Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#705955 - 01/11/2006 12:20 Bany i ostrzeżenia - dyskusja.
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
propozycje userów, dotyczące banowania i ostrzegania łamiących regulamin.

proszę nie zaśmiecać tematu z listą!

pzdr

Do góry
#779003 - 11/12/2006 17:29 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Llama tylko karać i karać -byście pochwalili czasami kogoś
\:D

Do góry
#788286 - 15/12/2006 21:09 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: gryzonko]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
to ja mam pytanie, czy moglbym sie dowiedziec za co dostalem ostrzezenie? \:D dostalem je pare miesiecy temu, ale nie wiem dokladnie kiedy i za co, pytalem sie juz kilka razy, ale nigdy odpowiedzi nie dostalem, to moze teraz ktos mi odpisze?

ZA CO JA MAM OSTRZEZENIE ? \:\)

Do góry
#808698 - 23/12/2006 23:45 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: yaaho]
P!T3R Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 13213
Skąd: Żeszuf :P
Originally Posted By: yaaho
to ja mam pytanie, czy moglbym sie dowiedziec za co dostalem ostrzezenie? \:D dostalem je pare miesiecy temu, ale nie wiem dokladnie kiedy i za co, pytalem sie juz kilka razy, ale nigdy odpowiedzi nie dostalem, to moze teraz ktos mi odpisze?

ZA CO JA MAM OSTRZEZENIE ? \:\)

Ja też bym bardzo chcial wiedzieć za co \:\) ?? Prosze o sprecyzowanie \:\) jasno \:\) bo nia kapuje \:\)

Do góry
#809507 - 24/12/2006 15:27 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: P!T3R]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
i ja patrze na liste i też mam ostrzeżenie i nie wiem za co \:o a co ciekawe żaden moderator nie ma ostrzeżenia \:D \:D \:D korupcja!!!!

Do góry
#809531 - 24/12/2006 16:11 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: rybek]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.

Do góry
#809763 - 24/12/2006 23:10 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: rybek]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: rybek
i ja patrze na liste i też mam ostrzeżenie i nie wiem za co \:o a co ciekawe żaden moderator nie ma ostrzeżenia \:D \:D \:D korupcja!!!!


Ja mam 8 \:D
idzcie juz spac chyba ze uwazacie ze Wam cichaczem dopisujemy \:D

Do góry
#812336 - 26/12/2006 22:52 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Fro_Lech]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Fro_Lech
Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.


hmmmmmm, chyba nie chcesz napisac, ze dajecie ostrzezenia i nie macie wgladu za co bylo te ostrzezenie dane? :/

Do góry
#812378 - 27/12/2006 00:04 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: yaaho]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Fro_Lech
Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.


hmmmmmm, chyba nie chcesz napisac, ze dajecie ostrzezenia i nie macie wgladu za co bylo te ostrzezenie dane? :/


\:D

Na bank mają

Do góry
#813106 - 27/12/2006 15:44 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Stoin]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Stoin
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Fro_Lech
Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.


hmmmmmm, chyba nie chcesz napisac, ze dajecie ostrzezenia i nie macie wgladu za co bylo te ostrzezenie dane? :/


\:D

Na bank mają


watpie, skoro od 15 grudnia nikt nie raczyl mi napisac za co ja mam te ostrzezenie \:D

Do góry
#813115 - 27/12/2006 15:49 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: yaaho]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
A myslisz ze my pamietamy?
Zawsze jest wypisany powod, i po jakims czasie lista jest uzupelniana, a posty kasowane, gratuluje jesli dopiero teraz sobie o tym przypomniałes.

Do góry
#814450 - 27/12/2006 20:59 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: lupus]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: lupus
A myslisz ze my pamietamy?
Zawsze jest wypisany powod, i po jakims czasie lista jest uzupelniana, a posty kasowane, gratuluje jesli dopiero teraz sobie o tym przypomniałes.



czyli mam sobie prewencyjnie sprawdzac liste "co jakis czas" i patrzec czy nie dostalem za cos przypadkiem ostrzezenia? chyba sobie zartujesz \:D
a co do przypominania sobie o tym teraz to widze, ze nawet modzi maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem....

moj post w tym temacie:

Originally Posted By: yaaho
to ja mam pytanie, czy moglbym sie dowiedziec za co dostalem ostrzezenie? \:D dostalem je pare miesiecy temu, ale nie wiem dokladnie kiedy i za co, pytalem sie juz kilka razy , ale nigdy odpowiedzi nie dostalem, to moze teraz ktos mi odpisze?

ZA CO JA MAM OSTRZEZENIE ? \:\)


polecam przeczytac kilka razy pogrubiony tekst


zawsze myslalem, ze jesli komus jest dawane ostrzezenie lub ban to jest to "gdzies" notowane za co, tak wiec spytam sie (jesli mozna, choc watpie, ze ktos odpowie) PO CO SA TE OSTRZEZENIA!!!!!!?????? skoro sie kogos "ostrzega" to robi sie to po to, zeby ten ktos tego drugi raz nie zrobil, zeby widzial, ze cos jest nie tak, a jak przegladam sobie liste raz na 6-7 miesiecy i zobacze, ze mam 1 czy 2 ostrzezenia TO CO MI TO DA???????......NIC!!!!!!!!!! bo bede dalej robic to co robilem nie wiedzac o swoim popelnionym nie wiadomo kiedy bledzie, aha i ten temat, w ktorym ma sie niby toczyc "dyskusja" o banach i ostrzezeniach to po co jest? tu i tak sie nie mozna niczego dowiedziec, ani skomentowac...

jak komus sie nie chce czytac calej mojej wypowiedzi to zadam pytania w niej zawarte jeszcze raz: \:\)

-po co jest system banow i ostrzezen?
-po co jest temat do dyskusji o nich?
-(i spytam sie jeszcze raz) za co ja mam te ostrzezenie?

Do góry
#814462 - 27/12/2006 21:03 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: yaaho]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Za łamanie regulaminu, pasi? \:\)

Do góry
#814491 - 27/12/2006 21:12 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: lupus]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: lupus
Za łamanie regulaminu, pasi? \:\)


widze, ze polityka Ci obca nie jest \:\)


na moje pytania, ktore zadalem post wyzej i tak nie spodziewalem sie odpowiedzi, bo nie ma co sie oszukiwac, ze system banow i ostrzezen na tym forum jest beznadziejny \:\) polecam przemyslec jakies zmiany \:\) pozdro

Do góry
#814496 - 27/12/2006 21:17 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: yaaho]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: lupus
Za łamanie regulaminu, pasi? \:\)


widze, ze polityka Ci obca nie jest \:\)


na moje pytania, ktore zadalem post wyzej i tak nie spodziewalem sie odpowiedzi, bo nie ma co sie oszukiwac, ze system banow i ostrzezen na tym forum jest beznadziejny \:\) polecam przemyslec jakies zmiany \:\) pozdro


Ja polecam wiecej rozsadku:)
Nie moj problem ze nie wiesz jaki jest regulamin, ze nie wiesz czy cos zrobiles zle czy nie.
Regulamin obowiazuje wszystkich i jego nie znajomosc nie powoduje ze Cie nie dotyczy.
Nie pamietam ani nie mam zamiaru pamietac za co ktos dostal ostrzezenie ale skoro dostal to nie dostal go z kapelusza.

Skoncz juz dyskusje jesli laska.

Do góry
#814620 - 27/12/2006 22:35 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Biszop]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Biszop

Ja polecam wiecej rozsadku:)
Nie moj problem ze nie wiesz jaki jest regulamin, ze nie wiesz czy cos zrobiles zle czy nie.
Regulamin obowiazuje wszystkich i jego nie znajomosc nie powoduje ze Cie nie dotyczy.
Nie pamietam ani nie mam zamiaru pamietac za co ktos dostal ostrzezenie ale skoro dostal to nie dostal go z kapelusza.

Skoncz juz dyskusje jesli laska.


a czy ja kaze Ci pamietac za co dostalem ostrzezenie? jesli tak to zacytuj ten fragment....

zasugerowalem zapisywanie tego gdzies...

a co do konczenia dyskusji to skoncze ja wtedy kiedy ten temat zostanie zamkniety, bo wedlug mnie od tego on wlasnie jest i stad slowo "dyskusja" w jego nazwie zeby takowa byla prowadzona

Do góry
#815527 - 28/12/2006 16:07 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: yaaho]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Gdy dostajesz ostrzeznie zawsze jestes o tym poinformowany, w poscie(cytat).

Potem jest wrzucane info o tym wraz tematem i powodem w ten dział, to, ze zagladasz tu raz na 7 miesiecy to nie moj, tylko Twoj
problem.

Przetrzep swoje 6,5k postow to znajdziesz zapewne \:\)

Do góry
#822101 - 31/12/2006 01:33 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: lupus]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
fakt faktem jak wspomniał yaaho, że system ostrzeżeń jest na tym forum słabo opracowany, bo żeby zobaczyć to że samemu się dostalo ostrzeżenie trzeba co jakiś czas przeczesywać ten temat.

Do góry
#847173 - 09/01/2007 18:33 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Baqu]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Re: Bany i ostrzeżenia - Lista. [Re: rafal08]
Vendetta Vendetta
Pooh-Bet-at-home


Zarejestrowany: 05/01/2006
Wiadomości: 2255
Loc: Szczecin Prosze uzasadnienie mojego ostrzezenia.

O to komentarz dla niezrozumialej i skandalicznej dla dla mnie sytuacji.

Jesli chodzi o mnie to moze sie ona zakonczyc juz teraz \:\)

rafal08 pamietam Cie jak jeszcze kilka miesiecy temu ( dwa czy trzy ) byles normalnym userem potem Llama zatrudnil Cie jako pomocnika do "czystek" na quasi i sie wczules w role(sprawdziles sie i chyba odnalazles swoja zyciową pasje) \:\)
Nie no wiem ze ludzie maja rozne charaktery ale jednak nie rozumiem co kieruje takimi jak Ty... i w ogole nie rozumiem skad sie biora tacy ludzie
Co ja takiego robie? nie wdziales chyba co sie dzialo w moim temacie kilka tygodni temu \:\) gdzie wtedy byles? \:D moze Scobas i Svart to kumple z Twojej " paczki". Nie widzisz nazwy tematu Scobasa "Tendettne typy"? nic Ci to nie mowi prawda? jesli nie uwazasz tego za obraze pod moim kierunkiem to jestes slepy \:\)
o to moj prv do 'Pana'Scobasa:
"Czlowieku grasz taka zenade ze szkoda gadac a zeby twoj temat byl bardziej popularny dales nazwe nawiazujaca do mojego nicku - jestes poprostu zalosny \:\) Podaj reke Svartowi bo pasujecie do siebie "
Wielkie halo prawda? Wyrazilem swoja subiektywna opinie nie uzywajac zadnego wulgaryzmu a Ty chcesz mnie banowac? \:\)
Dostalem ostrrzezenie za priva \:D co sie porobilo........ brak slow
Pozdrawiam wszystkich spoleczniakow i konfidentow z mecz.pl \:\)
Top Edit Reply Quote Szybka odpowiedź Quick Quote Notify Moderator Email Post




#847134 - 6 minut 55 sekund temu Re: Bany i ostrzeżenia - Lista. [Re: Vendetta]
Vendetta Vendetta
Pooh-Bet-at-home


Zarejestrowany: 05/01/2006
Wiadomości: 2255
Loc: Szczecin http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=845863&page=1&fpart=10
o to link do tematu na quasi w ktorym rafal oznajmil mi ze mam ostrzezenie i podal argumenty ktore go sklonily do tego by mi je dac \:D Nie wiem co tu sie dzieje ale to nie jest normalne.
Top Edit Reply Quote Szybka odpowiedź Quick Quote Notify Moderator Email Post




#847168 - 33 sekund temu Re: Bany i ostrzeżenia - Lista. [Re: Vendetta]
Lord Devastator Lord Devastator
old hand


Zarejestrowany: 11/03/2006
Wiadomości: 1078 Ja bym osobiscie Vendette mowiac niegrzecznie wyprosil z tego forum od jakiegos czasu wokol jego osoby unosi sie nieustanny smrodek - to jakis ciemny typek, nie wiem moze sprzedawal jakies lewe typy czy lewe ustawki w kazdym razie robi wiele zamieszania a jak napisalem o jego roli w naganianiu owieczek na FC Koln to sie tlumaczyl tak, ze trzylatkowie mogli uwierzyc w takie brednie.
Nie wiem jakie ciemne interesy on prowadzi ale widze ze zaklady i temat ustawionych rzekomych meczow odgrywaja wazna role i zajmuja poczesne miejsce w jego zyciu.
Pewnym jest jednak, ze nie jest to jakis powazny bonz mafijny, na jakiego sie stylizuje, bo gdyby tak bylo to ustawki by po prostu wchodzily i bylby bohaterem forum wiec nie ma sie co obawiac konsekwencji ze strony camorry czy Cosa Nostry jesli sie pisze to co ja. Najwyrazniej chlopak usiluje podpinac sie pod trendy, zaklada kilka nickow (Al Capone to ta sama osoba jakby ktos nie wiedzial, szkoda ze tak pozno na to wpadlem) i ogolnie kreca go takie podchody i zabawy.
Prosze rozwazyc usuniecie tego usera z forum wraz z zablokowaniem IP a jesli ma neostrade napisaniem skargi do TP, gdyz wyzwala niepotrzebne emocje, od jakiegos czasu koncentrujac sie na osobistych docinkach.
Jesli kto chce moze sie pod tym podpisac, mam nadzieje ze wieksza liczba podpisow wplynie na powazniejsze zastanowienie sie Moderatorow nad usunieciem tego pana z forum
Z powazaniem

Do góry
#847197 - 09/01/2007 18:38 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Ja bym osobiscie Vendette mowiac niegrzecznie wyprosil z tego forum od jakiegos czasu wokol jego osoby unosi sie nieustanny smrodek - to jakis ciemny typek, nie wiem moze sprzedawal jakies lewe typy czy lewe ustawki w kazdym razie robi wiele zamieszania a jak napisalem o jego roli w naganianiu owieczek na FC Koln to sie tlumaczyl tak, ze trzylatkowie mogli uwierzyc w takie brednie.
Nie wiem jakie ciemne interesy on prowadzi ale widze ze zaklady i temat ustawionych rzekomych meczow odgrywaja wazna role i zajmuja poczesne miejsce w jego zyciu.
Pewnym jest jednak, ze nie jest to jakis powazny bonz mafijny, na jakiego sie stylizuje, bo gdyby tak bylo to ustawki by po prostu wchodzily i bylby bohaterem forum wiec nie ma sie co obawiac konsekwencji ze strony camorry czy Cosa Nostry jesli sie pisze to co ja. Najwyrazniej chlopak usiluje podpinac sie pod trendy, zaklada kilka nickow (Al Capone to ta sama osoba jakby ktos nie wiedzial, szkoda ze tak pozno na to wpadlem) i ogolnie kreca go takie podchody i zabawy.
Prosze rozwazyc usuniecie tego usera z forum wraz z zablokowaniem IP a jesli ma neostrade napisaniem skargi do TP, gdyz wyzwala niepotrzebne emocje, od jakiegos czasu koncentrujac sie na osobistych docinkach.
Jesli kto chce moze sie pod tym podpisac, mam nadzieje ze wieksza liczba podpisow wplynie na powazniejsze zastanowienie sie Moderatorow nad usunieciem tego pana z forum
Z powazaniem

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, igea23), 3127 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581509 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49