Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1001741 - 28/02/2007 19:17 Re: Puchar Hiszpanii [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene
Nie sądzę, by chcieli odpuścić mecz. Przy takim kursie to pewnie jakiś surebet by się znalazł


Mecz juz trwa ,wiec uwaga nieco spóxniona ,może przyda sie na inne mecze.
Otóż ,gdyby Sevilla coś odpusciła Betisowi ,to smiało mozna by mówićoósmym cudzie świata \:D
Nic takiegosie nie zdarzy ,ani dziś aniw zadnych innych derbach Sevilli.
Wynik moze byc rózny ,ale nie odpuszczą ,to pewne.


Edit: Skasowałem pare postów wszystkie podchodziły pod QC a nie dział z typami. Streszcze. Mecz w Sevilli przerwany. Trener FC zraniony w głowę przedmiotem rzuconym z trybun. U naziemnych pewnie zwroty, jeżeli mecz nie zostanie rozegrany do 3 dni. Pozdro.


Edited by El_Darro (28/02/2007 22:11)

Do góry
Bonus: Unibet
#1775929 - 14/11/2007 04:05 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Amkwish]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Na dziś proponuję takie dwa single:

Denia - Sevilla
Typ:
1x
Kurs: 4.12
Buk: Betfair
Stawka: 32/100

Alcoyano - Barcelona
Typ:
1x
Kurs: 4.33
Buk: Betfair
Stawka: 3/10

Wiadomo, że na tym etapie pucharu do zagrania są dwa mecze - jeden na wyjeździe, drugi u siebie. Mecze pucharowe są pewnego rodzaju loterią. Teoretycznie drużyny z pierwszej ligi powinny wygrywać z drużynami z niższych lig. Ale jak wiadomo najlepsze drużyny często nie przykładają się należycie do tego typu spotkań. Myślę, że jak chociaż jedna z tych drużyn nie wygra to nie będzie to niespodzianką, tym bardziej że rewanż Sevilla i Barcelona grają u siebie.

Do góry
#1778347 - 15/11/2007 00:12 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Igor]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Deportiva Las Palmas - Villarreal

Rzwiązuje zadania z fizyki i nie mam czasu na pisanie analizy \:D dlatego: Pellegrini trener drużyny Villarreal potwierdził, że zagra profesjonalnymi graczami, a nie składem z III ligi. Jednak z pierwszego składu nie ma wielu kluczowych graczy jak na reprezentacjach Matías Fernández (Chile), Tomasson (Dania), Godín (Uruguay), Nihat (Turcia), Riquelme (Argentina), również Senna oraz Capdevila, z reprezentacją Hiszpanii. W dodatku w różny sposób kontuzjowani są Gonzalo Rodríguez, Rossi, Josico. Nie zagra również wykartkowany Cani. Villareal zagra systemem 4-2-3-1. W drużynie jest 12 zawodników z pierwszego zespołu.

Gospodarze fatalnie spisują sie w Segunda. Zajmują ostatnie miejsce a ile mają punktów to nie wiem. Informacji o sytuacji przed meczem z oficjalnej strony też mi się nie chciało czytać. Tylko dodam (tak schemat), że zawsze na wyspach gra się inaczej.


Villareal: Diego López; Josemi, Fuentes, Cygan, Javi Venta; Mavuba, Bruno, Angel, Pires, Cazorla; Guille Franco


Typ : 1
Kurs : 5,80
Stawka : 3/10


Edit :
Jako że mam tu edita dodam że bardziej pewniejszy wydaje się być Over 2,5


Edited by El_Darro (15/11/2007 00:14)

Do góry
#1779010 - 15/11/2007 03:50 Re: Puchar Hiszpanii [Re: El_Darro]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
El_Darro opisał mecz Villarealu więc ja na ten temat nie będę pisał. Dodam tylko że ja to gram na 1x.
Ciekawym typem wydaje mi się Valladolid - Murcia x2. Obie drużyny są z pierwszej ligi. Kurs na Valladolid jest niski, a gospodarze nie są mocną drużyną u siebie. Murcia też w zasadzie nie jest mocna, ale może remis tu padnie bo to w końcu puchary ;\)
A do tego jeszcze dodam Pontevedra - Saragossa 1x. Tak jak wcześniej pisałem - drużynom z pierwszej ligi często nie chce się grać w pucharach, szczególnie na wyjazdach, a drużyny z niższych lig często u siebie mocno walczą o zwycięstwo nad lepszymi drużynami.

Moje typy:
Valladolid - Murcia
Typ: x2
Kurs: 2.09
Stawka: 92/100

Pontevedra - Saragossa
Typ: 1x
Kurs: 2.4
Stawka: 72/100

Las Palmas - Villareal
Typ: 1x
Kurs: 2.43
Stawka: 7/10

Do góry
#1779854 - 15/11/2007 07:57 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Igor]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Deportiva Las Palmas 2 - 4 Villarreal KO -3.00

Śmieszny karny przy 2-2 dla Villareal całe szczęscie obroniony 2x przez bramkarza gospodarzy. Chwilę później czerwona bezpośrednia dla obrońcy Las Palmas (zupełnie niesłuszna) i to ustawia końcówke. Gol na 2-3 i już całkowicie rozbita drużyna gospodarzy.



Edited by El_Darro (15/11/2007 07:58)

Do góry
#1851545 - 13/12/2007 00:20 Re: Puchar Hiszpanii [Re: El_Darro]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
coz, sprobujmy ...



Granada 74 - Atletico Madrid

prawdopodobna "11" gosci na to spotkanie :

Falcón; Valera, Pablo, Zé Castro, Antonio López; Raúl García, Cléber Santana, Luis García, Simăo; Mista and Forlán

jak widac, nie bedzie taryfy ulgowej dla 2-ligowca, wybiegnie bardzo silny sklad z 23-latkiem Falconem na bramce

Granada-Atletico 2 @1.75 7/10


-----------------------------------------------------------------

Burgos - Getafe

kadra Getafe :
bramkarze: Ustari; Galán.
obroncy: Contra; Signorino; D. Cortés; Tena; Hervás.
pomocnicy: Celestini; Mario Cotelo; Alberto; Nacho; Pallardó; Juanfran.
napastinicy: Braulio; Albín; Kepa

mysle, ze klub z prowincji Hiszpanii niewiele bedzie mial do powiedzenia w meczu z solidnym zespolem prowadzonym przez Laudrupa \:\)

Burgos-Getafe 2 @1.65 7/10

Do góry
#1867243 - 19/12/2007 07:20 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bitnap]
dj600wojt Offline
member

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 100
Skąd: Pruszków
A co sądzicie o takich propozycjach na jutrzejsze spotkania Copa del Rey?

Alicante - Real 2(1.4) - mimo, że goście przyjadą do Alicante w rezerwowym składzie, to jednak takie nazwiska jak Dudek, Pepe, Salgado, Gago, Huguain, Saviola, to klasa światowa(a przynajmniej pierwsza liga europejska) i myśle, że spokojnie poradzą sobie z amatorami z Alicante(choc o tej drużynie nie wiem nic)

Espanyol - Deportivo 1(1.8) - goście pogrążeni w poważnym kryzysie, nie wygrali już od 5 spotkań, zaś Espanyol kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. W tym sezonie obie drużyny spotkały się już w Barcelonie na początku sezonu i gospodarze po dobrym meczu wygrali 1:0. Napewno będący w znacznie lepszej formie Espanyol będzie chciał zapewnić sobie spokój przed meczem na gorącym El Riazor.

Real Union - Valencia 1(5.75) - tu upatruje niespodziankę: o gospodarzach wiem tylko tyle, że zajmują 5-tą pozycje w 3-eciej lidze hiszpańskiej. W ostatniej kolejce pokonali spokojnie u siebie rezerwy Valladolidu 1:0. Zespół własnego boiska większość ligowych punktów zgromadził dzięki znakomitej grze na własnym boisku. Po drugiej stronie rozbita totalnie Valencia, w której jutro nie zobaczymy takich piłkarzy jak: Canizares, Albelda, Angulo, Edu, Alexis, Morientes, Villa, Hildebrand i Albiol. Teren też dość trudny, bowiem w Baskonii Valencia nie cieszy się sympatią. Dodatkowo prognozy zapowiadają w jutrzejszy wieczór ujemną temperaturę. Myśle więc że w takich nastrojach może zabraknąć Valencii mobilizacji - a kurs zachęca, oj zachęca:)

Czekam na opinie

Do góry
#1867460 - 19/12/2007 11:00 Re: Puchar Hiszpanii [Re: dj600wojt]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Real Union de Irun - Valencia


Valencia :

Bramka: Mora, Guaita
Obrona: Miguel, Caneira, Helguera, Arturo, Lombán, Marchena, Moretti, Jaume
Pomoc: M.Fernandes, Montoro, Vicente, Baraja, Sunny, Joaquín
Atak: Arizmendi, Silva, Mata, Zigic

u Nietoperzy zle sie dzieje oj zle(odsuniecie od skladu niekwestionowanych do tej pory gwiazd: Canizaresa i Albeldy), ale gdzie indziej szukac odblokowania i wysokiej wygranej, ktora podnioslaby morale po ost. fatalnych wystepach zarowno w LM jak i w lidze hiszpanskiej a przed bardzo waznym meczem z "Zaraza" - ja tu widze bardzo silny sklad i szczerze watpie by doszlo do jakiejkolwiej sensacji

Valencii zabraknie mobilizacji ? heh o czym my tu mowimy, Koeman ledwo zdazyl przyjsc pare razy na treningi, a juz wieszaja na nim psy(de facto wzial klub chyba w najgorszym okresie jaki tylko mogl sobie wymarzyc), porazka z zespolem tego kalibru i odpadniecie z Pucharu to bylaby chyba mega sensacja, niewybaczalna przez wielu kibicow \:\)

Copa del Rey to moze byc ostatnia szansa na jakiekolwiek trofeum dla Valencii w tym sezonie, wiec Koeman raczej zdaje sobie sprawe, ze ten mecz jest z serii tych, ktore wygrac poprostu TRZEBA


Valencia @1.5 10/10
Valencia(-1) @2.55 4/10



-----------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Alicante - Real Madryt


Real :

Bramkarze: Dudek, Codina
Obrońcy: Pepe, Marcelo, Drenthe, Heinze, Metzelder, Michel Salgado, Miguel Torres
Pomocnicy: Gago, Robben, Guti, Balboa
Napastnicy: Soldado, Saviola, Higuaín

Real @1.35 10/10
Real(-1) @2.1 4/10


patrze sobie tak na ten sklad i zastanawiam sie kto nie chcialby miec w swoim zespole Savioli, Robbena czy Drenthe ?(ogolnie to jakos malo pomocnikow Schuster zabral do Alicante?)

nie ma innej opcji jak wysoko wygrac przed klasykiem z Barcelona

mysle, ze klub z prowincji powinien sie bardziej skupic na walce o soczyste autografy niz gryzc sie z dylematami "jak Dawid moglby pokonac Goliata" \:D

tym zabawnym akcentem koncze moje wypociny

Do góry
#1867493 - 19/12/2007 16:20 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bitnap]
dj600wojt Offline
member

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 100
Skąd: Pruszków
bitnap radze nie inwestuj wielkiej kasy w Valencię. być może przeceniam możliwości Realu Union, ale mam przeczucie, że mogą powalczyć.

P.S. Dokopałem się do bilansu tej drużyny w tegorocznych meczach u siebie: 6-3-0.

Do góry
#1867519 - 19/12/2007 18:03 Re: Puchar Hiszpanii [Re: dj600wojt]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Wie ktos moze jakimi skladami zagraja Espanyol i La Coruna ?

Do góry
#1867565 - 19/12/2007 19:25 Re: Puchar Hiszpanii [Re: nerti]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Originally Posted By: nerti
Witam
Wie ktos moze jakimi skladami zagraja Espanyol i La Coruna ?

RCD Espanyol: Lafuente, Zabaleta, Jarque, Lacruz, Chica, Lola, De la Peña, Rufete, Luis García, Riera y Jonathan Soriano.

Deportivo de La Coruña: Aouate; Barragán, Chapi, Piscu o Aythami, Filipe Luis; Lafita, Sergio, Juan Rodríguez, Riki; Rubén y Bodipo.
Z tego co tu widze to chyba zabraknie glownego strikera Espanyol Raula Tamudo. Te sklady sa z Marca, jest tam tez obszerne preview do tego meczu, tylko ze po hiszpansku. Jak by ktos mogl pomoc to rozszyfrowac na polski albo angielski, bylbym wdzieczny.

Do góry
#1867576 - 19/12/2007 19:46 Re: Puchar Hiszpanii [Re: nerti]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

przychylam się do zdania Bitnapka ale należy pamiętać że to są pierwsze mecze także Realowi czy Valencii remisy wcale nie zaszkodzą. oczywiście może będą bardzo chcieli rozstrzygnąć kwestie awansu już dziś ale nie jestem przekonany czy to ''może'' jest tożsame z oferowanymi ''1,5''.

Do góry
#1867861 - 19/12/2007 23:32 Re: Puchar Hiszpanii [Re: nerti]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: nerti
Originally Posted By: nerti
Witam
Wie ktos moze jakimi skladami zagraja Espanyol i La Coruna ?

RCD Espanyol: Lafuente, Zabaleta, Jarque, Lacruz, Chica, Lola, De la Peña, Rufete, Luis García, Riera y Jonathan Soriano.

Deportivo de La Coruña: Aouate; Barragán, Chapi, Piscu o Aythami, Filipe Luis; Lafita, Sergio, Juan Rodríguez, Riki; Rubén y Bodipo.
Z tego co tu widze to chyba zabraknie glownego strikera Espanyol Raula Tamudo. Te sklady sa z Marca, jest tam tez obszerne preview do tego meczu, tylko ze po hiszpansku. Jak by ktos mogl pomoc to rozszyfrowac na polski albo angielski, bylbym wdzieczny.


Aouate; 4/0, w ost.dwóch meczach na ławce (360min.)

Barragán, 2/0 jako rezerwowy (31min.)
Chapi, 3/0 jako rezerwowy (51min.)
Piscu brak danych.
Aythami, 1/0 w podst. skladzie (94min.)
Filipe Luis; 1/0 jako rezerwowy (31min.)

Lafita, 3/0 jako rezerwowy (53min.)
Sergio, 3/0, ost. jako rezerwowy (311min.)
Juan Rodríguez 2/0 jako rezerwowy (44min.)
Riki 4/1 jako rezerwowy (95min.)

Rubén 3/1 jako rezerwowy (81min.)
Bodipo 4/0 jako rezerwowy (13min.)

Dokładniejszą analizę meczu zamieściłem na swoim blogu. Espanyol wystawa dzisiaj bardziej podstawowy skład od Deportivo ale mecz tak czy inaczej będzie z gatunku tych które "po prostu trzeba rozegrać". Za niską stawkę zagrałem na Espanyol ale ciężki mecz się szykuję i jesli juz to minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Do góry
#1868566 - 20/12/2007 04:13 Re: Puchar Hiszpanii [Re: dj600wojt]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: dj600wojt
bitnap radze nie inwestuj wielkiej kasy w Valencię. być może przeceniam możliwości Realu Union, ale mam przeczucie, że mogą powalczyć.

P.S. Dokopałem się do bilansu tej drużyny w tegorocznych meczach u siebie: 6-3-0.


tyle, ze te 6-3-0 osiagniete nawet nie w Segunda, a jeszcze lige nizej \:\) 3 klasy roznicy, nie bede szukal niespodzianki tam, gdzie jej poprostu nie bedzie \:\)


mowiac krotko, gram oba spotkania bardzo grubo \:\)

Do góry
#1868998 - 20/12/2007 05:12 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

mowiac krotko, gram oba spotkania bardzo grubo \:\)


Espanyol - Deportivo...krótko...goscie maja inne problemy niz pogrywanie w Copa del Rey ,z kolei gospodarze beda to chcieli wygrac przy minimum wysiłku.
Typowy mecz ,który musi sie odbyć ,raczej "jedynka"

Real Union - Valencia

Dziś Koeman przeniósł na ławę (zapowiadał ,ze jak nie pomoze to do rezerw) Canizaresa i Albeldę.

Tego pierwszego za brak zaangazowania i sianie fermentu w zespole ,tego drugiego (kapitan zespołu) za krytykowanie posunięć trenera i watpliwej jakosci wypowiedzi w prasie ,jedna z nich cytuję :

"Es un problema mental -insistió- ya que no te encuentras, no quieres el balón y no hay síntomas de mejoría. Te paras a pensar y todo te parece mal. Llegas a creer que estas acabado y que no sabes jugar al fútbol. Cuando estas en casa, piensas en que no se puede hacer nada y eso luego, dentro del campo, es muy duro".

I teraz...dzisiejszy blamaż Valencii byłby woda na młyn "buntowników" i chyba końcem pracy Holendra w klubie,wygrana zaś ,i to zdecydowana ,potwierdzi słuszność podjetych decyzji.

Otwartego buntu nie ma ,pozostali zawodnicy trenowali normalnie ,a to chyba znak ,ze opowiedzieli sie po stronie trenera ,podobnie jak zarząd klubu.

Biorac powyższe pod uwage gram dziś na zwyciestwo Valenciiz handicapem.

RU - Valencia 2(-1)

Stawka :8/10

Kurs :2,05/Pinnacle/

Do góry
#1900882 - 03/01/2008 05:02 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Amkwish]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Nie wiem co sie dzialo ale pospadaly kursy na porazki kilku druzyn:

Recreativo 2
Betis 2
Bilbao 2

Po prostu polecialy na pysk. Zobaczymy co z tego bedzie, ale ja to wzialem na singlach po 100zl.

Do góry
#1950602 - 15/01/2008 20:13 Re: Puchar Hiszpanii [Re: CarlosMarc]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Barcelona - Sevilla ---> 1 1,65 - expekt


dziś, godzina 21:00


świetnym kursem nas uraczył expekt.
Puchar Króla to bardzo prestiżowe trofeum i myśle że znacznie więcej ochoty na nie mają Katalończycy aniżeli Andaluzyjczycy.
oba zespoły mają swoje aspiracje także w LM, ale w lidze już znacznie inne cele. Barca musi gonić Real, ale trzyma fason. co innego Sevija: ledwie 8 lokata i strata 10pkt do czwartego Espanyolu.
nie jestem przekonany czy w tej sytuacji a także kłopotów kadrowych gościom ten puchar jest do końca na rękę. zresztą Sevija już w poprzedniej rundzie bardzo mocno męczyła się z ... Denią.

co innego Barcelona. jestem zdania że jesli ma wrócić stara dobra Barca to musi to nastąpić własnie teraz. w nowym roku dwa zwycięstwa w lidze do zera. w ostatnim meczu Rijkard zrobił sporo zmian i Murcia została wbita w ziemię. pogrom. sytuacja Barcy jest takze o tyle dobra że w ciągu tych 8 dni grają trzy mecze, ale wszystkie u siebie. rozbili Murcie, a w weekend na Camp Nou przyjeżdza Santander, więc chrapka na kolejne 3 pkt bedzie ogromna; nawiasem mówiąc Real gra w weekend na Vinente Calderon i o zwycięstwo tam będzie im piekielnie ciężko, no ale to materiał na inny temat.

Barca u siebie bardzo mocna, Sevija na wyjazdach gra kaszane. do tego Barca najczęściej narzuca u siebie ten styl gry, który wyróżnia własnie ten klub od innych na świecie. mysle ze goście ugną nogi i polegną. wszakże w tym sezonie na wyjazdach grają co najwyżej przeciętnie.
do tego dochodzą kłopoty ze składem - kilku oczywiscie wyjechało na PNA, kilku ma kontuzje. efekty tego widzieliśmy w ostatni weekend: porażka 2:0 ze słabym przecież w tym sezonie Bilbao. a w kolejnej kolejce kolejny wyjazd, do Getafe i trzeba będzie wygrać by czołówka nie uciekła jeszcze bardziej. ale jak to zrobić w takim składzie?

Barca ma mniej kłopotów ze składem a do tego Rijkard jakby na nowo próbuje coś zmienić i znaleźć właściwy zestaw na murawę. kogo by dziś nie wystawił - jestem spokojny o maksymalne zaangażowanie Barcy i chęć zwycięstwa i zakonczenia meczu w 90minutach.
przypomnijmy że w Seviji było 1:1 także by awansować goście musza strzelić PRZYNAJMNIEJ jedną bramkę.

jednak przewiduję że to gospodarze będą atakować i wygrają ten mecz bo na dzień dzisiejszy są po prostu lepsi. Henry? Bojan? oj będzie gorąco pod bramką gości.

Do góry
#1950979 - 15/01/2008 23:15 Re: Puchar Hiszpanii [Re: mura]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Zgodze się z murą. Dzisiaj Barcelona powinna bez problemu uporać się z Sevillą, która nie przypomina już tej drużyny co pokonywała katalończyków w Monaco 3-0. W dzisiejszym spotakniu w ekipie gości nei zagrają m.in Palop, Kanoute, Kone, Keita do tego kontuzji doznal w sobote obrońca Crespo. Pod znakiem zapytania stoi także występ Luisa Fabiano. Jak juz było wspomniane przed meczem z Bilbao, ekipa andaluzji od czasu śmierci Puerty i odejścia Juande Ramosa stała się średniakiem. Na wyjazdach gra bardzo słabo a teraz przyjdzie im się zmierzyć z FC Barceloną, która w lidze ma bilans 9-0-1 a jedyna porażka to 0-1 z Realem. Do składu wraca Deco, w 11 zapewne pojawi się też Henry. Z osłabień gospodarzy napewno ważne jest odnotowanie brak Eto'o. Messiego i Yaya Toure no i R10 - tylko czy brak Ronniego to napewno osłabienie?? W pierwszym meczu było 1-1, także teoretycznie remis 0-0 wystarczy do awansu Blaugranie, tylko czy ktoś sobie wyobraża Barce grającą u siebie na remis??
Ja wcale bym się nie zdziwił jakby padł wynik podoby co w potyczce z Murcią.

Mój typ: 1 10/10 kurs 1.65 Expekt
Mój typ: 1(-1) 4/10 kurs 2.70 GB

***

Do góry
#1951026 - 15/01/2008 23:33 Re: Puchar Hiszpanii [Re: drfocus]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Przychodze rano po dyzurze z myslą,by w Expekcie obstawic na Barce.

Myslałem ,ze 1,45 to bedzie wszystko.

Jak zobaczyłem kurs to w pierwszym odruchu chciałem wysłać bukowi kondolencje, z powodu zatrudnienia "analityka" \:D

W sporcie bywa różnie,przegrywaja kursy rzedu 1,10,ale...no przecież trzeba opierać sie na faktach, a te jednoznacznie mówią,ze Barca ten mecz wygra i to w 90 minutach.

Grałbym "jedynkę" nawet gdyby Sevilla przyjechała w najmocniejszym składzie, bo ta druzyna ma kompleks Camp Nou.
Przypomina mi się ostatni mecz ligowy (2:1).
Sevilla nie istniała,wynik nie odzwierciedla tego ,co działo sie na boisku.

Poza wszystkim, porazka w Monaco jest w Barcelonie pamietana i kazda okazja ,by złoić andaluzyjski tyłek bedzie skrzętnie wykorzystana.

Chociaż to tylko Copa del Rey ,do którego to pucharku w Katalonii nie przywiazuje sie wielkiej wagi,to ludzi na stadionie nie zabraknie.
Klub wystawił bilety po bardzo przystepnej cenie - najdroższe po 48€ ,srednia cena około 20-25.
Dziś rano w pracy słyszałem od niejednego :"Ide dzis na mecz,bo na Lige to nie zawsze mnie stać".
Dobra decyzja zarządu i mysle,ze ci co przyjdą nie bedą załować.

Dziś w głownej roli para Henry-Bojan

Ryj preferuje Dos Santosa ,ale Bojan jest faworytem Henia.
Ci dwaj piłkarze bardzo sie lubią i doskonale rozumieja na boisku.
Widac to było nie tylko w ostatnim meczu z Murcią, gdzie Henry szukał bramki dla Bojana.
Gdyby grali z Realem ,Barca by nie przegrała,ale...Ryj to ryj i nie ma co głupiego o droge pytać.
Dziś pseudo-tecnico nie ma wyjścia i zagra składem na Murcię.
Być może zrezygnuje z Thurama,który jest cieniutki jak polsilver i od poczatku wyjdzie Iniesta, a Marquez(oj słaby on,słaby) zajmie miejsce w srodku ,z Pujolem.

Sevilla przywozi dwóch kreatywnych graczy.
Znakomitego Capela i Jesusa Navasa.
To jednak za mało,by mysleć o bramkowym remisie na Camp Nou.

Sevilla dzis żegna sie z Copa del Rey po regulaminowych 90 minutach gry.

Do góry
#1951698 - 16/01/2008 02:38 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Zgadzam się z przedmówcą i niestety muszę przyznać że dzisiaj Barca się będzie cieszyć ze zwycięstwa. W ost. weekend FC Sevilla przegrała w słabym stylu z Bilbao a dzisiaj na Camp Nou zagra w jeszcze słabszym składzie niż wtedy (dodatkowo wypadli Escude, Maresca i prawdopodobnie też Daniel Alves). Poza tym, goście nie mają ani Luisa Fabiano ani Kanoute a Barca ma Henry i to powinno wystarczyć. Stawiam na wygraną gospodarzy a w głownych rolach wystąpią Henry i Iniesta.

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, akagi, igea23, wHiTe_StAr), 3227 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581567 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49