Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#937722 - 07/02/2007 12:54 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: borysek 78]
StaloweRamie Offline
a.k.a. "gen.Franco"

Meldunek: 17/06/2005
Postów: 5699
Skąd: ... O t r a M a ń a n a ...
oka...jednak mimo wszystko pierwsza myśl i pierwszy typ najlepszy,spróbuję lekko na turków ...

Do góry
Bonus: Unibet
#937727 - 07/02/2007 12:56 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: StaloweRamie]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
w betfair mozna złapac nawet za 5,5 na gruzje

Do góry
#937732 - 07/02/2007 12:59 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: StaloweRamie]
borysek 78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 2891
Skąd: JESTESMY WASZA STOLICA
Originally Posted By: gen.Franco
oka...jednak mimo wszystko pierwsza myśl i pierwszy typ najlepszy,spróbuję lekko na turków ...
powodzenia ja mam 40 Euro na gruzinow zobaczymy !!!!

Do góry
#937740 - 07/02/2007 13:05 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: borysek 78]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
witam

Czy ma ktos informacje badz dostep do stronki na ktorej mozna sprawdzic ilosc rzutow roznych w meczu Polska - Estonia?? Moze jest jakas stronka z rzutami roznymi reprezentacji Polski. W meczach eliminacyjnych Polacy nie robili wiecej niz 8 rzutow roznych w meczu to udalo mi sie sprawdzic na stronie UEFA i dzis bede sie na tym elemncie skupial podczas typowania. Chcialbym jednak zobaczyc jak wyglada to w meczach towarzystkich. Z gory dziekuje za pomoc. pozdrawiam

Do góry
#937750 - 07/02/2007 13:10 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: sakuraba83]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
A Milli Takımımızın kadrosunda şu oyuncular bulunuyor;

Volkan Demirel (Fenerbahçe)
Mehmet Aurelio (Fenerbahçe)
Tuncay Şanlı (Fenerbahçe)
Tümer Metin (Fenerbahçe)
Can Arat (Fenerbahçe)
Sabri Sarıoğlu (Galatasaray)
Arda Turan (Galatasaray)
İbrahim Toraman(Beşiktaş A.Ş.)
İbrahim Üzülmez(Beşiktaş A.Ş.)
Hüseyin Cimşir (Trabzonspor A.Ş.)
Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Ş.)
Mehmet Topuz (Kayserispor)
Aydın Toscalı (Kayserispor)
Gökhan Ünal (Kayserispor)
Servet Çetin (Sivasspor)
Hakan Arıkan (Ankaraspor A.Ş.)
Serkan Kırıntılı (MKE Ankaragücü)
Selçuk İnan (Vestel Manisaspor)
Hamit Altıntop (Schalke 04)
Halil Altıntop (Schalke 04)
Nuri Şahin (B.Dortmund)
Tugay Kerimoğlu (Blackburn Rovers)
Fatih Tekke (Zenit)
-----------
slaby ten moj turecki \:D ale to chyba kadra na Gruzje

Do góry
#937758 - 07/02/2007 13:12 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: borysek 78]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam, ja krótko i NA TEMAT!!

Dziwię się troszkę kursom na Polske, które oscylują w granicach 2.1-2.3. Jeśli mam być szczery to bardziej spodziewałem się coś koło 1.8. Ekipa Słowacka nie zagra w najsilnijeszym składzie (brak Mintala, Czecha i Sapary) w naszej ekipie zabraknie kontuzjowanych Żurawskiego i Smolarka, także mimo wszystko uważam, że to nasi południowi sąsiedzi bardziej odczują brak tych zawodników. Na pewno nasza obrona powinna uważać na Vittka. Drużyna Leo jest na fali więc będzie chciała to podtrzymać, żeby optymistycznie zakończyc zgrupowanie w Jerez de la Frontera. Do skąłdu wraca Jelonek, w formie jest Wasyl.
Ostatnio trwa znakomita passa w sportach druzynowych, więc uważam, że także i nasi kopacze powinni też bez problemów pokonać Słowaków. Mamy lepszych zawodników, oraz b. dobrego trenera.

Mój Typ
Polska - Słowacja 1

Do góry
#937773 - 07/02/2007 13:21 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: borysek 78]
Dżunior Offline
old hand

Meldunek: 25/01/2007
Postów: 1045
Skąd: z Centrum
Originally Posted By: borysek 78
Uwaga !!!! Mecz Gruzja - Turcja Turcy drugi garnitur Gruzini najsiniejszy sklad kurs 4.35 brac poki jeszcze jest!!!!


No, ale co z tego, znasz składy tak dokładnie?? Gruzja pierwszym składem, a czy Ci zawodnicy są aż tacy dobrzy, grają w dobrych ligach?? Jak Turcy jak zagrają 2 składem to pewnie zawodnicy z ligi tureckiej, napewno lepszej od gruzińskiej. Turcy nie dostali się do ostatnich mistrzostw świata i była ogólna furia, niema co się wypisywać każdy napewno pamięta jak ich szwajcarzy wyeliminowali co się działo po meczu. Teraz będą chcieli dostać się do Euro, a zawodnicy 2 składu napewno pokarzą się, aby dostać do 1 składu.

Do góry
#937779 - 07/02/2007 13:26 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: Dżunior]
StaloweRamie Offline
a.k.a. "gen.Franco"

Meldunek: 17/06/2005
Postów: 5699
Skąd: ... O t r a M a ń a n a ...
i właśnie o to tutaj chodzi...moim zdaniem nawet tzw trzeci garnitur turecki jest w stanie powalczyć i pokonać słabiutkich gruzinów...

Do góry
#937785 - 07/02/2007 13:29 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: Dżunior]
pafnucy Offline
member

Meldunek: 09/10/2006
Postów: 169
Kadra Gruzji na mecz z Turcją, z oficjalnej strony federacji:

Goalkeepers

Giorgi Lomaia Carl Zeiss, Germany
Nukri Revishvili Rubin, Russia
Grigol Chanturia Zestafoni

Defenders

Zurab Khizanishvili Blackburn Rovers, England
Giorgi Shashiashvili Chernomorets, Ukraine
Kakha Kaladze Milan, Italy
Davit Kvirkvelia Metalurh Zaporojhie, Ukraine
Lasha Saulqavdze Rubin, Russia
Zaal Eliava Skonto, Latvia

Midfielders

Jaba Kankava Dnipro, Ukraine
Levan Tsqitishvili Freiburg, Germany
Zurab Menteshashvili Shinnik, Russia
David Mujiri Krilya Sovetov, Russia
Gogita Gogua Spartak N, Russia
Lado Burduli Kryvbass, Ukraine

Forwards

Giorgi Demetradze Metalurg D, Ukraine
Mikheil Ashvetia Carl Zeiss, Germany
David Siradze Aue, Germany

Nie chcę nic sugerować (bo może się nie znam), ale jak dla mnie to do "pierwszego garnitutu" brakuje kilku graczy, choćby takich jak Arweładze, Kobiaszwili czy Iaszwili.

Do góry
#937834 - 07/02/2007 13:41 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: bolo_lacznik]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Originally Posted By: bolo_lacznik

-----------
slaby ten moj turecki \:D ale to chyba kadra na Gruzje

mysle,ze na Gruzje w niepelnym skladzie wiecej nie trzeba...ale jak dla mnie mecz no bet...Jezeli juz musialbym sie na cos zdecydowac to X lub over 2,5...Pozdrawiam,a tak wogole to radze odpuszczac towarzyskie tam zawsze 'cos' sie moze zdarzyc \:p Pozdro!

Do góry
#937877 - 07/02/2007 13:50 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: MagiK]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
bolo lacznik - ten Twój turecki calkiem poprawny :-)
Może jeszcze znasz inne języki?
Chodzi mi o składy Holendrów i Rosjan
U pomarańczowych zadaje się sporo kontuzji i absencji, wielu graczy wkurzyło się na Van Bastena i odmówiło gry w kadrze.
Atmosfera tam chyba nie najlepsza, a Van Basten do pięt nie dorasta Hiddinkowi, jeśli idzie o trenerkę.
No i Hiddink zna przecież holenderski futbol, więc chcę zagrać na niespodziankę, bo kursy dobre, a Holendrzy nie zawsze poważnie podchodzą do spotkań towarzyskich.

Do góry
#937929 - 07/02/2007 14:05 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Edwin van der Sar, Ibrahim Afellay, Khalid Boulahrouz, André Ooijer, Arjen Robben, Robin van Persie, Stijn Schaars, Johnny Heitinga, Jan Kromkamp, to lista nieobecnych.

Prognozowany sklad:
Stekelenburg - Sprockel, Mathijsen, Bouma, Van Bronckhorst - Mendes da Silva, Landzaat, Sneijder - Van der Vaart, Huntelaar, Babel

Ciekawe powolanie to Mendes da Silva, napastnik AZ, pierwszy raz w kadrze ale zbiera jak najlepsze recenzje.
3 - 2 - 2
Tyle wygranych, remisow i przegranych notowali pomaranczowi z Rosjanami


Edited by Biszop (07/02/2007 14:07)

Do góry
#937931 - 07/02/2007 14:05 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: rene]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Szkoleniowiec reprezentacji Holandii, Marco Van Basten podał nazwiska piłkarzy, którzy znajdą się w kadrze na mecz z Rosją (7 lutego).



Ze względu na urazy przeciwko Rosji nie zagrają André Ooijer, Stijn Schaars, Khalid Boulahrouz, Stijn Schaars i Robin van Persie.

Marco Van Basten ostateczny skład kadry ma ogłosić 2 lutego.

Kadra Holandii na mecz z Rosją:

bramkarze: Edwin van der Sar (Manchester United), Maarten Stekelenburg (Ajax Amsterdam), Henk Timmer (Feyenoord Rotterdam)

obrońcy: Wilfred Bouma (Aston Villa), Giovanni van Bronckhorst (FC Barcelona), Tim de Cler (AZ Alkmaar), Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), John Heitinga (Ajax Amsterdam), Kew Jaliens (AZ Alkmaar), Jan Kromkamp (PSV Eindhoven), Joris Mathijsen (Hamburger SV)

pomocnicy: Nigel de Jong (Hamburger SV), Denny Landzaat (Wigan Athletic), David Mendes da Silva (AZ Alkmaar), Clarence Seedorf (AC Milan), Wesley Sneijder (Ajax Amsterdam), Rafael van der Vaart (Hamburger SV)

napastnicy: Ryan Babel (Ajax Amsterdam), Klaas Jan Huntelaar (Ajax Amsterdam), Dirk Kuijt (Liverpool), Arjen Robben (Chelsea), Jan Vennegoor of Hesselink (Celtic Glasgo
w)

van den sar ma kontuzje nosa wiec pewnie nie zagra
nigdzie nie moge znlaezc swiezzszego skladu

Do góry
#937950 - 07/02/2007 14:09 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
prawdopodobny skład Holandii:
Stekelenburg - Sprockel, Mathijsen, Bouma, Van Bronckhorst - Mendes da Silva, Landzaat, Sneijder - Van der Vaart, Huntelaar, Babel

Do góry
#938003 - 07/02/2007 14:23 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biszop
Edwin van der Sar, Ibrahim Afellay, Khalid Boulahrouz, André Ooijer, Arjen Robben, Robin van Persie, Stijn Schaars, Johnny Heitinga, Jan Kromkamp, to lista nieobecnych.

Prognozowany sklad:
Stekelenburg - Sprockel, Mathijsen, Bouma, Van Bronckhorst - Mendes da Silva, Landzaat, Sneijder - Van der Vaart, Huntelaar, Babel

Ciekawe powolanie to Mendes da Silva, napastnik AZ, pierwszy raz w kadrze ale zbiera jak najlepsze recenzje.
3 - 2 - 2
Tyle wygranych, remisow i przegranych notowali pomaranczowi z Rosjanami


Dzięki za odzew
Ja myślę, że warto zaryzykować i zagrać X2 albo jakieś handi
I tak zrobię, ale z płaską stawką, wszak to mecz towarzyski i wszystko zdarzyć się może. Kurs zachęcający!

Patrząc na skład Holendrów, uważam, że szansa jest duża, bo Stekelenburg to szmaciarz, obrona pomarańczowych bardzo eksperymentalna, Van der Vaart w kiepskiej formie, podobnie jak de Jong ( vide Hamburg ), Huntelaar ostatnio nie strzela, a Babel to jeździec bez głowy.
Nie sądzę, by van Bastenowi udało się złożyć z tego materiału solidną ekipę.
Składu Rosjan nie znam, ale myślę, że Hiddink ma głowę na karku, bo Rosjanie jak do tej pory nie błyszczą w eliminacjach, choć też o zawodzie nie można mówić. Zespól będzie zestawiony optymalnie i zagra dobry mecz. Trochę tylko martwi mnie to, że w Rosji przerwa i część graczy moze nie być we właściwym rytmie.
Jeszcze jedna rzecz, która mnie przekonuje to to, iż Hiddink prowadząc Australię ugrał remis w Holandii. Zdaje się, że było 1:1. Teraz Holendrzy chcą go wsafzić do więzienia za oszustwa podatkowe, no to i dokopie

Do góry
#938153 - 07/02/2007 14:56 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: rene]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Wydaje mi się że w tym meczu istotne bedzie to że pauzuje liga rosyjska gdzie zdecydowana większość jest z tamtąd powołana. Nie mogę teraz znaleść listy powołanych. Dlatego Holendrzy, którzy normalnie są w formie meczowej powinni mieć przewagę. A Rosja pod wodzą Hiddinka nie imponuje mi specjalnie dlatego bardziej skłaniam się ku 1.

Do góry
#938195 - 07/02/2007 15:13 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: pescar]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Uwazalbym na ten mecz,
Holendrzy w troche nietypowym dla nich skladzie choc paradoksalnie ten sklad i jego nowe skladniki moze blysna chcac pokazac sie z dobrej strony, Rosjanie jak wspomnial pescar w przerwie,
z drugiej strony Hiddink bedzie chcial za wszelka cene uzyskac dobry wynik.
Moze byc ostry mecz, sporo podtekstow, malo dokladniejszych informacji,
mysle ze nie warto ruszac, jakby nie patrzec zaden wynik nie bedzie specjalnym zaskoczeniem, no chyba ze Rosjanie wygraliby kilkubramkowa roznica co jest raczej malo realne.

Z innych meczy popatrzylbym na Helwetow, powinni cos ustrzelic Niemcow na jakas bramke, kurs calkiem niezly do dubelka.
Slowency powinni wygrac, o tym meczu juz sporo napisano, kursy pospadaly wiec nie ma co sie rozwodzic.

Nasze Orly tez powinny wygrac, kurs dosc wysoki i to wlasnie mnie dziwi, jesli buki kieruja sie tylko tym ze stadion jest neutralny to ok,
lecz rownie dobrze nasz "zagraniczy" sklad moze miec klopoty z motywacja, sam nie wiem co myslec o tym meczu, pozostaje chyba tylko ogladac;-)

Ciekawi mnie jeszcze Francja Argentyna, nie znam jeszcze skladow ale rzuce sobie okiem na ten meczyk bo kursy na Argentyne kusza.
Mecz pod rozwage.

Do góry
#938196 - 07/02/2007 15:13 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: pescar]
chapi Offline
newbie

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 26
Egyptens trupp
Essam el-Hadary mv Al Ahli
Abdel-Wahid el-Sayyed mv Zamalek
Abdel-Zaher el-Sakka b Konyaspor (TUR)
Wael Gomaa b Al Ahli
Hani Saeed b Ismaili
Amir Azmi b PAOK Saloniki (GRE)
Mahmoud Fathallah b Ghazl el-Mahalla
Ahmed el-Gamal b Ismaili
Farag Shalabi b Ismaili
Sayyed Mouawad b Ismaili
Ahmed Fathi mf Sheffield United (ENG)
Hosni Abed-Rabbou mf Ismaili
Mohamed Shawky mf Al Ahli
Hassan Moustafa mf Al Ahli
Hossam Ghaly mf Tottenham (ENG)
Ahmed Hassan mf Anderlecht (BEL)
Ahmed Abdel-Malik f Haras el-Houdod
Omar Gamal f Ismaili
Emad Moteb f Al Ahli
Amr Zaki f Zamalek
Mido f Tottenham (ENG)
Mohamed Zidan f Mainz (GER)


7 februari 20.00 (19.00 svensk tid)
Kairo Stadium
Egypten-Sverige

Sveriges startelva: 1 Andreas Isaksson - 2 Mikael Nilsson, 3 Olof Mellberg, 4 Petter Hansson, 5 Erik Edman - 6 Tobias Linderoth [K] - 7 Anders Svensson, 8 Kim Källström, 9 Christian Wilhelmsson - 10 Rade Prica, 11 Marcus Allbäck.

Ersättare: 12 Rami Shaaban - 13 Markus Jonsson, 14 Daniel Majstorovic, 15 Max von Schlebrügge, 16 Daniel Andersson, 17 Kennedy Bakircioglü, 18 Andreas Johansson, 19 Markus Rosenberg.

Domare: Mohamed Abdalla, Libyen. Ass.domare: Mohamed Zaied & Ibrahim Farkash, båda Libyen. Fjärdedomare: Ahmed El Gahry, Egypten.

Sklady Egipt- Szwecja \:\) Jak dla mnie No Bet

Do góry
#938197 - 07/02/2007 15:14 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: pescar]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Goalkeepers: Igor Akinfeev (PFC CSKA Moscow), Dmitri Borodin (FC Torpedo Moscow), Viacheslav Malafeev (FC Zenit St. Petersburg).

Defenders: Aleksei Berezutskiy (PFC CSKA Moscow), Vasili Berezutskiy (PFC CSKA Moscow), Alexander Anyukov (FC Krilya Sovetov Samara), Denis Kolodin (FC Dinamo Moskva).

Midfielders: Evgeni Aldonin (PFC CSKA Moscow), Yuri Zhirkov (PFC CSKA Moscow), Diniyar Bilyaletdinov (FC Lokomotiv Moscow), Vladimir Bystrov (FC Spartak Moscow), Yegor Titov (FC Spartak Moscow), Igor Semshov (FC Dinamo Moscow).

Forwards: Andrei Arshavin (FC Zenit St. Petersburg), Roman Pavlyuchenko (FC Spartak Moskva), Pavel Pogrebnyak (FC Zenit St. Petersburg), Ivan Saenko (1. FC Nurnberg), Dmitri Sychev (FC Lokomotiv Moscow).
----------
za strona rosyjskiej fedreacji

Do góry
#938311 - 07/02/2007 15:49 Re: Mecze towarzyskie 6-7 luty 2007, typy, prognozy, informacje [Re: bolo_lacznik]
chapi Offline
newbie

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 26
No to dzisiejsza porcja typów by Chapi ;\)

Polska- Słowacja
Wiele już o tym meczu zostało powiedziane. Efekty pracy Benhakkera widać i z każdym meczem będą coraz bardziej widoczne. Skoro nasz krajowy skład "robi" 4-0 średniaka z Estonii, to dlaczego nasi gracze w podstawowym zestawieniu nie ograliby rownież nienajmocniejszej Słowacji? Tym bardziej że sąsiedzi z południa zagrają bez swojego wyborowego strzelca Mintala. Jest Vittek ale nie powinien on stanowić zagrożenia dla naszej defensywy, która przecież radziła sobie z takimi tuzami jak C.Ronaldo, Keżman czy Mpenza. Dziś o sile w ofensywnie będą stanowili raczej Matusiak, Jeleń i Grzelak. Każdy z nich jest w niezłej formie i każdy moze coś ustrzelić. Spodziewam się dzisiaj wysokiego zwycięstwa dlatego na ten mecz aż trzy typy: 1x2 na Polskę, handicap 0:1 na Polskę (świetny kurs! ale spada) i over 2,5 w całym meczu (każdy mecz ze Słowakami kończyl się min. czterema bramkami). Myślę że dziś nasze orły potwierdzą swoje wielkie aspiracje i odprawią z kwitkiem ziomków z południa, którzy zjawili się w Xerez w składzie niezbyt obytym w międzypaństwowych grach (na 19 zawodników powołanych tylko siedmiu rozegrało powyżej 10 meczów w kadrze).
Typ: 1 , kurs: 2,10 (8/10)
Typ: 1 (Handicap 0:1), kurs: 3,6 (5/10)
Typ: over 2,5 , kurs: 1,85 (6/10)

----------------------------------------------------------------

Izrael- Ukraina
Ciekawy mecz odbędzie się na Bliskim Wschodzie. Niestety nie mam informacji o składach bo nie znam ani hebrajskiego ani ukraińskiego, ale wietrzę w tym meczu dwójkę. Dlaczego? Ano dlatego że Izrael nie jest jakąś mega-wymagającą ekipą. Radzi sobie ze słabszymi, a Ukraina do takich nie należy, w koncu to ćwierćfinalista ostatnich Mistrzostw Świata. W tym meczu nie licze na wiele bramek, także typ na under jak najbardziej prawdopodobny, gdyż obydwie ekipy nie mają w swoich szeregach megastrzelców (nie wliczając Szewczenki, jednakże nie mam informacji czy on wogóle zagra).
Typ: 2, kurs: 2,60 (6/10)
Typ: under 2,5, kurs: 1,60 (8/10)

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49