Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#905981 - 29/01/2007 10:00 Najlepszy soft pokerowy?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Czy jest tu ktoś kto grał już w kilku/nastu pokerroomach?

Który soft jest najlepszy/najsolidniejszy/itd. według Was?

Bonusy oraz inne kwestie pozostawmy na boku, chodzi tylko o najlepsze oprogramowanie, największa przejrzystość, najmniej problemów, itd.


* * * * * * * * * *

LISTA OPROGRAMOWAŃ

PARTY GAMING (Party Poker)


PLAY TECH (CD Poker, Titan Poker, Noble Poker, BetFred Poker, Fair Poker, Ocean Poker)


BOSSMEDIA (CelebPoker, Bet-at-home Poker, Total Poker)


ONGAME (Betsson, Hollywood Poker, EuroPoker, CanBet Poker, Bwin Poker, Bet24 Poker)


B2B NETWORK (i4Poker, Point Poker, Club4aces Poker, Poker Europe)


MICROGAMING (123 Poker, Bet365, Dream Poker, Unibet Poker, Betway Poker, PurpleLounge Poker, 32red Poker)


TAIN (BetSafe, Expekt Poker)


TRIBECA (Paddy Power, VC Poker)


CRYPTOLOGIC (Will Hill Poker, Inter Poker)


Edited by Bzyku (29/01/2007 12:24)

Do góry
Bonus: Unibet
#905996 - 29/01/2007 10:16 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: Conrad]
th0mas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2005
Postów: 6244
Skąd: Stalowa Wola
Hmm.. można powiedzieć, że przetestowałem już wiele pokerroomów.

Każdy na ten temat może wypowiedzieć się inaczej. Mi osobiście najbardziej pasuje sieć ipoker do której należą między innymi Titan Poker i CD Poker. Aktualnie tam nie gram, ale są to jedne z lepszych platform.

Ostatnio bardzo spodobała mi się gra w pokerroomach takich jak Bwin i betsson. Jaka to sieć - ongame? Wiem, że nie każdemu pasuje ten soft, ale ja nie miałem z nim żadnych problemów.

Aby zebrać miarodajne wyniki musi się wypowiedzieć dużo więcej osób. Osoby te nie powinny skłaniać się w stronę zarobków (tzn. ile w danej firmie wygrali).

Conrad chcesz zacząć grę w pokera?

Do góry
#906004 - 29/01/2007 10:25 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: th0mas]
The Boss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2001
Postów: 47389
Skąd: tychy
według mnie najlepsze zarobki sa na stolach sieci Tribeca, przyjemny widok, gracze w wiekszosci zagladajacy do pokera przy okazji obstawiania zakladów (pokerromy przy bukach np. pady power, vc bet itp)a co najwazniejsze rzadko zdarzaja sie tam cuda na stole, ogolnie dla mnie njlepszy soft

Do góry
#906005 - 29/01/2007 10:28 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: The Boss]
asghan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 3659
Mi akurat najlepiej gra sie w Primie, szybki przejrzysty soft, bez niepotrzebnych graficznych fajerwerkow, ale wiadomo kazdy czym innym sie kieruje

Do góry
#906072 - 29/01/2007 11:21 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: asghan]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Na nazwach sieci akurat słabo się znam ,wiec będę operował nazwami pokerromów

siec ipokera (akurat nazwe tej sieci znam \:p ) /Centrebet, Noble, CD, Titan, Poker Ocean/ dla mnie najfajniejszy soft. Bardzo lubie tam grac. Właściwie to same plusy, bez dwóch zdań the best.

Bwin, betsson, bet24 - do tego softu mam po prostu sentyment. na Bwin stawiałem swoje "pierwsze kroki". Operowanie w sofcie to dla mnie ideał. Mozna wykonywac ruchy klawiatura (F1,F2,F3). Łatwość wpisywania o ile chcemy podbic (nie trzeba "najeżdżać" myszką na okienko gdzie sie to wpisuje, tylko do razu się elegancko wklepuje z klawiaturki - dla mnie to duzy atut). Soft cholernie wolny. Na początku to było fajne, bo na spokojnie mogłem się z wszystkim zapoznac, przemyslec zagrania i nie rozgrywac rozdan w pośpiechu. Natomiast teraz juz to ślimacze tempo bywa irytujące. Poza tym ta siec ma chyba jakies problemy z serwerem , z którymi coś nie moga sobie poradzić. Tragedii moze nie ma, jakos idzie grac, ale co jakis czas wywala mnie nagle ze stołu, albo nie moge nawet na soft sie zalogowac \:\(

i4, club4aces, pekerimaa, 4Kings - na poczatku nie znosilem tego softu, a teraz nawet całkiem go lubie. Chyba jednak jest cos takiego, ze trzeba do poszczgolnych softow się "przyzwyczaić". Ten jest przejrzysty, szybki , i nie ma chyba nawet jednego zbędnego "bajeru" graficznego. Natomiast o cudach podczas rozdań mozna by dłuuuugo rozmawiać ps. obiektywnie - teraz juz nie jest tak źle z tym jak było kiedyś.

dream, Unibet, bet365, betway (siec prima) - na początku dla mnie koszmar. Ale później przywykłem i teraz dla mnie sofcik spoko. Bez rewelacji , ale OK. Na początku na tym sofcie nie bylo tych opcji "bet o 1/4 pota, o 1/2 pota, o pot". Teraz juz te funcje się pojawiły i jak dla mnie super usprawnienie \:\)

expekt , betsafe - fatalnie mi muli ten soft moja kolej na ruch, czas upływa a ja.... jeszcze nie widze swoich kart przy czym to zapewne wina mojego słabego kompa a nie samego softu ;\)

Party Poker - jeśli chodzi o sam przebieg gry to naprawde super. Co do samych "wyników", to juz dla mnie troche gorzej. Jeśli ktos jest nerwowy (jak ja ) to bym nie polecał tego softu. tam fish fisha fishem pogania. Wczoraj przewaliłem przykładowo 2 buy inny z "graczami", którzy mimo podbicia weszli do gry z 94o a drugi z 62o. Nie "zwalam na soft", ale rzuca sie w oczy, że rozdania najczęśiej wygrywaja ludzie z shitem na ręce, ktorym w cudowny sposob dochodzą dwie parki albo strit.

sportinbet, celebpoker - fajny soft, chociaż się nie zachwycam. troche wolny.

Do góry
#906094 - 29/01/2007 11:37 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: rockeman]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
moje ulubione softy to te z sieci prima oraz titan poker i party poker chociaz w tym ostatnim faktycznie, jak pisze Rockeman, zdarzaja sie niebywałe cuda \:\)

Do góry
#906106 - 29/01/2007 11:45 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: Conrad]
wcale_nie Offline
addict

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 451
Sieć ongame- ładny, przejrzysty, funkcjonalny.

pozdr

Do góry
#906121 - 29/01/2007 11:51 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: rockeman]
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Originally Posted By: rockeman

siec ipokera (akurat nazwe tej sieci znam \:p ) /Centrebet, Noble, CD, Titan, Poker Ocean/ dla mnie najfajniejszy soft. Bardzo lubie tam grac. Właściwie to same plusy, bez dwóch zdań the best.




ja jesli juz mam ochote gdzies pograc to tylko tam (konkretnie titan poker)
- zero problemow z wyplata (za pierwszym razem czekalem 3 dni na netellera a nastepne wyplaty byly juz nastepnego dnia)
- dla mnie bardzo wazne sa s&go i h&h, a w ipoker jest chyba najmniejsza oplata (5+0,25 a np prima 5+0,4 ongame 5+0,5 a pp 5+1)
- najnizszy poziom graczy w h&h jest chyba w prima, ale zaraz po primie jest ipoker
- punkty leca w miare szybko, i warto je kumulowac bo codziennie sa turnieje z punktami jako wpisowe (ja czekam na specjalne turnieje, np w swieta byly turniej z wpisowym 400 punktow pula 2000$ a osob bylo okolo 500)
- i dla mnie wazana sprawa: rozdania nie tocza sie w ekspresowym tempie jak np w i4poker czy pp, mozna spokojnie sie zastanowic, przeczekac

jedyny minus, dla mnie malo istotny, to slabe turnieje, pod tym wzgledem zdecydowanie prowadzi ongame ze swoimi turniejami gwarantowanymi (w prmie bylby fajny guarantee 7000$ z wpisowym 3+0,3 gdyby nie mozliwosc rebuy'ow)

Do góry
#906173 - 29/01/2007 12:35 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: ajdam]
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
dla mnie też najlepszy pod każdym względem ipoker, głownie na Titanie gram \:\) koledzy już duzo zalet przedstawili a ja dodam świetny wygląd stołów co jest ważne gdy gra sie np. pare godzin \:\) żadnych niepotrzebnych bajerów które denerwuja i męczą oczy jak na innych softach \:\) jedyny minus ipoker to turnieje niestety...

Polecam tez sieć ongame głównie do gry w turniejach jest ich naprawde spory wybór a także stoliki można spokojnie grać szczególnie na Bwin gdzie trafia dużo przypadkowych graczy ;\)

Sieć prima jak dla mnie za szybki soft hehe przez co nie można sie skupic i nabawić nerwicy ;\)

B2B mimo narzekań wielu graczy gram tam i nie jest źle duży plus za szybkie wypłaty na moneybookers ( i4poker, Club4Aces, PointPoker )

Do góry
#906177 - 29/01/2007 12:38 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: Hajzel]
koszałek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 3832
Ja się rozpisywał nie bede ale najlepiej gra mi sie na PLAY TECH oraz na TAIN.

Do góry
#906311 - 29/01/2007 13:38 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: koszałek]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
http://www.pokersitescout.com

Na tej stronie można zobaczyć ile osób gdzie gra. Tam gdzie pod US jest "X" oznacza iż firma się już wycofała z amerykańskiego rynku.

Jeśli nie widzisz tu jakiejś firmy to widocznie należy ona do jednej z sieci. Tu można sprawdzić do której sieci należy dana firma: http://www.pokersitescout.com/pokersites.asp

Natomiast tutaj można zobaczyć wszystkie sieci, oraz wchodzące w ich skład firmy: http://www.pokersitescout.com/pokernetworks.asp

==========

Bzyku, dzięki za pomoc. \:\)

Z tego co widzę to najlepsze noty zbiera sieć ipoker (m.in Titan).

Czy wypróbował ktoś może PokerStars.com , obecnie największy pokerroom na świecie?

Do góry
#906317 - 29/01/2007 13:43 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: koszałek]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
ja gralem na wszystkich wymienionych i najlepiej grało mi się na sofcie Party gaming.

Mało rozdań z kosmosu i ogólnie jakoś tak łatwo idzie ;d

Do góry
#906378 - 29/01/2007 14:09 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: pascal123]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Czyżby Conrad szykował się do otwarcia "Mecz Poker"?


Ja grałem na większości wymienianych już sieci, ale niektórych jakiś czas temu i dobrze nie pamiętam już ich wad/zalet.
Napiszę tylko, że:

BOSSMEDIA - Ma problemy z tym, że w trakcie jakiegoś turnieju, na kilka minut przed planowaną przerwą, soft sam robi przerwę, czyli po prostu stoi. Tym sposobem przerwa zamiast 5 minut trwa 10.
A jeszcze gorsze jest to, że często tuż przed faktyczną przerwą soft rusza i rozgrywa za 2 rozdania. Mnie często już wtedy przy komputerze nie ma, bo po kilku minutach przestoju idę sobie na tą przerwę i tracę 1-2 rozdania.

ONGAME - Po pierwsze problemy z serwerem o czym już Rockeman wspomniał. Problemy te pojawiają się tylko na turniejach, na stolikach nie. Często zrywa połączenia ze stołem turniejowym, gdy w tym samym czasie na stoliku wszystko działa jak złoto.
Ja miałem z tym już nieraz problemy, Rockemanowi ostatnio godzinę zajęło zanim go połączyło ze stołem, a na ostatnim turnieju ligowym mecz.pl bywało, że nawet 6 osób było jednocześnie na chwilę rozłączanych. I nie jest to bynajmniej wina naszego internetu.

Po drugie - koszmarne lobby. Ciężko tam coś znaleźć, nie ma godzin rozpoczęcia turniejów podanych w lobby (trzeba na każdy turniej osobno klikać by takie informacje zobaczyć). Przy wyszukiwaniu jakiegoś turnieju/stołu soft się odświeża i "skacze" na początek listy przez co trzeba szukać od nowa.
No i same informacje o turnieju - by to zobaczyć przenosimy się z softu na stronę internetową, a te nie dość, że się długo ładują to czasami nie działają. Po prostu koszmar.

B2B NETWORK - Do nich nie mam wielkich zastrzeżeń jeśli chodzi o samo rozgrywanie partii i wygląd stołu. Ładnie, skromnie, działa dobrze.
Natomiast "sława" i4poker powoduje u mnie to, że jakoś nie garnę się specjalnie do tego softu \:\)

MICROGAMING - Jedyne zastrzeżenie jakie mam do tego stołu, to to, że ciężko manewruje się tym... hmm.. jak to nazwać... No tym pierdzielnikiem, który przesuwamy chcąc podbić stawkę.
O ile w innych softach można po prostu naciskać i stawka podnosi się o określone wartości (np. 20 - 40 - 60 - 80 - 100 - 150 itd.) to tutaj tego nie ma i trzeba się mocno napracować by myszką ustawić podbicie na tyle ile się chce.
Można wpisać z klawiatury, ale ja akurat za tym nie przepadam, bo można się pomylić i z rozpędu wklepać jedno zero za dużo i będzie kłopot \:\)

TAIN - Ten soft nieźle działa poza jedną rzeczą. Zaobserwowałem na Expekcie, że gdy gramy sobie i przełączymy okno (np. żeby wejść na forum mecz.pl) - to przy powrocie bardzo często występują błędy w "widoczności" softu.
Tj. nie wyświetlają się poprawnie ikonki "fold" , "check" , "bet" itp. Przez co musimy na "pamięć" naciskać w miejsce gdzie te ikonki powinny być, a ich chwilowo nie ma. A tu też łatwo można się pomylić.
Czasem także źle wyświetlają się niektóre inne elementy graficzne. Ma to chyba związek z większymi niż u innych softów wymaganiami sprzętowymi.

PLAYTECH - Tu w zasadzie nie pamiętam niczego, do czego mógłbym się przyczepić. I chyba nie tylko ja, skoro to oprogramowanie ma tutaj najlepszą "prasę" ;\)

Do góry
#906409 - 29/01/2007 14:26 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: Bzyku]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Heh, bardziej przymiarki do zagrania w pokera online po raz pierwszy, głównie dla zabawy oczywiście. Myślałem o PokerStars, niby największy, ale w tym temacie zupełna cisza o nim tak więc chyba sobie go odpuszczę.

Jesteś kolejną osobą, która ma bardzo dobrą opinię o ipoker (Playtech) tak więc chyba tutaj sobie pogram. Rozumiem, że soft jest taki sam bez względu na to czy zagram w Titan czy BetFred Poker?

P.S. Strasznie mnie dziwi silna pozycja (#4 na świecie) everestpoker, którego reklamy nigdy nie widziałem. Aż ciężko sobie wyobrazić, że są więksi od całego Ongame... No i dziwi mnie strasznie słaba pozycja Paradise, myślałem że SB zgarnia mnóstwo graczy a tu taka niespodzianka...

Do góry
#906415 - 29/01/2007 14:30 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: Bzyku]
th0mas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2005
Postów: 6244
Skąd: Stalowa Wola
Jeżeli pytasz o PartyStars to nie mam do nich zastrzeżeń. Grałem ta jakiś czas temu. Grało się przyjemnie.

Swoją sławę pokerroom ten zawdzięcza dobrej reklamie. Sponsoruje on duże imprezy pokerowe co przyciąga wielu graczy.

Oczywiście ma też tak jak inne większe firmy swoich przedstawicieli (zawodowych graczy), którzy właśnie podczas rozgrywania turnieju mają na sobie koszulki i czapeczki z logami firmy. Wystarczy obejrzeć jedną część z turnieju WSOP 2006 gdzie bodajże wszyscy z pierwszej 12-stki reprezentowali wielkie pokerroomy. Tak jak chociaż Jimmy Gold - bodog (zwycięzca)

Część graczy chyba przyciąga też chęć zagrania z największymi na świecie \:\)

Polecam PokerStars - dużo satelit do większych turniejów.


Conrad tak soft będziesz miał taki sam. Kolorystyka może być inna i logo graficzne na stoliku.


Edited by Bzyku (29/01/2007 14:44)

Do góry
#906440 - 29/01/2007 14:45 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: Conrad]
matti64 Offline
old hand

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 886
Skąd: Poznan
Originally Posted By: Conrad
Myślałem o PokerStars, niby największy, ale w tym temacie zupełna cisza o nim tak więc chyba sobie go odpuszczę.


PokerStars jak dla mnie jeden z lepszych softow, a glownie dlatego czego niema w innych to mozliwosc otwarcia naraz nawet 6-8 stolikow bez koniecznosci przelaczania sie pomiedzy nimi poniewaz dzieki mozliwosci pomniejszania(w narozniku) mozna widziec wszystkie stoliki na jednym ekranie i kontrolowac co sie dzieje na ktorym.
A reszta to siec ipoker,ongame,itd oprocz B2B

Do góry
#906445 - 29/01/2007 14:49 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: matti64]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Conrad - jeśli dopiero chcesz zacząć przygodę z pokerem (mniemam że zasady znasz, bo jeśli nie to najpierw trzeba pograć na "play money" za wirtualne pieniądze) to może dobrze by było zacząć od np. Party Poker.

To z tego powodu, że dają np. 100$ gratis dla nowo zarejestrowanych użytkowników, dzięki czemu mógłbyś spokojnie pograć, trochę się nauczyć i zaznajomić z metodami gry nie ryzykując przy tym własnej kasy tylko darowaną \:\)

Do góry
#906448 - 29/01/2007 14:51 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: matti64]
koszałek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 3832
Ja na PokerStars narazie nie zamierzam grać, ponieważ jak dla mnie to za wysoki poziom tam jest ;\)

Do góry
#906544 - 29/01/2007 15:28 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: Conrad]
march88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/04/2006
Postów: 2365
Originally Posted By: Conrad

P.S. Strasznie mnie dziwi silna pozycja (#4 na świecie) everestpoker, którego reklamy nigdy nie widziałem. Aż ciężko sobie wyobrazić, że są więksi od całego Ongame... No i dziwi mnie strasznie słaba pozycja Paradise, myślałem że SB zgarnia mnóstwo graczy a tu taka niespodzianka...


4 na świecie? Z jakiego to źródła? \:p

Do góry
#906548 - 29/01/2007 15:29 Re: Najlepszy soft pokerowy? [Re: march88]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
http://www.pokersitescout.com

Jest wyżej ten link

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, burbon, 11kera11, Zaixi), 2849 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582991 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07