Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#908093 - 29/01/2007 22:53 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław



Do góry
Bonus: Unibet
#908137 - 29/01/2007 23:16 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ledwo jedna kolejka się skończyła, a już przed nami druga

Bayern - Bochum
Piłkarze z Bawarii z pewnością dostali niezłą zjebkę po meczu w Dortmundzie i powinni wygrać z Bochum, który niespodziewanie oddał u siebie 3 punkty gościom z Moguncji.
Ale ja na Bayern po kursie 1.22 z całą pewnością nie zagram po tym co widziałem w ostatnim meczu
Magath twierdzi, że jego drużyna świetnie przepracowała przerwę zimową, ale tego nie było widać
Brak ładu i składu w grze, 2 dość przypadkowe strzelone bramki i katastrofa w defensywie.
Wszystkie 3 gole stracone przez Bayern obciążają Lucio i van Buytena, którzy zaprezentowali się dramatycznie
Spodziewam się że goście zamurują bramkę i liczyć będą na kontry
I kto wie, czy czegoś nie ustrzelą

Stuttgart - Bielefeld
Tu mam duże wątpliwosci, czy Stuttgart wygra ten mecz. Jeśli już, to raczej minimalnie. Po sromotnym laniu jakie sprawiła im Norymberga niełatwo będzie im o komplet punktów. Z tego meczu widziałem tylko fragmenty, ale wydaje mi się, ze drużyna straciła impet z jesieni, szczególnie napstnicy
Jak dla mnie no bet

Do góry
#908176 - 29/01/2007 23:35 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: rene]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Bayern- Bochun, mimo wszystko 1, kurs malo zachecajacy, ale myśle że na swoim Boisku Bayern bedzie chciał za wszelką cene wygrać, potencjał jest, trzeba go tylko wykorzystać, Bochun to nie Dortmund, s Maonachium to trudny stadion (mam nadzieje;-) ), tylko jedna porazka przy 2 remisach, obawiam sie jedynie jak juz wspomnial rene "zamurowania bramki", ale mysle ze ten mur nie przetrwa dluzej niz 20 minut, przegrana 3:2 z Dortmundem, nie jest az tak druzgocaca i mam nadzieje, ze bedzie jakims napede do zwyciesta w jutrzejszym meczi.

Do góry
#908199 - 29/01/2007 23:55 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: rene]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
tak na szybko, bo w południe przyjdzie czas na analizy jak będą jakieś konkretne informacje

Bayern - zamieszanie lekkie w klubie, wśród zarządu, próba wpłynięcia na decyzje kadrowe przez związek, a Magath myśli o zagraniu hiperofensywnie z trzema napastnikami, czy tak zrobi dowiemy się pewnie jakiś czas przed meczem
Stuttgart - podzielam opinię rene, jednak gospodarze tracą już wiele do czołówki, dodatkowo nie mogą się odnaleźć tak jak w końcówce rundy
Mgladbach - bez napastników, normalnie mają 4 nominalnych napastników, z czego neuvile i sonck są kontuzjowani, brazyliana kahe strzelił 4 bramki w 16 wyst w tym sezonie a Nando żadnej, pachnie mi remisem
Wolfsburg - ciekawy mecz, albo strasznie nudny zobaczymy, licze na marcelinho który starał się w meczu ze swoim byłym klubem, bramki nie strzelił, może dziś jest szansa ? chyba najlepszy będzie asjan na gospodarzy, w którym przy remisie mamy zwrocik

pozdrawiam, szerzej jutro

Do góry
#908219 - 30/01/2007 00:08 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Panowie a Schalke, chyba chce powalczyc jeszcze o Mistrza, przeciwnik, nie za bardzo wymagajacy, wlasne boisko, ostatnio wygrana z Frankfurtem 3-1 na wyjezdzie, Aachem przegrał 3-2 z Leverkusen w domu, fakt Schalke mało traci, ale tez nie za wiele strzela, ale myśle, że powinno poradzić sobie z 4 druzyną od końca.

Do góry
#908231 - 30/01/2007 00:24 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Master.com back]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Teoretycznie tak, ale te spotkania dopiero w środę więc skupmy się na tym co mamy przed nosem na patelni \:\)

Do góry
#908798 - 30/01/2007 10:39 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
Typ: 1
Kurs: 2.05
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

W mieście Volkswagena, jak najszybciej chcą zapomnieć o rundzie jesiennej. W tym celu do klubu sprowadzono parę wartościowych wzmocnień, w tym największe – Marcelinho, doskonale znanego na niemieckich boiskach z czasów gry w stołecznej Hercie. Póki co choć efektów tego nie widać, bo Wolfsburg przegrał z byłem klubem Brazylijczyka. Mimo to w spotkaniu tym zespół zaprezentował się poprawnie, długimi momentami walczył z wyżej notowanym rywalem, jak równy z równym, a decydującą bramkę stracił w końcówce spotkania. Dzisiaj powinno być już nieco łatwiej, bo Eintracht wydaje się być słabszy od Berlińczyków, a w dodatku na inaugurację rundy rewanżowej bezdyskusyjnie przegrał na własnym stadionie z Schalke. Ponadto pięć wcześniejszych konfrontacji pomiędzy tymi zespołami zawsze kończyły się zwycięstwami gospodarzy, a w dodatku zawsze do zera! Dlatego też nie mam nic przeciwko, by historia jeszcze raz się powtórzyła.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=908785&page=0#Post908785

Do góry
#908836 - 30/01/2007 11:00 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Valverde]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Bayern - Bochum

Obie drużyny nie najlepiej zaczęły rundę rewanżową. Bawarczycy przegrali na wyjeździe z Borussią D. natomiast Bochum uległo na własnym boisku drużynie Mainz. Dzisiaj obie ekipy mają szansę do zamazania złego wrażenia. Obie walczą również o jasno określony cel: gospodarze - walka o mistrzostwo, goście - obrona przed spadkiem. Większe szanse na korzystny wynik daję oczywiście piłkarzom Bayernu. Różnica klas pod każdym względem przemawia na korzyść gospodarzy i będzie to prawdopodobnie widoczne w dzisiejszym spotkaniu. Powinni odnieść przekonujące, wysokie zwycięstwo. Oprócz różnic w potencjale przemawia za takim rozstrzygnięciem również historia spotkania pomiędzy obiema ekipami.

Typ: Bayern (-1,5) 1.78 5/10 Unibet

Do góry
#908949 - 30/01/2007 11:57 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szewa]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Originally Posted By: Szewczenko
Bayern - Bochum

Obie drużyny nie najlepiej zaczęły rundę rewanżową. Bawarczycy przegrali na wyjeździe z Borussią D. natomiast Bochum uległo na własnym boisku drużynie Mainz. Dzisiaj obie ekipy mają szansę do zamazania złego wrażenia. Obie walczą również o jasno określony cel: gospodarze - walka o mistrzostwo, goście - obrona przed spadkiem. Większe szanse na korzystny wynik daję oczywiście piłkarzom Bayernu. Różnica klas pod każdym względem przemawia na korzyść gospodarzy i będzie to prawdopodobnie widoczne w dzisiejszym spotkaniu. Powinni odnieść przekonujące, wysokie zwycięstwo. Oprócz różnic w potencjale przemawia za takim rozstrzygnięciem również historia spotkania pomiędzy obiema ekipami.

Typ: Bayern (-1,5) 1.78 5/10 Unibet


tez tak zagralem. mam jednak tutaj pewne obawy. co prawda ostatnie 3 mecze u siebie bawarczycy wygrywali z bochum roznica 2-3 bramek jednak ostatnio bayern u siebie albo remisuje albo wygrywa roznica co najwyzej 1 bramki. za to bochum ostatnio na wyjezdzie przgralo roznica 2 bramek tylko z hannoverem a tak to albo remisy albo przegrane 1 bramka.

no nic zobaczymy ja licze na to ze bayern bedzie chail sie odegrac z kompromitacje z dortmundem.

Do góry
#909029 - 30/01/2007 12:32 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: mumin]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Być może tak będzie, że Bayern będzie chciał się zrehabilitować za wtopę w Dortmundzie i odniesie przekonujące zwyciestwo.
Przy takim założeniu ja wole poszukać strzelców bramek, bo kurs jest wyższy niż 1.78

Zwycięstwo Wolsburga jest rzeczywiście prawdopodobne, mając na uwadze to wszystko, co napisał Valverde
Też zagram czystą 1, bo spróbować warto

Zagram też dokładny wynik 1:1 w Stuttgarcie, bo gospodarze chyba tego nie wygrają dzisiaj

Do góry
#909272 - 30/01/2007 13:45 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: rene]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
futbol Bayern - Bochum futbol

Wszystko wskazuje na to, że Bayern Monachium w dzisiejszym meczu będzie wielce zmotywowany. Do prowadzących w tabeli Schalke oraz Werderu tracą sześć punktów, a w kolejnej weekendowej kolejce oba zespoły spotkają się na boisku Werderu, także Bawarczycy będą w stanie nadrobić kilka oczek. Dlatego też podkreślam, że choć ich dzisiejszy przeciwnik nie jest najwyższych lotów, to gospodarze muszą podbudować swoje morale, przed dalszymi spotkaniami. Ponoć zespół Magatha ma dziś zagrać hiperofensywnie z trzema napastnikami. Na ile te plotki okażą się prawdziwe, dowiemy się jakiś czas przed meczem, ale coś w tym jest. W składzie Bayernu zabraknie jedynie kontuzjowanego Ismaela, a niepewny jest występ van Bommela. Bardzo możliwy jest występ Owena Haregreavesa. W drużynie przyjezdnych zabraknie bramkarza Skov-Jensena, napastnika Bechmanna, oraz wypożyczonego z Nicei Anthara Yahia. W tym meczu nie ma co się sugerować jakimikolwiek statystykami gospodarzy na własnym boisku i teoretyzować o innym rozstrzygnięciu niż wygrana gospodarzy, ponieważ inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy nie będzie miał dziś miejsca. Choć w tym sezonie Bayern na Allianz Arena zaledwie dwukrotnie wygrał stosunkiem przewagi dwóch bramek, to dziś będzie inaczej. Moim zdaniem Bayern dziś nie oszczędzi i zgniecie rywala nawet kilkoma bramkami przewagi.

futbol Wolfsburg - Eintracht futbol

W poprzednim meczu bardzo dobry mecz rozegrał Jacek Krzynówek, w tym spotkaniu również liczę na jego dobrą postawę. Goście natomiast na własnym boisku gromko polegli z Schalke. W zespole gospodarzy, zabraknie jedynie wypożyczonego z Bayernu dos Santosa, natomiast w drużynie gości nie zobaczymy doświadczonego i podstawowego obońcy Marko Rehmera, oraz defensywnego pomocnika Benjamina Huggela. W pięciu ostatnich konfrontacjach, na stadionie Wilków, aż pięciokrotnie górą byli gospodarze. Co ciekawe, w żadnym z tych meczów gospodarze nie stracili bramki. Teoretycznie wszystkie argumenty są po stronie gospodarzy, kurs jest znakomity, a co jest wyraźnie dziwne, ciągle rośnie. Jednak był bym ostrożny z hurraoptymistycznym stawianiem na gospodarzy, ponieważ statystyka h2h nie ma wcale, aż tak kluczowego znaczenia, bo o przebiegu spotkania decyduje dyspozycja dnia, a nie starcia w ostatnich latach. Można wywnioskować, że jakiś zespół drugiemu nie leży, ale to jest raczej dodatek do naszego poglądu w danej sprawie i nie możemy go brać jako czołowy argument. Faktem niezaprzeczalnym jest to, że gospodarze w nie wygrali ligowego spotkania, dokładnie od 7 listopada, czyli osiem spotkań temu, a na własnym boisku wygrali zaledwie dwukrotnie. Jednak zagram na gospodarzy, lecz nie będzie to typ na "jedynkę" lecz prawdopodobnie jakieś inne rozwiązanie.

Do góry
#909586 - 30/01/2007 14:56 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
futbol Mgladbach - Nurnberg futbol

Moim zdaniem w tym meczu możemy pewni być jednego - gospodarze dziś nie zwyciężą! Drużyna Borusii Monchengladbach zajmuje 16 miejsce w lidze z dorobkiem zaledwie piętnastu punktów, a postawa w ostatnich spotkaniach nie napawa optymizmem. W poprzedniej kolejce ulegli Energie Cottbus 3:1. Był to kolejny jedenasty mecz bez zwycięstwa. Dodatkowo w ich szeregach nie zabraknie dziś wielu zawodników. Są to Filip Daems, Sebastian Svärd, Oliver Neuville i Wesley' Sonck. Trener Jupp Heynckes będzie miał olbrzymi problem z zestawieniem linii ataku. Dysponuje czterema nominalnymi napastnikami, a w tej chwili skorzystać może jedynie z dwóch. Do dyspozycji dziś ma brazylijczyka Kahe (strzelił 4 bramki w 16 wyst w tym sezonie) oraz Nando, który nie zdobył jeszcze gola w tych rozgrywkach. Zapewne zdecyduje się na wariant zagęszczenia środka pola, skorzysta więc z taktyki 4-5-1 co nie wróży wielu bramek ( w tym sezonie Borussia zdobyła ich zaledwie 14 ). Goście również mają duże problemy kadrowe. Wśród nieobecnych są Glauber, Marka Mintal, Joshuy Kennedy i Marco Engelhardt, jednak postawa i pewne zwycięstwo nad Stuttgartem, pozwoliło graczom uwierzyć bardziej we własne umiejętności. Zwróćmy jednak uwagę na to, że goście w poprzedniej rundzie byli królami remisów, ponieważ w aż jedenastu spotkaniach dzielili się punktami. Reasumując w dzisiejszym spotkaniu najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis i to z małą ilością bramek.

futbol Stuttgart - Bielefeld futbol

W poprzednim meczu drużyna ze Stuttgartu poległa w wyjazdowym spotkaniu z Energie Cottbus. Dzisiejszego dnia podejmą znacznie silniejszego rywala, który w poprzednim spotkaniu zremisował z Hamburgerem SV w stosunku 1:1. Wiele osób po fatalnym występie spodziewa się, kolejnej straty punktów przez gospodarzy, którzy w końcówce poprzedniej rundy nie błyszczeli, oraz niekorzystnie rozpoczęli rundę wiosenną. Jednak wydaje mi się, że ewentualna porażka może pokrzyżować nieco plany Stuttgartu. Do czołówki tracą już siedem punktów, a niebezpiecznie na odległość dwóch punktów zbliżają się do nich gracze Herthy Berlin. Cały sztab zdaje sobie sprawę z sytuacji, a ostatnia porażka poszła już w niepamięć i liczą się najbliższe mecze. Proponuje odpuścić typowanie na zwycięstwo gospodarzy.

Do góry
#909646 - 30/01/2007 15:05 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

"Jezeli nie wygramy z Bochum mozemy sie pozegnac z tytulem mistrza" takie jest zdanie trenera Magatha.

Po ostatniej kolejce znow zaczely sie dyskusje o pomocniku rozgrywajacym,nim ma byc wedlug Magatha Schweinsteiger,ktory w Dortmundzie zagral fatalnie.Magath jednak dalej twierdzi ,ze Schweini jest zawodnikiem na ktorego stawia (przynajmniej do konca sezonu).Magath stoi w tej chwili pod napieciem,zarowno prezydent Beckenbauer jak i przewodniczacy zarzadu Rummenigge twierdza,ze tylko trener jest odpowiedzialny za trening,taktyke i sklad.Otwarcie mowia,ze nie sa tego samego zdania co Magath.
Magath ma juz od listopada (po porazce w domu z H96) noz na gardle i zmuszony jest jak najszybciej zagrac serie zwyciestw,aby nie tylko zarzad byl zadowolony ale takze i kibice.

Wedlug mnie jest bardzo mozliwe,ze od dzis zacznie sie seria 5 zwyciestw pod rzad,przeciwnicy sa do pokonania i o tym dobrze wie Magath.Gdyby jednak w nastepnych 4 meczach Bayern doznal 2 porazki to jestem (90%) pewien,ze Magatha nie zobaczylibysmy juz w LM z Realem.


"Widzialem pozytywne sygnaly" takie bylo zdanie po meczu w Cottbus (jeszcze) trenera Gladbach Heynckesa.
Jakie pozytywne sygnaly on widzial to chyba bedzie jego tajemnica,bo ja przynajmniej nic pozytywnego nie widzialem.
Juz 11 spotkan bez zwyciestwa!
Dzisiejszy przeciwnik Borussi M. bedzie 1.FC Nuernberg o ktorym napewno mozna smialo napisac cos pozytywnego,np.juz od 7 spotkan bez porazki,w tym sezonie tylko 2 porazki! i tylko 17 straconych bramek.Bardzo dobry mecz ze Stuttgartem i zasluzone zwyciestwo.
Zastanawialem sie czy nie warto zagrac w tym meczu 2 albo x2,ale zdecydowalem sie jedank tylko na FCN to score.

Moj Typ:

Bayern 1
1.FC Nuernberg to score @ 1.70 gamebookers

Do góry
#911821 - 30/01/2007 21:01 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

oh,wydaje mi sie ,ze dni Magatha sa policzone

Do góry
#912143 - 30/01/2007 23:48 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Magath raczej się utrzyma
Bayern raczej już pogrzebał swoje szanse na obronę tytułu, choć jest to drużyna farciarska
Ja myślę, że drużynę trzeba przewietrzyć, ale włodarze klubu zabierają się do tego jak Cupiał
Kahn to już niedługo będzie mieć prawnuki, Sagnol nie gra kompletnie nic, w drugiej linii brak kogoś, kto by to poskładał, napastnicy nie błyszczą, a Poldi grzeje ławę

Patrząc na jutrzejsze spotkania, powiem tak:
Szaliki u siebie nie przegapią szansy i pewnie wygrają
Choć pamiętać trzeba, że Schalke nie tak dawno na wiosnę podarowało Bayernowi tytuł na patelni
tym razem sytuacja raczej się nie powtórzy
Jest kasa, jest atmosfera i są wyniki
Kurs 1.3 nie powala, ale jest do akceptacji

Bayer - Werder to hit kolejki
Bayer jest dobrze przygotowany do sezonu, a wyciągnięcie na wyjeździe z 0:2 na 3:2 robi wrażenie
W Werderze nie przekonuje mnie drugi napastnik (Hunt, Almeida)
Sam Miro tego wóżka nie pociągnie
Do pomocy doszedł Diego, ale to wciąż mało
Ciekaw jestem jak zaadoptuje się Rosenberg
Moim zdaniem w tym meczu padnie remis, który tak naprawdę nie zadowoli ani jednych, ani drugich

Hamburg
Spodziewam się, że sporo ludzi grać będzie na Hamburg
Tyle tylko, że Hamburg potrzebuje przełamania, bo u siebie jescze nie posmakował 3 punktów
Jest szansa, że jutro zobaczymy pierwsze zwycięstwo podopiecznych Dolla na własnym boisku, choć mnie Hamburg jeszcze nie przekonał i wolę poczekać na to przełmanie, niż zgadywać

Na koniec mecz w Moguncji
Myślę, że Mainz tego nie przegra, a nie zdziwię się, jak sięgnie po 3 punkty. Widać determinację i zmiany na plus. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jutro może być... parka
Oglądałem mecz Dortmundu z Bayernem i gra Borussi zupełnie mnie nie przekonała. To raczej Bayern przegral ten mecz, niż Borusia wygrała. Frei strzelił 2 bramki tylko dlatego, że był absolutnie nie kryty. Jestem pewien, że gospodarze zagrają jutro z ogromną determinacją i wolą zwycięstwa, a to na Dortmund moze wystarczyć

Hanover - Hertha to okolice remisu

Do góry
#912442 - 31/01/2007 10:12 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: rene]
Scarpini Offline
member

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 178


HSV Hamburg - Energie Cottbus

31.01.2007 20:00
Stadion: AOL Arena


HSV: F. Rost - Mahdavikia, B. Reinhardt, Mathijsen, Benjamin - de Jong - Jarolim, Sorin - Laas - Ljuboja, Sanogo

Cottbus:Piplica - Szelesi, McKenna, I. Mitreski, Cvitanovic - T. Rost, Bandrowski - Radu, Gunkel, Munteanu - Kioyo

HSV: Zespół z Hamburga miał być w tym sezonie kandydatem do mistrzostwa ale jak narazie jest kandydatm do spadku. Najwieksze rozczarowanie Bundesligi! sprowadzili wielu dobrych zawodników, maja w swoim składzie Kompanego o którego biło sie pół Europy, niezwykle kreatywnego Van der Vaarta, Borowskiego, Sorina i wielu innych wspaniałych graczy ale mimo to nie potrafia wygrywać. W pierwszej czesci sezonu na własnym boisku zdobyli tylko 6 pkt. i ani razu niezdołali ucieszyc swoich kibiców zwyciestwem na AOL Arena. Poczatek sezonu bardzo pechowy przecietny mecz z Arminia i znów tylko remis po bramce w 89 minucie Marcio Borgesa. W czasie okienka transferowego zrobili jeden ale bardzo konkretny zakup! udało im sie pozyskać bramkarza Schalke Franka Rosta. To dobrze ze znów nie brali kogo popadnie bo przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi. Skład na druga czesc sezonu jest dosyc dobry aby utrzymac sie w lidze, jesli chca wygrywać z wielkimi klubami takimi jak Bayern, Werder to musi skonczyc sie plaga kontuzji, która obecnie ma miejsce w Hamburgu. Trener Doll na dzien dzisiejszy dysponuje na tyle dobrym zespołym aby pokonywać takich rywali jak Cottbus a motywacji chyba brakowac im nie bedzie ponieważ Hamburg to jedyny zespół w bundeslidze, który jeszcze nie wygrał przed własną publiką.

Cottbus: Po zimowej przerwie Energie sezon rozpoczeło na własnym boisku a ich rywalem była słabiutka Borussia M'gladbach. Wydawac sie mogło ze wynik meczu bedzie jasny juz po pierwszej połowie. Energie grała bardzo rozwaznie a przewage udokumentowała dwóma golami Radu w 33 i 39 minucie. Po zmianie stron oddali inicjatywe goscią i bronili dostepu do wlasnej bramki. Cała sztuka udawała im sie do 79 minuty bo wtedy gola głowa zdobył David Degen. Gladbach nie majac juz nic do stracenia poszli do przodu i stracili kolejnego trzeciego juz gola w tym momencie wiadomo było iz punktu zostają w Cottbus. Specjalnego wrazenie ta wygrana na mnie nie pozostawiła M'gladbach jest bardzo słabe w dodatku na wyjazdach to najgorszy zespół w bundeslidze a i tak napsuli sporo krwi Energi. W dzisiejszym meczu z powodu kontuzji nie zagra nasz rodak Mariusz Kukiełka jest on bardzo waznym elementem zespołu i zapewne bardzo brakować go bedzie w szykach obronych gdzie ogdrywa wazna role dla zespołu.

H2H na boisku gospodarzy:

Hamburg SV - Cottbus 1:1 24.11.2002

Hamburg SV - Cottbus 5:2 18.12.2001

Hamburg SV - Cottbus 2:1 10.12.2000

Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: Interwetten

Typ: Hamburg (-1,5)
Kurs: 2,82
Stawka: 2/10
Buk: GB

Do góry
#912637 - 31/01/2007 11:54 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Scarpini]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Dla wszystkich jest zaskoczeniem tak niska pozycja Hamburga w tabeli Bundesligii ( 17 lokata). Z takim składym jakim dysponują spokojnie mozna walczyć o najwyższe cele. Na 18 spotkań HSV wygrało 1!!!!!!!! mecz, zremisowali aż 11!!!!!!!! razy i 6 razy przegrali. Traca 5 punktów do miejsca, które gwarantuje utrzymanie w lidze. Hamburg takie mecze, jak ten dzisiejszy po prostu musi wygrawać. Cottbus to nie jest rywal z najwyższej półki i na pewno HSV jest w stanie zapewnić sobie 2 zwycięstwo w lidze. Martwi dość długa lista nieobecnych zawodników m.in. Rafaela Van der Vaarta, który jest niejako motorem napędowym HSV. Świetnie rozdziela piłki, strzela na bramkę i dużo widzi na boisku. W ekipie HSV nie zagraja ponadto:
Guerrero
Kompany
Fillinger
Trochowski
Hampel
Demel
van der Vaart
Ben-Hatira
Sam
Hennings
Lista nieobecnych jest długa, ale na boisku pojawi się rewelacyjny czarnoskóry napastnik Sanogo, któremu partnerować bedzie Ljuboja. Zagra również Sorin oraz sprowadzony z Schalke wyśmienity bramkarz Frank Rost. Jeżeli HSV nie wygra tego meczu to cierpliwość działaczy w stosunku do trenera Dolla moze sie skonczyc. Przypominam, że HSV nie wygrało jeszcze na własnym obiekcie co doprowadza kibiców do białej gorączki. HSV podpisało kontrakt z Oliciem, który bedzie mół juz zagrac w sobotnim meczu wyjazdowym na trudnym terenie w Berlinie z Herthą. W ekipie Energie Cottbus nie zagra m.in. zbierający dobre recenzje Kukiełka, da Silva oraz Skela. Energetycy zgraja jednym napastnikiem (Kioyo). W składzie na mecz awizowany został Polak Tomasz Bandrowski. Licze dzisiaj na zwycięstwo HSV. Po głowie chodzi mi wynik 2-0.

Składy:
Hamburger SV
F. Rost - Mahdavikia, B. Reinhardt, Mathijsen, Benjamin - de Jong - Jarolim, Sorin - Laas - Ljuboja, Sanogo

Energie Cottbus
Piplica - Szelesi, McKenna, I. Mitreski, Cvitanovic - T. Rost, Bandrowski - Radu, Gunkel, Munteanu - Kioyo

Typ: zwycięstwo HSV po kursie ok 1,8

Polecam również typy na wygrane Schalke oraz Chelsea. Mam również nadzieję, że mój ukochany Bayer Leverkusen wygra z Werderem.

Do góry
#912647 - 31/01/2007 11:56 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Scarpini]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Hamburger Sv – Energie Cottbus

Jak wspominałem przy okazji spotkań zeszłej kolejki, trener Thomas Doll dostał od zarządu ultimatum. Zespół musi wygrać 9 z 17 spotkań w drugiej rundzie spotkań. W ostatnim meczu Hsv tylko zremisowało, ale za to w dobrym stylu z mocną u siebie i ogólnie spisującą się dobrze w tym sezonie drużyną Arminii Bielefeld. Dobrą wieścią jest to, że do klubu przejdzie nowy napastnik. Jest nim 27-letni Ivica Olic, pozyskany z CSKA Moskwa, który jak podaje kilka zagranicznych serwisów, jest w szerokiej kadrze i możliwe, że dziś właśnie zadebiutuje. Niestety podopiecznych Dolla nie przestaje prześladować wielki pech. Ledwo po kontuzji powrócił Guy Demel, to znów złapał kolejną i nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. Zastąpi go prawdopodobnie na prawej stronie obrony Mehdi Madavikia. Lista kontuzjowanych zawodników w drużynie gospodarzy jest jak zwykle bardzo długa. Największym osłabieniem będzie nieobecność w Rafaela van der Vaarta, Trochowskiego, Kompanego, Atouby, Guerrero i Fillingera. Drużyna Energie Cottbus bardzo ładnie rozpoczęła sezon, zwycięstwem nad bardzo słabą Borussią Mgladbach 3-1. W ich szeregach zabraknie jedynie dwóch podstawowych zawodników, ale ważnych graczy formacji defensywnej, czyli Kukiełki i da Silvy. Faworytem wśród bukmacherów są gospodarze, a ogólnie lawirujący kurs ma głównie tendencje spadkowe dlatego, że większość typerów decyduje się na granie na podopiecznych Dolla. Jednak należy pamietać, ża do tej pory Hamburger SV nie wygrał meczu na własnym stadionie, więc jeśli ktoś zdecyduje się grać na zwycięstwo domowe, to grał będzie na przełamanie, pewnie któryś raz z kolei.... Jeśli dziś Hsv nie wygra, to na drugie ligowe zwycięstwo będą musieli zdaje się troche poczekać, bo ich kolejnymi przeciwnikami są Hertha, Dortmund i Werder, a więc drużyny z czołówki.

Leverkusen – Werder

Bezapelacyjnie najciekawsze spotkanie tej kolejki. Gospodarze w ostatnim wyjazdowym meczu z Aachen, pokazali wielki charakter. Przegrywali już 2-0 w pierwszej połowie, jednak kontaktowego gola i nadzieje przed przerwą dał jeszcze Schneider. Po przerwie nastąpiły 3 minuty które wstrząsneły całym Tivoli Stadion. Wpierw bramkarza gospodarzy zaskoczył Voronin, a następnie z wolnego, pięknym strzałem w samo okienko, poraz drugi - Schneider. Werder Brema natomiast rozniósł na swoim stadionie Hannover, aż 3-0. Mirosław Klose nie wykorzystał w tym meczu rzutu karnego, jednak przy dwóch bramkach asystował. W szeregach gospodarzy zabraknie aż pięciu graczy, ale tylko dwóch z nich miało jakieś znaczenie w tym sezonie. Są to kapitan Carlsten Ramelow i Athirson. W zespole gości zabraknie Owomoyeli, oraz Klasnica, którego operacja nerki niestety się nie powiodła i piłkarza tego nie zobaczymy już w tym sezonie. Trener gospodarzy Michael Skibbe doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż Werder dysponuje ogromną siłą ataku i że nawet w wyjazdowym spotkaniu mogą strzelić kilka bramek. Jak sam twierdzi, zabezpieczy przede wszystkim tyły, aby nie stracić. Werder czeka zaś ciężki mecz. Wszyscy dziś zdają sobie sprawę, iż to Schalke ma dużo słabszego przeciwnika i gra na własnym boisku, tak więc będzie mogło odskoczyć nieco Werderowi w przypadku gdy dziś podopieczni Schaafa stracą punkty, co moim zdaniem jest bardzo możliwe. Kurs jednak na gości bardzo kusi, bo znając Bremeńczyków to zagrają otwartą piłkę. Jedno dziś jest pewne – zobaczymy bardzo ciekawe spotkanie, czy z dużą ilością bramek? O tym przekonamy się wieczorem...


Do góry
#913182 - 31/01/2007 13:48 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
A jednak
Wedlug Niemieckiej gazety "BILD" Magath odchodzi od Bayernu!
Oficjalna strona Bayernu jeszcze tego nie potwierdzila,juz mowi sie o nowym trenerze Hitzfeldzie.

Jupp Heynckes dzis tez zrezygnowal!

Do góry
#913233 - 31/01/2007 13:54 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: WERDER12]
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Nie wiem czemu, ale dzisiejsze spotkania "śmierdzą" mi remisami. Więc odpuszczam.

pozdrawiam \:\)

Do góry
#913281 - 31/01/2007 14:09 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

W druzynie Werderu nie zagra dzis (i moze nawet z Schalke) bramkarz Wiese.
Co tu duzo pisac,wlasciwie to chyba kazdy wie co w tym meczu typowac, a statystyki to potwierdzaja.

19.08.2006 Werder Bremen Bayer Leverkusen 2-1
04.03.2006 Bayer Leverkusen Werder Bremen 1-1
24.09.2005 Werder Bremen Bayer Leverkusen 2-1
24.04.2005 Bayer Leverkusen Werder Bremen 2-1
13.11.2004 Werder Bremen Bayer Leverkusen 2-2
15.05.2004 Werder Bremen Bayer Leverkusen 2-6
13.12.2003 Bayer Leverkusen Werder Bremen 1-3

ostatnie 5 meczow Bayeru to 4 razy over i 1 raz under
ostatnie 5 meczow w domu to 4 razy over i 1 raz under

ostatnie 5 meczow Werderu to 5 razy over
ostatnie 5 meczow na wyjezdzie to 5 razy over

83% meczow Werderu to Over (15 razy)
72% meczow Bayeru to Over (13 razy)

w meczach z Werderem wpadaja przecietnie 4 bramki!
w meczach z Leverkusen wpadaja przecietnie 3,16 bramek!

Moj typ: OVER @1.54 betfair

Do góry
#913340 - 31/01/2007 14:25 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: WERDER12
A jednak
Wedlug Niemieckiej gazety "BILD" Magath odchodzi od Bayernu!
Oficjalna strona Bayernu jeszcze tego nie potwierdzila,juz mowi sie o nowym trenerze Hitzfeldzie.

Jupp Heynckes dzis tez zrezygnowal!


Ciekaw jestem, czy z Magathem się potwierdzi
Jak dziś Hamburg nie wygra, to jeszcze jeden kandydat się znajdzie

Co do absencji, to w Alemannii Aachen nie zagra dziś Jan Schlaudraff ( przeciwko Schalke Gelsenkirchen )

Do góry
#913415 - 31/01/2007 14:38 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: rene]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: WERDER12
A jednak
Wedlug Niemieckiej gazety "BILD" Magath odchodzi od Bayernu!
Oficjalna strona Bayernu jeszcze tego nie potwierdzila,juz mowi sie o nowym trenerze Hitzfeldzie.

Jupp Heynckes dzis tez zrezygnowal!


Ciekaw jestem, czy z Magathem się potwierdzi
Jak dziś Hamburg nie wygra, to jeszcze jeden kandydat się znajdzie

Co do absencji, to w Alemannii Aachen nie zagra dziś Jan Schlaudraff ( przeciwko Schalke Gelsenkirchen )


Jeszcze kilka dni temu czytałem, że Magath śmiało wypowiadał się o szansach na mistrzostwo, twierdził nawet, że aby tego dokonać nie potrzeba żadnych wzmocnień w klubie, a pamiętamy dużo się mówiło o "wielkiej gwiaździe" która zasilić by miała kadrę gospodarzy. Jednak wczoraj po meczu, nie chciał nawet rozmawiac na temat mistrzostwa, a na temat przegranego meczu stwierdził:

" widać, że nasza gra się polepsza "
... żenada ...

Do góry
#913420 - 31/01/2007 14:39 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Schalke – Aachen

Gospodarze bardzo pewnie weszli w sezon, wygrywając w wyjazdowym spotkaniu z Eintrachtem Frankfurt aż 3-1. Dziś podejmują ekipę zajmującą 14 pozycję w lidze i liczą na podtrzymanie dobrej formy i kolejne trzy punkty. Schalke wygrało wszystkie trzy ostatnie potyczni z Alemanią – 3:0; 3:1; 2:1. W ostatnim wyjazdowym spotkaniu z Aachen zwyciężyli 3:1. Goście natomiast w ostatnim spotkaniu prowadząc 2:0, pozwolili sobie strzelić trzy bramki. Mając wygraną w kieszeni odpuścili i teraz na pewno nie podejdą do tego spotkania w dobrych nastrojach. Jedynym większym osłabieniem w zespole gospodarzy jest osłabienie lewego obrońcy Pandera. W drużynie gości nie zagrają kapitan Plassenrich oraz atakujący Schlaudraff. Gospodarze zdają sobie sprawę, że dzisiejszego dnia ich rywalem jest słaby zawodnik, a do tego grają przed własną publicznością, co w obliczu ciężkiego, wyjazdowego spotkania ich najgroźniejszego rywala do walki o mistrzostwo, czyli graczy Werderu może sprawić, że dziś Schalke odskoczy Werderowi na kilka punktów. Myślę, że dziś wykorzystają tą okazję i wygrają.

Mainz – Dortmund

Gospodarze nie próżnowali w okienku transferowym i przeprowadzili dosyć ciekawe transfery o czym wspominałem w zeszłej kolejce. W zespole gości doszło natomiast do zmiany na stanowisku trenera. Van Marwijika, ulubionego szkoleniowca naszego Ebiego Smolarka, zastąpił Jurgen Rober. Oba zespoły zwyciężyły poprzednie swoje, dużo znaczące spotkania. Mainz na wyjeździe pokonał swojego sąsiada z dolnych rejonów tabeli – zespół Bochum, natomiast Dortmund na własnym boisku pokonał Bayern Monachium. O tym czy Jurgen Rober sprawdzi się na stanowisku trenera Borussi przekonamy się w najbliższych spotkaniach, a czy druga cześć sezonu będzie bardziej udana od rundy wiosennej, przekonamy się pod koniec sezonu, gdy dojdzie do rozliczenia obecnego trenera przez zarząd klubu. Jedno jest jednak pewne. Jurgen Rober miał iście królewski początek, pokonując w bardzo ważnym spotkaniu, teoretycznie dużo mocniejszego kadrowo przeciwnika. Bardzo trudno dzisiejszego wieczoru wytypować zwycięzcę meczu. Faworytem bukmacherów jest zespół z Dortmundu i nie ma co sie temu dziwić, bo dzisiejsi gospodarze są na pewno dużo słabszym zespołem, a do tego ostatnią drużyną w tabeli która na własnym boisku gra bardzo słabo ( 1-4-4 ). Borussia do tej pory dosyć przeciętnie radziła sobie na wyjazdach ( 3-2-3 ), a do tego po kontuzjach do szerokiej kadry powraca Amedick, oraz jak zapowiada trener – Lars Ricken. Możliwy jest również powrót i występ w pierwszym składzie Sebastiana Kehla.

Hannover – Hertha

Gospodarze ostatni raz wygrali z drużyną ze stolicy w 1974 roku. Hertha wygrała w czterech z ostatnich pięciu meczach w Hannoverze, do tego Hannover nie jest domową drużyną, ponieważ na własnym boisku wygrali tylko jedno spotkanie ( 4 na wyjazdach ). Trener Falko Gotz zapowiada w spotkaniu tym ofensywny futbol. Wszelkie statystyki są po stronie Herthy Berlin, natomiast sytuacja kadrowa na pewno nie. W ich szeregach zabraknie aż pięciu zawodników. Najważniejsi z nich to podstawowy bramkarza – Christian Fiedler, kluczowy obrońca Dick van Burik, ofensywnego pomocnika Boetanga, oraz Chaheda, który może grać zarówno na pomocy jak i na obronie. U gospodarzy zabraknie dwóch ważnych zawodników – Azaouaghta i Rose. Po mimo zapowiedzi, że Hertha zagra dziś ofensywnie, myślę że dziś najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis z małą ilością bramek.

Do góry
#913430 - 31/01/2007 14:47 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Tylko dzisiejsze zwyciestwo moze go jeszcze uratowac,mowa jest oczywiscie o Thomasie Doll.
Doll i Co. wyciagneli ostatniego "asa" z rekawa kupujac narescie jakiegos napastnika,nim jest Chorwat Ivicia Olic (wczoraj mial juz 1 trening).
Doll nie ma juz wyboru i musi postawic na nowego napastnika,wiec jestem przekonany,ze Olic zagra juz od 1 min.,do tego zmuszony jest znowu zagrac z Atuoba,ktory po kilku skandalach powroci do pierwszej jedynastki.

W druzynie gosci nie zagra Kukielka,ktory jest bardzo waznym graczem Energii.

Postawie tak jak moi koledzy w poprzednich postach na Hamburg win
,ale tylko dlatego ,ze nie moge sobie przypomniec kiedy to ostatnio "wylecialo" trzech trenerow w Bundeslidze w ciagu 2 dni! ;\)

Do góry
#913464 - 31/01/2007 15:08 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: WERDER12]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Ja w 100% się zgodze z WERDER12. Od razu jak zobaczyłem pojedynek Bayer - Werder pomyślałem o overku 2,5 gola. Co więcej jak też napisałem kolega w ekipie przyjezdnej nie zagra bramkarz Wiese, co tym bardziej pokazuje że kurs jest warty grania. Może kursy w okolicach 1.50 nie powalają na kolana, ale ja biore go śmiało.
O meczu HSV też już zostało dużo powiedziane i robi sie trochę masówka z tego typy i mim, że gospodarze grają w osłabieniu to pardzo prawdopodobne jest, że dzisiaj osiągną upragnione zwycięstwo i zaczną marsz w góre tabeli a Doll utrzyma jeszcze posadke.
Do tego jeszcze można dołożyć Schalke. Ekipa z Gelschenkirchen wspomagana finansowo przez Rosjan powinna wreszcie wykorzystać potknięcia Bayernu i odskoczy od Werderu, który będzie miał bardzo trudną przeprawę w Levwerkusen jak napisal Szczypior.
Także nie napisałem w sumie nic nowego, ale wydaje mnie się, ze dzisiaj będzie środa bez niespodzianek w Bundeslidze.
Moje typy:
Bayer - Werder over 2,5
HSV - Energii 1
Schalke - Aachen 1

Do góry
#913565 - 31/01/2007 16:01 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: drfocus]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Wciąż zastanawiam się panowie co lepiej postawić w spotkaniu HSV, czy zwycięstwo gospodarzy, czy over 2.5 bramki. Myślę, że jeśli Hsv dziś nawet zremisuje, to Doll i tak jeszcze nie wyleci, zarząd jest przekonany, jak i oczywiście wszyscy, że HSV w tym sezonie nic nie osiągnie, mając za przeciwników takie tuzy jak Bochum, Mainz, czy Mgladbach, Hsv powinno się utrzymać. Dlatego też Doll dostał ultimatum. Jeśli już zarząd zdecydował nie zwalniać go po rundzie jesiennej, teraz też tego nie zrobi, dlatego też Doll dostal półroczne ultimatum, którego nie wykona, ale utrzyma zespół w lidze, a po sezonie prezes klubu grzecznie mu podziękuje. W opisie się pomyliłem, Atuoba dziś zagra, wraca po kontuzji. Schalke dziś wygra, czy z handi -1.5 o tym się dopiero przekonamy. Myślę, że over w Leverkusen paść powinien, ale kurs śmiesznie niski, nie wiem czy warto ryzykować, statystyke h2h nie można brać za kluczowy argument.

Pozdrawiam

Do góry
#913585 - 31/01/2007 16:06 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: drfocus]
krzysiek74. Offline
journeyman

Meldunek: 15/01/2007
Postów: 72
Skąd: Łódź
Dziś polecam
Schalke-Aachen 1
W tym sezonie Schalke jeszcze nie przegrało na Veltins Arena i nigdy nie przegrało u siebie z Alemannią.W składzie gości zabraknie jednak najlepszego strzelca Jana Schlaudraffa (6 goli), a także Reinera Plaßhenricha (3). W przypadku Schalke najbardziej odczuwalny może być brak Geralda Asamoah oraz obrońcy Christiana Pandera.Mimo to gospodarze 3 punkty zdobędą bez problemu

Do góry
#913603 - 31/01/2007 16:11 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: drfocus]
krzysiek74. Offline
journeyman

Meldunek: 15/01/2007
Postów: 72
Skąd: Łódź
Dziś polecam
Schalke-Aachen 1
W tym sezonie Schalke jeszcze nie przegrało na Veltins Arena i nigdy nie przegrało u siebie z Alemannią.W składzie gości zabraknie jednak najlepszego strzelca Jana Schlaudraffa (6 goli), a także Reinera Plaßhenricha (3). W przypadku Schalke najbardziej odczuwalny może być brak Geralda Asamoah oraz obrońcy Christiana Pandera.Mimo to gospodarze 3 punkty zdobędą bez problemu

Do góry
#913918 - 31/01/2007 16:55 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

@szczypior

jak juz pisalem wczesniej,tylko zwyciestwo ratuje Dolla,3 punkty ratuja skore Dolla w innym wypadku znamy prawo w zawodowej pilce noznej - brak sukcesow,zmiana trenera -

Originally Posted By: Szczypior
Dlatego też Doll dostał ultimatum. Jeśli już zarząd zdecydował nie zwalniać go po rundzie jesiennej, teraz też tego nie zrobi...


Zarzad w Gladbach,czy w Monachium tez zdecydowalo nie zwalniac trenerow w czasie zimowej przerwy,a teraz po dopiero 2 kolejkach zmienili szybko zdanie.
Ultimatum dla Dolla napewno wyglada inaczej jak przypuszczamy np.
z 3 meczy 6 punktow albo tak podobnie,w innym wypadku szykuje sie ostatnia opcja,- zmiana trenera- a juz sie mowi o Joerg Berger,ktory juz wielokrotnie wyciagal druzyny z podobnych tarapatow.
Jezeli dzis bedzie remis to bedzie to juz 26 spotkanie w tym sezonie (liga ,puchar i LM) w ktorym HSV nie wygral,tylko 2 razy wygrana Dolla to zdecydowanie za malo i niestety musi nastapic szybka zmiana.

co do overu w Leverkusen to oczywiscie jest to tylko spekulacja,opierana na statystykach.
\:\)

Do góry
#914107 - 31/01/2007 17:27 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
piłkarskiego mistrza Niemiec, Bayernu Monachium - poinformował w środę po południu klub bawarski.
Hitzfeld był trenerem Bayernu w latach 1999-2004. Drużynę ma poprowadzić do końca bieżącego sezonu.
Powodem dymisji Magatha, którą zapowiadały niemieckie media, były słabe wyniki Bayernu po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej. 26 stycznia Bayern przegrał z Borussią Dortmund 2:3, a we wtorek tylko zremisował przed własną publicznością ze słabym VfL Bochum 0:0

A ja proponuję dziś zagrać na Mainz
Nie wiem, czy drużyna z Moguncji wygra ten mecz
Ale 1X czy jakiś handi odpowiednik powinny siąść

Do góry
#914476 - 31/01/2007 18:11 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: rene]
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Ottmar Hitzfeld zastąpił Feliksa Magatha na stanowisku trenera piłkarskiego mistrza Niemiec, Bayernu Monachium - poinformował w środę po południu klub bawarski.

Hitzfeld był trenerem Bayernu w latach 1999-2004. Drużynę ma poprowadzić do końca bieżącego sezonu.


REKLAMA Czytaj dalej



Powodem dymisji Magatha, którą zapowiadały niemieckie media, były słabe wyniki Bayernu po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej. 26 stycznia Bayern przegrał z Borussią Dortmund 2:3, a we wtorek tylko zremisował przed własną publicznością ze słabym VfL Bochum 0:0.

"Oczywiście dymisja nie cieszy, ale jestem dumny z tych dwóch lat, tutaj, w Monachium" - skomentował Magath, który z Bayernem dwukrotnie zdobył dublet - mistrzostwo i puchar kraju. Jego kontrakt z klubem bawarskim miał wygasnąć w połowie 2008 roku.

58-letni Ottmar Hitzfeld, poprzednik Magatha, zdobył z Bayernem cztery tytuły mistrza Niemiec (1999, 2000, 2001, 2003) i zwyciężył w Lidze Mistrzów w 2001 roku.

W tabeli Bundesligi Bayern zajmuje czwarte miejsce, ale może mieć już nawet 8 punktów straty do Werderu Brema i Schalke 04, które rozegrają mecze 19. kolejki w środę wieczorem.

za http://www.wp.pl


Edited by bcn1899 (31/01/2007 18:21)

Do góry
#915743 - 31/01/2007 21:09 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: pycio26]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
No dzisiejszy dzień na plusie.
Schalke wygrało, Mainz też, a miny w Hamburgu udało mi się uniknąć. Szkoda że Kuranyi nie strzelił, bo to też grałem, ale wszystkiego mieć nie można.

Oglądałem mecz Schalke i muszę przyznać, że wygrali z trudem i bardzo szczęśliwie. Stracili bramkę po niezdecydowanej interwencji w polu karnym. Potem wyrównali z karnego, po głupie ręce obrońcy. Bramka na 2:1 to samobój. Szaliki dość dobrze grały w polu, ale sytuacji bramkowych było mało. Jeśli już to po stałych fragmentach gry. Fantastycznie zagrał Rafinha, moim zdaniem najlepszy na boisku.
Goście mi się podobali, nie murowali bramki, bronili się bardzo mądrze i wyprowadzali niezwykle groźne kontry. Mogli strzelić przynajmniej jeszcze jedną bramkę.
W sumie ciekawy mecz

Do góry
#915789 - 31/01/2007 21:17 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: rene]
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
przygladajac sie wynika ciekawei wyglada hamburg za 3.50 w sobote i bayern za 2.00 ;>

Do góry
#915919 - 31/01/2007 21:48 Re: 19 kolejka Bundesligi ( 30-31 styczeń ) [Re: Poetik]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
W następnej kolejce mamy... Bremen - Schalke 04

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, Sensei, VVega, kemp, akagi, igea23, rafal08, pacyfista, Sony), 3693 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581735 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49