonia Warszawa 3.35 / 1.30
18:00 Turów Zgorzelec - Anwil Wloclawek 1.72 / 2.05
18:00 Prokom Trefl Sopot - AZS Koszalin 1.01 / 12.50
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Polpak Świecie 1.50 / 2.50
18:00 Polpharma Starogard - Stal Ostrów 1.50 / 2.50
18:15 Czarni Słupsk - Slask Wroclaw 1.70 / 2.08

Do góry
#687380 - 16/10/2006 14:59 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Trudne do wytypowania mecze. Dopiero 2ga kolejka, a pary wygladaja dosc wyrownanie. Na pierwszy rzut oka Kager po 1.8 to niezla propozycja, a do tego Stalowka. Chociaz do grania tego drugiego zdarzenia zacheca glownie kurs, bo styl Stalowki w meczu z Polonia pozostawial wiele do zyczenia. Jednak ten zespol ma duzy potencjal i na pewno to jeszcze pokaze. Dzis wieczorkiem postaram sie wrzucic glebsze analizy.

Pierwsza kolejka bajka, chociaz emocje byly, wszystkie mecze poszly tak jak sie tego spodziewalem. Szkoda, ze spsula mi sie mycha i nie moglem wrzucic kolejnych analiz :/

Do góry
#687381 - 17/10/2006 10:28 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Blazer Offline
enthusiast

Meldunek: 11/05/2005
Postów: 224
pierwsza kolejka wysmienita, weszlo wszystko to co mialo wejsc

druga kolejka jest z rodzaju tych bardziej totolotkowatych ale cos tam da sie z tego
ulozyc

oznaczam to co wg. mnie jest warte zagrania...

Znicz Jaroslaw - Kager Gdynia
jakos sie nie moge przekonac do beniaminka z Jaroslawia, fakt narobil strachu Anwilowi,
ale sluchajac relacji radiowej - to byl Anwil z Kasztelana, wiec nic wielkiego soba
nie prezentowal... wracajac do meczu Kager ma wiecej "pewnych" punktow i pod koszem i na
obwodzie, jak dla mnie jesli mysla o zwojowaniu czegos w lidze taki mecz musza wygrac,
pozatym beda podbudowani dobrym meczem z Prokomem i z Jaroslawia przywioza
swoje pierwsze 2 pkt.

Unia Tarnów - Polonia Warszawa
nadspodziewany dobry pierwszy mecz Polonistow, i nadzwyczaj nieporadna gra Unii przeciwko
nie grajacemu jeszcze "swojego" Polpaku, sklania mnie na postawienie na Czarne Koszule,
jesli Jeffrey Stern zagra tj. w meczu z Gipsarem, to nie bedzie mial problemow pod koszem
z "samolubnym" Ibrahimem... pozatym trener Kaminski wie, ze Unia to zespol w powijakach i
na pewno nie pozwoli sobie na porazke z "druzyna" z Tarnowa...
za Unia przemawia tylko fakt ze Toree Morris zagra wreszcie w tym spotkaniu,
a dla Juliusa Barnes'a bedzie to mecz "ostatniej szansy" [moze bedzie chcial sie pokazac
ze jednak cos potrafi - ale samemu meczu nie wygra], cudu bym sie nie spodziewal,
mozliwe jest ze Unia zagra lepiej niz z Polpakiem, ale raczej Polonistom rady nie da, bo
nadal zespol z Tarnowa nie ma gdzie trenowac, dzis moze bedzie mial godzinny trening
przed meczem na hali tarnowskiego PWSZ...

Turów Zgorzelec - Anwil Wloclawek
nie wybieram tutaj zadnej druzyny, rozsadek mowi Turow, serce Anwil... odpuszczam sobie ten
mecz

Prokom Trefl Sopot - AZS Koszalin
faworyt tylko jeden...

Kotwica Kołobrzeg - Polpak Świecie
kolejny mecz ktory sobie bym odpuscil, Polpak gra jak gra, nie jest to rewelacja, ze slabiutka
Unia (mimo ze wygral najwyzsza roznica punktowa z pierwszej kolejki) gra nie zachwycil, szczegolnie
niepokoi olbrzymia liczba strat... Czarodzieje z Wydm prezentuja sie solidniej na obwodzie niz
pod koszem, gdzie znow przewage teoretycznie! ma Polpak, ale graja u siebie i ten mecz wygraja

Polpharma Starogard - Stal Ostrów
Polpharma u siebie z nowym centrem Ime Oduok, wygra po zacietym spotkaniu ze Stalowka... Stal
nie pokazala jeszcze wszystkiego co potrafi, a dla mnie pokazala na razie wystarczajaco malo aby
powalczyc z Polpharma, ktora napedzila malego stracha ekipie Igora w poprzedniej kolejce...

Czarni Słupsk - Slask Wroclaw
coz mecz przedni, z jednej strony Igor (ktory nigdy nie przegral w lidze z Urlepem jako trener), z drugiej
strony Andrej (ktory nigdy nie wygral w lidze z Igorem jako trener), cos mi sie zdaje ze tym razem
zmiana otoczenia (powrot do Wroclawia) dla Urlepa wyszla mu tylko na dobre, ogladajac Slask w meczu z
Turowem, to Slask nie przypominal W OGOLE druzyny prowadzenej przez Urlepa - chodzi m.in. o to ze poczatek sezonu
ekip Urlepa, byl zawsze siermiezny jak i gra tych druzyn, wszystko odbywalo sie na stojaco - a teraz
nie wiem czy to Urlep sie jakos odmienil, czy to kwestia rozgrywajacych (Scott w ubieglym sezonie w Anwilu
i Kisner teraz w Slasku)... jedno jest pewne Radek Hyzy mijajacy po kozle, rzucajacy z poldystansu to nowa
jakosc Igor caly czas "cisnie" S5 z poprzedniego sezonu, nie docenia Zablockiego (?!!!?) i Tucker wcale
nie jest az takim swietnym graczem aby stawiac na niego duzo... Igor wreszcie moze przejechac sie na malej
rotacji... Andrej jak zwykle stara sie grac wszystkim co "moze jako tako grac"... szerszy sklad Slaska,
powrot do skladu Jancikin'a i chec zwyciestwa Andreja nad Igorem moga przechylic szale na strone Wroclawian.

pozdrawiam.

Do góry
Strona 2 z 21 < 1 2 3 4 ... 20 21 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei), 3805 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582280 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25