Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#879325 - 20/01/2007 10:41 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: GSE]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jak nas nie wywalą to będzie to bardzo dobra decyzja.

Natomiast jeśli FIFA/UEFA nas wywali i reprezentacja zostanie wyrzucona z eliminacji do Euro 2008, to będzie to najgłupszy ruch i tak już głupiego rządu.

Do góry
Bonus: Unibet
#879342 - 20/01/2007 10:46 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: GSE]
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
TYLKO nie Greń gorszej ku*rwy nie ma :/ to juz po pilce by bylo w tej sytuacji wolalbym listkiewicza od niego wiem cos o tym bo jest z rzeszowa...

Do góry
#879380 - 20/01/2007 10:57 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Kuba88]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Jak mozna nazwac człowika tak jak ty go nazwałeś?? Powiedz nam co wiesz co zrobił ci Greń? Ze jestes z Rzeszowa to co znasz go osobiscie?

NIE dla "brudnej" polityki w piłce.

Do góry
#879445 - 20/01/2007 11:22 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Conrad]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: Conrad
Jak nas nie wywalą to będzie to bardzo dobra decyzja.

Natomiast jeśli FIFA/UEFA nas wywali i reprezentacja zostanie wyrzucona z eliminacji do Euro 2008, to będzie to najgłupszy ruch i tak już głupiego rządu.

ja mam podobnie ambiwalentne odczucia!

Do góry
#879482 - 20/01/2007 11:36 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: gremlin]
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
o matko, jeszcze kandydatem chce byc czarnecki,
juz nawet pzpn chca upolitycznic,
jeszcze ludzie zatesknia za listkiewiczem,
przeciez za jego kadencji bylismy 2 razy w MS, szanse na organizacje euro, kiedys nie do pomyslenia,
a ze wyszla afera korupcyjna- a co?wierzycie ze za dziurowicza jej nie bylo? jasne ze byla tyllko nie bylo szans sie dobrac do osob skorumpowanych.

pozatym znajomosci listkiewicza nepwno nam pomagaja, a napewno nie przeszkadzaja.

a wejdzie taki czarnecki to sie juz wogole zamkniemy na swiat i europe jak nasz chory rzad.

ja osobiscie jestem przeciwko decyzji jaka podjal minister lipiec(a czy on czasem nie byl przylapany na stosowaniu dopingu?)

chorych ludzi trzeba wywalic ale chyba odpowiedzialnosc zbiorowa to nie to, co powinno sie wydarzyc.

czy ktos z was chcialby pojsc do wiezienia bo jego wspollokator okazal sie np zlodziejem albo jakims innym bandyta?

Do góry
#879511 - 20/01/2007 11:48 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: PJ_8]
miazoo Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2006
Postów: 1577
Originally Posted By: PJ_8
Jak mozna nazwac człowika tak jak ty go nazwałeś?? Powiedz nam co wiesz co zrobił ci Greń? Ze jestes z Rzeszowa to co znasz go osobiscie?

NIE dla "brudnej" polityki w piłce.
Bo kolega jest z Mielca a Mielec z Rzeszowem ladnie mowiac sie nie lubi \:D niektorzy tak maja ze uslysza jakies miasto lub nazwe klubu to zaczynaja wypisywac glupoty \:\)

Do góry
#879637 - 20/01/2007 12:30 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: PJ_8]
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Originally Posted By: PJ_8
Jak mozna nazwac człowika tak jak ty go nazwałeś?? Powiedz nam co wiesz co zrobił ci Greń? Ze jestes z Rzeszowa to co znasz go osobiscie?

NIE dla "brudnej" polityki w piłce.
ojj sorry ten gosc juz nie jeden raz ustawail sedziow z rzeszowa w meczach ktore musielismy przegrac bo pasowalo im zeby Stal Mielec nie awansowalo dziwne ale sedzia byl z rzeszowa a "przypadkiem" zdarza sie tak ze obserwatorem meczu jest brat glownego sedziego ale to napewno zbieg okolicznosci...nie no zdarza sie...Stal pojechala do przeworska na meczyk niedawno a gospodzarzy nie bylo dowiedzieli sie dopiero tam ze mecz odwolany potem byl drugi termin tez przelozony z niewiadomo jakis przyczyn a kiedy Stal zglosila to do zwiazku to Gren i banda ustalila nowy termin jakby nigdy nic...duzo by pisac ale bylo bardzo wiele sytuacji takich ktore napewno nie sa czyste z zasadami...wiec to mialem na mysli a nie ze jest z Rzeszowa jeb*ie mnie to moze byc ale zeby byl obiektywny ...

Do góry
#879641 - 20/01/2007 12:31 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: miazoo]
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Originally Posted By: miazoo
Originally Posted By: PJ_8
Jak mozna nazwac człowika tak jak ty go nazwałeś?? Powiedz nam co wiesz co zrobił ci Greń? Ze jestes z Rzeszowa to co znasz go osobiscie?

NIE dla "brudnej" polityki w piłce.
Bo kolega jest z Mielca a Mielec z Rzeszowem ladnie mowiac sie nie lubi \:D niektorzy tak maja ze uslysza jakies miasto lub nazwe klubu to zaczynaja wypisywac glupoty \:\)
nie o to akurat chodzi w tej sytuacji ze jestem Z Mielca a on z Rzeszowa...to sprawa jak napisalem powyzej

Do góry
#879642 - 20/01/2007 12:31 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: miazoo]
Klakier Offline
old hand

Meldunek: 22/02/2005
Postów: 1175
No akurat w podkarpaciu to ustawiają specjalnych sędziów do ważnych meczy \:\)

Do góry
#879771 - 20/01/2007 13:07 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Klakier]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65046,3863766.html

Jeszcze tylko tego ziomka tutaj brakowało...

Do góry
#879784 - 20/01/2007 13:09 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Szewa]
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
wstydzilby sie jakis ziomek listkiewicza cche zalagodzic wszytko zeby nic nie szalal nowy prezes i jakiegos gostka od siebie dac chce listkiewicz bez przesady ;/

Do góry
#879813 - 20/01/2007 13:15 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Kuba88]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Wreszcie zarząd PZPN będzie mógł bez żadnych przeszkód pójść do jakiegś naziemniaka \:p

Do góry
#879815 - 20/01/2007 13:16 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: micha$]
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Originally Posted By: micha$
Wreszcie zarząd PZPN będzie mógł bez żadnych przeszkód pójść do jakiegś naziemniaka \:p
nie bo teraz to nie chodzili bali sie pewnie \:D oni wiecej grali niz my \:p

Do góry
#880222 - 20/01/2007 15:28 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rycerz_83]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: rycerz_83
o matko, jeszcze kandydatem chce byc czarnecki,

chorych ludzi trzeba wywalic ale chyba odpowiedzialnosc zbiorowa to nie to, co powinno sie wydarzyc.

czy ktos z was chcialby pojsc do wiezienia bo jego wspollokator okazal sie np zlodziejem albo jakims innym bandyta?

Jeśli chodzi o odpowiedzialnośc zbiorową to im to nie przeszkadzało w zamykaniu stadionów a teraz wielki lament bo wsród zarzadu znalazła sie jedna czarna owca (jak to mawiał 2 lata temu pan Listkiewicz) :)a oni ich rozwiazuja
Rycerz a kto chce ich wszystkich wsadzac do wiezienia ??wsadza tylko tych którzy ustawiali mecze a Ci którzy na to zezwalali lub tego nie widzieli nie powinni pełnic tak odpowiedzialnych funkcji!!!!!!
A to ze nie zagramy w zadnych pucharach zadna strata szkoda patrzec jak nasze krajowe potegi przegrywaja z druzynami z Białorusi czy Gruzji!!!!
P.S
Mistrzostw Europy i tak bym nam nie przyznali bo stadionowi huligani odpalaja race na trybunach \:\)

Do góry
#881347 - 20/01/2007 21:30 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Podroznik]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Tylko nie Czarnecki! To byłaby katastrofa. 100 razy bardziej wolę Listkiewicza.

Do góry
#885128 - 22/01/2007 00:48 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: z o ® r o]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Obiecana odpowiedź dla DJ Sosny

Skutki
FIFA zawiesi Polskę w prawach członkowskich - to jest pewne !
FIFA nie toleruje bowiem ingerencji władz państwowych w działalność narodowych związków piłkarskich
Lipiec pokazał, że ma to gdzieś, że dobro piłki nożnej ma w serdecznym poważaniu
Zresztą Lipiec jest tu marionetką i gdyby tego nie zrobił, to sam straciłby stołek, na który zresztą nie zasługuje, bo niby czym on się zasłużył ?
Czystki czystkami, ale jeśli nasza piłka ma się rozwijać, to nasi kopacze muszą brać udział w rozgrywkach międzynarodowych
A do tego potrzebna jest pełna akceptacja postanowień FIFA z naszej strony
Chodzi dokładnie o zmianę artykułu 23 ustawy o kulturze fizycznej, który dopuszcza możliwość zawieszenia władz PZPN przez organy państwowe
I do zawieszenia właśnie doszło przy wprowadzeniu kuratora !
FIFA już od długiego czasu bezskutecznie próbuje doprowadzić do tego, aby ten artykuł zniknął z ustawy
Nowe wybory, które obiecuje Rusko, niewiele zmienią
Po pierwsze - artykuł 23 ustawy przecież zostanie
Po drugie - FIFA nie zaakceptuje nowych władz PZPN, wybranych z inicjatywy organu, którego nie uznaje !
- Polska reprezentacja długo nie zagra na arenie międzynarodowej, raczej nie zagra już w eliminacjach ME
- nie będzie mogła nawet grać meczów towarzyskich z zagranicznymi drużynami, to grozi karami dla ewentualnych rywali Polaków
- Polska nie będzie reprezentowana na kongresie sprawozdawczo-wyborczym UEFA w Duesseldorfie ( za tydzień ), bo Ruski nikt tam nie wpuści
- kary dotkną też innych reprezentacji - Globisz nie pojedzie z reprezentacją do Kanady na mundial 20-latków
Nasze kluby w rozgrywkach już nie grają, więc stratą to nie będzie, pod warunkiem, że zostaniemy odwieszeni do następnych pucharów
Organizacji ME 2012 i tak byśmy nie dostali, bo z czym do ludzi, więc stratą też to nie jest, choć politykom trochę reklamy by się przydało...

Reasumując
Jeśli Polska chce być członkiem FIFA i UEFA to musi bezwzględnie podporządkować się ich postanowieniom i zapisom
Teraz te przepisy pogwałcone
Gorsze jest jednak to, iż Lipiec OTWARCIE mówi o tym, iż furtka w postaci artykułu 23 ustawy o kulturze fizycznej POZOSTANIE, bo on chce mieć kontrolę nad innymi

dyscyplinami sportu !
A TEN NUMER NIE PRZEJDZIE !
W mojej opinii - korupcja tu tylko pretekstem - choć WCALE NIE TWIERDZĘ, ŻE JEJ NIE MA I ŻE NIE NALEŻY Z NIĄ WALCZYĆ
Dla mnie jest to decyzja polityczna, polegająca na podporządkowaniu sobie PZPN-u
Tu miały polecieć głowy - szczególnie głowa Listkiewicza
I to było widać od dłuższego czasu
Nie udało się na niego nic znaleźć, więc odwołano się do "odpowiedzialności zbiorowej"

cdn.

Do góry
#885153 - 22/01/2007 01:24 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Obiecana odpowiedź dla DJ Sosny cd.

Czy można było poczekać do 31 marca na zjazd zaproponowany przez Listkiewicza ?
Ja uważam, że nie tylko można było, ale trzeba było !
Argument DJ Sosny, że wtedy by wybrano 80% tych, co byli, mnie nie przekonuje
A skąd taka pewność ?
Zjazd wyborczy, który zwoła Rusko, będzie nadzwyczajny tylko z nazwy !
Na nim znów władzę przejmą starzy działacze - nieudolni, zdeprawowani, nieodpowiedzialni - oczywiście nie wszyscy
To oni będą głosować !
Nic się nie zmieni, poza tym, ze według nowego statutu działaczy będzie mniej - to wszystko
Istnieje też drugie rozwiązanie - narzucenie woli przez Rusko i jego ludzi
I narzucenie ludzi, co jest gorsze, ale bardzo prawdopodobne
Kandydatów już mamy - vide Czarnecki, choć to chyba dopiero początek folkloru, bo podobne rzeczy dzieją sie w polityce
... będę na zjeździe PZPN kandydował na prezesa Związku. Minister Lipiec powiedział dziś, że potrzeba PZPN-owi nowych ludzi. Jestem właśnie jednym z nich.
Będę więc kandydował, choć z góry deklaruję współpracę z każdym, kto zostałby prezesem - a nie nazywa się Ryszard Czarnecki - i chce realnych zmian w polskiej

piłce" - ujawnia swoje plany eurodeputowany...
Jego zdaniem najważniejsze zadania, które stoją przed PZPN to konkretna walka z korupcją, wprowadzenie nowych mechanizmów finansowych korzystnych dla rozwoju

polskiego futbolu i nowy program szkoleniowy dla młodzieży
Czyli puste slogany, bo gość niczego nie ma do zaproponowania, chce tylko stołka, bo w Samoobronie nie wypłynie
Wprowadzenie mechanizmów finansowych to akurat nie jest rola prezesa PZPN
Tu rola państwa i mi się też coś takiego marzy, ot choćby na wzór Turcji
U nas teraz jest tak jak z tym piekarzem, który dawał za darmo i jeszcze musiał zapłacić podatki ( VAT bodajże ) i zbankrutował
Ci, którzy sponsorują polski sport są w podobnej sytuacji

Wracając do tematu
Byłbym w stanie uwierzyć, gdyby ktoś mi odpowiedział, skąd wziąć nowych, kompetentnych działaczy, sędziów, kwalifikatorów, itp.
Tacy ludzie, oczywiście, są
Pytanie tylko, czy dojdą do władzy?
Nawet jak przyjdą nowi, to nie będą lepsi od poprzednich - vide spółki skarbu państwa i obsada stanowisk, vide urzędy, itp.
Widać, że do sprawowania władzy w PZPN szykuje się Wrocław - Rusko, Czarnecki, parę innych nazwisk
Do Wrocławia nic nie mam, ale kompetencje Rusko i Czarneckiego są wątpliwe
Rusko ma już we władaniu Ekstraklasę
To ta spółka odpowiada od pewnego czasu za rozgrywki I ligi, a więc sędziowanie, afery. itp.
Rola PZPN w chwili obecnej - to reprezentacje, niższe szczeble rozgrywek i piłka młodzieżowa
Taki jest podział !
Decyzje Ruski są dla mnie zagadką

W mojej opinii nowi ludzi nie będą wcale lepsi od starych
Oczywiście, parę nowych osób wypłynie
Ale też Lipiec sporo osób zniechęcił i obawiam się, iż oni długo nie wrócą do piłki, być może wcale
Dla mnie, a sądzę, że ze szkodą dla polskiej piłki, będzie brakować:
Jerzego Engela - wiceprezesa ds szkolenia,
Grzegorza Laty,
Henryka Kasperczaka,
Antoniego Piechniczka,
Andrzeja Strejlaua
Potraktowani zostali oni jak bydło, jak śmiecie
Wątpię, by któryś z nich był zamieszany w afery korupcyjne ( choć Kołtoń zwalczają Engela )
Każdy z nich ma ogromny wkład w polską piłkę - czy ktoś tego chce, czy nie
To jest poza dyskusją
Ja na ich miejscu bym się wypiął, bo to co zrobił Lipiec, było poniżej jakiegokolwiek poziomu przyzwoitości

Reasumując
Nie tak się walczy z korupcją !
I OD TEGO NIE JEST MINISTER SPORTU, ALE SĄDY I PROKURATURA !!!

Lipiec poszedł po trupach, bo taki dostał rozkaz
Wkrótce on i tak wyleci, bo swoje zrobił

Do biletów na MŚ nie będę się odnosić, bo to jest pikuś w obliczu tego, o co tu idzie walka

Nie wiem, co będzie dalej, jak to wszystko się potoczy
Wiem natomiast jedno:

STRZELILIŚMY SOBIE SAMOBÓJA !

Do góry
#885171 - 22/01/2007 01:37 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Na tle innych decyzji personalnych obecnej władzy działania Lipca są aż zaskakująco trafne i uczciwe!

Gdyby naprawdę chciał przejąć władze w związku to komisarzem byłby od razu Rysiu Czarnecki, obecny poseł Wójcik, spocony Janek albo jakikolwiek inny partyjny aparatczyk.
Rusko w swojej karierze związany był w jakiś sposób z politykami praktycznie każdej opcji, prezesem Ligi Polskiej nie wybrali go ludzie przypadkowi, ale prezesi klubów piłkarskich - trudno naprawdę o lepszego kandydata.

Listkiewicz w nieskończoność mógł się bronić argumentem "muszę zostać, bo inaczej zawieszą kadrę" - trzeba było zaryzykować! Biesiada swego czasu straszył zawieszeniem siatkarzy i siatkarek, Włodarczyk zawieszeniem Małysza i co? Tych panów już nie ma, a Adam jakoś skacze, siatkarze zaś zdobyli srebro na ostatnich MŚ!

Oczywiście idealnie byłoby gdyby obecne władze PZPN same podały się do dymisji, same zmieniły statut i ordynację oraz same pozwoliły na przeprowadzenie koniecznych reform. Niestety ekipa z Miodowej nie raz pokazała, że honor jest dla nich pojęciem obcym dlatego też nie było innego wyjścia.

Nie ma mowy o żadnej odpowiedzialności zbiorowej bo gdyby tak było to za kraty nie trafiłby tylko Wit Ż. ale cały zarząd! Zawieszenie zostali natomiast jak nakbardziej słusznie bo żaden z "leśnych dziadków" nie wykazał nawet minimum dobrej woli jeśli idzie o poprawę obecneho stanu rzeczy!

Może i nowe rozdanie nic nie zmieni, a może nawet będzie jeszcze gorzej. Być może będzie jednak lepiej - z ekipą Listka mamy jednak pewność, że może być już tylko gorzej.

P.S Taki mniej znany przykład z mojego podwórka. Do niedawna członkiem władz PZPN był były prezes Ruchu Chorzów Krystian Rogala, do dziś zresztą ma na tam nieoficjalnie pewne wpływy.
Ów prezes swego czasu sprzedał do Wisły Kraków dwie wschodzące wtedy gwiazdy (ale już dość znanych zawodników) Baszczyńskiego i Gorawskiego. W zamian za nich z Reymonta trafiła na Cichą czwórka obijających się w rezerwach, niechcianych w Krakowie graczy Wierzchowski, Surma, Paluch i Dubicki.
Tak na oko to Ruch powinien wyjść na tej transakcji ciut do przodu, ewentualnie niech by to była nawet wymiana na zero.
Tymczasem jak się okazało przy obecnym transferze Ćwielonga Ruch jest dłużny Wiśle 811 tys. złotych - umie ktoś robić takie biznesy??

Do góry
#885328 - 22/01/2007 08:12 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Emrod]
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
Originally Posted By: Emrod


Nie ma mowy o żadnej odpowiedzialności zbiorowej bo gdyby tak było to za kraty nie trafiłby tylko Wit Ż. ale cały zarząd!


a jakie masz dowody na poszczegolnych czlonkow zarzadu?

ludzie, owszem zmiany tak, ale nie kosztem takiej ceny jaka bedzie kompletne zawieszenie. jezeli tyle razy i tylu ludzi dobieralo sie do listkiewicza i nadal nie maja na niego dowodow to moze czas poprzestac na tym.

Pan Boniek wiele razy swoimi znajomosciami zalatwial nam niektore sprawy, w zwiazku z tym po przeczytanieu
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1469725,wiadomosc.html
obawiam sie ze moze miec racje, i co wtedy?
tacy bedziecie szczesliwi? na boga, maja dowody -niech skazuja i zamykaja, anie wprowadzaja kuratora i wszystko out!
to jest raczej cos wspolnego z komunizmem i totalitaryzmem.

Do góry
#885544 - 22/01/2007 10:46 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rycerz_83]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Boniek
Wykonałem parę telefonów do znajomych w FIFA i UEFA i wychodzi na to, że możemy mieć poważne problemy. Z tego, czego się dowiedziałem - choć podkreślam, że są to informacje nieoficjalne - wynika, że w najbliższych dniach władze światowej piłki przyślą do Ministerstwa Sportu list, w którym poinformują, że nie przyjmują do wiadomości decyzji o zawieszeniu zarządu PZPN i dadzą nam miesiąc na wyprostowanie sytuacji. A to chyba gorsze, niż natychmiastowe zawieszenie... - podkreślił popularny "Zibi".

- Podejrzewam, że przez ten czas minister zdania nie zmieni, wyborów nowych władz związku też nie uda się przeprowadzić wcześniej niż za 3-4 miesiące. A FIFA odczeka miesiąc, zawiesi nas i nagle się okaże, że brakuje czasu, by cokolwiek odkręcić przed meczami eliminacyjnymi. I będzie dramat. Nie zdziwię się, jeśli ci, którzy dziś biją ministrowi brawo, wtedy będą go prosili o cofnięcie decyzji.

- Nikt nie jest bez winy. Całą sprawę można było załatwić dużo rozsądniej. Zarząd podaje się do dymisji, a minister zgadza się, by komisarzem został ktoś z dotychczasowych władz. Przecież są tam ludzie, którzy się nadają, choćby Grzesiek Lato. Wtedy nie byłoby całej afery, a przede wszystkim udałoby się uniknąć konsekwencji ze strony FIFA - wyznał jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii.

- A co do negocjacji z FIFA, to tu kluczową rolę może odegrać... Michał Listkiewicz. To Michał może pojechać do siedziby FIFA, to Michał ma tam znajomych, którym może wytłumaczyć, że decyzja o zawieszeniu władz PZPN była nie tylko polityczna, ale że miała inne ważne podstawy

Łazarek
Po ostatnich decyzjach ministra Lipca czuję się tak, jakby mnie ktoś walnął sztachetą w tył głowy.
Przez ponad 40 lat zawsze godnie reprezentowałem Polskę, pracując dla naszego futbolu. Ale raptem ktoś wziął kubeł gówien i wylał mi na łeb i na tą całą moją pracę.

Dużo czasu upłynie, zanim znów powietrze będzie czyste.
Nie znam zarzutów, nie wiem, jakie są dowody, więc nie chcę ferować wyroków, czy ktoś jest winny czy niewinny. Ale pewien jestem, że w PZPN mnóstwo jest wspaniałych, szlachetnych i prawych ludzi działających dla dobra polskiej piłki. Niestety, minister Lipiec wrzucił wszystkich do jednego wora, odsądzając ich od czci i wiary.

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, Sensei, ElNinho[mmdea], Szuman, Akhu), 3681 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582861 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07