Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >
Opcje tematu
#855022 - 12/01/2007 11:44 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: jappa]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
cos czuje ze W.B.A. bedąc ma dziś typem " masowym''.... ale wolę dalej nie kończyć .
Co by nie mówić są faworytem , są w formie i pragną awansu , więc naprzód W.B.A. po wygraną !!!
Z innych meczy spróbuję na jutro Cardiff o tym meczu już również pisano ja osobiście uważam iż gospodarze pewnie pokonają swoich rywali.
WBA 1
Cardiff 1

Do góry
Bonus: Unibet
#855182 - 12/01/2007 13:17 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: MIDA$]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Jeszcze kilka slow o meczu Derby-Sheffield Wednesday ; ze stron zespolow mozna wyczytac kilka ciekawostek np. menager Baranow z cala pewnoscia zapewnia ze transferowy tydzien nie zmacil skupienia ekipy co do sobotniego spotkania, menager wierzy ze nowo pozyskani zawodnicy zaprezentuja sie na najwyzszym poziomie, niemniej jednak uwage zwraca zawodnik Arturo Lupi ktory zostal wypozyczony z Arsenalu i ostatnio w meczu FA z Wrexhamem popisal sie hat-trickiem...Jesli chodzi o Sowy to z wypowiedzi ich jednego ze strikerow, Deona Burtona, zreszta byly zawodnik Derby , ktory rok temu juz w 5 minucie meczu pograzyl Barany na wlasnym boisku, wynika ze atmosfera jest bardzo dobra i zespol jest pelen motywacji chcac zapisac Derby do swoich kolejnych trofeum zdobytych na wyjazdach. Burton sam wyznaje ze w koncu zaczyna strzelac gole i ma nadzieje ze strzeli jednego lub dwa swojemu bylemu klubowi. Dodac mozna ze jest to zawodnik wg players profile, ktory swoja prezencja i obecnoscia na boisku motywuje do gry pozostalych graczy...a ze jest to byly zawodnik Derby to napewno mozna go uznac za key playera w tym meczu.

Do góry
#855281 - 12/01/2007 14:15 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: nerti]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Male sprostowanie jesli chodzi o gola w 5 minucie rok temu byl to prawdopodobnie Marcus Tudgay z Sheffield Wednesday, tez zreszta byly zawodnik Barankow. Colchester-Leicester : do Colchester powraca kapitan Duguid, jesli chodzi o strikerow Iwelumo i Curetona BBC, oraz strona zespolu nie podaje zadnych wykluczen lub kontuzji wiec beda mogli kontynuowac wyscig o top scorera Champ. Do Leicester powraca striker Hammond.

Do góry
#855316 - 12/01/2007 14:35 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: nerti]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Wlasnie przeczytalem,ze mecz Birmingham z Leeds sie nie odbedzie.W zeszlym tygodniu na St. Andrews polozono nowa murawe i maja jakis problem z nia.Birmingham moze zostac ukarane badz grzywna badz nawet odjeciem punktow.

Do góry
#857747 - 13/01/2007 09:58 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Czy ktos mam moze jakies konkretne info na temat meczu Colchester-Leicester, bo kursy poszly do gory na Colchester a w sumie nic nie moge znalezc na temat jakis banow czy kontuzj, od wczoraj nic na stronach druzyn sie nie zmienilo. Czy wina za te sytuacje mozna obarczyc tylko i wylacznie to ze ludzie nie wierza w 13 zwyciestwo Colchester u siebie i ze do Lisow wraca ich napastnik Hammond...........???

Do góry
#858097 - 13/01/2007 12:45 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: nerti]
10seba40 Offline
member

Meldunek: 19/03/2004
Postów: 110
Skąd: Białystok
Colchester - Leicester
Zespół gospadarzy spisuje sie bardzo dobrze w tym sezonie. Swa bardzo wysoką 6 lokate zawdzieczaja głownie bardzo dobrej grze na własnym boisku (11-0-2), gdzie wygrali ostanie 11 meczy pod rząd. Jak na beniaminka to bardzo dobra passa, która dzisiejszego popołudnia powinna zostac przerwana.

Colchester v Leicester City 0: 1/2 typ 2 kurs 1,85 GB

Sunderland - Ipswich
W pierwszym meczu tego sezonu Ipswich na własnych śmieciach pokonało Sunderland 3-1. Teraz Sunderland wezmie rewanż. Statystyka spotkań obydwu zespołów wyrażnie na korzyść gospodarzy, ktorzy w poprzednich sezonach wygrywali 2-0,3-2,5-0,4-1,2-1.

Sunderland v Ipswich Town 0: 1/2 typ 1 kurs 1,83 GB


Coventry - Crystal Palace
W poprzednim sezonie goście rozniesli gospadarzy 4-1. Forma gospodarzy do najlepszych nie nalezy na 5 meczy przegrali 4. Goście natomiast mogą pochwalic sie 2 wygranami i 2 remisami w ostanich 4 meczach. Ja pokusze sie zagrac na gości po dosc dobrym kursie.

Coventry City v Crystal Palace 0: 1/4 typ 2 kurs 1,88
Coventry City v Crystal Palace typ 2 kurs 3,0

Do góry
#858502 - 13/01/2007 14:31 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: 10seba40]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Colchester-Leicester : najnowsze wiesci w skladzie Lisow nie wystapi jednak napastnik Hammond, natomiast sklad Colchester : Cureton, Iwelumo, Duguid, Garcia i reszta ekipy.

Do góry
#861186 - 14/01/2007 13:18 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: 10seba40]
10seba40 Offline
member

Meldunek: 19/03/2004
Postów: 110
Skąd: Białystok
Originally Posted By: 10seba40
Colchester - Leicester
Zespół gospadarzy spisuje sie bardzo dobrze w tym sezonie. Swa bardzo wysoką 6 lokate zawdzieczaja głownie bardzo dobrej grze na własnym boisku (11-0-2), gdzie wygrali ostanie 11 meczy pod rząd. Jak na beniaminka to bardzo dobra passa, która dzisiejszego popołudnia powinna zostac przerwana.

Colchester v Leicester City 0: 1/2 typ 2 kurs 1,85 GB

Sunderland - Ipswich
W pierwszym meczu tego sezonu Ipswich na własnych śmieciach pokonało Sunderland 3-1. Teraz Sunderland wezmie rewanż. Statystyka spotkań obydwu zespołów wyrażnie na korzyść gospodarzy, ktorzy w poprzednich sezonach wygrywali 2-0,3-2,5-0,4-1,2-1.

Sunderland v Ipswich Town 0: 1/2 typ 1 kurs 1,83 GB


Coventry - Crystal Palace
W poprzednim sezonie goście rozniesli gospadarzy 4-1. Forma gospodarzy do najlepszych nie nalezy na 5 meczy przegrali 4. Goście natomiast mogą pochwalic sie 2 wygranami i 2 remisami w ostanich 4 meczach. Ja pokusze sie zagrac na gości po dosc dobrym kursie.

Coventry City v Crystal Palace 0: 1/4 typ 2 kurs 1,88
Coventry City v Crystal Palace typ 2 kurs 3,0



wsio do przodu \:\)

Do góry
#871856 - 17/01/2007 21:01 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: 10seba40]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
29 kolejka, 20 stycznia
4-1 Burnley - Norwich
1-1 Crystal Palace - Hull
0-1 Ipswich - Colchester
2-4 Leeds - West Brom
1-1 Leicester - Birmingham
2-1 Luton - Barnsley
1-0 Plymouth - Coventry
1-1 Preston - Stoke
2-1 QPR - Southampton
0-1 Sheffield Wed - Sunderland
0-3 Southend - Derby
0-4 Wolves - Cardiff

Kolorem podano wynik pierwszego meczu, który rozegrano w ramach 10 kolejki w dniach 29.09-1.10

Do góry
#877110 - 19/01/2007 15:32 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: jinx]
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Witam,teraz nadszedł czas gdy trzeba obserwować czołówkę i końcówkę tabeli Southend-Derby,Leicester-Birmingham,Leeds - West Brom ,Ipswich-Colchester..te mecze plus preston-stoke bedą kształtować tabelę po tej kolejce..Southend ostatnio spisuje się dobrze zbiera punkty gdzie się da wygrane w pucharach,liga,niewiem jak długo starczy im sił ale widać że chłopaki dostali wiatru..Więc sądzę że nikt ich już nie będzię lekceważył..Ale czy Derby starczy mnie ten mecz zainteresował i chyba tylko tak zostanie:)..Birmingham ten mecz mnie zaciekawił,to co zrobili z newcastle w środę napewno stawia ich w pozytywnym świetle i jestem skłonny postawić na nich pieniądzę..Zapisuje ich do koszyka moich typów..
QPR - Southampton...Trudno wyczuć,święci przegrali u siebie 2-1,prezentują nierówna formę mimo to są głównymi predentami to awansu obok birmingam,preston,derby,kurs ciekawy więc zapisuje ich do koszyka..Obserwuje i lubię ligę angielską więc muszę wybrać 2 mecze lub jeden stawka 100zeta
Leicester - Birmingham typ: 2
QPR - Southampton typ: 2
Preston - Stoke typ: 1
Southend - Derby typ: 2
Tak wygląda dla mnie dziś kolejność typow na sobotę z 2 ligi angielskiej,teraz poczekam na wasze opinie i jutro ostatecznie wybiorę ten złoty strzał ..Pozdrawiam

Do góry
#877278 - 19/01/2007 16:47 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: jappa]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
No jappa ja puściłem dubelek z LEAGUE CHAMPIONSHIP

Leicester-Birmingham 20 stycznia 2007 16.00

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygrana Bir 2;0. A po środowym pojedynku z Newcastle takze jestem pod wrażeniem. Mój typ 2 2.10
Southend United- Derby County
Mój typ 2 2.20

ako (4.62)

Do góry
#877286 - 19/01/2007 16:53 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP *DELETED* [Re: Kibickrk]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Post deleted by Bzyku

Do góry
#877667 - 19/01/2007 19:03 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Kibickrk]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
to juz mozna co po niektorym ulatwic wyboru, Leicester - Birmingham odwolany
w Anglii szaleja wiatry, a przynajmnie szalalo niezle wczoraj. wiele drzewek poszlo, latarenek a nawet dachow. jeden z tych dachow nalezal do budynku Holiday INN tuz obok Walkers Stadium. oderwal sie i sobie tak lezy obok stadionu, nie wiem czy nawet nie uszkodzil konstrukcji stadionu, fakt faktem derby Midlands odwolane

Do góry
#877698 - 19/01/2007 19:14 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Feel-Tsu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
zreszta tak a propos jak juz tu jestem to jak dla mnie najpewniej wygladaja na jutro:
Burnley - Norwich 1
CP - Hull 1


tak w ogole to co niektorzy znaja moje czasem dziwne uwagi, ale naprawde dziwi mnie fakt takiego hurraoptymizmu co do zwyciestw WBA i Prestonu. Leeds w kazdej chwili moze zaczac dobrze grac i to moze byc wlasnie od starcia z The Hawthorns, zreszta ja juz sobie dopisal do tego spiskowa teorie dziejow. mianowicie puchar za lige. WBA ogral u siebie niedawno Leeds w pucharze to teraz rekompensata w lidze, a co??

co do Prestonu to przyznam sie bez bicia, ze myslalem o typie na gospodarzy wierzac w umiejetnosci Nugenta, ale do zmiany decyzji sklonily mnie ostatnie 2 transfery Stołków. mianowicie zespol, a wlasciwie linie defensywna wzmocnia Dominic Matteo i Andy Griffin. to moze byc duze wzmocnienie zespolu i argument zeby na razie przypatrzyc sie procesowi wkomponowania w zespol tych graczy.

takich problemow z kolei nie powinni miec Eric Djemba Djemba, i Ade Akinbyi ktorzy wzmocnili sile ofensywna Burnley. na Turf Moor znow moga powrocic nadzieje na walke o awans. z Akinbyi ktory wie jak strzelac gole w tej lidze wszystko jest mozliwe, a Kanarki wszak bez Robbiego Earnshawa.

no i CP. tu mam 2 argumenty: coraz lepsza gra londynczykow i osoba trenera Petera Taylora, bylego menadzera wlasnie Hullu

ciekawe tez co zrobi Plymouth ktore zagra juz z Fallonem (swansea) z przezywajacym klopoty Coventry

Do góry
#878151 - 19/01/2007 22:17 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: Feel-Tsu]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Też myślałem nad CP, którzy ostatnio grają coraz lepiej, niemniej jednak Hull ma 3 zwycięstwa z rzędu.
Drugim zespołem o którym myślałem jest Luton. Co prawda już bez Vine'a, ale jest to szansa dla m.in. Feneey'a. Ostatnio napędzili trochę stracha WBA, teraz podejmują drużynę, która komplet wyjazdowych punktów przywiozła w tym sezonie z Hull i Colchester, kiedy te drużyny były w ogonie ligowej tabeli. No i specyfika malutkiego stadionu (jak na Championship), o której wspominali koledzy wcześniej. A takie stadiony są w tym sezonie trudne do zdobycia (vide Colchester i w mniejszym stopniu Southend, ale ci mają ciut większy stadion )

Do miana "pewniaków" (choć takowych nie ma) w tej kolejce urastają u mnie dwa mecze:
Wolverhampton - Cardiff
Walijczycy bez zwycięstwa od 11 listopada, uczucie radości ze strzelonej bramki znają ostatnio tylko z treningów. Do niedawna przynajmniej bezbramkowo remisowali, ostatnie dwa mecze to już porażki. Kryzys się pogłębił, pytanie czy to już dno ??? W każdym bądź razie na Molineaux dla mnie faworytem Wilki.
Plymouth - Coventry
Mecz dopiero w poniedziałek, ale już dziś jestem skłonny postawić na gospodarzy. Niejednokrotnie powtarzałem, że po stracie McSheffrey'a Coventry nie mają siły ognia. Po ostatnich wynikach śmiem twierdzić, że ekipa jest rozbita.

Do góry
#878620 - 20/01/2007 02:09 Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: jinx]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Leeds United - West Bromwich Albion 1 @2.90 Expekt 3/10

Z pobieżnej analizy światowych trendów zauważyłem, że płynę pod prąd... Co mnie do tego skłania? Pierwszego stycznia 2007 roku "Pawie" przerwały mało chlubną serię siedmiu kolejnych meczów bez zwycięstwa w Championship wygrywając z Coventry 2:1 (choć gwoli sprawiedliwości trzeba wspomnieć o sporym kryzysie jaki przeżywa Coventry od pewnego czasu). Pięć dni po tym zwycięstwie Leeds zmierzyło się w meczu Pucharu Anglii z... WBA! Na stadionie The Hawthorns gospodarze ograli drużynę z Elland Road w stosunku 3:1. W tamtym spotkaniu trener Leeds, Dennis Wise, umożliwił wejście na boisko po przerwie dwóm nowym nabytkom "Pawi": Tore Andre Flo i Armando Sa. Obaj nie zachwycili ale trudno było spodziewać się wielkich sensacji z ich strony, ponieważ nie mieli wcześniej okazji dobrze zgrać się z zespołem. Niespodziewanie obydwaj dostali dodatkowy tydzień na wpasowanie się do nowej drużyny, ponieważ mecz ligowy Birmingham-Leeds został odwołany. W dzisiejszym meczu z WBA obok Flo i Sa w składzie gospodarzy zobaczymy także pozyskanego z Celtiku Alana Thompsona, o jego atutach nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Do składu wraca również ważny defensor Gary Kelly, którego z gry w meczu pucharowym z WBA wyeliminowała kontuzja.

West Bromwich Albion to zespół własnego boiska, popularni "The Baggies" wygrali sześć kolejnych ligowych potyczek na swoim stadionie. Na wyjazdach WBA spisuje się dużo gorzej, dość powiedzieć, że z siedmiu ostatnich wyjazdów zawodnicy tej drużyny przywieźli zaledwie dwa punkty (ostatni mecz na terenie rywala, z zamykającym tabelę Southend piłkarze WBA przegrali 1:3!). W meczu z Leeds goście będą musieli sobie poradzić bez zawieszonego za kartki duetu John Hartson - Jason Koumas. Zarówno jednego jak i drugiego można zaliczyć do filarów zespołu, Koumas wystąpił w 20 meczach Championship w barwach WBA w tym sezonie strzelając w nich 7 bramek, czyli o jedną więcej aniżeli John Hartson, który na swoim koncie ma 6 trafień w 13 spotkaniach. Do składu wraca młody napastnik Paul McShane (0 bramek w 13 meczach w tym sezonie...), niepewny jest za to udział dwóch podstawowych obrońców - Duńczyka Martina Albrechtsena i Curtisa Daviesa, obydwaj narzekają na urazy i decyzja o tym czy wystąpią na Elland Road zostanie podjęta na niedługo przed rozpoczęciem spotkania.

Bez wątpienia to goście dysponują szerszym i bardziej wyrównanym składem, nie ma też wątpliwości co do celów o jakie walczą obie drużyny - podczas gdy Leeds dzielnie broni się przed spadkiem, WBA mierzy w miejsca dające bezpośredni awans do Premiership. Do dzisiejszego meczu Leeds podejdzie jednak bardzo zmotywowane chęcią zrewanżowania się za porażkę w Pucharze Anglii oraz świadomością jak ważny jest to dla tego zespołu mecz. Na dodatek drużynę Wise'a wzmocni w porównaniu z ostatnim występem ligowym trzech, jakby nie było klasowych, zawodników. Kadra WBA wygląda imponująco, podobnie jak wyniki osiągane przez tą drużynę na The Hawthorns (35 punktów w 14 meczach!), lecz na wyjazdach "The Baggies" spisują się dużo gorzej (2 zwycięstwa w 14 spotkaniach!) i w tym, obok motywacji i wzmocnień w Leeds oraz absencji po stronie gości, upatrywałbym szansy na niespodziankę w sobotnie popołudnie na Elland Road.


-----------------------------------------------------------------


Burnley - Norwich City 1 @2.10 Sportingbet 5/10

Gdyby sporządzić tabelę obejmującą jedynie ostatnie dziesięć kolejek ligi, Burnley byłoby w takiej klasyfikacji na szarym końcu, a dokładniej 22 miejscu z bilansem meczów 1-4-5 i bramkami 6-13 (Norwich, 19 miejsce, 2-3-5, 11-15). Podopieczni Steve'a Davisa pozostają w Championship bez zwycięstwa od 28 listopada, na dodatek odpadli z Pucharu Anglii po zaciętym ale jednak przegranym pojedynku z pierwszoligowym Reading na Madejski Stadium (2:3). Co skłania mnie do wiary, że tak słabo spisujący się ostatnio zespół jest w stanie sięgnąć wreszcie po upragnione trzy punkty? W ostatnim meczu ligowym Burnley urwało na wyjeździe punkt mocnemu Southampton remisując 0:0. W spotkaniu ze "Świętymi" znacznej poprawie uległa gra defensywna "The Clarets". Niemały wpływ miały na to dwa debiuty wypożyczonych zawodników: bramkarza Wigan Athletic, Michaela Pollitta oraz defensywnego pomocnika Aston Villi, Erica Djemba-Djemby. Zarówno jeden jak i drugi piłkarz zagrają także w dzisiejszym spotkaniu z Norwich. Kontuzja bramkarza Danny'ego Coyne'a wobec przyjścia Pollitta nie jest dla Steve'a Davisa problemem, podobnie zresztą jak nieobecność rezerwowego pomocnika Alana McMahona.

W Norwich dzieje się ostatnio jeszcze gorzej aniżeli w Burnley. Kontuzjowany jest najlepszy strzelec nie tylko drużyny ale i całej ligi, Robbie Earnshaw (autor aż 17 z 35 goli "Kanarków" w lidze!), menedżer Peter Grant jest skonfliktowany z paroma zawodnikami a prezydent klubu Roger Munby stwierdził ostatnio, że Grant nie ma co liczyć na wzmocnienia składu, ponieważ kondycja finansowa klubu przedstawia się nienajlepiej. Dochodzi do tego jeszcze rosnące niezadowolenie wśród kibiców Norwich, którzy zarzucają piłkarzom brak zaangażowania i chęci do walki. Dwa ostatnie mecze "Kanarki" przegrały po 1:3 z Crystal Palace (na wyjeździe) i Plymouth (u siebie). Mecze te przedzieliła efektowna (4:1) wiktoria w Pucharze Anglii nad Tamworth, z tym jednak zastrzeżeniem, że rywale występują na co dzień w V lidze... Earnshawa w ataku zastąpi najprawdopodobniej Chris Brown, który ostatnio skuteczny był... 3 lata temu w barwach Doncaster (10 goli w sezonie), kontuzja podstawowego obrońcy Jasona Shackella, która może mu uniemożliwić występ w meczu z Burnley zmusi najprawdopodobniej Granta do przesunęcia do linii obrony nominalnego napastnika (choć grywającego od czasu do czasu na pozycji defensora), 37-letniego Diona Dublina...

W rozegranym pierwszego października ubiegłego roku meczu tych drużyn, Norwich poległ u siebie z Burnley aż 1:4. Gospodarze otrzymują dzisiaj szansę na powtórkę tego wyniku, wobec rozlicznych problemów gości i pewnych pozytywnych sygnałów ze swojego obozu po ostatnim meczu ligowym. Norwich w czternastu wyjazdowych meczach stracił aż 29 bramek, co daje średnią przeszło 2 goli traconych na mecz. Burnley u siebie jak na drużynę z dolnej połówki tabeli spisuje się nienajgorzej (6-3-5, 20-15) i z pomocą wypożyczonych zawodników powinno przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#885991 - 22/01/2007 14:04 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Prem]
mercyfulek new Offline
veteran

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 1261
Skąd: Villa Park
<b>Plymouth v Coventry </b>

Dziś wieczorem odbędzie się ostatnie spotkanie 29. kolejki The Championship. Zagrają w nim średniacy ligowi drużyny Plymouth Argyle i Coventry City. W tabeli wyżej są gospodarze 12. miejsce (39 pkt.) zaś Coventry zajmuje 16. pozycję z 34. punktami. Goście do minionego tygodnią są bez managera Micky'ego Adamsa, który został zwolniony za słabe wyniki w sezonie, a bezpośrednią przyczyną była porażka 0:2 w FA Cup z trzecioligowym Bristol City. Tymczasowo zespołem opiekuje się Adrian Heath. Na dzień dzisiejszy silniejszy skład mają raczej gospodarze, gdyż dostępni będą już wypożyczeni zawdonicy jak Scott Sinclair, Rory Fallon, Peter Halmosi i Kevin Gallen. Być może po chorobie zagra już obrońca Krzystian Timar. Natomiast w Coventry nadal kontuzjowani są Elliott Ward, David McNamee, Colin Cameron, Don Hutchison i Andy Marshall. Być może zagra jednak nowopozyskany napastnik - reprezentant Malty Michael Mifsud.

Plymouth 2006/2007 wyniki
The Championship Plymouth 1-1 Wolves 05-08-2006
The Championship Colchester 0-1 Plymouth 08-08-2006
The Championship Sunderland 2-3 Plymouth 12-08-2006
The Championship Plymouth 1-2 Sheff Wed 19-08-2006
Carling CupPlymouth 0-1 Walsall 22-08-2006
The Championship Stoke 1-1 Plymouth 26-08-2006
The Championship Plymouth 1-1 QPR 09-09-2006
The Championship Plymouth 3-3 Cardiff 12-09-2006
The Championship Southampton 1-0 Plymouth 16-09-2006
The Championship Plymouth 3-1 Norwich 23-09-2006
The Championship Coventry 0-1 Plymouth 30-09-2006
The Championship Plymouth 3-1 Derby 15-10-2006
The Championship Barnsley 2-2 Plymouth 17-10-2006
The Championship Plymouth 0-0 Burnley 21-10-2006
The Championship C Palace 0-1 Plymouth 28-10-2006
The Championship Plymouth 1-1 Ipswich 31-10-2006
The Championship Plymouth 0-1 Birmingham 04-11-2006
The Championship Leicester 2-2 Plymouth 11-11-2006
The Championship Southend 1-1 Plymouth 18-11-2006
The Championship Plymouth 1-2 Leeds 25-11-2006
The Championship Plymouth 1-0 Luton 28-11-2006
The Championship Birmingham 3-0 Plymouth 02-12-2006
The Championship Plymouth 1-0 Hull City 09-12-2006
The Championship Preston 3-0 Plymouth 16-12-2006
The Championship Plymouth 2-2 West Brom 23-12-2006
The Championship Cardiff 2-2 Plymouth 26-12-2006
The Championship Derby 1-0 Plymouth 30-12-2006
The Championship Plymouth 1-1 Southampton 01-01-2007
The FA Cup Peterborough 1-1 Plymouth 06-01-2007
The Championship Norwich 1-3 Plymouth 13-01-2007
The FA Cup Plymouth 2-1 Peterborough 16-01-2007
Coventry 2006/2007 wyniki
The Championship Coventry 2-1 Sunderland 06-08-2006
The Championship Southampton 2-0 Coventry 09-08-2006
The Championship Cardiff 1-0 Coventry 12-08-2006
The Championship Coventry 0-0 Leicester 18-08-2006
Carling CupHereford 3-1 Coventry 22-08-2006
The Championship Hull City 0-1 Coventry 26-08-2006
The Championship Coventry 3-0 Norwich 09-09-2006
The Championship Ipswich 2-1 Coventry 12-09-2006
The Championship Coventry 1-0 Leeds 16-09-2006
The Championship C Palace 1-0 Coventry 23-09-2006
The Championship Coventry 0-1 Plymouth 30-09-2006
The Championship Southend 2-3 Coventry 13-10-2006
The Championship Wolves 1-0 Coventry 17-10-2006
The Championship Coventry 2-1 Colchester 23-10-2006
The Championship Barnsley 0-1 Coventry 28-10-2006
The Championship Coventry 0-1 Birmingham 31-10-2006
The Championship Stoke 1-0 Coventry 06-11-2006
The Championship Coventry 1-2 Derby 11-11-2006
The Championship Coventry 3-1 Sheff Wed 18-11-2006
The Championship QPR 0-1 Coventry 25-11-2006
The Championship Preston 1-1 Coventry 28-11-2006
The Championship Coventry 0-0 Stoke 02-12-2006
The Championship Coventry 1-0 Burnley 09-12-2006
The Championship West Brom 5-0 Coventry 16-12-2006
The Championship Luton 3-1 Coventry 23-12-2006
The Championship Coventry 1-2 Ipswich 26-12-2006
The Championship Coventry 1-1 Southend 30-12-2006
The Championship Leeds 2-1 Coventry 01-01-2007
The FA Cup Bristol C 3-3 Coventry 06-01-2007
The Championship Coventry 2-4 C Palace 13-01-2007
The FA Cup Coventry 0-2 Bristol C 16-01-2007
Mecze bezpośrednie:
2006/2007
The Championship Coventry City 0-1 Plymouth Argyle 30-09-2006
2005/2006
The Championship Plymouth Argyle 3-1 Coventry City 18-02-2006
The Championship Coventry City 3-1 Plymouth Argyle 03-12-2005
2004/2005
The Championship Plymouth Argyle 1-1 Coventry City 23-04-2005
The Championship Coventry City 2-1 Plymouth Argyle 13-11-2004
fragment tabeli:
..............
12 Plymouth 28 4-7-3 19 16 5-5-4 17 19 1 39
13 Burnley 27 6 3 4 20 15 4 5 5 12 13 4 38
14 Crystal Palace 29 7 2 6 19 16 3 6 5 17 19 1 38
15 Ipswich 29 8 2 5 25 20 3 3 8 15 20 0 38
16 Coventry 28 6-3-5 17 14 4-1-9 10 21 -8 34
..............

Kurs w granicach 1,95 3,25 3,75

Tabela pokazuje, że zespoły grają dość wyrównanie, choć lepszą formę ostatnio prezentują gospodarze, wzmocnieni kilkoma piłkarzami. Goście zaś w kryzysie po zwolenieniu managera. Można typować zwycięstwo gospodarzy, jednak na uwagę zasługuje duża ilość remisów u siebie Plymouth. Goście zaś na wyjazdach grają bezkompromisowo.

Dla mnie: 1

Do góry
#886469 - 22/01/2007 16:56 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: mercyfulek new]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Popieram \:\) zagralem w toto po 1.90 \:\) pzdr

Do góry
#887653 - 22/01/2007 22:07 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: 4rest]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Witaj ponownie mercyful. Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej, tak jak kiedyś.

Do góry
#887657 - 22/01/2007 22:08 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: jinx]
mercyfulek new Offline
veteran

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 1261
Skąd: Villa Park
Plymouth 3-2 Coventry
Bramki: Gallen 18 Buzsaky 32 Hayles 48 - Birchall 22 Mifsud 70

Witam wszystkich :-)
Tak mam zamiar znów trochę podpowiadać jak grać

Do góry
Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, igea23, VVega, Józef Małolepszy, Zaixi), 2160 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581196 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49