Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#5138047 - 10/01/2012 18:27 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Racing Santander - Mirandes

Typ typowo konkursowy dzisiaj. Chociaż nie powiem chodzi cały czas dzisiaj zagranie dokładnego wyniku w tym meczu, ale o tym za chwilę.
W pierwszym meczu tych drużyn niespodziewanie wygrał zespół Mirandes 2-0 i dzisiaj przystępują do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach.
Nie była tyo pierwsza niespodzianka tego zespołu, bowiem w poprzedniej rundzie wyeliminowali oni Villarreal co jest bardzo dużym sukcesem tego trzecioligowego klubu.
Na pewno dla wielu jest to 'egzotyczny' klub, również i dla mnie, ciężko coś więcej o nich napisać, w lidze spuścili z tonu ostatnio po serii zwycięstw, dwukrotnie remisując i raz przegrywając.
Racing nie wystawił w pierwszym meczu pełnego składu bowiem na horyzoncie mieli bardzo ważny mecz ligowy z Saragossą, ostatecznie wygrywając ten mecz 1-0.
Pytanie tylko czy Racing będzie chciał awansować?
Kurs na zwycięstwo, jak na przedstawiciela Primera Division podejmującego trzecioligowca - 1,95 - bardzo atrakcyjny.
Miarndes na pewno nastawi się na grę z kontry.
Po pierwszym meczu stwierdziłem, że na pewno zagram jedynkę w rewanżu, no ale nie spodziewałem się takich kursów, może to lepiej dla Nas? smile

Cały czas chodzi mi po głowie dokładny wynik: 2-0 smile
O ile Racing poważnie podejdzie do meczu to o wygraną się nie boję..

Konkursowo bardzo podoba mi się zakład na rozmiar zwycięstwa.

Jaki będzie margines wygranej?
Typ: 2 goals
Kurs: 4,10

2-0, 3-1 a może 0-2? grin

Do góry
Bonus: Unibet
#5138474 - 11/01/2012 00:14 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
FC Malaga - Real Madryt
Over 4.5 Goals
kurs: 3.30

Real Madryt to najskuteczniejsza drużna Primera Division (61 goli już na koncie) trudno się jednak dziwić jeżeli drużyna ma takie postacie w ofensywie jak C. Ronaldo, Benzema czy Higuain. "Królewscy" sporo bramek jednak tracą w porównaniu do Barcelony ale jak już wspomniałem nadrabiają atakiem, wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki ekipy Mourinho.
07.01.1 Primera Division Real Madryt vs. Granada 5-1
03.01.12 Copa del Rey Real Madryt vs. Malaga 3-2
20.12.11 Copa del Rey Real Madryt vs. Ponferradina 5-1
17.12.11 Primera Division FC Sevilla vs. Real Madryt 2-6
Malaga to natomiast drużyna budowana z pomysłem przez pieniądze szejka, która w najbliższych latach ma wygrać ligę.
Dzisiaj Malaga jeśli chce awansować do kolejnej rundy musi zaatakować Real, bo w pierwszym meczu mimo, że udanym przegrali 2-3 i tylko zwycięstwo da im dzisiaj awans. Jest to oczywiście znakomita informacja dla "Królewskich" którzy wyśmienicie spisują się w grze z kontry.
Myślę, że dzisiaj w tym spotkaniu zobaczymy naprawdę sporo bramek. Ostatnie występy Realu na stadionie Malagi to pewne zwycięstwo 4-0 i 4-1 czy dzisiaj będzie podobnie czy jednak Malaga sprawi nie lada sensacje. Według mnie wszystko jest możliwe a pewne wydaje się jedynie, że kibice na stadionie zobaczą sporą ilość goli.

Do góry
#5138765 - 11/01/2012 03:24 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
panas7 Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2011
Postów: 94
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Copa Del Rey
Data: 10.01.2012
Spotkanie: Malaga - Real Madryt (-1.5) handicap azjatycki
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: redbet
Godzina Rozoczęcia: 22:00
Analiza:
Rewanż spotkania o Puchar Króla, Real w pierwszym meczu wygrał u siebie 3:2, mimo iż przegrywał 0:2 to w okoł 25 minut potrafili odrobić wynik i wygrać 3:2. Dzisiaj rewanż w Maladze. Real wystawi w tym spotkaniu pierwszy silny skład, ma zagrać Ronaldo, Benzema usiądzie na ławce z powodu lekkiego urazu, zagra za niego Higuain, trzecim ofensywnie usposobionym zawodnikiem ma być Mesut Ozil. Real nie lekceważy tego meczu, zapewne chce obronić tytuł sprzed roku gdzie w finale pokonał Barcelonę. Real w tym sezonie gra bardzo ofensywnie, nie jak to Barcelona ostatnimi czasy grając na wyjazdach po pierwszej strzelonej bramki nie angażuje się zbytnio do przodu przetrzymuje piłkę. Real stara się atakować po zdobytych bramkach. Kurs wq mnie jest nieco zawyżony, ponieważ wzrósł na zwycięstwo gości do 1.5, myśle że warto zaryzykować że Reakl wygra dwoma bramkami, Real zagra naprawdę silnym składem, Malaga ostatnio nie zachwyca, remis u siebie z będącym w lekkim kryzysie Atletico Madryt 0:0, myślę że w meczu z Realem nie będą mieli szansy dorównania przeciwnikom.

Do góry
#5140021 - 11/01/2012 20:13 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
UD Levante - AD Alcorcon
Wynik meczu i powyżej lub poniżej 2,5 bramek
typ: Home and Over 2.5 Goals
kurs: 2.34

Ponieważ handicap w Redbet na ten mecz to -0,5/+0,5 bramki postanowiłem zagrać tutaj dość nietypowo a mianowicie zwycięstwo Levante przy jednoczesnym overze bramkowym.
Levante już w poprzedniej rundzie pokazało, że potrafi odrabiać straty odniesione na wyjazdach. Potrafili bowiem awansować mimo, że pierwszy mecz z Deportivo La Coruna przegrali 1-3, teraz sytuacja jest podobna, bo pierwszy mecz przegrali 1-2.
Juan Ignacio Martinez postanowił więc powołać na ten mecz optymalny na ten moment kadrowo zespół. Zabrakło bowiem kontuzjowanych Juanlu, Arandy, Xavi Toressa, Wellingtona, Marca Mateu i Rodasa.
Pamiętaj jednak trzeba o tym, że Levante na swoim obiekcie w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze: 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Alcorcon natomiast na wyjazdach w Segunda Division nie jest już tak mocny jak w meczach u siebie: 3 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek.
Liczę więc na dobry mecz, Levante od początku zapewne zabierze się za odrabianie strat, tak jak w meczu z Deportivo i mam nadzieje, że podobnie tak ja w tamtym pojedynku tak i dzisiaj zobaczymy sporą ilość goli no i oczywiście ostateczny triumf gospodarzy.

Do góry
#5140743 - 12/01/2012 02:45 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...


Dla tych co nie widzieli bramka Realu ;/
heh, to mi bramkarz psikusa sprawil.. smirk

Do góry
#5142357 - 12/01/2012 22:10 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
typ konkursowy.

Piłka nożna, Copa del Rey
12.01.12 22:00
Osasuna Pampeluna - FC Barcelona
Typ: AH(1,5:0) 2
Kurs: 2.08 (1.96)
Bet365 / redbet

Rewanżowe spotkanie 1/8 Copa del Rey. Zdaję sobie sprawę że awans został rozstrzygnięty już w pierwszym meczu kiedy to Barcelona wygrała 4:0, jednak jest kilka powodów dla których i dzisiaj stawiam na wygraną gości. Otóż Osasuna zagra dziś bez wielu zawodników z pierwszej drużyny, zabraknie dziś Echaide, Rubena, Roversio, Damiana, Raitala, Masouda oraz Kike Sola a także Andresa Fernandeza, Sergio, Annunziaty, Timora, Ibry oraz Nino, są za to zawodnicy z rezerw w ilości sześciu sztuk. A Guardiola przeciwnika nie lekceważy i na dzisiaj powołał bardzo silną kadrę, w której brakuje tylko Alvesa, Iniesty, Maxwella oraz Keity i leczących urazy Villi i Afellaya.

Kadra Barcelony na dzisiejszy mecz:

Bramkarze: Pinto, Valdés
Obrońcy: Puyol, Adriano, Abidal, Piqué, Montoya, Andreu Font&#224;s
Pomocnicy: Cesc, Xavi, Thiago, Mascherano, Sergio Busquets, Sergi Roberto
Napastnicy: Alexis, Messi, Cuenca, Pedro

Widać że skład, który dziś wybiegnie i tak będzie bardzo mocny, długo myślałem czy nie zdecydować się zagrać poniżej 2,5 gola w tym meczu, ale skoro Osasuna nie zamierza dziś stawiać specjalnie trudnych warunków zdecydowałem się zagrać Barcelone z handicapem, z takim potencjałem i dzisiaj wygrają pewnie przynajmniej dwiema bramkami.

Do góry
#5142434 - 12/01/2012 23:31 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Athletic Bilbao - Albacete Balompie
Wynik meczu i powyżej lub poniżej 2,5 bramek
typ: Home and Under 2.5 Goals
kurs: 3.35

Dzisiaj na Estrada Fernandez dojdzie do rewanżowego spotkania w Pucharze Króla pomiędzy Athletic Bilbao a Albacete. Faworytem starcia są niewątpliwie gospodarze i to oni powinni awansować do kolejnej rundy. Ja oprócz zwycięstwa gospodarzy proponuje zagrać łączony zakład z under 2.5 strzelonych goli.
Bilbao w poprzednim sezonie było drużyną która sporo strzelała ale również sporo traciła bramek, obecnie szkoleniowiec tej ekipy Marcelo Bielsa skupia się głównie na dobrej grze w defensywie. Ja na razie w lidze stracili 19 goli, natomiast Copa del Rey jeszcze bramki nie straciło. Warto jednak przypomnieć, że oba mecze z Oviedo skończyły się skromnym 1-0, natomiast pierwszy mecz z Albacete 0-0.
Dzisiaj więc gospodarzom wystarczy minimalne zwycięstwo, goście natomiast będą jak najdłużej próbować utrzymać korzystny bezbramkowy remis. Można więc spodziewać się, że jedni będą próbowali grać a drudzy jedynie się bronić. Albacete jest taką drużyną, która potrafi bronić się i wyprowadzać kontry, to przecież tak wygrali z Atletico w Madrycie 1-0 w poprzedniej rundzie. Tutaj się sensacji co prawda nie spodziewam ale też nie sądzę by padł jakiś wysoki wynik. Zwycięstwo gospodarzy i poniżej 2.5 strzelonych bramek.

Do góry
#5153119 - 18/01/2012 01:15 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Real Madryt - FC Barcelona X 3.46 Pinnacle

Kilka postow wyzej probowalem upolowac remis realu.. bylo bardzo blisko.. gdyby nie "interwencja" bramkarza Malagi smirk
w meczu ligowym ponownie bylo blisko remisu.. jednak Real przechylil szale zwyciestwa na Mallorce po bramce José Callejóna w 85 minucie.
Barca ostatnio troche sie podmeczyla z Betisem niespodziewanie remisujac 2-2 75' w koncowce jednak grajacy w 10 Betis i odniesli zwyciestwo.
W obu zespołach zabraknie kilku zawodników, którzy mieliby duże szanse na występ od pierwszej minuty. Trener Realu Jose Mourinho będzie musiał sobie poradzić między innymi bez pauzującego za kartki Alvaro Arbeloi, którego na prawej stronie obrony może zastąpić Fabio Coentrao. Kontuzje eliminują natomiast z gry Samiego Khedirę i Angela Di Marię. Tym samym duże szanse na zachowanie miejsca w podstawowym składzie mają Lassana Diarra i Jose Callejon.
Także szkoleniowiec Barcelony Josep Guardiola nie ma do swojej dyspozycji wszystkich zawodników. Na boisku zabraknie kontuzjowanych Davida Villi, Ibrahima Afellaya i Andreu Fontasa. Nie zagra również Seydou Keita, który wyjechał na Puchar Narodów Afryki. W bramce Dumy Katalonii szansę gry powinien natomiast otrzymać Jose Pinto.

Pelne sklady podam juro przed meczem kiedy beda dostepne.. Typ gram glownie pod 23 mecze Realu bez remisu.. mysle w tym dwumeczu padnie przynajmniej jeden remis.. blizej mi do niego na Santiago Bernabeu.
Przed rokiem w finale Copa del Rey w regulminowym czasie gry bylo 0-0, bramke na wage zwyciestwa strzelil płaczek w 103 minucie.
Powodzenia boks

Do góry
#5155454 - 18/01/2012 23:34 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Real Madryt - FC Barcelona
Pierwsza połowa / Druga połowa
typ: 2/2
kurs: 4.10

Jak pamiętamy doskonale przed ligowymi Gran Derbi w grudniu dużo mówiło się, że Real jest w końcu w stanie pokonać Barcelonę, bo jest w formie a ekipa Josepa Guardioli już niekoniecznie. Wszyscy jednak pamiętamy jak ten mecz się zakończył.
Wspomniałem o tym, bo jak już napisałem wtedy Real wydawał się być w zdecydowanie lepszej formie niż Barcelona a mimo to nie dał jej rady. Obecnie ekipa Jose Mourinho wydaje się grać nieco słabiej (1/8 i mecze z Malagą) czy ostatni mecz z Mallorcą. Dlatego jeżeli wtedy Realowi nie udała się sztuka pokonania Barcy na Santiago Bernabeu to uważam, że również dzisiaj ta sztuka im się nie uda.
Tym bardziej, że Mourinho ma kilka problemów kadrowych, wiadomo, że nie zagra Alvaro Arbeloa, Sami Khedia i Angel Di Maria. Barcelona natomiast grać musi bez Davida Villi, Pedro, Ibrahima Afellaya, Seydou Keity i Andreu Fontasa. Według mnie większe osłabienia są w Realu, bo każdy z podanej trójki to zawodnik pierwszego składu, w Barcelonie i Villa i Pedro mają swoich następców, choć jak sami wiemy ostatnimi czasy byli tylko rezerwowymi.
Dodając do tego wszystkiego kompleks Barcelony jakiego w ostatnich latach niewątpliwie nabawiła się drużyna "Królewskich" oraz fakt, że Cristiano Ronaldo zazwyczaj w najważniejszych meczach zawodzi, postanowiłem zagrać, że Barca to spotkanie wygra jak i będzie prowadzić po pierwszych czterdziestu pięciu minutach.

Do góry
#5159486 - 20/01/2012 13:53 Re: Puchar Hiszpanii [Re: krz1910]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Pepe kopara
"- W związku z sytuacją z Leo Messim chciałbym powiedzieć, że było to nieumyślne zachowanie. Ale jeśli Messi poczuł się urażony, chciałbym przeprosić, miałem zamiar bronić mojej ekipy i klubu. W grze oddaję się ciałem i duszą i w głowie nigdy nie pojawia się myśl o skrzywdzeniu kolegi po fachu - zapewnił defensor Realu Madryt."
papa

Do góry
#5184289 - 01/02/2012 03:49 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Mirandes - Athletic Bilbao
Typ: Obie drużyny zdobędą bramki kurs 2,02 w Redbet

Kto by się spodziewał, że taki mały klub jak Mirandes dojdzie aż do półfinału. W każdym razie trzeba powiedzieć, że dokonali tego w imponującym stylu, głównie dzięki świetnej grze u siebie. Ich 3 ostatnie mecze u siebie w pucharze to: zwycięstwo 2:1 z Espanyolem, 2:0 z Santander, 1:1 z Villarreal(ale za to wygrali z nimi na wyjeździe 2:0!). To pokazuje, że ta drużyna ma potencjał, a dzięki ogromnej motywacji potrafi walczyć z najlepszymi. Uważam, że strzeą gola w tym meczu.
Bilbao zajmuje szóste miejsce w Primera Division, a ze zdobywaniem goli nie mają żadnych problemów, wystarczy popatrzeć na ich statystyki ligowe, gdzie na palcach jednej ręki można policzyć mecze, gdzie nie zdobyli gola. Ich ostatnie 2 mecze ligowe to aż 6 zdobytych bramek, po 3 w każdym meczu, to pokazuje aktualną formę strzelecką tej drużyny.
Spodziewam się, że obie drużyny strzelą choć po jednym golu, kurs na to całkiem przyzwoity.

Do góry
#5361027 - 21/05/2012 05:19 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Ath Bilbao - Barcelona
Finał Pucharu Króla.Stadion Vicente Calderon w Madrycie.
Piątek 25.05.2012 godz.22.00

Ostatni ważny mecz klubowy w Europie w tym sezonie.
Faworyt jest jeden ,ale zachęcam do wyrażania opinii.,ponieważ chyba każdy z nas obejrzy to spotkanie już na początku weekendu.

Transmisję bowiem przeprowadzą zarówno Sportklub jak i TVP Sport.
Ja ze względu na komentarz Bartłomieja Rabija obejrzę ten finał w Sportklubie.

Do góry
#5361673 - 22/05/2012 02:39 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Na razie podali sędziego finału.
Jest nim Dawid Fernandez Borbalan z Almerii.

Dobry,stanowczy arbiter.Niedawno był w Polsce i sędziował mecz Wisły ze Standardem Liege.

Do góry
#5363048 - 23/05/2012 04:18 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Dzisiaj pełna oferte wystawił Bwin.
Chociaż ostatnio nie ma szczęścia do grania na kartki to zainteresował mnie zakład na over 5,5 żółtych kartek.

Będę czekał jakie kursy na linię 5,5 wystawia inne firmy.
Tutaj bezpieczniejszą opcją byłaby ilość 5,5 kartek ogólnie w totalu ,bo czerwień wtedy sie liczy,a Bwin proponuje nam tylko żółty kolor.

Do góry
#5363052 - 23/05/2012 04:22 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Zapomniałem dodać,że Bwin za over 5,5 żóltych płaci 2,20,więc jeżeli ktoś wystawi na over 5,5 total cards kurs 1,8-1,9 to prawdopodobnie się skuszę na taką opcję.

Do góry
#5365898 - 25/05/2012 13:54 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Athletic vs Barcelona

W piątkowy wieczór rozegrany zostanie ostatni akt piłkarskiego sezonu 2011/12 w Hiszpanii. Na Vicente Calderon w Madrycie poznamy triumfatora rozgrywek o Puchar Króla. W finałowym meczu będą walczyć piłkarze Athletic Bilbao i FC Barcelony.

Obie drużyny chcą zakończyć rywalizację w sezonie 2011/12 zwycięskim akcentem. Barcelona wcześniej przegrała rywalizację o mistrzostwo Hiszpanii z Realem Madryt, a także nie zdołała obronić zdobytego przed rokiem Pucharu Europy. Podopieczni Josepa Guardioli odpadli w półfinale Ligi Mistrzów po dwumeczu z Chelsea Londyn.

Baskowie z Bilbao w trakcie sezonu świetnie prezentowali się przede wszystkich w rozgrywkach pucharowych. W Lidze Europejskiej, dzięki świetnej postawie dotarli do finału, gdzie jednak musieli uznać wyższość Atletico Madryt. Teraz liczą, że uda im się sprawić niespodziankę w finałowej konfrontacji o Puchar Króla.

Piątkowy mecz będzie pojedynek dwóch najbardziej utytułowanych drużyn w tych rozgrywkach. Barcelona po krajowy puchar sięgała dotychczas 25 razy. Z kolei Baskowie na swoim koncie mają jedno zwycięstwo mniej. Po raz ostatni ze zdobycia trofeum cieszyli się jednak w 1984 roku.

Athletic Bilbao do piątkowego spotkania przystąpi w najsilniejszym składzie. Do dyspozycji trenera Marcelo Bielsy powinien być Ander Inturraspe, który ostatnio zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Barcelona zagrała osłabiona przede wszystkim w defensywie. Na murawie zabraknie Daniego Alvesa, Carlesa Puyola, Erica Abidala i Andreu Fontasa. Pierwszego z nich powinien zastąpić Martin Montoya, natomiast w środku powinni wystąpić Gerard Pique i Javier Mascherano.

źródło: primeradivision.pl

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, ANZELMO, igea23, burbon, Kretol, wHiTe_StAr), 3214 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581585 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49