Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#778793 - 11/12/2006 16:03 Re: i4poker.com [Re: Landzaat]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
To sie wszedzie zdarza i bedzie zdarzalo - wczoraj na tym freerollu na zywo w Lodzi dwukrotnie byla sytuacja kiedy goscie sie allinuja: jeden ma wysoka pare, a drugi smieci i na stol wysypuje sie strit i podzial puli. Dwa razy identyczna sytuacja...Inna sytuacja z tego samego turnieju: all-iny, jeden ma KK, a drugi cos smieciowatego i dochodza mu 4 karty do strita...Tez cos ktos krecil? :-)

No, ale nie wazne - uznam, ze macie racje, jak podacie mi jakis logiczny powod, dla ktorego firma mialaby podkrecac soft.

Do góry
Bonus: Unibet
#778979 - 11/12/2006 17:22 Re: i4poker.com [Re: Mr_Andrew]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
logiczny powód ? ależ prosze bardzo \:\)

z czego pokerroom czerpie zyski - z prowizji
skąd prowizja - rake z rozdań
kiedy wiecej sie zarobi? - kiedy wiecej ludzi gra
jak zwabić ludzi do pokerroomu? - dając im poczucie, ze w tym roomie będą wygrywali ,co sprawi że nadal będą w nim grali

zdecydowana większośc graczy nie ma pojęcia o podstawach pokera. nie mają pojęcia o prawdopodobieństwa, matematyke w pokerku uważają za bezsens. Grają po prostu tragicznie. Spotkają się na stole z graczem no juz nie mowie dobrym, ale takim który chociaz wie co jest opłacalne, liczy outsy i te inne elementarne sprawy. I ci słabi (czyt.ci liczni) gracze by dostali po tyłku, i poszli do konkurencji, bo uznaliby ,ze ten soft po prostu im nie lezy. a to jest równe stracie klienta (wielu klientów). Jak ich zatrzymać? sprawić, aby mimo popełnianego blędu za błędem i tak na tyle często wygrywali, co sprawi ,że pozostaną nadal w tym samym roomie = zarobek dla i4. To jest aż nadto logiczne. Pokerroom czerpie zyski z ilość graczy, a nie z jakości ich gry. Jakie dla nich ma znaczenie poziom graczy? żadnego. Najwazniejsze aby bylo dużo ludu bo to jest kasa. I Ci najsłabsi walą tam drzwiami i oknami, gdyż ten soft nagradza kiepską gre. Jeśli kolesiowi brakuje po flopie jednej środkowej karty do strita, to jest w stanie bez wahania podjąć czyjegoś all inna licząc ,ze ta jedna jedyna karta wlasnie dojdzie na turn albo river. I o ile statystycznie by wygral max. jedno na 5 takich rozdań, to tam wygra 2 albo 3 na 5 a skoro tak to oczywiście radość, zero rozsądnej oceny zdarzenia. Jessst! Wygralem! Ale jestem dobry! super soft \:\) i stąd tłumy grajacych tam i pewnie chwalących ten soft.

druga sprawa. Gdyby Ci slabi gracze z i4 zaczeli grać np w ipokerze, to dla mnie bankowa i szyba porażka, i to z kretesem.

nie wplacałem do nich ani grosza, a dwukrotnie dokonywałem wypłat i raz przegralem z kumplem pare E w wymianie na MB. Więc w sumie do płaczu nie mam powodów. Na pewno nie moge siebie określić jako "dobry gracz". Jestem caly czas żółtodziobem, ale jakieś tam podstawy mam wpojone. Licze prawdopodobieństwa, nie calluje nieoplacalnych betów, a ostatnio calkiem skutecznie stosuje blefik ;\) i idzie być na tym sofcie "do przodu". Jednak grając dokladnie z tymi samymi przeciwnikami, tylko na innym sofcie, profity byłyby znaaacznie znaaaacznie większe.

co do narzekania na ten soft. Skoro tylu ludzi coś widzi, to chyba nie moze być to tylko jakaś zbiorowa halucynacja. Przecież ludzie grają na bardzo roznych softach i maja porównanie. Bardzo wiele osób krytykuje i4 i ich niewiarygodne rozdania ,lucky rivery. czy to jakaś zmowa? a jeśli tak to czemu ona mialaby służyć? Cala masa niepochlebnych opinii o sofcie i4, ale na soft ipokera jakoś nie ma skarg.

jasne, ze AA moze przegrać all inna z 27 off. ale raz na 5 rozdań, a nie w co drugim

miałem niedawno taki okresik 4-5 dni, ze non toper gralem na i4. Same te free rolle , które są co godzinke. Moim celem było wypróbowanie róznych taktyk turniejowych (gra mega tight, agresywna, super agresywna, zmiany tempa itd.) I nagle po tych paru dniach zagralem free rollka na betssonie. Moje QQ vs 88 rywala. Zanim pojawił sie flop już chwytałem się za głowe , ze przerąbane, bo przeciez na stole najprawdopodobniej pojawi się 8. Nie pojawiła się !!! Pamitam to jak by mialo to miejsce przed chwilą. Az sie zdziwiłem, ze mając 80% szans na wygranie jednak odnioslem zwyciestwo w tym rozdaniu. POdobnych sytuacji w tym samym free rollku bylo jeszcze wiele. Tak nasiąknąłem przez te wcześniejsze dni tym softem i4, ze teraz wprost zaskakiwały mnie wygrane rozdania, gdy przy all innie miałem 70-80% szans na zwyciestwo. Ale żeby nie było. W tym samym free rollku na betssonie zaliczylem rownież pare bad beatów. Moje AA przegralo z KK, gdyż na stole pojawiły sie 4 trefle, gość mial K trefl, a żaden z moich asów nie byl w tym kolorze. No cóż... pech... to są karty, to jest poker - zdarza się. no ale niech sie zdarza zgodnie z prawdopodobieństwem. Same zjawisko bad beat'a rozumiem i je akceptuje. Oczekuje tylko tego od oprogramowania, ze skoro daje all inna AA vs QQ, to zebym wygrał 8 na 10 rozdań, a nie np. 5 jak to ma miejsce w i4 \:D

co do certyfikatów. Komstar (comstar? nie wiem jak to sie pisze :p) też miał swoje certyfikaty, ze wszystko jest OK ;\)

kurcze ,paskudnie się rozpisałem, sorka
ja nie chce nikogo przekonywac, że ten soft jest "walnięty". Moja opinia jest taka jaka jest, ale nikomu jej nie narzucam. Ktoś uważa, ze wszystko tam jest spoko - OK \:\)

pozdrawiam grających \:\)

Mr Andrew ,gratki za wysoką lokate we free rollku w PPT mam nadzieję, ze niedługo spotkamy sie na jakimś turnieju z tego cyklu \:\)

Do góry
#779141 - 11/12/2006 18:26 Re: i4poker.com [Re: rockeman]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
W koncu ktos cos napisal do rzeczy, no ale "nie chciales mnie przekonac" i nie przekonales. Jak dla mnie to by bylo troche zbyt naciagane, gdyby pokerroomy tak postepowaly - wg mnie zarabiaja wystarczajaco na prowizjach i nie musza juz dodatkowo kombinowac, bo to przeciez latwo moze sie obrocic przeciwko nim - zbyt wielu narzekajacych na soft i antyreklama rozejdzie sie po sieci jak blyskawica. No, ale kto to moze wiedziec na 100%...

Dzieki rockeman za gratulacje, ale te 5 miejsce, to tylko dowod na to, ze rozne dziwy sie zdarzaja i to nie tylko w sieci :-)

PS
To ktos mi powie, jak wstawia sie teraz te mordki? Wiem, ze lamerskie pytanie, ale naprawde nie widze teraz tej ramki z emotikonami. Wirtualne piwo dla tej osoby :-)

Do góry
#779221 - 11/12/2006 18:53 Re: i4poker.com [Re: Mr_Andrew]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
OK - juz znalazlem te przeklete mordy \:D

dla rockemana

PS
Wpadlem na "genialny" pomysl: jesli na i4poker czesciej wygrywa slabsza karta, to moze trzeba zaczac je rozgrywac, a nie tam asy, krole...I wtedy bedziemy do przodu ;\)

Do góry
#779313 - 11/12/2006 19:19 Re: i4poker.com [Re: rockeman]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: rockeman
Miałem 45E i przez jakieś 9-10 godz. gry na najniższych stawkach nie moglem dobić do 50E a juz w ogole to nie wiedzialem czy śmiać się czy płakać, kiedy dobilem do 49,90 (dokładnie tyle) ,po czym znów zjechalem na ok.45... i skończyło sie na tym, ze kumpel mnie poratowal i przegrał ze mną brakujące Eurosy.


I tak miałeś szczęście bo ja kiedyś miałem 49,70e lub 49,80e (już nie pamiętam) ... takie wałki szły, że zjechałem do zera. Przegrywałem wszystko - z AA, KK, QQ na ręce.. Pierwsze rozdanie soft dał mi wygrać jak już spadłem na 25 euro.

Szkoda, że mnie wtedy nie miał kto poratować kilkoma centami ;\)

Do góry
#782604 - 13/12/2006 13:42 Re: i4poker.com [Re: Bzyku]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Bzyku, dobrze mi utkwiła w pamieci ta Twoja "przygoda" którą opisywałeś w poprzednim temacie o i4. I na pewno byla ona dla mnie jedną z głównych przestróg, że nie ma żartów , a 49E wcale nie musi oznaczać, ze wypłate mamy już "na wyciągnięcie ręki"

obecnie gram na tym sofcie, gdyż otrzymalem te 5E od pokerimaa. i jeśli mam być szczery to... nie jest źle oczywiście juz zaliczyłem kilka paskudnych bad beat'ów, ale na szczęście nie przytrafiają sie one co chwile.

2 plusy gry "tam" są na pewno:
- jak juz jeden z kolegów napisał to jest nim soft. W sensie wizualnym, mechaniki gry. Na początku mi zupełnie nie styknął, ale teraz naprawde mi sie podoba. Wszystko przejrzyście, jest dynamiczny. (a nie to co np. w Sportingbet, z zawiechami minutowymi między rozdaniami )
- drugi plus (ważniejszy ) to poziom graczy. O rany... Czasem sie zastnawiam, czy nie są to jakieś Święte Mikołaje, które poprostu robią prezenty \:D

ja tam gram short stackiem (zresztą nie tylko tam - w ogóle jestem zwolenikiem gry z shortem). Dzięki temu porażki nie są tak bolesne i w ogole taka gra ma wiele plusów (minusow też ,ale wg mnie plusów znacznie więcej). poza tym juz unikam wszelkich all innów po flopie. Kiedy nie znam turn ani river, to jeszcze za dużo tam moze sie wydarzyć. W zależności "jak jest" to po turnie all inn, ale głównie dąże do obejrzenia river i dopiero wtedy all inn. Wówczas bowiem juz wszystko zalezy ode mnie. Jeśli dobrze odczytalem rywala i domyśliłem się ,jakiego rzędu układ ma - wygram. Jeśli popełniłem błąd - przegram. W kazdym razie juz w tym momencie nic nie jest uzależnione od "losu". Wszystkie karty na stole ,teraz "tylko" trzeba podjąc słuszną decyzje ;\)

Do góry
#782883 - 13/12/2006 16:30 Re: i4poker.com [Re: rockeman]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612


dość szybko z tych frikowych 5E na pokerimaa dobilem do prawie 30E. No to przed chwilą wchodze sobie dalej powalczyć. Ale od razu zwracam uwage, zeby w razie wtopy nie naruszyć tych "stalowych 20E", które są niezbędne do minimalnej wyplaty. wchodze na stolik, i od razu widać, że jeden kolo to szaleniec. Grube bety preflop, raisy, co chwile all inn. I gdyby karta byla jeszcze jako taka, to miałoby to swoje uzasadnienie. Ale tak nie było. Co drugie rozdanie się spłukuje i wnosi na stolik kolejną kase. Ale grał z każdym shitem. Albo idiota, albo jakiś konkretny tilt to juz był. W każdym razie ja dostaje JJ ,ten kolo kosmiczny reraise. Wiedząc, ze on nie musi mieć cudów w ręcę aby szaleć zdecydowałem się na all inna (gdyż i tak gram na shortstacku wiec aż takie brzemienne w skutkach to nie jest, gdybm sie nadział ewentualnie na jego QQ KK czy AA) zagralem all inn, bo wiedzialem wlasnie, ze on każdy shit moze mieć w łapce, a jego gruby reraise tak naprawde niewiele (nic) znaczy. Koleś podejmuje tego all inna z K5s

JJ vs K5s 68% - 32%

oczywiście flush na riverze i wtopa

no ok, trudno. Powinienem wygrać 2 na 3 takie all inny. Tym razem trafil sie "ten jeden z trzech". Pech. Zdarza się. Taki jest poker.

po 2 czy 3 kolejnych rozdaniach dostaje do łapki KK. Ten sam koleś jak zwykle szaleje. Przede mna już znow dał zdrowego beta. Oj widze ,ze podejmie all inna. Ja all inn. wszyscy fold, koleś oczywiscie call (no bo jak inaczej ,gość chyba ma nieaktywny przycisk "fold" ) co ma? 78 off suited

KK vs 78o 82% - 18%

na stole gościu dostaje strita i dziękuje bardzo...

koleś jeśli chodzi o samą grę aż prosił się, aby go oskubać. ale... czasem się nie da, mimo dobrych decyzji Juz w pierwszej chwili chcialem dobrac kolejną kase do stołu i się odegrać, bo gra gościa byla taka jak pisałem. no ale kolejna kaska oznaczała juz naruszenie tych "nietykalnych 20E". Gdybym to zrobił, dostał AA ,a all inna z gościem bym przegrał, bo facet by wbił z 69o, a na stole by dostał karete 6-tek, to już chyba byloby jak dla mnie za wiele.

i tak z niczego w pare godzin mam 20E więc i tak jest fajnie \:\) Lepszy wróbel w garści ;\)

co do samego softu to juz naprawde nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Kusi to, ze gracze są tam słabi. Ale z drugiej strony to bez względu na to jak źle ktoś gra, to i tak mu przyfarci ten "losowy soft". biore te 20E i zmykam grać w normalnych warunkach

Do góry
#782899 - 13/12/2006 16:35 Re: i4poker.com [Re: rockeman]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Tak to już jest z tymi wariatami - trafia się taki, a ty patrzysz tylko jak każdy kolejny z mocną kartą go goli - czekasz aż ty dostaniesz mocną kartę i w końcu jest.
Ale oczywiście akurat wtedy są takie karty, że mocna karta spektakularnie wtapia.

Nie chcę tu już pisać o sofcie - to po prostu takie zasrane szczęście jak wtedy kiedy myśli się nad czterema meczami, a wybiera z tego np. jeden. I z tych czterech nie wchodzi jeden - oczywiście ten, który wybraliśmy.

Do góry
#783949 - 13/12/2006 21:06 Re: i4poker.com [Re: Bzyku]
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
no to fakt co pisza koledzy wyzej \:\) ja tez bardzo czesto wlasnie mam takiego pecha... ale zdaza sie tez ze i mam takie szczescie... dlatego nie gram na sofcie i4poker ale tylko turnieji...:) z tego co zauwazylem takich cudow nie ma na stolikach normalnych... wiec jezeli grac na tych softach to tylko stoliki nie turnieje hehe \:\) takie jest moje zdanie \:\)

Do góry
#809315 - 24/12/2006 14:06 Re: i4poker.com [Re: mielone]
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku


Wczoraj wygrałem 2 euro w turnieju Frerolowym o 16.15 i rozmnożyłem najpierw do 25 euro,a później zagrałem w turnieju Wild West o 10.30 dokupując żetony za 5 euro(10K)

Jak grałem na finałowym stole to takie cyry się działy. Sam raz przegrałem all-in z AA a koleś miał A6 Co mu doszło? Strit! \:D
No ale najważniejsze że udało się i jest piękny prezent na święta. "Od zera do milionera" \:D

Do góry
#809327 - 24/12/2006 14:13 Re: i4poker.com [Re: fatherPIO]
koszałek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 3832
Wielkie graty!, piekny przent sobie sprawiłeś ;\)

Do góry
#809342 - 24/12/2006 14:19 Re: i4poker.com [Re: koszałek]
foxfire Offline
enthusiast

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 255
a czy mi się uda kiedyś zrobić sobie taki prezent?? \:\( Narazie mi się nie udaje, co wygram to przegram \:\(
Ale tak jest gra, jednemu zabierze drugiemu da \:\)
GRATULACJE!!

Do góry
#809764 - 24/12/2006 23:11 Re: i4poker.com [Re: foxfire]
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku


Turniej o 20.00 7000 euro gwarantowane-2 miejsce 865 euro wygrana

Ale dzisiaj idzie mi gra. Największa wygrana jak narazie w mojej histori pokerowo-bukmacherskiej.Ciekawe czy jeszcze kiedyś wygram tyle.

Do góry
#809768 - 24/12/2006 23:15 Re: i4poker.com [Re: fatherPIO]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Gratulacje! I przy okazji... Jest cos jutro w i4?

Do góry
#809785 - 24/12/2006 23:29 Re: i4poker.com [Re: codi]
martenka Offline
member

Meldunek: 26/08/2006
Postów: 114
Skąd: Gliwice
ilu graczy, i jakie wpisowe??!!

Do góry
#809818 - 25/12/2006 00:00 Re: i4poker.com [Re: martenka]
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku
Wpisowe 10 euro i 324 graczy. Codi w i4poker turnieje frereole po 50 euro 14.15 16.15 18.15 20.15(100euro) i 22.15 tak jak zawsze. Nic specjalnego na święta niezorganizowali.
W bet4e.com (sieć B2B) jest turniej o 19.00 codziennie(50 euro) mała ilość graczy. Ja tam nie grałem ani razu mailem info do mnie przyszło.

Do góry
#872139 - 17/01/2007 22:01 Re: i4poker.com [Re: fatherPIO]
koszałek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 3832
http://www.i4poker.com/shop

ciekawe rzeczy, ale drogie \:\(

Do góry
#911200 - 30/01/2007 19:44 Re: i4poker.com [Re: koszałek]
koszałek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 3832
Dobre info dla tych którzy narzekali, że cuda sie dzieja na B2B ;\)


Teraz możesz wybierać między dwiema znanymi platformami pokerowymi, nie opuszczając przyjaznego środowiska i4poker. Przedstawiamy nowy, dwuplatformowy serwis i4poker.com, w którym możesz grać zarówno w sieci B2B, jak i Boss Media, aby czerpać z gry jeszcze więcej przyjemności i zysku. Zapewniamy Ci:

» Więcej graczy.
» Więcej aktywnych stołów.
» Więcej turniejów.
» Nowe codzienne freerolle z pulą $50.
» 100% bonus do $50 dla obecnych i nowych użytkowników.
» Nowe odmiany pokera: 5 Card Stud i 5 Card Draw 7-A.
» W pełni zintegrowaną obsługę konta: łatwe i bezpieczne wpłaty, wypłaty i transfery.
» Życzliwą i kompetentną obsługę klienta przez czat, e-mail i telefon.

Do góry
#911921 - 30/01/2007 21:36 Re: i4poker.com [Re: koszałek]
matti64 Offline
old hand

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 886
Skąd: Poznan
no nareszcie zmiana i to na siec jedna z moich ulubionych

ps.soft juz sciagniety logowac sie na ten sam nick co w B2B i bedzie okej , no chyba ze ktos ma juz w tej sieci zainstalowane na kompie 4 pokerki to sie nie da wiecej.
Ale jest wyjscie trzeba poprostu miec drukgi komputerek hehe \:\) \:\)
i bonusik juz przyznany \:\)

Do góry
#911986 - 30/01/2007 22:00 Re: i4poker.com [Re: matti64]
koszałek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 3832
Jaki bonusik :>

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sony, 11kera11, kemp, igea23, Górnik_Wałbrzych, Sensei, Luc Nilis, ElNinho[mmdea], Kretol), 3237 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581880 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49