Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#1088469 - 28/03/2007 16:52 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Heh, kolejka jest trudna, a im blizej konca sezonu zasadniczego, tym trudniej bedzie typowac mecze.

Polpak biore jako UD, wiem ze Polpha musi w koncu wygrac, ale jak pisalem - Polpak nie jest bez szans.

Chcialem wziac Turów z handi, ale chyba nie ma sensu. Wzialem sobie z Mixa Kelatiego z Clemonsem. Licze ze gra Jarosławia oparta bedzie na Ibrahimie, ktory to dzis powinien dzielic i rzadzic pod koszem Turowa. 1.45 szału nie robi, ale wole to niz handi.

Z ta Polonia to masz racje Mitul - ciezka sprawa. Niby sa na fali, ale AZS tez rozgrywa kolejke bardzo dobre mecze, a pokonanie Polphy na wyjezdzie, czy postawienie bardzo trudnych warunkow Polpakowi cos musi znaczyc. Mysle ze wygra AZS, ale dla wiekszego kursy wzialem sobie Polonie +5, licze na wyrownany mecz.

Polpharma w TV No jestem ciekawy czy dzis sobie tak porzucaja :>

Do góry
Bonus: Unibet
#1088577 - 28/03/2007 18:37 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
jak shane typujesz mecz Kagera ? Bo ja za cholere nie umiem się zdecydować wiec ominę chyba szerokim lukiem - zgadywanie z fusów. Stal ostatnio kiepściuchno, play-offy tuz więc mobilizacja u wszystkich na maxa. Grają na dalekim wyjeździe.
Kager sporo tez ostatnio przegrywał...
Kolejny no bet - cholera co za trudna kolejka ;))

A ja nie mogę być na meczu w Starogardzie :((

Do góry
#1088582 - 28/03/2007 18:42 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Ty Shane nie spodziewałes sie, ze kiedykolwiek zagrasz na Koszalin czym mnie zaskoczyłes gdyż ja tego sie nie spodziewałem z twojej strony \:p W dodatku w meczu z Polonią.
Nie jestem jakimś wybitnym znawca tematu DBL ale patrzac na kursy, postawe w ostatnich meczach dla mnie nie do grania AZS czy Polonia !
U mnie AZS furory nie zrobił, grali bardzo słabo. Atrakcjami u nich w zespole chyba są Chris Hunter i Paweł Bogdan \:D
Jeden lepiej wyglada od drugiego, z całym szacunkiem ale biegaja po tym boisku jak pogiete paragrafy, które nie wiedzą co z piłka zrobić
Mają dobrego rozgrywającego ( Spann) i trenera. Reszta to jakas taka dziwna ..
Natomiast Polonia - jak na mnie robia lepsze wrazenie, graja lepsza koszykowke. Do tego b.dobry trener..
Jesli grali by u siebie to spokojnie bym na nich zagrał. Tak to trzeba sie zastanowić ;\)

Do góry
#1089270 - 28/03/2007 23:43 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Platini]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ja dzisiaj poleciałem tylko w Over 147,5 na spotkanie Kager - Stal.
Stal to wiadomo, że w obronie grać nie potrafi, a Kager... no cóż dla mnie to troszkę ciężka drużyna do scharakteryzowania, ale z tego co pamiętam z transmisji TV w spotkaniach u siebie grali szybki basket, a poza tym zawodnicy pokroju Pettwaya do gry w obronie stworzeni raczej nie są.

Rozważam jeszcze opcję Under 165,5 w spotkaniu Anwil - Unia bo tak sobie myślę, że Unia to pewnie z 50-tki nie wyjdzie, a czy Anwil kropnie sporo ponad setkę...?

Do góry
#1099943 - 01/04/2007 19:21 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: tomo]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Witam!!! Widze ze w temacie przestoj. Dzis 3 meczyki. Mojim zdaniem Prokom ogra Slaska choc walka bedzie ostra. Prokom musi wygrac zeby zapewnic sobie 1 miejsce przed play-off, Slask natomiast w przypadku wygranej zachowa szanse na 2 miejsce. Ale jak wiadomo Prokom ma o wiele lepszy skladzik i przewage na kazdej pozycji, Slask musialby tu zagrac cos wyjatkowego bo ze wloza 110% serca w mecz to wiem.
W 2 pozostalych meczach kusi zeby zagrac na 2 ale gdzie ona pewniejesza??
Zachcecam do dyskusji!

Do góry
#1100013 - 01/04/2007 19:56 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: przyborro]
mikerus Offline
newbie

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 32
Ja zagram dzisiaj najprawdopodobniej na Śląsk z handi. W Śląsku nie jest pewien tylko występ Jancikina, pozostali są już w pełni zdolni do gry. Hamilton jest ostatnimi czasy w bardzo dobrej formie, a jeśli do tego wrocławianie przełamią się dziś przy rzutach zza linii trzech punktów, to widowisko może być niezwykle wyrównane do ostatnich sekund.
Dlatego dzisiaj, niezbyt grubo: Śląsk + 7,5

Do góry
#1100119 - 01/04/2007 20:36 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: mikerus]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam.

Generalnie wczorajszy dzien bez niespodzianek. Dzis mecz Prokomu odpuszczam, wole sobie spokojnie zobaczyc go w TV \:\)

Zagralem sobie Polpak i...Znicz ;\)

Tak, tak. Czemu nie. To Znicz potrzebuje punktów, to Znicz walczy o utrzymanie. Chcialem dac tez Polonie, ale bez Walkera moze byc ciezko o zwyciestwo, z mocno podraznionym Polpakiem.


Do góry
#1107374 - 04/04/2007 14:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
Hornblower Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/11/2003
Postów: 1900
Skąd: Bristol, UK
Jakies info n/t dzisiejszego meczu Polpharma - Polonia ?

Do góry
#1107446 - 04/04/2007 16:19 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Hornblower]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego, bardzo ciekawa moim zdaniem i mozna z niej wyciagnąć nieco kasy. Kursy w Bwin wygladaja następująco:



Śląsk - powinni wygrać gładko w hali Orbita (nawet chyba pójdę sobie na mecz), ale po takim kursie z nieobliczalnym Zniczem absolutnie tego nie ruszam.

Słupsk - Turow - dla mnie to hit dzisiejszego dnia. Chciałem postawić grubo na Turów, ale... jak zwykle jest jedno ale. Ostatnia kolejka więc sporo kombinowania na kogo chcemy wpaść w play-off. I tutaj Turow gra o pietruszkę, nic nie może zmienić, obojetnie czy wygra czy przegra, za to Czarni mogą sobie wybrać. Jeśli wygrają zagrają z Anwilem, jeśli przegrają zagrają ze Śląskiem. Moim zdaniem zdecydowanie łatwiejszym przeciwnikiem jest na chwilę obecna Śląsk i jeśli będą kombinować to Griszczuk powinien podłożyć ten mecz. Z drugiej strony mogą zagrać o prestiż bo pierwszy mecz sromotnie przegrali i będą chcieli rewanżu. Ostatnio są na fali i graja calkiem nieźle.
Podsumowując :

Turów :
+ koszykarsko moim zdaniem mimo wszystko wyraźnie lepszy zespół
+ pierwszy mecz wygrany zdecydowanie
- grają o nic, trener może oszczędzać zawodników, eksperymentować itp.
- graja na wyjeździe

Słupsk :
+ ostatnio wyraźna zwyżka formy
+ grają u siebie i chęć rewanżu
- moim zdaniem wolą grać ze Śląskiem więc wysokie prawdopodobienstwo że się podłożą

Dlatego, ze to ostatnia kolejka gram za srednia stawkę na Turów, kurs tez mnie kusi \:\)

Kager - Kotwica - nie mam pomyslu na ten mecz, Kager to chyba wygra, ale szanse ocenilbym na wyższy kurs niż 1,4 i po tym kursie nie ruszam

Polpak - Gipsar - kolejny trudny mecz. Polpak obrona, Stal ofensywa. Obydwa zespoły maja o co grać. Polpak moim zdaniem lepszy potencjał, ale znowu cos tam do końca chyba u nich nie gra, Stal po serii slabych meczów ostatni zagrała nieźle. też no bet

no i moja Polpharma \:\) - Farmaceuci we własnej hali powinni wygrać na luzie, podobno wraca Harrington (strasznie widoczny byl jego brak w ostatnich meczach), ale grają o pietruszkę. Pewne osme miejsce i perspektywa kolejny raz grania z Prokomem w pierwszej rundzie (NIESTETY bedzie znowu 3:0 chyba).
Jankes moim zdaniem oszczędzi Grega, jesli da mu zagrać to lightowo zeby się nie zmeczył bo mecz nie jest o zadna stawkę.
Gdyby to był mecz o wysoka stawkę to dałbym high stake na Starogardzian, ale ponieważ jest jak jest, i kurs 1,25 (gdzieniegdzie 1,3) to tego nie ruszam. Mozna pomyśleć nad overkiem i to bedzie jedyne co zagram w tym meczu. Szkoda, że nie mogę być w Stg bo zapowiada się ciekawe widowisko i kibice bedą mieli co ogladać. Czemu Polsat Sport nie transmituje dzisiaj nic ?? Barany !!!

Jutro Hit kolejki Anwil - Prokom.

Bez wahania daję HIGH STAKE na Prokom po kursie 1,8 (gdzieniegdzie 1,9).
Pomimo ze mecz o nic to między tymi drużynami nie ma lagodnych meczów. Odwieczna rywalizacja i zapowiada się szlagierowy mecz. Prokom pokaże swoja klasę i to że jest bezapelacyjnie najlepszą druzyna w naszej lidze (nawet pomimo Kijewskiego i przegranych z takimi "potentatami" jak Znicz :)).
Chyba też bedzie overowo w tym meczu, obie druzyny ofensywne tylko obawiam się ze linia bedzie ustawiona wysoko - około 158...? Dlatego zagram tylko win Prokomu (chociaż za nimi nie przepadam, za Anwilem zreszta też :))

Slupsk - Turów 2 średnia stawka
Polpharma - Polonia over mała stawka
Anwil - Prokom 2 wysoka stawka

Pozdrawiam wszystkich sympatyków polskiego kosza \:\)

M.

Do góry
#1107469 - 04/04/2007 16:35 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
ja bym na twoim miejscu niedawal na prokom \:\)
w prokomie klopoty na "1" dalmau wytrzymal mecz ze slaskiem ale czy wytrzyma kolejny mecz z anvilem watpie podobno wraca pacek ale ten dlugo niegral w tym sezonie a jak gral to gral "piach"
w anvilu pewnie wyjdzie "mala wsza" ;\) otasevic ktory przyklei sie do dalmau a wtedy prokom bedzie mial klopoty z rozgrywaniem akcji
akurat w tym meczu widze szanse na zwyciestwo anvilu bo juz w 2 rundzie PO jak wroci adkins to wtedy prokom powinien wygrac

Do góry
#1107489 - 04/04/2007 16:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: jarko 33]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Bardzo trudna kolejka do typowania - mimo iż to ostatnia runda przed Play Off to praktycznie nie ma spotkań drużyn walczących o 'coś' z drużynami walczącymi o 'nic'.

Teoretycznie jedynym takim spotkaniem o stawkę dla jednego z zespołów jest mecz w Słupsku, z tym że na dzień dzisiejszy chyba każdy wolałby w PO grać ze Śląskiem, a nie z Anwilem i w związku z tym choć Turów przyjeżdża po nic to i Czarnym wcale na zwycięstwie zależeć nie musi...

W klasyku Anwil - Prokom nie pokuszę się o wskazanie zwycięzcy, ale uważam że wyeksploatowany do granic możliwości w ostatnią niedzielę Dalmau jutro w 2-giej połowie może być cieniem samego siebie, a wtedy cały Prokom przestanie istnieć.

Kursy na faworków zdecydowanie za niskie aby je ruszać, niespodzianki poszukałbym w Starogardzie Gdańskim... ale za real money jej nie zagram.

Do góry
#1107510 - 04/04/2007 17:03 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: jarko 33]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
JA jutro w szlagierze kolejki bez wahania daję HIGH STAKE na Anwil po kursie 1,8 .
Pomimo ze mecz o nic to między tymi drużynami nie ma lagodnych meczów. Odwieczna rywalizacja i zapowiada się szlagierowy mecz. Anwil pokaże swoja klasę, glownie po zeby miec przewage psychologiczna przed POLFINALAMI ( gdzie najprawdopobniej spotakaja sie znowu). Do tego klopoty kadrowe Prokomu glownie z rozgrywajacymi ( choc jakby gral Pacesas bylbym bardziej zadowolony bo latwiej Wloclawek wygralby mecz ) natomiast brak Atkinsa to spore oslabienie dla Prokomu.
W jutrzejszym meczu w Prokomie wiecej czasu maja grac Ci , ktorzy dotychczas siedzieli na lawce , choc akurat Dylewicz bedzie wzmocnieniem. Licze na 8 kolejne zwyciestwo ANWILU.

W dzisiejszych meczach niestety bedzie za duzo kombinacji kto na kogo bedzie chcial trafic ( w meczach o cos ) i oszczedzanie graczy podstawowych i ogrywanie lawek ( w innych meczach ) wiec zagram tylko Polonie w handi +7,5 gdyz bilans liczy sie w dalszej fazie , a w Stargardzie beda walczyc o zwyciestwo nie koniecznie musza wygrac ( w szczegolnosci w zwiazku z klopotami K.Walkera ) ale powinni powalczyc. Sprubuje tez lekko na Polonie bez handi za 3,80 .

Do góry
#1107580 - 04/04/2007 17:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: vonseb]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Bez Atkinsa bedzie im naprawdę cholernie ciężko.
Pamiętajmy, że Anwil już w PP dał radę Prokomowi na ich terenie. Zwycięstwo na koniec sezonu u siebie byłoby jasnym znakiem danym rywalom, pt. 'wracamy do gry'. Nie wierzę, że Prokom jest w stanie przez 40 minut równo grać z jednym rozgrywającym, który rozgrywającym nie jest. Poza tym podkoszowi Prokomu nie mają sobie równych w PLK, a tu trzeba będzie sie zmierzyc z Ottisem Hillem który w niczym im nie ustępuje.

Prokom po prostu musi zachować twarz w tym spotkaniu, wypruwanie flaków z siebie i z Dalmau przed PO nie byloby zbyt madrym krokiem. Inna sprawa, ze trener-motywator i tak pewnie nic by nie wymyslil. Dla mnie Anwil 1 bez dwóch zdań, choc oczywiscie wygrana PRokomu nie bedzie zadna sensacja i trzeba sie z tym liczyc.

Co do innych spotkan, to mysle ze Czarni chca grac z Anwilem, Stal ze Ślaskiem, a Polpak wiem, że nie chce grać ze Slaskiem - choc nie sadze by dzisiaj jakos specjlanie kombinowali. Bedzie co ma byc.

Do góry
#1107584 - 04/04/2007 17:52 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: muppet]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Zeby wygrac ten mecz we Wloclawku, Prokom musi sie naprawde solidnie zmobilizowac i walczyc o każdą piłkę

Wypowiedz Hukica za plk.pl:
"- Ten mecz nie ma już dla nas znaczenia. Oczywiście postaramy się wygrać, bo zwycięstwo z Anwilem to zawsze jakiś tam prestiż, ale dla nas w tej chwili ważniejsza będzie już pierwsza runda play-off. Na tym musimy się skupić, a to co się stanie we Włocławku, nie ma żadnego znaczenia – tłumaczy przed meczem Jasmin Hukić."

Nie twierdze, ze bedzie masakra i jakies poddanie meczu walkowerem, ale jak oni maja to wygrac, skoro Kijek nie umie zmobilizowac zespolu nawet na naprawde wazne spotkania :?

Do góry
#1107661 - 04/04/2007 18:40 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: muppet]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
no i namieszaliście mi w głowach tym meczem Anwilu i chyba High Stake na Prokom juznie pójdzie. Dalej podtrzymuję to co pisałem, ale zagram Prokom za mniejszą kaskę :))

jedyny argument który tak naprawdę do mnie trafia to brak Atkins, który jest naprawdę podporą Prokomu. ale i tak moim zdaniem Prokom wygra \:\)

Do góry
#1107721 - 04/04/2007 19:24 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Panowie generalnie wszystko juz chyba zostalo napisane, wiec nic tu po mnie, ale... no wlasnie. Mimo wszystko postaram sie Wam pomoc \:\)

Jutro gram zdecydowanie na Anwil, chociaz nie trawie tego zespolu to jednak w bukmacherce nie ma sentymentow i wszystko przemawia za Anwilem w jutrzejszym meczu. Moze sie wydawac ze oba zespoly juz o nic nie graja, ale prawda jest zupelnie inna. Anwil to swego rodzaju wojownicy, dla ktorych liczy sie tez prestiż a chec zemsty tez daje o sobie znac. Mysle, ze zrobia wszystko by wygrac z mocno osłabionym Prokomem, ktory ten mecz potraktuje ulgowo ze wzgledu na brak wartosciowego zmiennika dla Dalmau. Pod koszem tez nie bedzie łatwo dla Prokomu, bo Hill nie da sobie w kasze dmuchac, a i Jagodnik, ktory ma cos do udowodnienia powinien dolozyc cenne punkty i zbiorki, ktorych to ostatnio ma calkiem sporo.

Igor chyba chce grac z Anwilem w PO, wiec dzis mozna pomyslec o graniu Czarnych. Dla mnie Turów juz o nic nie walczy i chca sie spokojnie przygotowac na faze PO.

Z kolei wszem i wobec ogłaszam iz odradzam granie Polpaku dzis. Oba zespoly jeszcze graja o 5 msc w PO a na hali w Grudziadzu moze dziac sie wszystko. Sami wiemy co moze byc jak jednemu z zespolow nie siedzi 3... Cuda na kiju, wiec odpuszczam.

No i moj łakomy kasek na dzis czyli mecz Polpharmy z Polonia.

Polpharma gra dzis o nic i generalnie chcialaby pewno zeby ten mecz sie w ogole nie odbyl, natomiast Polonia szalenie potrzebuje punktów, ktore beda bezcenne w walce o utrzymanie a Kaminski wszem i wobec zapowiada ze chce wielkiego kosza w Stolicy Polski.

NAJPRAWDOPODOBNIEJ nie zagra Harrington, ktory wroci dopiero na PO. Dzis sporo eksperymentów w skladzie. Leończyk wyjdzie w 5 piatce, a jego zadanie bedzie polegalo na kryciu... Reynoldsa ;\)

Dzis duzo zagraja zmiennicy i gracze mlodzi, wiec handi na Polonie wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem o ktore sie pokusze \:\)

pzdr

Do góry
#1107774 - 04/04/2007 19:42 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
hokuy Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 1339
Skąd: Zielona Góra
Widzę, że kolejni samobójcy, grać przeciwko Prokomowi LOL.
Może anwil o coś walczy, może Prokom ten mecz ma w du... Ale oglądacie czasem mecze Prokomu?..., przecież to co oni zrobili ze Śląskiem w pierwszej połowie to poezja, a Wrocław poziomem równy Włocławkowi. Jeżeli Sopocianie zagrają chociażby na takim samym poziomie jak w meczu ze Śląskiem nie widzę szans dla Anwilu. W DBE liczy się tylko Prokom, potem długo długo nic i na siłę nie ma się czego doszukiwać. Dalmau jutro na pełnej! Aha pisałem już kiedyś jak chcecie wyładowywać się na Panu Kijewskim to otwórzcie sobie jakiś temacik "Skargi i zażalenia" i po problemie.
Pozdrawiam.

Do góry
#1107792 - 04/04/2007 19:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: hokuy]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Ja ogladalem ;\)

Dalmau oddychal pod koniec rekawami juz, nie ma mowy by wytrzymal ten mecz tak jak ostatni. Otasevic zabiega go na smierc \:\)

Nie mowie ze Prokom jest bez szans, bo to zawsze Prokom, ale wedlug mnie ze Slaskiem nie zagrali rewelacyjnie. To WKS pudłował jak w transie, a do tego jeszcze rzuty wolne... n/c

Ja gram Anwil, a co mi tam.

Do góry
#1107812 - 04/04/2007 19:58 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Ja tez ogladalem ten mecz i gdyby nie 2 proste straty Deana Olivier-a przy 3 pkt roznicy w koncowce meczu ( oddanie pilki proste w rece przeciwnika ) , badz lepsze wykonywanie osobistych ( cos z 10 nietrafionych ) badz trojek ( jak dobrze pamietam 2 na 20 ) to wynik bylby otwarty i wcale Prokom nie musial wygrac.

Do góry
#1107816 - 04/04/2007 19:59 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: hokuy]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
shane - dodatkowa sprawa jest taka, że... Turow moze chciec, zeby Czarni zagrali z Anwilem \:\) Kto wie czy to nie bedzie mecz pt. 'wszyscy chcemy przegrac' A tak serio to Czarni 1, tak mnie się zdaje.

pana hokuy nawet nie skomentuje bo o czym tu rozmawiać, skoro nie używa żadnych argumentów :/

Mogę tylko zapytać w sprawie Pana Kijewskiego i naszej niesprawiedliwej nagonki na niego. W skali od 1-5 oceń:
a) przedsezonowe decyzje transferowe Eugeniusza K.
b) sposób gry w ataku Prokomu
c) umiejetnosc motywowania graczy przed i w trakcie meczu
d) bronienie wyrobionej przewagi/nadganianie rywali w trakcie meczu
e) umiejetnosc stworzenia team spirit
f) decyzje transferowe w trakcie sezonu
g) umiejetnosc wyboru gry strefą/każdy swego w trakcie meczu i stosowanie obrony match up (chociaz raz sprobowali ?!?!?!!)
h) wykorzysytanie time-outów i przerw w grze

wiecej nie wymieniam, jak bedzie trzeba to dopiszę.

Do góry
Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Skorpion BB, rafal08, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 3970 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582116 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49